Gara - Mersul autobuzelor Gyor Ungaria

Gara

Gyor, Ungaria

Plecări
Ora Către
00:40
10:50 Targu Neamt 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 09:40 Teius 13:50 Mangalia 11:00 Deva 13:00 Bucuresti 11:05 Hunedoara 09:00 Sibiu 11:55 Targu Carbunesti 10:00 Moinesti 12:45 Craiova 10:50 Covasna 12:15 Caransebes 11:40 Predeal 13:50 Mangalia 12:20 Ploiesti 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 10:00 Alba Iulia 13:40 Medgidia 10:10 Lancram 08:10 Medias 11:30 Hateg 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Isalnita 10:10 Comanesti 12:00 Arad 11:00 Sfantu Gheorghe 12:20 Resita 11:50 Sinaia 13:40 Medgidia 12:30 Pitesti 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 12:55 Alexandria 09:00 Turda 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 10:20 Sebes 13:30 Harsova 10:30 Orastie 08:30 Sighisoara 11:40 Petrosani 09:40 Vestem 12:35 Rovinari 10:20 Onesti 12:05 Timisoara 11:20 Targu Secuiesc 12:25 Motru 12:00 Campina 13:30 Harsova 13:10 Slobozia 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 14:00 Constanta 11:15 Calan 13:20 Tandarei 10:40 Simeria 08:40 Miercurea Sibiului 11:50 Targu Jiu 09:50 Fagaras 12:40 Filiasi 10:30 Targu Ocna 12:10 Lugoj 11:30 Brasov 14:00 Constanta 12:10 Ramnicu Sarat 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg
02:00
09:30 Prundu Bargaului 10:05 Gura Humorului 11:15 Dolhasca 11:45 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 12:20 Borsec 06:10 Negreni 09:00 Cluj Napoca 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 10:00 Vatra Dornei 11:00 Botosani 11:30 Suceava 11:50 Medias 12:10 Miercurea Ciuc 12:30 Durau 04:00 Bors 07:00 Huedin 09:05 Dej 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:05 Iacobeni 11:05 Darabani 11:35 Falticeni 11:55 Reghin 12:15 Toplita 12:35 Poiana Largului 05:00 Oradea 07:10 Gilau 09:15 Beclean 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:20 Bistrita 10:12 Campulung Moldovenesc 11:10 Veresti 11:40 Targu Mures 12:00 Morareni 12:25 Grinties 05:10 Alesd 08:00 Cluj Napoca 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat
10:00
22:00 Pesteana Jiu 21:30 Bumbesti Jiu 16:30 Caransebes 23:59 Craiova 21:45 Balteni 19:30 Motru 16:00 Lugoj 23:00 Filiasi 21:30 Rovinari 18:30 Drobeta Turnu Severin 15:00 Timisoara 22:30 Turceni 21:00 Targu Jiu 18:00 Orsova 14:00 Arad
11:00
16:00 Deva 15:00 Savarsin 14:30 Lipova 17:00 Simeria 14:00 Arad
11:00
00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari 20:30 Aiud 20:10 Orsova 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 23:00 Balteni 18:30 Deva 21:00 Petrosani 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 20:00 Alba Iulia 19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 00:00 Turceni 03:00 Babeni 18:50 Hunedoara 06:30 Bucuresti 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 22:20 Motru 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 18:30 Deva 21:00 Sibiu 01:30 Craiova 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 17:30 Timisoara 16:45 Lipova 19:30 Calan 06:00 Pitesti 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:00 Simeria 21:30 Avrig 00:15 Filiasi
16:30 Kruiser
18:00 Oradea
17:00
15:00 Malmo 22:00 Moss 18:00 Halmstad 23:30 Dresda 16:00 Landskrona 21:30 Sarpsborg 13:00 Copenhagen 22:00 Praga 17:00 Helsingborg 20:00 Goteborg 07:00 Rostock 20:30 Brno 23:00 Oslo 19:00 Varberg 04:30 Berlin 19:00 Bratislava
Sosiri
De la Ora

