Gara CFR Sighisoara - Mersul autobuzelor Sighisoara Mures Romania

Gara CFR Sighisoara

Sighisoara, Romania

Adresă: Str. Libertatii 50

Plecări
Ora Către
11:20
12:45 Ancona 11:30 Orte 05:00 Padova 17:05 Grosseto 12:10 Campozillone 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 12:25 Afragola 05:10 Verona 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 08:30 Modena 04:40 Venetia 09:00 Rozzano 14:30 Andria 09:40 Voghera 04:00 Ljubljana 10:10 Torino 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 13:45 Chieti 10:58 Arezzo 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 15:00 Lecce 17:00 Livorno 12:00 Cassino 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 07:00 Piacenza 08:00 Monza 16:55 Pisa 08:40 Brescia 12:30 Rimini 09:10 Pavia 14:25 Barletta 09:50 Tortona 03:00 Maribor 10:15 Abano Terme 14:10 Termoli 10:50 Sasso Marconi 13:00 Pescara 11:01 Chiusi 12:35 Pesaro 11:40 Roma 14:45 Brindisi 11:50 Colleferro 16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 05:30 Arzignano 07:30 Crema 08:10 Rozzano 16:40 Empoli 08:50 Bergamo 11:25 Cesena 09:20 Cremona 14:15 San Severo 10:00 Alessandria 01:00 Pince 10:20 Monselice 14:05 San Salvo 10:45 Prato 12:55 San Benedetto del Tronto 11:05 Fabro 11:10 Orvieto 10:40 Bologna 11:45 Passerano 14:40 Taranto 11:55 Frosinone 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 08:20 Mantova 11:20 Ravenna 08:55 Milano 14:50 Tricase 09:30 Novara 04:50 Mirano 10:05 Asti 14:35 Bari 10:30 Rovigo 13:55 Vasto 10:55 Firenze 12:50 Civitanova Marche
11:20
12:00 Cluj Napoca
11:20
02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 06:20 Derby 06:10 Wolverhampton 03:30 Swansea 04:00 Oxford 04:40 Southampton 05:00 Kettering 05:40 Grantham 02:40 Bristol 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 15:30 Calais 01:50 Bournemouth 13:10 Wavre 01:30 Worthing 12:40 Charleroi 03:20 Newport 12:00 Sint-Niklaas 03:55 Worcester 11:05 Liege 04:30 Winchester 10:45 Erlangen 04:55 Bedford 10:15 Hof 05:30 Leicester 05:55 Regensburg 06:00 Birmingham 03:00 Linz 02:30 Bath 01:20 Brighton 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 12:50 Mons 12:10 Gent 11:15 Genk 10:50 Ansbach 10:20 Coburg 06:00 Amberg 05:30 Passau 23:00 Viena 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 01:40 Portsmouth 03:00 Weston-super-Mare 03:40 Gloucester 04:10 Reading 00:10 Folkestone 05:10 Corby 05:50 Boston 02:10 Torquay 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 15:00 Dunkerque 06:20 Derby 13:00 Kortrijk 06:10 Wolverhampton 12:30 Bruxelles 03:30 Swansea 11:30 Antwerp 04:00 Oxford 11:00 Darmstadt 04:40 Southampton 00:30 Londra 05:00 Kettering 10:10 Kulmbach 05:40 Grantham 05:50 Straubing 02:40 Bristol 02:00 Wels 02:00 Exeter 10:00 Stuttgart 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 11:05 Liege 10:45 Erlangen 10:15 Hof 05:55 Regensburg 03:00 Linz 01:20 Brighton 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 02:50 Swindon 06:15 Nottingham 03:10 Cardiff 03:50 Hereford 04:20 Basingstoke 04:50 Luton 05:20 Peterborough 05:55 Coventry 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 01:40 Portsmouth 12:55 Namur 03:00 Weston-super-Mare 12:20 Brugge 03:40 Gloucester 11:20 Hasselt 04:10 Reading 10:55 Wertheim 00:10 Folkestone 10:30 Suhl 05:10 Corby 10:05 Bayreuth 05:50 Boston 05:40 Deggendorf 02:10 Torquay 01:10 Amstetten 10:40 Bad Kissingen 19:15 Newcastle upon Tyne 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 11:00 Darmstadt 00:30 Londra 10:10 Kulmbach 05:50 Straubing 02:00 Wels 10:00 Stuttgart 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 01:50 Bournemouth 01:30 Worthing 03:20 Newport 03:55 Worcester 04:30 Winchester 04:55 Bedford 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 18:00 Dover 02:50 Swindon 13:40 Tournai 06:15 Nottingham 12:50 Mons 03:10 Cardiff 12:10 Gent 03:50 Hereford 11:15 Genk 04:20 Basingstoke 10:50 Ansbach 04:50 Luton 10:20 Coburg 05:20 Peterborough 06:00 Amberg 05:55 Coventry 05:30 Passau 02:20 Plymouth 23:00 Viena 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 12:55 Namur 12:20 Brugge 11:20 Hasselt 10:55 Wertheim 10:30 Suhl 10:05 Bayreuth 05:40 Deggendorf 01:10 Amstetten 19:15 Newcastle upon Tyne
11:20
06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 13:55 Trier 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 15:38 Koln 13:55 Trier 02:00 Melk 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 05:00 Passau 01:00 Viena 18:25 Almere-Haven 18:05 Groningen 17:40 Deventer 17:20 Enschede 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 14:50 Kassel 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 05:00 Passau 14:00 Koblenz 01:00 Viena 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 04:00 Wels 18:40 Amsterdam 18:20 Utrecht 17:55 Emmen 17:35 Almelo 17:10 Arnhem 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 03:00 Amstetten 18:35 Hoorn 18:15 Drachten 17:50 Zwolle 17:30 Hengelo 17:05 Nijmegen 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 15:38 Koln 02:00 Melk 18:30 Leiden 18:10 Leeuwarden 17:45 Apeldoorn 17:25 Venlo 17:00 Haga
11:20
12:00 Paris 14:00 Besancon 14:40 Cannes 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 11:40 Reims 15:50 Chartres 13:55 Belfort 23:00 Wolfsberg 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:50 Meaux 15:55 Tours 14:30 Nice 15:40 Bordeaux 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 13:40 Chartres 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:55 Paris 13:50 Mulhouse 15:00 Nancy 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz
11:20
05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 00:50 Brno 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 01:00 Jihlava 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:30 Gyor 04:00 Praga 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers
11:20
11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:55 Stade 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 10:00 Hamburg 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin
11:50
07:10 Dresda 01:15 Chemnitz 14:45 Luxembourg 14:10 Genk 13:45 Charleroi 13:25 Kortrijk 13:05 Geel 14:45 Luxembourg 12:45 Amsterdam 14:10 Genk 12:35 Lingen 13:45 Charleroi 12:00 Flensburg 13:25 Kortrijk 11:15 Lubeck 13:05 Geel 10:55 Stade 12:45 Amsterdam 10:30 Soltau 12:35 Lingen 10:00 Celle 12:00 Flensburg 09:40 Hildesheim 11:15 Lubeck 09:20 Stendal 10:55 Stade 09:00 Berlin 10:30 Soltau 08:20 Cottbus 10:00 Celle 07:50 Dessau 07:30 Grimma 09:00 Berlin 08:20 Cottbus 00:10 Bratislava 07:50 Dessau 07:30 Grimma 07:10 Dresda 01:15 Chemnitz 00:10 Bratislava 09:40 Hildesheim 09:20 Stendal 07:05 Pirna 01:10 Plauen 14:40 Arlon 14:00 Hasselt 13:40 Mons 13:20 Ostende 13:00 Turnhout 14:40 Arlon 12:40 Emmen 14:00 Hasselt 12:30 Meppen 13:40 Mons 11:30 Cuxhaven 13:20 Ostende 11:10 Elmshorn 13:00 Turnhout 10:50 Bremerhaven 12:40 Emmen 10:20 Bremen 12:30 Meppen 09:55 Garbsen 11:30 Cuxhaven 09:35 Salzgitter 11:10 Elmshorn 09:15 Neuruppin 10:50 Bremerhaven 08:40 Eisenhuttenstadt 10:20 Bremen 08:10 Magdeburg 07:45 Bernburg 07:25 Gorlitz 08:40 Eisenhuttenstadt 08:10 Magdeburg 07:45 Bernburg 07:25 Gorlitz 07:05 Pirna 01:10 Plauen 09:55 Garbsen 09:35 Salzgitter 09:15 Neuruppin 07:00 Freiberg 01:00 Praga 14:30 Namur 13:55 Bruxelles 13:35 Gent 13:15 Brugge 12:55 Rotterdam 14:30 Namur 12:15 Norden 13:55 Bruxelles 10:10 Leer 13:35 Gent 11:25 Rendsburg 13:15 Brugge 11:05 Norderstedt 12:55 Rotterdam 10:45 Luneburg 12:15 Norden 10:15 Cloppenburg 10:10 Leer 09:50 Hannover 11:25 Rendsburg 09:30 Braunschweig 11:05 Norderstedt 09:10 Oranienburg 10:45 Luneburg 08:50 Potsdam 10:15 Cloppenburg 08:05 Torgau 07:40 Halle 07:20 Bautzen 09:10 Oranienburg 08:50 Potsdam 08:05 Torgau 07:40 Halle 07:20 Bautzen 07:00 Freiberg 01:00 Praga 09:50 Hannover 09:30 Braunschweig 07:15 Bautzen 01:20 Altenburg 00:20 Jihlava 14:20 Liege 13:50 Wavre 13:30 Tournai 13:10 Sint-Niklaas 12:50 Haga 14:20 Liege 12:25 Papenburg 13:50 Wavre 12:05 Oldenburg 13:30 Tournai 11:20 Neumunster 13:10 Sint-Niklaas 11:00 Hamburg 12:50 Haga 10:35 Uelzen 12:25 Papenburg 10:10 Vechta 12:05 Oldenburg 09:45 Hameln 11:20 Neumunster 09:25 Wolfsburg 11:00 Hamburg 09:05 Brandenburg 10:35 Uelzen 08:30 Vetschau 10:10 Vechta 08:00 Riesa 07:35 Leipzig 09:05 Brandenburg 08:30 Vetschau 08:00 Riesa 07:35 Leipzig 07:15 Bautzen 01:20 Altenburg 00:20 Jihlava 09:45 Hameln 09:25 Wolfsburg
11:50
23:00 Budapesta
11:50
18:10 Kassel 18:40 Paderborn 19:00 Koln 19:20 Duisburg 20:00 Minden 20:20 Papenburg 20:40 Dordrecht 21:00 Arnhem 21:25 Almelo 21:45 Emmen 22:05 Utrecht 06:00 Rosenheim 09:00 Memmingen 01:00 Viena 05:20 Freising 20:55 Nijmegen 21:20 Hengelo 10:20 Albstadt 21:40 Zwolle 11:00 Baden-Baden 22:00 Drachten 11:40 Ludwigsburg 22:20 Hoorn 12:10 Ingolstadt 05:00 Amstetten 12:50 Bayreuth 05:40 Dachau 13:20 Gera 07:00 Kempten 14:00 Bad Hersfeld 10:00 Biberach an der Riß 16:00 Darmstadt 10:40 Tubingen 16:40 Wiesbaden 11:20 Karlsruhe 17:05 Saarbrucken 11:55 Aalen 17:30 Neuwied 12:30 Erlangen 17:55 Gottingen 13:00 Hof 18:35 Goslar 13:40 Erfurt 18:55 Aachen 15:00 Wurzburg 19:30 Duisburg 16:20 Hanau am Main 19:55 Osnabruck 16:55 Fulda 20:15 Bocholt 17:15 Trier 20:35 Breda 17:45 Siegen 18:20 Northeim 18:45 Detmold 19:05 Wuppertal 19:40 Essen 20:05 Monchengladbach 20:25 Eindhoven 20:45 Rotterdam 21:10 Enschede 21:30 Deventer 21:50 Groningen 22:10 Almere-Haven 06:10 Starnberg 03:00 Melk 05:30 Erding 21:00 Arnhem 09:30 Singen 21:25 Almelo 10:30 Balingen 21:45 Emmen 11:10 Offenburg 22:05 Utrecht 11:50 Stuttgart 12:20 Nurnberg 05:10 Landshut 12:55 Kulmbach 05:50 Munchen 13:30 Jena 08:00 Ravensburg 14:30 Coburg 10:10 Villingen-Schwenningen 16:10 Offenbach 10:50 Reutlingen 16:50 Frankfurt 11:20 Pforzheim 17:10 Luxembourg 12:00 Ulm 17:40 Limburg an der Lahn 12:40 Bamberg 18:10 Kassel 13:10 Zwickau 18:40 Paderborn 13:50 Eisenach 19:00 Koln 15:10 Wertheim 19:20 Duisburg 16:30 Mainz 20:00 Minden 17:00 Wetzlar 20:20 Papenburg 17:20 Koblenz 20:40 Dordrecht 17:50 Marburg an der Lahn 18:30 Einbeck 18:50 Bielefeld 19:10 Dusseldorf 19:50 Munster 20:10 Roermond 20:30 Tilburg 20:50 Haga 21:15 Venlo 21:35 Apeldoorn 21:55 Leeuwarden 22:15 Leiden 07:00 Kempten 05:00 Amstetten 05:40 Dachau 21:10 Enschede 10:00 Biberach an der Riß 21:30 Deventer 10:40 Tubingen 21:50 Groningen 11:20 Karlsruhe 22:10 Almere-Haven 11:55 Aalen 01:00 Viena 12:30 Erlangen 05:20 Freising 13:00 Hof 06:00 Rosenheim 13:40 Erfurt 09:00 Memmingen 15:00 Wurzburg 10:20 Albstadt 16:20 Hanau am Main 11:00 Baden-Baden 16:55 Fulda 11:40 Ludwigsburg 17:15 Trier 12:10 Ingolstadt 17:45 Siegen 12:50 Bayreuth 18:20 Northeim 13:20 Gera 18:45 Detmold 14:00 Bad Hersfeld 19:05 Wuppertal 16:00 Darmstadt 19:40 Essen 16:40 Wiesbaden 20:05 Monchengladbach 17:05 Saarbrucken 20:25 Eindhoven 17:30 Neuwied 20:45 Rotterdam 17:55 Gottingen 18:35 Goslar 18:55 Aachen 19:30 Duisburg 19:55 Osnabruck 20:15 Bocholt 20:35 Breda 20:55 Nijmegen 21:20 Hengelo 21:40 Zwolle 22:00 Drachten 22:20 Hoorn 08:00 Ravensburg 05:10 Landshut 05:50 Munchen 20:50 Haga 21:15 Venlo 10:10 Villingen-Schwenningen 21:35 Apeldoorn 10:50 Reutlingen 21:55 Leeuwarden 11:20 Pforzheim 22:15 Leiden 12:00 Ulm 03:00 Melk 12:40 Bamberg 05:30 Erding 13:10 Zwickau 06:10 Starnberg 13:50 Eisenach 09:30 Singen 15:10 Wertheim 10:30 Balingen 16:30 Mainz 11:10 Offenburg 17:00 Wetzlar 11:50 Stuttgart 17:20 Koblenz 12:20 Nurnberg 17:50 Marburg an der Lahn 12:55 Kulmbach 18:30 Einbeck 13:30 Jena 18:50 Bielefeld 14:30 Coburg 19:10 Dusseldorf 16:10 Offenbach 19:50 Munster 16:50 Frankfurt 20:10 Roermond 17:10 Luxembourg 20:30 Tilburg 17:40 Limburg an der Lahn
