KM 66, M 0, Peco Shell (langa Mc Donald's) - Mersul autobuzelor Budapesta Ungaria

KM 66, M 0, Peco Shell (langa Mc Donald's)

Budapesta, Ungaria

Plecări
Ora Către
05:00 Coltrans
21:30 Galati 18:30 Ploiesti 11:30 Deva 21:00 Braila 17:00 Brasov 10:00 Arad 20:30 Ianca 16:00 Fagaras 23:30 Tulcea 20:00 Buzau 13:30 Sibiu
13:40
18:40 Simeria 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 04:05 Oradea 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 19:00 Orastie 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 22:40 Gherla 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 03:15 Salonta 02:10 Simand 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 03:15 Salonta 02:10 Simand 04:05 Oradea
14:00
10:00 Chisinau 07:00 Husi 03:00 Ploiesti 02:00 Sinaia 21:30 Deva 06:00 Barlad 03:30 Mizil 01:00 Brasov 19:30 Timisoara 05:30 Tecuci 04:00 Buzau 22:00 Alba Iulia 22:00 Sebes 02:30 Campina 19:00 Arad 04:30 Ramnicu Sarat 23:30 Sibiu 05:00 Focsani
17:00
23:30 Sebes 07:15 Buzau 13:30 Iasi 09:00 Slobozia 09:00 Targu Frumos 08:15 Ramnicu Sarat 08:00 Bacau 12:50 Falticeni 07:20 Bucuresti 01:30 Sibiu 09:15 Braila 13:00 Tandarei 11:40 Barlad 09:15 Tecuci 07:00 Onesti 07:10 Mizil 19:15 Arad 04:00 Brasov 10:30 Galati 12:00 Fetesti 10:00 Adjud 08:30 Roman 06:30 Targu Secuiesc 12:10 Tulcea 22:00 Deva 06:00 Ploiesti 14:30 Vaslui 11:00 Calarasi 08:00 Urziceni 08:45 Focsani 06:00 Sfantu Gheorghe 13:10 Babadag
21:00
01:10 Birmingham 04:30 Bangor 12:30 Dublin 00:30 Sankt Polten 01:50 Amstetten 03:20 Wels 05:50 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:00 Frankfurt 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:30 Kent 22:30 Londra 23:20 Milton Keynes 00:30 Coventry 03:00 Manchester 05:30 Holyhead 01:00 Loosdorf 02:00 Oed 03:50 Haag 06:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:30 Ostende 21:30 Canterbury 01:20 Londra 23:25 Milton Keynes 00:35 Coventry 03:00 Manchester 05:00 Holyhead 01:10 Melk 02:30 Sankt Valentin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 20:30 Calais 21:40 Maidstone 23:00 Luton 00:00 Northampton 01:00 Birmingham 03:00 Liverpool 12:30 Dublin 23:30 Viena 01:30 Kemmelbach 02:50 Linz 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 21:00 Dover 22:15 Dartford 23:30 Luton 00:20 Northampton
22:30
14:00 Vatra Dornei 12:50 Nasaud 16:30 Radauti 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 09:35 Beclean 07:15 Unirea 05:15 Sebes 04:30 Deva 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 17:40 Dorohoi 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 09:05 Dej 07:00 Aiud 08:40 Gherla 01:55 Arad 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:30 Iasi 17:40 Baltati 18:10 Darabani 18:10 Darabani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 05:00 Orastie 01:30 Pecica 03:15 Salonta 02:10 Simand 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 13:00 Feldru 17:00 Botosani 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 10:10 Bistrita 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 04:05 Oradea 13:00 Feldru 17:15 Pascani
23:30
09:50 Aiud 07:20 Orastie 03:30 Nadlac 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 03:15 Salonta 02:10 Simand 18:10 Darabani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti 11:40 Gherla 11:00 Cluj Napoca 13:00 Feldru 09:30 Teius 07:00 Deva 04:50 Simeria 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 04:05 Oradea 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 14:00 Bistrita 10:20 Turda 12:50 Nasaud 09:00 Alba Iulia 04:20 Arad 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 13:20 Beclean 10:10 Unirea 08:00 Sebes 04:00 Pecica 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 12:40 Dej
Sosiri
De la Ora