17:00 Craiova
00:00

20:30 Bistrita 20:30 Bucuresti 20:30 Craiova
00:01

17:00 Targu Jiu 17:00 Bistrita 17:00 Deva
00:01

17:00 Ganeasa
00:15

20:30 Pitesti
00:40

17:00 Filiasi
00:40

20:30 Beclean
01:00

17:00 Beclean 17:00 Motru
01:00

20:30 Slatina (Olt)
01:10

17:00 Turceni
01:10

20:30 Filiasi
01:15

17:00 Pesteana Jiu
01:20

17:00 Savarsin 17:00 Bals
01:40

20:30 Ganeasa
01:45

17:00 Balteni
01:45

14:40 Craiova
02:00

20:30 Dej 20:30 Turceni
02:00

17:00 Craiova 17:00 Dej 17:00 Drobeta Turnu Severin
02:00

20:30 Bals
02:10

17:00 Rovinari
02:10

17:00 Lipova
02:20

17:00 Targu Jiu
02:40

14:40 Filiasi
02:45

20:30 Craiova
02:55

17:00 Orsova
03:00

20:30 Pesteana Jiu
03:10

17:00 Motru
03:10

14:40 Turceni
03:15

17:00 Filiasi
03:15

20:30 Filiasi
03:20

17:00 Gherla
03:30

14:40 Pesteana Jiu
03:45

17:00 Turceni
03:45

17:00 Drobeta Turnu Severin
03:50

20:30 Turceni
03:55

14:40 Balteni
04:00

20:30 Balteni 20:30 Brasov
04:00

17:00 Pesteana Jiu
04:00

20:40 Tulcea
04:00

17:00 Balteni
04:10

20:40 Braila
04:10

14:40 Rovinari
04:20

20:30 Gherla
04:20

17:00 Rovinari
04:20

20:40 Galati
04:20

17:00 Orsova
04:25

20:30 Pesteana Jiu
04:30

17:00 Cluj Napoca 17:00 Caransebes
04:30

20:40 Tecuci
04:30

17:00 Caransebes
04:55

14:40 Targu Jiu
05:00

20:30 Cluj Napoca 20:30 Fagaras
05:00

17:00 Targu Jiu 17:00 Lugoj
05:00
Kruiser
08:30 Oradea
05:00

20:40 Giurgiu 20:40 Giurgiu 20:40 Barlad
05:00

00:30 Tulcea 00:30 Giurgiu 00:30 Giurgiu 00:30 Giurgiu
05:00

00:30 Braila
05:05

20:30 Balteni
05:10

20:40 Turnu Magurele 20:40 Husi 20:40 Turnu Magurele
05:10

00:30 Turnu Magurele 00:30 Galati 00:30 Turnu Magurele 00:30 Turnu Magurele
05:10

00:30 Tecuci
05:15

20:30 Rovinari
05:20

20:40 Corabia 20:40 Corabia
05:20

00:30 Corabia 00:30 Corabia 00:30 Corabia
05:20

14:40 Bumbesti Jiu
05:30

17:00 Lugoj
05:30

20:40 Buzau 20:40 Alexandria 20:40 Alexandria
05:30

00:30 Alexandria 00:30 Alexandria 00:30 Alexandria
05:30

20:40 Slatina (Olt) 20:40 Focsani 20:40 Slatina (Olt)
05:40

00:30 Slatina (Olt) 00:30 Slatina (Olt) 00:30 Slatina (Olt)
05:40

17:00 Turda
05:45

20:30 Turda 20:30 Avrig
05:50

20:40 Marasesti
05:50

20:30 Rovinari
05:55

20:40 Adjud
05:55

14:40 Motru
06:00

20:30 Aiud
06:00

17:00 Timisoara 17:00 Motru
06:00
Kruiser
10:00 Oradea
06:00

20:40 Sascut 20:40 Craiova 20:40 Craiova 20:40 Constanta 20:40 Constanta
06:00

00:30 Craiova 00:30 Barlad 00:30 Constanta 00:30 Craiova 00:30 Constanta 00:30 Constanta 00:30 Craiova
06:00

20:40 Bacau 20:40 Mangalia 20:40 Mangalia
06:05

00:30 Mangalia 00:30 Mangalia 00:30 Mangalia
06:05

17:00 Timisoara
06:10

20:40 Filiasi 20:40 Roman 20:40 Filiasi
06:10

00:30 Filiasi 00:30 Husi 00:30 Filiasi 00:30 Filiasi
06:10

20:40 Medgidia 20:40 Medgidia 20:40 Vaslui
06:15

00:30 Medgidia 00:30 Medgidia 00:30 Medgidia
06:15

20:40 Negresti 20:40 Hirsova 20:40 Rovinari 20:40 Rovinari 20:40 Hirsova
06:20

00:30 Hirsova 00:30 Rovinari 00:30 Rovinari 00:30 Hirsova 00:30 Hirsova 00:30 Rovinari
06:20

