Gara - Mersul autobuzelor Bratislava Slovakia

Gara

Bratislava, Slovakia

Plecări
Ora Către
00:10
10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 15:00 Tulcea 14:00 Braila 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:00 Alba Iulia 13:40 Medgidia 10:10 Lancram 08:10 Medias 11:30 Hateg 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Isalnita 10:10 Comanesti 12:00 Arad 11:00 Sfantu Gheorghe 12:20 Resita 11:50 Sinaia 13:40 Medgidia 12:30 Pitesti 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 09:10 Unirea 10:20 Sebes 13:30 Harsova 10:30 Orastie 08:30 Sighisoara 11:40 Petrosani 09:40 Vestem 12:35 Rovinari 10:20 Onesti 12:05 Timisoara 11:20 Targu Secuiesc 12:25 Motru 12:00 Campina 13:30 Harsova 13:10 Slobozia 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 09:30 Aiud 14:00 Constanta 11:15 Calan 13:20 Tandarei 10:40 Simeria 08:40 Miercurea Sibiului 11:50 Targu Jiu 09:50 Fagaras 12:40 Filiasi 10:30 Targu Ocna 12:10 Lugoj 11:30 Brasov 14:00 Constanta 12:10 Ramnicu Sarat 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 16:00 Constanta 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 09:40 Teius 13:50 Mangalia 11:00 Deva 13:00 Bucuresti 11:05 Hunedoara 09:00 Sibiu 11:55 Targu Carbunesti 10:00 Moinesti 12:45 Craiova 10:50 Covasna 12:15 Caransebes 11:40 Predeal 13:50 Mangalia 12:20 Ploiesti 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu
01:00
06:10 Negreni 09:00 Cluj Napoca 09:30 Prundu Bargaului 10:05 Gura Humorului 11:15 Dolhasca 11:45 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 12:20 Borsec 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 04:00 Bors 07:00 Huedin 09:05 Dej 10:00 Vatra Dornei 11:00 Botosani 11:30 Suceava 11:50 Medias 12:10 Miercurea Ciuc 12:30 Durau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 05:00 Oradea 07:10 Gilau 09:15 Beclean 10:05 Iacobeni 11:05 Darabani 11:35 Falticeni 11:55 Reghin 12:15 Toplita 12:35 Poiana Largului 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 05:10 Alesd 08:00 Cluj Napoca 09:20 Bistrita 10:12 Campulung Moldovenesc 11:10 Veresti 11:40 Targu Mures 12:00 Morareni 12:25 Grinties 12:40 Bicaz 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda
09:00
22:00 Pesteana Jiu 21:30 Bumbesti Jiu 16:30 Caransebes 23:59 Craiova 21:45 Balteni 19:30 Motru 16:00 Lugoj 23:00 Filiasi 21:30 Rovinari 18:30 Drobeta Turnu Severin 15:00 Timisoara 22:30 Turceni 21:00 Targu Jiu 18:00 Orsova 14:00 Arad
10:00
16:00 Deva 15:00 Savarsin 14:30 Lipova 17:00 Simeria 14:00 Arad
10:00
19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 23:00 Balteni 18:30 Deva 21:00 Petrosani 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 20:00 Alba Iulia 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 18:30 Deva 21:00 Sibiu 01:30 Craiova 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 00:00 Turceni 03:00 Babeni 18:50 Hunedoara 06:30 Bucuresti 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 22:20 Motru 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:00 Simeria 21:30 Avrig 00:15 Filiasi 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 17:30 Timisoara 16:45 Lipova 19:30 Calan 06:00 Pitesti 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari 20:30 Aiud 20:10 Orsova
17:00 Kruiser
22:00 Oradea
19:00
15:00 Malmo 22:00 Moss 18:00 Halmstad 23:30 Dresda 16:00 Landskrona 21:30 Sarpsborg 13:00 Copenhagen 22:00 Praga 17:00 Helsingborg 20:00 Goteborg 07:00 Rostock 20:30 Brno 23:00 Oslo 19:00 Varberg 04:30 Berlin
Sosiri
De la Ora

