Gara CFR Timisoara Nord - Mersul autobuzelor Timisoara Timis Romania

Gara CFR Timisoara Nord

Timisoara, Romania

Plecări
Ora Către
00:20
04:00 Budapesta Aeroport (BUD) 04:10 Budapesta 04:30 Budapesta
01:15 Moldtrans
03:55 Budapesta 03:50 Budapesta
01:25
03:15 Belgrad 03:30 Belgrad
02:10 Moldtrans
03:50 Belgrad
03:00
06:50 Budapesta 07:10 Budapesta 06:40 Budapesta Aeroport (BUD)
03:25
05:15 Belgrad 05:30 Belgrad
03:45 Moldtrans
06:20 Budapesta 06:25 Budapesta
05:00
09:10 Budapesta 08:40 Budapesta Aeroport (BUD) 08:50 Budapesta
05:10 Moldtrans
06:50 Belgrad
06:45 Moldtrans
09:25 Budapesta 09:20 Budapesta
07:05
16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 12:30 Rimini 13:30 Salerno 14:25 Barletta 13:10 San Giorgio a Cremano 03:00 Maribor 12:15 Caianello 14:10 Termoli 05:30 Arzignano 07:30 Crema 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 11:25 Cesena 09:20 Cremona 14:15 San Severo 10:00 Alessandria 01:00 Pince 10:20 Monselice 14:05 San Salvo 10:45 Prato 12:55 San Benedetto del Tronto 11:05 Fabro 12:35 Pesaro 11:40 Roma 14:45 Brindisi 11:50 Colleferro 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 07:00 Piacenza 08:00 Monza 08:40 Brescia 09:10 Pavia 09:50 Tortona 10:15 Abano Terme 10:50 Sasso Marconi 13:00 Pescara 11:01 Chiusi 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 15:00 Lecce 12:00 Cassino 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 04:40 Venetia 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 11:25 Cesena 13:25 Angri 14:15 San Severo 13:05 Napoli 01:00 Pince 04:35 Pordenone 14:05 San Salvo 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 08:20 Mantova 08:55 Milano 14:50 Tricase 09:30 Novara 04:50 Mirano 10:05 Asti 14:35 Bari 10:30 Rovigo 13:55 Vasto 10:55 Firenze 12:50 Civitanova Marche 11:10 Orvieto 10:40 Bologna 11:45 Passerano 14:40 Taranto 11:55 Frosinone 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 05:30 Arzignano 07:30 Crema 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 09:20 Cremona 10:00 Alessandria 10:20 Monselice 10:45 Prato 12:55 San Benedetto del Tronto 11:05 Fabro 12:35 Pesaro 11:40 Roma 14:45 Brindisi 11:50 Colleferro 16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 11:20 Ravenna 13:40 Atena Lucana 14:50 Tricase 13:20 Pompei 04:50 Mirano 12:25 Afragola 14:35 Bari 05:10 Verona 13:55 Vasto 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 08:30 Modena 09:00 Rozzano 14:30 Andria 09:40 Voghera 04:00 Ljubljana 10:10 Torino 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 13:45 Chieti 10:58 Arezzo 12:45 Ancona 11:30 Orte 05:00 Padova 12:10 Campozillone 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 08:20 Mantova 08:55 Milano 09:30 Novara 10:05 Asti 10:30 Rovigo 10:55 Firenze 12:50 Civitanova Marche 11:10 Orvieto 10:40 Bologna 11:45 Passerano 14:40 Taranto 11:55 Frosinone 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 04:40 Venetia 13:35 Battipaglia 14:30 Andria 13:15 Ercolano 04:00 Ljubljana 12:20 Caserta 14:20 Foggia 05:20 Vicenza 13:45 Chieti 07:00 Piacenza 08:00 Monza 08:40 Brescia 12:30 Rimini 09:10 Pavia 14:25 Barletta 09:50 Tortona 03:00 Maribor 10:15 Abano Terme 14:10 Termoli 10:50 Sasso Marconi 13:00 Pescara 11:01 Chiusi 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 15:00 Lecce 12:00 Cassino 12:25 Afragola 05:10 Verona 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 08:30 Modena 09:00 Rozzano 09:40 Voghera 10:10 Torino 10:35 Ferrara 10:58 Arezzo 12:45 Ancona 11:30 Orte 05:00 Padova 12:10 Campozillone 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 11:20 Ravenna 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei
07:05
12:00 Cluj Napoca
07:05
01:50 Bournemouth 01:30 Worthing 03:20 Newport 03:55 Worcester 04:30 Winchester 04:55 Bedford 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 01:40 Portsmouth 02:30 Bath 03:00 Weston-super-Mare 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 07:50 Kingston upon Hull 12:10 Gent 08:20 York 11:15 Genk 08:55 Carlisle 10:50 Ansbach 01:00 Norwich 10:20 Coburg 00:40 Chelmsford 06:00 Amberg 15:00 Dunkerque 05:30 Passau 13:00 Kortrijk 23:00 Viena 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 11:00 Darmstadt 00:30 Londra 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 02:00 Wels 05:10 Corby 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 13:40 Tournai 06:30 Stoke on Trent 12:50 Mons 06:20 Derby 06:10 Wolverhampton 03:30 Swansea 04:00 Oxford 04:40 Southampton 05:00 Kettering 05:40 Grantham 02:50 Swindon 02:40 Bristol 06:15 Nottingham 02:00 Exeter 03:10 Cardiff 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 07:55 Blackpool 12:00 Sint-Niklaas 08:30 Harrogate 11:05 Liege 09:00 Middlesbrough 10:45 Erlangen 00:55 Cambridge 10:15 Hof 00:35 Canterbury 05:55 Regensburg 14:55 Ostende 03:00 Linz 12:55 Namur 01:20 Brighton 12:20 Brugge 11:20 Hasselt 10:55 Wertheim 10:30 Suhl 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 13:10 Wavre 06:40 Chester 12:40 Charleroi 01:40 Portsmouth 03:00 Weston-super-Mare 03:40 Gloucester 04:10 Reading 00:10 Folkestone 05:10 Corby 05:50 Boston 01:50 Bournemouth 02:10 Torquay 01:30 Worthing 10:40 Bad Kissingen 03:20 Newport 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 12:30 Bruxelles 08:00 Bradford 11:30 Antwerp 08:40 Lancaster 11:00 Darmstadt 09:10 Durham 00:30 Londra 00:50 Ipswich 10:10 Kulmbach 18:00 Dover 05:50 Straubing 13:40 Tournai 02:00 Wels 12:50 Mons 10:00 Stuttgart 12:10 Gent 11:15 Genk 10:50 Ansbach 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 04:30 Winchester 05:30 Passau 04:55 Bedford 23:00 Viena 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 13:00 Kortrijk 07:40 Scunthorpe 02:50 Swindon 06:15 Nottingham 03:10 Cardiff 03:50 Hereford 04:20 Basingstoke 04:50 Luton 05:20 Peterborough 05:55 Coventry 06:20 Derby 02:20 Plymouth 06:10 Wolverhampton 13:50 Waregem 03:30 Swansea 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:20 Brugge 08:10 Leeds 11:20 Hasselt 08:50 Kendal 10:55 Wertheim 01:10 Eastbourne 10:30 Suhl 00:45 Colchester 10:05 Bayreuth 15:30 Calais 05:40 Deggendorf 13:10 Wavre 01:10 Amstetten 12:40 Charleroi 19:15 Newcastle upon Tyne 12:00 Sint-Niklaas 11:05 Liege 10:45 Erlangen 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 03:00 Linz 05:00 Kettering 01:20 Brighton 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 12:55 Namur 07:45 Doncaster
07:05
06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 13:55 Trier 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 12:05 Eisenach 12:40 Wertheim 13:05 Mainz 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 17:10 Arnhem 10:50 Nurnberg 16:50 Dordrecht 10:10 Aalen 16:30 Papenburg 09:20 Karlsruhe 16:10 Minden 08:30 Reutlingen 15:50 Duisburg 06:10 Dachau 15:30 Duren 07:40 Villingen-Schwenningen 15:10 Bielefeld 07:20 Singen 15:38 Koln 11:00 Bamberg 13:55 Trier 02:00 Melk 10:30 Augsburg 11:30 Hof 18:30 Leiden 09:40 Ludwigsburg 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 04:00 Wels 16:20 Roermond 13:05 Mainz 18:40 Amsterdam 16:00 Munster 18:20 Utrecht 15:41 Wuppertal 17:55 Emmen 15:20 Hamm 17:35 Almelo 11:10 Kulmbach 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 14:50 Kassel 18:00 Assen 12:10 Bad Hersfeld 12:50 Darmstadt 13:50 Luxembourg 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 11:05 Bayreuth 17:05 Nijmegen 10:40 Ingolstadt 16:45 Breda 10:00 Stuttgart 16:25 Bocholt 09:00 Offenburg 16:05 Osnabruck 08:10 Tubingen 15:45 Dusseldorf 14:20 Siegen 15:25 Bonn 13:30 Fulda 15:05 Detmold 07:10 Memmingen 05:00 Passau 10:55 Erlangen 14:00 Koblenz 01:00 Viena 10:20 Ulm 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 03:00 Amstetten 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 18:35 Hoorn 15:55 Essen 18:15 Drachten 15:35 Aachen 17:50 Zwolle 15:15 Lippstadt 17:30 Hengelo 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 11:55 Jena 12:20 Coburg 12:55 Offenbach 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 17:25 Venlo 11:00 Bamberg 17:00 Haga 10:30 Augsburg 16:40 Tilburg 09:40 Ludwigsburg 16:20 Roermond 11:40 Zwickau 16:00 Munster 08:00 Balingen 15:41 Wuppertal 13:40 Wetzlar 15:20 Hamm 13:10 Wiesbaden 11:10 Kulmbach 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 10:50 Nurnberg 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 10:10 Aalen 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 15:38 Koln 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 02:00 Melk 16:10 Minden 18:30 Leiden 15:50 Duisburg 18:10 Leeuwarden 15:30 Duren 17:45 Apeldoorn 15:10 Bielefeld 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 12:00 Erfurt 12:30 Wurzburg 13:00 Hanau am Main 