20:30 Targu Jiu
06:25

20:40 Tandarei 20:40 Tandarei
06:25

00:30 Tandarei 00:30 Tandarei 00:30 Tandarei
06:25

20:30 Targu Jiu 20:30 Teius 20:30 Sibiu
06:30

17:00 Aiud
06:30

20:40 Iasi 20:40 Isalnita 20:40 Slobozia 20:40 Isalnita 20:40 Slobozia
06:30

00:30 Isalnita 00:30 Slobozia 00:30 Isalnita 00:30 Slobozia 00:30 Slobozia 00:30 Buzau 00:30 Isalnita
06:30

20:40 Podu Iloaiei
06:35

00:30 Focsani
06:35

20:40 Targu Carbunesti 20:40 Deleni 20:40 Targu Carbunesti
06:40

00:30 Marasesti 00:30 Targu Carbunesti 00:30 Targu Carbunesti 00:30 Targu Carbunesti
06:40

20:30 Petrosani
06:45

17:00 Petrosani 17:00 Teius
06:45

20:40 Hirlau 20:40 Motru 20:40 Motru
06:45

00:30 Motru 00:30 Adjud 00:30 Motru 00:30 Motru
06:45

20:40 Targu Frumos 20:40 Resita 20:40 Resita
06:50

00:30 Resita 00:30 Sascut 00:30 Resita 00:30 Resita
06:50

20:30 Motru
06:55

20:40 Caransebes 20:40 Pascani 20:40 Caransebes
06:55

00:30 Caransebes 00:30 Caransebes 00:30 Bacau 00:30 Caransebes
06:55

20:30 Alba Iulia 20:30 Sebes
07:00

17:00 Alba Iulia 17:00 Drobeta Turnu Severin
07:00

20:40 Bucuresti 20:40 Lugoj 20:40 Lugoj 20:40 Motca 20:40 Bucuresti
07:00

00:30 Roman 00:30 Lugoj 00:30 Lugoj 00:30 Bucuresti 00:30 Bucuresti 00:30 Lugoj 00:30 Bucuresti
07:00

20:40 Cristesti 20:40 Timisoara 20:40 Timisoara
07:05

00:30 Timisoara 00:30 Vaslui 00:30 Timisoara 00:30 Timisoara
07:05

14:40 Drobeta Turnu Severin
07:10

20:40 Timisesti 20:40 Arad 20:40 Arad
07:10

00:30 Arad 00:30 Negresti 00:30 Arad 00:30 Arad
07:10

00:30 Iasi
07:15

20:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

20:40 Dumbrava 20:40 Targu Jiu 20:40 Targu Jiu
07:20

00:30 Podu Iloaiei 00:30 Targu Jiu 00:30 Targu Jiu 00:30 Targu Jiu
07:20

20:40 Petrosani 20:40 Petrosani 20:40 Targu Neamt
07:25

00:30 Petrosani 00:30 Petrosani 00:30 Deleni 00:30 Petrosani
07:25

17:00 Sebes
07:30

20:40 Piatra Neamt 20:40 Pitesti 20:40 Hateg 20:40 Hateg 20:40 Pitesti
07:30

00:30 Hateg 00:30 Pitesti 00:30 Pitesti 00:30 Hateg 00:30 Hirlau 00:30 Pitesti 00:30 Hateg
07:30

20:40 Bicaz
07:35

00:30 Targu Frumos
07:35

20:40 Calan 20:40 Calan 20:40 Sovata
07:40

00:30 Calan 00:30 Pascani 00:30 Calan 00:30 Calan
07:40

20:30 Hateg 20:30 Motru
07:45

17:00 Hateg
07:45

20:40 Poiana Largului
07:45

00:30 Motca
07:45

20:30 Sebes
07:50

20:40 Hunedoara 20:40 Durau 20:40 Ploiesti 20:40 Ploiesti 20:40 Hunedoara
07:50

00:30 Ploiesti 00:30 Hunedoara 00:30 Ploiesti 00:30 Cristesti 00:30 Ploiesti 00:30 Hunedoara 00:30 Hunedoara
07:50

20:40 Grinties
07:55

14:40 Orsova
08:00

20:30 Orastie 20:30 Orsova 20:30 Orastie
08:00

17:00 Orsova 17:00 Calan
08:00

20:40 Deva 20:40 Deva 20:40 Borsec 20:40 Ramnicu Sarat 20:40 Ramnicu Sarat
08:00

00:30 Deva 00:30 Deva 00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Timisesti 00:30 Deva 00:30 Ramnicu Sarat
08:00

