Gara CFR Targu Ocna - Mersul autobuzelor Targu Ocna Bacau Romania

Gara CFR Targu Ocna

Targu Ocna, Romania

Plecări
Ora Către
01:20 Samitour
00:30 Viena 13:00 Bruxelles 23:59 Leeds 12:00 Luxembourg 06:00 Nurnberg 19:00 Londra 00:30 Viena 13:00 Bruxelles 08:30 Frankfurt 22:00 Birmingham 06:00 Nurnberg 19:00 Londra 23:59 Leeds 12:00 Luxembourg 08:30 Frankfurt 22:00 Birmingham
01:20 Samitour
04:00 Targu Neamt
09:40
14:10 Termoli 13:00 Pescara 12:40 Senegalia 15:00 Lecce 12:00 Cassino 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 12:30 Rimini 14:25 Barletta 03:00 Maribor 14:45 Brindisi 10:50 Sasso Marconi 11:50 Colleferro 11:01 Chiusi 16:25 Bagnara Calabra 11:35 Fiano Romano 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 05:30 Arzignano 07:30 Crema 13:15 Ercolano 08:10 Rozzano 12:20 Caserta 08:50 Bergamo 05:20 Vicenza 11:25 Cesena 09:20 Cremona 07:00 Piacenza 14:15 San Severo 10:00 Alessandria 08:00 Monza 01:00 Pince 10:20 Monselice 08:40 Brescia 14:05 San Salvo 10:45 Prato 09:10 Pavia 12:55 San Benedetto del Tronto 11:05 Fabro 09:50 Tortona 12:35 Pesaro 11:40 Roma 10:15 Abano Terme 14:05 San Salvo 12:55 San Benedetto del Tronto 12:35 Pesaro 14:45 Brindisi 11:50 Colleferro 16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 11:25 Cesena 14:15 San Severo 01:00 Pince 10:20 Monselice 14:40 Taranto 10:45 Prato 11:55 Frosinone 11:05 Fabro 16:20 Palmi 11:40 Roma 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 13:10 San Giorgio a Cremano 08:20 Mantova 12:15 Caianello 11:20 Ravenna 08:55 Milano 05:30 Arzignano 14:50 Tricase 09:30 Novara 07:30 Crema 04:50 Mirano 10:05 Asti 08:10 Rozzano 14:35 Bari 10:30 Rovigo 08:50 Bergamo 13:55 Vasto 10:55 Firenze 09:20 Cremona 12:50 Civitanova Marche 11:10 Orvieto 10:00 Alessandria 10:40 Bologna 11:45 Passerano 13:55 Vasto 12:50 Civitanova Marche 10:40 Bologna 14:40 Taranto 11:55 Frosinone 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 11:20 Ravenna 14:50 Tricase 04:50 Mirano 14:35 Bari 10:30 Rovigo 12:10 Campozillone 10:55 Firenze 16:35 Reggio di Calabria 11:10 Orvieto 04:30 Trieste 11:45 Passerano 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 12:25 Afragola 05:10 Verona 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 13:05 Napoli 08:30 Modena 04:35 Pordenone 04:40 Venetia 09:00 Rozzano 05:40 San Bonifacio 14:30 Andria 09:40 Voghera 07:40 Rovato 04:00 Ljubljana 10:10 Torino 08:20 Mantova 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 08:55 Milano 13:45 Chieti 10:58 Arezzo 09:30 Novara 12:45 Ancona 11:30 Orte 10:05 Asti 05:00 Padova 13:45 Chieti 12:45 Ancona 05:00 Padova 12:10 Campozillone 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 04:40 Venetia 14:30 Andria 04:00 Ljubljana 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 12:00 Cassino 10:58 Arezzo 16:30 Scilla 11:30 Orte 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 07:00 Piacenza 08:00 Monza 12:25 Afragola 08:40 Brescia 05:10 Verona 12:30 Rimini 09:10 Pavia 06:00 Montichiari 14:25 Barletta 09:50 Tortona 07:45 Lodi 03:00 Maribor 10:15 Abano Terme 08:30 Modena 14:10 Termoli 10:50 Sasso Marconi 09:00 Rozzano 13:00 Pescara 11:01 Chiusi 09:40 Voghera 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 10:10 Torino 15:00 Lecce
09:40
12:00 Cluj Napoca
09:40
03:30 Swansea 04:00 Oxford 04:40 Southampton 05:00 Kettering 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:20 Derby 06:10 Wolverhampton 10:15 Hof 05:55 Regensburg 03:00 Linz 01:20 Brighton 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 11:05 Liege 10:45 Erlangen 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 00:30 Londra 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 02:00 Wels 05:10 Corby 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 03:40 Gloucester 04:10 Reading 00:10 Folkestone 05:10 Corby 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 01:40 Portsmouth 03:00 Weston-super-Mare 10:10 Kulmbach 05:50 Straubing 02:00 Wels 10:00 Stuttgart 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 11:00 Darmstadt 00:30 Londra 12:55 Namur 12:20 Brugge 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 10:30 Suhl 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 03:50 Hereford 04:20 Basingstoke 04:50 Luton 05:20 Peterborough 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 02:50 Swindon 06:15 Nottingham 03:10 Cardiff 10:05 Bayreuth 