BENZINARIE M1 - Mersul autobuzelor Tatabanya Ungaria

BENZINARIE M1

Tatabanya, Ungaria

Plecări
Ora Către
02:10
16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 12:20 Teius 17:50 Cernavoda 12:40 Fagaras 17:10 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 18:20 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:40 Slobozia 12:45 Brasov 17:00 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 18:10 Medgidia 12:30 Sebes 17:30 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 18:00 Calarasi 12:35 Sibiu 17:20 Lehliu 12:55 Covasna 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi
02:40
13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 17:00 Sinaia 16:40 Tulcea 17:40 Bucuresti 16:25 Ianca 12:20 Zalau 16:00 Vaslui 13:00 Dej 15:45 Harlau 13:40 Prundu Bargaului 15:30 Saveni 16:40 Campina 12:20 Teius 14:50 Targu Neamt 12:40 Fagaras 17:55 Lehliu 13:05 Moinesti 15:00 Motca 15:20 Targu Frumos 15:50 Marasesti 16:20 Ploiesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 17:10 Targoviste 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 12:30 Satu Mare 16:05 Husi 13:10 Beclean 15:40 Flamanzi 13:50 Vatra Dornei 12:05 Turda 16:50 Predeal 12:25 Alba Iulia 14:40 Falticeni 12:45 Brasov 08:00 Oradea 13:00 Comanesti 18:10 Slobozia 15:20 Roman 15:55 Focsani 12:00 Cluj Napoca 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:40 Medgidia 15:00 Poiana Largului 17:20 Ramnicu Valcea 16:35 Braila 11:00 Alesd 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Baia Mare 16:10 Barlad 13:20 Bistrita 15:20 Dorohoi 15:10 Pascani 12:10 Targu Mures 14:00 Campulung Moldovenesc 12:30 Sebes 14:30 Suceava 12:50 Targu Secuiesc 18:30 Calarasi 18:00 Harsova 15:30 Bacau 16:00 Ramnicu Sarat 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:50 Constanta 15:10 Vanatori 17:30 Pitesti 16:15 Tecuci 11:40 Huedin 15:55 Iasi 12:50 Bontida 15:35 Botosani 13:30 Nasaud 15:25 Darabani 16:30 Urziceni 12:15 Aiud 14:10 Gura Humorului 12:35 Sibiu 14:20 Radauti 12:55 Covasna 18:20 Cernavoda 18:55 Mangalia 15:40 Adjud 16:10 Buzau 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi
22:00
15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna
Sosiri
De la Ora

23:30 Tulcea
01:00

21:00 Tulcea
01:15

18:10 Tulcea 18:10 Tulcea
01:15

21:00 Braila
01:20

18:10 Braila 18:10 Braila
01:20

23:30 Braila
02:00

23:30 Galati
02:30

23:30 Tecuci
03:00

21:00 Galati
03:00

18:10 Galati 18:10 Galati
03:00

21:00 Ianca
03:30

18:10 Ianca 18:10 Ianca
03:30

23:30 Barlad
04:00

18:10 Mangalia
04:10

18:10 Constanta
04:20

21:00 Faurei
04:30

18:10 Faurei 18:10 Faurei 18:10 Medgidia
04:30

21:00 Tecuci
04:40

18:10 Calarasi 18:10 Tecuci 18:10 Tecuci
04:40

21:00 Barlad
04:50

18:10 Barlad 18:10 Barlad 18:10 Cernavoda
04:50

18:10 Slobozia
04:55

23:30 Husi
05:00

21:00 Mangalia
05:00

18:10 Harsova
05:00

23:30 Buzau
05:10

18:10 Lehliu
05:10

23:30 Focsani
05:20

18:10 Tandarei
05:20

23:30 Marasesti
05:30

21:00 Constanta 21:00 Husi
05:30

18:10 Bucuresti 18:10 Husi 18:10 Husi
05:30

21:00 Vaslui 21:00 Medgidia
05:40

18:10 Vaslui 18:10 Vaslui 18:10 Pitesti
05:40

18:10 Ramnicu Valcea
05:50

23:30 Giurgiu 23:30 Constanta 23:30 Constanta 23:30 Giurgiu 23:30 Adjud
06:00

21:00 Calarasi 21:00 Giurgiu 21:00 Iasi
06:00

18:10 Giurgiu 18:10 Iasi 18:10 Giurgiu 18:10 Iasi 18:10 Targoviste
06:00

23:30 Turnu Magurele 23:30 Turnu Magurele
06:10

21:00 Alexandria 21:00 Podu Iloaiei 21:00 Cernavoda
06:10

18:10 Alexandria 18:10 Alexandria 18:10 Sinaia 18:10 Podu Iloaiei 18:10 Podu Iloaiei
06:10