20:40 Toplita
08:05

00:30 Dumbrava
08:05

20:40 Miercurea Ciuc 20:40 Campina 20:40 Campina
08:10

00:30 Targu Neamt 00:30 Campina 00:30 Campina 00:30 Campina
08:10

17:00 Orastie 17:00 Hunedoara
08:15

00:30 Piatra Neamt
08:15

20:40 Sfantu Gheorghe 20:40 Sinaia 20:40 Sinaia
08:20

00:30 Sinaia 00:30 Bicaz 00:30 Sinaia 00:30 Sinaia
08:20

00:30 Poiana Largului
08:25

20:30 Calan 20:30 Simeria
08:30

20:40 Predeal 20:40 Morareni 20:40 Predeal 20:40 Simeria 20:40 Simeria
08:30

00:30 Durau 00:30 Predeal 00:30 Predeal 00:30 Simeria 00:30 Predeal 00:30 Simeria 00:30 Simeria
08:30

20:40 Orastie 20:40 Orastie
08:40

00:30 Orastie 00:30 Orastie 00:30 Borsec 00:30 Orastie
08:40

17:00 Simeria
08:45

00:30 Toplita
08:45

20:40 Sebes 20:40 Sebes
08:50

00:30 Sebes 00:30 Sebes 00:30 Sebes 00:30 Miercurea Ciuc
08:50

00:30 Sfantu Gheorghe
08:55

20:30 Drobeta Turnu Severin 20:30 Deva 20:30 Simeria
09:00

17:00 Deva 17:00 Deva 17:00 Focsani
09:00

20:40 Brasov 20:40 Lancram 20:40 Lancram 20:40 Brasov 20:40 Reghin
09:00

00:30 Lancram 00:30 Brasov 00:30 Brasov 00:30 Morareni 00:30 Lancram 00:30 Brasov 00:30 Lancram
09:00

00:30 Reghin
09:05

20:40 Targu Secuiesc 20:40 Targu Secuiesc
09:10

00:30 Targu Secuiesc 00:30 Targu Secuiesc 00:30 Medias 00:30 Targu Secuiesc
09:10

20:30 Caransebes
09:15

00:30 Sighisoara
09:15

20:40 Sfantu Gheorghe 20:40 Sfantu Gheorghe
09:20

00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Sfantu Gheorghe
09:20

14:40 Caransebes
09:30

17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Caransebes
09:30

20:40 Medias 20:40 Covasna 20:40 Alba Iulia 20:40 Covasna 20:40 Alba Iulia
09:30

00:30 Covasna 00:30 Covasna 00:30 Alba Iulia 00:30 Covasna 00:30 Alba Iulia 00:30 Alba Iulia
09:30

20:40 Targu Ocna 20:40 Sighisoara 20:40 Teius 20:40 Targu Ocna 20:40 Teius
09:40

00:30 Targu Ocna 00:30 Teius 00:30 Targu Ocna 00:30 Teius 00:30 Teius 00:30 Targu Ocna
09:40

20:40 Aiud 20:40 Onesti 20:40 Aiud 20:40 Onesti
09:50

00:30 Aiud 00:30 Aiud 00:30 Onesti 00:30 Onesti 00:30 Aiud 00:30 Onesti
09:50

14:40 Lugoj
10:00

20:30 Hunedoara 20:30 Orsova 20:30 Deva
10:00

17:00 Lugoj
10:00

20:40 Unirea 20:40 Targu Mures 20:40 Comanesti 20:40 Unirea 20:40 Comanesti
10:00

00:30 Unirea 00:30 Targu Mures 00:30 Comanesti 00:30 Comanesti 00:30 Unirea 00:30 Comanesti 00:30 Unirea
10:00

20:40 Falticeni
10:05

00:30 Falticeni
10:05

20:40 Suceava 20:40 Moinesti 20:40 Turda 20:40 Moinesti 20:40 Turda
10:10

00:30 Moinesti 00:30 Moinesti 00:30 Turda 00:30 Moinesti 00:30 Turda 00:30 Suceava 00:30 Turda
10:10

