Autogara Giadi Gold (Ploiesti Sud) - Mersul autobuzelor Ploiesti Prahova Romania

Autogara Giadi Gold (Ploiesti Sud)

Ploiesti, Romania

Adresă: Str. Depoului nr.9-11
Tel: +4-0244-522.230
E-mail: giadigold@yahoo.com

Plecări
Ora Către
03:30
04:00 Nurnberg 07:00 Strasbourg 11:10 Metz 13:00 Paris 06:00 Heilbronn 06:10 Stuttgart 12:00 Vitry-le-Francois 11:00 Nancy 22:00 Viena 06:40 Karlsruhe 02:10 Passau 01:00 Linz 12:30 Reims
03:30
10:30 Cluj Napoca 00:00 Campia Turzii 00:00 Azuga 07:35 Sighisoara 00:00 Ludus 00:00 Busteni 08:45 Targu Mures 00:00 Iernut 00:00 Sinaia 05:40 Brasov 00:00 Turda 00:00 Predeal 00:00 Comarnic
03:30
10:45 Cluj Napoca
04:00
11:45 Heidelberg 03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 11:45 Heidelberg 08:00 Heilbronn 04:30 Nurnberg 10:00 Giessen 14:15 Essen 08:00 Heilbronn 05:30 Ansbach 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 05:30 Ansbach 06:15 Crailsheim 07:15 Ohringen 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 06:15 Crailsheim 07:15 Ohringen
04:00
12:00 Mannheim 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 04:00 Muhldorf 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:00 Muhldorf 02:30 Deggendorf 09:30 Stuttgart 07:30 Ulm 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:30 Waldkraiburg 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 04:30 Waldkraiburg 03:30 Landshut 10:15 Pforzheim 05:30 Sinaia 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg 05:00 Munchen 10:45 Karlsruhe 11:45 Heidelberg 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 06:00 Augsburg
04:00
03:00 Freilassing 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt 05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau 04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg 03:00 Freilassing 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt
04:00
06:30 Brasov
04:00
02:10 Deggendorf 06:10 Crailsheim 09:25 Mannheim 12:25 Giessen 15:55 Dusseldorf 02:55 Regensburg 07:10 Ohringen 10:25 Darmstadt 13:25 Siegen 16:25 Essen 04:25 Nurnberg 07:55 Heilbronn 10:55 Frankfurt 14:10 Gummersbach 16:55 Dortmund 01:10 Passau 05:25 Ansbach 08:55 Heidelberg 11:25 Offenbach 14:55 Koln
04:30
08:15 Cernavoda 06:00 Bucuresti 07:50 Fetesti 09:15 Constanta 07:25 Drajna Noua 10:00 Mangalia
05:20 Vinotrans
06:32 Moreni
05:30
11:40 Constanta 11:40 Constanta 12:40 Mangalia 12:40 Mangalia 06:30 Bucuresti
05:30 99 Nar Tour srl
10:20 Mangalia 07:30 Slobozia 09:20 Constanta
05:45
03:15 Deggendorf 07:50 Wurzburg 12:15 Frankfurt 16:50 Koln 19:50 Dortmund 03:35 Hannover 04:15 Regensburg 09:40 Heidelberg 13:05 Wiesbaden 17:45 Dusseldorf 21:15 Munster 05:40 Nurnberg 10:10 Mannheim 14:35 Koblenz 18:25 Duisburg 22:45 Gutersloh 02:30 Passau 06:35 Ansbach 11:20 Mainz 15:40 Bonn 19:05 Essen 23:15 Bielefeld
06:00 Elbus Tour SRL
07:45 Buzau
06:00 ATYC
07:30 Targoviste 07:25 Targoviste 06:55 Bucsani 06:40 Gheboaia 07:20 Matracaua 07:22 Targoviste 07:10 Comisani 06:30 Frasinu 06:20 Cocorastii Colt 07:00 Habeni 07:35 Targoviste 06:50 Ratoaia 07:15 Lazuri 06:10 Zahanaua 06:15 Stancesti 06:35 Finta 06:45 Marcesti 07:05 Racovita 06:25 Pastarnacu
