BENZINARIE M1 - Mersul autobuzelor Tatabanya Ungaria

BENZINARIE M1

Tatabanya, Ungaria

Plecări
Ora Către
00:50
10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
Sosiri
De la Ora

20:30 Tulcea
04:00

20:30 Braila
04:10

20:30 Galati
04:20

20:30 Tecuci
04:30

20:30 Giurgiu 20:30 Giurgiu 20:30 Barlad
05:00

20:30 Turnu Magurele 20:30 Husi 20:30 Turnu Magurele
05:10

20:30 Corabia 20:30 Corabia
05:20

20:30 Buzau 20:30 Alexandria 20:30 Alexandria
05:30

20:30 Slatina (Olt) 20:30 Focsani 20:30 Slatina (Olt)
05:40

20:30 Marasesti
05:50

20:30 Adjud
05:55

20:30 Constanta 20:30 Craiova 20:30 Sascut 20:30 Craiova 20:30 Constanta
06:00

20:30 Bacau 20:30 Mangalia 20:30 Mangalia
06:05

20:30 Filiasi 20:30 Filiasi 20:30 Roman
06:10

20:30 Vaslui 20:30 Medgidia 20:30 Medgidia
06:15

20:30 Hirsova 20:30 Rovinari 20:30 Negresti 20:30 Rovinari 20:30 Hirsova
06:20

20:30 Tandarei 20:30 Tandarei
06:25

20:30 Isalnita 20:30 Iasi 20:30 Slobozia 20:30 Slobozia 20:30 Isalnita
06:30

20:30 Podu Iloaiei
06:35

20:30 Targu Carbunesti 20:30 Deleni 20:30 Targu Carbunesti
06:40

20:30 Hirlau 20:30 Motru 20:30 Motru
06:45

20:30 Resita 20:30 Targu Frumos 20:30 Resita
06:50

20:30 Caransebes 20:30 Caransebes 20:30 Pascani
06:55

20:30 Motca 20:30 Bucuresti 20:30 Bucuresti 20:30 Lugoj 20:30 Lugoj
07:00

20:30 Cristesti 20:30 Timisoara 20:30 Timisoara
07:05

20:30 Arad 20:30 Timisesti 20:30 Arad
07:10

20:30 Targu Jiu 20:30 Targu Jiu 20:30 Dumbrava
07:20

20:30 Targu Neamt 20:30 Petrosani 20:30 Petrosani
07:25

20:30 Hateg 20:30 Piatra Neamt 20:30 Pitesti 20:30 Hateg 20:30 Pitesti
07:30

20:30 Bicaz
07:35

20:30 Calan 20:30 Calan 20:30 Sovata
07:40

20:30 Poiana Largului
07:45

20:30 Hunedoara 20:30 Durau 20:30 Hunedoara 20:30 Ploiesti 20:30 Ploiesti
07:50

20:30 Grinties
07:55

20:30 Ramnicu Sarat 20:30 Deva 20:30 Borsec 20:30 Deva 20:30 Ramnicu Sarat
08:00

20:30 Toplita
08:05

20:30 Campina 20:30 Miercurea Ciuc 20:30 Campina
08:10

20:30 Sinaia 20:30 Sfantu Gheorghe 20:30 Sinaia
08:20

20:30 Simeria 20:30 Predeal 20:30 Morareni 20:30 Predeal 20:30 Simeria
08:30

20:30 Orastie 20:30 Orastie
08:40

20:30 Sebes 20:30 Sebes
08:50

20:30 Reghin 20:30 Lancram 20:30 Brasov 20:30 Brasov 20:30 Lancram
09:00

20:30 Targu Secuiesc 20:30 Targu Secuiesc
09:10

20:30 Sfantu Gheorghe 20:30 Sfantu Gheorghe
09:20

20:30 Alba Iulia 20:30 Medias 20:30 Covasna 20:30 Covasna 20:30 Alba Iulia
09:30

20:30 Targu Ocna 20:30 Targu Ocna 20:30 Sighisoara 20:30 Teius 20:30 Teius
09:40

20:30 Onesti 20:30 Onesti 20:30 Aiud 20:30 Aiud
09:50

20:30 Comanesti 20:30 Unirea 20:30 Unirea 20:30 Targu Mures 20:30 Comanesti
10:00

20:30 Falticeni
10:05

20:30 Turda 20:30 Suceava 20:30 Moinesti 20:30 Turda 20:30 Moinesti
10:10

20:30 Dolhasca
10:15

20:30 Fagaras 20:30 Fagaras 20:30 Veresti
10:20

20:30 Darabani
10:25

20:30 Vestem 20:30 Stefanesti 20:30 Vestem
10:30

20:30 Botosani
10:35

20:30 Gura Humorului
10:40

20:30 Campulung Moldovenesc
10:45

20:30 Iacobeni 20:30 Ramnicu Valcea 20:30 Ramnicu Valcea
10:50

20:30 Borsa
10:53

20:30 Vatra Dornei 20:30 Sibiu 20:30 Sibiu
11:00

20:30 Prundu Bargaului
11:05

20:30 Bistrita 20:30 Miercurea Sibiului 20:30 Miercurea Sibiului
11:10

20:30 Beclean
11:15

20:30 Sighisoara 20:30 Sighisoara 20:30 Baia Mare
11:20

20:30 Dej
11:25

20:30 Medias 20:30 Medias 20:30 Cluj Napoca
11:30

20:30 Cluj Napoca
12:00

20:30 Gilau
12:30

20:30 Huedin
13:00

20:30 Negreni
14:00

20:30 Piatra Craiului
15:00

20:30 Beius
15:30

20:30 Alesd
16:00

20:30 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.