Gara - Mersul autobuzelor Bratislava Slovakia

Gara

Bratislava, Slovakia

Plecări
Ora Către
00:02
12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 19:15 Roman 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 19:10 Vaslui 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 19:25 Sascut 19:05 Negresti 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 19:20 Bacau 19:00 Iasi 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva
03:00
11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:40 Roman 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:00 Sascut 18:20 Negresti 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:50 Bacau 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova
06:00
17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc
09:00
22:30 Turceni 21:00 Targu Jiu 18:00 Orsova 14:00 Arad 22:00 Pesteana Jiu 21:30 Bumbesti Jiu 16:30 Caransebes 23:59 Craiova 21:45 Balteni 19:30 Motru 16:00 Lugoj 23:00 Filiasi 21:30 Rovinari 18:30 Drobeta Turnu Severin 15:00 Timisoara
10:00
15:00 Savarsin 14:30 Lipova 17:00 Simeria 14:00 Arad 16:00 Deva
10:00
21:00 Sibiu 21:30 Cluj Napoca 01:30 Craiova 19:30 Sebes 23:00 Balteni 17:45 Savarsin 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 00:00 Turceni 03:00 Babeni 18:50 Hunedoara 06:30 Bucuresti 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 22:20 Motru 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 18:30 Deva 23:30 Bistrita 23:00 Beclean 21:30 Avrig 21:00 Turda 00:15 Filiasi 19:15 Orastie 22:40 Rovinari 16:45 Lipova 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 17:30 Timisoara 16:45 Lipova 19:30 Calan 06:00 Pitesti 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:00 Simeria 22:35 Dej 22:45 Fagaras 20:30 Aiud 00:00 Turceni 19:00 Simeria 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari 20:30 Aiud 20:10 Orsova 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 19:15 Orastie 19:30 Sebes 22:15 Gherla 23:59 Brasov 20:00 Alba Iulia 23:10 Pesteana Jiu 18:30 Deva 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 23:00 Balteni 18:30 Deva 21:00 Petrosani 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 20:00 Alba Iulia 19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova 20:15 Teius
19:00
16:00 Landskrona 21:30 Sarpsborg 13:00 Copenhagen 22:00 Praga 17:00 Helsingborg 20:00 Goteborg 07:00 Rostock 20:30 Brno 23:00 Oslo 19:00 Varberg 04:30 Berlin 15:00 Malmo 22:00 Moss 18:00 Halmstad 23:30 Dresda
Sosiri
De la Ora

19:00 Craiova
00:00

21:30 Bistrita 21:30 Bucuresti 21:30 Craiova 21:30 Bistrita
00:01

19:00 Deva 19:00 Bistrita 19:00 Targu Jiu 19:00 Bistrita
00:01

19:00 Ganeasa
00:15

21:30 Pitesti
00:40

19:00 Filiasi
00:40

21:30 Beclean 21:30 Beclean
01:00

19:00 Beclean 19:00 Motru 19:00 Beclean
01:00

21:30 Slatina (Olt)
01:10

19:00 Turceni
01:10

21:30 Filiasi
01:15

21:30 Tulcea 21:30 Tulcea
01:15

19:00 Pesteana Jiu
01:20

21:30 Braila 21:30 Braila
01:20

10:00 Dresda
01:30

19:00 Bals 19:00 Savarsin
01:40

21:30 Ganeasa
01:45

19:00 Balteni
01:45

21:30 Dej 21:30 Turceni 21:30 Dej
02:00

19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Dej 19:00 Craiova 19:00 Dej
02:00

