Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.) - Mersul autobuzelor Sibiu Sibiu Romania

Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.)

Sibiu, Romania

Adresă: Str. 1 Decembrie 1918 nr.6
Tel: +4-0269-217.757
Mobil: +4-0744-566.390
Fax: +4-0369-101.817
Web: www.autogara.transmixt.ro

Plecări
Ora Către
00:15
02:15 Ramnicu Valcea 01:30 Calimanesti 01:15 Brezoi 05:00 Bucuresti 00:35 Talmaciu 03:15 Pitesti
01:50
14:30 Luton 12:00 Londra 07:30 Dunkerque 05:00 Bruxelles 23:30 Frankfurt 06:50 Brno 18:20 Manchester 16:45 Coventry 05:30 Budapesta 13:30 Londra 11:30 Maidstone 07:50 Calais 04:00 Liege 22:30 Wurzburg 19:30 Liverpool 17:00 Doncaster 16:00 Northampton 20:30 Nurnberg 13:00 Londra 11:00 Canterbury 06:00 Ostende 03:00 Aachen 09:50 Bratislava 19:15 Bolton 17:30 Leicester 15:00 Milton Keynes 12:15 Londra 10:30 Dover 05:30 Gent 01:30 Koln 05:50 Praga 19:00 Bolton 17:00 Birmingham
02:00
20:30 Mestre 17:40 Trieste 22:45 Ferrara 02:10 Arezzo 05:00 Roma 01:30 Bergamo 04:30 Torino 19:30 Pordenone 21:45 Monselice 23:30 Bologna 02:30 Montepulciano 22:30 Vicenza 02:30 Milano 18:30 Udine 21:15 Padova 01:00 Firenze 02:45 Chiusi 23:30 Verona 03:30 Novara 17:55 Monfalcone 22:15 Rovigo 01:50 Figline Valdarno 03:45 Orte 00:30 Brescia 04:00 Carisio
05:00
05:25 Rusciori
05:00
05:40 Ocna Sibiului 05:20 Sura Mica 05:30 Ocna Sibiului
05:00
10:15 Bucuresti 07:10 Ramnicu Valcea 08:29 Pitesti 06:30 Calimanesti 06:10 Brezoi
05:15
05:35 Slimnic 05:25 Sura Mare 05:45 Rusi
05:15
05:40 Cisnadie 05:27 Selimbar
05:30
09:39 Faget 09:30 Margina 06:15 Miercurea Sibiului 08:50 Dobra 09:55 Traian Vuia 06:02 Saliste 08:11 Deva 09:47 Dumbrava 11:51 Timisoara 07:34 Orastie 09:47 Dumbrava 06:46 Sebes Alba 09:24 Cosava 10:23 Lugoj 06:15 Miercurea Sibiului 08:50 Dobra 09:55 Traian Vuia 06:02 Saliste 08:11 Deva 09:55 Traian Vuia 11:51 Timisoara 07:34 Orastie 09:39 Faget 09:30 Margina 06:46 Sebes Alba 09:24 Cosava 10:23 Lugoj 06:15 Miercurea Sibiului 08:50 Dobra 09:24 Cosava 10:23 Lugoj 06:02 Saliste 08:11 Deva 09:47 Dumbrava 11:51 Timisoara 07:34 Orastie 09:39 Faget 09:30 Margina 06:46 Sebes Alba
05:30
05:42 Selimbar 05:55 Cisnadie
05:45
05:57 Selimbar 06:10 Cisnadie
05:45
06:05 Slimnic 05:55 Sura Mare 06:15 Rusi
05:50
06:13 Daia 06:15 Daia 06:17 Nou 06:36 Vurpar 06:20 Rosia
06:00
06:40 Boita 06:35 Talmaciu 06:30 Colonia Talmaciu
06:00
07:36 Alba Iulia 07:16 Sebes Alba 09:49 Cluj Napoca 09:06 Turda 08:18 Aiud
06:00
06:25 Cisnadie 06:12 Selimbar
06:00 AXI TOURS
08:30 Brasov
06:15
07:10 Gura Raului 06:57 Orlat 06:45 Cristian
06:15
06:25 Sura Mare 06:40 Hamba
06:15
06:27 Selimbar 06:40 Cisnadie
06:20
06:30 Sura Mare 06:50 Rusi 06:40 Slimnic
06:20
06:40 Sura Mica 06:50 Ocna Sibiului 07:00 Ocna Sibiului
06:20
06:40 Vestem
06:30 Trans Seb
09:30 Iernut 10:10 Targu Mures 08:00 Medias 08:50 Tarnaveni
06:30
06:55 Cisnadie 06:42 Selimbar
06:30
11:00 Ploiesti 07:30 Fagaras 14:30 Galati 09:35 Predeal 09:10 Brasov 14:00 Braila 10:00 Sinaia 12:30 Buzau 11:30 Mizil
06:30
11:30 Scoarta 10:53 Novaci 10:26 Racovita 09:58 Horezu 08:43 Ramnicu Valcea 11:13 Bengesti 10:47 Cernadia 10:23 Cerna 09:53 Costesti 08:19 Calimanesti 11:06 Ciocadia 10:42 Baia De Fier 10:18 Rugetu 09:38 Pietrari 07:56 Brezoi 11:53 Targu Jiu 10:57 Pociovalistea 10:30 Polovragi 10:13 Slatioara 09:00 Govora 06:58 Talmaciu
06:30
11:30 Mizil 12:30 Buzau 15:35 Lacu Sarat 09:10 Brasov 18:44 Constanta 11:00 Ploiesti 15:15 Braila
06:30
07:30 Topircea
06:45
07:10 Cisnadie 06:57 Selimbar
06:50
09:16 Jina 08:01 Tilisca 07:31 Sacel 08:17 Rod 07:50 Saliste 08:42 Poiana Sibiului 07:15 Cristian 07:53 Gales
07:00
07:46 Vurpar 07:30 Rosia 07:27 Nou 07:23 Daia 07:46 Vurpar 07:30 Rosia 07:25 Daia 07:23 Daia 07:27 Nou 07:25 Daia
07:00
07:40 Rusi 08:14 Stenea 08:40 Ravasel 08:46 Metis 07:55 Seica Mare 08:20 Buia 07:14 Sura Mare 07:58 Calvasar 08:28 Salcau 07:29 Slimnic 08:02 Boarta 08:32 Mihaileni
07:00
07:27 Nou 07:35 Nou 07:23 Daia 07:25 Daia
07:00
07:32 Cornatel 07:55 Nocrich 08:24 Vard 08:37 Agnita 07:40 Hosman 08:00 Altina 08:27 Coves 07:22 Daia 07:45 Fofeldea 08:10 Vecerd 08:13 Ighisu Vechi 07:24 Casolt 07:50 Tichindeal 08:18 Barghis
07:00
07:12 Selimbar 07:25 Cisnadie
07:05
07:30 Hamba 07:15 Sura Mare
07:15
07:57 Orlat 07:45 Cristian 08:10 Gura Raului
07:15
07:45 Ocna Sibiului 07:55 Ocna Sibiului 07:35 Sura Mica
07:15 Judetean
08:02 Amnas
07:15
08:15 Slimnic
07:20 Lazar Trans SRL
08:20 Sebesu De Sus
07:30
07:55 Hamba 07:40 Sura Mare
07:30
07:42 Selimbar 07:55 Cisnadie
07:35
07:55 Vestem
08:00
10:26 Jina 09:11 Tilisca 08:41 Sacel 09:27 Rod 09:00 Saliste 09:52 Poiana Sibiului 08:25 Cristian 09:03 Gales
08:00
08:25 Cisnadie 08:12 Selimbar
08:15
15:00 Oradea 10:45 Turda 09:15 Sebes 13:15 Huedin 09:30 Alba Iulia 14:40 Alesd 12:00 Cluj Napoca 10:15 Aiud
08:35
09:50 Medias 10:20 Tarnaveni 10:44 Iernut 11:36 Targu Mures
09:00
09:25 Cisnadie 09:12 Selimbar
09:00
11:30 Govora 09:28 Talmaciu 14:23 Targu Jiu 13:27 Pociovalistea 13:00 Polovragi 12:43 Slatioara 11:13 Ramnicu Valcea 14:00 Scoarta 13:23 Novaci 12:56 Racovita 12:28 Horezu 10:49 Calimanesti 13:43 Bengesti 13:17 Cernadia 12:53 Cerna 12:23 Costesti 12:08 Pietrari 10:26 Brezoi 13:36 Ciocadia 13:12 Baia De Fier 12:48 Rugetu
09:00 Lazar Trans SRL
09:40 Avrig
09:30 AXI TOURS
12:00 Brasov
09:42
12:20 Turda 14:31 Huedin 10:45 Sebes 12:10 Unirea 13:27 Cluj Napoca 16:47 Oradea 12:00 Aiud 16:04 Alesd 11:18 Alba Iulia
09:45 Lazar Trans SRL
10:45 Sebesu De Sus
10:00
10:12 Selimbar 10:25 Cisnadie
10:30
19:00 Iasi 16:50 Bacau 10:50 Avrig 17:50 Roman 13:15 Brasov 14:30 Targu Secuiesc 18:30 Targu Frumos 11:45 Fagaras 15:50 Onesti
