Curse Alfamén - Tecuci
15:00
2z 4h
21:25
-
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 15:00 din stația C/National 2 km 227 din Alfamén.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 21:25 în stația parcare Comtecexpo din Tecuci.
Durată: 2zile 4h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024