21:30 Mangalia
02:00

21:30 Bals
02:10

19:00 Rovinari
02:10

19:00 Lipova
02:20

19:00 Targu Jiu
02:40

21:30 Craiova
02:55

19:00 Orsova
03:00

21:30 Constanta 21:30 Galati 21:30 Galati
03:00

21:30 Pesteana Jiu
03:10

19:00 Motru
03:10

19:00 Filiasi
03:15

21:30 Filiasi
03:20

19:00 Gherla 19:00 Gherla
03:30

21:30 Medgidia 21:30 Ianca 21:30 Ianca
03:30

21:30 Calarasi
03:40

19:00 Turceni
03:45

19:00 Drobeta Turnu Severin
03:50

21:30 Cernavoda
03:50

21:30 Turceni
03:55

21:30 Slobozia
03:55

21:30 Balteni 21:30 Brasov
04:00

19:00 Pesteana Jiu
04:00

21:30 Harsova
04:00

19:00 Balteni
04:10

21:30 Lehliu
04:10

21:30 Gherla 21:30 Gherla
04:20

19:00 Rovinari
04:20

21:30 Tandarei
04:20

19:00 Orsova
04:25

21:30 Pesteana Jiu
04:30

19:00 Cluj Napoca 19:00 Caransebes 19:00 Cluj Napoca
04:30

21:30 Faurei 21:30 Faurei
04:30

21:30 Tecuci 21:30 Tecuci
04:40

21:30 Barlad 21:30 Barlad
04:50

19:00 Caransebes
04:55

21:30 Cluj Napoca 21:30 Fagaras 21:30 Cluj Napoca
05:00

19:00 Targu Jiu 19:00 Lugoj
05:00

21:30 Bucuresti
05:00

21:30 Balteni
05:10

21:30 Pitesti
05:10

21:30 Rovinari
05:20

19:00 Lugoj
05:30

21:30 Husi 21:30 Husi
05:30

00:10 Tulcea
05:40

21:30 Vaslui 21:30 Vaslui
05:40

19:00 Turda 19:00 Turda
05:45

00:10 Braila
05:45

21:30 Turda 21:30 Avrig 21:30 Turda
05:50

00:10 Galati
05:50

21:30 Rovinari
05:55

21:30 Aiud 21:30 Aiud
06:00

19:00 Timisoara 19:00 Motru
06:00

10:00 Praga
06:00

00:10 Tecuci 00:10 Giurgiu 00:10 Constanta 00:10 Giurgiu 00:10 Constanta
06:00

00:10 Constanta 00:10 Giurgiu 00:10 Tulcea
06:00

21:30 Ramnicu Valcea 21:30 Iasi 21:30 Giurgiu 21:30 Giurgiu 21:30 Iasi
06:00

00:10 Barlad
06:05

19:00 Timisoara
06:10

00:10 Turnu Magurele 00:10 Turnu Magurele 00:10 Husi
06:10

00:10 Braila 00:10 Turnu Magurele
06:10

21:30 Podu Iloaiei 21:30 Podu Iloaiei 21:30 Alexandria 21:30 Alexandria
06:10

21:30 Turnu Magurele 21:30 Turnu Magurele
06:15

00:10 Corabia 00:10 Corabia
06:20

00:10 Galati 00:10 Corabia
06:20

21:30 Caracal 21:30 Caracal 21:30 Harlau 21:30 Harlau
06:20

21:30 Targu Jiu
06:25

21:30 Targu Jiu 21:30 Teius 21:30 Sibiu 21:30 Teius
06:30

19:00 Aiud 19:00 Aiud
06:30

00:10 Alexandria 00:10 Mangalia 00:10 Buzau 00:10 Mangalia 00:10 Alexandria
06:30

00:10 Tecuci 00:10 Alexandria 00:10 Mangalia
06:30

21:30 Flamanzi 21:30 Flamanzi 21:30 Targoviste 21:30 Slatina (Olt) 21:30 Slatina (Olt)
06:30