10:38
14:33 Slatina (Olt) 12:27 Calimanesti 12:49 Ramnicu Valcea 13:47 Dragasani
10:55
12:51 Ramnicu Valcea 16:10 Bucuresti 14:07 Pitesti
10:55
13:11 Aiud 14:35 Cluj Napoca 13:52 Turda 12:11 Sebes 12:29 Alba Iulia
11:00
11:30 Cristian 11:55 Gura Raului 11:42 Orlat
11:00
11:22 Daia 11:45 Fofeldea 12:10 Vecerd 12:13 Ighisu Vechi 11:24 Casolt 11:50 Tichindeal 12:18 Barghis 11:32 Cornatel 11:55 Nocrich 12:24 Vard 12:37 Agnita 11:40 Hosman 12:00 Altina 12:27 Coves
11:00
11:12 Selimbar 11:25 Cisnadie
11:00
11:30 Rusi 11:20 Slimnic 11:10 Sura Mare
11:00 Lazar Trans SRL
11:40 Avrig
11:30
12:10 Ocna Sibiului 11:50 Sura Mica 12:00 Ocna Sibiului
12:00
12:25 Daia 12:27 Nou 12:46 Vurpar 12:30 Rosia 12:23 Daia
12:00
12:27 Nou 12:35 Nou 12:23 Daia 12:25 Daia
12:00
12:25 Cisnadie 12:12 Selimbar
12:00 Judetean
13:55 Brosteni
12:00 Lazar Trans SRL
13:00 Sebesu De Sus
12:30
16:39 Targu Secuiesc 21:35 Husi 15:20 Brasov 19:08 Bacau 14:07 Fagaras 18:10 Onesti 21:00 Vaslui
12:30
12:55 Cisnadie 12:42 Selimbar
12:30
14:40 Aiud 20:15 Satu Mare 13:30 Sebes 15:00 Unirea 18:30 Zalau 14:00 Alba Iulia 15:15 Turda 14:25 Teius 17:00 Cluj Napoca
12:30
14:00 Alba Iulia 15:15 Turda 18:10 Gilgau 14:25 Teius 16:30 Cluj Napoca 18:30 Ileanda 14:40 Aiud 17:30 Gherla 18:55 Somcuta Mare 13:30 Sebes 15:00 Unirea 17:45 Dej 20:00 Baia Mare
12:45
13:15 Rusi 13:05 Slimnic 12:55 Sura Mare
12:45
13:10 Hamba 12:55 Sura Mare
13:00
13:55 Gura Raului 13:42 Orlat 13:30 Cristian
13:00
13:12 Selimbar 13:25 Cisnadie
13:00
13:20 Vestem
13:30
14:10 Ocna Sibiului 13:50 Sura Mica 14:00 Ocna Sibiului
13:30
15:30 Jina 14:29 Tilisca 14:11 Sacel 14:45 Rod 14:19 Saliste 15:00 Poiana Sibiului 13:55 Cristian 14:22 Gales
13:30
13:42 Selimbar 13:55 Cisnadie
13:30 AXI TOURS
16:00 Brasov
13:30 Lazar Trans SRL
14:10 Avrig
14:00
14:40 Avrig 15:15 Ucea de Jos 14:51 Porumbacu de Jos 15:27 Victoria 14:57 Scoreiu 14:34 Bradu 15:09 Arpasu de Jos 14:51 Porumbacu de Jos 15:27 Victoria 14:57 Scoreiu 14:34 Bradu 15:09 Arpasu de Jos 14:40 Avrig 15:15 Ucea de Jos 15:27 Victoria 14:57 Scoreiu 14:34 Bradu 15:09 Arpasu de Jos 14:40 Avrig 15:15 Ucea de Jos 14:51 Porumbacu de Jos 14:34 Bradu 15:09 Arpasu de Jos 14:40 Avrig 15:15 Ucea de Jos 14:51 Porumbacu de Jos 15:27 Victoria 14:57 Scoreiu
14:00
15:58 Calimanesti 17:16 Birzesti 16:47 Cazanesti 14:30 Talmaciu 17:27 Tomsani 17:12 Pietrari 15:53 Cozia 17:32 Horezu 17:24 Costesti 17:05 Stoenesti 15:39 Brezoi 16:33 Ramnicu Valcea 17:19 Negrulesti 17:01 Bunesti 15:03 Cainenii Mari
14:00
14:25 Cisnadie 14:12 Selimbar
14:00 Lazar Trans SRL
15:27 Victoria
14:10
15:05 Gura Raului 14:52 Orlat 14:40 Cristian
14:10
14:30 Sura Mica 14:40 Ocna Sibiului 14:50 Ocna Sibiului
14:15
14:38 Daia 14:40 Daia 14:42 Nou 15:01 Vurpar 14:45 Rosia
14:15
17:15 Cluj Napoca 15:15 Sebes 15:30 Alba Iulia 14:45 Apoldu de Sus 16:45 Turda 16:00 Teius 16:25 Unirea 16:15 Aiud
14:30
14:57 Nou 15:05 Nou 14:53 Daia 14:55 Daia
14:30
14:55 Cisnadie 14:42 Selimbar
14:30
14:40 Sura Mare 15:00 Rusi 14:50 Slimnic
14:30
14:50 Vestem
14:30
15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 16:30 Pitesti 18:00 Bucuresti 23:30 Tulcea 20:15 Fetesti
14:30 Lazar Trans SRL
16:00 Bruiu
14:30
16:30 Orastie 17:30 Deva 15:30 Sebes 20:00 Lugoj 16:00 Sibot 20:45 Timisoara
14:35
21:00 Buzau 20:00 Mizil 19:20 Ploiesti 15:30 Fagaras 17:45 Predeal 17:10 Brasov 23:00 Galati 18:30 Sinaia 22:30 Braila
14:45 Trans Seb
17:30 Iernut 18:25 Targu Mures 16:20 Medias 17:00 Tarnaveni
14:45
16:10 Brezoi 15:38 Cainenii Mari 18:42 Balcesti 19:34 Targu Jiu 16:58 Ramnicu Valcea 15:14 Boita 16:34 Calimanesti 17:58 Horezu
15:00
15:42 Orlat 15:30 Cristian 15:55 Gura Raului
15:00
15:30 Ocna Sibiului 15:40 Ocna Sibiului 15:20 Sura Mica
15:00
15:25 Cisnadie 15:50 Sadu 15:14 Selimbar
15:00
15:32 Cornatel 15:55 Nocrich 16:24 Vard 15:40 Hosman 16:00 Altina 16:27 Coves 16:37 Agnita 15:45 Fofeldea 16:10 Vecerd 16:13 Ighisu Vechi 15:22 Daia 15:50 Tichindeal 16:18 Barghis 15:24 Casolt
15:00
15:10 Sura Mare 15:25 Hamba
15:00
15:12 Selimbar 15:25 Cisnadie
15:00 Colombi SRL Valcea
16:56 Perisani
15:05
15:35 Rusi 15:25 Slimnic 15:15 Sura Mare
15:15
21:30 Antwerp 14:30 Frankfurt 08:15 Deggendorf 17:00 Koln 04:20 Londra 20:45 Bruxelles 12:45 Wurzburg 07:15 Suben 23:45 Lille 19:30 Liege 11:00 Nurnberg 05:45 Linz 22:30 Gent 18:15 Aachen 09:30 Regensburg 03:00 Viena
15:30
16:10 Boita 16:05 Talmaciu 16:00 Colonia Talmaciu
15:30
16:54 Brezoi 18:19 Ionesti 19:38 Ganeasa 20:18 Pielesti 17:18 Calimanesti 18:27 Prundeni 19:58 Bals 20:32 Craiova 17:42 Ramnicu Valcea 18:54 Dragasani 16:23 Cainenii Mari 15:59 Boita 18:07 Babeni 19:26 Plesoiu 19:14 Strejesti
15:30
17:40 Ramnicu Valcea 18:59 Pitesti 21:06 Bucuresti 17:19 Calimanesti
15:30
15:42 Selimbar 15:55 Cisnadie
15:30
15:50 Vestem
15:40 Lazar Trans SRL
16:40 Sebesu De Sus
16:00
16:46 Vurpar 16:30 Rosia 16:23 Daia 16:25 Daia 16:27 Nou
16:00
16:30 Cristian 16:55 Gura Raului 16:42 Orlat
16:00
16:25 Rusciori
16:00
16:20 Sura Mica 16:30 Ocna Sibiului 16:40 Ocna Sibiului
16:00
16:40 Rusi 17:14 Stenea 17:40 Ravasel 17:46 Metis 16:55 Seica Mare 17:20 Buia 16:14 Sura Mare 16:58 Calvasar 17:28 Salcau 16:29 Slimnic 17:02 Boarta 17:32 Mihaileni
16:00
16:27 Nou 16:35 Nou 16:23 Daia 16:25 Daia
16:00
16:32 Cornatel 16:55 Nocrich 17:24 Vard 17:37 Agnita 16:40 Hosman 17:00 Altina 17:27 Coves 16:22 Daia 16:45 Fofeldea 17:10 Vecerd 17:13 Ighisu Vechi 16:24 Casolt 16:50 Tichindeal 17:18 Barghis
16:00
18:26 Jina 17:11 Tilisca 16:41 Sacel 17:27 Rod 17:00 Saliste 17:52 Poiana Sibiului 16:25 Cristian 17:03 Gales