21:00 Turnu Magurele
06:15

18:10 Turnu Magurele 18:10 Turnu Magurele
06:15

23:30 Corabia 23:30 Corabia
06:20

21:00 Slobozia 21:00 Caracal 21:00 Harlau
06:20

18:10 Predeal 18:10 Caracal 18:10 Caracal 18:10 Harlau 18:10 Harlau
06:20

23:30 Mangalia 23:30 Mangalia 23:30 Alexandria 23:30 Sascut 23:30 Alexandria
06:30

21:00 Flamanzi 21:00 Harsova 21:00 Slatina (Olt)
06:30

18:10 Campina 18:10 Flamanzi 18:10 Flamanzi 18:10 Slatina (Olt) 18:10 Slatina (Olt)
06:30

23:30 Medgidia 23:30 Filiasi 23:30 Bacau 23:30 Filiasi 23:30 Medgidia
06:40

21:00 Lehliu 21:00 Botosani
06:40

18:10 Botosani 18:10 Botosani 18:10 Urziceni
06:40

23:30 Roman
06:45

21:00 Saveni
06:45

18:10 Saveni 18:10 Saveni
06:45

23:30 Slatina (Olt) 23:30 Slatina (Olt) 23:30 Hirsova 23:30 Hirsova
06:50

21:00 Tandarei 21:00 Darabani
06:50

18:10 Ploiesti 18:10 Darabani 18:10 Darabani
06:50

23:30 Vaslui
06:55

23:30 Craiova 23:30 Tandarei 23:30 Negresti 23:30 Tandarei 23:30 Craiova
07:00

21:00 Craiova 21:00 Dorohoi 21:00 Bucuresti
07:00

18:10 Craiova 18:10 Dorohoi 18:10 Craiova 18:10 Dorohoi 18:10 Buzau
07:00

23:30 Iasi
07:05

23:30 Podu Iloaiei 23:30 Filiasi 23:30 Filiasi
07:10

21:00 Pitesti 21:00 Vanatori 21:00 Filiasi
07:10

18:10 Ramnicu Sarat 18:10 Vanatori 18:10 Vanatori 18:10 Filiasi 18:10 Filiasi
07:10

23:30 Deleni
07:15

23:30 Rovinari 23:30 Rovinari
07:20

21:00 Ramnicu Valcea 21:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:10 Drobeta Turnu Severin 18:10 Drobeta Turnu Severin 18:10 Focsani
07:20