06:00
15:15 Copenhagen 19:00 Ljungby 00:00 Norrkoping 07:30 Berlin 00:00 Oslo 23:30 Moss 19:00 Varberg 21:00 Uddevalla 16:30 Malmo 20:00 Vaxjo 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 19:00 Varberg 21:00 Uddevalla 18:30 Halmstad 17:00 Landskrona 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 03:00 Praga 18:30 Halmstad 22:30 Sarpsborg 20:00 Goteborg 14:15 Tapernoje 17:30 Helsingborg 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 22:30 Sarpsborg 20:00 Goteborg 00:00 Oslo 23:30 Moss
06:00
03:00 Praga 19:30 Aalborg 12:00 Hamburg 17:30 Randers 18:30 Holstebro 15:30 Vejle 08:00 Berlin 14:45 Abenra 16:00 Esbjerg 19:30 Viborg 16:00 Horsens 05:00 Dresda 14:00 Flensburg 16:30 Varde 16:45 Arhus 14:30 Padborg 15:00 Kolding 17:45 Herning
06:15
16:15 Ringsted 20:45 Arhus 19:20 Vejle 15:00 Copenhagen 07:30 Berlin 18:20 Odense 14:00 Tapernoje 05:00 Dresda 22:30 Aalborg 17:45 Nyborg 03:00 Praga 20:00 Horsens 17:15 Slagelse
06:15
13:00 Hamburg 17:45 Vejle 21:00 Aalborg 17:15 Kolding 19:30 Arhus 15:45 Flensburg 16:00 Padborg 18:15 Horsens 03:00 Praga
06:15
14:15 Tapernoje 17:00 Landskrona 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 22:30 Sarpsborg 20:00 Goteborg 18:30 Halmstad 20:00 Goteborg 19:00 Ljungby 17:30 Helsingborg 00:00 Norrkoping 03:00 Praga 00:00 Oslo 23:30 Moss 22:30 Sarpsborg 23:30 Moss 20:00 Vaxjo 15:15 Copenhagen 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 19:00 Varberg 21:00 Uddevalla 00:00 Oslo 21:00 Uddevalla 16:30 Malmo 19:15 Halmstad 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 08:00 Berlin 18:30 Halmstad 19:00 Varberg
06:20 Vinotrans
07:32 Moreni
06:30
07:30 Bucuresti
06:30
08:30 Pitesti 09:30 Slatina (Olt) 10:30 Craiova 10:00 Bals 07:30 Targoviste
06:30 Cristian Trans SRL
13:12 Iasi 10:50 Barlad
06:50 ATYC
09:45 Campulung Muscel 08:35 Voinesti 07:50 Razvad 08:15 Priseaca 07:35 Mija 08:25 Gheboieni 08:46 Capu Coastei 07:25 Darmanesti 09:00 Cetateni 07:40 Adanca 08:30 Izvoarele 07:20 Bratasanca 09:10 Badeni 08:43 Oncesti 07:55 Targoviste 07:00 Ploiesti 07:30 I.L.Caragiale 08:40 Gemenea 07:15 Stoenesti 09:15 Stoenesti 08:20 Ungureni 08:00 Targoviste 07:45 Sacueni 08:55 Laicai 08:50 Malu Cu Flori 08:10 Targoviste 09:30 Argeselu
07:00 Darco Impex
08:05 Finta Sat
07:00 Elbus Tour SRL
11:48 Constanta
07:00
08:00 Bucuresti
07:00 Elbus Tour SRL
08:45 Buzau
07:00 ATYC
07:20 Albesti Paleologu 08:30 Cazanesti 09:20 Tandarei 10:40 Nicolae Balcescu 07:40 Ciorani 08:40 Andrasesti 09:40 Giurgeni 10:50 Mihail Kogalniceanu 08:00 Urziceni 07:50 Jilavele 08:50 Slobozia 09:55 Harsova 11:10 Ovidiu 11:25 Mamaia 11:30 Constanta 08:15 Ion Roata 09:05 Bucu 10:25 Crucea
07:00 ATYC
08:00 Urziceni 08:15 Ion Roata 09:05 Bucu 10:25 Crucea 11:25 Mamaia 07:20 Albesti Paleologu 08:30 Cazanesti 09:20 Tandarei 10:40 Nicolae Balcescu 07:40 Ciorani 08:40 Andrasesti 09:40 Giurgeni 10:50 Mihail Kogalniceanu 11:30 Constanta 07:50 Jilavele 08:50 Slobozia 09:55 Harsova 11:10 Ovidiu
07:00 ATYC
