Statie Kaufland sau Parc - Mersul autobuzelor Turda Cluj Romania

Statie Kaufland sau Parc

Turda, Romania

Plecări
Ora Către
07:45
08:35 Ludus 08:00 Campia Turzii 08:50 Iernut 09:30 Targu Mures
08:55
10:00 Iernut 10:45 Targu Mures 09:10 Campia Turzii 09:45 Ludus
09:15
11:20 Huedin 10:50 Capusu Mare 13:00 Oradea 12:20 Alesd 12:10 Borod 15:30 Carei 15:10 Curtuiuseni 16:50 Livada 17:45 Timisoara 15:15 Ciumeghiu 16:10 Zimandu Nou 16:45 Arad 13:00 Oradea 11:10 Izvoru Crisului 10:20 Cluj Napoca 10:50 Capusu Mare 11:45 Bucea 14:20 Rosiori 15:15 Piscolt 17:10 Seini 15:10 Salonta 15:20 Avram Iancu 17:00 Sagu 11:40 Ciucea 10:20 Cluj Napoca 12:10 Borod 11:20 Huedin 11:00 Dumbrava 14:40 Sacuieni 14:25 Diosig 15:45 Moftinu Mic 17:45 Baia Mare 15:40 Chisineu Cris 15:50 Simand 17:10 Vinga 12:20 Alesd 11:00 Dumbrava 11:45 Bucea 11:40 Ciucea 11:10 Izvoru Crisului 15:00 Valea Lui Mihai 14:50 Targusor 16:40 Botiz 16:30 Satu Mare 14:55 Inand 15:25 Zerind 17:15 Ortisoara
10:20
12:00 Cluj Napoca
12:00
12:15 Campia Turzii 12:50 Ludus 13:05 Iernut 13:51 Targu Mures
12:10
13:50 Cluj Napoca
13:30
16:10 Zimbor 15:23 Cluj Napoca 17:20 Zalau
15:15
16:20 Iernut 16:05 Ludus 15:30 Campia Turzii 17:00 Targu Mures
16:15
20:15 Oradea 19:30 Alesd 19:10 Borod 17:30 Cluj Napoca 18:00 Dumbrava 18:45 Bucea 18:20 Huedin 17:50 Capusu Mare 18:40 Ciucea 18:10 Izvoru Crisului
17:40
19:16 Cluj Napoca 20:25 Zalau 19:55 Zimbor
17:55
19:00 Iernut 18:10 Campia Turzii 18:45 Ludus 19:45 Targu Mures
19:00
19:15 Campia Turzii 19:50 Ludus 20:05 Iernut 20:51 Targu Mures
20:30
20:45 Campia Turzii 21:35 Iernut 22:15 Targu Mures 21:20 Ludus
20:40
21:50 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

12:00 Timisoara 12:00 Timisoara
05:30

12:00 Ortisoara 12:00 Ortisoara
06:00

08:55 Zalau
06:00

12:00 Vinga 12:00 Vinga
06:10

12:00 Sagu 12:00 Sagu
06:15

12:00 Arad 12:00 Arad
06:30

08:55 Zimbor
06:30

12:00 Simand 12:00 Simand
06:50

12:00 Chisineu Cris 12:00 Chisineu Cris
07:10

07:45 Cluj Napoca
07:15

12:00 Zerind 12:00 Zerind
07:20

12:00 Avram Iancu 12:00 Avram Iancu
07:30

12:00 Ciumeghiu 12:00 Ciumeghiu
07:35

12:00 Salonta 12:00 Salonta
07:45

12:00 Inand 12:00 Inand
07:55

09:15 Targu Mures 09:15 Targu Mures
08:00

08:55 Cluj Napoca
08:27

12:00 Oradea
08:30

09:15 Iernut 09:15 Iernut
08:30

09:15 Ludus 09:15 Ludus
08:45

12:00 Alesd
09:00

09:15 Campia Turzii 09:15 Campia Turzii
09:00

10:20 Targu Mures
09:10

12:00 Borod
09:20

12:00 Bucea
09:40

10:20 Iernut
09:40

12:00 Ciucea
09:45

12:00 Valea Draganului
09:50

10:20 Ludus
09:55

19:00 Baia Mare 19:00 Baia Mare
10:00

12:00 Huedin
10:10

10:20 Campia Turzii
10:10

19:00 Seini 19:00 Seini
10:20

12:00 Izvoru Crisului
10:20

12:00 Dumbrava
10:30

19:00 Livada 19:00 Livada
10:40

12:00 Capusu Mare
10:45

19:00 Botiz 19:00 Botiz
10:50

12:10 Targu Mures
11:00

19:00 Satu Mare 19:00 Satu Mare
11:30

19:00 Timisoara 19:00 Timisoara
11:30

12:00 Cluj Napoca
11:30

12:10 Iernut
11:30

12:10 Ludus
11:45

19:00 Moftinu Mic 19:00 Moftinu Mic
11:50

19:00 Ortisoara 19:00 Ortisoara
12:00

12:10 Campia Turzii
12:00

13:30 Targu Mures
12:05

19:00 Carei 19:00 Carei
12:10

19:00 Vinga 19:00 Vinga
12:10

19:00 Piscolt 19:00 Piscolt
12:15

19:00 Sagu 19:00 Sagu
12:15

19:00 Curtuiuseni 19:00 Curtuiuseni
12:20

19:00 Valea Lui Mihai 19:00 Valea Lui Mihai
12:30

19:00 Arad 19:00 Arad
12:30

13:30 Iernut
12:35

19:00 Targusor 19:00 Targusor
12:40

19:00 Sacuieni 19:00 Sacuieni
12:50

19:00 Simand 19:00 Simand
12:50

13:30 Ludus
12:50

19:00 Diosig 19:00 Diosig
13:10

19:00 Chisineu Cris 19:00 Chisineu Cris
13:10

19:00 Rosiori 19:00 Rosiori
13:20

19:00 Zerind 19:00 Zerind
13:20

13:30 Campia Turzii
13:20

19:00 Avram Iancu 19:00 Avram Iancu
13:30

19:00 Ciumeghiu 19:00 Ciumeghiu
13:35

19:00 Salonta 19:00 Salonta
13:45

19:00 Inand 19:00 Inand
13:55

15:15 Cluj Napoca
14:45

16:15 Targu Mures
15:00

17:55 Zalau
15:00

19:00 Oradea
15:30

16:15 Iernut
15:30

17:55 Zimbor
15:30

16:15 Ludus
15:45

19:00 Alesd
16:00

16:15 Campia Turzii
16:00

17:40 Targu Mures
16:15

19:00 Borod
16:20

19:00 Bucea
16:40

19:00 Ciucea
16:45

17:40 Iernut
16:45

19:00 Valea Draganului
16:50

17:40 Ludus
17:00

19:00 Huedin
17:10

19:00 Izvoru Crisului
17:20

17:55 Cluj Napoca
17:27

19:00 Dumbrava
17:30

17:40 Campia Turzii
17:30

19:00 Capusu Mare
17:45

19:00 Cluj Napoca
18:30

20:40 Targu Mures
19:30

20:30 Cluj Napoca
20:00

20:40 Iernut
20:00

20:40 Ludus
20:15

20:40 Campia Turzii
20:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.