Statie Toplita - Mersul autobuzelor Toplita Harghita Romania

Statie Toplita

Toplita, Romania

Adresă: necunoscuta

Plecări
Ora Către
00:35
01:15 Gheorgheni 06:00 Otopeni Aeroport 02:15 Miercurea Ciuc 04:00 Brasov 06:30 Bucuresti
05:00 Favorit Trans SRL
05:45 Subcetate
06:00 Autotransport Calimanul
11:01 Cluj Napoca
06:00 Dany Trans
06:50 Bilbor
06:30 Dany Trans
10:10 Bicaz 08:00 Tulghes 10:40 Piatra Neamt 09:18 Hangu 07:45 Corbu 10:30 Viisoara 09:00 Poiana Largului 07:30 Borsec Bai 10:25 Stejaru 08:24 Grinties 07:20 Borsec
07:00
09:30 Targu Mures
07:00 Favorit Trans SRL
07:45 Subcetate
07:15 Dany Trans
08:07 Lazarea 08:45 Izvoru Muresului 09:30 Danesti 10:00 Ciceu 08:20 Gheorgheni 08:59 Sandominic 09:36 Madaras 10:15 Miercurea Ciuc 07:43 Sarmas 08:28 Valea Stramba 09:12 Tomesti 09:44 Racu 07:59 Ditrau 08:38 Voslobeni 09:18 Carta 09:50 Siculeni
08:00 Dany Trans
08:50 Bilbor
09:00 Dany Trans
09:50 Bilbor
09:00 Favorit Trans SRL
09:45 Subcetate
09:25
15:00 Huedin 13:00 Turda 09:50 Deda 16:00 Alesd 12:45 Campia Turzii 10:15 Reghin 11:35 Targu Mures 12:10 Ludus 09:40 Lunca Bradului 17:00 Oradea 12:00 Iernut 17:15 Baile Felix 14:00 Cluj Napoca
09:45 Samson
12:04 Targu Mures 11:18 Reghin
10:40
11:50 Izvoru Muresului 14:00 Lunca De Jos 12:40 Miercurea Ciuc 15:10 Comanesti 16:50 Bacau 13:30 Frumoasa 15:30 Targu Ocna 11:30 Gheorgheni 13:50 Lunca de Sus 15:45 Onesti
11:00 Favorit Trans SRL
11:45 Subcetate
11:00
05:30 Starnberg 05:00 Ruhpolding 03:10 Salzburg 01:30 Wolfsberg 01:00 Waidhofen an der Thaya 15:30 Compiegne 19:00 Chartres 17:40 Cannes 15:40 Beauvais 15:05 Rennes 09:00 Meaux 06:30 Winterthur 00:20 Stockerau 17:30 Macon 05:20 Murnau am Staffelsee 03:40 Bad Reichenhall 03:00 Graz 01:20 Neustadt 00:50 Langau 19:10 La Rochelle 18:50 Bordeaux 17:10 Besancon 15:25 Soissons 15:00 Dijon 08:20 Reims 06:00 Singen 00:10 Viena 18:10 Troyes 05:10 Garmisch-Partenkirchen 03:30 Freilassing 02:00 Bregenz 01:10 Weitra 00:40 Zwettl Stadt 17:35 Nice 18:00 Nancy 17:05 Mulhouse 15:20 Nantes 13:30 Paris 08:10 Verdun 05:50 Bonn 17:00 Chartres 18:20 Clermont-Ferrand 05:10 Rosenheim 03:20 Laufen 01:40 Innsbruck 01:05 Gmunden 14:40 Lyon 19:05 Tours 17:50 Marseille 16:50 Rouen 15:10 Le Mans 13:00 Paris 08:00 Metz 05:40 Koln 00:30 Krems an der Donau 17:15 Dole 18:40 Brive-la-Gaillarde
11:15
16:20 Abenra 15:00 Neumunster 08:00 Cottbus 01:00 Brno 20:40 Skive 20:10 Silkeborg 19:40 Roskilde 19:00 Odense 18:00 Haderslev 16:10 Sonderborg 14:00 Rostock 07:00 Dresda 00:10 Bratislava 20:30 Holstebro 20:00 Herning 19:30 Slagelse 18:50 Fredericia 17:00 Tonder 16:00 Flensburg 10:00 Berlin 06:00 Pirna 20:55 Aalborg 20:30 Viborg 19:55 Vejle 19:20 Nyborg 18:40 Kolding 15:20 Rendsburg 09:00 Vetschau 05:00 Praga 20:50 Randers 20:20 Arhus 19:50 Copenhagen 19:10 Svendborg 18:30 Esbjerg
12:00 Dany Trans
12:50 Bilbor
12:05
14:45 Targu Mures 18:20 Campeni 15:30 Ludus 17:45 Baia De Aries 16:15 Campia Turzii 13:45 Reghin 16:30 Turda
13:50
15:50 Targu Mures 15:00 Reghin
14:00 Dany Trans
14:50 Bilbor
14:00 Favorit Trans SRL
14:45 Subcetate
15:25
16:25 Lacu Rosu 18:00 Piatra Neamt 16:00 Gheorgheni 17:15 Bicaz 15:35 Sarmas 16:50 Bicaz Chei
15:30
20:06 Suceava 19:00 Falticeni 16:30 Tulghes 16:10 Borsec 17:20 Poiana Largului 18:30 Targu Neamt
16:00 Dany Trans
16:50 Bilbor
16:00 Favorit Trans SRL
16:45 Subcetate
16:18 Samson
16:58 Borsec 19:04 Targu Neamt 18:30 Pipirig 18:02 Poiana Largului
18:00 Dany Trans
19:12 Corbu 19:30 Tulghes 19:02 Capu Corbului 19:28 Tulghes 18:44 Borsec Bai 19:24 Valea Frumoasa 18:12 Bilbor
18:00 Favorit Trans SRL
18:45 Subcetate
19:30 Dany Trans
20:20 Bilbor
20:40
22:00 Poiana Largului 23:15 Chiril 21:20 Borsec 22:20 Borca 23:40 Vatra Dornei 21:40 Tulghes 22:40 Brosteni 00:10 Iacobeni 21:50 Grinties 23:00 Crucea 01:00 Campulung Moldovenesc
22:00 Favorit Trans SRL
22:45 Subcetate
Sosiri
De la Ora
Favorit Trans SRL
04:45 Subcetate
04:00
Dany Trans
06:00 Bilbor
05:00
Dany Trans
07:15 Tulghes
05:45
Dany Trans
07:15 Tulghes
05:47
Dany Trans
07:15 Valea Frumoasa
05:51
Favorit Trans SRL
06:45 Subcetate
06:00
Dany Trans
07:15 Corbu
06:03
Dany Trans
07:15 Capu Corbului
06:17
Dany Trans
07:15 Borsec Bai
06:31

09:25 Piatra Neamt
07:00
Samson
09:45 Targu Neamt
07:00
Dany Trans
08:00 Bilbor
07:00
Dany Trans
07:15 Bilbor
07:03

15:25 Baile Felix
07:15

13:50 Bacau
07:15

09:25 Bicaz
07:20
Samson
09:45 Pipirig
07:33

09:25 Bicaz Chei
07:55

12:05 Suceava
08:00

15:25 Oradea
08:00
Dany Trans
09:00 Bilbor
08:00
Favorit Trans SRL
08:45 Subcetate
08:00
Samson
09:45 Poiana Largului
08:01

09:25 Lacu Rosu
08:10

13:50 Onesti
08:15

12:05 Falticeni
08:30

10:40 Targu Mures
08:30

15:25 Alesd
08:40

09:25 Gheorgheni
08:45

13:50 Targu Ocna
08:50
Dany Trans
12:00 Bilbor
09:00
Samson
09:45 Borsec
09:05

09:25 Sarmas
09:15

15:30 Campeni
09:20

10:40 Reghin
09:20

13:50 Comanesti
09:30

12:05 Targu Neamt
09:40

15:25 Huedin
09:40

15:30 Baia De Aries
09:50
Favorit Trans SRL
10:45 Subcetate
10:00

13:50 Lunca De Jos
10:20

12:05 Poiana Largului
10:30

13:50 Lunca de Sus
10:30

15:30 Turda
11:00

12:05 Tulghes
11:00

15:25 Cluj Napoca
11:00

13:50 Frumoasa
11:00

15:30 Campia Turzii
11:15

12:05 Borsec
11:30

15:30 Ludus
11:40

15:25 Turda
11:45

13:50 Miercurea Ciuc
11:50

15:25 Campia Turzii
12:00

15:25 Ludus
12:25

13:50 Izvoru Muresului
12:30

15:25 Iernut
12:35
Dany Trans
14:00 Bilbor
13:00

13:50 Gheorgheni
13:00
Favorit Trans SRL
13:45 Subcetate
13:00

15:30 Targu Mures
13:15

15:25 Targu Mures
13:35

15:30 Reghin
14:00

20:40 Bucuresti
14:00
Samson
16:18 Targu Mures
14:00
Autotransport Calimanul
19:16 Cluj Napoca
14:15

20:40 Otopeni Aeroport
14:20

15:25 Reghin
14:30

15:25 Deda
14:45
Samson
16:18 Reghin
14:45

15:25 Lunca Bradului
15:00
Dany Trans
18:00 Miercurea Ciuc
15:00
Dany Trans
18:30 Piatra Neamt
15:00
Dany Trans
16:00 Bilbor
15:00
Favorit Trans SRL
15:45 Subcetate
15:00
Dany Trans
18:30 Viisoara
15:10
Dany Trans
18:00 Ciceu
15:15
Dany Trans
18:30 Stejaru
15:20
Dany Trans
18:00 Siculeni
15:25
Dany Trans
18:30 Bicaz
15:30
Dany Trans
18:00 Racu
15:31
Dany Trans
18:00 Madaras
15:39
Dany Trans
18:00 Danesti
15:45
Dany Trans
18:00 Carta
15:57
Dany Trans
18:00 Tomesti
16:03
Dany Trans
18:00 Sandominic
16:16
Dany Trans
18:00 Izvoru Muresului
16:30
Dany Trans
18:30 Hangu
16:30
Dany Trans
18:00 Voslobeni
16:37
Dany Trans
18:00 Valea Stramba
16:47
Dany Trans
18:00 Gheorgheni
16:55

19:30 Targu Mures
17:00
Dany Trans
18:30 Poiana Largului
17:00
Dany Trans
19:30 Bilbor
17:00
Favorit Trans SRL
17:45 Subcetate
17:00
Dany Trans
18:00 Lazarea
17:08
Dany Trans
18:30 Grinties
17:12

20:40 Brasov
17:15
Dany Trans
18:00 Ditrau
17:16
Dany Trans
18:30 Tulghes
17:30
Dany Trans
18:00 Sarmas
17:32
Dany Trans
18:30 Corbu
17:40
Dany Trans
18:30 Borsec
17:50
Dany Trans
18:30 Borsec Bai
18:00

20:40 Miercurea Ciuc
19:00

20:40 Gheorgheni
20:00

00:35 Campulung Moldovenesc
20:30

00:35 Iacobeni
20:50
Favorit Trans SRL
21:45 Subcetate
21:00

00:35 Vatra Dornei
21:30

00:35 Chiril
21:45

00:35 Crucea
22:00

00:35 Brosteni
22:15

00:35 Borca
22:30

00:35 Poiana Largului
23:15

00:35 Grinties
23:25

00:35 Tulghes
23:35

00:35 Borsec
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.