Autogara Dacos - Mersul autobuzelor Ramnicu Valcea Valcea Romania

Autogara Dacos

Ramnicu Valcea, Romania

Adresă: B-dul Nicolae Balcescu nr.38
Tel: +4-0250-747.411
Mobil: +4-0744-551.906
Fax: +4-0350-405.995
Web: www.dacos.com.ro

Plecări
Ora Către
00:00
03:44 Bratislava 05:40 Brno 08:20 Praga
02:00
09:26 Mangalia 08:40 Constanta 08:59 Eforie Nord 04:35 Bucuresti 03:03 Pitesti
04:30 DACOS
04:54 Calimanesti 08:19 Alba Iulia 06:18 Talmaciu 08:45 Aiud 06:43 Sibiu 09:47 Turda 10:28 Cluj Napoca 07:59 Sebes
04:30
05:20 Galicea
04:30 DACOS
05:47 Pitesti 07:28 Bucuresti
04:35
05:10 Caciulata 06:30 Sibiu 05:00 Calimanesti
05:30
06:20 Galicea
05:30
06:22 Daesti 06:09 Sirineasa 05:54 Tatarani 05:37 Ramnicu Valcea 06:28 Popesti 06:19 Curtea 06:03 Slavitesti 05:46 Stuparei 05:35 Ramnicu Valcea 06:26 Meieni 06:13 Ciorasti 05:58 Babeni 05:45 Stolniceni 06:30 Popesti 06:24 Meieni 06:12 Sirineasa 05:57 Babeni 05:42 Raureni
05:30 DACOS
06:47 Pitesti 08:28 Bucuresti
05:45
07:05 Dragasani
06:00
06:50 Galicea
06:10
07:30 Dragasani
06:30
07:50 Dragasani
06:30
07:20 Galicea
06:55
07:43 Brezoi 09:08 Sibiu
07:00
08:20 Dragasani
07:00 DACOS
07:24 Calimanesti 10:49 Alba Iulia 08:48 Talmaciu 11:15 Aiud 09:13 Sibiu 12:17 Turda 12:58 Cluj Napoca 10:29 Sebes
07:00 Silva Crisflor
08:16 Barbatesti
07:00
07:50 Galicea
07:00
07:50 Stoenesti
07:00
03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 05:30 Ansbach 04:30 Nurnberg 10:00 Giessen 14:15 Essen 06:15 Crailsheim 07:15 Ohringen 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 11:45 Heidelberg 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 08:00 Heilbronn
07:00
03:30 Landshut 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:30 Waldkraiburg 05:00 Munchen 10:15 Pforzheim 00:00 Ulm 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 06:00 Augsburg 10:45 Karlsruhe 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg 02:30 Deggendorf 07:30 Ulm 11:45 Heidelberg 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 04:00 Muhldorf
07:00
09:00 Sibiu
07:02
07:52 Galicea
07:30 DACOS
09:32 Bals 12:21 Drobeta Turnu Severin 16:01 Lugoj 10:03 Craiova 12:50 Orsova 17:13 Timisoara 10:46 Filiasi 13:10 Baile Herculane 08:34 Dragasani 11:21 Strehaia 15:08 Caransebes
07:30
09:02 Cernisoara
07:30
09:35 Glavile
07:40
09:00 Dragasani
08:00
09:20 Dragasani
08:00
08:50 Galicea
08:15
09:35 Dragasani
08:30
09:50 Dragasani
08:30 DACOS
08:54 Calimanesti 12:19 Alba Iulia 10:18 Talmaciu 12:45 Aiud 10:43 Sibiu 13:47 Turda 14:28 Cluj Napoca 11:59 Sebes
