Curse Anieș - Rodna
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 13:38 din stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Bistrita - Rodna
Veți ajunge la ora 13:55 în stația Statie Rodna din Rodna.
L | M | M | J | V | S | D |
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)
Cursa pleacă la 15:10 din stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Bistrita - Sant
Veți ajunge la ora 15:12 în stația Statie Autobus Centru (vis-a-vis de Primarie) din Rodna.
L | M | M | J | V | S | D |
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)
Cursa pleacă la 16:25 din stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Bistrita - Sant
Veți ajunge la ora 16:27 în stația Statie Autobus Centru (vis-a-vis de Primarie) din Rodna.
L | M | M | J | V | S | D |