16:00
16:25 Hamba 16:10 Sura Mare
16:00
18:18 Aiud 17:36 Alba Iulia 17:16 Sebes Alba 19:49 Cluj Napoca 19:06 Turda
16:00
16:39 Bradu 17:20 Cirtisoara 16:49 Avrig 16:57 Porumbacu de Jos 16:20 Vestem 17:05 Scoreiu
16:00
16:25 Cisnadie 16:12 Selimbar
16:00
17:50 Calimanesti 16:25 Brezoi 18:20 Ramnicu Valcea
16:00
16:20 Slimnic 16:10 Sura Mare 16:30 Rusi
16:00
18:22 Boisoara
16:00 Judetean
16:39 Mag
16:00
17:00 Topircea
16:00 Judetean
19:00 Medias
16:15
17:15 Cornatel
16:15
16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 17:30 Calimanesti 18:15 Ramnicu Valcea 19:30 Pitesti
16:15
18:15 Ramnicu Valcea 19:30 Pitesti 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 17:30 Calimanesti
16:30
01:58 Husi 19:20 Brasov 23:08 Bacau 18:07 Fagaras 22:10 Onesti 01:00 Vaslui 20:39 Targu Secuiesc
16:30
16:55 Cisnadie 16:42 Selimbar
16:30
21:45 Dej 01:30 Satu Mare 00:10 Tautii Magheraus 22:55 Somcuta Mare 18:25 Teius 21:30 Gherla 19:15 Turda 00:25 Cicirlau 22:30 Ileanda 17:30 Sebes 20:30 Cluj Napoca 18:00 Alba Iulia 00:40 Apa 19:00 Unirea 00:00 Baia Mare 00:30 Seini 22:10 Gilgau 00:50 Livada 18:40 Aiud
16:30 Judetean
18:26 Brosteni 18:26 Brosteni
16:30 Lazar Trans SRL
17:10 Avrig
16:30 Lazar Trans SRL
17:50 Cirtisoara
16:45
17:05 Vestem
17:00
18:44 Armeni 18:50 Pauca 17:35 Ocna Sibiului 18:00 Mandra 17:30 Sura Mica 17:40 Ocna Sibiului 18:22 Alamor
17:00
17:20 Slimnic 17:10 Sura Mare 17:30 Rusi
17:00
09:00 Goteborg 03:00 Odense 07:00 Angelholm 12:00 Oslo 20:00 Hannover 04:00 Copenhagen 08:00 Halmstad 22:00 Hamburg 05:00 Malmo 18:00 Kassel 01:00 Kolding 06:00 Helsingborg 20:30 Gottingen
17:00 AXI TOURS
19:30 Brasov
17:00
11:00 Regensburg 06:00 Nickelsdorf 21:00 Bruxelles 10:00 Passau 18:00 Koln 22:00 Brugge 16:00 Frankfurt 09:00 Linz 19:00 Aachen 23:00 Calais 15:00 Wurzburg 07:00 Viena 20:00 Liege 13:00 Nurnberg
17:00
20:45 Cluj Napoca
17:00
07:00 Viena 06:00 Nickelsdorf 09:00 Graz
17:00
03:00 Londra 01:00 Dover 02:00 Maidstone
17:05
18:30 Calimanesti 19:18 Ramnicu Valcea 20:17 Horezu
17:15
19:07 Orastie 18:24 Sebes 19:40 Deva
17:15
19:40 Deva 19:07 Orastie 18:24 Sebes Alba
17:28
19:40 Deva 19:00 Orastie 23:00 Timisoara 22:00 Arad
17:30
17:42 Selimbar 17:55 Cisnadie
17:45
20:50 Cluj Napoca 18:50 Sebes 19:05 Alba Iulia 18:20 Apoldu de Sus 20:20 Turda 19:35 Teius 20:00 Unirea 19:50 Aiud
18:00
18:50 Fofeldea 18:23 Daia 18:53 Marpod 18:25 Casolt 19:10 Ilimbav 18:35 Cornatel 19:20 Chirpar
18:00
18:55 Gura Raului 18:42 Orlat 18:30 Cristian
18:00
18:32 Sadu 18:25 Cisnadie 19:14 Sadurel 18:12 Selimbar
18:00
18:20 Slimnic 18:10 Sura Mare 18:30 Rusi
18:00
19:00 Porumbacu De Sus
18:00
19:43 Ghijasa De Sus
18:15
18:40 Hamba 18:25 Sura Mare
18:15
19:00 Sebes 19:40 Alba Iulia 20:00 Aiud 21:30 Cluj Napoca
18:30
18:57 Nou 19:16 Vurpar 19:00 Rosia 18:53 Daia 18:55 Daia
18:30
18:57 Nou 19:05 Nou 18:53 Daia 18:55 Daia
18:30
18:42 Selimbar 18:55 Cisnadie
18:30
19:55 Sasaus
18:30
02:30 Foggia 23:15 Pescara 18:45 Pesaro 16:30 Imola 17:00 Firenze 13:00 Mestre 18:00 Bergamo 07:00 Policoro 02:00 San Severo 22:00 San Benedetto del Tronto 18:00 Rimini 00:30 Salerno 15:30 Bologna 11:00 Udine 17:00 Brescia 06:00 Taranto 01:00 Termoli 21:00 Civitanova Marche 17:30 Cesena 23:20 Napoli 14:45 Ferrara 21:00 Torino 16:00 Verona 04:45 Bari 00:15 Vasto 20:00 Ancona 17:00 Forli 20:30 Roma 13:45 Padova 19:00 Milano 15:00 Vicenza 03:45 Andria
18:30 Lazar Trans SRL
19:30 Sebesu De Sus
18:30
00:00 Hannover 00:00 Ulm 00:00 Salzburg 00:00 Dusseldorf 00:00 Karlsruhe 00:45 Bruxelles 03:30 Eindhoven 06:00 Leiden 08:00 Lelystad 10:00 Groningen 00:00 Hamburg 02:15 Gent 00:00 Osnabruck 00:00 Dortmund 00:00 Linz 00:00 Aachen 00:00 Stuttgart 01:45 Antwerp 04:30 Dordrecht 06:30 Amsterdam 07:30 Almere-Haven 08:45 Meppel 00:00 Luneburg 00:00 Bielefeld 00:00 Augsburg 00:00 Viena 00:00 Manheim 00:00 Koln 02:30 Breda 05:00 Rotterdam 06:45 Alkmaar 08:30 Zwolle 00:00 Bremen 00:00 Munster 00:00 Munchen 00:00 Frankfurt 00:00 Essen 23:45 Liege 03:00 Tilburg 05:30 Haga 07:00 Utrecht 09:00 Drachten
19:00
19:10 Sura Mare 19:30 Rusi 19:20 Slimnic
19:00
21:26 Jina 20:11 Tilisca 19:41 Sacel 20:27 Rod 20:52 Poiana Sibiului 20:00 Saliste 19:25 Cristian 20:03 Gales
19:00 Judetean
19:47 Amnas
19:30
20:10 Ocna Sibiului 19:50 Sura Mica 20:00 Ocna Sibiului
19:30
19:52 Daia 20:15 Fofeldea 20:40 Vecerd 20:43 Ighisu Vechi 19:54 Casolt 20:20 Tichindeal 20:48 Barghis 20:02 Cornatel 20:25 Nocrich 20:54 Vard 21:07 Agnita 20:10 Hosman 20:30 Altina 20:57 Coves
19:30
19:55 Cisnadie 19:42 Selimbar
20:00
20:55 Gura Raului 20:42 Orlat 20:30 Cristian
20:30
20:55 Cisnadie 20:42 Selimbar
20:30
20:50 Vestem
21:00
00:00 Hamba 00:00 Sura Mare
21:00
21:30 Rusi 21:20 Slimnic 21:10 Sura Mare
21:28
23:40 Deva 23:00 Orastie 03:00 Timisoara 02:00 Arad
21:30
21:42 Selimbar 21:55 Cisnadie
22:00
22:30 Rusi 22:20 Slimnic 22:10 Sura Mare
22:00
03:10 Bucuresti 07:00 Eforie Sud 03:00 Bucuresti 23:55 Ramnicu Valcea 05:30 Cernavoda 06:30 Constanta 06:45 Eforie Nord 23:10 Calimanesti 07:30 Mangalia 07:15 Costinesti 23:00 Caciulata
22:30
22:42 Selimbar 22:55 Cisnadie
23:00
23:40 Ocna Sibiului 23:20 Sura Mica 23:30 Ocna Sibiului
23:00
02:40 Pitesti 01:25 Ramnicu Valcea 00:30 Calimanesti 04:00 Bucuresti
23:15
23:35 Vestem
23:30
23:55 Daia 23:57 Nou 00:16 Vurpar 00:00 Rosia 23:53 Daia
23:30
00:12 Orlat 00:00 Cristian 00:25 Gura Raului
23:30
23:57 Nou 00:05 Nou 23:53 Daia 23:55 Daia
23:30
00:00 Sura Mare 00:00 Hamba
23:30
23:55 Cisnadie 23:42 Selimbar
23:30
23:40 Sura Mare 00:00 Rusi 23:50 Slimnic
Sosiri
De la Ora