08:30
09:20 Galicea
08:45
10:05 Dragasani
09:00
10:20 Dragasani
09:00 DACOS
12:03 Bucuresti 10:17 Pitesti
09:00
09:50 Galicea
09:15
10:35 Dragasani
09:30
10:50 Dragasani
09:30
10:20 Galicea
09:45
10:22 Copacelu 10:59 Dobriceni 00:00 Bunesti 00:00 Stoenesti
09:45
11:05 Dragasani
10:00 Amal Tour
10:30 Baile Govora
10:00
11:20 Dragasani
10:00 Silva Crisflor
11:16 Barbatesti
10:00
10:50 Galicea
10:15 DACOS
13:18 Bucuresti 11:32 Pitesti
10:20
11:40 Dragasani
10:30 DACOS
13:03 Craiova 15:50 Orsova 20:13 Timisoara 13:46 Filiasi 16:10 Baile Herculane 11:34 Dragasani 14:21 Strehaia 18:08 Caransebes 12:32 Bals 15:21 Drobeta Turnu Severin 19:01 Lugoj
10:30
11:20 Galicea
10:43
12:00 Dragasani
11:00
12:20 Dragasani
11:00
11:50 Galicea
11:20
12:40 Dragasani
11:30
12:07 Copacelu 12:44 Dobriceni 00:00 Bunesti 00:00 Stoenesti
11:30 Silva Crisflor
12:46 Barbatesti
11:30
13:02 Cernisoara
11:30
12:20 Galicea
11:40
13:00 Dragasani
11:45 Amal Tour
13:05 Pitesti 14:45 Bucuresti
12:00
13:20 Dragasani
12:00
14:05 Glavile
12:00
12:50 Galicea
12:00
12:56 Meieni 12:43 Ciorasti 12:28 Babeni 12:15 Stolniceni 13:00 Popesti 12:54 Meieni 12:42 Sirineasa 12:27 Babeni 12:12 Raureni 12:52 Daesti 12:39 Sirineasa 12:24 Tatarani 12:07 Ramnicu Valcea 12:58 Popesti 12:49 Curtea 12:33 Slavitesti 12:16 Stuparei 12:05 Ramnicu Valcea
12:03 DACOS
13:03 Baile Olanesti
12:03 DACOS
13:57 Talmaciu 16:22 Aiud 14:18 Sibiu 17:22 Turda 18:03 Cluj Napoca 15:34 Sebes 12:51 Calimanesti 15:54 Alba Iulia
12:20
13:40 Dragasani
12:30
13:20 Galicea
12:40
14:00 Dragasani
13:00 Amal Tour
13:50 Baile Govora
13:00
14:20 Dragasani
13:00
13:50 Galicea
13:04 DACOS
16:00 Bucuresti 14:14 Pitesti
13:20
14:40 Dragasani
13:30 Silva Crisflor
14:46 Barbatesti
13:30
14:20 Galicea
13:40
15:00 Dragasani
14:00
17:29 Sebes 16:13 Sibiu 14:40 Caciulata 18:53 Deva 14:37 Calimanesti 18:37 Simeria 14:48 Brezoi 18:17 Orastie 14:42 Cozia
14:00
15:20 Dragasani
14:00
14:50 Galicea
14:20
15:40 Dragasani
14:30
15:20 Galicea
14:40
16:00 Dragasani
15:00
16:20 Dragasani
15:00 Silva Crisflor
16:16 Barbatesti
15:00
15:50 Galicea
15:00
15:52 Daesti 15:39 Sirineasa 15:24 Tatarani 15:07 Ramnicu Valcea 15:58 Popesti 15:49 Curtea 15:33 Slavitesti 15:16 Stuparei 15:05 Ramnicu Valcea 15:56 Meieni 15:43 Ciorasti 15:28 Babeni 15:15 Stolniceni 16:00 Popesti 15:54 Meieni 15:42 Sirineasa 15:27 Babeni 15:12 Raureni
15:02
15:52 Galicea
15:03 DACOS
16:57 Talmaciu 19:22 Aiud 17:18 Sibiu 20:22 Turda 21:03 Cluj Napoca 18:34 Sebes 15:51 Calimanesti 18:54 Alba Iulia