09:00 Crangurile de Jos 09:40 Pitesti 10:30 Milcoiu 11:40 Rau Vadului 07:05 Ploiesti 10:40 Ramnicu Valcea 07:30 Darmanesti 07:25 Bratasanca 08:15 Dumbrava 08:35 Picior De Munte 09:05 Leordeni 09:50 Bascov 11:00 Caciulata 12:10 Selimbar 08:00 Targoviste 08:50 Gaesti 09:10 Topoloveni 07:40 Mija 08:20 Viisoara 08:40 Dragodana 08:45 Gaesti 09:20 Calinesti 10:00 Draganu 11:10 Brezoi 08:10 Targoviste 07:45 Adanca 10:55 Calimanesti 07:50 Sacueni 08:25 Olteni 08:55 Gura Foii 09:30 Stefanesti 10:20 Moraresti 11:35 Cainenii Mari 12:20 Sibiu 09:45 Pitesti 07:35 I.L.Caragiale 07:20 Stoenesti 07:55 Razvad 08:30 Suta Seaca
07:10 ATYC
07:15 Ploiesti 07:45 I.L.Caragiale 07:40 Darmanesti 07:50 Ghirdoveni 08:00 Moreni 07:30 Stoenesti 07:35 Bratasanca
07:15 ATYC
07:55 Mizil 07:30 Valea Calugareasca 08:05 Sahateni 07:20 Ploiesti 07:35 Albesti Paleologu 07:25 Bucov 08:30 Buzau 08:15 Ulmeni
07:20 Vinotrans
08:32 Moreni
07:30
08:30 Bucuresti
07:30 Irnacom SRL
09:23 Cislau
07:45 Darco Impex
08:53 Finta Sat
07:45 ATYC
09:05 Targoviste 09:30 Izvoarele 08:10 Frasin Deal 08:50 Lazuri 09:40 Manga 09:00 Targoviste 08:40 Racovita 08:35 Baleni 09:10 Targoviste 08:20 Gheboaia 08:55 Matracaua 09:45 Pietrari 09:20 Ungureni 08:15 Finta 07:55 Zahanaua 08:25 Marcesti 09:15 Priseaca 09:50 Gura Barbuletului 09:35 Manjina 09:55 Barbuletu 08:05 Cocorastii Colt 08:45 Comisani 09:25 Gheboieni 08:57 Targoviste 08:00 Stancesti
07:45 ATYC
09:05 Targoviste 08:55 Sacueni 08:45 Mija 08:30 Bratasanca 08:10 Ploiesti 09:00 Razvad 09:20 Aninoasa 09:35 Pucioasa 09:25 Doicesti 08:50 Adanca 08:25 Stoenesti 09:30 Laculete 09:40 Pucioasa 08:35 Darmanesti 08:40 I.L.Caragiale 09:10 Targoviste
08:00
09:00 Bucuresti
08:00
08:45 Mizil 09:45 Buzau
08:00 99 Nar Tour srl
11:50 Constanta 12:50 Mangalia 10:10 Slobozia
08:20 Vinotrans
09:32 Moreni
08:30
09:30 Bucuresti 13:10 Constanta 13:10 Constanta 14:10 Mangalia 14:10 Mangalia
09:00
10:00 Bucuresti
09:00
09:45 Mizil 10:45 Buzau
09:00 ATYC
11:10 Barbuletu 09:20 Cocorastii Colt 10:00 Comisani 10:40 Gheboieni 10:12 Targoviste 09:15 Stancesti 10:20 Targoviste 10:45 Izvoarele 09:25 Frasin Deal 10:05 Lazuri 10:55 Manga 10:15 Targoviste 09:55 Racovita 09:50 Baleni 10:25 Targoviste 09:35 Gheboaia 10:10 Matracaua 11:00 Pietrari 10:35 Ungureni 09:30 Finta 09:10 Zahanaua 09:40 Marcesti 10:30 Priseaca 11:05 Gura Barbuletului 10:50 Manjina
09:30
10:30 Bucuresti
10:00 Elbus Tour SRL
11:45 Buzau
10:00 ATYC
11:10 Comisani 10:30 Frasinu 10:20 Cocorastii Colt 11:22 Targoviste 11:35 Targoviste 10:50 Ratoaia 11:15 Lazuri 10:10 Zahanaua 11:00 Habeni 10:35 Finta 10:45 Marcesti 11:05 Racovita 10:25 Pastarnacu 10:15 Stancesti 10:55 Bucsani 10:40 Gheboaia 11:20 Matracaua 11:30 Targoviste 11:25 Targoviste
10:00
23:00 Bors
10:00
10:10 Passau 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 12:55 Nurnberg 22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 09:00 Wels 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham
10:15
11:15 Bucuresti
11:00
14:15 Campina 12:00 Bucuresti
11:00 Elbus Tour SRL
12:45 Buzau
11:20 Vinotrans
12:32 Moreni
11:30
12:30 Bucuresti
11:30 ATYC