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 17:20 Enschede 10:55 Erlangen 16:55 Rotterdam 10:20 Ulm 16:35 Eindhoven 09:30 Pforzheim 16:15 Monchengladbach 08:40 Baden-Baden 15:55 Essen 07:50 Albstadt 15:35 Aachen 07:30 Biberach an der Riß 15:15 Lippstadt 13:20 Frankfurt 11:05 Bayreuth 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 10:40 Ingolstadt 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 10:00 Stuttgart 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 05:00 Passau 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 01:00 Viena 16:05 Osnabruck 18:25 Almere-Haven 15:45 Dusseldorf 18:05 Groningen 15:25 Bonn 17:40 Deventer 15:05 Detmold
07:05
06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 12:00 Paris 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 11:55 Paris 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall
07:05
14:30 Esbjerg 06:00 Berlin 15:00 Svendborg 13:30 Neumunster 15:30 Copenhagen 14:15 Abenra 15:50 Arhus 14:35 Kolding 16:10 Randers 15:10 Nyborg 00:30 Gyor 15:35 Vejle 04:00 Praga 15:55 Viborg 05:10 Cottbus 16:20 Aalborg 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 00:50 Brno 14:10 Sonderborg 05:00 Pirna 05:05 Dresda 14:35 Kolding 11:00 Hamburg 15:10 Nyborg 13:40 Rendsburg 15:35 Vejle 14:20 Tonder 15:55 Viborg 14:40 Fredericia 16:20 Aalborg 15:20 Slagelse 00:40 Bratislava 15:40 Herning 04:05 Teplice 16:00 Holstebro 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 01:00 Jihlava 14:15 Abenra 05:10 Cottbus 14:40 Fredericia 12:00 Lubeck 15:20 Slagelse 14:00 Flensburg 15:40 Herning 14:25 Haderslev 16:00 Holstebro 14:50 Odense 15:25 Roskilde 00:50 Brno 15:45 Silkeborg 05:00 Pirna 16:05 Skive 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 00:30 Gyor 13:40 Rendsburg 04:00 Praga 14:20 Tonder 14:25 Haderslev 05:30 Vetschau 14:50 Odense 13:00 Rostock 15:25 Roskilde 14:10 Sonderborg 15:45 Silkeborg 14:30 Esbjerg 16:05 Skive 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 01:00 Jihlava 15:50 Arhus 05:05 Dresda 16:10 Randers 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 00:40 Bratislava 14:00 Flensburg 04:05 Teplice
07:05
10:05 Norderstedt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 09:35 Uelzen 07:40 Eisenhuttenstadt 08:30 Braunschweig 13:40 Arlon 08:10 Oranienburg 13:00 Hasselt 22:00 Jihlava 12:40 Mons 06:00 Freiberg 12:20 Ostende 08:50 Hannover 12:00 Turnhout 09:15 Cloppenburg 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 09:50 Bremerhaven 10:00 Hamburg 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 09:30 Soltau 07:50 Potsdam 08:25 Wolfsburg 13:30 Namur 08:05 Brandenburg 12:55 Bruxelles 23:00 Praga 12:35 Gent 06:05 Pirna 12:15 Brugge 08:55 Garbsen 11:55 Rotterdam 06:15 Bautzen 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 09:45 Luneburg 09:55 Stade 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 09:50 Bremerhaven 07:20 Cottbus 08:40 Hildesheim 08:00 Berlin 08:20 Stendal 13:20 Liege 19:50 Bratislava 12:50 Wavre 00:05 Plauen 12:30 Tournai 06:10 Dresda 12:10 Sint-Niklaas 09:00 Celle 11:50 Haga 06:20 Gorlitz 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 10:00 Hamburg 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 09:45 Luneburg 07:30 Vetschau 08:35 Salzgitter 13:45 Luxembourg 08:15 Neuruppin 13:10 Genk 21:00 Brno 12:45 Charleroi 00:10 Chemnitz 12:25 Kortrijk 08:45 Hameln 12:05 Geel 09:10 Vechta 11:45 Amsterdam 06:30 Grimma 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:55 Stade 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 08:00 Berlin
07:10
09:00 Belgrad 09:15 Belgrad
08:10 Moldtrans
09:50 Belgrad
09:10
11:00 Belgrad 11:15 Belgrad
09:30
13:10 Budapesta Aeroport (BUD) 13:20 Budapesta 13:40 Budapesta
09:45 Moldtrans
12:20 Budapesta 12:25 Budapesta
11:00
14:15 Budapesta Aeroport (BUD) 14:25 Budapesta 14:45 Budapesta
11:10
13:00 Belgrad 13:15 Belgrad
12:10 Moldtrans
13:50 Belgrad
13:00
16:40 Budapesta Aeroport (BUD) 16:50 Budapesta 17:10 Budapesta
13:40
15:30 Belgrad 15:45 Belgrad
13:45 Moldtrans
16:25 Budapesta 16:20 Budapesta
15:00
18:50 Budapesta 19:10 Budapesta 18:40 Budapesta Aeroport (BUD)
15:10 Moldtrans
16:50 Belgrad
15:25
17:15 Belgrad 17:30 Belgrad
16:45 Moldtrans
19:20 Budapesta 19:25 Budapesta
17:00
21:10 Budapesta 20:40 Budapesta Aeroport (BUD) 20:50 Budapesta
17:25
19:15 Belgrad 19:30 Belgrad
Sosiri
De la Ora