23:30 Isalnita 23:30 Isalnita 23:30 Hirlau
07:30

21:00 Rovinari 21:00 Targoviste
07:30

18:10 Rovinari 18:10 Rovinari 18:10 Marasesti
07:30

23:30 Targu Carbunesti 23:30 Targu Carbunesti
07:40

21:00 Resita 21:00 Sinaia
07:40

18:10 Resita 18:10 Resita 18:10 Adjud
07:40

23:30 Targu Frumos 23:30 Motru 23:30 Motru
07:45

23:30 Pascani 23:30 Resita 23:30 Resita
07:50

21:00 Predeal 21:00 Caransebes
07:50

18:10 Bacau 18:10 Caransebes 18:10 Caransebes
07:50

23:30 Caransebes 23:30 Caransebes
07:55

23:30 Slobozia 23:30 Lugoj 23:30 Slobozia 23:30 Motca 23:30 Lugoj
08:00

21:00 Campina 21:00 Targu Jiu
08:00

18:10 Targu Jiu 18:10 Targu Jiu 18:10 Roman
08:00

23:30 Cristesti 23:30 Timisoara 23:30 Timisoara
08:05

23:30 Bucuresti 23:30 Timisesti 23:30 Arad 23:30 Arad 23:30 Bucuresti
08:10

21:00 Bumbesti Jiu 21:00 Urziceni
08:10

18:10 Targu Frumos 18:10 Bumbesti Jiu 18:10 Bumbesti Jiu
08:10

23:30 Dumbrava
08:15

23:30 Targu Jiu 23:30 Targu Jiu
08:20

21:00 Petrosani 21:00 Ploiesti
08:20

18:10 Pascani 18:10 Petrosani 18:10 Petrosani
08:20

23:30 Petrosani 23:30 Petrosani
08:25

23:30 Hateg 23:30 Hateg 23:30 Targu Neamt
08:30

21:00 Hateg 21:00 Buzau 21:00 Poiana Largului
08:30

18:10 Motca 18:10 Hateg 18:10 Hateg 18:10 Poiana Largului 18:10 Poiana Largului
08:30

21:00 Bicaz
08:35

18:10 Bicaz 18:10 Bicaz
08:35

23:30 Calan 23:30 Calan
08:40

21:00 Ramnicu Sarat 21:00 Hunedoara 21:00 Piatra Neamt
08:40

18:10 Targu Neamt 18:10 Hunedoara 18:10 Piatra Neamt 18:10 Piatra Neamt 18:10 Hunedoara
08:40

23:30 Piatra Neamt
08:45

23:30 Hunedoara 23:30 Bicaz 23:30 Hunedoara
08:50

21:00 Deva 21:00 Focsani
08:50

18:10 Falticeni 18:10 Deva 18:10 Deva
08:50

18:10 Suceava
08:55

23:30 Sovata 23:30 Deva 23:30 Pitesti 23:30 Deva 23:30 Pitesti
09:00

21:00 Lugoj 21:00 Marasesti 21:00 Gheorgheni
09:00

18:10 Radauti 18:10 Lugoj 18:10 Lugoj 18:10 Gheorgheni 18:10 Gheorgheni
09:00

23:30 Poiana Largului
09:05

23:30 Ramnicu Sarat 23:30 Durau 23:30 Ramnicu Sarat
09:10

21:00 Timisoara 21:00 Sovata 21:00 Adjud
09:10

18:10 Timisoara 18:10 Sovata 18:10 Timisoara 18:10 Sovata 18:10 Gura Humorului
09:10

23:30 Grinties
09:15

23:30 Borsec 23:30 Campina 23:30 Campina
09:20

21:00 Bacau 21:00 Arad
09:20

18:10 Campulung Moldovenesc 18:10 Arad 18:10 Arad
09:20

23:30 Sinaia 23:30 Toplita 23:30 Sinaia
09:30

21:00 Miercurea Ciuc 21:00 Chisineu Cris 21:00 Roman
09:30

18:10 Vatra Dornei 18:10 Miercurea Ciuc 18:10 Miercurea Ciuc 18:10 Chisineu Cris 18:10 Chisineu Cris
09:30

21:00 Targu Frumos
09:35

23:30 Predeal 23:30 Predeal
09:40

21:00 Pascani 21:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

18:10 Prundu Bargaului 18:10 Odorheiu Secuiesc 18:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