12:20 Baleni 12:55 Targoviste 12:05 Gheboaia 12:40 Matracaua 13:30 Pietrari 13:05 Ungureni 12:00 Finta 11:40 Zahanaua 12:10 Marcesti 13:00 Priseaca 13:35 Gura Barbuletului 13:20 Manjina 13:40 Barbuletu 11:50 Cocorastii Colt 12:30 Comisani 13:10 Gheboieni 12:42 Targoviste 11:45 Stancesti 12:50 Targoviste 13:15 Izvoarele 11:55 Frasin Deal 12:35 Lazuri 13:25 Manga 12:45 Targoviste 12:25 Racovita
11:45
09:45 Northampton 14:15 Leeds 00:00 Coventry 11:00 Birmingham 15:15 Manchester 00:00 Chesterfield 12:15 Nottingham 16:15 Liverpool 00:00 Leicester 00:00 Wolverhampton 06:45 Londra 13:15 Sheffield 00:00 Doncaster 00:00 Stoke on Trent
11:45 ATYC
13:05 Targoviste 12:55 Sacueni 12:45 Mija 12:30 Bratasanca 12:10 Ploiesti 13:00 Razvad 13:20 Aninoasa 13:35 Pucioasa 13:25 Doicesti 12:50 Adanca 12:25 Stoenesti 13:30 Laculete 13:40 Pucioasa 12:35 Darmanesti 12:40 I.L.Caragiale 13:10 Targoviste
12:00
12:45 Mizil 13:45 Buzau
12:00 Irnacom SRL
13:53 Cislau
12:00 ATYC
12:30 Darmanesti 12:40 Ghirdoveni 12:50 Moreni 12:20 Stoenesti 12:25 Bratasanca 12:05 Ploiesti 12:35 I.L.Caragiale
12:15 ATYC
12:55 Mizil 12:30 Valea Calugareasca 13:05 Sahateni 12:20 Ploiesti 12:35 Albesti Paleologu 12:25 Bucov 13:30 Buzau 13:15 Ulmeni
12:20 Vinotrans
13:32 Moreni
12:20 ATYC
13:10 Baleni 13:45 Targoviste 12:55 Gheboaia 13:30 Matracaua 14:20 Pietrari 13:55 Ungureni 12:50 Finta 12:30 Zahanaua 13:00 Marcesti 13:50 Priseaca 14:25 Gura Barbuletului 14:10 Manjina 14:30 Barbuletu 12:40 Cocorastii Colt 13:20 Comisani 14:00 Gheboieni 13:32 Targoviste 12:35 Stancesti 13:40 Targoviste 14:05 Izvoarele 12:45 Frasin Deal 13:25 Lazuri 14:15 Manga 13:35 Targoviste 13:15 Racovita
12:30
13:30 Bucuresti
13:00
14:00 Bucuresti
13:00
13:45 Mizil 14:45 Buzau
13:20 Vinotrans
14:32 Moreni
13:30
14:30 Bucuresti
13:30
13:54 Stoenesti 16:16 Cetateni 16:49 Valea Mare 14:00 Bratasanca 16:26 Badeni 16:59 Campulung Muscel 15:00 Targoviste 16:31 Stoenesti 16:11 Laicai 16:47 Namaesti
13:45
10:00 Reading 14:00 Exeter 00:00 Wolverhampton 14:15 Nottingham 18:15 Liverpool 00:00 Leicester 11:00 Swindon 14:30 Exmouth 08:45 Londra 15:15 Sheffield 00:00 Doncaster 00:00 Stoke on Trent 12:00 Bristol 16:45 Bournemouth 11:45 Northampton 16:15 Leeds 00:00 Coventry 13:30 Taunton 13:00 Birmingham 17:15 Manchester 00:00 Chesterfield
13:45
07:00 Utrecht 09:00 Drachten 00:00 Bremen 00:00 Munster 00:00 Munchen 00:00 Frankfurt 00:00 Essen 23:45 Liege 03:00 Tilburg 05:30 Haga 06:00 Leiden 08:00 Lelystad 10:00 Groningen 00:00 Hamburg 00:00 Hannover 00:00 Ulm 00:00 Salzburg 00:00 Dusseldorf 00:00 Karlsruhe 00:45 Bruxelles 03:30 Eindhoven 06:30 Amsterdam 07:30 Almere-Haven 08:45 Meppel 02:15 Gent 00:00 Osnabruck 00:00 Dortmund 00:00 Linz 00:00 Aachen 00:00 Stuttgart 01:45 Antwerp 04:30 Dordrecht 06:45 Alkmaar 08:30 Zwolle 00:00 Luneburg 00:00 Bielefeld 00:00 Augsburg 00:00 Viena 00:00 Manheim 00:00 Koln 02:30 Breda 05:00 Rotterdam
14:00
15:00 Bucuresti
14:00 Elbus Tour SRL
15:45 Buzau
14:00 ATYC
15:35 Targoviste 14:50 Ratoaia 15:15 Lazuri 14:10 Zahanaua 15:00 Habeni 14:35 Finta 14:45 Marcesti 15:05 Racovita 14:25 Pastarnacu 14:15 Stancesti 14:55 Bucsani 14:40 Gheboaia 15:20 Matracaua 15:30 Targoviste 15:25 Targoviste 15:10 Comisani 14:30 Frasinu 14:20 Cocorastii Colt 15:22 Targoviste
14:10 ATYC
15:00 Moreni 14:30 Stoenesti 14:35 Bratasanca 14:45 I.L.Caragiale 14:15 Ploiesti 14:50 Ghirdoveni 14:40 Darmanesti
14:20 Vinotrans
15:32 Moreni
14:25 99 Nar Tour srl
16:25 Slobozia 18:15 Constanta 19:15 Mangalia
14:30 Voion Trans SRL
21:12 Iasi 18:50 Barlad 17:58 Tecuci 17:08 Focsani
14:30 Cristian Trans SRL
17:08 Focsani 17:58 Tecuci 18:50 Barlad 21:12 Iasi
14:45
15:45 Bucuresti
15:00 Elbus Tour SRL
16:45 Buzau
15:15 Darco Impex
16:23 Finta Sat
15:30
16:30 Bucuresti
15:40 ATYC
16:10 Finta 15:50 Zahanaua 16:20 Marcesti 17:10 Priseaca 17:45 Gura Barbuletului 17:30 Manjina 15:55 Stancesti 17:50 Barbuletu 16:00 Cocorastii Colt 16:40 Comisani 17:20 Gheboieni 16:52 Targoviste 16:35 Racovita 17:00 Targoviste 17:25 Izvoarele 16:05 Frasin Deal 16:45 Lazuri 17:35 Manga 16:55 Targoviste 16:30 Baleni 17:05 Targoviste 16:15 Gheboaia 16:50 Matracaua 17:40 Pietrari 17:15 Ungureni
16:00 Darco Impex
17:05 Finta Sat
16:00
17:00 Bucuresti
16:00
16:45 Mizil 17:45 Buzau
16:00 Irnacom SRL
17:53 Cislau
16:00 Irimir Impex
21:44 Craiova
16:00
21:00 Constanta 18:30 Slobozia 20:30 Medgidia 17:30 Urziceni 19:45 Cernavoda 19:15 Fetesti
16:00
20:30 Tulcea 17:00 Buzau 19:00 Galati 16:30 Mizil 18:30 Braila 17:30 Ramnicu Sarat
16:10 ATYC
16:30 Stoenesti 16:35 Bratasanca 16:15 Ploiesti 16:45 I.L.Caragiale 16:40 Darmanesti 16:50 Ghirdoveni 17:00 Moreni
16:15 ATYC
17:35 Targoviste 18:00 Izvoarele 16:40 Frasin Deal 17:20 Lazuri 18:10 Manga 17:30 Targoviste 17:10 Racovita 17:05 Baleni 17:40 Targoviste 16:50 Gheboaia 17:25 Matracaua 18:15 Pietrari 17:50 Ungureni 16:45 Finta 16:25 Zahanaua 16:55 Marcesti 17:45 Priseaca 18:20 Gura Barbuletului 18:05 Manjina 18:25 Barbuletu 16:35 Cocorastii Colt 17:15 Comisani 17:55 Gheboieni 17:27 Targoviste 16:30 Stancesti
16:45 ATYC
18:05 Targoviste 17:55 Sacueni 17:45 Mija 17:30 Bratasanca 17:10 Ploiesti 18:00 Razvad 18:20 Aninoasa 18:35 Pucioasa 18:25 Doicesti 17:50 Adanca 17:25 Stoenesti 18:30 Laculete 18:40 Pucioasa 17:35 Darmanesti 17:40 I.L.Caragiale 18:10 Targoviste
17:00
18:00 Bucuresti
17:00
17:45 Mizil 18:45 Buzau
17:15 Chivaran
19:35 Bisca Chiojd
17:20 Vinotrans
18:32 Moreni
17:20
23:55 Chisinau
17:30
18:30 Bucuresti
17:30 ATYC
18:00 Finta 17:40 Zahanaua 18:10 Marcesti 19:00 Priseaca 19:35 Gura Barbuletului 19:20 Manjina 19:40 Barbuletu 17:50 Cocorastii Colt 18:30 Comisani 19:10 Gheboieni 18:42 Targoviste 17:45 Stancesti 19:15 Izvoarele 17:55 Frasin Deal 18:35 Lazuri 19:25 Manga 18:45 Targoviste 18:25 Racovita 18:50 Targoviste 18:55 Targoviste 18:05 Gheboaia 18:40 Matracaua 19:30 Pietrari 19:05 Ungureni 18:20 Baleni
18:00
19:00 Bucuresti
18:00 Elbus Tour SRL
19:45 Buzau
18:00 Irnacom SRL
19:53 Cislau
18:00 ATYC
18:35 Finta 18:45 Marcesti 19:05 Racovita 18:25 Pastarnacu 18:15 Stancesti 18:55 Bucsani 18:40 Gheboaia 19:20 Matracaua 19:30 Targoviste 19:25 Targoviste 19:10 Comisani 18:30 Frasinu 18:20 Cocorastii Colt 19:22 Targoviste 19:35 Targoviste 18:50 Ratoaia 19:15 Lazuri 18:10 Zahanaua 19:00 Habeni
18:10 ATYC
18:15 Ploiesti 18:45 I.L.Caragiale 18:40 Darmanesti 18:50 Ghirdoveni 19:00 Moreni 18:30 Stoenesti 18:35 Bratasanca
18:15 ATYC