11:50
15:20 Rendsburg 09:00 Vetschau 05:00 Praga 20:50 Randers 20:20 Arhus 19:50 Copenhagen 19:10 Svendborg 18:30 Esbjerg 16:20 Abenra 15:00 Neumunster 08:00 Cottbus 01:00 Brno 20:40 Skive 20:10 Silkeborg 19:40 Roskilde 19:00 Odense 18:00 Haderslev 16:10 Sonderborg 14:00 Rostock 07:00 Dresda 00:10 Bratislava 20:30 Holstebro 20:00 Herning 19:30 Slagelse 18:50 Fredericia 17:00 Tonder 16:00 Flensburg 10:00 Berlin 06:00 Pirna 20:55 Aalborg 20:30 Viborg 19:55 Vejle 19:20 Nyborg 18:40 Kolding
11:50
01:10 Cambridge 01:40 Worthing 02:40 Bristol 04:00 Gloucester 05:00 Reading 05:40 Luton 06:30 Peterborough 07:20 Coventry 07:55 Derby 08:20 Warrington 08:55 Scunthorpe 02:00 Wels 09:30 York 13:00 Liege 12:10 Erlangen 11:40 Hof 08:00 Regensburg 04:00 Linz 16:30 Brugge 19:30 Calais 00:30 Canterbury 08:10 Liverpool 08:50 Grimsby 09:20 Leeds 14:00 Genk 12:15 Ansbach 11:50 Coburg 09:00 Amberg 05:00 Passau 16:00 Gent 19:00 Dunkerque 23:00 Londra 01:00 Ipswich 01:30 Brighton 02:30 Bath 03:50 Newport 04:55 Oxford 05:30 Southampton 06:10 Corby 07:00 Boston 07:50 Nottingham 01:15 Norwich 01:50 Portsmouth 02:50 Swindon 04:30 Hereford 05:10 Basingstoke 05:55 Bedford 06:40 Leicester 07:30 Birmingham 08:00 Stoke on Trent 08:30 Sheffield 09:00 Doncaster 01:00 Amstetten 05:50 Manchester 12:30 Darmstadt 12:00 Bad Kissingen 11:30 Kulmbach 07:00 Straubing 15:00 Antwerp 17:00 Bruxelles 22:30 Dover 00:40 Chelmsford 08:20 Warrington 08:55 Scunthorpe 02:00 Wels 09:30 York 13:00 Liege 12:10 Erlangen 11:40 Hof 08:00 Regensburg 04:00 Linz 16:30 Brugge 19:30 Calais 00:30 Canterbury 01:10 Cambridge 01:40 Worthing 02:40 Bristol 04:00 Gloucester 05:00 Reading 05:40 Luton 06:30 Peterborough 07:20 Coventry 07:55 Derby 00:50 Colchester 01:20 Eastbourne 02:00 Bournemouth 03:00 Cardiff 04:50 Worcester 05:20 Winchester 06:00 Kettering 06:50 Grantham 07:40 Wolverhampton 08:00 Chester 08:40 Lincoln 09:10 Blackpool 14:10 Hasselt 12:20 Wertheim 11:55 Suhl 11:00 Bayreuth 06:00 Deggendorf 15:30 Sint-Niklaas 17:30 Tournai 22:40 Folkestone 08:00 Stoke on Trent 08:30 Sheffield 09:00 Doncaster 01:00 Amstetten 05:50 Manchester 12:30 Darmstadt 12:00 Bad Kissingen 11:30 Kulmbach 07:00 Straubing 15:00 Antwerp 17:00 Bruxelles 22:30 Dover 00:40 Chelmsford 01:15 Norwich 01:50 Portsmouth 02:50 Swindon 04:30 Hereford 05:10 Basingstoke 05:55 Bedford 06:40 Leicester 07:30 Birmingham 01:00 Ipswich 01:30 Brighton 02:30 Bath 03:50 Newport 04:55 Oxford 05:30 Southampton 06:10 Corby 07:00 Boston 07:50 Nottingham 08:10 Liverpool 08:50 Grimsby 09:20 Leeds 14:00 Genk 12:15 Ansbach 11:50 Coburg 09:00 Amberg 05:00 Passau 16:00 Gent 19:00 Dunkerque 23:00 Londra 08:00 Chester 08:40 Lincoln 09:10 Blackpool 14:10 Hasselt 12:20 Wertheim 11:55 Suhl 11:00 Bayreuth 06:00 Deggendorf 15:30 Sint-Niklaas 17:30 Tournai 22:40 Folkestone 00:50 Colchester 01:20 Eastbourne 02:00 Bournemouth 03:00 Cardiff 04:50 Worcester 05:20 Winchester 06:00 Kettering 06:50 Grantham 07:40 Wolverhampton
11:50
18:50 Bordeaux 17:10 Besancon 15:25 Soissons 15:00 Dijon 08:20 Reims 06:00 Singen 05:20 Murnau am Staffelsee 03:40 Bad Reichenhall 03:00 Graz 01:20 Neustadt 00:50 Langau 00:10 Viena 18:10 Troyes 19:10 La Rochelle 15:30 Compiegne 19:00 Chartres 17:40 Cannes 15:40 Beauvais 15:05 Rennes 09:00 Meaux 06:30 Winterthur 05:30 Starnberg 05:00 Ruhpolding 03:10 Salzburg 01:30 Wolfsberg 01:00 Waidhofen an der Thaya 00:20 Stockerau 17:30 Macon 18:00 Nancy 17:05 Mulhouse 15:20 Nantes 13:30 Paris 08:10 Verdun 05:50 Bonn 05:10 Garmisch-Partenkirchen 03:30 Freilassing 02:00 Bregenz 01:10 Weitra 00:40 Zwettl Stadt 17:00 Chartres 18:20 Clermont-Ferrand 17:35 Nice 19:10 La Rochelle 18:50 Bordeaux 17:10 Besancon 15:25 Soissons 15:00 Dijon 08:20 Reims 06:00 Singen 05:20 Murnau am Staffelsee 03:40 Bad Reichenhall 03:00 Graz 01:20 Neustadt 00:50 Langau 00:10 Viena 18:10 Troyes 14:40 Lyon 17:50 Marseille 16:50 Rouen 15:10 Le Mans 13:00 Paris 08:00 Metz 05:40 Koln 05:10 Rosenheim 03:20 Laufen 01:40 Innsbruck 01:05 Gmunden 00:30 Krems an der Donau 17:15 Dole 18:40 Brive-la-Gaillarde 19:05 Tours 17:35 Nice 18:00 Nancy 17:05 Mulhouse 15:20 Nantes 13:30 Paris 08:10 Verdun 05:50 Bonn 05:10 Garmisch-Partenkirchen 03:30 Freilassing 02:00 Bregenz 01:10 Weitra 00:40 Zwettl Stadt 17:00 Chartres 18:20 Clermont-Ferrand 15:30 Compiegne 17:40 Cannes 15:40 Beauvais 15:05 Rennes 09:00 Meaux 06:30 Winterthur 05:30 Starnberg 05:00 Ruhpolding 03:10 Salzburg 01:30 Wolfsberg 01:00 Waidhofen an der Thaya 00:20 Stockerau 17:30 Macon 19:00 Chartres 14:40 Lyon 19:05 Tours 17:50 Marseille 16:50 Rouen 15:10 Le Mans 13:00 Paris 08:00 Metz 05:40 Koln 05:10 Rosenheim 03:20 Laufen 01:40 Innsbruck 01:05 Gmunden 00:30 Krems an der Donau 17:15 Dole 18:40 Brive-la-Gaillarde
11:50
01:10 Zwettl Stadt 05:20 Salzburg 23:45 Hegyeshalom 04:10 Innsbruck 03:30 Braunau am Inn 01:55 Weitra 01:10 Zwettl Stadt 23:45 Hegyeshalom 08:00 Murnau am Staffelsee 07:00 Bad Reichenhall 17:00 Bonn 14:00 Munster 10:00 Bremen 08:00 Murnau am Staffelsee 20:00 Singen 07:00 Bad Reichenhall 20:35 Zug 17:00 Bonn 05:20 Salzburg 14:00 Munster 04:10 Innsbruck 10:00 Bremen 03:30 Braunau am Inn 20:00 Singen 01:55 Weitra 20:35 Zug 01:00 Krems an der Donau 05:10 Graz 23:40 Gyor 04:00 Wels 03:00 Wolfsberg 01:40 Gmunden 01:00 Krems an der Donau 23:40 Gyor 07:40 Garmisch-Partenkirchen 19:30 Saarbrucken 16:30 Dusseldorf 13:00 Kiel 19:35 Stuttgart 07:40 Garmisch-Partenkirchen 20:10 Winterthur 19:30 Saarbrucken 20:40 Lucerne 16:30 Dusseldorf 05:10 Graz 13:00 Kiel 04:00 Wels 19:35 Stuttgart 03:00 Wolfsberg 20:10 Winterthur 01:40 Gmunden 20:40 Lucerne 00:10 Stockerau 05:00 Linz 23:30 Tatabanya 03:50 Melk 02:30 Amstetten 01:30 Waidhofen an der Thaya 00:10 Stockerau 23:30 Tatabanya 07:30 Ruhpolding 19:00 Luxembourg 16:00 Essen 12:00 Lubeck 19:40 Freiburg 07:30 Ruhpolding 20:20 Zurich 19:00 Luxembourg 20:45 Sankt Gallen 16:00 Essen 05:00 Linz 12:00 Lubeck 03:50 Melk 19:40 Freiburg 02:30 Amstetten 20:20 Zurich 01:30 Waidhofen an der Thaya 20:45 Sankt Gallen 20:50 Berna 23:50 Viena 04:20 Bregenz 05:30 Laufen 03:40 Sankt Polten 02:00 Neustadt 01:20 Langau 23:50 Viena 05:30 Laufen 09:00 Hannover 06:00 Freilassing 18:00 Trier 15:00 Dortmund 11:00 Hamburg 09:00 Hannover 19:50 Offenburg 06:00 Freilassing 20:30 Basel 18:00 Trier 20:50 Berna 15:00 Dortmund 04:20 Bregenz 11:00 Hamburg 03:40 Sankt Polten 19:50 Offenburg 02:00 Neustadt 20:30 Basel 01:20 Langau
11:50
05:30 Villach 08:00 Udine 10:00 Brescia 12:00 Asti 14:00 Forli 15:15 San Benedetto del Tronto 16:00 Roma 09:30 Verona 11:30 Torino 13:30 Bologna 15:10 Civitanova Marche 15:50 Avezzano 08:00 Udine 08:30 Venetia 10:30 Bergamo 12:30 Alessandria 14:30 Rimini 15:20 Pescara 15:40 Celano 10:00 Brescia 12:00 Asti 14:00 Forli 15:15 San Benedetto del Tronto 16:00 Roma 08:30 Venetia 05:00 Klagenfurt 09:00 Padova 11:00 Novara 13:00 Casale Monferrato 15:00 Ancona 15:30 Sulmona 10:30 Bergamo 12:30 Alessandria 14:30 Rimini 15:20 Pescara 15:40 Celano 05:00 Klagenfurt 05:30 Villach 09:30 Verona 11:30 Torino 13:30 Bologna 15:10 Civitanova Marche 15:50 Avezzano 09:00 Padova 11:00 Novara 13:00 Casale Monferrato 15:00 Ancona 15:30 Sulmona
15:00
10:00 Nurnberg 16:00 Bruxelles 02:30 Worcester 04:30 Wolverhampton 06:30 Liverpool 08:30 Halifax 10:30 Kingston upon Hull 02:00 Folkestone 04:30 Guildford 06:30 Southampton 01:30 Milton Keynes 03:30 Kettering 05:30 Loughborough 08:00 Lincoln 05:00 Ipswich 17:00 Gent 19:25 Londra 18:30 Faversham 15:00 Saarbrucken 02:00 Folkestone 04:30 Guildford 06:30 Southampton 05:00 Ipswich 13:00 Kaiserslautern 08:30 Passau 01:00 Oxford 03:00 Warwick 05:00 Stoke on Trent 07:00 Preston 09:00 Bradford 11:00 Scunthorpe 03:00 Hastings 05:00 Basingstoke 07:00 Bristol 02:00 Bedford 04:00 Corby 06:00 Derby 02:00 Southend-on-Sea 06:00 Norwich 17:20 Brugge 19:10 Londra 18:20 Canterbury 03:00 Hastings 05:00 Basingstoke 07:00 Bristol 02:00 Southend-on-Sea 06:00 Norwich 11:00 Heidelberg 08:00 Munchen 01:30 Bicester 03:30 Coventry 05:30 Chester 07:30 Bolton 09:30 Leeds 11:30 Doncaster 03:30 Eastbourne 05:30 Reading 07:30 Swindon 02:30 Northampton 04:30 Peterborough 06:30 Nottingham 03:00 Chelmsford 17:40 Calais 19:00 Rochester 15:30 Luxembourg 03:30 Eastbourne 05:30 Reading 07:30 Swindon 03:00 Chelmsford 12:00 Manheim 04:00 Viena 02:00 Stratford-upon-Avon 04:00 Birmingham 06:00 Warrington 08:00 Manchester 10:00 York 10:00 Sheffield 04:00 Brighton 06:00 Winchester 01:00 Luton 03:00 Cambridge 05:00 Leicester 07:00 Chesterfield 04:00 Colchester 18:10 Dover 18:45 Maidstone 15:45 Charleroi 04:00 Brighton 06:00 Winchester 04:00 Colchester
15:00
13:40 Dusseldorf 15:20 Dortmund 16:40 Osnabruck 05:00 Linz 10:00 Schweinfurt 14:00 Gottingen 15:20 Magdeburg 16:40 Zwickau 05:40 Straubing 07:00 Neumarkt in der Oberpfalz 11:00 Darmstadt 09:40 Karlsruhe 08:20 Augsburg 12:20 Koblenz 16:40 Haarlem 18:00 Almelo 08:00 Praga 16:00 Lubeck 06:00 Bogen 07:20 Nurnberg 08:40 Giesen 10:00 Meinerzhagen 11:20 Bad Oeynhausen 08:20 Hanau am Main 07:00 Plzen 09:40 Olpe 11:00 Fulda 11:00 Bielefeld 14:20 Northeim 06:00 Brno 15:40 Halle 14:00 Rostock 17:00 Chemnitz 12:00 Namur 14:00 Gent 12:00 Namur 15:20 Tilburg 14:00 Gent 16:40 Haarlem 15:20 Tilburg 18:00 Almelo 14:00 Wuppertal 15:00 Bochum 17:00 Cloppenburg 07:00 Plzen 11:00 Fulda 14:20 Northeim 15:40 Halle 17:00 Chemnitz 06:00 Bogen 07:20 Nurnberg 10:40 Worms 09:20 Pforzheim 08:00 Munchen 12:40 Neuwied 18:20 Zwolle 17:00 Amsterdam 18:20 Zwolle 10:00 Dresda 05:00 Passau 06:20 Regensburg 07:40 Neustadt an der Aisch 09:00 Wetzlar 10:20 Ludenscheid 11:40 Hannover 08:40 Giesen 08:00 Bayreuth 10:00 Meinerzhagen 12:00 Bad Hersfeld 11:20 Bad Oeynhausen 14:40 Holle 08:00 Praga 16:00 Leipzig 16:00 Lubeck 12:30 Charleroi 14:20 Brugge 12:30 Charleroi 15:40 Breda 14:20 Brugge 17:00 Amsterdam 15:40 Breda 14:20 Duisburg 16:00 Munster 17:20 Oldenburg 08:00 Bayreuth 12:00 Bad Hersfeld 14:40 Holle 16:00 Leipzig 05:00 Passau 06:20 Regensburg 07:40 Neustadt an der Aisch 11:40 Wiesbaden 10:20 Manheim 09:00 Stuttgart 04:00 Viena 13:00 Bonn 18:40 Emmen 17:20 Utrecht 18:40 Emmen 12:00 Berlin 05:20 Deggendorf 06:40 Parsberg 08:00 Wurzburg 09:20 Siegen 10:40 Iserlohn 13:00 Hamburg 09:00 Wetzlar 09:00 Bamberg 10:20 Ludenscheid 13:00 Kassel 11:40 Hannover 15:00 Wolfsburg 10:00 Dresda 16:20 Weimar 10:00 Luxembourg 13:20 Mons 10:00 Luxembourg 14:40 Antwerp 13:20 Mons 16:00 Rotterdam 14:40 Antwerp 17:20 Utrecht 16:00 Rotterdam 14:40 Essen 16:20 Greven 17:40 Bremen 09:00 Bamberg 13:00 Kassel 15:00 Wolfsburg 16:20 Weimar 05:20 Deggendorf 06:40 Parsberg 11:20 Mainz 10:00 Heidelberg 08:40 Ulm 12:00 Frankfurt 13:20 Koln 19:00 Groningen 17:40 Apeldoorn 19:00 Groningen 06:00 Brno 14:00 Rostock 05:40 Straubing 07:00 Neumarkt in der Oberpfalz 08:20 Hanau am Main 09:40 Olpe 11:00 Bielefeld 08:00 Wurzburg 05:00 Linz 09:20 Siegen 10:00 Schweinfurt 10:40 Iserlohn 14:00 Gottingen 13:00 Hamburg 15:20 Magdeburg 12:00 Berlin 16:40 Zwickau 11:00 Liege 13:40 Bruxelles 11:00 Liege 15:00 Eindhoven 13:40 Bruxelles 16:20 Haga 15:00 Eindhoven 17:40 Apeldoorn 16:20 Haga
18:55
12:00 Londra 14:30 Deggendorf 20:00 Frankfurt 13:00 Luton 13:30 Passau 03:30 Bruxelles 15:45 Regensburg 22:00 Koln 14:00 Northampton 07:00 Calais 18:30 Manchester 11:00 Londra 16:45 Nurnberg 01:25 Aachen 16:30 Liverpool 14:30 Coventry 15:00 Birmingham 10:00 Londra 18:00 Wurzburg 02:30 Liege 10:00 Viena 13:30 Oxford
23:30 Duda Tour
04:15 Otopeni Aeroport
23:30 Duda Tour
07:30 Constanta 08:00 Mangalia
Sosiri
De la Ora