05:40 Deggendorf 01:10 Amstetten 19:15 Newcastle upon Tyne 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 11:20 Hasselt 10:55 Wertheim 10:30 Suhl 12:50 Mons 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 11:15 Genk 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 03:20 Newport 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 04:30 Winchester 05:30 Passau 04:55 Bedford 23:00 Viena 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 03:55 Worcester 04:30 Winchester 04:55 Bedford 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 01:50 Bournemouth 01:30 Worthing 03:20 Newport 10:20 Coburg 06:00 Amberg 05:30 Passau 23:00 Viena 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 11:15 Genk 10:50 Ansbach 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 10:45 Erlangen 03:30 Swansea 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 03:00 Linz 05:00 Kettering 01:20 Brighton 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre
09:40
11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 01:00 Viena 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 05:00 Passau 14:00 Koblenz 01:00 Viena 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 17:40 Deventer 17:20 Enschede 16:55 Rotterdam 16:35 Eindhoven 16:15 Monchengladbach 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 11:50 Gera 14:50 Kassel 18:00 Assen 12:10 Bad Hersfeld 12:50 Darmstadt 13:50 Luxembourg 04:00 Wels 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 17:55 Emmen 17:35 Almelo 17:10 Arnhem 16:50 Dordrecht 16:30 Papenburg 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 11:55 Jena 12:20 Coburg 12:55 Offenbach 03:00 Amstetten 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 17:50 Zwolle 17:30 Hengelo 17:05 Nijmegen 16:45 Breda 16:25 Bocholt 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 12:00 Erfurt 12:30 Wurzburg 13:00 Hanau am Main 15:38 Koln 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 13:55 Trier 02:00 Melk 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 15:38 Koln 13:55 Trier 02:00 Melk 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 17:45 Apeldoorn 17:25 Venlo 17:00 Haga 16:40 Tilburg 16:20 Roermond 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 12:05 Eisenach 12:40 Wertheim 13:05 Mainz 05:00 Passau
09:40
11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen
09:40
14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 00:30 Gyor 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers
09:40
11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 12:40 Mons 10:15 Lubeck 12:20 Ostende 09:55 Stade 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 08:00 Berlin 06:05 Pirna 13:20 Liege 08:55 Garbsen 12:50 Wavre 06:15 Bautzen 12:30 Tournai 06:40 Halle 12:10 Sint-Niklaas 07:05 Torgau 11:50 Haga 07:40 Eisenhuttenstadt 11:30 Meppen 13:40 Arlon 11:10 Leer 13:00 Hasselt 11:00 Flensburg 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 12:35 Gent 10:10 Elmshorn 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 07:30 Vetschau 00:05 Plauen 13:45 Luxembourg 06:10 Dresda 13:10 Genk 09:00 Celle 12:45 Charleroi 06:20 Gorlitz 12:25 Kortrijk 06:45 Bernburg 12:05 Geel 07:10 Magdeburg 11:45 Amsterdam 07:50 Potsdam 11:25 Papenburg 13:30 Namur 11:05 Oldenburg 12:55 Bruxelles 10:30 Cuxhaven 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 10:00 Hamburg 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 12:30 Tournai 10:05 Norderstedt 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 07:40 Eisenhuttenstadt 00:10 Chemnitz 13:40 Arlon 08:45 Hameln 13:00 Hasselt 09:10 Vechta 12:40 Mons 06:30 Grimma 12:20 Ostende 06:50 Dessau 12:00 Turnhout 07:20 Cottbus 11:40 Emmen 08:00 Berlin 11:20 Emden 13:20 Liege 09:20 Bremen 12:50 Wavre 10:25 Rendsburg 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:55 Stade 09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 10:20 Neumunster 12:25 Kortrijk 10:00 Hamburg 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 07:50 Potsdam 06:00 Freiberg 13:30 Namur 08:50 Hannover 12:55 Bruxelles 09:15 Cloppenburg 12:35 Gent 06:35 Leipzig 12:15 Brugge 07:00 Riesa 11:55 Rotterdam 07:30 Vetschau 11:35 Lingen 13:45 Luxembourg 11:15 Norden 13:10 Genk 00:20 Altenburg 12:45 Charleroi
19:02
19:30 Comanesti 21:15 Roznov 19:42 Moinesti 21:37 Piatra Neamt 20:01 Ardeoani 20:42 Tazlau
Sosiri
De la Ora