18:55 Mizil 18:30 Valea Calugareasca 19:05 Sahateni 18:20 Ploiesti 18:35 Albesti Paleologu 18:25 Bucov 19:30 Buzau 19:15 Ulmeni
18:30
19:30 Bucuresti
19:00 Elbus Tour SRL
20:45 Buzau
19:00
17:30 Northampton 23:00 Manchester 16:00 Viena 21:30 Nurnberg 05:30 Aachen 11:00 Calais 16:00 Londra 17:30 Northampton 23:00 Manchester 14:00 Budapesta 19:30 Regensburg 04:00 Koln 10:00 Lille 14:00 Barking 17:00 Milton Keynes 16:00 Viena 22:00 Crewe 21:30 Nurnberg 05:30 Aachen 11:00 Calais 16:00 Londra 18:30 Coventry 23:59 Liverpool 17:00 Linz 23:30 Wurzburg 07:30 Liege 12:00 Dover 16:15 Londra 18:30 Coventry 23:59 Liverpool 16:00 Viena 21:30 Nurnberg 05:30 Aachen 11:00 Calais 16:00 Londra 17:30 Northampton 17:00 Linz 23:00 Manchester 23:30 Wurzburg 07:30 Liege 12:00 Dover 16:15 Londra 20:00 Birmingham 21:00 Stoke on Trent 18:00 Passau 02:30 Frankfurt 09:00 Bruxelles 12:30 Maidstone 16:30 Luton 20:00 Birmingham 21:00 Stoke on Trent 17:00 Linz 23:30 Wurzburg 07:30 Liege 12:00 Dover 16:15 Londra 18:30 Coventry 18:00 Passau 23:59 Liverpool 02:30 Frankfurt 09:00 Bruxelles 12:30 Maidstone 16:30 Luton 22:00 Crewe 14:00 Budapesta 19:30 Regensburg 04:00 Koln 10:00 Lille 14:00 Barking 17:00 Milton Keynes 22:00 Crewe 18:00 Passau 02:30 Frankfurt 09:00 Bruxelles 12:30 Maidstone 16:30 Luton 14:00 Budapesta 20:00 Birmingham 19:30 Regensburg 21:00 Stoke on Trent 04:00 Koln 10:00 Lille 14:00 Barking 17:00 Milton Keynes
19:00
11:30 Arad
19:15
20:15 Bucuresti
19:20 Vinotrans
20:32 Moreni
19:25 Darco Impex
20:30 Finta Sat
19:30 ATYC
19:55 Bratasanca 20:20 Sacueni 20:30 Targoviste 20:00 Darmanesti 20:25 Razvad 19:35 Ploiesti 20:05 Ion Luca Caragiale 20:15 Adanca 19:50 Stoenesti 20:10 Mija
19:30
23:15 Cernavoda 22:45 Fetesti 00:30 Constanta 22:00 Slobozia 00:00 Medgidia 21:00 Urziceni
19:30
22:00 Braila 21:00 Ramnicu Sarat 00:00 Tulcea 20:30 Buzau 22:30 Galati 20:00 Mizil
19:45 Darco Impex
20:53 Finta Sat
20:00
20:45 Mizil 21:45 Buzau
21:00
19:00 Peterborough 21:00 Northampton 22:00 Regensburg 05:30 Liege 05:00 Aachen 07:30 Marquain 19:30 Bristol 20:00 Luton 23:00 Nurnberg 06:30 Bruxelles 10:00 Dunkerque 16:00 Dover 23:30 Liverpool 00:00 Coventry 22:30 Manchester 01:30 Frankfurt 08:00 Lille 15:00 Viena 18:30 Ipswich 21:30 Birmingham 21:00 Deggendorf 04:00 Koln 18:00 Londra 19:30 Suben
21:00
21:45 Mizil 22:45 Buzau
21:00
15:00 Brno 02:00 Hamburg 10:00 Malmo 13:30 Goteborg 17:30 Nykoping 00:00 Padborg 16:30 Praga 04:00 Flensburg 10:30 Landskrona 15:00 Jonkoping 19:00 Stockholm 18:30 Dresda 07:00 Odense 11:00 Helsingborg 16:00 Linkoping 06:00 Kolding 11:00 Budapesta 22:00 Berlin 09:00 Copenhagen 12:30 Halmstad 17:00 Norrkoping 00:00 Boras
21:00 Edion Trans
20:30 Mestre 17:40 Trieste 22:45 Ferrara 02:10 Arezzo 05:00 Roma 01:30 Bergamo 04:30 Torino 01:30 Bergamo 04:30 Torino 19:30 Pordenone 21:45 Monselice 23:30 Bologna 02:30 Montepulciano 22:30 Vicenza 02:30 Milano 22:30 Vicenza 02:30 Milano 18:30 Udine 21:15 Padova 01:00 Firenze 02:45 Chiusi 23:30 Verona 03:30 Novara 23:30 Verona 03:30 Novara 17:55 Monfalcone 22:15 Rovigo 01:50 Figline Valdarno 03:45 Orte 00:30 Brescia 04:00 Carisio 00:30 Brescia 04:00 Carisio
21:00
12:00 Paris
Sosiri
De la Ora