19:00 Craiova
00:00

21:30 Craiova 21:30 Bucuresti 21:30 Bistrita
00:01

19:00 Deva 19:00 Bistrita 19:00 Targu Jiu
00:01

19:00 Ganeasa
00:15

21:30 Pitesti
00:40

19:00 Filiasi
00:40

21:30 Beclean
01:00

19:00 Motru 19:00 Beclean
01:00

21:30 Slatina (Olt)
01:10

19:00 Turceni
01:10

21:30 Filiasi
01:15

19:00 Pesteana Jiu
01:20

10:00 Dresda
01:30

19:00 Bals 19:00 Savarsin
01:40

21:30 Ganeasa
01:45

19:00 Balteni
01:45

16:00 Craiova
02:00

21:30 Dej 21:30 Turceni
02:00

19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Dej 19:00 Craiova
02:00

21:30 Bals
02:10

19:00 Rovinari
02:10

19:00 Lipova
02:20

19:00 Targu Jiu
02:40

16:00 Filiasi
02:45

21:30 Craiova
02:55

19:00 Orsova
03:00

21:30 Pesteana Jiu
03:10

19:00 Motru
03:10

16:00 Turceni
03:15

19:00 Filiasi
03:15

21:30 Filiasi
03:20

19:00 Gherla
03:30

16:00 Pesteana Jiu
03:45

19:00 Turceni
03:45

19:00 Drobeta Turnu Severin
03:50

21:30 Turceni
03:55

16:00 Balteni
04:00

21:30 Brasov 21:30 Balteni
04:00

19:00 Pesteana Jiu
04:00

19:00 Balteni
04:10

16:00 Rovinari
04:20

21:30 Gherla
04:20

19:00 Rovinari
04:20

19:00 Orsova
04:25

21:30 Pesteana Jiu
04:30

19:00 Cluj Napoca 19:00 Caransebes
04:30

19:50 Constanta
04:30

19:50 Tulcea
04:40

19:50 Braila
04:45

19:50 Galati
04:50

19:00 Caransebes
04:55

16:00 Targu Jiu
05:00

21:30 Cluj Napoca 21:30 Fagaras
05:00

19:00 Lugoj 19:00 Targu Jiu
05:00
Kruiser
10:30 Oradea
05:00

00:40 Giurgiu 00:40 Giurgiu 00:40 Tulcea 00:40 Giurgiu
05:00

19:50 Tecuci 19:50 Giurgiu 19:50 Giurgiu
05:00

00:40 Braila
05:05

19:50 Barlad
05:05

21:30 Balteni
05:10

00:40 Galati 00:40 Turnu Magurele 00:40 Turnu Magurele 00:40 Turnu Magurele
05:10

19:50 Turnu Magurele 19:50 Turnu Magurele
05:10

00:40 Tecuci
05:15

21:30 Rovinari
05:20

00:40 Corabia 00:40 Corabia 00:40 Corabia
05:20

19:50 Corabia 19:50 Corabia 19:50 Husi
05:20

16:00 Bumbesti Jiu
05:30

19:00 Lugoj
05:30

00:40 Alexandria 00:40 Alexandria 00:40 Alexandria
05:30

19:50 Alexandria 19:50 Buzau 19:50 Alexandria
05:30

00:40 Slatina (Olt) 00:40 Slatina (Olt) 00:40 Slatina (Olt)
05:40

19:50 Focsani 19:50 Slatina (Olt) 19:50 Slatina (Olt)
05:40

19:00 Turda
05:45

21:30 Turda 21:30 Avrig
05:50

21:30 Rovinari
05:55

16:00 Motru
06:00

21:30 Aiud
06:00

19:00 Motru 19:00 Timisoara
06:00

10:00 Praga
06:00

00:40 Constanta 00:40 Constanta 00:40 Constanta 00:40 Craiova 00:40 Craiova 00:40 Barlad 00:40 Craiova
06:00

19:50 Constanta 19:50 Marasesti 19:50 Craiova 19:50 Constanta 19:50 Craiova
06:00

00:40 Mangalia 00:40 Mangalia 00:40 Mangalia
06:05

19:50 Mangalia 19:50 Mangalia 19:50 Adjud
06:05

19:00 Timisoara
06:10

00:40 Husi 00:40 Filiasi 00:40 Filiasi 00:40 Filiasi
06:10

19:50 Filiasi 19:50 Filiasi
06:10

00:40 Medgidia 00:40 Medgidia 00:40 Medgidia
06:15

19:50 Medgidia 19:50 Medgidia
06:15

00:40 Hirsova 00:40 Hirsova 00:40 Rovinari 00:40 Rovinari 00:40 Rovinari 00:40 Hirsova
06:20

19:50 Hirsova 19:50 Rovinari 19:50 Rovinari 19:50 Hirsova 19:50 Sascut
06:20

21:30 Targu Jiu
06:25

00:40 Tandarei 00:40 Tandarei 00:40 Tandarei
06:25

19:50 Tandarei 19:50 Tandarei
06:25

21:30 Sibiu 21:30 Targu Jiu 21:30 Teius
06:30

19:00 Aiud
06:30

00:40 Isalnita 00:40 Isalnita 00:40 Slobozia 00:40 Buzau 00:40 Slobozia 00:40 Slobozia 00:40 Isalnita
06:30