10:30 Brno 10:30 Brno
00:05

10:30 Bratislava 10:30 Bratislava
00:10

10:30 Calais 10:30 Calais
00:30

10:30 Hegyeshalom 10:30 Hegyeshalom
00:30

10:30 Dunkerque 10:30 Dunkerque
00:40

10:30 Gyor 10:30 Gyor
00:40

10:30 Tatabanya 10:30 Tatabanya
00:50

10:30 Bratislava 10:30 Bratislava
01:00

10:30 Maribor 10:30 Maribor
01:05

10:30 Pince 10:30 Pince
01:20

10:30 Gyor 10:30 Gyor
02:00

10:30 Reggio di Calabria 10:30 Reggio di Calabria
04:00

10:30 Scilla 10:30 Scilla
04:10

10:30 Bagnara Calabra 10:30 Bagnara Calabra
04:15

10:30 Palmi 10:30 Palmi
04:20

10:30 Rosarno 10:30 Rosarno
04:25

10:30 Pizzo 10:30 Pizzo
04:30

10:30 Case Mortille 10:30 Case Mortille
04:35

10:30 Martirano Lombardo 10:30 Martirano Lombardo
04:40

10:30 Rogliano 10:30 Rogliano
04:45

10:30 Cerchiara di Calabria 10:30 Cerchiara di Calabria
04:50

10:30 Cosenza 10:30 Cosenza
04:55
Samitour
13:40 Bruxelles 13:40 Bruxelles
05:00

10:30 Quattromiglio 10:30 Quattromiglio
05:00

10:30 Ostende 10:30 Ostende
05:00

10:30 Viena 10:30 Viena
05:00

10:30 Aalborg 10:30 Aalborg
05:00

10:30 Luxembourg 10:30 Luxembourg
05:00

10:30 Settimo 10:30 Settimo
05:05

10:30 Waregem 10:30 Waregem
05:05

10:30 Frascineto 10:30 Frascineto
05:10

10:30 Tournai 10:30 Tournai
05:10

10:30 Randers 10:30 Randers
05:10

10:30 Arlon 10:30 Arlon
05:10

10:30 Mormanno 10:30 Mormanno
05:15

10:30 Wavre 10:30 Wavre
05:15

10:30 Lagonegro 10:30 Lagonegro
05:20

10:30 Kortrijk 10:30 Kortrijk
05:20

10:30 Holstebro 10:30 Skive 10:30 Holstebro 10:30 Skive
05:20

10:30 Casalbuono 10:30 Casalbuono
05:25

10:30 Sala Consilina 10:30 Sala Consilina
05:30

10:30 Namur 10:30 Namur
05:30

10:30 Viborg 10:30 Viborg
05:30

10:30 Namur 10:30 Namur
05:30

10:30 Lecce 10:30 Lecce
05:35

10:30 Tricase 10:30 Tricase
05:40

10:30 Arhus 10:30 Arhus
05:40

10:30 Liege 10:30 Liege
05:40

10:30 Brindisi 10:30 Brindisi
05:45

10:30 Taranto 10:30 Taranto
05:50

10:30 Silkeborg 10:30 Silkeborg
05:50

10:30 Genk 10:30 Genk
05:50

10:30 Bari 10:30 Bari
05:55

10:30 Hasselt 10:30 Hasselt
05:55
Samitour
13:40 Luxembourg 13:40 Luxembourg
06:00

10:30 Andria 10:30 Andria
06:00

10:30 Viena 10:30 Viena
06:00

10:30 Herning 10:30 Herning
06:00

10:30 Bruxelles 10:30 Bruxelles
06:00

10:30 Barletta 10:30 Barletta
06:05

10:30 Foggia 10:30 Foggia
06:10

10:30 Vejle 10:30 Vejle
06:10

10:30 Wavre 10:30 Wavre
06:10

10:30 San Severo 10:30 San Severo
06:15

10:30 Termoli 10:30 Termoli
06:20

10:30 Mons 10:30 Mons
06:20

10:30 Charleroi 10:30 Charleroi
06:20
Samitour
13:40 Frankfurt 13:40 Frankfurt
06:30