14:00 Brugge
00:05

08:30 Brno
00:05

08:30 Bratislava
00:10

14:00 Gent
00:20

14:00 Bruxelles
00:30

08:30 Calais 08:30 Calais
00:30

08:30 Hegyeshalom
00:30

14:00 Charleroi
00:40

08:30 Dunkerque 08:30 Dunkerque
00:40

08:30 Gyor
00:40

14:00 Luxembourg
00:50

08:30 Tatabanya
00:50

00:45 Frankfurt
01:00

11:50 Bremen
01:00

14:00 Calais
01:00

08:30 Bratislava
01:00

08:30 Maribor
01:05

14:00 Saarbrucken
01:20

08:30 Pince
01:20

14:00 Kaiserslautern
01:30

14:00 Manheim
01:40

14:00 Heidelberg
01:50

11:50 Oldenburg
02:00

14:00 Nurnberg
02:00

08:30 Gyor
02:00

14:00 Passau
02:10

14:00 Munchen
02:20

00:45 Wurzburg
03:00

11:50 Cloppenburg
03:00

14:00 Ljubljana
03:50

08:30 Livorno
03:50

11:50 Osnabruck 11:50 Viena
04:00

14:00 Viena
04:00

08:30 Reggio di Calabria
04:00

08:30 Scilla
04:10

08:30 Bagnara Calabra
04:15

08:30 Palmi
04:20

08:30 Rosarno
04:25

00:45 Nurnberg
04:30

08:30 Pizzo
04:30

08:30 Case Mortille
04:35

08:30 Martirano Lombardo
04:40

08:30 Rogliano
04:45

08:30 Cerchiara di Calabria
04:50

08:30 Cosenza
04:55

00:45 Manchester
05:00

11:50 Greven
05:00

08:30 Quattromiglio
05:00

08:30 Ostende 08:30 Ostende
05:00

08:30 Viena
05:00

08:30 Aalborg
05:00

08:30 Luxembourg
05:00

08:30 Settimo
05:05

08:30 Waregem 08:30 Waregem
05:05

08:30 Frascineto
05:10

08:30 Tournai 08:30 Tournai
05:10

08:30 Randers
05:10

08:30 Arlon
05:10

08:30 Mormanno
05:15

08:30 Wavre 08:30 Wavre
05:15

11:50 Munster
05:20

08:30 Lagonegro
05:20

08:30 Kortrijk 08:30 Kortrijk
05:20

08:30 Skive 08:30 Holstebro
05:20

08:30 Casalbuono
05:25

08:30 Sala Consilina
05:30

08:30 Namur 08:30 Namur
05:30

08:30 Viborg
05:30

08:30 Namur
05:30

08:30 Lecce
05:35

11:50 Dortmund
05:40

08:30 Tricase
05:40

08:30 Arhus
05:40

08:30 Liege
05:40

08:30 Brindisi
05:45

08:30 Taranto
05:50

08:30 Silkeborg
05:50

08:30 Genk
05:50

08:30 Bari
05:55

08:30 Hasselt
05:55

00:45 Regensburg 00:45 Liverpool
06:00

11:50 Bochum
06:00

08:30 Andria
06:00

08:30 Viena 08:30 Viena
06:00

08:30 Herning
06:00

08:30 Bruxelles
06:00

08:30 Barletta
06:05

08:30 Foggia
06:10

08:30 Vejle
06:10

08:30 Wavre
06:10

08:30 San Severo
06:15

11:50 Essen
06:20

08:30 Termoli
06:20

08:30 Mons 08:30 Mons
06:20

08:30 Charleroi
06:20

08:30 San Salvo
06:30

08:30 Charleroi 08:30 Charleroi
06:30

08:30 Mons
06:30

08:30 Vasto
06:35

11:50 Duisburg
06:40

08:30 Lanciano
06:40

08:30 Bruxelles 08:30 Bruxelles
06:40

08:30 Gent
06:40

08:30 Chieti
06:45

08:30 Brugge 08:30 Brugge
06:45

08:30 Atena Lucana
06:50

08:30 Gent 08:30 Gent
06:50

08:30 Tournai
06:50

08:30 Battipaglia
06:55

08:30 Sint-Niklaas 08:30 Sint-Niklaas
06:55

08:30 Amsterdam
06:55

08:30 Salerno
06:58

00:45 Deggendorf 00:45 Birmingham
07:00

11:50 Wuppertal
07:00

08:30 Antwerp 08:30 Antwerp
07:00

08:30 Hoorn
07:00

08:30 Copenhagen
07:00

08:30 Kortrijk
07:00

08:30 Angri
07:01

08:30 Pompei
07:05

08:30 Hasselt 08:30 Hasselt
07:05

08:30 Leiden
07:05

08:30 Ercolano
07:10

08:30 Genk 08:30 Genk
07:10

08:30 Almere-Haven
07:10

08:30 Roskilde
07:10

08:30 Ostende
07:10

08:30 San Giorgio a Cremano
07:15

08:30 Utrecht
07:15

11:50 Dusseldorf
07:20

08:30 Napoli
07:20

08:30 Drachten
07:20

08:30 Slagelse
07:20

08:30 Brugge
07:20

08:30 Pescara
07:25

08:30 Leeuwarden
07:25

08:30 San Benedetto del Tronto
07:30

08:30 Groningen
07:30

08:30 Nyborg
07:30

08:30 Sint-Niklaas
07:30

08:30 Civitanova Marche
07:35

08:30 Assen
07:35

11:50 Koln
07:40

08:30 Ancona
07:40

08:30 Emmen
07:40

08:30 Svendborg
07:40

08:30 Geel
07:40

08:30 Senegalia
07:45

08:30 Zwolle
07:45

08:30 Pesaro
07:50

08:30 Apeldoorn
07:50

08:30 Odense
07:50

08:30 Turnhout
07:50

08:30 Rimini
07:55

08:30 Deventer
07:55

08:30 Fredericia
07:55

08:30 Rotterdam
07:55

00:45 Northampton 00:45 Passau
08:00

14:00 Salerno 14:00 Salerno
08:00

11:50 Hamburg 11:50 Chemnitz 11:50 Groningen 11:50 Bonn 11:50 Groningen 11:50 Hamburg
08:00

