Autogril - Mersul autobuzelor Pince Slovenia

Autogril

Pince, Slovenia

Plecări
Ora Către
01:20
09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului
16:00
11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 15:00 Harlau 05:30 Ungheni 14:05 Timisesti 04:30 Turda 13:15 Sabaoani 01:30 Oradea 11:00 Bicaz 16:00 Botosani 07:10 Targu Mures 14:40 Cotnari 10:00 Borsec 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 16:00 Botosani 08:10 Maierus 14:40 Cotnari 05:40 Iernut 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 12:30 Targu Neamt 23:45 Bors 09:30 Gheorgheni 15:30 Frumusica 11:15 Poiana Largului 14:30 Targu Frumos 07:15 Acatari 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 15:30 Frumusica 07:10 Sighisoara 14:30 Targu Frumos 05:10 Ludus 13:45 Hanul Ancutei 03:15 Gilau 12:15 Pipirig 13:00 Letea Veche 08:45 Toplita 15:15 Copalau 11:30 Pluton 14:15 Pascani 13:00 Motca 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 15:15 Copalau 06:10 Targu Mures 14:15 Pascani 04:40 Campia Turzii 13:30 Barticesti 02:00 Alesd 12:00 Piatra Neamt 16:15 Botosani 07:45 Reghin 15:00 Harlau 08:00 Morareni 14:05 Timisesti 12:45 Cristesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec
Sosiri
De la Ora

07:00 Bacau
05:00

01:00 Giurgiu 01:00 Giurgiu
05:00

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
05:10

07:00 Letea Veche
05:20

01:00 Corabia 01:00 Corabia
05:20

01:00 Alexandria 01:00 Braila 01:00 Alexandria
05:30

07:00 Valea Seaca
05:35

01:00 Galati
05:35

01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt)
05:40

07:00 Faraoani
05:50

07:00 Cleja
06:00

01:00 Craiova 01:00 Craiova 01:00 Constanta 01:00 Constanta
06:00

01:00 Mangalia 01:00 Mangalia
06:05

01:00 Filiasi 01:00 Filiasi
06:10

07:00 Racaciuni
06:15

01:00 Medgidia 01:00 Medgidia
06:15

01:00 Hirsova 01:00 Rovinari 01:00 Rovinari 01:00 Hirsova
06:20

01:00 Tandarei 01:00 Tandarei
06:25

07:00 Botosani 07:00 Constanta 07:00 Sascut
06:30

01:00 Slobozia 01:00 Isalnita 01:00 Isalnita 01:00 Slobozia
06:30

07:00 Podu Turcului
06:40

01:00 Targu Carbunesti 01:00 Targu Carbunesti 01:00 Tecuci
06:40

01:00 Barlad 01:00 Motru 01:00 Motru
06:45

07:00 Barlad
06:50

01:00 Husi 01:00 Resita 01:00 Resita
06:50

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
06:55

07:00 Zorleni 07:00 Iasi 07:00 Botosani 07:00 Medgidia
07:00

01:00 Bucuresti 01:00 Lugoj 01:00 Buzau 01:00 Lugoj 01:00 Bucuresti
07:00

01:00 Timisoara 01:00 Timisoara
07:05

01:00 Focsani 01:00 Arad 01:00 Arad
07:10

07:00 Epureni
07:15

01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
07:20

01:00 Petrosani 01:00 Petrosani 01:00 Marasesti
07:25

07:00 Murgeni 07:00 Frumusica
07:30

01:00 Pitesti 01:00 Hateg 01:00 Hateg 01:00 Pitesti 01:00 Adjud
07:30

01:00 Sascut
07:35

07:00 Berezeni
07:40

01:00 Calan 01:00 Calan 01:00 Bacau
07:40

07:00 Targu Frumos 07:00 Cernavoda 07:00 Copalau
07:45

01:00 Roman
07:45

07:00 Lunca Banului
07:50

01:00 Hunedoara 01:00 Ploiesti 01:00 Vaslui 01:00 Ploiesti 01:00 Hunedoara
07:50

07:00 Harlau 07:00 Fetesti 07:00 Husi
08:00

01:00 Deva 01:00 Deva 01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Negresti 01:00 Ramnicu Sarat
08:00