10:55 Sebes Alba
00:00

04:00 Liege
00:00

14:30 Wurzburg 14:30 Doncaster
00:00

16:00 Birmingham
00:00

16:00 Doncaster
00:01

13:00 Andria
00:05

16:00 Liverpool
00:09

16:00 Manchester
00:14

16:00 Gent
00:24

16:00 Coventry
00:50

16:00 Aachen 16:00 Liege
00:59

06:30 Bucuresti
01:00

04:00 Aachen
01:00

14:30 Birmingham 14:30 Nurnberg
01:00

06:30 Bucuresti
01:15

13:00 Foggia
01:15

16:00 Leicester
01:19

04:00 Cluj Napoca
01:30

14:30 Leicester
01:40

15:30 Viena
01:45

16:00 Koln
01:59

13:00 San Severo
02:00

04:00 Koln
02:00

16:00 Northampton
02:20

14:30 Coventry
02:30

16:00 Frankfurt
02:59

13:00 Termoli
03:00

04:00 Frankfurt
03:00

13:00 Salerno
03:30

14:30 Plzen
03:30

16:00 Wurzburg
03:59

06:00 Hamburg
04:00

13:00 Vasto
04:00

04:00 Wurzburg
04:00

06:00 Cluj Napoca
04:00

14:30 Northampton
04:00

14:30 Milton Keynes
04:10

16:00 Milton Keynes
04:14

06:56 Jina
04:30

13:00 Napoli
04:30

06:30 Ramnicu Valcea
04:35

15:30 Lille
04:45

16:00 Luton
04:50

06:25 Chirpar
05:00

05:40 Ocna Sibiului
05:00

05:55 Gura Raului
05:00

06:50 Pauca
05:00

05:40 Ocna Sibiului
05:00

05:46 Vurpar
05:00

05:35 Nou
05:00

06:30 Calimanesti
05:00

06:25 Sasaus
05:00
Judetean
06:55 Brosteni
05:00

13:00 Pescara
05:00

16:00 Londra
05:00

16:00 Londra
05:01

16:00 Londra
05:02

16:00 Londra
05:03

06:56 Poiana Sibiului
05:04

16:00 Londra
05:04

06:50 Armeni
05:06

05:35 Nou
05:08

06:25 Ilimbav
05:10

05:40 Ocna Sibiului
05:10

05:40 Ocna Sibiului
05:10

05:35 Daia
05:10

06:30 Caciulata
05:10

05:35 Daia
05:12

05:55 Orlat
05:13

05:45 Rusi
05:15

14:30 Luton
05:15

05:46 Rosia
05:16

05:46 Nou
05:19

05:40 Sura Mica
05:20

05:40 Sura Mica
05:20
Judetean
05:59 Mag
05:20

05:46 Daia
05:21

05:46 Daia
05:23

05:45 Slimnic
05:25

05:55 Cristian
05:25

06:25 Marpod
05:27

06:50 Alamor
05:28

06:56 Rod
05:29

16:00 Canterbury
05:29

06:25 Fofeldea
05:30

06:10 Ocna Sibiului
05:30

05:55 Rusciori
05:30

07:07 Agnita
05:30

05:55 Hamba
05:30

05:55 Cisnadie
05:30
Judetean
06:17 Amnas
05:30

05:55 Vestem
05:30

14:30 Londra 14:30 Praga
05:30

05:45 Sura Mare
05:35

06:10 Ocna Sibiului
05:40

07:07 Coves
05:40

07:07 Vard
05:43

05:55 Selimbar
05:43

06:25 Cornatel
05:45

06:25 Ocna Sibiului
05:45

06:15 Rusi
05:45

06:25 Ocna Sibiului
05:45

06:56 Tilisca
05:45

06:31 Vurpar
05:45

05:55 Sura Mare
05:45

07:07 Barghis
05:49

06:25 Casolt
05:50

06:50 Mandra
05:50

06:10 Sura Mica
05:50

16:00 Dover
05:50

06:56 Gales
05:53

07:07 Ighisu Vechi
05:54

06:25 Ocna Sibiului
05:55

06:15 Slimnic
05:55

06:25 Ocna Sibiului
05:55

06:56 Saliste
05:56

07:07 Vecerd
05:57

16:00 Nurnberg
05:59

06:25 Daia
06:00

06:55 Gura Raului
06:00

07:20 Sadurel
06:00

06:35 Nou
06:00

06:25 Hamba
06:00

14:00 Galati 14:00 Galati 14:00 Galati 14:00 Galati
06:00

09:15 Cluj Napoca
06:00

09:32 Horezu
06:00

06:25 Cisnadie
06:00

06:00 Hannover
06:00
AXI TOURS
08:30 Brasov
06:00
Lazar Trans SRL
07:30 Bruiu
06:00