14:00 Swindon 14:00 Norwich 14:00 Lincoln 14:00 Norwich 14:00 Swindon 14:00 Lincoln 14:00 Norwich
08:00

08:30 Afragola
08:00

08:30 Cluj Napoca
08:00

08:30 Almelo
08:00

08:30 Nantes
08:00

08:30 Kolding
08:00

08:30 Haga
08:00

08:30 Caserta
08:05

08:30 Hengelo
08:05

08:30 Esbjerg
08:05

08:30 Amsterdam
08:05

08:30 Caianello
08:10

08:30 Venlo
08:10

08:30 Le Mans
08:10

08:30 Haderslev
08:10

08:30 Emmen
08:10

08:30 Campozillone
08:15

08:30 Enschede
08:15

08:30 Tonder
08:15

11:50 Neuwied 11:50 Hannover 11:50 Hannover
08:20

08:30 Cassino
08:20

08:30 Liege 08:30 Liege
08:20

08:30 Arnhem
08:20

08:30 Rennes
08:20

08:30 Abenra
08:20

08:30 Lingen
08:20

08:30 Frosinone
08:25

08:30 Darmstadt 08:30 Darmstadt
08:25

08:30 Nijmegen
08:25

08:30 Sonderborg
08:25

00:45 Coventry
08:30

08:30 Colleferro
08:30

08:30 Wertheim 08:30 Southampton 08:30 Wertheim 08:30 Southampton
08:30

08:30 Haga
08:30

08:30 Dijon
08:30

08:30 Flensburg
08:30

08:30 Meppen
08:30

08:30 Passerano
08:35

08:30 Rotterdam
08:35

08:30 Rendsburg
08:35

11:50 Koblenz 11:50 Hannover 11:50 Hannover
08:40

08:30 Ansbach 08:30 Ansbach
08:40

08:30 Dordrecht
08:40

08:30 Neumunster
08:40

08:30 Roma
08:45

08:30 Breda
08:45

08:30 Fiano Romano
08:50

08:30 Erlangen 08:30 Erlangen
08:50

08:30 Tilburg
08:50

08:30 Rostock
08:50

08:30 Orte
08:55

08:30 Bad Kissingen 08:30 Bad Kissingen
08:55

08:30 Eindhoven
08:55

08:30 Lubeck
08:55

00:45 Luton
09:00

11:50 Frankfurt 11:50 Zwickau 11:50 Emmen 11:50 Bad Oeynhausen 11:50 Bad Oeynhausen 11:50 Emmen
09:00

14:00 Bristol 14:00 Ipswich 14:00 Chesterfield 14:00 Ipswich 14:00 Bristol 14:00 Chesterfield 14:00 Ipswich
09:00

08:30 Cesena
09:00

08:30 Papenburg
09:00

08:30 Lyon
09:00

08:30 Hamburg
09:00

08:30 Papenburg
09:00

08:30 Ravenna
09:05

08:30 Bocholt
09:05

08:30 Berlin
09:05

08:30 Emden
09:05

08:30 Orvieto
09:10

08:30 Roermond
09:10

08:30 Vetschau
09:10

08:30 Norden
09:10

08:30 Fabro
09:15

08:30 Monchengladbach
09:15

08:30 Leer
09:15

11:50 Bielefeld 11:50 Wiesbaden 11:50 Bielefeld
09:20

08:30 Chiusi
09:20

08:30 Minden
09:20

08:30 Oldenburg
09:20

08:30 Arezzo
09:25

08:30 Osnabruck
09:25

08:30 Flensburg
09:25

00:45 Oxford
09:30

14:00 Southampton 14:00 Southampton
09:30

08:30 Firenze
09:30

08:30 Munster
09:30

08:30 Cuxhaven
09:30

08:30 Sasso Marconi
09:35

08:30 Essen
09:35

08:30 Rendsburg
09:35

11:50 Mainz 11:50 Iserlohn 11:50 Iserlohn
09:40

08:30 Prato
09:40

08:30 Duisburg
09:40

08:30 Neumunster
09:40

08:30 Bologna
09:45

08:30 Dusseldorf
09:45

08:30 Lubeck
09:45

08:30 Ferrara
09:50

08:30 Wuppertal
09:50

08:30 Elmshorn
09:50

08:30 Rovigo
09:55

08:30 Suhl 08:30 Suhl
09:55

08:30 Koln
09:55

08:30 Norderstedt
09:55

00:45 Londra 00:45 Viena
10:00

14:00 Napoli 14:00 Napoli
10:00

11:50 Darmstadt 11:50 Zwolle 11:50 Ludenscheid 11:50 Ludenscheid 11:50 Weimar 11:50 Zwolle
10:00

14:00 Nottingham 14:00 Colchester 14:00 Nottingham 14:00 Colchester 14:00 Winchester 14:00 Winchester 14:00 Colchester
10:00

08:30 Monselice
10:00

08:30 Coburg 08:30 Coburg
10:00

08:30 Aachen
10:00

08:30 Paris
10:00

08:30 Hamburg
10:00

08:30 Abano Terme
10:05

08:30 Duren
10:05

08:30 Paris
10:05

08:30 Stade
10:05

08:30 Torino
10:10

08:30 Bonn
10:10

08:30 Meaux
10:10

08:30 Asti
10:15

08:30 Hamm
10:15

08:30 Reims
10:15

08:30 Bremerhaven
10:15

11:50 Worms 11:50 Meinerzhagen 11:50 Meinerzhagen 11:50 Leipzig
10:20

08:30 Alessandria
10:20

08:30 Hof 08:30 Hof
10:20

08:30 Lippstadt
10:20

08:30 Verdun
10:20

08:30 Luneburg
10:20

08:30 Tortona
10:25

08:30 Bielefeld
10:25

08:30 Metz
10:25

08:30 Uelzen
10:25

14:00 Reading 14:00 Reading
10:30

08:30 Voghera
10:30

08:30 Kulmbach 08:30 Kulmbach
10:30

08:30 Detmold
10:30

08:30 Berna
10:30

08:30 Soltau
10:30

08:30 Novara
10:35

08:30 Paderborn
10:35

08:30 Sankt Gallen
10:35

08:30 Bremen
10:35

00:45 Londra
10:40

11:50 Olpe 11:50 Halle 11:50 Manheim 11:50 Olpe
10:40

08:30 Cremona
10:40

08:30 Bayreuth 08:30 Bayreuth
10:40

08:30 Goslar
10:40

08:30 Lucerne
10:40

08:30 Cloppenburg
10:40

08:30 Pavia
10:45

08:30 Einbeck
10:45

08:30 Zug
10:45

08:30 Vechta
10:45

08:30 Rozzano
10:50

08:30 Stuttgart 08:30 Stuttgart
10:50

08:30 Northeim
10:50

08:30 Basel
10:50

08:30 Celle
10:50

08:30 Kassel
10:55

08:30 Zurich
10:55

08:30 Garbsen
10:55

11:50 Almelo 11:50 Magdeburg 11:50 Heidelberg 11:50 Almelo 11:50 Siegen 11:50 Siegen
11:00

14:00 Basingstoke 14:00 Derby 14:00 Chelmsford 14:00 Sheffield 14:00 Basingstoke 14:00 Chelmsford 14:00 Derby 14:00 Chelmsford
11:00

