Statie Talmaciu - Mersul autobuzelor Talmaciu Sibiu Romania

Statie Talmaciu

Talmaciu, Romania

Adresă: Talmaciu

Plecări
Ora Către
00:35
01:15 Brezoi 02:09 Ramnicu Valcea 03:15 Pitesti 01:30 Calimanesti 05:00 Bucuresti
06:15
04:00 Nurnberg 07:00 Strasbourg 12:30 Reims 13:00 Paris 06:00 Heilbronn 06:10 Stuttgart 12:00 Vitry-le-Francois 11:00 Nancy 21:00 Viena 06:40 Karlsruhe 02:10 Passau 00:00 Linz 11:10 Metz
06:15
10:30 Cluj Napoca
06:35
06:40 Boita
06:58 ETA Targu Jiu
08:43 Ramnicu Valcea 11:30 Scoarta 10:53 Novaci 10:26 Racovita 09:58 Horezu 08:19 Calimanesti 11:13 Bengesti 10:47 Cernadia 10:23 Cerna 09:53 Costesti 07:56 Brezoi 11:06 Ciocadia 10:42 Baia De Fier 10:18 Rugetu 09:38 Pietrari 09:00 Govora 11:53 Targu Jiu 10:57 Pociovalistea 10:30 Polovragi 10:13 Slatioara
07:00
07:35 Sibiu
08:50
09:32 Sibiu
09:28 ETA Targu Jiu
12:53 Cerna 13:17 Cernadia 12:28 Horezu 14:23 Targu Jiu 11:13 Ramnicu Valcea 12:56 Racovita 13:23 Novaci 13:36 Ciocadia 12:23 Costesti 10:49 Calimanesti 13:00 Polovragi 13:27 Pociovalistea 13:43 Bengesti 12:08 Pietrari 10:26 Brezoi 12:43 Slatioara 13:12 Baia De Fier 12:48 Rugetu 14:00 Scoarta 11:30 Govora
10:55
12:30 Sibiu 20:15 Satu Mare 13:30 Sebes 14:40 Aiud 18:30 Zalau 14:00 Alba Iulia 15:15 Turda 14:25 Teius 17:00 Cluj Napoca
10:55
14:00 Alba Iulia 15:15 Turda 18:10 Gilgau 14:25 Teius 16:30 Cluj Napoca 18:30 Ileanda 12:30 Sibiu 14:40 Aiud 17:30 Gherla 18:55 Somcuta Mare 13:30 Sebes 15:00 Unirea 17:45 Dej 20:00 Baia Mare
11:15 DACOS
12:34 Calimanesti 13:00 Ramnicu Valcea
11:55 GRUP ATYC
12:10 Selimbar 12:20 Sibiu
13:57 DACOS
15:54 Alba Iulia 18:03 Cluj Napoca 16:22 Aiud 14:18 Sibiu 17:22 Turda 15:34 Sebes
14:10 ETA Targu Jiu
14:38 Sibiu
14:30
16:33 Ramnicu Valcea 17:19 Negrulesti 17:01 Bunesti 15:03 Cainenii Mari 15:58 Calimanesti 17:16 Birzesti 16:47 Cazanesti 17:27 Tomsani 17:12 Pietrari 15:53 Cozia 17:32 Horezu 17:24 Costesti 17:05 Stoenesti 15:39 Brezoi
14:55
22:10 Gilgau 00:10 Tautii Magheraus 18:25 Teius 18:00 Alba Iulia 21:45 Dej 00:50 Livada 22:55 Somcuta Mare 17:30 Sebes 16:30 Sibiu 01:30 Satu Mare 00:40 Apa 22:30 Ileanda 20:30 Cluj Napoca 21:30 Gherla 00:30 Seini 00:25 Cicirlau 18:40 Aiud 19:15 Turda 00:00 Baia Mare
16:05
16:10 Boita
16:25
17:00 Sibiu
16:25 GRUP ATYC
17:20 Caciulata 18:30 Bascov 19:15 Leordeni 19:40 Dragodana 20:00 Viisoara 20:35 Mija 20:15 Targoviste 20:30 Adanca 20:45 Darmanesti 17:50 Milcoiu 18:40 Pitesti 19:20 Crangurile de Jos 19:45 Picior De Munte 20:05 Dumbrava 20:50 Bratasanca 21:15 Ploiesti 17:25 Calimanesti 21:10 Ploiesti 16:40 Rau Vadului 18:00 Moraresti 18:50 Stefanesti 19:25 Gura Foii 19:50 Suta Seaca 20:20 Razvad 20:55 Stoenesti 17:40 Ramnicu Valcea 19:30 Gaesti 19:10 Topoloveni 16:45 Cainenii Mari 18:20 Draganu 19:00 Calinesti 19:35 Gaesti 19:55 Olteni 20:25 Sacueni 18:35 Pitesti 20:10 Targoviste 20:40 I.L.Caragiale 17:10 Brezoi
16:35
17:30 Calimanesti 18:15 Ramnicu Valcea 19:30 Pitesti 21:00 Bucuresti
16:35
19:30 Pitesti 21:00 Bucuresti 17:30 Calimanesti 18:15 Ramnicu Valcea
16:57 DACOS
17:18 Sibiu 20:22 Turda 18:34 Sebes 18:54 Alba Iulia 21:03 Cluj Napoca 19:22 Aiud
17:10 DACOS
18:34 Calimanesti 19:00 Ramnicu Valcea
18:55 ETA Targu Jiu
19:23 Sibiu
20:10 DACOS
22:00 Ramnicu Valcea 21:34 Calimanesti
21:40 DACOS
23:30 Ramnicu Valcea 23:04 Calimanesti
Sosiri
De la Ora