05:50 Budapesta
00:05
Moldtrans
04:10 Budapesta
00:05
Moldtrans
04:10 Budapesta
00:10

04:55 Belgrad
00:30

05:50 Budapesta
00:35

05:50 Budapesta Aeroport (BUD)
00:45

04:55 Belgrad
00:50

11:25 Belgrad
07:00

11:25 Belgrad
07:20
Moldtrans
12:00 Budapesta
07:55
Moldtrans
12:00 Budapesta
08:00

14:35 Budapesta
08:50
Moldtrans
13:25 Belgrad
09:00

14:35 Budapesta
09:20

14:35 Budapesta Aeroport (BUD)
09:30

16:15 Budapesta
10:30
Moldtrans
14:55 Budapesta
10:50
Moldtrans
14:55 Budapesta
10:55

16:15 Budapesta
11:00

15:25 Belgrad
11:00

16:15 Budapesta Aeroport (BUD)
11:10

15:25 Belgrad
11:20
Moldtrans
16:25 Belgrad
12:00

18:05 Budapesta
12:20

18:05 Budapesta
12:50

18:05 Budapesta Aeroport (BUD)
13:00

17:25 Belgrad
13:00

17:25 Belgrad
13:20
Moldtrans
17:55 Budapesta
13:50
Moldtrans
17:55 Budapesta
13:55

20:35 Budapesta
14:50
Moldtrans
19:25 Belgrad
15:00

19:25 Belgrad
15:00

20:35 Budapesta
15:20

19:25 Belgrad
15:20

20:35 Budapesta Aeroport (BUD)
15:30

22:15 Budapesta
16:30

22:15 Budapesta
17:00

22:15 Budapesta Aeroport (BUD)
17:10

22:10 Belgrad
17:45
Moldtrans
21:55 Budapesta
17:50
Moldtrans
21:55 Budapesta
17:55

22:10 Belgrad
18:05
Moldtrans
23:25 Belgrad
19:00

01:30 Budapesta
19:45

00:25 Belgrad
20:00

01:30 Budapesta
20:15

00:25 Belgrad
20:20

01:30 Budapesta Aeroport (BUD)
20:25
Moldtrans
00:55 Budapesta
20:50
Moldtrans
00:55 Budapesta
20:55
Moldtrans
02:25 Belgrad
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.