04:00 Nurnberg
06:00

15:30 Gent
06:00

06:31 Rosia
06:01

06:31 Nou
06:04

06:25 Sura Mica
06:05

06:15 Sura Mare
06:05

06:25 Sura Mica
06:05

09:32 Tomsani
06:05

06:31 Daia
06:06

07:07 Altina
06:07

06:31 Daia
06:08

06:35 Nou
06:08

09:32 Costesti
06:08

06:50 Ocna Sibiului
06:10

06:35 Daia
06:10

07:07 Nocrich
06:12

06:35 Daia
06:12

06:55 Orlat
06:13

09:32 Negrulesti
06:13

06:25 Selimbar
06:13

06:50 Ocna Sibiului
06:15

06:56 Sacel
06:15

06:25 Sura Mare
06:15

13:00 San Benedetto del Tronto
06:15
Lazar Trans SRL
07:15 Sebesu De Sus
06:15

09:32 Birzesti
06:16

07:07 Tichindeal
06:17

06:50 Rusi
06:20

06:50 Sura Mica
06:20

09:32 Pietrari
06:20

08:35 Ramnicu Valcea
06:20

07:07 Fofeldea
06:22

06:55 Cristian
06:25

09:32 Stoenesti
06:26

07:07 Hosman
06:27

06:50 Slimnic
06:30

07:50 Cirtisoara
06:30

08:07 Agnita
06:30

14:00 Braila 14:00 Braila 14:00 Braila 14:00 Braila
06:30

12:30 Timisoara
06:30

09:32 Bunesti
06:30

12:06 Bucuresti
06:30

06:55 Cisnadie
06:30

09:42 Horezu
06:30
Colombi SRL Valcea
08:26 Perisani
06:30
Lazar Trans SRL
07:50 Cirtisoara
06:30

06:56 Cristian
06:31

07:07 Cornatel
06:35

06:50 Sura Mare
06:40

08:07 Coves
06:40

08:35 Calimanesti
06:40

08:07 Vard 07:07 Casolt
06:43

06:55 Selimbar
06:43

07:50 Scoreiu
06:45

07:07 Daia
06:45

07:31 Vurpar
06:45

07:10 Hamba
06:45

09:15 Turda
06:45

09:32 Cazanesti
06:45

07:10 Cisnadie
06:45

07:20 Sadu
06:47

08:07 Barghis
06:49

07:35 Boita
06:50

07:25 Nou
06:50

07:50 Porumbacu de Jos
06:53

08:07 Ighisu Vechi
06:54

07:20 Cisnadie
06:54

07:35 Colonia Talmaciu
06:55

08:07 Vecerd
06:57

07:25 Nou
06:58

09:32 Ramnicu Valcea
06:58

07:10 Selimbar
06:58

07:40 Ocna Sibiului
07:00

07:55 Gura Raului
07:00

07:35 Talmaciu
07:00

07:40 Ocna Sibiului
07:00

08:46 Metis
07:00

07:25 Daia
07:00

07:10 Sura Mare
07:00

07:50 Sadu
07:00
Trans Seb
10:30 Targu Mures
07:00

09:15 Unirea
07:00

07:25 Cisnadie
07:00

10:55 Slatina (Olt)
07:00

10:38 Cluj Napoca
07:00

08:43 Ghijasa De Sus
07:00

08:00 Cornatel
07:00

07:20 Vestem
07:00

04:00 Regensburg
07:00

14:30 Londra
07:00

13:00 Timisoara
07:00

15:30 Antwerp
07:00

07:50 Avrig
07:01

07:31 Rosia
07:01

07:25 Daia
07:02

07:31 Nou
07:04

08:35 Brezoi
07:05

08:46 Ravasel
07:06

07:31 Daia
07:06

08:07 Altina
07:07

07:20 Selimbar
07:07

07:31 Daia
07:08

07:40 Ocna Sibiului
07:10

07:40 Ocna Sibiului
07:10

07:50 Bradu
07:11

08:07 Nocrich
07:12

07:55 Orlat
07:13

07:25 Selimbar
07:13

08:46 Mihaileni
07:14

09:15 Aiud
07:15

12:30 Arad
07:15

07:40 Cisnadie
07:15

13:00 Civitanova Marche
07:15

14:30 Londra
07:15

08:07 Tichindeal
07:17

08:46 Salcau
07:18

07:40 Sura Mica
07:20

07:40 Sura Mica
07:20

07:50 Cisnadie
07:20

08:07 Fofeldea
07:22

07:55 Cristian
07:25

07:50 Selimbar
07:25

08:46 Buia
07:26

08:07 Hosman
07:27

07:40 Selimbar
07:28

09:42 Ramnicu Valcea
07:28

07:50 Vestem
07:30

07:55 Hamba
07:30

12:19 Targu Jiu
07:30

08:57 Victoria 08:57 Victoria 08:57 Victoria 08:57 Victoria
07:30

09:15 Teius
07:30

07:55 Cisnadie
07:30

08:30 Porumbacu De Sus
07:30

12:30 Bucuresti
07:30

12:30 Bucuresti
07:30
Lazar Trans SRL
08:57 Victoria
07:30

14:30 Brno
07:30

08:46 Stenea
07:32

09:32 Calimanesti
07:33

08:07 Cornatel
07:35

09:32 Cozia
07:38
Trans Seb
10:30 Iernut
07:40

08:40 Topircea
07:40

10:38 Turda
07:41

08:57 Ucea de Jos 08:57 Ucea de Jos 08:57 Ucea de Jos 08:57 Ucea de Jos
07:42

08:07 Casolt
07:43

07:55 Selimbar
07:43

08:46 Boarta
07:44

08:07 Daia
07:45

07:55 Sura Mare
07:45

08:10 Cisnadie
07:45

10:55 Dragasani
07:45

08:46 Calvasar
07:48

08:57 Arpasu de Jos 08:57 Arpasu de Jos 08:57 Arpasu de Jos 08:57 Arpasu de Jos
07:48
Lazar Trans SRL
08:30 Avrig
07:50

08:46 Seica Mare
07:51

09:32 Brezoi
07:53

08:10 Selimbar
07:58

08:55 Gura Raului
08:00

08:46 Vurpar
08:00

08:35 Nou
08:00

08:25 Hamba
08:00

08:57 Scoreiu 08:57 Scoreiu 08:57 Scoreiu 08:57 Scoreiu
08:00

09:15 Alba Iulia
08:00

17:28 Husi
08:00

09:42 Calimanesti
08:00

18:30 Tulcea
08:00

13:00 Roma
08:00

16:15 Satu Mare
08:00

14:30 Londra
08:00

15:30 Bruxelles
08:00

08:46 Rusi
08:06

08:57 Porumbacu de Jos 08:57 Porumbacu de Jos 08:57 Porumbacu de Jos 08:57 Porumbacu de Jos
08:06