00:10 Medgidia 00:10 Focsani 00:10 Medgidia 00:10 Filiasi 00:10 Filiasi
06:40

00:10 Filiasi 00:10 Medgidia 00:10 Barlad
06:40

21:30 Sinaia 21:30 Botosani 21:30 Botosani
06:40

21:30 Petrosani
06:45

19:00 Teius 19:00 Petrosani 19:00 Teius
06:45

21:30 Saveni 21:30 Saveni
06:45

00:10 Hirsova 00:10 Slatina (Olt) 00:10 Slatina (Olt) 00:10 Hirsova
06:50

00:10 Hirsova 00:10 Husi 00:10 Slatina (Olt)
06:50

21:30 Predeal 21:30 Darabani 21:30 Darabani
06:50

21:30 Motru
06:55

21:30 Alba Iulia 21:30 Sebes 21:30 Alba Iulia
07:00

19:00 Alba Iulia 19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Alba Iulia
07:00

10:00 Oslo 10:00 Brno
07:00

00:10 Marasesti 00:10 Craiova 00:10 Craiova 00:10 Tandarei 00:10 Tandarei
07:00

00:10 Tandarei 00:10 Buzau 00:10 Craiova
07:00

21:30 Dorohoi 21:30 Campina 21:30 Craiova 21:30 Craiova 21:30 Dorohoi
07:00

00:10 Adjud
07:05

00:10 Filiasi 00:10 Sascut 00:10 Filiasi
07:10

00:10 Filiasi 00:10 Focsani
07:10

21:30 Filiasi 21:30 Filiasi 21:30 Vanatori 21:30 Urziceni 21:30 Vanatori
07:10

21:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

00:10 Rovinari 00:10 Rovinari
07:20

00:10 Rovinari 00:10 Marasesti
07:20

21:30 Ploiesti 21:30 Drobeta Turnu Severin 21:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

19:00 Sebes 19:00 Sebes
07:30

00:10 Isalnita 00:10 Isalnita
07:30

00:10 Adjud 00:10 Isalnita
07:30

21:30 Buzau 21:30 Rovinari 21:30 Rovinari
07:30

00:10 Targu Carbunesti 00:10 Targu Carbunesti
07:40

00:10 Sascut 00:10 Targu Carbunesti
07:40

21:30 Ramnicu Sarat 21:30 Resita 21:30 Resita
07:40

21:30 Hateg 21:30 Motru
07:45

19:00 Hateg
07:45

00:10 Motru 00:10 Bacau 00:10 Motru
07:45

00:10 Motru
07:45

21:30 Sebes 21:30 Sebes
07:50

00:10 Resita 00:10 Resita
07:50

00:10 Resita 00:10 Bacau
07:50

21:30 Caransebes 21:30 Caransebes 21:30 Focsani
07:50

00:10 Caransebes 00:10 Caransebes
07:55

00:10 Caransebes
07:55

21:30 Orastie 21:30 Orastie 21:30 Orsova 21:30 Orastie
08:00

19:00 Calan 19:00 Orsova
08:00

10:00 Moss
08:00

00:10 Lugoj 00:10 Roman 00:10 Lugoj 00:10 Slobozia 00:10 Slobozia
08:00

00:10 Lugoj 00:10 Roman 00:10 Slobozia
08:00

21:30 Marasesti 21:30 Targu Jiu 21:30 Targu Jiu
08:00

00:10 Timisoara 00:10 Timisoara 00:10 Vaslui
08:05

00:10 Timisoara
08:05

00:10 Bucuresti 00:10 Bucuresti 00:10 Arad 00:10 Negresti 00:10 Arad
08:10

00:10 Arad 00:10 Vaslui 00:10 Bucuresti
08:10

21:30 Adjud 21:30 Bumbesti Jiu 21:30 Bumbesti Jiu
08:10

19:00 Hunedoara 19:00 Orastie 19:00 Orastie
08:15

00:10 Iasi
08:15

00:10 Podu Iloaiei 00:10 Targu Jiu 00:10 Targu Jiu
08:20

00:10 Negresti 00:10 Targu Jiu
08:20

21:30 Bacau 21:30 Petrosani 21:30 Petrosani
08:20

00:10 Petrosani 00:10 Petrosani 00:10 Deleni
08:25

00:10 Petrosani
08:25

21:30 Calan 21:30 Simeria 21:30 Simeria
08:30

00:10 Hateg 00:10 Hirlau 00:10 Hateg
08:30

00:10 Hateg 00:10 Iasi
08:30

21:30 Poiana Largului 21:30 Poiana Largului 21:30 Roman 21:30 Hateg 21:30 Hateg
08:30

