Gara CFR Sibiu - Mersul autobuzelor Sibiu Sibiu Romania

Gara CFR Sibiu

Sibiu, Romania

Adresă: Piata 1 Decembrie 1918

Plecări
Ora Către
00:50 Amarilia
02:25 Deva 06:00 Arad 04:00 Lugoj 01:15 Sebes 05:00 Timisoara 02:15 Orastie 05:30 Giarmata
01:00
04:00 Lugoj 18:30 Viena 05:00 Timisoara 12:30 Budapesta 06:00 Arad 02:30 Deva
03:00
08:30 Focsani 07:30 Onesti 07:00 Adjud 06:30 Targu Secuiesc 10:30 Galati 05:30 Brasov 09:00 Tecuci 10:00 Braila 04:30 Fagaras
03:00 Amarilia
07:30 Onesti 09:00 Tecuci 06:30 Targu Secuiesc 08:30 Focsani 08:15 Tisita 05:30 Brasov 10:30 Galati 08:00 Adjud 04:30 Fagaras 10:00 Braila
09:30
17:00 Braila 14:50 Marasesti 12:00 Brasov 16:30 Galati 14:30 Adjud 10:30 Fagaras 15:30 Focsani 14:00 Onesti 15:00 Tisita 13:00 Targu Secuiesc
11:00
17:30 Focsani 14:00 Brasov 19:30 Galati 17:00 Adjud 13:00 Fagaras 19:00 Braila 16:30 Onesti 18:00 Tecuci 15:00 Targu Secuiesc
11:00
10:35 Ferrara 10:58 Arezzo 11:30 Orte 08:30 Modena 09:00 Rozzano 09:40 Voghera 10:10 Torino 08:50 Bergamo 13:00 Pescara 11:25 Cesena 09:20 Cremona 12:40 Senegalia 14:15 San Severo 10:00 Alessandria 15:00 Lecce 01:00 Pince 10:20 Monselice 12:00 Cassino 14:05 San Salvo 10:45 Prato 16:30 Scilla 12:55 San Benedetto del Tronto 11:05 Fabro 13:50 Lanciano 12:35 Pesaro 11:40 Roma 16:00 Martirano Lombardo 14:45 Brindisi 15:40 Quattromiglio 11:50 Colleferro 15:20 Lagonegro 16:25 Bagnara Calabra 13:35 Battipaglia 16:15 Rosarno 13:15 Ercolano 15:55 Rogliano 12:20 Caserta 15:35 Settimo 05:20 Vicenza 15:10 Casalbuono 07:00 Piacenza 13:30 Salerno 08:00 Monza 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 12:30 Rimini 05:30 Arzignano 14:25 Barletta 07:30 Crema 03:00 Maribor 08:10 Rozzano 14:10 Termoli 10:50 Sasso Marconi 11:01 Chiusi 11:35 Fiano Romano 08:40 Brescia 09:10 Pavia 09:50 Tortona 10:15 Abano Terme 14:05 San Salvo 11:20 Ravenna 08:55 Milano 12:55 San Benedetto del Tronto 14:50 Tricase 09:30 Novara 12:35 Pesaro 04:50 Mirano 10:05 Asti 14:45 Brindisi 14:35 Bari 10:30 Rovigo 11:50 Colleferro 13:55 Vasto 10:55 Firenze 16:25 Bagnara Calabra 12:50 Civitanova Marche 11:10 Orvieto 16:15 Rosarno 10:40 Bologna 11:45 Passerano 15:55 Rogliano 14:40 Taranto 15:35 Settimo 11:55 Frosinone 15:10 Casalbuono 16:20 Palmi 13:30 Salerno 16:10 Pizzo 13:10 San Giorgio a Cremano 15:50 Cerchiara di Calabria 12:15 Caianello 15:30 Frascineto 05:30 Arzignano 15:05 Sala Consilina 07:30 Crema 13:25 Angri 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 11:25 Cesena 05:40 San Bonifacio 14:15 San Severo 07:40 Rovato 01:00 Pince 08:20 Mantova 10:45 Prato 11:05 Fabro 11:40 Roma 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 09:20 Cremona 10:00 Alessandria 10:20 Monselice 08:30 Modena 13:55 Vasto 04:40 Venetia 09:00 Rozzano 12:50 Civitanova Marche 14:30 Andria 09:40 Voghera 10:40 Bologna 04:00 Ljubljana 10:10 Torino 14:40 Taranto 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 11:55 Frosinone 13:45 Chieti 10:58 Arezzo 16:20 Palmi 12:45 Ancona 11:30 Orte 16:10 Pizzo 05:00 Padova 15:50 Cerchiara di Calabria 12:10 Campozillone 15:30 Frascineto 16:35 Reggio di Calabria 15:05 Sala Consilina 04:30 Trieste 13:25 Angri 16:05 Case Mortille 13:05 Napoli 15:45 Cosenza 04:35 Pordenone 15:25 Mormanno 05:40 San Bonifacio 13:40 Atena Lucana 07:40 Rovato 13:20 Pompei 12:25 Afragola 11:20 Ravenna 05:10 Verona 14:50 Tricase 06:00 Montichiari 04:50 Mirano 07:45 Lodi 14:35 Bari 10:55 Firenze 11:10 Orvieto 11:45 Passerano 08:20 Mantova 08:55 Milano 09:30 Novara 10:05 Asti 10:30 Rovigo 08:40 Brescia 13:45 Chieti 12:30 Rimini 09:10 Pavia 12:45 Ancona 14:25 Barletta 09:50 Tortona 05:00 Padova 03:00 Maribor 10:15 Abano Terme 12:10 Campozillone 14:10 Termoli 10:50 Sasso Marconi 16:35 Reggio di Calabria 13:00 Pescara 11:01 Chiusi 04:30 Trieste 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 16:05 Case Mortille 15:00 Lecce 15:45 Cosenza 12:00 Cassino 15:25 Mormanno 16:30 Scilla 13:40 Atena Lucana 13:50 Lanciano 13:20 Pompei 16:00 Martirano Lombardo 12:25 Afragola 15:40 Quattromiglio 05:10 Verona 15:20 Lagonegro 06:00 Montichiari 13:35 Battipaglia 07:45 Lodi 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 04:40 Venetia 05:20 Vicenza 14:30 Andria 07:00 Piacenza 04:00 Ljubljana 08:00 Monza 14:20 Foggia
11:00
12:00 Cluj Napoca
11:00
12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 10:45 Erlangen 03:30 Swansea 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 06:20 Derby 04:40 Southampton 03:00 Linz 06:10 Wolverhampton 05:00 Kettering 01:20 Brighton 03:30 Swansea 05:40 Grantham 04:00 Oxford 02:40 Bristol 04:40 Southampton 02:00 Exeter 05:00 Kettering 07:20 Lincoln 05:40 Grantham 06:50 Liverpool 02:40 Bristol 07:45 Doncaster 02:00 Exeter 08:10 Leeds 07:20 Lincoln 08:50 Kendal 06:50 Liverpool 01:10 Eastbourne 07:45 Doncaster 00:45 Colchester 08:10 Leeds 15:30 Calais 08:50 Kendal 13:10 Wavre 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 11:05 Liege 10:45 Erlangen 10:15 Hof 05:55 Regensburg 03:00 Linz 01:20 Brighton 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 00:30 Londra 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 