01:00 Iasi
08:05

07:00 Crasna
08:10

01:00 Campina 01:00 Podu Iloaiei 01:00 Campina
08:10

07:00 Drajna Noua
08:15

01:00 Deleni
08:15

07:00 Cotnari
08:20

01:00 Hirlau 01:00 Sinaia 01:00 Sinaia
08:20

07:00 Muntenii de Jos
08:25

01:00 Targu Frumos
08:25

01:00 Predeal 01:00 Predeal 01:00 Simeria 01:00 Pascani 01:00 Simeria
08:30

01:00 Motca
08:35

07:00 Vaslui 07:00 Targu Frumos
08:40

01:00 Cristesti 01:00 Orastie 01:00 Orastie
08:40

01:00 Timisesti
08:45

07:00 Zapodeni
08:50

01:00 Targu Neamt 01:00 Sebes 01:00 Sebes
08:50

01:00 Piatra Neamt
08:55

07:00 Calarasi 07:00 Negresti 07:00 Pascani 07:00 Pascani
09:00

01:00 Brasov 01:00 Lancram 01:00 Lancram 01:00 Brasov 01:00 Bicaz
09:00

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Poiana Largului 01:00 Targu Secuiesc
09:10

07:00 Timisesti 07:00 Todiresti
09:15

01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Durau
09:20

07:00 Bacesti 07:00 Motca
09:25

07:00 Vaslui
09:30

01:00 Covasna 01:00 Covasna 01:00 Alba Iulia 01:00 Toplita 01:00 Alba Iulia
09:30

07:00 Hanul Ancutei
09:35

01:00 Targu Ocna 01:00 Targu Ocna 01:00 Teius 01:00 Morareni 01:00 Teius
09:40

07:00 Barticesti 07:00 Poienari
09:45

01:00 Reghin
09:45

01:00 Onesti 01:00 Aiud 01:00 Aiud 01:00 Onesti
09:50

07:00 Sabaoani
09:55

07:00 Roman 07:00 Bucuresti
10:00

01:00 Comanesti 01:00 Comanesti 01:00 Unirea 01:00 Targu Mures 01:00 Unirea
10:00

01:00 Falticeni
10:05

01:00 Suceava 01:00 Moinesti 01:00 Moinesti 01:00 Turda 01:00 Turda
10:10

01:00 Dolhasca
10:15

07:00 Motca
10:20

01:00 Fagaras 01:00 Fagaras 01:00 Veresti
10:20

01:00 Darabani
10:25

01:00 Vestem 01:00 Botosani 01:00 Vestem
10:30

01:00 Gura Humorului
10:35

07:00 Bacau 07:00 Cristesti
10:45

01:00 Campulung Moldovenesc
10:45

07:00 Targu Neamt
10:50

01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Iacobeni
10:50

07:00 Letea Veche
10:55

01:00 Vatra Dornei
10:55

01:00 Sibiu 01:00 Prundu Bargaului 01:00 Sibiu
11:00

01:00 Bistrita
11:05

01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Beclean
11:10

01:00 Dej
11:15

01:00 Sighisoara 01:00 Sighisoara
11:20

01:00 Cluj Napoca
11:25

07:00 Pipirig 07:00 Ploiesti
11:30

01:00 Medias 01:00 Medias
11:30

07:00 Campina
11:45

07:00 Onesti
12:00

01:00 Cluj Napoca
12:00

07:00 Piatra Neamt
12:55

07:00 Azuga 07:00 Oituz
13:00

07:00 Pluton
13:15

01:00 Gilau
13:15

07:00 Poiana Largului
13:20

07:00 Bicaz 07:00 Predeal
13:30

07:00 Targu Secuiesc
13:50

07:00 Borsec
14:00

01:00 Huedin
14:30

07:00 Brasov
14:40

07:00 Gheorgheni
14:50

01:00 Negreni
14:50

07:00 Toplita
15:30

07:00 Morareni
15:45

01:00 Alesd
15:55

07:00 Maierus
16:00

07:00 Reghin
16:30

07:00 Sighisoara
16:40

07:00 Targu Mures 07:00 Acatari
17:30

07:00 Targu Mures
17:35

07:00 Ungheni
17:45

01:00 Oradea
18:00

07:00 Iernut
18:30

01:00 Bors
18:30

07:00 Ludus
19:00

07:00 Campia Turzii
19:30

07:00 Turda
20:00

07:00 Cluj Napoca
21:00

07:00 Gilau
21:45

07:00 Alesd
22:30

07:00 Oradea
23:30

07:00 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.