Autogara Super Imposer - Mersul autobuzelor Timisoara Timis Romania

Autogara Super Imposer

Timisoara, Romania

Adresă: Str. Garii Nr.6-7 (dupa Gara de Nord)
Tel: +4-0256-201.023
Mobil: +4-0753-054.870
E-mail: superimposer@clicknet.ro

Plecări
Ora Către
05:51
06:21 Pischia 06:28 Bencecu de Sus 06:31 Bencecu De Jos 06:11 Giarmata 06:06 Dumbravita
06:00
06:30 Parta 06:25 Parta
06:15 Bus Trans - Autogara Jan
14:00 Baia Mare
06:30
19:08 Bacau 14:07 Fagaras 21:00 Vaslui 18:10 Onesti 12:30 Sibiu 10:30 Orastie 16:39 Targu Secuiesc 10:00 Deva 21:35 Husi 15:20 Brasov 07:15 Arad
06:30
12:45 Arieseni 11:00 Beius 13:58 Abrud 12:30 Vartop 07:39 Arad 12:00 Nucet 13:20 Albac 13:00 Garda 11:45 Stei 13:40 Campeni
06:30
07:20 Buzias 06:50 Mosnita Noua 07:10 Bacova 06:53 Albina 07:00 Cheveresu Mare 06:56 Dragsina
06:30
06:55 Sag
06:30
07:00 Albina 07:20 Berini 07:40 Sipet 07:05 Dragsina 07:30 Tormac 06:45 Timisoara 07:10 Sacosu Turcesc 06:55 Mosnita Noua 07:15 Otvesti
06:36
07:11 Pischia 06:56 Giarmata 06:51 Dumbravita 07:16 Murani
06:36
07:31 Cruceni 07:16 Giulvaz 07:26 Foeni 06:56 Parta 07:36 Graniceri 07:06 Peciu Nou
06:45
13:30 Cluj Napoca 09:45 Deva 12:45 Turda 07:45 Lugoj 15:30 Bistrita 11:30 Alba Iulia 14:30 Dej 10:15 Orastie
06:45
07:40 Nitchidorf 07:15 Albina 07:05 Mosnita Noua 07:00 Timisoara 07:25 Cheveresu Mare 07:44 Duboz 07:33 Vucova 07:48 Cadar
07:00
07:20 Sag 07:40 Jebel 08:00 Liebling 07:50 Conacul Iosif 07:10 Timisoara
07:00
07:25 Mosnita Noua 07:45 Sacosu Turcesc 08:00 Liebling 07:40 Dragsina 07:55 Stamora Romana 07:33 Albina 07:50 Otvesti
07:00
07:50 Ciacova 07:20 Sag 07:49 Ciacova 07:30 Padureni 08:00 Macedonia 07:48 Obad 07:42 Jebel 07:55 Petroman 07:45 Jebel 08:05 Cebza
07:00
07:20 Sag 07:48 Ciacova 07:50 Ciacova 07:30 Padureni 07:40 Jebel 07:37 Jebel 07:55 Ghilad 07:45 Obad
07:00
07:25 Sag
07:00
07:25 Sag 07:15 Timisoara
07:20
07:50 Peciu Nou 08:00 Giulvaz 08:15 Crai Nou
07:20
07:45 Parta 07:50 Parta
07:30
07:55 Sag
07:30
08:20 Fibis 07:50 Dumbravita 08:25 Masloc 07:55 Giarmata 08:30 Alios 08:10 Pischia
08:00
08:50 Conacul Iosif 08:10 Timisoara 08:20 Sag 08:40 Jebel 09:00 Liebling
08:00
09:00 Liebling 08:40 Dragsina 08:55 Stamora Romana 08:33 Albina 08:50 Otvesti 08:25 Mosnita Noua 08:45 Sacosu Turcesc
08:30
08:55 Sag
09:30
09:50 Sag 10:18 Ciacova 10:20 Ciacova 10:00 Padureni 10:10 Jebel 10:07 Jebel 10:25 Ghilad 10:15 Obad
10:00
22:10 Onesti 16:30 Sibiu 14:30 Orastie 20:39 Targu Secuiesc 14:00 Deva 01:58 Husi 19:20 Brasov 11:00 Arad 23:08 Bacau 18:07 Fagaras 01:00 Vaslui
10:00