08:35 Nou
08:08

08:35 Daia
08:10

08:30 Vestem
08:10

08:35 Daia
08:12

08:55 Orlat
08:13

08:25 Sura Mare
08:15

09:15 Sebes
08:15

08:40 Cisnadie
08:15

13:00 Ancona
08:15

13:15 Roma
08:15

13:00 Lugoj
08:15

08:46 Rosia
08:16

08:57 Avrig 08:57 Avrig 08:57 Avrig 08:57 Avrig
08:16

12:06 Pitesti
08:16

08:46 Slimnic
08:17

08:46 Nou
08:19

09:20 Slimnic
08:20

08:46 Daia
08:21

12:19 Balcesti
08:22

08:57 Bradu 08:57 Bradu 08:57 Bradu 08:57 Bradu
08:22

10:38 Aiud
08:22

08:46 Daia
08:23

08:55 Cristian
08:25

08:40 Selimbar
08:28

09:32 Cainenii Mari
08:29

09:10 Ocna Sibiului
08:30

09:10 Ocna Sibiului
08:30

10:55 Deva
08:30
Trans Seb
10:30 Tarnaveni
08:30

10:55 Deva
08:30

14:00 Buzau 14:00 Buzau 14:00 Buzau 14:00 Buzau
08:30

11:45 Cluj Napoca
08:30

13:00 Torino
08:30

16:00 Budapesta
08:30

08:46 Sura Mare
08:32

09:10 Ocna Sibiului
08:40

09:10 Ocna Sibiului
08:40
Lazar Trans SRL
09:40 Sebesu De Sus
08:40

10:55 Ramnicu Valcea
08:44

09:15 Apoldu de Sus
08:45

09:10 Cisnadie
08:45

12:30 Pitesti
08:45

12:30 Pitesti
08:45

09:10 Sura Mica
08:50

09:10 Sura Mica
08:50

14:00 Mizil 14:00 Mizil 14:00 Mizil 14:00 Mizil
08:50

09:32 Talmaciu
08:50

09:10 Selimbar
08:58

16:00 Calais
08:59

10:46 Metis
09:00

14:02 Craiova
09:00

17:28 Vaslui
09:00

06:00 Wurzburg
09:00

16:15 Baia Mare
09:00

04:00 Passau
09:00

13:15 Torino
09:00

10:55 Orastie
09:03

10:55 Orastie
09:03

10:38 Alba Iulia
09:04

10:46 Ravasel
09:06

12:19 Horezu
09:06

10:55 Calimanesti
09:06

10:46 Mihaileni
09:14

14:02 Pielesti
09:14

14:38 Targu Jiu
09:15

11:45 Turda
09:15

15:30 Liege
09:15

10:46 Salcau
09:18
Trans Seb
10:30 Medias
09:20

14:00 Ploiesti 14:00 Ploiesti 14:00 Ploiesti 14:00 Ploiesti
09:20

16:15 Somcuta Mare
09:20

10:38 Sebes
09:22

10:46 Buia
09:26

11:45 Unirea
09:30
AXI TOURS
12:00 Brasov
09:30

13:00 Pesaro
09:30

13:15 Orte 13:15 Carisio
09:30

14:30 Maidstone
09:30

10:46 Stenea
09:32

14:02 Bals
09:34

12:06 Ramnicu Valcea
09:36

14:38 Scoarta
09:37

10:46 Boarta
09:44

11:45 Aiud
09:45

10:10 Cisnadie
09:45

16:15 Zalau
09:45

16:15 Ileanda
09:45

10:55 Sebes Alba
09:46

10:46 Calvasar
09:48

16:00 Dunkerque
09:50

10:46 Seica Mare
09:51

14:02 Ganeasa
09:54

14:38 Bengesti
09:55

10:10 Selimbar
09:58

10:55 Gura Raului
10:00

11:37 Agnita
10:00

11:45 Teius
10:00

12:30 Deva 16:30 Timisoara
10:00

17:05 Oradea
10:00

12:30 Ramnicu Valcea
10:00

12:30 Ramnicu Valcea
10:00
Lazar Trans SRL
10:40 Avrig
10:00

13:15 Novara
10:00

14:30 Canterbury 14:30 Bratislava
10:00

14:38 Ciocadia
10:01

16:15 Gilgau
10:05

10:46 Rusi
10:06

12:19 Ramnicu Valcea
10:06

14:02 Plesoiu
10:06

11:37 Coves
10:10

14:38 Pociovalistea
10:11

10:55 Orlat
10:13

11:37 Vard
10:13

14:38 Novaci
10:15

18:30 Constanta
10:15

10:46 Slimnic
10:17

12:06 Calimanesti
10:17

14:02 Strejesti
10:18

11:37 Barghis
10:19

14:38 Cernadia
10:20

11:37 Ighisu Vechi
10:24

10:55 Cristian
10:25

14:38 Baia De Fier
10:25

11:37 Vecerd
10:27

12:19 Calimanesti
10:30

14:00 Sinaia 14:00 Sinaia 14:00 Sinaia 14:00 Sinaia
10:30

11:45 Alba Iulia
10:30

12:30 Orastie
10:30

19:30 Iasi
10:30

13:00 Rimini 13:00 Milano
10:30

12:30 Calimanesti
10:30

16:15 Dej
10:30

12:30 Calimanesti
10:30

13:15 Chiusi
10:30

15:30 Aachen
10:30

10:46 Sura Mare
10:32

14:38 Polovragi
10:36

11:37 Altina
10:37

14:02 Dragasani
10:38

17:28 Bacau
10:38

14:38 Racovita
10:40

13:15 Montepulciano
10:40

11:37 Nocrich
10:42

17:05 Alesd
10:42

14:38 Cerna
10:43

11:45 Sebes
10:45

11:10 Cisnadie
10:45

16:15 Gherla
10:45

14:30 Dover
10:45

11:37 Tichindeal
10:47

14:38 Rugetu
10:48
Lazar Trans SRL
11:50 Sebesu De Sus
10:50

13:00 Deva
10:50

11:37 Fofeldea
10:52

14:38 Slatioara
10:54

12:19 Brezoi
10:54

12:30 Talmaciu
10:55

12:30 Talmaciu
10:55

11:37 Hosman
10:57

11:10 Selimbar
10:58

16:00 Praga
10:59

11:30 Rusi
11:00

14:00 Predeal 14:00 Predeal 14:00 Predeal 14:00 Predeal
11:00

16:30 Arad
11:00

14:49 Cluj Napoca
11:00

06:00 Nurnberg
11:00
Judetean
14:00 Medias
11:00

04:00 Linz
11:00

13:15 Arezzo
11:00

04:00 Graz
11:00

11:37 Cornatel
11:05

14:02 Prundeni
11:05

14:38 Horezu
11:09

11:30 Slimnic
11:10

19:30 Targu Frumos
11:10

11:37 Casolt
11:13

14:02 Ionesti
11:13

14:38 Costesti
11:14

11:37 Daia
11:15

11:45 Apoldu de Sus
11:15

13:00 Cesena
11:15

11:30 Sura Mare
11:20

23:00 Constanta
11:20

14:02 Babeni
11:25

13:15 Figline Valdarno
11:25

12:19 Cainenii Mari
11:26

14:38 Pietrari
11:29

13:56 Jina
11:30

14:00 Brasov 14:00 Brasov 14:00 Brasov 14:00 Brasov
11:30

16:30 Bucuresti
11:30

18:30 Fetesti
11:30

13:00 Bergamo
11:30

13:15 Milano
11:30

13:00 Orastie
11:30

14:49 Turda
11:42

17:28 Onesti
11:45

12:10 Cisnadie
11:45

19:30 Roman
11:45

17:05 Huedin
11:45

13:00 Forli
11:45

13:00 Sibot
11:45

15:30 Koln
11:45

12:19 Boita
11:50

14:02 Ramnicu Valcea
11:50

12:10 Selimbar
11:58

17:15 Bucuresti
12:00

21:28 Husi
12:00

06:00 Oslo
12:00

14:22 Boisoara
12:00

13:00 Firenze
12:00
Lazar Trans SRL
12:40 Avrig
12:00

14:30 Calais 14:30 Budapesta
12:00

13:00 Sebes
12:00

13:56 Poiana Sibiului
12:04

14:38 Govora
12:07

14:02 Calimanesti
12:14

13:15 Firenze
12:15

14:38 Ramnicu Valcea
12:24

13:56 Rod
12:29

14:00 Fagaras 14:00 Fagaras 14:00 Fagaras 14:00 Fagaras
12:30

14:49 Aiud
12:30

19:30 Bacau
12:30

13:00 Brescia 13:00 Imola
12:30

13:15 Bergamo
12:30

16:15 Cluj Napoca
12:35

16:15 Cluj Napoca
12:35

14:02 Brezoi
12:38