21:00 Stoke on Trent 19:00 Leicester 19:00 Coventry 19:00 Stoke on Trent 21:00 Leicester 21:00 Coventry 19:00 Chesterfield 19:00 Wolverhampton 19:00 Doncaster 21:00 Chesterfield 21:00 Wolverhampton 21:00 Doncaster
00:00

16:35 Dortmund
00:00

22:00 Wurzburg 22:00 Doncaster
00:00

06:00 Coventry
00:00

06:00 Padborg 06:00 Flensburg 06:00 Boras
00:00

03:30 Wurzburg 03:30 Wurzburg 03:30 Wurzburg
00:00

06:00 Liverpool
00:10

03:30 Fetesti
00:15

07:00 Gent
00:25

04:30 Sighisoara
00:30

06:00 Manchester 06:00 Frankfurt
00:30

03:30 Drajna Noua
00:40

16:35 Essen
00:55

19:30 Jonkoping
01:00

19:30 Jonkoping
01:00

06:00 Tulcea
01:00

06:00 Constanta
01:00

22:00 Nurnberg 22:00 Birmingham
01:00

07:00 Bors
01:00

16:35 Duisburg
01:25

06:00 Medgidia
01:30

06:00 Birmingham
01:30

07:00 Bruxelles
01:30

22:00 Leicester
01:40

03:30 Bucuresti
02:00

07:00 Tulcea
02:00

07:00 Constanta
02:00

06:00 Hamburg
02:00

03:30 Nurnberg 03:30 Nurnberg 03:30 Nurnberg
02:00

16:35 Dusseldorf
02:05

06:00 Cernavoda
02:15

04:30 Brasov
02:30

19:30 Goteborg 19:30 Goteborg
02:30

06:00 Galati
02:30

07:00 Medgidia
02:30

22:00 Coventry
02:30

06:00 Fetesti
02:45

04:30 Predeal
02:55

19:30 Vaxjo
03:00

19:30 Vaxjo
03:00

06:00 Braila
03:00

16:35 Koln
03:00

06:00 Northampton
03:00

03:30 Birmingham 03:30 Birmingham 03:30 Birmingham
03:00

15:00 Dortmund
03:00

07:00 Liege
03:00

04:30 Azuga
03:05

04:30 Busteni
03:10

04:30 Sinaia
03:15

07:00 Cernavoda
03:15

04:30 Comarnic
03:30

19:30 Varberg 19:30 Varberg
03:30

07:00 Galati
03:30

06:00 Slobozia
03:30

22:00 Plzen
03:30

06:00 Nurnberg 06:00 Regensburg
03:30

03:30 Regensburg 03:30 Regensburg 03:30 Regensburg
03:30

15:00 Essen
03:30

07:00 Fetesti
03:45
Irnacom SRL
05:53 Cislau
04:00

19:30 Ljungby
04:00

19:30 Ljungby
04:00

06:00 Ramnicu Sarat 07:00 Braila
04:00

22:00 Northampton
04:00

06:00 Luton
04:00

03:30 Coventry 03:30 Coventry 03:30 Coventry
04:00

15:00 Dusseldorf
04:00

16:35 Bonn
04:10

22:00 Milton Keynes
04:10

18:00 Dortmund
04:30

07:15 Berlin
04:30

19:30 Halmstad 19:30 Halmstad 19:30 Halmstad
04:30

06:00 Buzau
04:30

07:00 Slobozia 06:00 Urziceni
04:30

06:00 Deggendorf
04:30

03:30 Passau 03:30 Passau 03:30 Passau
04:30

07:00 Bonn
04:50
Uvoli Tour
08:00 Ciorani
05:00

07:00 Ramnicu Sarat 06:00 Mizil
05:00

06:00 Berlin
05:00

03:30 Northampton 03:30 Northampton 03:30 Northampton
05:00

15:00 Koln
05:00
Darco Impex
06:20 Finta Sat
05:15
ATYC
07:30 Barbuletu 07:15 Barbuletu
05:15

18:00 Essen
05:15

16:35 Koblenz
05:15

22:00 Luton
05:15
ATYC
07:15 Gura Barbuletului 07:30 Gura Barbuletului
05:20
ATYC
07:15 Pietrari 07:30 Pietrari
05:25
Uvoli Tour
15:30 Ciorani
05:30
ATYC
07:30 Manga 07:15 Manga
05:30
ATYC
07:00 Targoviste
05:30
ATYC
07:15 Pucioasa
05:30

19:30 Helsingborg
05:30

19:30 Helsingborg
05:30

07:00 Buzau
05:30

07:00 Urziceni
05:30

22:00 Londra 22:00 Praga
05:30

03:30 Milton Keynes 03:30 Milton Keynes 03:30 Milton Keynes
05:30
ATYC
07:15 Manjina 07:30 Manjina
05:35
ATYC
07:00 Razvad
05:35
ATYC
07:15 Pucioasa
05:35
Vinotrans
06:52 Moreni
05:40
ATYC
07:30 Izvoarele 07:15 Izvoarele
05:40
ATYC
07:00 Sacueni
05:40
ATYC
07:15 Laculete
05:40
Darco Impex
06:53 Finta Sat
05:45
ATYC
07:15 Gheboieni 07:30 Gheboieni 08:00 Barbuletu
05:45
ATYC
07:00 Adanca
05:45
ATYC
07:15 Doicesti
05:45

18:00 Saarbrucken 18:00 Saarbrucken
05:45

15:00 Gummersbach
05:45
ATYC
08:00 Gura Barbuletului 07:15 Ungureni 07:30 Ungureni
05:50
ATYC
07:00 Mija
05:50
ATYC
07:15 Aninoasa
05:50
ATYC
07:15 Priseaca 07:30 Priseaca 08:00 Pietrari
05:55
ATYC
07:00 Ion Luca Caragiale
05:55