17:50 Dej 14:30 Alba Iulia 11:00 Lugoj 18:50 Bistrita 17:40 Gherla 13:20 Orastie 15:20 Aiud 19:20 Prundu Bargaului 17:00 Cluj Napoca 13:00 Deva 15:15 Teius 18:15 Beclean 15:30 Turda 12:00 Faget
10:30
11:30 Macedonia 11:18 Obad 11:12 Jebel 11:25 Petroman 11:15 Jebel 11:35 Cebza 11:20 Ciacova 10:50 Sag 11:19 Ciacova 11:00 Padureni
10:30 Bus Trans - Autogara Jan
17:44 Baia Mare
11:00
11:30 Peciu Nou 11:40 Giulvaz 11:55 Crai Nou
11:00 Alfa Star Impex SRL
15:58 Dalboset
12:00
13:00 Liebling 12:50 Conacul Iosif 12:10 Timisoara 12:20 Sag 12:40 Jebel
12:05
12:53 Ciacova 12:25 Sag 12:55 Ciacova 12:35 Padureni 12:42 Jebel 12:45 Jebel 12:50 Obad 13:00 Ghilad
12:05
12:20 Timisoara 12:30 Sag
12:30
13:00 Parta 12:55 Parta
12:40
13:20 Jebel 13:40 Liebling 13:30 Conacul Iosif 12:50 Timisoara 13:00 Sag
12:40
13:05 Sag
12:45
13:10 Mosnita Noua 13:30 Otvesti 13:15 Albina 13:35 Berini 13:55 Sipet 13:20 Dragsina 13:45 Tormac 13:00 Timisoara 13:25 Sacosu Turcesc
13:00
13:20 Sag 13:48 Ciacova 13:50 Ciacova 13:30 Padureni 13:40 Jebel 13:37 Jebel 13:55 Ghilad 13:45 Obad
13:00
13:30 Peciu Nou 13:40 Giulvaz 13:55 Crai Nou
13:00
13:25 Parta 13:30 Parta
13:00
13:29 Izvin 13:52 Iosifalau 14:17 Lugoj 15:00 Faget 15:24 Cosevita 15:50 Lapusnic 15:54 Braznic 13:36 Recas 13:56 Chizatau 14:39 Saceni 15:06 Margina 15:31 Ohaba 16:15 Deva 16:00 Lesnic 13:43 Sustra 14:00 Belint 14:43 Traian Vuia 15:12 Cosava 15:34 Lapugiu de Jos 13:22 Remetea Mare 13:46 Topolovat 14:13 Costeiu 14:51 Dumbrava 15:20 Homojdia 15:44 Dobra
13:00 Bus Trans - Autogara Jan
20:14 Baia Mare
13:00
13:25 Giarmata 14:00 Alios 13:40 Pischia 13:50 Fibis 13:20 Dumbravita 13:55 Masloc
13:15
14:15 Macedonia 14:03 Obad 13:57 Jebel 14:10 Petroman 14:00 Jebel 14:20 Cebza 14:05 Ciacova 13:35 Sag 14:04 Ciacova 13:45 Padureni
13:20
13:50 Cheveresu Mare 13:46 Dragsina 14:10 Buzias 13:40 Mosnita Noua 14:00 Bacova 13:43 Albina
14:00
05:30 Flamanzi 02:15 Bacau 21:30 Fagaras 17:40 Orastie 05:00 Harlau 01:30 Onesti 21:00 Avrig 17:30 Deva 04:30 Targu Frumos 00:30 Targu Secuiesc 20:15 Sibiu 15:30 Lipova 06:00 Botosani 03:30 Roman 23:00 Brasov 19:00 Sebes 15:00 Arad
14:00
14:20 Parta 15:00 Graniceri 14:30 Peciu Nou 14:55 Cruceni 14:40 Giulvaz 14:50 Foeni
14:00 Interservice Hunedoara
16:38 Lapugiu de Jos 16:10 Faget 17:25 Mintia 16:34 Ohaba 16:02 Dumbrava 17:18 Vetel 16:21 Cosava 15:54 Traian Vuia 18:00 Hunedoara 16:56 Lapusnic 16:50 Dobra 16:16 Margina 17:33 Deva
14:10 Alfa Star Impex SRL
19:08 Dalboset
14:15
14:35 Peciu Nou 15:00 Sanmartinu Sarbesc 14:51 Peciu Nou 14:43 Dinias
14:15
14:35 Giarmata 14:30 Dumbravita 14:45 Pischia 14:52 Bencecu de Sus 14:55 Bencecu De Jos
14:15
14:50 Pischia 14:35 Giarmata 14:30 Dumbravita 14:55 Murani
14:30
15:30 Liebling 15:20 Conacul Iosif 14:40 Timisoara 14:50 Sag 15:10 Jebel
14:30
15:25 Stamora Romana 15:03 Albina 15:20 Otvesti 14:55 Mosnita Noua 15:15 Sacosu Turcesc 15:30 Liebling 15:10 Dragsina
14:30
15:00 Padureni 15:12 Jebel 15:15 Jebel 14:50 Sag
14:30
15:00 Parta 14:55 Parta
14:30
15:25 Nitchidorf 14:45 Timisoara 14:50 Mosnita Noua 15:10 Cheveresu Mare 15:00 Albina 15:18 Vucova
14:30
15:20 Fibis 14:50 Dumbravita 15:25 Masloc 14:55 Giarmata 15:30 Alios 15:10 Pischia
15:10
15:30 Sag 15:58 Ciacova 16:00 Ciacova 15:40 Padureni 15:50 Jebel 15:47 Jebel 16:05 Ghilad 15:55 Obad
15:10
15:35 Sag
15:15
15:55 Giulvaz 16:10 Crai Nou 15:45 Peciu Nou
15:20
15:40 Sag 16:00 Jebel 16:20 Liebling 16:10 Conacul Iosif 15:30 Timisoara
15:25
15:50 Sag
15:30
15:45 Timisoara 16:10 Sacosu Turcesc 15:45 Timisoara 16:10 Sacosu Turcesc 15:55 Mosnita Noua 16:15 Otvesti 15:55 Mosnita Noua 16:15 Otvesti 16:00 Albina 16:20 Berini 16:00 Albina 16:20 Berini 16:40 Sipet 16:05 Dragsina 16:30 Tormac 16:05 Dragsina 16:30 Tormac
15:30 BV Dasler SRL
19:33 Brad
15:30
16:25 Cruceni 16:10 Giulvaz 16:20 Foeni 15:50 Parta 16:30 Graniceri 16:00 Peciu Nou
16:00
16:50 Conacul Iosif 16:10 Timisoara 16:20 Sag 16:40 Jebel 17:00 Liebling
16:00
16:40 Sacosu Turcesc 16:45 Otvesti 16:25 Mosnita Noua 16:50 Berini 16:32 Albina 16:55 Cerna
16:00
16:33 Albina 16:50 Otvesti 16:25 Mosnita Noua 16:45 Sacosu Turcesc 17:00 Liebling 16:40 Dragsina 16:55 Stamora Romana
16:00
16:50 Ciacova 16:20 Sag 16:49 Ciacova 16:30 Padureni 17:00 Macedonia 16:48 Obad 16:42 Jebel 16:55 Petroman 16:45 Jebel 17:05 Cebza
16:00
16:50 Buzias 16:20 Mosnita Noua 16:40 Bacova 16:23 Albina 16:30 Cheveresu Mare 16:26 Dragsina
16:00
16:20 Sag 16:48 Ciacova 16:50 Ciacova 16:30 Padureni 16:40 Jebel 16:37 Jebel 16:55 Ghilad 16:45 Obad
16:00
16:15 Timisoara 16:25 Sag
16:00
16:55 Nitchidorf 16:30 Albina 16:15 Timisoara 16:20 Mosnita Noua 16:40 Cheveresu Mare 16:59 Duboz 16:48 Vucova 17:03 Cadar
16:00
18:45 Ineu 20:50 Halmagiu 21:30 Brad 19:20 Sebis 17:15 Arad 19:50 Cil 18:05 Siria 20:05 Gurahont
16:00 Alfa Star Impex SRL
20:58 Dalboset
16:00
16:50 Fibis 16:20 Dumbravita 16:55 Masloc 16:25 Giarmata 17:00 Alios 16:40 Pischia
16:15
16:40 Sag
16:20
17:15 Crai Nou 16:50 Peciu Nou 17:00 Giulvaz
16:30
17:30 Liebling 17:20 Conacul Iosif 16:40 Timisoara 16:50 Sag 17:10 Jebel
16:30
17:00 Parta 16:55 Parta
16:30
16:45 Timisoara 16:55 Sag
16:30
17:05 Dragsina 17:30 Tormac 17:00 Albina 17:20 Berini 16:45 Timisoara 17:10 Sacosu Turcesc 17:40 Sipet 17:05 Dragsina 17:30 Tormac 16:55 Mosnita Noua 17:15 Otvesti 16:45 Timisoara 17:10 Sacosu Turcesc 17:00 Albina 17:20 Berini 16:55 Mosnita Noua 17:15 Otvesti
16:30
17:07 Bencecu de Sus 17:10 Bencecu De Jos 16:50 Giarmata 16:45 Dumbravita 17:00 Pischia
16:30
17:05 Pischia 16:50 Giarmata 16:45 Dumbravita 17:10 Murani
16:30
16:50 Parta 17:00 Peciu Nou 17:30 Graniceri 17:10 Giulvaz 17:25 Cruceni 17:20 Foeni
18:00
18:55 Stamora Romana 18:50 Otvesti 18:33 Albina 18:45 Sacosu Turcesc 18:25 Mosnita Noua 18:40 Dragsina 19:00 Liebling
18:00
18:42 Jebel 19:00 Macedonia 18:48 Obad 19:05 Cebza 18:55 Petroman 18:45 Jebel 18:50 Ciacova 18:20 Sag 18:30 Padureni 18:49 Ciacova
18:00
18:20 Peciu Nou 18:45 Sanmartinu Sarbesc 18:36 Peciu Nou 18:28 Dinias
18:00
18:25 Sag
18:00
18:30 Parta 18:25 Parta
18:10
18:35 Giarmata 19:10 Alios 18:50 Pischia 19:00 Fibis 18:30 Dumbravita 19:05 Masloc
18:30
19:10 Jebel 19:30 Liebling 19:20 Conacul Iosif 18:40 Timisoara 18:50 Sag
18:30
19:20 Ciacova 18:50 Sag 19:19 Ciacova 19:00 Padureni 19:30 Macedonia 19:18 Obad 19:12 Jebel 19:25 Petroman 19:15 Jebel 19:35 Cebza
19:00
20:00 Liebling 19:40 Dragsina 19:55 Stamora Romana 19:33 Albina 19:50 Otvesti 19:25 Mosnita Noua 19:45 Sacosu Turcesc
19:00
19:30 Cheveresu Mare 19:26 Dragsina 19:50 Buzias 19:20 Mosnita Noua 19:40 Bacova 19:23 Albina
19:00
19:30 Peciu Nou 19:40 Giulvaz 19:55 Crai Nou
19:00
19:25 Parta 19:30 Parta
19:00
19:55 Nitchidorf 19:30 Albina 19:15 Timisoara 19:20 Mosnita Noua 19:40 Cheveresu Mare 19:59 Duboz 19:48 Vucova 20:03 Cadar
19:00
20:10 Sipet 19:35 Dragsina 20:00 Tormac 19:15 Timisoara 19:40 Sacosu Turcesc 19:25 Mosnita Noua 19:45 Otvesti 19:30 Albina 19:50 Berini
19:15
20:15 Macedonia 20:03 Obad 19:57 Jebel 20:10 Petroman 20:00 Jebel 20:20 Cebza 20:05 Ciacova 19:35 Sag 20:04 Ciacova 19:45 Padureni
19:15
19:35 Sag 20:03 Ciacova 20:05 Ciacova 19:45 Padureni 19:55 Jebel 19:52 Jebel 20:10 Ghilad 20:00 Obad
19:15
19:40 Sag 19:30 Timisoara
19:30
19:50 Sag 20:10 Jebel 20:30 Liebling 20:20 Conacul Iosif 19:40 Timisoara
19:30
20:20 Fibis 19:50 Dumbravita 20:25 Masloc 19:55 Giarmata 20:30 Alios 20:10 Pischia
19:45
20:10 Giarmata 20:45 Alios 20:25 Pischia 20:35 Fibis 20:05 Dumbravita 20:40 Masloc
20:00
20:25 Parta 20:30 Parta
20:45
21:05 Sag 21:33 Ciacova 21:35 Ciacova 21:15 Padureni 21:25 Jebel 21:22 Jebel 21:40 Ghilad 21:30 Obad
20:45
21:10 Sag
23:15
00:05 Conacul Iosif 23:25 Timisoara 23:35 Sag 23:55 Jebel 00:15 Liebling
23:15
23:40 Sag
Sosiri
De la Ora

05:00 Sebes
00:00

05:00 Orastie
01:00

05:00 Deva
01:30

03:00 Arad
02:00

05:00 Lipova
03:30
Alfa Star Impex SRL
08:43 Dalboset
03:45

05:00 Arad
04:00
Alfa Star Impex SRL
09:28 Dalboset
04:30

05:45 Murani
04:45

05:53 Cadar
04:50

05:53 Duboz
04:54

05:53 Nitchidorf
04:58

06:10 Crai Nou
05:00

06:10 Sipet
05:00

06:00 Alios
05:00

06:05 Liebling
05:05

05:53 Vucova
05:05

06:00 Masloc
05:05

05:50 Bencecu De Jos
05:05

05:45 Pischia
05:05

06:05 Stamora Romana
05:10

06:15 Cebza
05:10

06:10 Tormac
05:10

06:00 Fibis
05:10

05:50 Bencecu de Sus
05:10

05:53 Cheveresu Mare
05:13

06:15 Liebling
05:15

06:05 Otvesti
05:15

06:15 Macedonia
05:15

05:45 Parta
05:15

05:50 Pischia
05:15

06:05 Sacosu Turcesc
05:20

06:15 Petroman
05:20

05:45 Parta
05:20

06:10 Berini
05:20

06:00 Pischia
05:20

05:45 Giarmata
05:20

05:53 Albina
05:23

06:15 Conacul Iosif
05:25

06:05 Dragsina
05:25

06:15 Ciacova
05:25

06:10 Otvesti
05:25

05:50 Giarmata
05:25

05:45 Dumbravita
05:25

06:15 Ciacova
05:27

06:15 Obad
05:30

06:20 Buzias
05:30

06:10 Giulvaz
05:30

06:10 Sacosu Turcesc
05:30
Interservice Hunedoara
09:30 Hunedoara
05:30

05:50 Dumbravita
05:30

06:05 Albina
05:32

06:15 Jebel
05:33

05:53 Mosnita Noua
05:33

06:15 Jebel
05:35

06:10 Dragsina
05:35

06:00 Giarmata
05:35

06:35 Graniceri
05:35

05:53 Timisoara
05:38

06:05 Mosnita Noua
05:40

06:15 Jebel 06:45 Cebza
05:40

06:20 Bacova
05:40

06:10 Peciu Nou
05:40

06:10 Albina
05:40

06:00 Dumbravita
05:40

06:35 Cruceni
05:40

06:45 Macedonia
05:45

06:10 Mosnita Noua
05:45

06:35 Foeni
05:45

06:45 Petroman 06:15 Padureni
05:50

06:20 Cheveresu Mare
05:50

06:45 Sanmartinu Sarbesc
05:50

06:53 Cadar
05:50

07:00 Sipet
05:50

06:20 Dragsina
05:54

06:53 Duboz
05:54

06:15 Sag
05:55

06:45 Ciacova
05:55

06:25 Parta
05:55

06:20 Sag
05:55

06:35 Giulvaz
05:55
Interservice Hunedoara
09:30 Deva
05:56

06:45 Ciacova
05:57

06:20 Albina
05:57

06:53 Nitchidorf
05:58

07:00 Liebling
06:00

06:45 Obad 06:15 Sag
06:00

06:20 Mosnita Noua
06:00

06:55 Ghilad
06:00

06:45 Peciu Nou
06:00

06:25 Sag
06:00

06:25 Parta
06:00

07:00 Tormac 07:00 Tormac
06:00

07:00 Alios
06:00

06:45 Jebel
06:03
Interservice Hunedoara
09:30 Mintia
06:04

06:15 Timisoara
06:05

07:00 Stamora Romana
06:05

06:55 Ciacova
06:05

06:53 Vucova
06:05

07:00 Masloc
06:05

06:35 Peciu Nou
06:05

06:55 Ciacova
06:07

07:10 Liebling
06:10

07:00 Otvesti
06:10

06:45 Jebel
06:10

06:55 Obad
06:10

07:00 Berini 07:00 Berini
06:10

07:00 Fibis
06:10
Interservice Hunedoara
09:30 Vetel
06:11

06:53 Cheveresu Mare
06:13

07:00 Sacosu Turcesc
06:15

06:55 Jebel
06:15

07:00 Otvesti 07:00 Otvesti
06:15

06:35 Parta
06:15

06:55 Jebel
06:18

07:30 Cerna
06:20

07:10 Conacul Iosif
06:20

07:00 Dragsina
06:20

06:45 Padureni
06:20

06:45 Dinias
06:20

07:00 Sacosu Turcesc 07:00 Sacosu Turcesc
06:20

07:00 Pischia
06:20

06:53 Albina
06:23

07:30 Berini
06:25

06:55 Padureni
06:25

07:00 Dragsina 07:00 Dragsina
06:25

07:00 Albina
06:27

06:45 Peciu Nou
06:28

07:30 Otvesti
06:30

07:10 Jebel
06:30

06:45 Sag
06:30

12:00 Brad
06:30

07:00 Albina 07:00 Albina
06:30

07:15 Bencecu De Jos
06:30

06:53 Mosnita Noua
06:33
Interservice Hunedoara
09:30 Lapusnic
06:34

07:00 Mosnita Noua