10:30 San Salvo 10:30 San Salvo
06:30

10:30 Charleroi 10:30 Charleroi
06:30

10:30 Mons 10:30 Mons
06:30

10:30 Vasto 10:30 Vasto
06:35

10:30 Lanciano 10:30 Lanciano
06:40

10:30 Bruxelles 10:30 Bruxelles
06:40

10:30 Gent 10:30 Gent
06:40

10:30 Chieti 10:30 Chieti
06:45

10:30 Brugge 10:30 Brugge
06:45

10:30 Atena Lucana 10:30 Atena Lucana
06:50

10:30 Gent 10:30 Gent
06:50

10:30 Tournai 10:30 Tournai
06:50

10:30 Battipaglia 10:30 Battipaglia
06:55

10:30 Sint-Niklaas 10:30 Sint-Niklaas
06:55

10:30 Amsterdam 10:30 Amsterdam
06:55

10:30 Salerno 10:30 Salerno
06:58

10:30 Antwerp 10:30 Antwerp
07:00

10:30 Hoorn 10:30 Hoorn
07:00

10:30 Copenhagen 10:30 Copenhagen
07:00

10:30 Kortrijk 10:30 Kortrijk
07:00

10:30 Angri 10:30 Angri
07:01

10:30 Pompei 10:30 Pompei
07:05

10:30 Hasselt 10:30 Hasselt
07:05

10:30 Leiden 10:30 Leiden
07:05

10:30 Ercolano 10:30 Ercolano
07:10

10:30 Genk 10:30 Genk
07:10

10:30 Almere-Haven 10:30 Almere-Haven
07:10

10:30 Roskilde 10:30 Roskilde
07:10

10:30 Ostende 10:30 Ostende
07:10

10:30 San Giorgio a Cremano 10:30 San Giorgio a Cremano
07:15

10:30 Utrecht 10:30 Utrecht
07:15

10:30 Napoli 10:30 Napoli
07:20

10:30 Drachten 10:30 Drachten
07:20

10:30 Slagelse 10:30 Slagelse
07:20

10:30 Brugge 10:30 Brugge
07:20

10:30 Pescara 10:30 Pescara
07:25

10:30 Leeuwarden 10:30 Leeuwarden
07:25

10:30 San Benedetto del Tronto 10:30 San Benedetto del Tronto
07:30

10:30 Groningen 10:30 Groningen
07:30

10:30 Nyborg 10:30 Nyborg
07:30

10:30 Sint-Niklaas 10:30 Sint-Niklaas
07:30

10:30 Civitanova Marche 10:30 Civitanova Marche
07:35

10:30 Assen 10:30 Assen
07:35

10:30 Ancona 10:30 Ancona
07:40

10:30 Emmen 10:30 Emmen
07:40

10:30 Svendborg 10:30 Svendborg
07:40

10:30 Geel 10:30 Geel
07:40

10:30 Senegalia 10:30 Senegalia
07:45

10:30 Zwolle 10:30 Zwolle
07:45

10:30 Pesaro 10:30 Pesaro
07:50

10:30 Apeldoorn 10:30 Apeldoorn
07:50

10:30 Odense 10:30 Odense
07:50

10:30 Turnhout 10:30 Turnhout
07:50

10:30 Rimini 10:30 Rimini
07:55

10:30 Deventer 10:30 Deventer
07:55

10:30 Fredericia 10:30 Fredericia
07:55

10:30 Rotterdam 10:30 Rotterdam
07:55

10:30 Afragola 10:30 Afragola
08:00

10:30 Cluj Napoca
08:00

10:30 Almelo 10:30 Almelo
08:00

10:30 Nantes 10:30 Nantes
08:00

10:30 Kolding 10:30 Kolding
08:00

10:30 Haga 10:30 Haga
08:00

10:30 Caserta 10:30 Caserta
08:05

10:30 Hengelo 10:30 Hengelo
08:05

10:30 Esbjerg 10:30 Esbjerg
08:05

10:30 Amsterdam 10:30 Amsterdam
08:05

10:30 Caianello 10:30 Caianello
08:10

10:30 Venlo 10:30 Venlo
08:10

10:30 Le Mans 10:30 Le Mans
08:10

10:30 Haderslev 10:30 Haderslev
08:10

10:30 Emmen 10:30 Emmen
08:10

10:30 Campozillone 10:30 Campozillone
08:15

10:30 Enschede 10:30 Enschede
08:15

10:30 Tonder 10:30 Tonder
08:15

10:30 Cassino 10:30 Cassino
08:20

10:30 Liege 10:30 Liege
08:20

10:30 Arnhem 10:30 Arnhem
08:20

10:30 Rennes 10:30 Rennes
08:20

10:30 Abenra 10:30 Abenra
08:20

10:30 Lingen 10:30 Lingen
08:20

10:30 Frosinone 10:30 Frosinone