19:50 Isalnita 19:50 Slobozia 19:50 Isalnita 19:50 Slobozia
06:30

00:40 Focsani
06:35

00:40 Targu Carbunesti 00:40 Targu Carbunesti 00:40 Targu Carbunesti 00:40 Marasesti
06:40

19:50 Targu Carbunesti 19:50 Targu Carbunesti
06:40

21:30 Petrosani
06:45

19:00 Petrosani 19:00 Teius
06:45

00:40 Motru 00:40 Adjud 00:40 Motru 00:40 Motru
06:45

19:50 Motru 19:50 Bacau 19:50 Motru
06:45

00:40 Resita 00:40 Resita 00:40 Sascut 00:40 Resita
06:50

19:50 Resita 19:50 Resita
06:50

21:30 Motru
06:55

00:40 Caransebes 00:40 Caransebes 00:40 Bacau 00:40 Caransebes
06:55

19:50 Caransebes 19:50 Caransebes
06:55

21:30 Alba Iulia 21:30 Sebes
07:00

19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Alba Iulia
07:00

10:00 Brno 10:00 Oslo
07:00

00:40 Bucuresti 00:40 Bucuresti 00:40 Bucuresti 00:40 Lugoj 00:40 Lugoj 00:40 Roman 00:40 Lugoj
07:00

19:50 Lugoj 19:50 Roman 19:50 Bucuresti 19:50 Lugoj 19:50 Bucuresti
07:00

00:40 Timisoara 00:40 Vaslui 00:40 Timisoara 00:40 Timisoara
07:05

19:50 Timisoara 19:50 Timisoara 19:50 Vaslui
07:05

16:00 Drobeta Turnu Severin
07:10

00:40 Arad 00:40 Arad 00:40 Negresti 00:40 Arad
07:10

19:50 Arad 19:50 Arad 19:50 Negresti
07:10

00:40 Iasi
07:15

19:50 Iasi
07:15

21:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

00:40 Targu Jiu 00:40 Targu Jiu 00:40 Targu Jiu 00:40 Podu Iloaiei
07:20

19:50 Targu Jiu 19:50 Podu Iloaiei 19:50 Targu Jiu
07:20

00:40 Petrosani 00:40 Petrosani 00:40 Deleni 00:40 Petrosani
07:25

19:50 Petrosani 19:50 Petrosani 19:50 Deleni
07:25

19:00 Sebes
07:30

00:40 Hirlau 00:40 Pitesti 00:40 Pitesti 00:40 Hateg 00:40 Hateg 00:40 Hateg 00:40 Pitesti
07:30

19:50 Pitesti 19:50 Pitesti 19:50 Hateg 19:50 Hirlau 19:50 Hateg
07:30

00:40 Targu Frumos
07:35

19:50 Targu Frumos
07:35

00:40 Pascani 00:40 Calan 00:40 Calan 00:40 Calan
07:40

19:50 Pascani 19:50 Calan 19:50 Calan
07:40

21:30 Motru 21:30 Hateg
07:45

19:00 Hateg
07:45

00:40 Motca
07:45

19:50 Motca
07:45

21:30 Sebes
07:50

00:40 Ploiesti 00:40 Cristesti 00:40 Hunedoara 00:40 Hunedoara 00:40 Hunedoara 00:40 Ploiesti 00:40 Ploiesti
07:50

19:50 Hunedoara 19:50 Ploiesti 19:50 Hunedoara 19:50 Cristesti 19:50 Ploiesti
07:50

19:50 Timisesti
07:55

16:00 Orsova
08:00

21:30 Orastie 21:30 Orastie 21:30 Orsova
08:00

19:00 Calan 19:00 Orsova
08:00

10:00 Moss
08:00

00:40 Ramnicu Sarat 00:40 Deva 00:40 Deva 00:40 Ramnicu Sarat 00:40 Ramnicu Sarat 00:40 Timisesti 00:40 Deva
08:00

19:50 Ramnicu Sarat 19:50 Deva 19:50 Dumbrava 19:50 Ramnicu Sarat 19:50 Deva
08:00

