Curse Beiuș - Beiuș
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 05:40 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 05:50 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 06:55 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 07:05 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 07:25 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 07:28 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 07:55 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 08:05 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 08:10 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 08:15 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 08:40 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 08:50 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 09:40 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 09:50 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 10:10 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 10:12 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 11:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 12:00 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 11:55 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 12:05 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 13:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:00 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 13:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 13:57 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 13:55 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:05 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 15:25 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 15:27 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 15:55 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 15:58 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 16:10 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:12 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 16:40 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:45 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)
Cursa pleacă la 17:25 din stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 17:35 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 17:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 17:57 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 18:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 18:57 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 20:25 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 20:27 în stația PENNY din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |