Pensiunea Terra - Mersul autobuzelor Ungheni Mures Romania

Pensiunea Terra

Ungheni, Romania

Adresă: Str. Principala nr.261/P

Plecări
Ora Către
04:00
04:45 Reghin 05:00 Morareni 09:45 Cristesti 09:00 Piatra Neamt 04:10 Targu Mures 07:00 Borsec 08:00 Bicaz 06:30 Gheorgheni 08:15 Poiana Largului 04:15 Acatari 09:30 Targu Neamt 05:45 Toplita 08:30 Pluton 10:00 Motca 09:15 Pipirig
07:00
12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari
17:45
17:00 Paceco 15:10 Mazara del Vallo 13:30 Campobello di Mazara 10:30 Pordenone 14:30 Sciacca 15:30 Firenze 10:05 Giarre 20:00 Roma 12:00 Avola 22:10 Nola 14:30 Ragusa 00:45 Battipaglia 16:30 Agrigento 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 14:15 Bologna 16:30 Marausa 12:30 Partanna 10:45 Mestre 13:50 Castelvetrano 11:30 Padova 14:50 Menfi 16:30 Arezzo 10:40 Acireale 20:30 Frosinone 12:20 Lido di Mondello 22:30 Napoli 14:55 Vittoria 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 12:00 Verona 16:00 Marsala 12:45 Salemi 07:00 Pince 14:00 Ribera 12:30 Ferrara 09:00 Contessa Entellina 17:45 Orvieto 11:00 Catania 20:40 Ceprano 12:50 Rosolini 23:30 Montoro 15:30 Gela 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 21:55 Mercato San Severino 15:30 Strasatti 13:05 Santa Ninfa 09:30 Udine 14:10 Caltabellotta 15:00 Prato 09:35 Taormina 18:00 Orte 11:30 Siracusa 21:30 Casino 13:45 Modica 00:15 Salerno 16:00 Licata 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi
Sosiri
De la Ora

05:30 Napoli 05:30 Napoli 05:30 San Michele di Serino
00:00

05:30 Atripalda 05:30 Mercato San Severino 05:30 Mercato San Severino
00:10

05:30 Acerno
00:15

05:30 Nola 05:30 Montecorvino Rovella 05:30 Nola
00:20

05:30 Contursi
00:25

05:30 Controne
00:30

05:30 Campania
00:40

05:30 Agropoli
00:50

05:30 Capaccio
00:55

05:30 Casino 05:30 Casino 05:30 Bellizzi Irpino
01:00

05:30 Pontecagnano
01:05

05:30 Ceprano 05:30 Ceprano
01:15

05:30 Frosinone 05:30 Frosinone
01:30

05:30 Torino
01:45

05:30 Moncalieri
01:55

05:30 Alba
02:05

05:30 Casale Monferrato
02:15

05:30 San Germano Vercellese
02:25

05:30 Roma 05:30 Roma
02:30

05:30 Moncalvo
02:35

05:30 Asti
02:45

05:30 Alessandria
02:55

05:30 Voghera
03:05

05:30 Orte 05:30 Pavia 05:30 Orte
03:15

05:30 Stradella
03:25

05:30 Castel San Giovanni
03:35

05:30 Piacenza 05:30 Orvieto 05:30 Orvieto
03:45

05:30 Caorso
03:55

05:30 Cremona
04:05

05:30 Minerbe
04:15

05:30 Ghedi
04:25

05:30 Chivasso
04:35

05:30 Arezzo 05:30 Paceco 05:30 Arezzo
04:40

05:30 Santhia 05:30 Marausa
04:45

05:30 Spasu
04:55

05:30 Marsala
05:00

05:30 Biandrate
05:05

05:30 Novara
05:15

05:30 Arluno
05:25

05:30 Firenze 05:30 Firenze
05:30

05:30 Strasatti 05:30 Pero
05:35

05:30 Mazara del Vallo
05:40

05:30 Prato 05:30 Prato 05:30 Milano
05:45

05:30 Monza
05:55

05:30 Trapani 05:30 Trapani 05:30 Menfi
06:00

05:30 Trezzo sull'Adda
06:05

05:30 Dalmine 05:30 Sciacca
06:15

05:30 Bergamo
06:25

05:30 Rovato
06:35

05:30 Caltabellotta 05:30 Bologna 05:30 Bologna 05:30 Ospitaletto
06:45

05:30 Brescia
06:55

05:30 Ribera 05:30 Alcamo 05:30 Alcamo
07:00

05:30 Villa Nuova
07:05

05:30 Peschiera
07:15

05:30 Sommacampagna
07:25

05:30 Castellammare del Golfo 05:30 Castellammare del Golfo 05:30 Castelvetrano
07:30

05:30 Verona
07:35

05:30 Ferrara 05:30 Ferrara
07:40

05:30 Campobello di Mazara 05:30 San Bonifacio
07:50

05:30 Partinico 05:30 Santa Ninfa 05:30 Partinico
08:00

05:30 Salemi
08:15

05:30 Partanna
08:20

05:30 Vicenza
08:25

05:30 Agrigento
08:30

05:30 Grisignano di Zocco
08:35

05:30 Padova 05:30 Padova
08:40

05:30 Mestre 05:30 Mestre 05:30 Venetia 05:30 Venetia
09:00

05:30 Licata 05:30 Mestre 05:30 Mestre
09:05

05:30 Pordenone 05:30 Pordenone
09:20

05:30 Latisana 05:30 Latisana
09:30

05:30 Gela
09:40

05:30 Trieste 05:30 Trieste
09:50

05:30 Palermo 05:30 Palermo
10:00

05:30 Vittoria
10:10

05:30 Gonars 05:30 Gonars
10:15

17:45 Motca
10:20

05:30 Ragusa
10:25

05:30 Portogruaro 05:30 Verona 05:30 Portogruaro 05:30 Verona 05:30 Udine 05:30 Udine
10:30

05:30 Modica
10:40

17:45 Cristesti
10:45

17:45 Targu Neamt
10:50

05:30 Rosolini 05:30 Cefalu 05:30 Cefalu
11:00

05:30 Tusa 05:30 Tusa
11:15

05:30 Plezzo di Tarvisio 05:30 Plezzo di Tarvisio
11:30

17:45 Pipirig
11:30

05:30 Avola
11:45

05:30 Santo Stefano di Camastra 05:30 Santo Stefano di Camastra
12:00

05:30 Sant'Agata di Militello 05:30 Sant'Agata di Militello 05:30 Siracusa 05:30 Villach 05:30 Villach
12:30

05:30 Rocca di Capri Leone 05:30 Rocca di Capri Leone
12:40

05:30 Brolo 05:30 Brolo
12:50

17:45 Piatra Neamt
12:55

05:30 Falcone 05:30 Falcone
13:00

05:30 Patti 05:30 Patti
13:15

17:45 Pluton
13:15

05:30 Catania
13:20

17:45 Poiana Largului
13:20

05:30 Barcellona-Pozzo di Gotto 05:30 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

17:45 Bicaz
13:30

05:30 Milazzo 05:30 Milazzo
14:00

17:45 Borsec
14:00

05:30 Acireale
14:10

17:45 Gheorgheni
14:50

05:30 Messina 05:30 Messina 05:30 Giarre
15:00

05:30 Taormina
15:30

17:45 Toplita
15:30

17:45 Morareni
15:45

05:30 Pince 05:30 Pince 05:30 Reggio di Calabria 05:30 Reggio di Calabria
16:00

05:30 Villa San Giovanni 05:30 Villa San Giovanni
16:05

17:45 Reghin
16:30

05:30 Rosarno 05:30 Rosarno
16:45

17:45 Acatari
17:30

17:45 Targu Mures
17:35

05:30 Lamezia Terme 05:30 Lamezia Terme
17:45

05:30 Falerna 05:30 Falerna
17:55

05:30 Cosenza 05:30 Cosenza
18:40

05:30 Lauria Inferiore 05:30 Lauria Inferiore
20:00

05:30 Lagonegro 05:30 Lagonegro
20:20

05:30 Sala Consilina 05:30 Sala Consilina
20:45

05:30 Polla 05:30 Polla
21:00

05:30 Contursi 05:30 Contursi
21:10

05:30 Campania 05:30 Campania
21:20

05:30 Eboli 05:30 Eboli
21:30

05:30 Battipaglia 05:30 Battipaglia
22:00

05:30 Pontecagnano 05:30 Pontecagnano 05:30 Battipaglia
22:15

05:30 Salerno 05:30 Salerno
22:30

05:30 Avellino
22:33

05:30 Mercogliano
22:35

05:30 Baiano
22:45

05:30 Monteforte Irpino
22:50

05:30 Nola
22:55

05:30 Montoro 05:30 Montoro 05:30 Marigliano
23:00

05:30 Torre del Greco
23:05

05:30 Scafati
23:10

05:30 Nocera Superiore
23:15

05:30 Baronissi
23:20

05:30 Fisciano
23:25

05:30 Mercato San Severino
23:30

05:30 Solofra
23:35

05:30 Montoro
23:45

05:30 Sala
23:50

05:30 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.