20:40 Dolhasca
10:15

00:30 Dolhasca
10:15

20:40 Fagaras 20:40 Fagaras 20:40 Veresti
10:20

00:30 Fagaras 00:30 Fagaras 00:30 Veresti 00:30 Fagaras
10:20

20:40 Darabani
10:25

00:30 Darabani
10:25

20:30 Savarsin
10:30

20:40 Stefanesti 20:40 Vestem 20:40 Vestem
10:30

00:30 Vestem 00:30 Vestem 00:30 Botosani 00:30 Vestem
10:30

20:40 Botosani
10:35

00:30 Gura Humorului
10:35

17:00 Savarsin 17:00 Savarsin
10:40

20:40 Gura Humorului
10:40

00:30 Campulung Moldovenesc
10:40

14:40 Timisoara
10:45

20:40 Campulung Moldovenesc
10:45

00:30 Iacobeni
10:45

00:30 Borsa
10:48

20:30 Caransebes
10:50

20:40 Iacobeni 20:40 Ramnicu Valcea 20:40 Ramnicu Valcea
10:50

00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Ramnicu Valcea
10:50

20:40 Borsa
10:53

20:30 Lugoj
10:55

20:30 Savarsin 20:30 Simeria 20:30 Deva
11:00

17:00 Ploiesti 17:00 Timisoara
11:00

20:40 Vatra Dornei 20:40 Sibiu 20:40 Sibiu
11:00

00:30 Sibiu 00:30 Sibiu 00:30 Sibiu 00:30 Vatra Dornei
11:00

20:40 Prundu Bargaului
11:05

00:30 Prundu Bargaului
11:05

20:40 Miercurea Sibiului 20:40 Bistrita 20:40 Miercurea Sibiului
11:10

00:30 Bistrita 00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Miercurea Sibiului
11:10

20:40 Beclean
11:15

00:30 Beclean
11:15

17:00 Lipova 17:00 Lipova
11:20

20:40 Sighisoara 20:40 Baia Mare 20:40 Sighisoara
11:20

00:30 Baia Mare 00:30 Sighisoara 00:30 Sighisoara 00:30 Sighisoara
11:20

20:40 Dej
11:25

00:30 Dej
11:25

14:40 Arad
11:30

20:40 Medias 20:40 Medias 20:40 Cluj Napoca
11:30

00:30 Medias 00:30 Cluj Napoca 00:30 Medias 00:30 Medias
11:30

20:30 Lipova
11:55

20:30 Deva
12:00

17:00 Bucuresti
12:00

20:40 Cluj Napoca
12:00

00:30 Cluj Napoca
12:00

20:30 Lugoj
12:10

20:30 Savarsin
12:15

20:40 Gilau
12:30

00:30 Gilau
12:30

00:30 Huedin
12:40

20:30 Lipova
12:45

17:00 Arad 17:00 Pitesti
13:00

20:40 Huedin
13:00

00:30 Negreni
13:00

00:30 Piatra Craiului
13:05

20:30 Timisoara
13:10

20:30 Savarsin 20:30 Lipova
13:30

20:30 Timisoara
13:35

20:30 Lipova
14:00

17:00 Slatina (Olt)
14:00

20:40 Negreni
14:00

00:30 Alesd
14:00

20:30 Arad
15:00

20:40 Piatra Craiului
15:00

00:30 Oradea
15:00

17:00 Ganeasa
15:15

20:40 Beius
15:30

17:00 Budapesta
16:00

20:40 Alesd
16:00

00:30 Bors
16:00

17:00 Constanta
16:30

17:00 Bals
16:40

17:00 Murfatlar
16:50

17:00 Craiova
17:00

17:00 Medgidia
17:10

17:00 Cernavoda
17:35

20:30 Focsani
18:00

17:00 Fetesti
18:00

20:30 Calimanesti
18:10

17:00 Filiasi
18:15

17:00 Turceni
18:45

20:30 Ramnicu Valcea 20:30 Ramnicu Sarat
19:00

17:00 Pesteana Jiu 17:00 Brasov 17:00 Bucuresti
19:00

20:40 Oradea
19:00

17:00 Balteni
19:10

17:00 Rovinari
19:20

20:30 Buzau
20:00

17:00 Fagaras 17:00 Pitesti
20:00

20:30 Babeni
20:15

17:00 Avrig
20:45

17:00 Slatina (Olt)
21:00

17:00 Sibiu
21:15

20:30 Dragasani
21:45

17:00 Ganeasa
21:55

20:30 Ganeasa
22:00

17:00 Calimanesti
22:15

17:00 Sebes
22:30

20:30 Ploiesti
22:45

17:00 Ramnicu Valcea
22:45

20:30 Bals
23:00

17:00 Bals
23:10

17:00 Babeni 17:00 Orastie
23:15

17:00 Simeria
23:30

17:00 Dragasani
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.