Curse Acas - Piacenza
11:30
22h 08m
10:08
110€
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (11 comentarii)
Cursa pleacă la 11:30 din stația Statie Acas din Acas.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 10:08 +1 zi în stația Area de Servicio Nure Sud din Piacenza.
Durată: 22h 08min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
110€
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024