08:25

10:30 Darmstadt 10:30 Darmstadt
08:25

10:30 Nijmegen 10:30 Nijmegen
08:25

10:30 Sonderborg 10:30 Sonderborg
08:25

10:30 Colleferro 10:30 Colleferro
08:30

10:30 Southampton 10:30 Southampton 10:30 Wertheim 10:30 Wertheim
08:30

10:30 Haga 10:30 Haga
08:30

10:30 Dijon 10:30 Dijon
08:30

10:30 Flensburg 10:30 Flensburg
08:30

10:30 Meppen 10:30 Meppen
08:30

10:30 Passerano 10:30 Passerano
08:35

10:30 Rotterdam 10:30 Rotterdam
08:35

10:30 Rendsburg 10:30 Rendsburg
08:35

10:30 Ansbach 10:30 Ansbach
08:40

10:30 Dordrecht 10:30 Dordrecht
08:40

10:30 Neumunster 10:30 Neumunster
08:40

10:30 Roma 10:30 Roma
08:45

10:30 Breda 10:30 Breda
08:45

10:30 Fiano Romano 10:30 Fiano Romano
08:50

10:30 Erlangen 10:30 Erlangen
08:50

10:30 Tilburg 10:30 Tilburg
08:50

10:30 Rostock 10:30 Rostock
08:50

10:30 Orte 10:30 Orte
08:55

10:30 Bad Kissingen 10:30 Bad Kissingen
08:55

10:30 Eindhoven 10:30 Eindhoven
08:55

10:30 Lubeck 10:30 Lubeck
08:55

10:30 Cesena 10:30 Cesena
09:00

10:30 Papenburg 10:30 Papenburg
09:00

10:30 Lyon 10:30 Lyon
09:00

10:30 Hamburg 10:30 Hamburg
09:00

10:30 Papenburg 10:30 Papenburg
09:00

10:30 Ravenna 10:30 Ravenna
09:05

10:30 Bocholt 10:30 Bocholt
09:05

10:30 Berlin 10:30 Berlin
09:05

10:30 Emden 10:30 Emden
09:05

10:30 Orvieto 10:30 Orvieto
09:10

10:30 Roermond 10:30 Roermond
09:10

10:30 Vetschau 10:30 Vetschau
09:10

10:30 Norden 10:30 Norden
09:10

10:30 Fabro 10:30 Fabro
09:15

10:30 Monchengladbach 10:30 Monchengladbach
09:15

10:30 Leer 10:30 Leer
09:15

10:30 Chiusi 10:30 Chiusi
09:20

10:30 Minden 10:30 Minden
09:20

10:30 Oldenburg 10:30 Oldenburg
09:20

10:30 Arezzo 10:30 Arezzo
09:25

10:30 Osnabruck 10:30 Osnabruck
09:25

10:30 Flensburg 10:30 Flensburg
09:25

10:30 Firenze 10:30 Firenze
09:30

10:30 Munster 10:30 Munster
09:30

10:30 Cuxhaven 10:30 Cuxhaven
09:30

10:30 Sasso Marconi 10:30 Sasso Marconi
09:35

10:30 Essen 10:30 Essen
09:35

10:30 Rendsburg 10:30 Rendsburg
09:35

10:30 Prato 10:30 Prato
09:40

10:30 Duisburg 10:30 Duisburg
09:40

10:30 Neumunster 10:30 Neumunster
09:40

10:30 Bologna 10:30 Bologna
09:45

10:30 Dusseldorf 10:30 Dusseldorf
09:45

10:30 Lubeck 10:30 Lubeck
09:45

10:30 Ferrara 10:30 Ferrara
09:50

10:30 Wuppertal 10:30 Wuppertal
09:50

10:30 Elmshorn 10:30 Elmshorn
09:50

10:30 Rovigo 10:30 Rovigo
09:55

10:30 Suhl 10:30 Suhl
09:55

10:30 Koln 10:30 Koln
09:55

10:30 Norderstedt 10:30 Norderstedt
09:55

10:30 Monselice 10:30 Monselice
10:00

10:30 Coburg 10:30 Coburg
10:00

10:30 Aachen 10:30 Aachen
10:00

10:30 Paris 10:30 Paris
10:00

10:30 Hamburg 10:30 Hamburg
10:00

10:30 Abano Terme 10:30 Abano Terme
10:05

10:30 Duren 10:30 Duren
10:05

10:30 Paris 10:30 Paris
10:05

10:30 Stade 10:30 Stade
10:05

10:30 Torino 10:30 Torino
10:10

10:30 Bonn 10:30 Bonn
10:10

10:30 Meaux 10:30 Meaux
10:10

10:30 Asti 10:30 Asti
10:15

10:30 Hamm 10:30 Hamm
10:15

10:30 Reims 10:30 Reims
10:15

10:30 Bremerhaven 10:30 Bremerhaven
10:15