15:15 DACOS
18:18 Bucuresti 16:32 Pitesti
15:15
16:05 Stoenesti
15:20
16:40 Dragasani
15:30
16:07 Copacelu 16:44 Dobriceni 00:00 Bunesti 00:00 Stoenesti
15:30 Silva Crisflor
16:46 Barbatesti
15:40
17:00 Dragasani
15:45 Amal Tour
17:05 Pitesti 18:45 Bucuresti
16:00
17:20 Dragasani
16:00 DACOS
19:03 Bucuresti 17:17 Pitesti
16:00
16:50 Galicea
16:00 Rocar Transport SRL
19:00 Perisani
16:20
17:40 Dragasani
16:30
17:20 Galicea
16:40
18:00 Dragasani
16:45 Amal Tour
19:45 Bucuresti 18:05 Pitesti
16:48 DACOS
17:48 Baile Olanesti
17:00
18:20 Dragasani
17:00 DACOS
17:21 Calimanesti 20:22 Alba Iulia 18:40 Talmaciu 21:00 Aiud 19:00 Sibiu 21:34 Turda 22:12 Cluj Napoca 20:04 Sebes
17:00
19:05 Glavile
17:00
17:50 Galicea
17:20
18:40 Dragasani
17:30 Silva Crisflor
18:46 Barbatesti
17:30
19:35 Glavile
17:30
18:20 Galicea
17:40
19:00 Dragasani
18:00
18:37 Copacelu 19:14 Dobriceni 00:00 Bunesti 00:00 Stoenesti
18:00
19:20 Dragasani
18:00
19:32 Cernisoara
18:00
18:50 Galicea
18:00
18:56 Meieni 18:43 Ciorasti 18:28 Babeni 18:15 Stolniceni 19:00 Popesti 18:54 Meieni 18:42 Sirineasa 18:27 Babeni 18:12 Raureni 18:52 Daesti 18:39 Sirineasa 18:24 Tatarani 18:07 Ramnicu Valcea 18:58 Popesti 18:49 Curtea 18:33 Slavitesti 18:16 Stuparei 18:05 Ramnicu Valcea
18:03 DACOS
18:49 Calimanesti
18:20
19:40 Dragasani
18:30
19:20 Galicea
18:40
20:00 Dragasani
19:00
20:20 Dragasani
19:00 DACOS
20:04 Dragasani 21:02 Bals 21:33 Craiova
19:20
20:40 Dragasani
19:30
20:07 Copacelu 20:44 Dobriceni 00:00 Bunesti 00:00 Stoenesti
19:30
20:20 Galicea
19:40
21:00 Dragasani
19:45 Silva Crisflor
21:01 Barbatesti
20:00
21:20 Dragasani
20:00 DACOS
23:03 Bucuresti 21:17 Pitesti
20:13
22:08 Slatina (Olt) 21:18 Dragasani
20:13
22:08 Slatina (Olt) 21:17 Dragasani
20:16 Silva Crisflor
21:32 Barbatesti
20:28 DACOS
21:30 Calimanesti
20:30
21:50 Dragasani
20:30
21:20 Galicea
21:00 Amal Tour
21:30 Baile Govora
21:00
22:20 Dragasani
21:30
22:20 Galicea
22:00
23:20 Dragasani
22:30
23:20 Galicea
23:00 Silva Crisflor
00:16 Barbatesti
23:00
23:07 Ramnicu Valcea 23:52 Daesti 23:39 Sirineasa 23:24 Tatarani 23:16 Stuparei 23:05 Ramnicu Valcea 23:58 Popesti 23:49 Curtea 23:33 Slavitesti 23:15 Stolniceni 00:00 Popesti 23:56 Meieni 23:43 Ciorasti 23:28 Babeni 23:12 Raureni 23:54 Meieni 23:42 Sirineasa 23:27 Babeni
23:00
23:50 Stoenesti
23:02
23:52 Galicea
23:55
07:30 Mangalia 07:00 Eforie Sud 03:00 Bucuresti 05:30 Cernavoda 06:45 Eforie Nord 06:30 Constanta 07:15 Costinesti
Sosiri
De la Ora