06:35

06:55 Sag
06:35

07:45 Crai Nou
06:35

07:00 Mosnita Noua 07:00 Mosnita Noua
06:35

07:00 Giarmata
06:35

07:15 Bencecu de Sus
06:35

06:53 Timisoara
06:38
Interservice Hunedoara
09:30 Dobra
06:39

07:30 Sacosu Turcesc
06:40

07:10 Parta
06:40

07:00 Dumbravita
06:40

07:15 Pischia
06:40

07:10 Parta
06:45

07:30 Albina
06:48

07:10 Sag
06:50

07:53 Cadar
06:50

07:15 Giarmata
06:50
Interservice Hunedoara
09:30 Lapugiu de Jos
06:51

07:53 Duboz
06:54
Interservice Hunedoara
09:30 Ohaba
06:55

07:15 Dumbravita
06:55

07:53 Nitchidorf
06:58

07:10 Timisoara
07:00

07:25 Sag
07:00

07:25 Sag
07:00

10:15 Deva
07:00

07:45 Giulvaz
07:05

07:53 Vucova
07:05
Interservice Hunedoara
09:30 Cosava
07:08

07:30 Mosnita Noua
07:10

07:53 Cheveresu Mare
07:13
Interservice Hunedoara
09:30 Margina
07:14

14:43 Abrud
07:15

07:45 Peciu Nou
07:15

12:00 Halmagiu
07:15
Alfa Star Impex SRL
12:13 Dalboset
07:15

10:15 Lesnic
07:17
Interservice Hunedoara
09:30 Faget
07:19

10:15 Braznic
07:22

07:53 Albina
07:23

10:15 Lapusnic
07:26
Interservice Hunedoara
09:30 Dumbrava
07:27

14:43 Campeni
07:30

08:30 Liebling
07:30
Bus Trans - Autogara Jan
14:44 Baia Mare
07:30

08:30 Graniceri
07:30

10:15 Dobra
07:32

07:53 Mosnita Noua
07:33
Interservice Hunedoara
09:30 Traian Vuia
07:35

08:30 Cruceni
07:35

07:53 Timisoara
07:38

08:30 Conacul Iosif
07:40

08:30 Foeni
07:40

10:15 Lapugiu de Jos
07:42

10:15 Ohaba
07:45

14:43 Albac
07:50

08:30 Jebel
07:50

08:45 Sanmartinu Sarbesc
07:50

08:53 Cadar
07:50

08:30 Giulvaz
07:50

10:15 Cosevita
07:52

08:53 Duboz
07:54

12:00 Gurahont
07:55

10:15 Homojdia
07:56

08:53 Nitchidorf
07:58

23:00 Husi
08:00

17:00 Bistrita
08:00

09:00 Liebling
08:00

08:50 Buzias
08:00

08:55 Ghilad
08:00

08:45 Peciu Nou
08:00

08:25 Sag
08:00

08:30 Parta
08:00

09:10 Sipet
08:00

08:30 Peciu Nou
08:00

10:15 Cosava
08:04

09:05 Liebling
08:05

08:55 Ciacova
08:05

08:30 Parta
08:05

08:53 Vucova
08:05

08:55 Ciacova
08:07

10:15 Margina
08:09

08:30 Sag 09:00 Conacul Iosif
08:10

09:05 Stamora Romana
08:10

09:15 Cebza
08:10

08:50 Bacova
08:10

08:55 Obad
08:10

12:00 Cil
08:10

09:10 Tormac
08:10

08:30 Parta
08:10

08:53 Cheveresu Mare
08:13

14:43 Garda
08:15

09:05 Otvesti
08:15

09:15 Macedonia
08:15

08:55 Jebel
08:15

10:15 Faget
08:15

08:55 Jebel
08:18

08:30 Timisoara 09:00 Jebel
08:20

09:05 Sacosu Turcesc
08:20

09:15 Petroman
08:20

08:50 Cheveresu Mare
08:20

08:45 Dinias
08:20

09:30 Crai Nou
08:20

09:10 Berini
08:20

10:15 Dumbrava
08:22

08:53 Albina
08:23

08:50 Dragsina
08:24

09:05 Dragsina
08:25

09:15 Ciacova
08:25

08:55 Padureni
08:25

09:10 Otvesti
08:25

09:15 Ciacova
08:27

08:50 Albina
08:27

08:45 Peciu Nou
08:28

14:43 Arieseni
08:30

09:15 Obad
08:30

08:50 Mosnita Noua
08:30

08:55 Sag
08:30

10:15 Traian Vuia
08:30

09:10 Sacosu Turcesc
08:30

09:05 Albina
08:32

09:15 Jebel
08:33

08:53 Mosnita Noua
08:33

10:15 Saceni
08:34

08:55 Sag
08:35

09:00 Sag
08:35

09:10 Dragsina
08:35

08:53 Timisoara
08:38

14:43 Vartop
08:40

09:00 Sag
08:40

09:05 Mosnita Noua
08:40

09:15 Jebel
08:40

12:00 Sebis
08:40

09:10 Albina
08:40

09:10 Mosnita Noua
08:45

09:00 Timisoara
08:50

09:15 Padureni
08:50

09:30 Giulvaz
08:50

10:15 Lugoj
