Mersulautobuzelor.ro
Mersulautobuzelor.ro
Contact
Mersulautobuzelor.ro
Praid
Statie Maxi-Taxi
Statie Maxi-Taxi
Praid, Romania
Adresă:
Praid
Plecări
Ora
Către
08:10
12:00
Sfantu Gheorghe
08:20
Corund
08:45
Lupeni
08:30
Ocna de Sus
09:40
Martinis
09:45
Sanpaul
10:30
Varghis
11:15
Batanii Mari
11:40
Malnas Bai
09:15
Odorheiu Secuiesc
10:00
Ocland
10:30
Baraolt
09:40
10:55
Odorheiu Secuiesc
11:20
Vlahita
12:00
Miercurea Ciuc
09:55
Corund
10:50
16:30
Huedin
17:10
Alesd
11:00
Sovata
18:00
Oradea
12:40
Targu Mures
13:10
Ludus
14:00
Turda
15:00
Cluj Napoca
11:00
11:55
Eremitu
12:15
Isla
12:50
Targu Mures
12:20
Ernei
11:35
Sovata
12:00
Calugareni
11:50
13:20
Vlahita
15:20
Casinu Nou
14:30
Miercurea Ciuc
12:05
Corund
16:00
Targu Secuiesc
15:00
Cozmeni
12:50
Odorheiu Secuiesc
16:30
Covasna
12:10
16:00
Sfantu Gheorghe
14:00
Ocland
14:30
Baraolt
13:15
Odorheiu Secuiesc
12:20
Corund
12:45
Lupeni
12:30
Ocna de Sus
13:40
Martinis
13:45
Sanpaul
14:30
Varghis
15:15
Batanii Mari
15:40
Malnas Bai
12:45
18:03
Iasi
16:15
Roman
15:00
Bicaz
14:07
Lacu Rosu
13:33
Gheorgheni
15:30
Piatra Neamt
15:30
17:20
Targu Mures
16:50
Ernei
16:05
Sovata
16:30
Calugareni
16:25
Eremitu
16:45
Isla
17:10
17:20
Corund
17:45
Lupeni
17:30
Ocna de Sus
18:40
Martinis
18:45
Sanpaul
19:30
Varghis
20:15
Batanii Mari
20:40
Malnas Bai
18:15
Odorheiu Secuiesc
19:00
Ocland
19:30
Baraolt
21:00
Sfantu Gheorghe
17:30
19:30
Targu Mures
18:00
Sovata
18:45
Sangeorgiu de Padure
18:55
Balauseri
19:30
21:20
Targu Mures
20:50
Ernei
20:05
Sovata
20:30
Calugareni
20:25
Eremitu
20:45
Isla
Sosiri
De la
Ora
12:45
Oradea
06:00
10:50
Iasi
06:00
12:45
Alesd
06:30
08:10
Targu Mures
06:30
08:10
Ernei
06:45
10:50
Roman
07:00
08:10
Isla
07:15
08:10
Calugareni
07:25
12:45
Huedin
07:30
08:10
Eremitu
07:30
09:40
Targu Mures
07:30
08:10
Sovata
08:00
11:00
Sfantu Gheorghe
08:00
10:50
Piatra Neamt
08:00
11:00
Malnas Bai
08:15
09:40
Balauseri
08:20
10:50
Bicaz
08:30
11:00
Batanii Mari
08:40
09:40
Sangeorgiu de Padure
08:45
12:45
Cluj Napoca
09:00
10:50
Lacu Rosu
09:10
11:00
Baraolt
09:15
09:40
Sovata
09:15
11:00
Varghis
09:25
12:45
Turda
09:30
11:50
Targu Mures
09:30
11:00
Ocland
09:45
11:00
Sanpaul
09:50
10:50
Gheorgheni
09:50
11:00
Martinis
09:55
11:50
Balauseri
10:00
12:45
Ludus
10:15
11:50
Sangeorgiu de Padure
10:30
12:10
Targu Mures
10:30
11:00
Odorheiu Secuiesc
10:30
12:10
Ernei
10:45
11:00
Corund
10:50
11:00
Lupeni
10:55
12:10
Isla
11:15
12:45
Targu Mures
11:20
11:00
Ocna de Sus
11:20
12:10
Calugareni
11:25
11:50
Sovata
11:30
12:10
Eremitu
11:30
12:45
Sovata
12:00
12:10
Sovata
12:00
15:30
Sfantu Gheorghe
12:30
15:30
Malnas Bai
12:45
15:30
Batanii Mari
13:10
15:30
Baraolt
13:45
15:30
Varghis
13:55
15:30
Ocland
14:15
15:30
Sanpaul
14:20
15:30
Martinis
14:25
15:30
Odorheiu Secuiesc
15:00
15:30
Corund
15:20
15:30
Lupeni
15:25
17:10
Targu Mures
15:30
17:30
Miercurea Ciuc
15:30
17:10
Ernei
15:45
15:30
Ocna de Sus
15:50
17:30
Vlahita
16:00
17:10
Isla
16:15
17:10
Calugareni
16:25
17:10
Eremitu
16:30
19:30
Sfantu Gheorghe
16:30
19:30
Malnas Bai
16:45
17:10
Sovata
17:00
17:30
Odorheiu Secuiesc
17:00
19:30
Batanii Mari
17:10
17:30
Corund
17:20
19:30
Baraolt
17:45
19:30
Varghis
17:55
19:30
Ocland
18:15
19:30
Sanpaul
18:20
19:30
Martinis
18:25
19:30
Odorheiu Secuiesc
19:00
19:30
Corund
19:20
19:30
Lupeni
19:25
19:30
Ocna de Sus
19:50