21:00 Dorohoi
00:00

23:30 Montpellier
00:15

21:00 Baltati 21:00 Baltati
00:20

22:30 Calais
00:20

23:30 Malaga 23:30 Malaga
00:30

21:00 Botosani 21:00 Targu Frumos 21:00 Targu Frumos
00:30

21:00 Ruginoasa 21:00 Ruginoasa
00:40

21:00 Pascani 21:00 Pascani
00:45

23:30 Nimes
00:50

21:00 Cristesti 21:00 Cristesti 21:00 Radauti
01:00

13:40 Spessart
01:00

03:00 Maribor
01:05

23:30 Granada 23:30 Granada
01:15

23:30 Lancon-Provence
01:20

13:40 Wertheim
01:20

03:00 Pince
01:20

21:00 Falticeni 21:00 Falticeni
01:30

13:40 Wurzburg
01:50

23:30 Almunecar 23:30 Almunecar
01:55

11:00 Sibiu
02:00

23:30 Benalua de las Villas 23:30 Benalua de las Villas
02:05

22:30 Ostende
02:05

13:40 Wurzburg
02:10

23:30 Guadix 23:30 Guadix
02:15

21:00 Suceava 21:00 Suceava
02:30

22:30 Jabbeke
02:30

23:30 Salobrena 23:30 Aix-en-Provence 23:30 Salobrena
02:40

21:00 Ilisesti 21:00 Ilisesti
02:45

22:30 Brugge
02:45

23:30 Zujar 23:30 Zujar
02:50

11:00 Sebes
03:00

21:00 Paltinoasa 21:00 Paltinoasa
03:00

13:40 Nurnberg
03:00

23:30 Baza 23:30 Baza
03:05

23:30 Motril 23:30 Motril
03:10

21:00 Gura Humorului 21:00 Gura Humorului
03:15

22:30 Drongen
03:15

23:30 Vidauban
03:30

22:30 Aalst
03:35

23:30 Cannes
03:40

21:00 Campulung Moldovenesc 21:00 Campulung Moldovenesc
03:40

23:30 Castell de Ferro 23:30 Castell de Ferro
03:45

13:40 Nurnberg
03:50

22:30 Bruxelles
04:00

03:00 Reggio di Calabria
04:00

22:30 Bruxelles
04:05

23:30 Nice
04:10

22:30 Bruxelles
04:10

03:00 Scilla
04:10

23:30 Adra 23:30 Adra 23:30 Albox 23:30 Albox
04:15

21:00 Iacobeni 21:00 Iacobeni
04:15

03:00 Bagnara Calabra
04:15

03:00 Palmi
04:20

03:00 Rosarno
04:25

11:00 Deva 11:00 Arad
04:30

21:00 Vatra Dornei 21:00 Vatra Dornei
04:30

03:00 Pizzo
04:30

23:30 Matagorda 23:30 Matagorda
04:35

03:00 Case Mortille
04:35

23:30 San Remo
04:40

03:00 Martirano Lombardo
04:40

03:00 Rogliano
04:45

03:00 Cerchiara di Calabria
04:50

03:00 Cosenza
04:55

23:30 Imperia 23:30 Roquetas de Mar
05:00

21:00 Pitesti 21:00 Pitesti
05:00

22:30 Liege
05:00

03:00 Quattromiglio
05:00

23:30 Berja 23:30 Berja
05:05

22:30 Liege
05:05

03:00 Settimo
05:05

13:40 Regensburg
05:10

03:00 Frascineto
05:10

23:30 Tabernas 23:30 Tabernas
05:15

03:00 Mormanno
05:15

03:00 Lagonegro
05:20

03:00 Casalbuono
05:25

23:30 El Ejido 23:30 El Ejido
05:30

03:00 Sala Consilina
05:30

03:00 Lecce
05:35

03:00 Tricase
05:40

03:00 Brindisi
05:45

23:30 Almeria 23:30 Almeria
05:50

22:30 Aachen
05:50

13:40 Passau
05:50

03:00 Taranto
05:50

03:00 Bari
05:55

23:30 Almeria 23:30 Madrid 23:30 Madrid
06:00

03:00 Andria
06:00

03:00 Barletta
06:05

03:00 Foggia
06:10

03:00 San Severo
06:15

23:30 Arganda del Rey 23:30 Arganda del Rey
06:20

22:30 Frechen
06:20

03:00 Termoli
06:20

13:40 Suben
06:25

22:30 Dublin 22:30 Dublin
06:30

03:00 San Salvo
06:30

03:00 Vasto
06:35

23:30 Vera 23:30 Savona
06:40

22:30 Koln
06:40

03:00 Lanciano
06:40

03:00 Chieti
06:45

13:40 Haag
06:50

03:00 Atena Lucana
06:50

23:30 Huercal Overa
06:55

03:00 Battipaglia
06:55

03:00 Salerno
06:58

23:30 Tarancon 23:30 Tarancon
07:00

21:00 Feldru 21:00 Feldru
07:00
Coltrans
02:00 Tulcea
07:00

03:00 Angri
07:01

03:00 Pompei
07:05

03:00 Ercolano
07:10

23:30 Fuente de Pedro Naharro 23:30 Fuente de Pedro Naharro
07:15

22:30 Siegburg
07:15

13:40 Luton 13:40 Luton
07:15

03:00 San Giorgio a Cremano
07:15

23:30 Genova 23:30 Puerto Lumbreras
07:20

13:40 Wels
07:20

03:00 Napoli
07:20

03:00 Pescara
07:25

23:30 Horcajo de Santiago 23:30 Horcajo de Santiago
07:30

03:00 San Benedetto del Tronto
07:30

22:30 Bad Honnef am Rhein
07:35

03:00 Civitanova Marche
07:35

23:30 Corral de Almaguer
07:40

03:00 Ancona
07:40

23:30 Villamayor de Santiago 23:30 Villamayor de Santiago 23:30 Lorca
07:45

03:00 Senegalia
07:45

23:30 Ovada
07:50

13:40 Linz
07:50

03:00 Pesaro
07:50

03:00 Rimini
07:55

23:30 Quintanar de la Orden 23:30 Quintanar de la Orden
08:00

21:00 Bistrita
08:00

13:40 Londra 13:40 Londra
08:00

03:00 Afragola
08:00

03:00 Caserta
08:05

13:40 Sankt Valentin
08:10

03:00 Caianello
08:10

03:00 Campozillone
08:15

23:30 Tortona 23:30 Villa de Don Fadrique 23:30 Murcia 23:30 Miguel Esteban 23:30 Miguel Esteban
08:20