00:40 Dumbrava
08:05

19:50 Targu Neamt
08:05

00:40 Campina 00:40 Campina 00:40 Campina 00:40 Targu Neamt
08:10

19:50 Campina 19:50 Piatra Neamt 19:50 Campina
08:10

19:00 Hunedoara 19:00 Orastie
08:15

00:40 Piatra Neamt
08:15

19:50 Bicaz
08:15

00:40 Sinaia 00:40 Sinaia 00:40 Bicaz 00:40 Sinaia
08:20

19:50 Sinaia 19:50 Sinaia
08:20

00:40 Poiana Largului
08:25

21:30 Calan 21:30 Simeria
08:30

00:40 Predeal 00:40 Simeria 00:40 Simeria 00:40 Simeria 00:40 Predeal 00:40 Durau 00:40 Predeal
08:30

19:50 Simeria 19:50 Poiana Largului 19:50 Predeal 19:50 Simeria 19:50 Predeal
08:30

19:50 Durau
08:35

00:40 Orastie 00:40 Orastie 00:40 Borsec 00:40 Orastie
08:40

19:50 Orastie 19:50 Toplita 19:50 Orastie
08:40

19:00 Simeria
08:45

00:40 Toplita
08:45

19:50 Miercurea Ciuc
08:45

00:40 Sebes 00:40 Sebes 00:40 Miercurea Ciuc 00:40 Sebes
08:50

19:50 Sebes 19:50 Sfantu Gheorghe 19:50 Sebes
08:50

00:40 Sfantu Gheorghe
08:55

19:50 Morareni
08:55

21:30 Drobeta Turnu Severin 21:30 Deva 21:30 Simeria
09:00

19:00 Deva 19:00 Focsani 19:00 Deva
09:00

10:00 Sarpsborg
09:00

00:40 Morareni 00:40 Brasov 00:40 Brasov 00:40 Lancram 00:40 Lancram 00:40 Lancram 00:40 Brasov
09:00

19:50 Brasov 19:50 Brasov 19:50 Lancram 19:50 Lancram 19:50 Reghin
09:00

00:40 Reghin
09:05

19:50 Medias
09:05

00:40 Targu Secuiesc 00:40 Targu Secuiesc 00:40 Targu Secuiesc 00:40 Medias
09:10

19:50 Targu Secuiesc 19:50 Sighisoara 19:50 Targu Secuiesc
09:10

21:30 Caransebes
09:15

00:40 Sighisoara
09:15

19:50 Targu Mures
09:15

00:40 Sfantu Gheorghe 00:40 Sfantu Gheorghe 00:40 Sfantu Gheorghe
09:20

19:50 Sfantu Gheorghe 19:50 Sfantu Gheorghe 19:50 Falticeni
09:20

19:50 Suceava
09:25

16:00 Caransebes
09:30

19:00 Caransebes 19:00 Ramnicu Sarat
09:30

00:40 Covasna 00:40 Alba Iulia 00:40 Alba Iulia 00:40 Alba Iulia 00:40 Covasna 00:40 Covasna
09:30

19:50 Alba Iulia 19:50 Covasna 19:50 Alba Iulia 19:50 Covasna
09:30

00:40 Teius 00:40 Teius 00:40 Targu Ocna 00:40 Targu Ocna 00:40 Targu Ocna 00:40 Teius
09:40

19:50 Targu Ocna 19:50 Teius 19:50 Targu Ocna 19:50 Teius
09:40

19:50 Botosani
09:45

00:40 Onesti 00:40 Onesti 00:40 Onesti 00:40 Aiud 00:40 Aiud 00:40 Aiud
09:50

19:50 Gura Humorului 19:50 Onesti 19:50 Aiud 19:50 Onesti 19:50 Aiud
09:50

19:50 Campulung Moldovenesc
09:55

16:00 Lugoj
10:00

21:30 Deva 21:30 Hunedoara 21:30 Orsova
10:00

19:00 Lugoj
10:00

00:40 Comanesti 00:40 Targu Mures 00:40 Comanesti 00:40 Comanesti 00:40 Unirea 00:40 Unirea 00:40 Unirea
10:00

19:50 Comanesti 19:50 Unirea 19:50 Comanesti 19:50 Unirea 19:50 Iacobeni
10:00

00:40 Falticeni
10:05

00:40 Moinesti 00:40 Turda 00:40 Turda 00:40 Turda 00:40 Suceava 00:40 Moinesti 00:40 Moinesti
10:10