16:00 Ostende
12:40

13:56 Tilisca
12:45

13:10 Cisnadie
12:45

16:30 Pitesti
12:45

14:38 Calimanesti
12:48

13:56 Gales
12:53

13:56 Saliste
12:56

13:10 Selimbar
12:58

13:40 Ocna Sibiului
13:00

13:30 Rusi
13:00

13:55 Gura Raului
13:00

13:40 Ocna Sibiului
13:00

13:46 Vurpar
13:00

18:15 Bucuresti
13:00

21:28 Vaslui
13:00

16:00 Targu Mures
13:00
AXI TOURS
15:30 Brasov
13:00

17:28 Targu Secuiesc
13:07

14:02 Cainenii Mari
13:09

13:40 Ocna Sibiului
13:10

13:30 Slimnic
13:10

13:40 Ocna Sibiului
13:10
Lazar Trans SRL
14:10 Sebesu De Sus
13:10

14:38 Brezoi
13:11

13:55 Orlat
13:13

14:49 Alba Iulia
13:13

13:56 Sacel
13:15

13:50 Nou
13:15

13:40 Hamba
13:15

13:40 Cisnadie
13:15

16:15 Turda
13:15

16:15 Turda
13:15

13:15 Brescia
13:15

13:46 Rosia
13:16

13:46 Nou
13:19

13:40 Sura Mica
13:20

13:30 Sura Mare
13:20

13:40 Sura Mica
13:20

17:05 Cluj Napoca
13:20

13:46 Daia
13:21

13:46 Daia
13:23

13:50 Nou
13:23

13:55 Cristian
13:25

13:50 Daia
13:25

13:50 Daia
13:27

13:40 Selimbar
13:28

13:40 Sura Mare
13:30

20:15 Oradea
13:30

13:00 Bologna
13:30

13:56 Cristian
13:31

14:02 Boita
13:33

14:49 Sebes Alba
13:33

16:00 Iernut
13:35

17:15 Pitesti
13:45

14:05 Vestem
13:45

13:00 Verona
13:45

16:15 Unirea
13:45

16:15 Unirea
13:45

17:05 Turda
13:50

16:00 Brno
13:59

14:55 Gura Raului
14:00

15:37 Agnita
14:00

19:23 Targu Jiu
14:00
Trans Seb
17:30 Targu Mures
14:00

16:30 Deva
14:00

19:30 Onesti
14:00

16:30 Ramnicu Valcea
14:00

06:00 Passau
14:00

18:30 Bucuresti
14:00
Judetean
15:55 Brosteni
14:00

16:15 Aiud
14:00

16:15 Aiud
14:00

04:00 Viena
14:00

13:15 Bologna 13:15 Verona
14:00

04:00 Viena
14:00

14:30 Dunkerque
14:00

04:00 Londra
14:00

20:15 Alesd
14:05

15:37 Coves
14:10

14:38 Talmaciu
14:10

16:00 Tarnaveni
14:10

17:05 Unirea
14:10

14:55 Orlat
14:13

15:37 Vard
14:13

14:40 Cisnadie
14:15

16:15 Teius
14:15

16:15 Teius
14:15

15:30 Frankfurt
14:15

15:37 Barghis
14:19

17:28 Brasov
14:19

19:23 Scoarta
14:22

15:37 Ighisu Vechi
14:24

14:55 Cristian
14:25

15:37 Vecerd
14:27

14:40 Selimbar
14:28

16:20 Pauca
14:30

15:00 Rusi
14:30

18:15 Pitesti
14:30

20:51 Timisoara 20:51 Timisoara 20:51 Timisoara
14:30

16:30 Orastie
14:30

16:30 Calimanesti
14:30

13:00 Ferrara
14:30
Lazar Trans SRL
15:10 Avrig
14:30

16:00 Maidstone
14:30

16:20 Armeni
14:36

15:37 Altina
14:37

21:28 Bacau
14:38

15:00 Slimnic
14:40

19:23 Bengesti
14:40
Trans Seb
17:30 Iernut
14:40

15:37 Nocrich
14:42

15:10 Cisnadie
14:45

13:00 Vicenza
14:45

16:15 Alba Iulia
14:45

16:15 Alba Iulia
14:45

19:23 Ciocadia
14:46

17:05 Aiud
14:46

15:37 Tichindeal
14:47

15:00 Sura Mare
14:50

16:00 Medias
14:50

15:37 Fofeldea
14:52

16:30 Talmaciu
14:55

19:23 Pociovalistea
14:56

15:37 Hosman
14:57

16:20 Alamor
14:58

15:10 Selimbar
14:58

15:40 Ocna Sibiului
15:00

15:55 Gura Raului
15:00

15:40 Ocna Sibiului
15:00

15:46 Vurpar
15:00

19:23 Novaci
15:00

06:00 Linz
15:00

15:20 Vestem
15:00

16:15 Sebes
15:00

16:15 Sebes
15:00

04:00 Nickelsdorf
15:00

13:15 Ferrara
15:00

04:00 Nickelsdorf
15:00

14:30 Ostende
15:00

15:35 Rusi
15:05

15:37 Cornatel
15:05

19:23 Cernadia
15:05

15:40 Ocna Sibiului
15:10

15:40 Ocna Sibiului
15:10

19:23 Baia De Fier
15:10

19:30 Targu Secuiesc
15:10

15:55 Orlat
15:13

15:37 Casolt
15:13

15:35 Slimnic
15:15

15:37 Daia
15:15

15:50 Nou
15:15

19:04 Cluj Napoca
15:15

15:40 Cisnadie
15:15

15:46 Rosia
15:16

15:46 Nou
15:19

17:15 Ramnicu Valcea
15:19

15:40 Sura Mica
15:20

16:20 Mandra
15:20

15:40 Sura Mica
15:20
Trans Seb
17:30 Tarnaveni
15:20

15:46 Daia
15:21

19:23 Polovragi
15:21

15:46 Daia
15:23

15:50 Nou
15:23

15:35 Sura Mare
15:25

15:55 Cristian
15:25

15:50 Daia
15:25

19:23 Racovita
15:25

15:50 Daia
15:27

19:23 Cerna
15:28

15:40 Selimbar
15:28

17:05 Alba Iulia
15:29

17:56 Jina
15:30

15:55 Hamba
15:30

18:15 Ramnicu Valcea
15:30

20:15 Huedin
15:30

23:00 Galati 23:00 Galati 23:00 Galati 23:00 Galati
15:30

18:30 Pitesti
15:30

13:15 Vicenza 13:15 Rovigo
15:30

19:23 Rugetu
15:33

19:23 Slatioara
15:39

16:20 Ocna Sibiului
15:40

23:00 Lacu Sarat
15:40

17:05 Sebes
15:40

17:28 Fagaras
15:43

16:20 Ocna Sibiului
15:45

15:55 Sura Mare
15:45

21:28 Onesti
15:45

16:10 Cisnadie
15:45

13:00 Padova
15:45

16:20 Sura Mica
15:50

19:23 Horezu
15:54

19:04 Turda
15:57

20:51 Lugoj 20:51 Lugoj 20:51 Lugoj
15:58

16:10 Selimbar
15:58

19:23 Costesti
15:59

16:40 Ocna Sibiului
16:00

16:55 Gura Raului
16:00

16:30 Rusi
16:00

16:40 Ocna Sibiului
16:00

18:15 Calimanesti
16:00

23:00 Braila 23:00 Braila 23:00 Braila 23:00 Braila
16:00

06:00 Goteborg
16:00

23:00 Braila
16:00

16:20 Vestem
16:00

13:15 Monselice
16:00

14:30 Gent
16:00

15:30 Wurzburg
16:00

17:56 Poiana Sibiului
16:04

16:40 Ocna Sibiului
16:10

16:30 Slimnic
16:10

16:40 Ocna Sibiului
16:10
Trans Seb
17:30 Medias
16:10

16:55 Orlat
16:13

19:23 Pietrari
16:14

17:00 Boita
16:15

16:40 Cisnadie
16:15

00:15 Satu Mare
16:15

13:00 Mestre
16:15

16:40 Sura Mica
16:20

17:00 Colonia Talmaciu
16:20

16:30 Sura Mare
16:20

16:40 Sura Mica
16:20

16:55 Cristian
16:25

17:00 Talmaciu
16:25

20:51 Traian Vuia 20:51 Traian Vuia 20:51 Traian Vuia
16:26

16:40 Selimbar
16:28

17:56 Rod
16:29

21:45 Bucuresti
16:30

18:30 Ramnicu Valcea
16:30

13:15 Padova
16:30

20:51 Dumbrava 20:51 Dumbrava 20:51 Dumbrava
16:34

00:15 Livada
16:35

17:05 Rusciori
16:40

00:15 Apa
16:40