08:30 Milano
11:00

08:30 Gottingen
11:00

08:30 Winterthur
11:00

08:30 Cottbus
11:00

08:30 Hannover
11:00

08:30 Marburg an der Lahn
11:05

08:30 Singen
11:05

08:30 Dresda
11:05

08:30 Hameln
11:05

08:30 Bergamo
11:10

08:30 Amberg 08:30 Amberg
11:10

08:30 Siegen
11:10

08:30 Offenburg 08:30 Freiburg
11:10

08:30 Limburg an der Lahn
11:15

08:30 Stuttgart
11:15

11:50 Karlsruhe 11:50 Apeldoorn 11:50 Wetzlar 11:50 Wetzlar 11:50 Apeldoorn 11:50 Wolfsburg
11:20

08:30 Brescia
11:20

08:30 Neuwied
11:20

08:30 Saarbrucken
11:20

08:30 Hildesheim
11:20

08:30 Koblenz
11:25

08:30 Luxembourg
11:25

08:30 Salzgitter
11:25

00:45 Londra
11:30

14:00 Guildford 14:00 Guildford
11:30

08:30 Modena
11:30

08:30 Trier
11:30

08:30 Braunschweig
11:30

08:30 Mantova
11:35

08:30 Luxembourg
11:35

08:30 Wolfsburg
11:35

11:50 Pforzheim 11:50 Utrecht 11:50 Giesen 11:50 Giesen 11:50 Northeim 11:50 Utrecht
11:40

08:30 Rozzano
11:40

08:30 Saarbrucken
11:40

08:30 Trier
11:40

08:30 Stendal
11:40

08:30 Monza
11:45

08:30 Wetzlar
11:45

08:30 Bonn
11:45

08:30 Neuruppin
11:45

08:30 Lodi
11:50

08:30 Fulda
11:50

08:30 Koln
11:50

08:30 Oranienburg
11:50

08:30 Rovato
11:55

08:30 Frankfurt
11:55

08:30 Dusseldorf
11:55

08:30 Brandenburg
11:55

11:50 Hanau am Main 11:50 Amsterdam 11:50 Lubeck 11:50 Holle 11:50 Stuttgart 11:50 Lubeck 11:50 Amsterdam 11:50 Hanau am Main
12:00

14:00 Doncaster 14:00 Southend-on-Sea 14:00 Loughborough 14:00 Southend-on-Sea 14:00 Brighton 14:00 Loughborough 14:00 Brighton 14:00 Southend-on-Sea
12:00

08:30 Crema
12:00

08:30 Wiesbaden
12:00

08:30 Essen
12:00

08:30 Berlin
12:00

14:00 Roma 14:00 Roma
12:05

08:30 Piacenza
12:05

08:30 Mainz
12:05

08:30 Dortmund
12:05

08:30 Potsdam
12:05

08:30 Montichiari
12:10

08:30 Hanau am Main
12:10

08:30 Munster
12:10

08:30 Eisenhuttenstadt
12:10

08:30 San Bonifacio
12:15

08:30 Offenbach
12:15

11:50 Haarlem 11:50 Gottingen 11:50 Ulm 11:50 Haarlem 11:50 Wurzburg 11:50 Wurzburg
12:20

08:30 Arzignano
12:20

08:30 Darmstadt
12:20

08:30 Kiel
12:20

08:30 Vicenza
12:25

08:30 Wertheim
12:25

08:30 Lubeck
12:25

14:00 Eastbourne 14:00 Eastbourne
12:30

08:30 Verona
12:30

08:30 Wurzburg
12:30

08:30 Hamburg
12:30

08:30 Padova
12:35

08:30 Coburg
12:35

08:30 Bremen
12:35

11:50 Augsburg 11:50 Haga 11:50 Neustadt an der Aisch 11:50 Neustadt an der Aisch 11:50 Haga 11:50 Kassel
12:40

08:30 Mirano
12:40

08:30 Bad Hersfeld
12:40

08:30 Hannover
12:40

08:30 Venetia
12:45

08:30 Eisenach
12:45

08:30 Starnberg
12:45

08:30 Pordenone
12:50

08:30 Erfurt
12:50

08:30 Murnau am Staffelsee
12:50

08:30 Jena
12:55

08:30 Garmisch-Partenkirchen
12:55

11:50 Munchen 11:50 Rotterdam 11:50 Nurnberg 11:50 Nurnberg 11:50 Rotterdam 11:50 Bad Hersfeld
13:00

14:00 Hastings 14:00 Leicester 14:00 Hastings 14:00 Leicester 14:00 Scunthorpe
13:00

08:30 Newcastle upon Tyne 08:30 Newcastle upon Tyne
13:00

08:30 Gera
13:00

08:30 Rosenheim
13:00

08:30 Vetschau
13:00

08:30 Zwickau
13:05

08:30 Ruhpolding
13:05

08:30 Cottbus
13:05

08:30 Hof
13:10

08:30 Magdeburg
13:10

08:30 Kulmbach
13:15

08:30 Torgau
13:15

11:50 Neumarkt in der Oberpfalz 11:50 Breda 11:50 Fulda 11:50 Breda 11:50 Neumarkt in der Oberpfalz
13:20

08:30 Durham 08:30 Regensburg 08:30 Durham 08:30 Regensburg
13:20

08:30 Bayreuth
13:20

08:30 Riesa
13:20

14:00 Folkestone 14:00 Folkestone
13:30

08:30 Straubing 08:30 Middlesbrough 08:30 Straubing 08:30 Middlesbrough
13:30

08:30 Dessau
13:30

11:50 Tilburg 11:50 Schweinfurt 11:50 Tilburg 11:50 Parsberg 11:50 Parsberg
13:40

08:30 Carlisle 08:30 Carlisle
13:40

08:30 Kendal 08:30 Kendal
13:50

14:00 Modena
14:00

11:50 Rostock 11:50 Eindhoven 11:50 Regensburg 11:50 Rostock 11:50 Regensburg 11:50 Eindhoven 11:50 Bamberg
14:00