00:10 Targu Frumos
08:35

21:30 Bicaz 21:30 Bicaz
08:35

00:10 Pascani 00:10 Calan 00:10 Calan
08:40

00:10 Calan 00:10 Podu Iloaiei
08:40

21:30 Piatra Neamt 21:30 Hunedoara 21:30 Piatra Neamt 21:30 Hunedoara 21:30 Targu Frumos
08:40

19:00 Simeria 19:00 Simeria
08:45

00:10 Motca
08:45

00:10 Hunedoara 00:10 Cristesti 00:10 Hunedoara
08:50

00:10 Deleni 00:10 Hunedoara
08:50

21:30 Pascani 21:30 Deva 21:30 Deva
08:50

00:10 Timisesti
08:55

21:30 Targu Neamt
08:55

21:30 Drobeta Turnu Severin 21:30 Deva 21:30 Simeria 21:30 Deva
09:00

19:00 Focsani 19:00 Deva 19:00 Deva 19:00 Deva
09:00

10:00 Sarpsborg
09:00

00:10 Deva 00:10 Pitesti 00:10 Dumbrava 00:10 Deva 00:10 Pitesti
09:00

00:10 Harlau 00:10 Pitesti 00:10 Deva
09:00

21:30 Gheorgheni 21:30 Gheorgheni 21:30 Falticeni 21:30 Lugoj 21:30 Lugoj
09:00

00:10 Targu Neamt
09:05

00:10 Ramnicu Sarat 00:10 Piatra Neamt 00:10 Ramnicu Sarat
09:10

00:10 Ramnicu Sarat 00:10 Targu Frumos
09:10

21:30 Sovata 21:30 Timisoara 21:30 Timisoara 21:30 Sovata 21:30 Suceava
09:10

21:30 Caransebes
09:15

00:10 Bicaz
09:15

00:10 Campina 00:10 Campina
09:20

00:10 Pascani 00:10 Campina
09:20

21:30 Radauti 21:30 Arad 21:30 Arad
09:20

19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Caransebes
09:30

00:10 Sinaia 00:10 Poiana Largului 00:10 Sinaia
09:30

00:10 Motca 00:10 Sinaia
09:30

21:30 Chisineu Cris 21:30 Chisineu Cris 21:30 Gura Humorului 21:30 Miercurea Ciuc 21:30 Miercurea Ciuc
09:30

00:10 Durau
09:35

00:10 Predeal 00:10 Toplita 00:10 Predeal
09:40

00:10 Cristesti 00:10 Predeal
09:40

21:30 Odorheiu Secuiesc 21:30 Odorheiu Secuiesc 21:30 Campulung Moldovenesc
09:40