08:52

19:00 Prundu Bargaului
09:00

23:00 Vaslui
09:00

17:00 Dej
09:00

09:15 Sag
09:00

09:25 Sag
09:00

09:30 Peciu Nou
09:00

09:30 Parta
09:00

09:25 Sag
09:00

10:00 Alios
09:00

09:30 Parta
09:05

10:15 Costeiu
09:05

10:00 Masloc
09:05

10:00 Fibis
09:10

14:43 Nucet
09:15

12:00 Ineu
09:15

10:15 Belint
09:18

10:00 Pischia
09:20

10:15 Chizatau
09:22

10:15 Iosifalau
09:26

10:15 Topolovat
09:30

10:15 Sustra
09:35

10:00 Giarmata
09:35

10:00 Dumbravita
09:40

10:15 Recas
09:42

14:43 Stei
09:45

10:15 Izvin
09:46

10:15 Remetea Mare
09:53

19:00 Bistrita
10:00

12:00 Siria
10:00

14:43 Beius
10:10
BV Dasler SRL
14:28 Brad
10:25

19:00 Beclean
10:30

17:00 Cluj Napoca
10:30
Bus Trans - Autogara Jan
17:44 Baia Mare
10:30

23:00 Bacau
10:38

12:00 Arad
10:45

19:00 Dej
11:00

17:00 Turda
11:10

19:00 Gherla
11:15

12:15 Liebling
11:15

12:15 Stamora Romana
11:20

12:15 Otvesti
11:25

12:15 Sacosu Turcesc
11:30

12:15 Dragsina
11:35

12:45 Cebza
11:40

12:15 Albina
11:42

23:00 Onesti
11:45

12:45 Macedonia
11:45

12:15 Mosnita Noua
11:50

12:45 Petroman
11:50

12:45 Ciacova
11:55

12:45 Ciacova
11:57

03:00 Husi
12:00

12:45 Obad
12:00

13:10 Crai Nou
12:00

12:45 Jebel
12:03

12:45 Jebel
12:10

12:45 Padureni
12:20

19:00 Cluj Napoca
12:30

12:45 Sag
12:30

13:25 Ghilad
12:30

13:10 Giulvaz
12:30

13:25 Ciacova
12:35

13:25 Ciacova
12:37

13:25 Obad
12:40

13:10 Peciu Nou
12:40

17:00 Alba Iulia
12:45

13:25 Jebel
12:45

13:25 Jebel
12:48

13:25 Padureni
12:55

03:00 Vaslui
13:00

13:25 Sag
13:00

13:25 Sag
13:05

23:00 Targu Secuiesc
13:07

14:10 Liebling
13:10

19:00 Turda
13:15

14:10 Conacul Iosif
13:20

14:43 Arad
13:30

17:00 Orastie
13:30

14:10 Jebel
13:30

14:00 Parta
13:30

14:00 Parta
13:35

19:00 Aiud
13:45

14:10 Sag
13:50

19:00 Teius
14:00

05:00 Botosani
14:00

17:00 Deva
14:00

15:00 Liebling 14:10 Timisoara
14:00

14:55 Ghilad
14:00

15:10 Crai Nou
14:00

15:10 Sipet
14:00

14:55 Ciacova
14:05

14:55 Ciacova
14:07

15:00 Conacul Iosif
14:10

14:55 Obad
14:10

15:10 Tormac
14:10

14:55 Jebel
14:15

15:15 Alios
14:15

14:55 Jebel
14:18

23:00 Brasov
14:19

15:00 Jebel
14:20

15:10 Berini
14:20

15:15 Masloc
14:20

14:55 Padureni
14:25

14:50 Sag
14:25

15:10 Otvesti
14:25

15:15 Fibis
14:25

19:00 Alba Iulia
14:30

05:00 Flamanzi
14:30

15:35 Cebza
14:30

15:10 Giulvaz
14:30

15:10 Sacosu Turcesc
14:30

15:35 Macedonia
14:35

14:55 Sag
14:35

15:10 Dragsina
14:35

15:15 Pischia
14:35

03:00 Bacau
14:38

15:00 Sag
14:40

15:35 Petroman
14:40

15:10 Peciu Nou
14:40

15:10 Albina
14:40

15:35 Ciacova
14:45

15:15 Parta
14:45

15:10 Mosnita Noua
14:45

15:35 Ciacova
14:47

15:00 Timisoara
14:50

15:35 Obad
14:50

15:40 Buzias
14:50

15:15 Parta
14:50

15:15 Giarmata
14:50

15:35 Jebel
14:53

15:15 Dumbravita
14:55

05:00 Harlau
15:00

15:35 Jebel
15:00

15:40 Bacova
15:00
Bus Trans - Autogara Jan
22:45 Baia Mare
15:00

16:00 Graniceri
15:00

16:00 Cruceni
15:05

19:00 Orastie
15:10

15:35 Padureni
15:10

15:40 Cheveresu Mare
15:10

15:35 Sag
15:10

16:00 Foeni
15:10

15:40 Dragsina
15:14

15:45 Parta
15:15

15:40 Albina
15:17

19:00 Simeria
15:20

05:00 Targu Frumos
15:20

15:35 Sag
15:20

15:40 Mosnita Noua
15:20

15:45 Parta
15:20

16:05 Bencecu De Jos