10:30 Alessandria 10:30 Alessandria
10:20

10:30 Hof 10:30 Hof
10:20

10:30 Lippstadt 10:30 Lippstadt
10:20

10:30 Verdun 10:30 Verdun
10:20

10:30 Luneburg 10:30 Luneburg
10:20

10:30 Tortona 10:30 Tortona
10:25

10:30 Bielefeld 10:30 Bielefeld
10:25

10:30 Metz 10:30 Metz
10:25

10:30 Uelzen 10:30 Uelzen
10:25

10:30 Voghera 10:30 Voghera
10:30

10:30 Kulmbach 10:30 Kulmbach
10:30

10:30 Detmold 10:30 Detmold
10:30

10:30 Berna 10:30 Berna
10:30

10:30 Soltau 10:30 Soltau
10:30

10:30 Novara 10:30 Novara
10:35

10:30 Paderborn 10:30 Paderborn
10:35

10:30 Sankt Gallen 10:30 Sankt Gallen
10:35

10:30 Bremen 10:30 Bremen
10:35

10:30 Cremona 10:30 Cremona
10:40

10:30 Bayreuth 10:30 Bayreuth
10:40

10:30 Goslar 10:30 Goslar
10:40

10:30 Lucerne 10:30 Lucerne
10:40

10:30 Cloppenburg 10:30 Cloppenburg
10:40

10:30 Pavia 10:30 Pavia
10:45

10:30 Einbeck 10:30 Einbeck
10:45

10:30 Zug 10:30 Zug
10:45

10:30 Vechta 10:30 Vechta
10:45

10:30 Rozzano 10:30 Rozzano
10:50

10:30 Stuttgart 10:30 Stuttgart
10:50

10:30 Northeim 10:30 Northeim
10:50

10:30 Basel 10:30 Basel
10:50

10:30 Celle 10:30 Celle
10:50

10:30 Kassel 10:30 Kassel
10:55

10:30 Zurich 10:30 Zurich
10:55

10:30 Garbsen 10:30 Garbsen
10:55
Samitour
13:40 Targu Neamt
11:00

10:30 Milano 10:30 Milano
11:00

10:30 Gottingen 10:30 Gottingen
11:00

10:30 Winterthur 10:30 Winterthur
11:00

10:30 Cottbus 10:30 Cottbus
11:00

10:30 Hannover 10:30 Hannover
11:00

10:30 Marburg an der Lahn 10:30 Marburg an der Lahn
11:05

10:30 Singen 10:30 Singen
11:05

10:30 Dresda 10:30 Dresda
11:05

10:30 Hameln 10:30 Hameln
11:05

10:30 Bergamo 10:30 Bergamo
11:10

10:30 Amberg 10:30 Amberg
11:10

10:30 Siegen 10:30 Siegen
11:10

10:30 Freiburg 10:30 Offenburg 10:30 Offenburg 10:30 Freiburg
11:10

10:30 Limburg an der Lahn 10:30 Limburg an der Lahn
11:15

10:30 Stuttgart 10:30 Stuttgart
11:15

10:30 Brescia 10:30 Brescia
11:20

10:30 Neuwied 10:30 Neuwied
11:20

10:30 Saarbrucken 10:30 Saarbrucken
11:20

10:30 Hildesheim 10:30 Hildesheim
11:20

10:30 Koblenz 10:30 Koblenz
11:25

10:30 Luxembourg 10:30 Luxembourg
11:25

10:30 Salzgitter 10:30 Salzgitter
11:25

10:30 Modena 10:30 Modena
11:30

10:30 Trier 10:30 Trier
11:30

10:30 Braunschweig 10:30 Braunschweig
11:30

10:30 Mantova 10:30 Mantova
11:35

10:30 Luxembourg 10:30 Luxembourg
11:35

10:30 Wolfsburg 10:30 Wolfsburg
11:35

10:30 Rozzano 10:30 Rozzano
11:40

10:30 Saarbrucken 10:30 Saarbrucken
11:40

10:30 Trier 10:30 Trier
11:40

10:30 Stendal 10:30 Stendal
11:40

10:30 Monza 10:30 Monza
11:45

10:30 Wetzlar 10:30 Wetzlar
11:45

10:30 Bonn 10:30 Bonn
11:45

10:30 Neuruppin 10:30 Neuruppin
11:45

10:30 Lodi 10:30 Lodi
11:50

10:30 Fulda 10:30 Fulda
11:50

10:30 Koln 10:30 Koln
11:50

10:30 Oranienburg 10:30 Oranienburg
11:50

10:30 Rovato 10:30 Rovato
11:55

10:30 Frankfurt 10:30 Frankfurt
11:55

10:30 Dusseldorf 10:30 Dusseldorf
11:55

10:30 Brandenburg 10:30 Brandenburg
11:55
Samitour
13:40 Nurnberg 13:40 Nurnberg
12:00