00:10 Sfantu Gheorghe 00:10 Miercurea Ciuc 00:10 Brasov 00:10 Brasov
09:50

00:10 Brasov 00:10 Timisesti
09:50

21:30 Toplita 21:30 Toplita 21:30 Vatra Dornei 21:30 Salonta 21:30 Salonta
09:50

00:10 Morareni
09:55

21:30 Prundu Bargaului
09:55

21:30 Hunedoara 21:30 Orsova 21:30 Deva
10:00

19:00 Lugoj
10:00

00:10 Targu Secuiesc 00:10 Targu Secuiesc 00:10 Reghin
10:00

00:10 Dumbrava 00:10 Targu Secuiesc
10:00

21:30 Nasaud 21:30 Reghin 21:30 Gilau 21:30 Gilau 21:30 Reghin
10:00

00:10 Sighisoara 00:10 Sfantu Gheorghe 00:10 Sfantu Gheorghe
10:05

00:10 Sfantu Gheorghe
10:05

00:10 Covasna 00:10 Covasna
10:10

00:10 Covasna 00:10 Targu Neamt
10:10

21:30 Bistrita 21:30 Onesti 21:30 Onesti
10:10

00:10 Targu Mures
10:15

21:30 Beclean
10:15

00:10 Falticeni 00:10 Targu Ocna 00:10 Targu Ocna
10:20

00:10 Targu Ocna 00:10 Piatra Neamt
10:20

21:30 Moinesti 21:30 Moinesti 21:30 Dej
10:20

00:10 Suceava
10:25

21:30 Savarsin 21:30 Savarsin
10:30

00:10 Onesti 00:10 Dolhasca 00:10 Onesti
10:30

00:10 Bicaz 00:10 Onesti
10:30

21:30 Comanesti 21:30 Comanesti
10:30

00:10 Veresti
10:35

19:00 Savarsin 19:00 Savarsin 19:00 Savarsin
10:40

00:10 Darabani 00:10 Comanesti 00:10 Comanesti
10:40

00:10 Sovata 00:10 Comanesti
10:40

21:30 Covasna 21:30 Covasna
10:40

00:10 Botosani
10:45

21:30 Caransebes
10:50

00:10 Moinesti 00:10 Gura Humorului 00:10 Moinesti
10:50

00:10 Moinesti 00:10 Poiana Largului
10:50

21:30 Targu Secuiesc 21:30 Targu Secuiesc
10:50

21:30 Lugoj
10:55

00:10 Campulung Moldovenesc
10:55

21:30 Savarsin 21:30 Simeria 21:30 Deva
11:00

19:00 Ploiesti 19:00 Timisoara
11:00

00:10 Simeria 00:10 Iacobeni 00:10 Fagaras 00:10 Simeria 00:10 Fagaras
11:00

00:10 Fagaras 00:10 Simeria 00:10 Durau
11:00

21:30 Brasov 21:30 Brasov
11:00

00:10 Grinties
11:05

00:10 Vatra Dornei 00:10 Vestem 00:10 Vestem
11:10

00:10 Borsec 00:10 Vestem
11:10

21:30 Fagaras 21:30 Fagaras
11:10

00:10 Prundu Bargaului
11:15

00:10 Toplita
11:15

19:00 Lipova 19:00 Lipova 19:00 Lipova
11:20

00:10 Ramnicu Valcea 00:10 Orastie 00:10 Bistrita 00:10 Ramnicu Valcea 00:10 Orastie
11:20

00:10 Orastie 00:10 Ramnicu Valcea 00:10 Miercurea Ciuc
11:20

21:30 Sibiu 21:30 Sibiu
11:20

00:10 Beclean
11:25

21:30 Sebes 21:30 Sebes
11:25

10:00 Goteborg
11:30

00:10 Dej 00:10 Sibiu 00:10 Sebes 00:10 Sibiu 00:10 Sebes
11:30

00:10 Sibiu 00:10 Sebes 00:10 Sfantu Gheorghe
11:30

21:30 Alba Iulia 21:30 Alba Iulia
11:30

21:30 Teius 21:30 Teius
11:35

00:10 Lancram 00:10 Miercurea Sibiului 00:10 Lancram 00:10 Miercurea Sibiului
11:40