01:26 Pitesti
00:22

04:35 Bucuresti
01:15

06:32 Glavile 06:32 Glavile
04:30

05:30 Popesti
04:30

15:00 Dortmund
04:30

05:30 Popesti
04:32

05:30 Meieni
04:40

05:30 Meieni
04:44

05:30 Daesti
04:46

05:30 Curtea
04:50

05:30 Ciorasti
04:53

05:30 Sirineasa
04:54

05:30 Sirineasa
04:59

06:55 Slatina (Olt)
05:00

05:30 Slavitesti
05:02

05:30 Babeni
05:04

05:30 Babeni
05:06
Silva Crisflor
06:24 Barbatesti
05:08

05:30 Tatarani
05:10

05:30 Stuparei
05:14

05:30 Stolniceni
05:15

15:00 Essen
05:15

05:30 Raureni
05:18

05:30 Ramnicu Valcea
05:23

05:30 Ramnicu Valcea
05:25

06:50 Dragasani
05:30
Silva Crisflor
06:46 Barbatesti
05:30

07:02 Cernisoara
05:30

06:30 Stoenesti
05:40

15:00 Saarbrucken
05:45

06:55 Dragasani
05:50

07:10 Dragasani
05:50

10:53 Deva
06:00

07:20 Dragasani
06:00
DACOS
08:33 Craiova
06:00

15:00 Dusseldorf
06:00

07:35 Dragasani
06:15
Rocar Transport SRL
09:15 Perisani
06:15

15:00 Homburg
06:15

10:53 Simeria
06:16

07:50 Dragasani
06:30

07:30 Popesti
06:30
DACOS
08:33 Bals
06:31

07:30 Popesti
06:32

10:53 Orastie
06:36

07:30 Meieni
06:40

07:30 Meieni
06:44

08:05 Dragasani
06:45
Silva Crisflor
08:01 Barbatesti
06:45

15:00 Koln
06:45

15:00 Kaiserslautern
06:45

07:30 Daesti
06:46

07:30 Curtea
06:50

07:30 Ciorasti
06:53

07:30 Sirineasa
06:54

07:30 Sirineasa
06:59
Amal Tour
10:00 Bucuresti
07:00

08:20 Dragasani
07:00

15:00 Freiburg im Breisgau
07:00

07:30 Slavitesti
07:02

07:30 Babeni
07:04

07:30 Babeni
07:06

07:30 Tatarani
07:10

07:30 Stuparei
07:14

08:35 Dragasani
07:15
DACOS
16:58 Timisoara
07:15

07:30 Stolniceni
07:15

07:30 Raureni
07:18

07:30 Ramnicu Valcea
07:23

10:53 Sebes Alba
07:24

07:30 Ramnicu Valcea
07:25
DACOS
08:33 Dragasani
07:28

08:50 Dragasani
07:30

15:00 Lahr
07:30

09:05 Dragasani
07:45
DACOS
13:00 Cluj Napoca
07:45

15:00 Offenburg
07:50

09:20 Dragasani
08:00
DACOS
09:00 Baile Olanesti
08:00

15:00 Siegen
08:15

15:00 Buhl
08:15

09:40 Dragasani
08:20
DACOS
13:00 Turda
08:22
DACOS
16:58 Lugoj
08:27

15:00 Baden-Baden
08:30

10:53 Sibiu
08:40

10:00 Dragasani
08:40
DACOS
13:00 Aiud
08:40
Amal Tour
10:00 Pitesti
08:45

15:00 Mannheim
08:45

10:20 Dragasani
09:00
DACOS
12:03 Bucuresti
09:00
DACOS
12:03 Bucuresti
09:00

15:00 Heidelberg
09:00

15:00 Heidelberg 15:00 Rastatt
09:00

15:00 Giessen
09:15
DACOS
16:58 Caransebes
09:19

10:40 Dragasani
09:20

11:02 Cernisoara
09:30
DACOS
13:00 Alba Iulia
09:34

11:00 Dragasani
09:40
DACOS
13:00 Sebes
09:52
Amal Tour
13:00 Bucuresti
10:00

11:20 Dragasani
10:00
DACOS
16:00 Cluj Napoca
10:00

00:00 Praga
10:00

15:00 Karlsruhe
10:00

10:53 Brezoi
10:05

10:53 Cozia
10:10

10:53 Caciulata
10:13

11:40 Dragasani
10:20

12:00 Dragasani
10:40
DACOS
16:00 Turda
10:41
DACOS
16:58 Baile Herculane
10:45

15:00 Pforzheim
10:45
DACOS
12:03 Pitesti
10:46
DACOS
12:03 Pitesti
10:46
Amal Tour
11:45 Baile Govora
10:55
DACOS
13:00 Sibiu
10:56

12:20 Dragasani
11:00

15:00 Frankfurt
11:00
DACOS
16:00 Aiud
11:05
DACOS
16:58 Orsova
11:10
DACOS
13:00 Talmaciu
11:15