19:50 Turda 19:50 Moinesti 19:50 Turda 19:50 Vatra Dornei 19:50 Moinesti
10:10

00:40 Dolhasca
10:15

19:50 Prundu Bargaului
10:15

00:40 Veresti 00:40 Fagaras 00:40 Fagaras 00:40 Fagaras
10:20

19:50 Fagaras 19:50 Fagaras 19:50 Bistrita
10:20

00:40 Darabani
10:25

19:50 Beclean
10:25

21:30 Savarsin
10:30

00:40 Vestem 00:40 Vestem 00:40 Vestem 00:40 Botosani
10:30

19:50 Vestem 19:50 Dej 19:50 Vestem
10:30

00:40 Gura Humorului
10:35

19:00 Savarsin 19:00 Savarsin
10:40

00:40 Campulung Moldovenesc
10:40

16:00 Timisoara
10:45

00:40 Iacobeni
10:45

00:40 Borsa
10:48

21:30 Caransebes
10:50

00:40 Ramnicu Valcea 00:40 Ramnicu Valcea 00:40 Ramnicu Valcea
10:50

19:50 Ramnicu Valcea 19:50 Ramnicu Valcea
10:50

21:30 Lugoj
10:55

21:30 Deva 21:30 Savarsin 21:30 Simeria
11:00

19:00 Timisoara 19:00 Ploiesti
11:00

00:40 Sibiu 00:40 Vatra Dornei 00:40 Sibiu 00:40 Sibiu
11:00

19:50 Sibiu 19:50 Sibiu
11:00

00:40 Prundu Bargaului
11:05

00:40 Miercurea Sibiului 00:40 Bistrita 00:40 Miercurea Sibiului 00:40 Miercurea Sibiului
11:10

19:50 Miercurea Sibiului 19:50 Miercurea Sibiului
11:10

00:40 Beclean
11:15

19:00 Lipova 19:00 Lipova
11:20

00:40 Sighisoara 00:40 Baia Mare 00:40 Sighisoara 00:40 Sighisoara
11:20

19:50 Sighisoara 19:50 Sighisoara
11:20

00:40 Dej
11:25

16:00 Arad
11:30

10:00 Goteborg
11:30

00:40 Medias 00:40 Medias 00:40 Medias 00:40 Cluj Napoca
11:30

19:50 Medias 19:50 Medias 19:50 Cluj Napoca
11:30

21:30 Lipova
11:55

21:30 Deva
12:00

19:00 Bucuresti
12:00

00:40 Cluj Napoca
12:00

19:50 Cluj Napoca
12:00

19:50 Gilau
12:05

21:30 Lugoj
12:10

19:50 Huedin
12:10

21:30 Savarsin
12:15

19:50 Negreni
12:15

19:50 Alesd
12:20

10:00 Varberg
12:30

00:40 Gilau
12:30

00:40 Huedin
12:40

21:30 Lipova
12:45

19:00 Pitesti 19:00 Arad
13:00

00:40 Negreni
13:00

00:40 Piatra Craiului
13:05

21:30 Timisoara
13:10

21:30 Lipova 21:30 Savarsin
13:30

10:00 Halmstad
13:30

21:30 Timisoara
13:35

21:30 Lipova
14:00

19:00 Slatina (Olt)
14:00

00:40 Alesd
14:00

10:00 Helsingborg
14:30

21:30 Arad
15:00

10:00 Landskrona
15:00

00:40 Oradea
15:00

19:00 Ganeasa
15:15

10:00 Malmo
15:30

19:00 Budapesta
16:00

10:00 Copenhagen
16:00

00:40 Bors
16:00

19:00 Constanta
16:30

19:00 Bals
16:40

19:00 Murfatlar
16:50

19:00 Craiova 19:00 Gyor
17:00

19:00 Medgidia
17:10

19:00 Cernavoda
17:35

21:30 Focsani
18:00

19:00 Fetesti
18:00

21:30 Calimanesti
18:10

19:00 Filiasi
18:15

19:50 Oradea
18:30

19:50 Bors
18:40

19:00 Turceni
18:45

21:30 Ramnicu Sarat 21:30 Ramnicu Valcea
19:00

19:00 Bucuresti 19:00 Pesteana Jiu 19:00 Brasov
19:00

10:00 Rostock
19:00

19:00 Balteni
19:10

19:00 Rovinari
19:20

21:30 Buzau
20:00

19:00 Fagaras 19:00 Pitesti
20:00

21:30 Babeni
20:15

19:00 Avrig
20:45

19:00 Slatina (Olt)
21:00

19:00 Sibiu
21:15

21:30 Dragasani
21:45

19:00 Ganeasa
21:55

21:30 Ganeasa
22:00

10:00 Berlin
22:00

19:00 Calimanesti
22:15

19:00 Sebes
22:30

21:30 Ploiesti
22:45

19:00 Ramnicu Valcea
22:45

21:30 Bals
23:00

19:00 Bals
23:10

19:00 Babeni 19:00 Orastie
23:15

19:00 Simeria
23:30

19:00 Dragasani
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.