00:35 Sibiu
00:15

06:35 Sibiu
06:00

08:50 Horezu
06:00

08:50 Tomsani
06:05

08:50 Costesti
06:08

08:50 Negrulesti
06:13

08:50 Birzesti
06:16

08:50 Pietrari
06:20

08:50 Stoenesti
06:26

06:35 Colonia Talmaciu
06:30

08:50 Bunesti
06:30
ETA Targu Jiu
06:58 Sibiu
06:30

08:50 Cazanesti
06:45

07:00 Boita
06:50

07:00 Colonia Talmaciu
06:55

08:50 Ramnicu Valcea
06:58
GRUP ATYC
11:55 Ploiesti
07:00
GRUP ATYC
11:55 Ploiesti
07:05
GRUP ATYC
11:55 Stoenesti
07:20
GRUP ATYC
11:55 Bratasanca
07:25

10:55 Bucuresti
07:30

10:55 Bucuresti
07:30
GRUP ATYC
11:55 Darmanesti
07:30

08:50 Calimanesti
07:33
GRUP ATYC
11:55 I.L.Caragiale
07:35

08:50 Cozia
07:38
GRUP ATYC
11:55 Mija
07:40
DACOS
11:15 Cluj Napoca
07:45
GRUP ATYC
11:55 Adanca
07:45
GRUP ATYC
11:55 Sacueni
07:50

08:50 Brezoi
07:53
GRUP ATYC
11:55 Razvad
07:55

16:35 Satu Mare
08:00
GRUP ATYC
11:55 Targoviste
08:00
GRUP ATYC
11:55 Targoviste
08:10
GRUP ATYC
11:55 Dumbrava
08:15
GRUP ATYC
11:55 Viisoara
08:20
DACOS
11:15 Turda
08:22
GRUP ATYC
11:55 Olteni
08:25

08:50 Cainenii Mari
08:29
GRUP ATYC
11:55 Suta Seaca
08:30
GRUP ATYC
11:55 Picior De Munte
08:35
DACOS
11:15 Aiud
08:40
GRUP ATYC
11:55 Dragodana
08:40

10:55 Pitesti
08:45

10:55 Pitesti
08:45
GRUP ATYC
11:55 Gaesti
08:45
GRUP ATYC
11:55 Gaesti
08:50
GRUP ATYC
11:55 Gura Foii
08:55
ETA Targu Jiu
09:28 Sibiu
09:00
DACOS
13:57 Bucuresti
09:00

16:35 Baia Mare
09:00
GRUP ATYC
11:55 Crangurile de Jos
09:00
GRUP ATYC
11:55 Leordeni
09:05
GRUP ATYC
11:55 Topoloveni
09:10
ETA Targu Jiu
14:10 Targu Jiu
09:15

16:35 Somcuta Mare
09:20
GRUP ATYC
11:55 Calinesti
09:20
GRUP ATYC
11:55 Stefanesti
09:30
DACOS
11:15 Alba Iulia
09:34
ETA Targu Jiu
14:10 Scoarta
09:37
GRUP ATYC
11:55 Pitesti
09:40

16:35 Zalau
09:45

16:35 Ileanda
09:45
GRUP ATYC
11:55 Pitesti
09:45
GRUP ATYC
11:55 Bascov
09:50
DACOS
11:15 Sebes
09:52
ETA Targu Jiu
14:10 Bengesti
09:55

10:55 Ramnicu Valcea
10:00

10:55 Ramnicu Valcea
10:00
GRUP ATYC
11:55 Draganu
10:00
ETA Targu Jiu
14:10 Ciocadia
10:01

16:35 Gilgau
10:05
ETA Targu Jiu
14:10 Pociovalistea
10:11
ETA Targu Jiu
14:10 Novaci
10:15
ETA Targu Jiu
14:10 Cernadia
10:20
GRUP ATYC
11:55 Moraresti
10:20
ETA Targu Jiu
14:10 Baia De Fier
10:25

10:55 Calimanesti
10:30

16:35 Dej
10:30

10:55 Calimanesti
10:30
GRUP ATYC
11:55 Milcoiu
10:30
ETA Targu Jiu
14:10 Polovragi
10:36
ETA Targu Jiu
14:10 Racovita
10:40
GRUP ATYC
11:55 Ramnicu Valcea
10:40
ETA Targu Jiu
14:10 Cerna
10:43