14:00 Peterborough 14:00 Peterborough 14:00 Kingston upon Hull
14:00

08:30 Deggendorf 08:30 Lancaster 08:30 Deggendorf 08:30 Lancaster
14:00

08:30 Bad Reichenhall
14:00

08:30 Bernburg
14:00

08:30 Halle
14:05

08:30 Harrogate 08:30 Harrogate
14:10

08:30 Leipzig
14:10

14:00 Mantova
14:20

11:50 Antwerp 11:50 Bogen 11:50 Bogen 11:50 Antwerp 11:50 Bayreuth
14:20

08:30 York 08:30 York
14:20

08:30 Grimma
14:20

08:30 Bamberg
14:25

08:30 Leeds 08:30 Leeds
14:30

08:30 Erlangen
14:30

08:30 Freilassing
14:30

08:30 Gorlitz
14:30

14:00 Parma
14:40

11:50 Straubing 11:50 Brugge 11:50 Plzen 11:50 Brugge 11:50 Straubing
14:40

08:30 Bradford 08:30 Bradford
14:40

08:30 Nurnberg
14:40

08:30 Laufen
14:40

08:30 Bautzen
14:40

08:30 Blackpool 08:30 Blackpool
14:50

08:30 Ingolstadt
14:50

08:30 Kingston upon Hull 08:30 Kingston upon Hull
14:55

08:30 Augsburg
14:55

14:00 Cremona
15:00

11:50 Gent 11:50 Gent 11:50 Deggendorf 11:50 Deggendorf
15:00

14:00 Corby 14:00 York 14:00 Corby
15:00

08:30 Ulm
15:00

08:30 Salzburg
15:00
Duda Tour
20:00 Otopeni Aeroport
15:00

08:30 Dresda
15:00

08:30 Aalen
15:05

08:30 Pirna
15:05

08:30 Doncaster 08:30 Doncaster
15:10

08:30 Stuttgart
15:10

08:30 Graz
15:10

08:30 Freiberg
15:10

08:30 Ludwigsburg
15:15

14:00 Piacenza
15:20

11:50 Passau 11:50 Passau
15:20

14:00 Leeds
15:20

08:30 Scunthorpe 08:30 Scunthorpe
15:20

08:30 Pforzheim
15:20

08:30 Karlsruhe
15:25

14:00 Firenze 14:00 Firenze
15:30

11:50 Bruxelles 11:50 Bruxelles
15:30

08:30 Grimsby 08:30 Grimsby
15:30

08:30 Offenburg
15:30

08:30 Baden-Baden
15:35

14:00 Pavia
15:40

14:00 Bradford
15:40

08:30 Lincoln 08:30 Lincoln
15:40

08:30 Reutlingen
15:40

08:30 Tubingen
15:45

08:30 Sheffield 08:30 Sheffield
15:50

08:30 Balingen
15:50

08:30 Albstadt
15:55

14:00 Tortona
16:00

11:50 Mons 11:50 Berlin 11:50 Mons 11:50 Berlin
16:00

14:00 Halifax 14:00 Kettering 14:00 Kettering
16:00

08:30 Manchester 08:30 Manchester
16:00

08:30 Villingen-Schwenningen
16:00

08:30 Linz
16:00

08:30 Altenburg
16:00

14:00 Prato 14:00 Prato
16:05

08:30 Biberach an der Riß
16:05

08:30 Warrington 08:30 Warrington
16:10

08:30 Singen
16:10

14:00 Alessandria
16:20

14:00 Manchester
16:20

08:30 Liverpool 08:30 Liverpool
16:20

08:30 Memmingen
16:20

11:50 Charleroi 11:50 Charleroi
16:30

08:30 Chester 08:30 Chester
16:30

08:30 Ravensburg
16:30

08:30 Bregenz
16:30

08:30 Chemnitz
16:30

14:00 Asti
16:40

14:00 Bolton
16:40

08:30 Stoke on Trent 08:30 Stoke on Trent
16:40

08:30 Kempten
16:40

08:30 Plauen
16:40

08:30 Derby 08:30 Derby
16:50

08:30 Starnberg
16:50

08:30 Rosenheim
16:55

14:00 Torino
17:00

11:50 Namur 11:50 Liege 11:50 Namur 11:50 Liege
17:00

14:00 Cambridge 14:00 Cambridge 14:00 Preston
17:00

08:30 Nottingham 08:30 Passau 08:30 Nottingham 08:30 Passau
17:00

08:30 Munchen
17:00

08:30 Innsbruck
17:00

08:30 Dachau
17:05

08:30 Wolverhampton 08:30 Wolverhampton
17:10

08:30 Erding
17:10

08:30 Birmingham 08:30 Birmingham
17:15

14:00 Novara
17:20

14:00 Liverpool
17:20

08:30 Coventry 08:30 Coventry
17:20

08:30 Freising
17:20

08:30 Boston 08:30 Boston
17:25

08:30 Grantham 08:30 Grantham
17:30

08:30 Landshut
17:30
Duda Tour
02:00 Mangalia
17:30

14:00 Milano
17:40

14:00 Warrington
17:40

08:30 Leicester 08:30 Leicester
17:40

08:30 Degendorf
17:40

14:00 Bologna 14:00 Bologna
17:50

08:30 Trieste
17:55

08:30 Peterborough 08:30 Peterborough
17:55

00:45 Bruxelles
18:00

14:00 Como
18:00

11:50 Dresda 11:50 Linz 11:50 Dresda
18:00

14:00 Northampton 14:00 Chester 14:00 Northampton
18:00

08:30 Corby 08:30 Corby
18:00

08:30 Passau
18:00

08:30 Kufstein
18:00

08:30 Pirna
18:00

08:30 Teplice
18:05

08:30 Kettering 08:30 Kettering
18:10

08:30 Praga
18:10

14:00 Bergamo
18:20

14:00 Stoke on Trent
18:20

08:30 Bedford 08:30 Bedford
18:20

08:30 Luton 08:30 Luton
18:25
Duda Tour
02:00 Constanta
18:30

14:00 Brescia
18:40

14:00 Wolverhampton
18:40

08:30 Winchester 08:30 Winchester
18:40

08:30 Basingstoke 08:30 Basingstoke
18:50

08:30 Reading 08:30 Reading
18:55

00:45 Liege
19:00

14:00 Verona
19:00

11:50 Luxembourg 11:50 Luxembourg
19:00

14:00 Bedford 14:00 Birmingham 14:00 Bedford
19:00

08:30 Oxford 08:30 Oxford
19:00

08:30 Wels
19:00

08:30 Jihlava
19:00

08:30 Newport 08:30 Newport
19:10

14:00 Padova 14:00 Padova
19:20

14:00 Coventry
19:20

08:30 Cardiff 08:30 Cardiff
19:20

08:30 Bath 08:30 Bath
19:30

14:00 Warwick
19:40

08:30 Plymouth 08:30 Plymouth
19:40

08:30 Brighton 08:30 Brighton
19:50

14:00 Mirano 14:00 Mirano
19:55

08:30 Worcester 08:30 Worcester
19:55

11:50 Praga 11:50 Praga
20:00

14:00 Worcester 14:00 Milton Keynes 14:00 Milton Keynes
20:00

08:30 Hereford 08:30 Linz 08:30 Linz 08:30 Hereford
20:00

08:30 Melk
20:00

08:30 Praga
20:00

08:30 Gloucester 08:30 Gloucester
20:10

08:30 Sankt Polten
20:10

14:00 Stratford-upon-Avon
20:20

08:30 Swansea 08:30 Swansea
20:20

08:30 Braunau am Inn
20:20

00:45 Aachen
20:30

14:00 Venetia 14:00 Venetia
20:30

08:30 Weston-super-Mare 08:30 Weston-super-Mare
20:30

08:30 Wolfsberg
20:30

08:30 Swindon 08:30 Swindon
20:35

14:00 Bicester
20:40

08:30 Bristol 08:30 Bristol
20:40

08:30 Amstetten
20:40

08:30 Torquay 08:30 Torquay
20:45

08:30 Exeter 08:30 Exeter
20:50

08:30 Neustadt
20:50

08:30 Bournemouth 08:30 Bournemouth
20:55

14:00 Luton 14:00 Luton 14:00 Oxford
21:00

08:30 Ljubljana
21:00

08:30 Portsmouth 08:30 Portsmouth
21:00

08:30 Wels
21:00

08:30 Weitra
21:00

08:30 Jihlava
21:00

08:30 Worthing 08:30 Worthing
21:10

08:30 Gmunden
21:10

14:00 Londra
21:20

08:30 Eastbourne 08:30 Eastbourne
21:20

08:30 Waidhofen an der Thaya
21:20

08:30 Norwich 08:30 Norwich
21:25

08:30 Cambridge 08:30 Cambridge
21:30

08:30 Langau
21:30

08:30 Ipswich 08:30 Ipswich
21:35

14:00 Londra
21:40

08:30 Colchester 08:30 Colchester
21:40

08:30 Zwettl Stadt
21:40

08:30 Chelmsford 08:30 Chelmsford
21:45

08:30 Canterbury 08:30 Canterbury
21:50

08:30 Krems an der Donau
21:50

08:30 Londra 08:30 Londra
21:55

00:45 Koln
22:00

11:50 Brno 11:50 Brno
22:00

14:00 Rochester
22:00

08:30 Wels 08:30 Wels
22:00

08:30 Amstetten
22:00

08:30 Stockerau
22:00

08:30 Brno
22:00

08:30 Folkestone 08:30 Folkestone
22:10

14:00 Maidstone
22:20

08:30 Amstetten 08:30 Dover 08:30 Amstetten 08:30 Dover
22:20

14:00 Faversham
22:40

14:00 Canterbury
23:00

08:30 Melk
23:00

08:30 Viena
23:00

14:00 Trieste 14:00 Trieste
23:05

14:00 Dover
23:15

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.