01:40 Portsmouth 00:10 Folkestone 02:00 Wels 03:00 Weston-super-Mare 05:10 Corby 10:00 Stuttgart 03:40 Gloucester 05:50 Boston 04:10 Reading 02:10 Torquay 00:10 Folkestone 10:40 Bad Kissingen 05:10 Corby 07:10 Sheffield 05:50 Boston 06:30 Stoke on Trent 02:10 Torquay 07:50 Kingston upon Hull 10:40 Bad Kissingen 08:20 York 07:10 Sheffield 08:55 Carlisle 06:30 Stoke on Trent 01:00 Norwich 07:50 Kingston upon Hull 00:40 Chelmsford 08:20 York 15:00 Dunkerque 08:55 Carlisle 13:00 Kortrijk 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 11:00 Darmstadt 00:30 Londra 10:10 Kulmbach 05:50 Straubing 02:00 Wels 10:00 Stuttgart 01:00 Norwich 12:20 Brugge 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 10:30 Suhl 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 02:50 Swindon 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 06:15 Nottingham 04:50 Luton 01:10 Amstetten 03:10 Cardiff 05:20 Peterborough 19:15 Newcastle upon Tyne 03:50 Hereford 05:55 Coventry 04:20 Basingstoke 02:20 Plymouth 04:50 Luton 13:50 Waregem 05:20 Peterborough 07:00 Manchester 05:55 Coventry 06:40 Chester 02:20 Plymouth 07:55 Blackpool 13:50 Waregem 08:30 Harrogate 07:00 Manchester 09:00 Middlesbrough 06:40 Chester 00:55 Cambridge 07:55 Blackpool 00:35 Canterbury 08:30 Harrogate 14:55 Ostende 09:00 Middlesbrough 12:55 Namur 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 11:20 Hasselt 10:55 Wertheim 10:30 Suhl 10:05 Bayreuth 05:40 Deggendorf 01:10 Amstetten 19:15 Newcastle upon Tyne 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 11:15 Genk 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 03:20 Newport 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 01:50 Bournemouth 04:30 Winchester 05:30 Passau 01:30 Worthing 04:55 Bedford 23:00 Viena 03:20 Newport 05:30 Leicester 03:55 Worcester 06:00 Birmingham 04:30 Winchester 02:30 Bath 04:55 Bedford 07:30 Grimsby 05:30 Leicester 06:55 Warrington 06:00 Birmingham 07:40 Scunthorpe 02:30 Bath 08:00 Bradford 07:30 Grimsby 08:40 Lancaster 06:55 Warrington 09:10 Durham 07:40 Scunthorpe 00:50 Ipswich 08:00 Bradford 18:00 Dover 08:40 Lancaster 13:40 Tournai 09:10 Durham 12:50 Mons 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 11:15 Genk 10:50 Ansbach 10:20 Coburg 06:00 Amberg 05:30 Passau 23:00 Viena
11:00
14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 05:00 Passau 11:05 Bayreuth 01:00 Viena 10:40 Ingolstadt 18:25 Almere-Haven 10:00 Stuttgart 18:05 Groningen 09:00 Offenburg 17:40 Deventer 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 16:15 Monchengladbach 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 05:00 Passau 14:00 Koblenz 01:00 Viena 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 13:50 Luxembourg 12:50 Darmstadt 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 04:00 Wels 11:00 Bamberg 18:40 Amsterdam 10:30 Augsburg 18:20 Utrecht 09:40 Ludwigsburg 17:55 Emmen 11:40 Zwickau 17:35 Almelo 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 03:00 Amstetten 10:55 Erlangen 18:35 Hoorn 10:20 Ulm 18:15 Drachten 09:30 Pforzheim 17:50 Zwolle 08:40 Baden-Baden 17:30 Hengelo 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 16:25 Bocholt 12:30 Wurzburg 13:00 Hanau am Main 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 15:38 Koln 11:10 Kulmbach 02:00 Melk 10:50 Nurnberg 18:30 Leiden 10:10 Aalen 18:10 Leeuwarden 09:20 Karlsruhe 17:45 Apeldoorn 08:30 Reutlingen 17:25 Venlo 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 13:55 Trier 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 15:38 Koln 13:55 Trier 02:00 Melk 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 16:20 Roermond 13:05 Mainz 12:40 Wertheim
11:00
22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 23:00 Wolfsberg 04:00 Innsbruck 12:40 Le Mans 05:40 Salzburg 21:50 Krems an der Donau 06:40 Rosenheim 07:10 Murnau am Staffelsee 08:00 Bremen 22:30 Weitra 08:55 Munster 20:30 Tatabanya 09:30 Koln 23:30 Melk 10:00 Saarbrucken 05:00 Linz 10:20 Singen 06:10 Bad Reichenhall 10:50 Zug 07:20 Starnberg 11:20 Metz 08:40 Lubeck 11:55 Paris 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 12:20 Dijon 11:00 Sankt Gallen 23:05 Braunau am Inn 11:40 Reims 23:50 Kufstein 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 12:10 Lyon 04:30 Bregenz 12:50 Nantes 06:05 Freilassing 21:55 Zwettl Stadt 07:00 Garmisch-Partenkirchen 22:00 Langau 08:30 Hamburg 22:40 Neustadt 09:00 Dortmund 20:50 Hegyeshalom 09:40 Bonn 23:40 Wels 10:05 Stuttgart 05:30 Graz 10:25 Winterthur 06:30 Ruhpolding 10:55 Lucerne 07:30 Hannover 11:30 Verdun 08:50 Kiel 12:00 Paris 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 12:30 Rennes 11:10 Berna 21:40 Stockerau 11:50 Meaux 06:00 Laufen 23:00 Wolfsberg 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 12:20 Dijon 05:00 Linz 23:05 Braunau am Inn 06:10 Bad Reichenhall 23:50 Kufstein 07:20 Starnberg 22:10 Waidhofen an der Thaya 08:40 Lubeck 22:50 Amstetten 09:10 Essen 21:30 Viena 09:50 Trier 04:00 Innsbruck 10:10 Freiburg 05:40 Salzburg 10:30 Zurich 06:40 Rosenheim 11:00 Sankt Gallen 08:00 Bremen 11:40 Reims 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 12:40 Le Mans 11:20 Metz 21:50 Krems an der Donau 11:55 Paris 12:10 Lyon 12:00 Paris 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 12:30 Rennes 05:30 Graz 21:40 Stockerau 06:30 Ruhpolding 06:00 Laufen 07:30 Hannover 22:20 Gmunden 08:50 Kiel 20:40 Gyor 09:20 Dusseldorf 23:10 Sankt Polten 09:55 Luxembourg 04:30 Bregenz 10:15 Offenburg 06:05 Freilassing 10:40 Basel 07:00 Garmisch-Partenkirchen 11:10 Berna 08:30 Hamburg 11:50 Meaux 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 12:50 Nantes 11:30 Verdun 21:55 Zwettl Stadt
11:00
14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 00:50 Brno 05:30 Vetschau 05:00 Pirna 13:00 Rostock 06:00 Berlin 14:10 Sonderborg 13:30 Neumunster 14:30 Esbjerg 14:15 Abenra 15:00 Svendborg 14:35 Kolding 15:30 Copenhagen 15:10 Nyborg 15:50 Arhus 15:35 Vejle 16:10 Randers 15:55 Viborg 00:30 Gyor 16:20 Aalborg 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:50 Brno 05:00 Pirna 01:00 Jihlava 06:00 Berlin 05:05 Dresda 13:30 Neumunster 11:00 Hamburg 14:15 Abenra 13:40 Rendsburg 14:35 Kolding 14:20 Tonder 15:10 Nyborg 14:40 Fredericia 15:35 Vejle 15:20 Slagelse 15:55 Viborg 15:40 Herning 16:20 Aalborg 16:00 Holstebro 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 01:00 Jihlava 00:30 Gyor 05:05 Dresda 04:00 Praga 11:00 Hamburg 05:10 Cottbus 13:40 Rendsburg 12:00 Lubeck 14:20 Tonder 14:00 Flensburg 14:40 Fredericia 14:25 Haderslev 15:20 Slagelse 14:50 Odense 15:40 Herning 15:25 Roskilde 16:00 Holstebro 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:30 Gyor 04:00 Praga 00:40 Bratislava 05:10 Cottbus 04:05 Teplice 12:00 Lubeck 05:30 Vetschau 14:00 Flensburg 13:00 Rostock 14:25 Haderslev 14:10 Sonderborg 14:50 Odense 14:30 Esbjerg 15:25 Roskilde 15:00 Svendborg 15:45 Silkeborg 15:30 Copenhagen 16:05 Skive 15:50 Arhus 16:10 Randers 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg
11:00
08:50 Hannover 09:50 Bremerhaven 09:15 Cloppenburg 08:40 Hildesheim 06:35 Leipzig 08:20 Stendal 07:00 Riesa 19:50 Bratislava 07:30 Vetschau 00:05 Plauen 13:45 Luxembourg 06:10 Dresda 13:10 Genk 09:00 Celle 12:45 Charleroi 06:20 Gorlitz 12:25 Kortrijk 06:45 Bernburg 12:05 Geel 07:10 Magdeburg 11:45 Amsterdam 07:50 Potsdam 11:25 Papenburg 13:30 Namur 11:05 Oldenburg 12:55 Bruxelles 10:30 Cuxhaven 12:35 Gent 10:10 Elmshorn 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 10:00 Hamburg 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 08:55 Garbsen 09:45 Luneburg 06:15 Bautzen 08:35 Salzgitter 06:40 Halle 08:15 Neuruppin 07:05 Torgau 21:00 Brno 07:40 Eisenhuttenstadt 00:10 Chemnitz 13:40 Arlon 08:45 Hameln 13:00 Hasselt 09:10 Vechta 12:40 Mons 06:30 Grimma 12:20 Ostende 06:50 Dessau 12:00 Turnhout 07:20 Cottbus 11:40 Emmen 08:00 Berlin 11:20 Emden 13:20 Liege 09:20 Bremen 12:50 Wavre 10:25 Rendsburg 12:30 Tournai 10:05 Norderstedt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 10:15 Lubeck 09:55 Stade 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 09:00 Celle 09:35 Uelzen 06:20 Gorlitz 08:30 Braunschweig 06:45 Bernburg 08:10 Oranienburg 07:10 Magdeburg 22:00 Jihlava 07:50 Potsdam 06:00 Freiberg 13:30 Namur 08:50 Hannover 12:55 Bruxelles 09:15 Cloppenburg 12:35 Gent 06:35 Leipzig 12:15 Brugge 07:00 Riesa 11:55 Rotterdam 07:30 Vetschau 11:35 Lingen 13:45 Luxembourg 11:15 Norden 13:10 Genk 00:20 Altenburg 12:45 Charleroi 10:20 Neumunster 12:25 Kortrijk 09:50 Bremerhaven 10:00 Hamburg 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 10:10 Elmshorn 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 09:10 Vechta 09:30 Soltau 06:30 Grimma 08:25 Wolfsburg 06:50 Dessau 08:05 Brandenburg 07:20 Cottbus 23:00 Praga 08:00 Berlin 06:05 Pirna 13:20 Liege 08:55 Garbsen 12:50 Wavre 06:15 Bautzen 12:30 Tournai 06:40 Halle 12:10 Sint-Niklaas 07:05 Torgau 11:50 Haga 07:40 Eisenhuttenstadt 11:30 Meppen 13:40 Arlon 11:10 Leer 13:00 Hasselt 11:00 Flensburg 12:40 Mons 10:15 Lubeck 09:45 Luneburg 09:55 Stade 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 10:05 Norderstedt 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg
11:00 Amarilia
19:30 Galati 17:15 Tisita 14:00 Brasov 19:00 Braila 17:00 Adjud 13:00 Fagaras 18:00 Tecuci 16:30 Onesti 17:30 Focsani 15:00 Targu Secuiesc
12:00
15:30 Floresti 13:30 Alba Iulia 15:00 Cluj Napoca 13:00 Sebes 14:30 Turda 12:30 Sibiu International Airport 14:00 Aiud
14:00 Amarilia
22:30 Galati 20:15 Tisita 17:00 Brasov 22:00 Braila 20:00 Adjud 16:00 Fagaras 21:00 Tecuci 19:30 Onesti 20:30 Focsani 18:00 Targu Secuiesc
15:25 Amarilia
18:30 Lugoj 15:45 Sebes 19:30 Timisoara 16:45 Orastie 20:00 Giarmata 16:55 Deva 21:00 Arad
15:30
02:00 Budapesta 20:30 Arad 17:00 Deva 18:30 Lugoj 08:00 Viena 19:30 Timisoara
17:00 Amarilia
18:15 Orastie 21:30 Giarmata 18:30 Deva 22:00 Arad 20:00 Lugoj 17:30 Sebes 21:00 Timisoara
18:00
00:00 Tecuci 21:30 Targu Secuiesc 23:30 Focsani 20:30 Brasov 01:30 Galati 23:00 Adjud 19:30 Fagaras 01:00 Braila 22:30 Onesti
20:30
08:00 Budapesta 01:30 Arad 00:30 Timisoara 23:30 Lugoj 14:00 Viena 22:00 Deva
23:00
03:30 Otopeni Aeroport
Sosiri
De la Ora

03:00 Lugoj 18:00 Viena
00:00

09:00 Brno 09:00 Brno
00:05

09:00 Bratislava 09:00 Bratislava
00:10

11:00 Budapesta
00:30

09:00 Calais 09:00 Calais
00:30

09:00 Hegyeshalom 09:00 Hegyeshalom
00:30

09:00 Dunkerque 09:00 Dunkerque
00:40

09:00 Gyor 09:00 Gyor
00:40

09:00 Tatabanya 09:00 Tatabanya
00:50

09:00 Bratislava 09:00 Bratislava
01:00

09:00 Maribor 09:00 Maribor
01:05

09:00 Pince 09:00 Pince
01:20

03:00 Deva
01:30
Amarilia
03:00 Deva
01:30
Amarilia
03:00 Orastie
01:45

09:00 Gyor 09:00 Gyor
02:00
Amarilia
03:00 Sebes
02:45

03:00 Viena
04:00

09:00 Reggio di Calabria 09:00 Reggio di Calabria
04:00

09:00 Scilla 09:00 Scilla
04:10

09:00 Bagnara Calabra 09:00 Bagnara Calabra
04:15

09:00 Palmi 09:00 Palmi
04:20

09:00 Rosarno 09:00 Rosarno
04:25

09:00 Pizzo 09:00 Pizzo
04:30

09:00 Case Mortille 09:00 Case Mortille
04:35

09:00 Martirano Lombardo 09:00 Martirano Lombardo
04:40

09:00 Rogliano 09:00 Rogliano
04:45

09:00 Cerchiara di Calabria 09:00 Cerchiara di Calabria
04:50

09:00 Cosenza 09:00 Cosenza
04:55

09:00 Quattromiglio 09:00 Quattromiglio
05:00

09:00 Ostende 09:00 Ostende
05:00

09:00 Viena 09:00 Viena
05:00

09:00 Aalborg 09:00 Aalborg
05:00

09:00 Luxembourg 09:00 Luxembourg
05:00

12:00 Braila
05:00

09:00 Settimo 09:00 Settimo
05:05

09:00 Waregem 09:00 Waregem
05:05

09:00 Frascineto 09:00 Frascineto
05:10

09:00 Tournai 09:00 Tournai
05:10

09:00 Randers 09:00 Randers
05:10

09:00 Arlon 09:00 Arlon
05:10

09:00 Mormanno 09:00 Mormanno
05:15

09:00 Wavre 09:00 Wavre
05:15

09:00 Lagonegro 09:00 Lagonegro
05:20

09:00 Kortrijk 09:00 Kortrijk
05:20

09:00 Holstebro 09:00 Skive 09:00 Holstebro 09:00 Skive
05:20

09:00 Casalbuono 09:00 Casalbuono
05:25

09:00 Sala Consilina 09:00 Sala Consilina
05:30

09:00 Namur 09:00 Namur
05:30

09:00 Viborg 09:00 Viborg
05:30

09:00 Namur 09:00 Namur
05:30

12:00 Galati
05:30
Amarilia
17:00 Tulcea
05:30

09:00 Lecce 09:00 Lecce
05:35

09:00 Tricase 09:00 Tricase
05:40

09:00 Arhus 09:00 Arhus
05:40

09:00 Liege 09:00 Liege
05:40

09:00 Brindisi 09:00 Brindisi
05:45

09:00 Taranto 09:00 Taranto
05:50

09:00 Silkeborg 09:00 Silkeborg
05:50

09:00 Genk 09:00 Genk
05:50
Amarilia
15:25 Galati
05:50

09:00 Bari 09:00 Bari
05:55

09:00 Hasselt 09:00 Hasselt
05:55

15:30 Galati
06:00

11:00 Arad
06:00

09:00 Andria 09:00 Andria
06:00

09:00 Viena 09:00 Viena
06:00

09:00 Herning 09:00 Herning
06:00

09:00 Bruxelles 09:00 Bruxelles
06:00

09:30 Floresti
06:00
Amarilia
11:00 Arad
06:00

09:00 Barletta 09:00 Barletta
06:05

09:00 Foggia 09:00 Foggia
06:10

09:00 Vejle 09:00 Vejle
06:10

09:00 Wavre 09:00 Wavre
06:10

09:00 San Severo 09:00 San Severo
06:15

09:00 Termoli 09:00 Termoli
06:20

09:00 Mons 09:00 Mons
06:20

09:00 Charleroi 09:00 Charleroi
06:20
Amarilia
15:25 Braila
06:25

18:00 Budapesta
06:30

09:00 San Salvo 09:00 San Salvo
06:30

09:00 Charleroi 09:00 Charleroi
06:30

09:00 Mons 09:00 Mons
06:30

09:00 Vasto 09:00 Vasto
06:35

09:00 Lanciano 09:00 Lanciano
06:40

09:00 Bruxelles 09:00 Bruxelles
06:40

09:00 Gent 09:00 Gent
06:40

12:00 Focsani
06:40

09:00 Chieti 09:00 Chieti
06:45

09:00 Brugge 09:00 Brugge
06:45
Amarilia
11:00 Giarmata
06:45

09:00 Atena Lucana 09:00 Atena Lucana
06:50

09:00 Gent 09:00 Gent
06:50

09:00 Tournai 09:00 Tournai
06:50

12:00 Tisita
06:50

09:00 Battipaglia 09:00 Battipaglia
06:55

09:00 Sint-Niklaas 09:00 Sint-Niklaas
06:55

09:00 Amsterdam 09:00 Amsterdam
06:55

09:00 Salerno 09:00 Salerno
06:58

15:30 Braila
07:00

11:00 Timisoara
07:00

09:00 Antwerp 09:00 Antwerp
07:00

09:00 Hoorn 09:00 Hoorn
07:00

09:00 Copenhagen 09:00 Copenhagen
07:00

09:00 Kortrijk 09:00 Kortrijk
07:00

09:30 Cluj Napoca
07:00

12:00 Marasesti
07:00
Amarilia
11:00 Timisoara
07:00

09:00 Angri 09:00 Angri
07:01

09:00 Pompei 09:00 Pompei
07:05

09:00 Hasselt 09:00 Hasselt
07:05

09:00 Leiden 09:00 Leiden
07:05

09:00 Ercolano 09:00 Ercolano
07:10

09:00 Genk 09:00 Genk
07:10

09:00 Almere-Haven 09:00 Almere-Haven
07:10

09:00 Roskilde 09:00 Roskilde
07:10

09:00 Ostende 09:00 Ostende
07:10

12:00 Adjud
07:10

09:00 San Giorgio a Cremano 09:00 San Giorgio a Cremano
07:15

09:00 Utrecht 09:00 Utrecht
07:15

09:00 Napoli 09:00 Napoli
07:20

09:00 Drachten 09:00 Drachten
07:20

09:00 Slagelse 09:00 Slagelse
07:20

09:00 Brugge 09:00 Brugge
07:20

09:00 Pescara 09:00 Pescara
07:25

09:00 Leeuwarden 09:00 Leeuwarden
07:25
Amarilia
15:25 Tecuci
07:25

15:30 Tecuci
07:30

09:00 San Benedetto del Tronto 09:00 San Benedetto del Tronto
07:30

09:00 Groningen 09:00 Groningen
07:30

09:00 Nyborg 09:00 Nyborg
07:30

09:00 Sint-Niklaas 09:00 Sint-Niklaas
07:30

09:30 Turda
07:30
Amarilia
17:00 Galati
07:30

09:00 Civitanova Marche 09:00 Civitanova Marche
07:35

09:00 Assen 09:00 Assen
07:35

09:00 Ancona 09:00 Ancona
07:40

09:00 Emmen 09:00 Emmen
07:40

09:00 Svendborg 09:00 Svendborg
07:40

09:00 Geel 09:00 Geel
07:40

12:00 Onesti
07:40

09:00 Senegalia 09:00 Senegalia
07:45

09:00 Zwolle 09:00 Zwolle
07:45

09:00 Pesaro 09:00 Pesaro
07:50

09:00 Apeldoorn 09:00 Apeldoorn
07:50

09:00 Odense 09:00 Odense
07:50

09:00 Turnhout 09:00 Turnhout
07:50
Amarilia
15:25 Focsani
07:50

09:00 Rimini 09:00 Rimini
07:55

09:00 Deventer 09:00 Deventer
07:55

09:00 Fredericia 09:00 Fredericia
07:55

09:00 Rotterdam 09:00 Rotterdam
07:55

15:30 Focsani
08:00

09:00 Afragola 09:00 Afragola
08:00

09:00 Cluj Napoca
08:00

09:00 Almelo 09:00 Almelo
08:00

09:00 Nantes 09:00 Nantes
08:00

09:00 Kolding 09:00 Kolding
08:00

09:00 Haga 09:00 Haga
08:00

09:30 Aiud
08:00
Amarilia
17:00 Braila
08:00

09:00 Caserta 09:00 Caserta
08:05

09:00 Hengelo 09:00 Hengelo
08:05

09:00 Esbjerg 09:00 Esbjerg
08:05

09:00 Amsterdam 09:00 Amsterdam
08:05

09:00 Caianello 09:00 Caianello
08:10

09:00 Venlo 09:00 Venlo
08:10

09:00 Le Mans 09:00 Le Mans
08:10

09:00 Haderslev 09:00 Haderslev
08:10

09:00 Emmen 09:00 Emmen
08:10

11:00 Lugoj
08:15

09:00 Campozillone 09:00 Campozillone
08:15

09:00 Enschede 09:00 Enschede
08:15

09:00 Tonder 09:00 Tonder
08:15

09:30 Alba Iulia
08:15
Amarilia
15:25 Tisita
08:15
Amarilia
11:00 Lugoj
08:15

09:00 Cassino 09:00 Cassino
08:20

09:00 Liege 09:00 Liege
08:20

09:00 Arnhem 09:00 Arnhem
08:20

09:00 Rennes 09:00 Rennes
08:20

09:00 Abenra 09:00 Abenra
08:20

09:00 Lingen 09:00 Lingen
08:20

09:00 Frosinone 09:00 Frosinone
08:25

09:00 Darmstadt 09:00 Darmstadt
08:25

09:00 Nijmegen 09:00 Nijmegen
08:25

09:00 Sonderborg 09:00 Sonderborg
08:25

09:00 Colleferro 09:00 Colleferro
08:30

09:00 Southampton 09:00 Southampton 09:00 Wertheim 09:00 Wertheim
08:30

09:00 Haga 09:00 Haga
08:30

09:00 Dijon 09:00 Dijon
08:30

09:00 Flensburg 09:00 Flensburg
08:30

09:00 Meppen 09:00 Meppen
08:30
Amarilia
14:00 Arad
08:30

09:00 Passerano 09:00 Passerano
08:35

09:00 Rotterdam 09:00 Rotterdam
08:35

09:00 Rendsburg 09:00 Rendsburg
08:35

09:00 Ansbach 09:00 Ansbach
08:40

09:00 Dordrecht 09:00 Dordrecht
08:40

09:00 Neumunster 09:00 Neumunster
08:40

09:00 Roma 09:00 Roma
08:45

09:00 Breda 09:00 Breda
08:45

09:30 Sebes
08:45

09:00 Fiano Romano 09:00 Fiano Romano
08:50

09:00 Erlangen 09:00 Erlangen
08:50

09:00 Tilburg 09:00 Tilburg
08:50

09:00 Rostock 09:00 Rostock
08:50
Amarilia
15:25 Adjud
08:50

09:00 Orte 09:00 Orte
08:55

09:00 Bad Kissingen 09:00 Bad Kissingen
08:55

09:00 Eindhoven 09:00 Eindhoven
08:55

09:00 Lubeck 09:00 Lubeck
08:55

15:30 Adjud
09:00

09:00 Cesena 09:00 Cesena
09:00

09:00 Papenburg 09:00 Papenburg
09:00

09:00 Lyon 09:00 Lyon
09:00

09:00 Hamburg 09:00 Hamburg
09:00

09:00 Papenburg 09:00 Papenburg
09:00

09:30 Sibiu International Airport
09:00

12:00 Targu Secuiesc
09:00
Amarilia
17:00 Tecuci
09:00
Amarilia
14:00 Giarmata
09:00

09:00 Ravenna 09:00 Ravenna
09:05

09:00 Bocholt 09:00 Bocholt
09:05

09:00 Berlin 09:00 Berlin
09:05

09:00 Emden 09:00 Emden
09:05

09:00 Orvieto 09:00 Orvieto
09:10

09:00 Roermond 09:00 Roermond
09:10

09:00 Vetschau 09:00 Vetschau
09:10

09:00 Norden 09:00 Norden
09:10

09:00 Fabro 09:00 Fabro
09:15

09:00 Monchengladbach 09:00 Monchengladbach
09:15

09:00 Leer 09:00 Leer
09:15

09:00 Chiusi 09:00 Chiusi
09:20

09:00 Minden 09:00 Minden
09:20

09:00 Oldenburg 09:00 Oldenburg
09:20

09:00 Arezzo 09:00 Arezzo
09:25

09:00 Osnabruck 09:00 Osnabruck
09:25

09:00 Flensburg 09:00 Flensburg
09:25
Amarilia
15:25 Onesti
09:25

15:30 Onesti
09:30

11:00 Deva
09:30

09:00 Firenze 09:00 Firenze
09:30

09:00 Munster 09:00 Munster
09:30

09:00 Cuxhaven 09:00 Cuxhaven
09:30
Amarilia
17:00 Focsani
09:30
Amarilia
11:00 Deva
09:30

09:00 Sasso Marconi 09:00 Sasso Marconi
09:35

09:00 Essen 09:00 Essen
09:35

09:00 Rendsburg 09:00 Rendsburg
09:35

09:00 Prato 09:00 Prato
09:40

09:00 Duisburg 09:00 Duisburg
09:40

09:00 Neumunster 09:00 Neumunster
09:40

09:00 Bologna 09:00 Bologna
09:45

09:00 Dusseldorf 09:00 Dusseldorf
09:45

09:00 Lubeck 09:00 Lubeck
09:45
Amarilia
17:00 Tisita
09:45
Amarilia
11:00 Orastie 14:00 Timisoara
09:45

09:00 Ferrara 09:00 Ferrara
09:50

09:00 Wuppertal 09:00 Wuppertal
09:50

09:00 Elmshorn 09:00 Elmshorn
09:50

09:00 Rovigo 09:00 Rovigo
09:55

09:00 Suhl 09:00 Suhl
09:55

09:00 Koln 09:00 Koln
09:55

09:00 Norderstedt 09:00 Norderstedt
09:55

03:00 Budapesta
10:00

09:00 Monselice 09:00 Monselice
10:00

09:00 Coburg 09:00 Coburg
10:00

09:00 Aachen 09:00 Aachen
10:00

09:00 Paris 09:00 Paris
10:00

09:00 Hamburg 09:00 Hamburg
10:00

12:00 Brasov
10:00
Amarilia
17:00 Adjud
10:00

09:00 Abano Terme 09:00 Abano Terme
10:05

09:00 Duren 09:00 Duren
10:05

09:00 Paris 09:00 Paris
10:05

09:00 Stade 09:00 Stade
10:05

09:00 Torino 09:00 Torino
10:10

09:00 Bonn 09:00 Bonn
10:10

09:00 Meaux 09:00 Meaux
10:10

09:00 Asti 09:00 Asti
10:15

09:00 Hamm 09:00 Hamm
10:15

09:00 Reims 09:00 Reims
10:15

09:00 Bremerhaven 09:00 Bremerhaven
10:15

09:00 Alessandria 09:00 Alessandria
10:20

09:00 Hof 09:00 Hof
10:20

09:00 Lippstadt 09:00 Lippstadt
10:20

09:00 Verdun 09:00 Verdun
10:20

09:00 Luneburg 09:00 Luneburg
10:20

09:00 Tortona 09:00 Tortona
10:25

09:00 Bielefeld 09:00 Bielefeld
10:25

09:00 Metz 09:00 Metz
10:25

09:00 Uelzen 09:00 Uelzen
10:25

09:00 Voghera 09:00 Voghera
10:30

09:00 Kulmbach 09:00 Kulmbach
10:30

09:00 Detmold 09:00 Detmold
10:30

09:00 Berna 09:00 Berna
10:30

09:00 Soltau 09:00 Soltau
10:30
Amarilia
17:00 Onesti
10:30

09:00 Novara 09:00 Novara
10:35

09:00 Paderborn 09:00 Paderborn
10:35

09:00 Sankt Gallen 09:00 Sankt Gallen
10:35

09:00 Bremen 09:00 Bremen
10:35

09:00 Cremona 09:00 Cremona
10:40

09:00 Bayreuth 09:00 Bayreuth
10:40

09:00 Goslar 09:00 Goslar
10:40

09:00 Lucerne 09:00 Lucerne
10:40

09:00 Cloppenburg 09:00 Cloppenburg
10:40

09:00 Pavia 09:00 Pavia
10:45

09:00 Einbeck 09:00 Einbeck
10:45

09:00 Zug 09:00 Zug
10:45

09:00 Vechta 09:00 Vechta
10:45

12:00 Fagaras
10:45
Amarilia
11:00 Sebes
10:45

09:00 Rozzano 09:00 Rozzano
10:50

09:00 Stuttgart 09:00 Stuttgart
10:50

09:00 Northeim 09:00 Northeim
10:50

09:00 Basel 09:00 Basel
10:50

09:00 Celle 09:00 Celle
10:50
Amarilia
15:25 Targu Secuiesc
10:50

09:00 Kassel 09:00 Kassel
10:55

09:00 Zurich 09:00 Zurich
10:55

09:00 Garbsen 09:00 Garbsen
10:55

15:30 Targu Secuiesc
11:00

09:00 Milano 09:00 Milano
11:00

09:00 Gottingen 09:00 Gottingen
11:00

09:00 Winterthur 09:00 Winterthur
11:00

09:00 Cottbus 09:00 Cottbus
11:00

09:00 Hannover 09:00 Hannover
11:00
Amarilia
14:00 Lugoj
11:00

09:00 Marburg an der Lahn 09:00 Marburg an der Lahn
11:05

09:00 Singen 09:00 Singen
11:05

09:00 Dresda 09:00 Dresda
11:05

09:00 Hameln 09:00 Hameln
11:05

09:00 Bergamo 09:00 Bergamo
11:10

09:00 Amberg 09:00 Amberg
11:10

09:00 Siegen 09:00 Siegen
11:10

09:00 Freiburg 09:00 Freiburg 09:00 Offenburg 09:00 Offenburg
11:10

09:00 Limburg an der Lahn 09:00 Limburg an der Lahn
11:15

09:00 Stuttgart 09:00 Stuttgart
11:15

09:00 Brescia 09:00 Brescia
11:20

09:00 Neuwied 09:00 Neuwied
11:20

09:00 Saarbrucken 09:00 Saarbrucken