20:51 Faget 20:51 Faget 20:51 Faget
16:42

17:56 Tilisca
16:45

19:04 Aiud
16:45

17:10 Cisnadie
16:45

19:30 Brasov
16:45

00:15 Seini
16:45
Lazar Trans SRL
17:45 Sebesu De Sus
16:45

20:51 Margina 20:51 Margina 20:51 Margina
16:51

19:23 Govora
16:52

17:56 Gales
16:53

17:56 Saliste
16:56

20:51 Cosava 20:51 Cosava 20:51 Cosava
16:56

17:10 Selimbar
16:58

17:40 Ocna Sibiului
17:00

17:30 Rusi
17:00

17:40 Ocna Sibiului
17:00

17:46 Vurpar
17:00

17:35 Nou
17:00

17:25 Hamba
17:00

20:15 Cluj Napoca
17:00

06:00 Halmstad
17:00

13:15 Mestre
17:00

14:30 Bruxelles
17:00

04:00 Maidstone
17:00

18:05 Topircea
17:05

21:28 Targu Secuiesc
17:07

17:35 Nou
17:08

19:23 Ramnicu Valcea
17:09

17:40 Ocna Sibiului
17:10

17:30 Slimnic
17:10

17:40 Ocna Sibiului
17:10

17:35 Daia
17:10

17:35 Daia
17:12

17:56 Sacel
17:15

17:25 Sura Mare
17:15

17:40 Cisnadie
17:15

00:15 Cicirlau
17:15

17:46 Rosia
17:16

17:46 Nou
17:19

17:40 Sura Mica
17:20

17:30 Sura Mare
17:20

17:40 Sura Mica
17:20

17:46 Daia
17:21

17:46 Daia
17:23

19:04 Alba Iulia
17:28

17:40 Selimbar
17:28

16:00 Bratislava
17:29

23:00 Buzau 23:00 Buzau 23:00 Buzau 23:00 Buzau
17:30

23:00 Buzau
17:30

17:50 Vestem
17:30

13:15 Pordenone
17:30

17:56 Cristian
17:31

20:51 Dobra 20:51 Dobra 20:51 Dobra
17:31

19:23 Calimanesti
17:33

00:15 Tautii Magheraus
17:35

20:15 Turda
17:40

00:15 Baia Mare
17:45

15:30 Nurnberg
17:45

19:04 Sebes Alba
17:48

23:00 Mizil 23:00 Mizil 23:00 Mizil 23:00 Mizil
17:50

19:30 Fagaras
17:50

23:00 Mizil
17:50

19:23 Brezoi
17:56

18:55 Gura Raului
18:00

18:30 Rusi
18:00

19:46 Metis
18:00

19:37 Agnita
18:00

06:00 Viena 06:00 Angelholm
18:00
AXI TOURS
20:30 Brasov
18:00
Judetean
18:47 Amnas
18:00

14:30 Liege
18:00

04:00 Dover
18:00

00:15 Somcuta Mare
18:05

19:46 Ravasel
18:06

18:30 Slimnic
18:10

19:37 Coves
18:10

20:51 Deva 20:51 Deva 20:51 Deva
18:10

23:00 Ploiesti
18:10

18:55 Orlat
18:13

19:37 Vard
18:13

19:46 Mihaileni
18:14

18:40 Cisnadie
18:15

21:45 Pitesti
18:16

19:46 Salcau
18:18

19:37 Barghis
18:19

21:28 Brasov
18:19

18:30 Sura Mare
18:20

19:37 Ighisu Vechi
18:24

18:55 Cristian
18:25

19:46 Buia
18:26

19:37 Vecerd
18:27

18:40 Selimbar
18:28

00:15 Ileanda
18:30

06:00 Helsingborg
18:30
Judetean
20:25 Brosteni
18:30

13:00 Udine
18:30

19:46 Stenea
18:32

19:37 Altina
18:37

20:15 Aiud
18:40

23:00 Ploiesti 23:00 Ploiesti 23:00 Ploiesti 23:00 Ploiesti
18:40

19:37 Nocrich
18:42

19:46 Boarta
18:44

19:10 Hamba
18:45

13:15 Udine
18:45

19:37 Tichindeal
18:47

20:51 Orastie 20:51 Orastie 20:51 Orastie
18:47

19:46 Calvasar
18:48

00:15 Gilgau
18:50

19:46 Seica Mare
18:51

19:37 Fofeldea
18:52

19:23 Talmaciu
18:55

19:37 Hosman
18:57

19:30 Rusi
19:00

19:10 Sura Mare
19:00

19:30 Avrig
19:00

06:00 Malmo
19:00

04:00 Calais
19:00

14:30 Aachen
19:00

19:37 Cornatel
19:05

19:46 Rusi
19:06

19:30 Slimnic
19:10

19:37 Casolt
19:13

19:37 Daia
19:15

20:15 Alba Iulia
19:15

19:40 Cisnadie
19:15

00:15 Dej
19:15

15:30 Regensburg
19:15

19:46 Slimnic
19:17

19:30 Sura Mare
19:20

23:00 Sinaia 23:00 Sinaia 23:00 Sinaia 23:00 Sinaia
19:20

13:15 Monfalcone
19:25

19:40 Selimbar
19:28

20:15 Sebes
19:30

23:00 Cluj Napoca
19:30

00:15 Gherla
19:30

06:00 Copenhagen
19:30

19:46 Sura Mare
19:32

20:51 Sebes Alba 20:51 Sebes Alba 20:51 Sebes Alba
19:35

21:45 Ramnicu Valcea
19:36

21:28 Fagaras
19:43

13:15 Trieste
19:45

21:45 Calimanesti
19:56

20:55 Gura Raului
20:00

23:00 Predeal 23:00 Predeal 23:00 Predeal 23:00 Predeal
20:00

23:00 Turda
20:00

04:00 Brugge
20:00

14:30 Koln
20:00

20:51 Miercurea Sibiului 20:51 Miercurea Sibiului 20:51 Miercurea Sibiului
20:06

20:55 Orlat
20:13

20:40 Cisnadie
20:15

20:51 Saliste 20:51 Saliste 20:51 Saliste
20:19

21:45 Brezoi
20:20

20:55 Cristian
20:25

20:40 Selimbar
20:28

13:00 Policoro
20:30

15:30 Deggendorf
20:30

16:00 Bruxelles
20:59

21:30 Rusi
21:00

23:00 Brasov 23:00 Brasov 23:00 Brasov 23:00 Brasov
21:00

23:00 Aiud
21:00

06:30 Mangalia
21:00

00:15 Cluj Napoca
21:00

06:00 Odense
21:00

23:00 Brasov
21:00

04:00 Bruxelles
21:00

14:30 Liverpool
21:00

16:00 Bolton
21:00

21:30 Slimnic
21:10

06:30 Costinesti
21:10

21:55 Ocna Sibiului
21:15

21:55 Ocna Sibiului
21:15

21:40 Cisnadie
21:15

21:30 Sura Mare
21:20

06:30 Eforie Sud
21:20

21:55 Ocna Sibiului
21:25

21:55 Ocna Sibiului
21:25

21:40 Selimbar
21:28

22:16 Vurpar
21:30

22:05 Nou
21:30

21:55 Hamba
21:30

06:30 Eforie Nord
21:30

00:15 Turda
21:30

21:50 Vestem
21:30

16:00 Bolton
21:30

21:55 Sura Mica
21:35

21:55 Sura Mica
21:35

22:05 Nou
21:38

22:05 Daia
21:40

23:00 Alba Iulia
21:40

15:30 Suben
21:40

22:05 Daia
21:42

21:55 Sura Mare
21:45

13:00 Taranto
21:45

22:16 Rosia
21:46

22:16 Nou
21:49

23:00 Fagaras 23:00 Fagaras 23:00 Fagaras 23:00 Fagaras
21:50

22:16 Daia
21:51

22:16 Daia
21:53

22:30 Rusi
22:00

23:00 Sebes
22:00

06:30 Constanta
22:00

00:15 Unirea
22:00

14:30 Bolton 14:30 Frankfurt
22:00

15:30 Londra
22:00

22:30 Slimnic
22:10

22:40 Cisnadie
22:15

00:15 Aiud
22:15

22:30 Sura Mare
22:20

22:40 Selimbar
22:28

23:00 Rusi
22:30

00:15 Teius
22:30

14:30 Bolton
22:30

23:00 Slimnic
22:40

23:00 Sura Mare
22:50

06:30 Cernavoda
23:00

00:15 Alba Iulia
23:00

06:00 Kolding
23:00

13:00 Bari
23:00

14:30 Manchester
23:00

15:30 Linz
23:00

23:40 Cisnadie
23:15

00:15 Sebes
23:15

23:40 Selimbar
23:28

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.