23:30 Miercurea Ciuc
09:45

21:00 Motca
09:45

23:30 Sfantu Gheorghe 23:30 Brasov 23:30 Brasov
09:50

21:00 Salonta 21:00 Targu Neamt 21:00 Toplita
09:50

18:10 Salonta 18:10 Salonta 18:10 Nasaud 18:10 Toplita 18:10 Toplita
09:50

23:30 Morareni
09:55

23:30 Targu Secuiesc 23:30 Targu Secuiesc 23:30 Reghin
10:00

21:00 Gilau 21:00 Reghin 21:00 Falticeni
10:00

18:10 Gilau 18:10 Reghin 18:10 Gilau 18:10 Reghin 18:10 Bistrita
10:00

23:30 Sfantu Gheorghe 23:30 Medias 23:30 Sfantu Gheorghe
10:05

23:30 Sighisoara 23:30 Covasna 23:30 Covasna
10:10

21:00 Suceava 21:00 Onesti
10:10

18:10 Beclean 18:10 Onesti 18:10 Onesti
10:10

23:30 Targu Mures
10:15

23:30 Targu Ocna 23:30 Targu Ocna 23:30 Falticeni
10:20

21:00 Radauti 21:00 Moinesti
10:20

18:10 Dej 18:10 Moinesti 18:10 Moinesti
10:20

23:30 Suceava
10:25

23:30 Onesti 23:30 Onesti
10:30

21:00 Gura Humorului 21:00 Comanesti
10:30

18:10 Gherla 18:10 Comanesti 18:10 Comanesti
10:30

23:30 Comanesti 23:30 Comanesti
10:40

21:00 Campulung Moldovenesc 21:00 Covasna
10:40

18:10 Covasna 18:10 Covasna
10:40

23:30 Stefanesti
10:45

23:30 Botosani 23:30 Moinesti 23:30 Moinesti
10:50

21:00 Targu Secuiesc 21:00 Vatra Dornei
10:50

18:10 Targu Secuiesc 18:10 Targu Secuiesc
10:50

23:30 Gura Humorului
10:55

23:30 Fagaras 23:30 Campulung Moldovenesc 23:30 Simeria 23:30 Fagaras 23:30 Simeria
11:00

21:00 Brasov 21:00 Prundu Bargaului
11:00

18:10 Brasov 18:10 Brasov
11:00

23:30 Vestem 23:30 Iacobeni 23:30 Vestem
11:10

21:00 Nasaud 21:00 Fagaras
11:10

18:10 Fagaras 18:10 Fagaras
11:10

23:30 Borsa 23:30 Orastie 23:30 Ramnicu Valcea 23:30 Orastie 23:30 Ramnicu Valcea
11:20

21:00 Bistrita 21:00 Sibiu
11:20

18:10 Sibiu 18:10 Sibiu
11:20

21:00 Sebes
11:25

18:10 Sebes 18:10 Sebes
11:25

23:30 Sebes 23:30 Sibiu 23:30 Sebes 23:30 Sibiu
11:30

21:00 Alba Iulia 21:00 Beclean
11:30

18:10 Alba Iulia 18:10 Alba Iulia
11:30

21:00 Teius
11:35

18:10 Teius 18:10 Teius
11:35

23:30 Lancram 23:30 Miercurea Sibiului 23:30 Lancram 23:30 Miercurea Sibiului
11:40

21:00 Dej 21:00 Aiud
11:40

18:10 Aiud 18:10 Aiud
11:40

23:30 Sighisoara 23:30 Alba Iulia 23:30 Sighisoara 23:30 Alba Iulia
11:50

21:00 Bontida 21:00 Targu Mures
11:50

18:10 Targu Mures 18:10 Targu Mures
11:50

23:30 Medias 23:30 Medias 23:30 Vatra Dornei
12:00

21:00 Baia Mare 21:00 Turda
12:00

18:10 Turda 18:10 Turda
12:00

23:30 Prundu Bargaului
12:05

23:30 Bistrita 23:30 Teius 23:30 Teius
12:10

21:00 Satu Mare
12:10

23:30 Aiud 23:30 Aiud
12:20

23:30 Beclean 23:30 Unirea 23:30 Unirea
12:30

23:30 Turda 23:30 Baia Mare 23:30 Turda
12:40

23:30 Dej
12:45

23:30 Cluj Napoca
12:55

23:30 Cluj Napoca
13:00

21:00 Zalau
13:10

21:00 Cluj Napoca
13:30

18:10 Cluj Napoca
13:30

21:00 Huedin
13:45

21:00 Alesd
13:50

18:10 Bontida
13:50

23:30 Cluj Napoca 23:30 Cluj Napoca 23:30 Cluj Napoca 23:30 Cluj Napoca 23:30 Gilau
14:00

21:00 Oradea
14:00

18:10 Baia Mare
14:00

18:10 Satu Mare
14:10

18:10 Zalau
14:20

18:10 Huedin
14:30

18:10 Alesd
14:40

23:30 Huedin
15:00

23:30 Negreni
15:30

23:30 Piatra Craiului
16:00

23:30 Beius
16:30

23:30 Alesd
16:40

18:10 Oradea
17:00

23:30 Oradea
18:00

23:30 Bors
19:00

23:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.