12:40 Dragasani
11:20
Silva Crisflor
12:46 Barbatesti
11:30

15:00 Stuttgart
11:30

13:00 Dragasani
11:40
Amal Tour
13:00 Pitesti
11:45

13:20 Dragasani
12:00
DACOS
15:03 Bucuresti
12:00
DACOS
21:43 Timisoara
12:00

15:00 Aschaffenburg
12:00
DACOS
15:03 Bucuresti
12:00
DACOS
16:58 Drobeta Turnu Severin
12:06
DACOS
16:00 Alba Iulia
12:09

13:40 Dragasani
12:20
DACOS
16:00 Sebes
12:29

15:00 Heilbronn
12:30
DACOS
15:33 Bucuresti
12:30
DACOS
13:00 Calimanesti
12:34

14:00 Dragasani
12:40
Silva Crisflor
14:01 Barbatesti
12:45

00:00 Brno
12:45

14:20 Dragasani
13:00
DACOS
19:00 Cluj Napoca
13:00

15:00 Sibiu
13:00

15:00 Ulm
13:00
DACOS
16:58 Strehaia
13:06
Silva Crisflor
14:24 Barbatesti
13:08
DACOS
21:43 Lugoj
13:12

15:00 Ohringen
13:15

14:40 Dragasani
13:20

15:00 Wurzburg
13:30

15:00 Dragasani
13:40
DACOS
19:00 Turda
13:41
DACOS
16:58 Filiasi
13:41
DACOS
16:48 Bucuresti
13:45
DACOS
16:00 Sibiu
13:45

14:35 Stoenesti
13:45
DACOS
15:03 Pitesti
13:46
DACOS
15:03 Pitesti
13:46

15:20 Dragasani
14:00
DACOS
20:00 Cluj Napoca
14:00

15:32 Cernisoara
14:00

15:00 Popesti
14:00

15:00 Popesti
14:02
DACOS
21:43 Caransebes
14:04
DACOS
16:00 Talmaciu
14:10

15:00 Meieni
14:10

15:00 Meieni
14:14
DACOS
15:15 Baile Olanesti
14:15
DACOS
19:00 Aiud
14:15

15:00 Crailsheim
14:15

15:00 Daesti
14:16
DACOS
15:33 Pitesti
14:16

15:40 Dragasani
14:20

15:00 Curtea
14:20

15:00 Ciorasti
14:23
DACOS
16:58 Craiova
14:24

15:00 Sirineasa
14:24

16:27 Glavile
14:25

15:00 Sirineasa
14:29

15:00 Augsburg
14:30

15:00 Slavitesti
14:32

15:00 Babeni
14:34

15:00 Babeni
14:36

16:00 Dragasani
14:40

15:00 Tatarani
14:40

00:00 Bratislava
14:40
DACOS
20:00 Turda
14:41

15:00 Stuparei
14:44

15:00 Stolniceni
14:45

15:00 Raureni
14:48

15:00 Ramnicu Valcea
14:53
Amal Tour
15:45 Baile Govora
14:55
DACOS
16:58 Bals
14:55

15:00 Ramnicu Valcea
14:55

16:20 Dragasani
15:00
DACOS
18:03 Bucuresti
15:00

15:00 Ansbach
15:00

15:00 Waldkraiburg
15:00
DACOS
20:00 Aiud
15:05
DACOS
19:00 Alba Iulia
15:09
DACOS
16:00 Calimanesti
15:12

16:40 Dragasani
15:20
DACOS
19:00 Sebes
15:29
DACOS
21:43 Baile Herculane
15:30

15:00 Nurnberg
15:30

15:00 Munchen 15:00 Muhldorf
15:30
DACOS
16:48 Pitesti
15:31

17:00 Dragasani
15:40
DACOS
16:58 Dragasani
15:53
Amal Tour
16:45 Baile Govora
15:55
DACOS
21:43 Orsova
15:55

17:20 Dragasani
16:00
DACOS
22:00 Cluj Napoca
16:00
Silva Crisflor
17:16 Barbatesti
16:00
DACOS
20:00 Alba Iulia
16:09