15:20

16:00 Giulvaz
15:20

16:05 Bencecu de Sus
15:25

16:05 Pischia
15:30

16:00 Peciu Nou
15:30

16:35 Liebling
15:35

16:35 Stamora Romana
15:40

16:05 Giarmata
15:40

16:00 Parta
15:40

23:00 Fagaras
15:43

03:00 Onesti
15:45

17:00 Lugoj
15:45

16:35 Otvesti
15:45

16:10 Sag
15:45

16:05 Dumbravita
15:45

16:35 Sacosu Turcesc
15:50

16:35 Dragsina
15:55

19:00 Deva
16:00

05:00 Roman
16:00

17:00 Alios
16:00

16:35 Albina
16:02

17:00 Masloc
16:05

16:35 Mosnita Noua
16:10

17:00 Fibis
16:10

17:00 Pischia
16:20

17:00 Giarmata
16:35

17:00 Dumbravita
16:40

19:00 Faget
17:00

17:25 Sag
17:00

03:00 Targu Secuiesc
17:07

18:05 Ghilad
17:10

18:13 Cadar
17:10

18:13 Duboz
17:14

05:00 Bacau
17:15

18:05 Ciacova
17:15

17:45 Parta
17:15

18:05 Ciacova
17:17

18:13 Nitchidorf
17:18

18:25 Cebza
17:20

18:05 Obad
17:20

18:30 Crai Nou
17:20

17:45 Parta
17:20

18:30 Sipet
17:20

18:25 Macedonia
17:25

18:05 Jebel
17:25

18:13 Vucova
17:25

23:00 Sibiu
17:28

18:05 Jebel
17:28

19:00 Lugoj
17:30

18:35 Liebling
17:30

18:25 Petroman
17:30

18:30 Tormac
17:30

18:30 Alios
17:30

18:13 Cheveresu Mare
17:33

18:25 Ciacova
17:35

18:05 Padureni
17:35

18:30 Masloc
17:35

18:25 Ciacova
17:37

18:35 Conacul Iosif
17:40

18:25 Obad
17:40

18:05 Sag
17:40

18:30 Berini
17:40

18:30 Fibis
17:40

18:25 Jebel
17:43

18:13 Albina
17:43

18:05 Sag
17:45

18:30 Otvesti
17:45

18:50 Liebling
17:50

18:25 Jebel
17:50

18:30 Giulvaz
17:50

18:30 Sacosu Turcesc
17:50

18:30 Pischia
17:50

18:13 Mosnita Noua
17:53

18:35 Jebel
17:55

18:50 Stamora Romana
17:55

18:45 Buzias
17:55

18:30 Dragsina
17:55

18:13 Timisoara
17:58

05:00 Onesti
18:00

18:50 Otvesti 19:00 Liebling
18:00

18:25 Padureni
18:00

18:30 Peciu Nou
18:00

18:30 Parta
18:00

18:30 Albina
18:00

19:00 Stamora Romana 18:50 Sacosu Turcesc
18:05

18:45 Bacova
18:05

18:30 Parta
18:05

18:30 Mosnita Noua
18:05

18:30 Giarmata
18:05

18:50 Dragsina 19:00 Otvesti
18:10

18:25 Sag
18:10

18:30 Dumbravita
18:10

18:35 Sag
18:15

19:00 Sacosu Turcesc
18:15

18:45 Cheveresu Mare
18:15

18:50 Albina
18:17

03:00 Brasov
18:19

18:45 Dragsina
18:19

19:00 Dragsina
18:20

18:45 Albina
18:22

18:35 Timisoara
18:25

18:50 Mosnita Noua
18:25

18:45 Mosnita Noua
18:25

19:00 Albina
18:27

19:30 Liebling
18:30

19:00 Mosnita Noua
18:35

19:30 Conacul Iosif
18:40

19:30 Jebel
18:50

23:00 Orastie
19:00

19:30 Parta
19:00

19:30 Parta
19:05

19:30 Sag
19:10

20:20 Cebza
19:15

19:30 Timisoara
19:20

20:20 Macedonia
19:20

20:20 Petroman
19:25

20:20 Ciacova
19:30

20:25 Ghilad
19:30

20:20 Ciacova
19:32

20:20 Obad
19:35

20:25 Ciacova
19:35

20:25 Ciacova
19:37

20:20 Jebel
19:38

23:00 Deva
19:40

20:25 Obad
19:40

03:00 Fagaras
19:43

20:20 Jebel
19:45

20:25 Jebel
19:45

20:25 Jebel
19:48

20:20 Padureni
19:55

20:25 Padureni
19:55

05:00 Targu Secuiesc
20:00

20:25 Sag
20:00

20:20 Sag
20:05

20:25 Sag
20:05

05:00 Brasov
21:00

21:50 Liebling
21:00

21:50 Conacul Iosif
21:10

21:50 Jebel
21:20

03:00 Sibiu
21:28

21:55 Sag
21:30

21:50 Sag
21:40

21:50 Timisoara
21:50

23:00 Arad
22:00

05:00 Fagaras
22:30

05:00 Avrig
22:52

05:00 Sibiu
22:55

03:00 Orastie
23:00

03:00 Deva
23:40

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.