16:35 Gherla
10:45
DACOS
13:57 Pitesti
10:46
ETA Targu Jiu
14:10 Rugetu
10:48
ETA Targu Jiu
14:10 Slatioara
10:54
GRUP ATYC
11:55 Calimanesti
10:55
DACOS
11:15 Sibiu
10:56
GRUP ATYC
11:55 Caciulata
11:00
ETA Targu Jiu
14:10 Horezu
11:09
GRUP ATYC
11:55 Brezoi
11:10
ETA Targu Jiu
14:10 Costesti
11:14
ETA Targu Jiu
14:10 Pietrari
11:29

14:55 Bucuresti
11:30
GRUP ATYC
11:55 Cainenii Mari
11:35
GRUP ATYC
11:55 Rau Vadului
11:40
DACOS
16:57 Bucuresti
12:00
DACOS
13:57 Ramnicu Valcea
12:03
ETA Targu Jiu
14:10 Govora
12:07
ETA Targu Jiu
14:10 Ramnicu Valcea
12:24

16:35 Cluj Napoca
12:35

16:35 Cluj Napoca
12:35

14:55 Pitesti
12:45
ETA Targu Jiu
14:10 Calimanesti
12:48
DACOS
13:57 Calimanesti
12:51
DACOS
17:10 Cluj Napoca
13:00
ETA Targu Jiu
14:10 Brezoi
13:11

16:35 Turda
13:15

16:35 Turda
13:15
DACOS
17:10 Turda
13:41

16:35 Unirea
13:45
DACOS
16:57 Pitesti
13:46
ETA Targu Jiu
18:55 Targu Jiu
14:00

14:30 Sibiu
14:00

14:55 Ramnicu Valcea
14:00

16:35 Aiud
14:00

16:35 Aiud
14:00
DACOS
17:10 Aiud
14:15

16:35 Teius
14:15

16:35 Teius
14:15
ETA Targu Jiu
18:55 Scoarta
14:22

14:55 Calimanesti
14:30
ETA Targu Jiu
18:55 Bengesti
14:40

16:35 Alba Iulia
14:45

16:35 Alba Iulia
14:45
ETA Targu Jiu
18:55 Ciocadia
14:46
ETA Targu Jiu
18:55 Pociovalistea
14:56
ETA Targu Jiu
18:55 Novaci
15:00

16:35 Sebes
15:00

16:35 Sebes
15:00
DACOS
16:57 Ramnicu Valcea
15:03
ETA Targu Jiu
18:55 Cernadia
15:05
DACOS
17:10 Alba Iulia
15:09
ETA Targu Jiu
18:55 Baia De Fier
15:10
ETA Targu Jiu
18:55 Polovragi
15:21
ETA Targu Jiu
18:55 Racovita
15:25
ETA Targu Jiu
18:55 Cerna
15:28
DACOS
17:10 Sebes
15:29

16:05 Sibiu
15:30
ETA Targu Jiu
18:55 Rugetu
15:33
ETA Targu Jiu
18:55 Slatioara
15:39
DACOS
16:57 Calimanesti
15:51
ETA Targu Jiu
18:55 Horezu
15:54
ETA Targu Jiu
18:55 Costesti
15:59

16:05 Colonia Talmaciu
16:00
DACOS
20:10 Cluj Napoca
16:00
GRUP ATYC
16:25 Sibiu
16:00
GRUP ATYC
16:25 Selimbar
16:10
ETA Targu Jiu
18:55 Pietrari
16:14

16:25 Boita
16:15

00:35 Satu Mare
16:15

16:35 Sibiu
16:15

16:35 Sibiu
16:15

16:25 Colonia Talmaciu
16:20

00:35 Livada
16:35

00:35 Apa
16:40
DACOS
20:10 Turda
16:41

00:35 Seini
16:45
DACOS
17:10 Sibiu
16:45
ETA Targu Jiu
18:55 Govora
16:52
DACOS
20:10 Aiud
17:05
ETA Targu Jiu
18:55 Ramnicu Valcea
17:09

00:35 Cicirlau
17:15
DACOS
21:40 Cluj Napoca
17:30
ETA Targu Jiu
18:55 Calimanesti
17:33

00:35 Tautii Magheraus
17:35

00:35 Baia Mare
17:45
ETA Targu Jiu
18:55 Brezoi
17:56

00:35 Somcuta Mare
18:05
DACOS
20:10 Alba Iulia
18:09
DACOS
21:40 Turda
18:11
DACOS
20:10 Sebes
18:29

00:35 Ileanda
18:30
DACOS
21:40 Aiud
18:35

00:35 Gilgau
18:50

00:35 Dej
19:15

00:35 Gherla
19:30
DACOS
21:40 Alba Iulia
19:39
DACOS
20:10 Sibiu
19:45
DACOS
21:40 Sebes
19:59

00:35 Cluj Napoca
21:00
DACOS
21:40 Sibiu
21:15

00:35 Turda
21:30

00:35 Aiud
22:15

00:35 Teius
22:30

00:35 Alba Iulia
23:00

00:35 Sebes
23:15

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.