10:30 Crema 10:30 Crema
12:00

10:30 Wiesbaden 10:30 Wiesbaden
12:00

10:30 Essen 10:30 Essen
12:00

10:30 Berlin 10:30 Berlin
12:00

10:30 Piacenza 10:30 Piacenza
12:05

10:30 Mainz 10:30 Mainz
12:05

10:30 Dortmund 10:30 Dortmund
12:05

10:30 Potsdam 10:30 Potsdam
12:05

10:30 Montichiari 10:30 Montichiari
12:10

10:30 Hanau am Main 10:30 Hanau am Main
12:10

10:30 Munster 10:30 Munster
12:10

10:30 Eisenhuttenstadt 10:30 Eisenhuttenstadt
12:10

10:30 San Bonifacio 10:30 San Bonifacio
12:15

10:30 Offenbach 10:30 Offenbach
12:15

10:30 Arzignano 10:30 Arzignano
12:20

10:30 Darmstadt 10:30 Darmstadt
12:20

10:30 Kiel 10:30 Kiel
12:20

10:30 Vicenza 10:30 Vicenza
12:25

10:30 Wertheim 10:30 Wertheim
12:25

10:30 Lubeck 10:30 Lubeck
12:25

10:30 Verona 10:30 Verona
12:30

10:30 Wurzburg 10:30 Wurzburg
12:30

10:30 Hamburg 10:30 Hamburg
12:30

10:30 Padova 10:30 Padova
12:35

10:30 Coburg 10:30 Coburg
12:35

10:30 Bremen 10:30 Bremen
12:35

10:30 Mirano 10:30 Mirano
12:40

10:30 Bad Hersfeld 10:30 Bad Hersfeld
12:40

10:30 Hannover 10:30 Hannover
12:40

10:30 Venetia 10:30 Venetia
12:45

10:30 Eisenach 10:30 Eisenach
12:45

10:30 Starnberg 10:30 Starnberg
12:45

10:30 Pordenone 10:30 Pordenone
12:50

10:30 Erfurt 10:30 Erfurt
12:50

10:30 Murnau am Staffelsee 10:30 Murnau am Staffelsee
12:50

10:30 Jena 10:30 Jena
12:55

10:30 Garmisch-Partenkirchen 10:30 Garmisch-Partenkirchen
12:55

10:30 Newcastle upon Tyne 10:30 Newcastle upon Tyne
13:00

10:30 Gera 10:30 Gera
13:00

10:30 Rosenheim 10:30 Rosenheim
13:00

10:30 Vetschau 10:30 Vetschau
13:00

10:30 Zwickau 10:30 Zwickau
13:05

10:30 Ruhpolding 10:30 Ruhpolding
13:05

10:30 Cottbus 10:30 Cottbus
13:05

10:30 Hof 10:30 Hof
13:10

10:30 Magdeburg 10:30 Magdeburg
13:10

10:30 Kulmbach 10:30 Kulmbach
13:15

10:30 Torgau 10:30 Torgau
13:15

10:30 Regensburg 10:30 Durham 10:30 Regensburg 10:30 Durham
13:20

10:30 Bayreuth 10:30 Bayreuth
13:20

10:30 Riesa 10:30 Riesa
13:20

10:30 Middlesbrough 10:30 Middlesbrough 10:30 Straubing 10:30 Straubing
13:30

10:30 Dessau 10:30 Dessau
13:30

10:30 Carlisle 10:30 Carlisle
13:40

10:30 Kendal 10:30 Kendal
13:50

10:30 Lancaster 10:30 Deggendorf 10:30 Lancaster 10:30 Deggendorf
14:00

10:30 Bad Reichenhall 10:30 Bad Reichenhall
14:00

10:30 Bernburg 10:30 Bernburg
14:00

10:30 Halle 10:30 Halle
14:05

10:30 Harrogate 10:30 Harrogate
14:10

10:30 Leipzig 10:30 Leipzig
14:10

10:30 York 10:30 York
14:20

10:30 Grimma 10:30 Grimma
14:20

10:30 Bamberg 10:30 Bamberg
14:25

10:30 Leeds 10:30 Leeds
14:30

10:30 Erlangen 10:30 Erlangen
14:30

10:30 Freilassing 10:30 Freilassing
14:30

10:30 Gorlitz 10:30 Gorlitz
14:30

10:30 Bradford 10:30 Bradford
14:40

10:30 Nurnberg 10:30 Nurnberg
14:40

10:30 Laufen 10:30 Laufen
14:40

10:30 Bautzen 10:30 Bautzen
14:40

10:30 Blackpool 10:30 Blackpool
14:50

10:30 Ingolstadt 10:30 Ingolstadt
14:50

10:30 Kingston upon Hull 10:30 Kingston upon Hull
14:55

10:30 Augsburg 10:30 Augsburg
14:55

10:30 Ulm 10:30 Ulm
15:00

10:30 Salzburg 10:30 Salzburg
15:00

10:30 Dresda 10:30 Dresda
15:00

10:30 Aalen 10:30 Aalen
15:05

10:30 Pirna 10:30 Pirna
15:05

10:30 Doncaster 10:30 Doncaster
15:10

10:30 Stuttgart 10:30 Stuttgart
15:10

10:30 Graz 10:30 Graz
15:10

10:30 Freiberg 10:30 Freiberg
15:10

10:30 Ludwigsburg 10:30 Ludwigsburg
15:15

10:30 Scunthorpe 10:30 Scunthorpe
15:20

10:30 Pforzheim 10:30 Pforzheim
15:20

10:30 Karlsruhe 10:30 Karlsruhe
15:25

19:02 Brasov
15:30

10:30 Grimsby 10:30 Grimsby
15:30

10:30 Offenburg 10:30 Offenburg
15:30

10:30 Baden-Baden 10:30 Baden-Baden
15:35

10:30 Lincoln 10:30 Lincoln
15:40

10:30 Reutlingen 10:30 Reutlingen
15:40

10:30 Tubingen 10:30 Tubingen
15:45

10:30 Sheffield 10:30 Sheffield
15:50

10:30 Balingen 10:30 Balingen
15:50

10:30 Albstadt 10:30 Albstadt
15:55
Samitour
13:40 Leeds 13:40 Leeds
16:00

10:30 Manchester 10:30 Manchester
16:00

10:30 Villingen-Schwenningen 10:30 Villingen-Schwenningen
16:00