11:20

09:00 Hildesheim 09:00 Hildesheim
11:20

09:00 Koblenz 09:00 Koblenz
11:25

09:00 Luxembourg 09:00 Luxembourg
11:25

09:00 Salzgitter 09:00 Salzgitter
11:25

09:00 Modena 09:00 Modena
11:30

09:00 Trier 09:00 Trier
11:30

09:00 Braunschweig 09:00 Braunschweig
11:30

09:00 Mantova 09:00 Mantova
11:35

09:00 Luxembourg 09:00 Luxembourg
11:35

09:00 Wolfsburg 09:00 Wolfsburg
11:35

09:00 Rozzano 09:00 Rozzano
11:40

09:00 Saarbrucken 09:00 Saarbrucken
11:40

09:00 Trier 09:00 Trier
11:40

09:00 Stendal 09:00 Stendal
11:40

09:00 Monza 09:00 Monza
11:45

09:00 Wetzlar 09:00 Wetzlar
11:45

09:00 Bonn 09:00 Bonn
11:45

09:00 Neuruppin 09:00 Neuruppin
11:45

09:00 Lodi 09:00 Lodi
11:50

09:00 Fulda 09:00 Fulda
11:50

09:00 Koln 09:00 Koln
11:50

09:00 Oranienburg 09:00 Oranienburg
11:50
Amarilia
15:25 Brasov
11:50

09:00 Rovato 09:00 Rovato
11:55

09:00 Frankfurt 09:00 Frankfurt
11:55

09:00 Dusseldorf 09:00 Dusseldorf
11:55

09:00 Brandenburg 09:00 Brandenburg
11:55

20:30 Galati 15:30 Brasov
12:00

18:00 Arad
12:00

09:00 Crema 09:00 Crema
12:00

09:00 Wiesbaden 09:00 Wiesbaden
12:00

09:00 Essen 09:00 Essen
12:00

09:00 Berlin 09:00 Berlin
12:00

09:00 Piacenza 09:00 Piacenza
12:05

09:00 Mainz 09:00 Mainz
12:05

09:00 Dortmund 09:00 Dortmund
12:05

09:00 Potsdam 09:00 Potsdam
12:05

09:00 Montichiari 09:00 Montichiari
12:10

09:00 Hanau am Main 09:00 Hanau am Main
12:10

09:00 Munster 09:00 Munster
12:10

09:00 Eisenhuttenstadt 09:00 Eisenhuttenstadt
12:10

09:00 San Bonifacio 09:00 San Bonifacio
12:15

09:00 Offenbach 09:00 Offenbach
12:15

09:00 Arzignano 09:00 Arzignano
12:20

09:00 Darmstadt 09:00 Darmstadt
12:20

09:00 Kiel 09:00 Kiel
12:20

09:00 Vicenza 09:00 Vicenza
12:25

09:00 Wertheim 09:00 Wertheim
12:25

09:00 Lubeck 09:00 Lubeck
12:25

20:30 Braila
12:30

09:00 Verona 09:00 Verona
12:30

09:00 Wurzburg 09:00 Wurzburg
12:30

09:00 Hamburg 09:00 Hamburg
12:30
Amarilia
17:00 Targu Secuiesc
12:30
Amarilia
14:00 Deva
12:30

09:00 Padova 09:00 Padova
12:35

09:00 Coburg 09:00 Coburg
12:35

09:00 Bremen 09:00 Bremen
12:35

09:00 Mirano 09:00 Mirano
12:40

09:00 Bad Hersfeld 09:00 Bad Hersfeld
12:40

09:00 Hannover 09:00 Hannover
12:40

09:00 Venetia 09:00 Venetia
12:45

09:00 Eisenach 09:00 Eisenach
12:45

09:00 Starnberg 09:00 Starnberg
12:45
Amarilia
14:00 Orastie
12:45

09:00 Pordenone 09:00 Pordenone
12:50

09:00 Erfurt 09:00 Erfurt
12:50

09:00 Murnau am Staffelsee 09:00 Murnau am Staffelsee
12:50
Amarilia
15:25 Fagaras
12:50

09:00 Jena 09:00 Jena
12:55

09:00 Garmisch-Partenkirchen 09:00 Garmisch-Partenkirchen
12:55

15:30 Fagaras
13:00

09:00 Newcastle upon Tyne 09:00 Newcastle upon Tyne
13:00

09:00 Gera 09:00 Gera
13:00

09:00 Rosenheim 09:00 Rosenheim
13:00

09:00 Vetschau 09:00 Vetschau
13:00

09:00 Zwickau 09:00 Zwickau
13:05

09:00 Ruhpolding 09:00 Ruhpolding
13:05

09:00 Cottbus 09:00 Cottbus
13:05

09:00 Hof 09:00 Hof
13:10

09:00 Magdeburg 09:00 Magdeburg
13:10

09:00 Kulmbach 09:00 Kulmbach
13:15

09:00 Torgau 09:00 Torgau
13:15

09:00 Regensburg 09:00 Regensburg 09:00 Durham 09:00 Durham
13:20

09:00 Bayreuth 09:00 Bayreuth
13:20

09:00 Riesa 09:00 Riesa
13:20

20:30 Tecuci
13:30

18:00 Timisoara
13:30

09:00 Middlesbrough 09:00 Middlesbrough 09:00 Straubing 09:00 Straubing
13:30

09:00 Dessau 09:00 Dessau
13:30
Amarilia
17:00 Brasov
13:30
Amarilia
14:00 Sebes
13:30