17:40 Dragasani
16:20
DACOS
20:00 Sebes
16:29

17:30 Popesti
16:30

17:30 Popesti
16:32

18:00 Dragasani
16:40

17:30 Meieni
16:40
DACOS
22:00 Turda
16:41

17:30 Meieni
16:44
DACOS
19:00 Sibiu
16:45
DACOS
18:03 Pitesti
16:46

17:30 Daesti
16:46

17:30 Curtea
16:50
DACOS
21:43 Drobeta Turnu Severin
16:51

17:30 Ciorasti
16:53

17:30 Sirineasa
16:54

17:30 Sirineasa
16:59

18:20 Dragasani
17:00

15:00 Regensburg
17:00

15:00 Landshut
17:00

17:30 Slavitesti
17:02

17:30 Babeni
17:04
DACOS
22:00 Aiud
17:05

17:30 Babeni
17:06
DACOS
19:00 Talmaciu
17:10

17:30 Tatarani
17:10

17:30 Stuparei
17:14

17:30 Stolniceni
17:15

17:30 Raureni
17:18

18:40 Dragasani
17:20

17:30 Ramnicu Valcea
17:23

17:30 Ramnicu Valcea
17:25
DACOS
20:28 Bucuresti
17:30
DACOS
23:30 Cluj Napoca
17:30
Silva Crisflor
18:46 Barbatesti
17:30

19:00 Dragasani
17:40
DACOS
20:00 Sibiu
17:45
DACOS
21:43 Strehaia
17:51

20:13 Sibiu
18:00
Amal Tour
21:00 Bucuresti
18:00

01:26 Mangalia
18:00

19:20 Dragasani
18:00

15:00 Deggendorf
18:00

20:13 Sibiu
18:00
DACOS
20:00 Talmaciu
18:05
DACOS
22:00 Alba Iulia
18:09
DACOS
23:30 Turda
18:11

19:40 Dragasani
18:20

01:26 Eforie Nord
18:26
DACOS
21:43 Filiasi
18:26
DACOS
22:00 Sebes
18:29
DACOS
19:00 Calimanesti
18:34
DACOS
23:30 Aiud
18:35

20:00 Dragasani
18:40

01:26 Constanta
18:45

20:20 Dragasani
19:00
Silva Crisflor
20:16 Barbatesti
19:00

15:00 Passau
19:00
DACOS
21:43 Craiova
19:09
DACOS
20:00 Calimanesti
19:12
DACOS
20:28 Pitesti
19:16

20:13 Brezoi
19:20

20:13 Brezoi
19:25

20:50 Dragasani
19:30
DACOS
23:30 Alba Iulia
19:39
DACOS
21:43 Bals
19:40
Amal Tour
21:00 Pitesti
19:45
DACOS
22:00 Sibiu
19:45
DACOS
23:30 Sebes
19:59

21:20 Dragasani
20:00
DACOS
22:00 Talmaciu
20:10

21:50 Dragasani
20:30
DACOS
21:43 Dragasani
20:38

21:45 Popesti
20:45

21:45 Popesti
20:47

21:45 Meieni
20:55

21:45 Meieni
20:59

04:35 Mangalia
21:00

21:45 Daesti
21:01

21:45 Curtea
21:05
Silva Crisflor
22:24 Barbatesti
21:08

21:45 Ciorasti
21:08

21:45 Sirineasa
21:09

04:35 Costinesti
21:10

21:45 Sirineasa
21:14
DACOS
23:30 Sibiu
21:15

21:45 Slavitesti
21:17

21:45 Babeni
21:19

04:35 Eforie Sud
21:20

21:45 Babeni
21:21

21:45 Tatarani
21:25

21:45 Stuparei
21:29

04:35 Eforie Nord
21:30

21:45 Stolniceni
21:30

21:45 Raureni
21:33
DACOS
22:00 Calimanesti
21:34

21:45 Ramnicu Valcea
21:38
DACOS
23:30 Talmaciu
21:40

21:45 Ramnicu Valcea
21:40

22:35 Stoenesti
21:45

23:55 Sibiu
22:00

04:35 Constanta
22:00

01:26 Bucuresti
22:45

23:55 Caciulata
23:00

04:35 Cernavoda
23:00
DACOS
23:30 Calimanesti
23:04

23:55 Calimanesti
23:10

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.