10:30 Linz 10:30 Linz
16:00

10:30 Altenburg 10:30 Altenburg
16:00

10:30 Biberach an der Riß 10:30 Biberach an der Riß
16:05

10:30 Warrington 10:30 Warrington
16:10

10:30 Singen 10:30 Singen
16:10

10:30 Liverpool 10:30 Liverpool
16:20

10:30 Memmingen 10:30 Memmingen
16:20

10:30 Chester 10:30 Chester
16:30

10:30 Ravensburg 10:30 Ravensburg
16:30

10:30 Bregenz 10:30 Bregenz
16:30

10:30 Chemnitz 10:30 Chemnitz
16:30

10:30 Stoke on Trent 10:30 Stoke on Trent
16:40

10:30 Kempten 10:30 Kempten
16:40

10:30 Plauen 10:30 Plauen
16:40

10:30 Derby 10:30 Derby
16:50

10:30 Starnberg 10:30 Starnberg
16:50

10:30 Rosenheim 10:30 Rosenheim
16:55

19:02 Targu Secuiesc
17:00

10:30 Passau 10:30 Nottingham 10:30 Passau 10:30 Nottingham
17:00

10:30 Munchen 10:30 Munchen
17:00

10:30 Innsbruck 10:30 Innsbruck
17:00

10:30 Dachau 10:30 Dachau
17:05

10:30 Wolverhampton 10:30 Wolverhampton
17:10

10:30 Erding 10:30 Erding
17:10

10:30 Birmingham 10:30 Birmingham
17:15

10:30 Coventry 10:30 Coventry
17:20

10:30 Freising 10:30 Freising
17:20

10:30 Boston 10:30 Boston
17:25
Samitour
13:40 Viena 13:40 Viena
17:30

10:30 Grantham 10:30 Grantham
17:30

10:30 Landshut 10:30 Landshut
17:30

10:30 Leicester 10:30 Leicester
17:40

10:30 Degendorf 10:30 Degendorf
17:40

10:30 Trieste 10:30 Trieste
17:55

10:30 Peterborough 10:30 Peterborough
17:55

10:30 Corby 10:30 Corby
18:00

10:30 Passau 10:30 Passau
18:00

10:30 Kufstein 10:30 Kufstein
18:00

10:30 Pirna 10:30 Pirna
18:00

10:30 Teplice 10:30 Teplice
18:05

10:30 Kettering 10:30 Kettering
18:10

10:30 Praga 10:30 Praga
18:10

10:30 Bedford 10:30 Bedford
18:20

10:30 Luton 10:30 Luton
18:25

10:30 Winchester 10:30 Winchester
18:40

19:02 Onesti
18:42

10:30 Basingstoke 10:30 Basingstoke
18:50

10:30 Reading 10:30 Reading
18:55
Samitour
13:40 Birmingham 13:40 Birmingham
19:00

10:30 Oxford 10:30 Oxford
19:00

10:30 Wels 10:30 Wels
19:00

10:30 Jihlava 10:30 Jihlava
19:00

10:30 Newport 10:30 Newport
19:10

10:30 Cardiff 10:30 Cardiff
19:20

10:30 Bath 10:30 Bath
19:30

10:30 Plymouth 10:30 Plymouth
19:40

10:30 Brighton 10:30 Brighton
19:50

10:30 Worcester 10:30 Worcester
19:55

10:30 Hereford 10:30 Linz 10:30 Linz 10:30 Hereford
20:00

10:30 Melk 10:30 Melk
20:00

10:30 Praga 10:30 Praga
20:00

10:30 Gloucester 10:30 Gloucester
20:10

10:30 Sankt Polten 10:30 Sankt Polten
20:10

10:30 Swansea 10:30 Swansea
20:20

10:30 Braunau am Inn 10:30 Braunau am Inn
20:20

10:30 Weston-super-Mare 10:30 Weston-super-Mare
20:30

10:30 Wolfsberg 10:30 Wolfsberg
20:30

10:30 Swindon 10:30 Swindon
20:35

10:30 Bristol 10:30 Bristol
20:40

10:30 Amstetten 10:30 Amstetten
20:40

10:30 Torquay 10:30 Torquay
20:45

10:30 Exeter 10:30 Exeter
20:50

10:30 Neustadt 10:30 Neustadt
20:50

10:30 Bournemouth 10:30 Bournemouth
20:55

10:30 Ljubljana 10:30 Ljubljana
21:00

10:30 Portsmouth 10:30 Portsmouth
21:00

10:30 Wels 10:30 Wels
21:00

10:30 Weitra 10:30 Weitra
21:00

10:30 Jihlava 10:30 Jihlava
21:00

10:30 Worthing 10:30 Worthing
21:10

10:30 Gmunden 10:30 Gmunden
21:10

10:30 Eastbourne 10:30 Eastbourne
21:20

10:30 Waidhofen an der Thaya 10:30 Waidhofen an der Thaya
21:20

10:30 Norwich 10:30 Norwich
21:25

10:30 Cambridge 10:30 Cambridge
21:30

10:30 Langau 10:30 Langau
21:30

10:30 Ipswich 10:30 Ipswich
21:35

10:30 Colchester 10:30 Colchester
21:40

10:30 Zwettl Stadt 10:30 Zwettl Stadt
21:40

10:30 Chelmsford 10:30 Chelmsford
21:45

10:30 Canterbury 10:30 Canterbury
21:50

10:30 Krems an der Donau 10:30 Krems an der Donau
21:50

10:30 Londra 10:30 Londra
21:55
Samitour
13:40 Londra 13:40 Londra
22:00

10:30 Wels 10:30 Wels
22:00

10:30 Amstetten 10:30 Amstetten
22:00

10:30 Stockerau 10:30 Stockerau
22:00

10:30 Brno 10:30 Brno
22:00

10:30 Folkestone 10:30 Folkestone
22:10

10:30 Dover 10:30 Amstetten 10:30 Dover 10:30 Amstetten
22:20

10:30 Melk 10:30 Melk
23:00

10:30 Viena 10:30 Viena
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.