09:00 Carlisle 09:00 Carlisle
13:40

09:00 Kendal 09:00 Kendal
13:50

09:00 Lancaster 09:00 Deggendorf 09:00 Deggendorf 09:00 Lancaster
14:00

09:00 Bad Reichenhall 09:00 Bad Reichenhall
14:00

09:00 Bernburg 09:00 Bernburg
14:00

09:00 Halle 09:00 Halle
14:05

09:00 Harrogate 09:00 Harrogate
14:10

09:00 Leipzig 09:00 Leipzig
14:10

09:00 York 09:00 York
14:20

09:00 Grimma 09:00 Grimma
14:20

09:00 Bamberg 09:00 Bamberg
14:25

20:30 Focsani
14:30

09:00 Leeds 09:00 Leeds
14:30

09:00 Erlangen 09:00 Erlangen
14:30

09:00 Freilassing 09:00 Freilassing
14:30

09:00 Gorlitz 09:00 Gorlitz
14:30
Amarilia
17:00 Fagaras
14:30

09:00 Bradford 09:00 Bradford
14:40

09:00 Nurnberg 09:00 Nurnberg
14:40

09:00 Laufen 09:00 Laufen
14:40

09:00 Bautzen 09:00 Bautzen
14:40

09:00 Blackpool 09:00 Blackpool
14:50

09:00 Ingolstadt 09:00 Ingolstadt
14:50

09:00 Kingston upon Hull 09:00 Kingston upon Hull
14:55

09:00 Augsburg 09:00 Augsburg
14:55

20:30 Adjud
15:00

18:00 Lugoj
15:00

09:00 Ulm 09:00 Ulm
15:00

09:00 Salzburg 09:00 Salzburg
15:00

09:00 Dresda 09:00 Dresda
15:00

09:00 Aalen 09:00 Aalen
15:05

09:00 Pirna 09:00 Pirna
15:05

09:00 Doncaster 09:00 Doncaster
15:10

09:00 Stuttgart 09:00 Stuttgart
15:10

09:00 Graz 09:00 Graz
15:10

09:00 Freiberg 09:00 Freiberg
15:10

09:00 Ludwigsburg 09:00 Ludwigsburg
15:15

09:00 Scunthorpe 09:00 Scunthorpe
15:20

09:00 Pforzheim 09:00 Pforzheim
15:20

09:00 Karlsruhe 09:00 Karlsruhe
15:25

20:30 Onesti
15:30

09:00 Grimsby 09:00 Grimsby
15:30

09:00 Offenburg 09:00 Offenburg
15:30

09:00 Baden-Baden 09:00 Baden-Baden
15:35

09:00 Lincoln 09:00 Lincoln
15:40

09:00 Reutlingen 09:00 Reutlingen
15:40

09:00 Tubingen 09:00 Tubingen
15:45

09:00 Sheffield 09:00 Sheffield
15:50

09:00 Balingen 09:00 Balingen
15:50

09:00 Albstadt 09:00 Albstadt
15:55

09:00 Manchester 09:00 Manchester
16:00

09:00 Villingen-Schwenningen 09:00 Villingen-Schwenningen
16:00

09:00 Linz 09:00 Linz
16:00

09:00 Altenburg 09:00 Altenburg
16:00

09:00 Biberach an der Riß 09:00 Biberach an der Riß
16:05

09:00 Warrington 09:00 Warrington
16:10

09:00 Singen 09:00 Singen
16:10

09:00 Liverpool 09:00 Liverpool
16:20

09:00 Memmingen 09:00 Memmingen
16:20

18:00 Deva
16:30

09:00 Chester 09:00 Chester
16:30

09:00 Ravensburg 09:00 Ravensburg
16:30

09:00 Bregenz 09:00 Bregenz
16:30

09:00 Chemnitz 09:00 Chemnitz
16:30

09:00 Stoke on Trent 09:00 Stoke on Trent
16:40

09:00 Kempten 09:00 Kempten
16:40

09:00 Plauen 09:00 Plauen
16:40

09:00 Derby 09:00 Derby
16:50

09:00 Starnberg 09:00 Starnberg
16:50
Amarilia
00:50 Galati
16:50

09:00 Rosenheim 09:00 Rosenheim
16:55

20:30 Targu Secuiesc 01:00 Galati
17:00

09:00 Passau 09:00 Nottingham 09:00 Passau 09:00 Nottingham
17:00

09:00 Munchen 09:00 Munchen
17:00

09:00 Innsbruck 09:00 Innsbruck
17:00

21:45 Otopeni Aeroport
17:00

09:00 Dachau 09:00 Dachau
17:05

09:00 Wolverhampton 09:00 Wolverhampton
17:10

09:00 Erding 09:00 Erding
17:10

09:00 Birmingham 09:00 Birmingham
17:15

09:00 Coventry 09:00 Coventry
17:20

09:00 Freising 09:00 Freising
17:20

09:00 Boston 09:00 Boston
17:25
Amarilia
00:50 Braila
17:25

01:00 Braila
17:30

09:00 Grantham 09:00 Grantham
17:30

09:00 Landshut 09:00 Landshut
17:30

09:00 Leicester 09:00 Leicester
17:40

09:00 Degendorf 09:00 Degendorf
17:40

09:00 Trieste 09:00 Trieste
17:55

09:00 Peterborough 09:00 Peterborough
17:55

20:30 Brasov
18:00

11:00 Viena
18:00

09:00 Corby 09:00 Corby
18:00

09:00 Passau 09:00 Passau
18:00

09:00 Kufstein 09:00 Kufstein
18:00

09:00 Pirna 09:00 Pirna
18:00

09:00 Teplice 09:00 Teplice
18:05

09:00 Kettering 09:00 Kettering
18:10

09:00 Praga 09:00 Praga
18:10

09:00 Bedford 09:00 Bedford
18:20

09:00 Luton 09:00 Luton
18:25
Amarilia
00:50 Tecuci
18:25

01:00 Tecuci
18:30

09:00 Winchester 09:00 Winchester
18:40

09:00 Basingstoke 09:00 Basingstoke
18:50
Amarilia
00:50 Focsani
18:50

09:00 Reading 09:00 Reading
18:55

01:00 Focsani 20:30 Fagaras
19:00

09:00 Oxford 09:00 Oxford
19:00

09:00 Wels 09:00 Wels
19:00

09:00 Jihlava 09:00 Jihlava
19:00

09:00 Newport 09:00 Newport
19:10
Amarilia
00:50 Tisita
19:15

09:00 Cardiff 09:00 Cardiff
19:20
Amarilia
00:50 Adjud
19:25

01:00 Adjud
19:30

09:00 Bath 09:00 Bath
19:30

09:00 Plymouth 09:00 Plymouth
19:40

09:00 Brighton 09:00 Brighton
19:50
Amarilia
00:50 Onesti
19:50

09:00 Worcester 09:00 Worcester
19:55

01:00 Onesti
20:00

09:00 Hereford 09:00 Linz 09:00 Linz 09:00 Hereford
20:00

09:00 Melk 09:00 Melk
20:00

09:00 Praga 09:00 Praga
20:00

09:00 Gloucester 09:00 Gloucester
20:10

09:00 Sankt Polten 09:00 Sankt Polten
20:10

09:00 Swansea 09:00 Swansea
20:20

09:00 Braunau am Inn 09:00 Braunau am Inn
20:20

09:00 Weston-super-Mare 09:00 Weston-super-Mare
20:30

09:00 Wolfsberg 09:00 Wolfsberg
20:30

09:00 Swindon 09:00 Swindon
20:35

09:00 Bristol 09:00 Bristol
20:40

09:00 Amstetten 09:00 Amstetten
20:40

09:00 Torquay 09:00 Torquay
20:45

09:00 Exeter 09:00 Exeter
20:50

09:00 Neustadt 09:00 Neustadt
20:50

09:00 Bournemouth 09:00 Bournemouth
20:55

09:00 Ljubljana 09:00 Ljubljana
21:00

09:00 Portsmouth 09:00 Portsmouth
21:00

09:00 Wels 09:00 Wels
21:00

09:00 Weitra 09:00 Weitra
21:00

09:00 Jihlava 09:00 Jihlava
21:00

09:00 Worthing 09:00 Worthing
21:10

09:00 Gmunden 09:00 Gmunden
21:10

09:00 Eastbourne 09:00 Eastbourne
21:20

09:00 Waidhofen an der Thaya 09:00 Waidhofen an der Thaya
21:20

09:00 Norwich 09:00 Norwich
21:25
Amarilia
00:50 Targu Secuiesc
21:25

01:00 Targu Secuiesc
21:30

09:00 Cambridge 09:00 Cambridge
21:30

09:00 Langau 09:00 Langau
21:30

09:00 Ipswich 09:00 Ipswich
21:35

09:00 Colchester 09:00 Colchester
21:40

09:00 Zwettl Stadt 09:00 Zwettl Stadt
21:40

09:00 Chelmsford 09:00 Chelmsford
21:45

09:00 Canterbury 09:00 Canterbury
21:50

09:00 Krems an der Donau 09:00 Krems an der Donau
21:50

09:00 Londra 09:00 Londra
21:55

03:00 Arad
22:00

09:00 Wels 09:00 Wels
22:00

09:00 Amstetten 09:00 Amstetten
22:00

09:00 Stockerau 09:00 Stockerau
22:00

09:00 Brno 09:00 Brno
22:00
Amarilia
03:00 Arad
22:00

09:00 Folkestone 09:00 Folkestone
22:10

09:00 Amstetten 09:00 Amstetten 09:00 Dover 09:00 Dover
22:20
Amarilia
00:50 Brasov
22:25

01:00 Brasov
22:30
Amarilia
03:00 Giarmata
22:30

03:00 Timisoara
23:00

09:00 Melk 09:00 Melk
23:00

09:00 Viena 09:00 Viena
23:00
Amarilia
03:00 Timisoara
23:00
Amarilia
00:50 Fagaras
23:25

01:00 Fagaras
23:30
Amarilia
03:00 Lugoj
23:50

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.