00:10 Morareni 00:10 Miercurea Sibiului 00:10 Lancram
11:40

21:30 Aiud 21:30 Aiud
11:40

00:10 Alba Iulia 00:10 Sighisoara 00:10 Alba Iulia 00:10 Sighisoara
11:50

00:10 Sighisoara 00:10 Alba Iulia 00:10 Sighisoara
11:50

21:30 Targu Mures 21:30 Targu Mures
11:50

21:30 Lipova 21:30 Lipova
11:55

00:10 Targu Mures
11:55

21:30 Deva
12:00

19:00 Bucuresti
12:00

00:10 Medias 00:10 Medias 00:10 Cluj Napoca
12:00

00:10 Medias 00:10 Falticeni
12:00

21:30 Turda 21:30 Turda
12:00

00:10 Gilau
12:05

00:10 Suceava
12:05

21:30 Lugoj
12:10

00:10 Huedin 00:10 Teius 00:10 Teius
12:10

00:10 Teius
12:10

21:30 Savarsin
12:15

00:10 Negreni
12:15

00:10 Aiud 00:10 Aiud 00:10 Alesd
12:20

00:10 Aiud
12:20

00:10 Stefanesti
12:25

10:00 Varberg
12:30

00:10 Unirea 00:10 Unirea
12:30

00:10 Unirea 00:10 Botosani
12:30

00:10 Gura Humorului
12:35

00:10 Turda 00:10 Turda
12:40

00:10 Iacobeni 00:10 Turda
12:40

21:30 Lipova
12:45

00:10 Borsa
12:45

00:10 Vatra Dornei
12:50

00:10 Prundu Bargaului
12:55

19:00 Pitesti 19:00 Arad
13:00

00:10 Bistrita
13:00

21:30 Gherla
13:00

00:10 Beclean
13:05

21:30 Timisoara
13:10

00:10 Baia Mare
13:10

00:10 Dej
13:20

21:30 Savarsin 21:30 Lipova
13:30

10:00 Halmstad
13:30

00:10 Cluj Napoca
13:30

21:30 Cluj Napoca
13:30

21:30 Timisoara
13:35

00:10 Cluj Napoca
13:40

00:10 Gilau
13:50

21:30 Bontida
13:50

00:10 Huedin
13:55

21:30 Lipova
14:00

19:00 Slatina (Olt)
14:00

00:10 Cluj Napoca 00:10 Cluj Napoca 00:10 Cluj Napoca 00:10 Cluj Napoca
14:00

00:10 Cluj Napoca 00:10 Negreni 00:10 Cluj Napoca
14:00

21:30 Baia Mare
14:00

00:10 Piatra Craiului
14:10

21:30 Satu Mare
14:10

21:30 Zalau
14:20

10:00 Helsingborg
14:30

21:30 Huedin
14:30

00:10 Beius
14:40

21:30 Alesd
14:40

00:10 Alesd
14:50

21:30 Arad
15:00

10:00 Landskrona
15:00

19:00 Ganeasa
15:15

10:00 Malmo
15:30

19:00 Budapesta
16:00

10:00 Copenhagen
16:00

19:00 Constanta
16:30

19:00 Bals
16:40

19:00 Murfatlar
16:50

21:30 Oradea
16:50

19:00 Craiova 19:00 Gyor
17:00

19:00 Medgidia
17:10

19:00 Cernavoda
17:35

21:30 Focsani
18:00

19:00 Fetesti
18:00

00:10 Oradea
18:00

21:30 Calimanesti
18:10

19:00 Filiasi
18:15

00:10 Oradea
18:30

00:10 Bors
18:30

19:00 Turceni
18:45

21:30 Ramnicu Valcea 21:30 Ramnicu Sarat
19:00

19:00 Bucuresti 19:00 Pesteana Jiu 19:00 Brasov
19:00

10:00 Rostock
19:00

00:10 Bors
19:00

19:00 Balteni
19:10

19:00 Rovinari
19:20

21:30 Buzau
20:00

19:00 Fagaras 19:00 Pitesti
20:00

21:30 Babeni
20:15

19:00 Avrig
20:45

19:00 Slatina (Olt)
21:00

19:00 Sibiu
21:15

21:30 Dragasani
21:45

19:00 Ganeasa
21:55

21:30 Ganeasa
22:00

10:00 Berlin
22:00

19:00 Calimanesti
22:15

19:00 Sebes
22:30

21:30 Ploiesti
22:45

19:00 Ramnicu Valcea
22:45

21:30 Bals
23:00

00:10 Budapesta
23:00

00:10 Budapesta
23:00

19:00 Bals
23:10

19:00 Babeni 19:00 Orastie
23:15

19:00 Simeria
23:30

19:00 Dragasani
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.