03:00 Cassino
08:20

03:00 Frosinone
08:25

03:00 Colleferro
08:30

23:30 Villacanas
08:35

22:30 Limburg an der Lahn
08:35

03:00 Passerano
08:35

13:40 Oed
08:40

23:30 Las Pedroneras 23:30 Las Pedroneras
08:45

21:00 Beclean
08:45

03:00 Roma
08:45

22:30 Bad Camberg
08:50

13:40 Amstetten
08:50

03:00 Fiano Romano
08:50

03:00 Orte
08:55

23:30 Alcazar de San Juan
09:00
Coltrans
02:00 Galati
09:00

03:00 Cesena
09:00

03:00 Ravenna
09:05

23:30 Piacenza
09:10

21:00 Dej
09:10

22:30 Frankfurt
09:10

13:40 Kemmelbach
09:10

03:00 Orvieto
09:10

23:30 La Roda 23:30 La Roda
09:15

03:00 Fabro
09:15

22:30 Weiskirchen
09:20

03:00 Chiusi
09:20

03:00 Arezzo
09:25

23:30 Elche 23:30 Pedro Munoz 23:30 Albacete 23:30 Albacete
09:30

13:40 Dartford 13:40 Melk
09:30

03:00 Firenze
09:30

03:00 Sasso Marconi
09:35

13:40 Loosdorf
09:40

03:00 Prato
09:40

03:00 Bologna
09:45

03:00 Ferrara
09:50

03:00 Rovigo
09:55

23:30 Tomelloso 23:30 Brescia 23:30 Alicante
10:00

13:40 Maidstone
10:00
Coltrans
02:00 Braila
10:00

03:00 Monselice
10:00

02:00 Husi
10:00

03:00 Abano Terme
10:05

13:40 Viena 13:40 Sankt Polten
10:10

03:00 Torino
10:10

03:00 Asti
10:15

23:30 Almansa 23:30 Almansa
10:20

03:00 Alessandria
10:20

03:00 Tortona
10:25

23:30 Benidorm
10:30

21:00 Cluj Napoca
10:30

03:00 Voghera
10:30

13:40 Canterbury
10:35

03:00 Novara
10:35

23:30 Verona
10:40

03:00 Cremona
10:40

03:00 Pavia
10:45

13:40 Kent
10:50

03:00 Rozzano
10:50

22:30 Spessart
11:00
Coltrans
02:00 Ianca
11:00

03:00 Milano
11:00

02:00 Barlad
11:00

21:00 Turda
11:10

03:00 Bergamo
11:10

22:30 Wertheim
11:20

13:40 Dover
11:20

03:00 Brescia
11:20

21:00 Unirea
11:30

03:00 Modena
11:30

02:00 Tecuci
11:30

03:00 Mantova
11:35

21:00 Aiud
11:40

03:00 Rozzano
11:40

03:00 Monza
11:45

22:30 Wurzburg
11:50

03:00 Lodi
11:50

21:00 Teius
11:55

03:00 Rovato
11:55

23:30 Vicenza
12:00

11:00 Vaslui
12:00

22:30 Holyhead 22:30 Holyhead
12:00
Coltrans
02:00 Buzau
12:00

03:00 Crema
12:00

02:00 Focsani
12:00

03:00 Piacenza
12:05

23:30 Padova
12:10

22:30 Wurzburg
12:10

03:00 Montichiari
12:10

03:00 San Bonifacio
12:15

03:00 Arzignano
12:20

23:30 Venetia
12:25

03:00 Vicenza
12:25

03:00 Verona
12:30

02:00 Ramnicu Sarat
12:30

03:00 Padova
12:35

21:00 Alba Iulia
12:40

03:00 Mirano
12:40

22:30 Bangor
12:45

03:00 Venetia
12:45

03:00 Pordenone
12:50

21:00 Sebes
12:55

23:30 Aielo de Malferit
13:00

11:00 Tandarei 11:00 Iasi
13:00

22:30 Nurnberg
13:00

02:00 Buzau
13:00

21:00 Orastie
13:10

23:30 Xativa
13:30

21:00 Simeria
13:30
Coltrans
02:00 Ploiesti
13:30

02:00 Mizil
13:30

22:30 Nurnberg
13:50

23:30 Udine
14:00

11:00 Fetesti
14:00

11:00 Babadag
14:10

13:40 Calais
14:20

21:00 Deva
14:25

22:30 Liverpool 22:30 Manchester 22:30 Manchester
14:30

02:00 Ploiesti
14:45

11:00 Tulcea
14:50

23:30 Tarvisio 23:30 Valencia
15:00

11:00 Calarasi 11:00 Galati
15:00
Coltrans
02:00 Brasov
15:00

02:00 Campina
15:00

22:30 Regensburg
15:10

02:00 Sinaia
15:30

23:30 Castellon de la Plana
15:40

02:00 Predeal
15:45

22:30 Passau
15:50

11:00 Barlad 11:00 Slobozia
16:00

22:30 Birmingham
16:00
Coltrans
02:00 Fagaras
16:00

13:40 Ostende
16:05

22:30 Birmingham
16:20

22:30 Suben
16:25

23:30 Benicarlo 23:30 Villach
16:30

22:30 Coventry 22:30 Coventry
16:30

13:40 Jabbeke
16:30

11:00 Adjud
16:40

13:40 Brugge
16:45

23:30 Klagenfurt
16:50

22:30 Haag
16:50

11:00 Braila 11:00 Urziceni
17:00

21:00 Arad
17:00

22:30 Northampton 22:30 Northampton
17:00

02:00 Brasov
17:00

23:30 Griffen
17:10

13:40 Drongen
17:15

23:30 Baix Ebre
17:20

22:30 Wels
17:20

23:30 Griffen
17:30

11:00 Tecuci 11:00 Targu Frumos
17:30

22:30 Milton Keynes
17:30
Coltrans
02:00 Sibiu
17:30

22:30 Milton Keynes
17:35

13:40 Aalst
17:35

23:30 L'Hospitalet de l'Infant
17:40

21:00 Pecica
17:40

22:30 Luton
17:40

22:30 Luton
17:45

23:30 Graz
17:50

11:00 Pascani
17:50

22:30 Linz
17:50

03:00 Trieste
17:55

11:00 Roman 11:00 Focsani
18:00

22:30 Londra
18:00

13:40 Bruxelles
18:00

02:00 Fagaras
18:00

23:30 Gleisdorf
18:10

21:00 Nadlac
18:10

22:30 Sankt Valentin
18:10

23:30 Tarragona
18:15

11:00 Bucuresti
18:20

13:40 Bruxelles
18:20

11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Bacau
18:30

22:30 Londra
18:30

13:40 Bruxelles
18:35

22:30 Oed
18:40

23:30 Ilz
18:45

22:30 Amstetten
18:50

11:00 Buzau
19:00

22:30 Dartford
19:00

13:40 Liege
19:00

02:00 Sibiu
19:00

22:30 Kemmelbach
19:10

13:40 Liege
19:10

23:30 Barcelona
19:15

11:00 Mizil
19:15

23:30 Barcelona
19:20

11:00 Onesti
19:30

22:30 Melk
19:30
Coltrans
02:00 Deva
19:30

02:00 Sebes 02:00 Alba Iulia
19:30

23:30 Wiener Neustadt
19:40

22:30 Loosdorf
19:40

13:40 Aachen
19:50

11:00 Targu Secuiesc
20:00

22:30 Maidstone
20:00

02:00 Simeria 02:00 Orastie
20:00

22:30 Sankt Polten
20:10

23:30 Viena 23:30 Girona
20:20

13:40 Frechen
20:20

23:30 Viena
20:30

11:00 Sfantu Gheorghe
20:30

02:00 Deva
20:30

22:30 Canterbury
20:35

13:40 Koln
20:40

23:30 Figueras
20:45

22:30 Kent
20:50

11:00 Ploiesti
21:00

03:00 Ljubljana
21:00

22:30 Dover 22:30 Viena
21:10

13:40 Siegburg
21:15

13:40 Bad Honnef am Rhein
21:35
Coltrans
02:00 Arad
22:00

02:00 Lugoj
22:20

23:30 Perpignan
22:30

11:00 Brasov
22:30

02:00 Timisoara
22:30

13:40 Limburg an der Lahn
22:35

13:40 Bad Camberg
22:50

02:00 Arad
23:00

13:40 Frankfurt
23:10

23:30 Narbonne
23:20

13:40 Weiskirchen
23:20

21:00 Darabani 21:00 Iasi 21:00 Iasi
23:30

23:30 Beziers
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.