07:45 Buzau
06:00
ATYC
08:00 Manga 07:15 Targoviste 07:30 Targoviste
06:00
ATYC
07:00 Darmanesti
06:00
ATYC
07:15 Targoviste
06:00

18:00 Dusseldorf
06:00

19:30 Aalborg 19:30 Viborg
06:00

19:30 Landskrona
06:00

19:30 Landskrona
06:00

20:00 Aalborg 20:00 Viborg
06:00

03:30 Luton 03:30 Linz 03:30 Linz 03:30 Luton 03:30 Linz 03:30 Luton
06:00

07:00 Liverpool
06:00
ATYC
07:30 Targoviste 08:00 Manjina
06:05
ATYC
07:00 Bratasanca
06:05
ATYC
07:15 Targoviste
06:05
ATYC
07:30 Targoviste 08:00 Izvoarele
06:10
ATYC
07:00 Stoenesti
06:10
ATYC
07:15 Razvad
06:10
ATYC
07:30 Targoviste
06:13
ATYC
07:30 Matracaua 08:00 Gheboieni
06:15
ATYC
07:05 Moreni
06:15
ATYC
07:15 Sacueni
06:15

18:00 Homburg 18:00 Homburg
06:15
ATYC
07:30 Lazuri 08:00 Ungureni
06:20
ATYC
07:05 Ghirdoveni
06:20
ATYC
07:15 Adanca
06:20
ATYC
07:30 Comisani 08:00 Priseaca
06:25
ATYC
07:00 Ploiesti
06:25
ATYC
07:15 Mija
06:25
99 Nar Tour srl
11:50 Mangalia
06:25

07:30 Bucuresti
06:30
Voion Trans SRL
13:12 Iasi
06:30
Cristian Trans SRL
13:12 Iasi
06:30
Irimir Impex
12:14 Craiova
06:30
ATYC
08:00 Targoviste 07:30 Racovita
06:30
ATYC
07:05 I.L.Caragiale
06:30
ATYC
07:15 I.L.Caragiale
06:30
ATYC
07:45 Buzau
06:30

09:59 Campulung Muscel
06:30

19:30 Malmo
06:30

19:30 Malmo
06:30

07:00 Mizil
06:30

15:00 Siegen
06:30
ATYC
08:00 Targoviste 07:30 Baleni
06:35
ATYC
07:05 Darmanesti
06:35
ATYC
07:15 Darmanesti
06:35
Vinotrans
07:52 Moreni
06:40
ATYC
08:55 Barbuletu 08:00 Targoviste
06:40
ATYC
07:05 Bratasanca
06:40
ATYC
07:15 Bratasanca
06:40

09:59 Valea Mare
06:40

09:59 Namaesti
06:42
ATYC
08:00 Targoviste
06:43
ATYC
08:55 Gura Barbuletului 07:30 Marcesti 08:00 Matracaua
06:45
ATYC
07:05 Stoenesti
06:45
ATYC
07:15 Stoenesti
06:45
ATYC
07:45 Ulmeni
06:45

18:00 Koln
06:45

18:00 Kaiserslautern 18:00 Kaiserslautern
06:45

19:30 Holstebro
06:45

16:35 Wiesbaden
06:45

20:00 Holstebro 20:00 Randers
06:45
ATYC
07:30 Gheboaia 08:55 Pietrari 08:00 Lazuri
06:50

07:00 Frankfurt
06:50

07:45 Mizil
06:51
ATYC
08:00 Comisani 08:55 Manga 07:30 Finta
06:55
ATYC
07:45 Sahateni
06:55

09:59 Stoenesti
06:57

08:00 Bucuresti
07:00

08:45 Buzau
07:00
ATYC
08:55 Manjina 08:00 Racovita 07:30 Frasin Deal
07:00
ATYC
07:05 Ploiesti
07:00
ATYC
07:15 Ploiesti
07:00

18:00 Freiburg im Breisgau 18:00 Freiburg im Breisgau
07:00

22:00 Londra
07:00

15:00 Freiburg im Breisgau 15:00 Freiburg im Breisgau
07:00

03:30 Viena 03:30 Viena 03:30 Londra 03:30 Viena 03:30 Londra 03:30 Londra
07:00

09:59 Badeni
07:02
ATYC
08:55 Izvoarele 07:30 Pastarnacu 08:00 Baleni
07:05
ATYC
07:45 Mizil
07:05
ATYC
07:30 Cocorastii Colt 08:55 Gheboieni
07:10

09:59 Cetateni
07:12
ATYC
07:30 Stancesti 08:00 Marcesti 08:55 Ungureni
07:15

22:00 Londra
07:15

09:59 Laicai
07:18
ATYC
08:55 Priseaca 07:30 Zahanaua 08:00 Gheboaia
07:20
ATYC
08:00 Finta 08:55 Targoviste
07:25
ATYC
07:45 Albesti Paleologu
07:25

08:30 Bucuresti
07:30
Irnacom SRL
09:23 Cislau
07:30
ATYC
08:00 Frasin Deal 08:55 Targoviste
07:30
ATYC
07:45 Valea Calugareasca
07:30

18:00 Lahr 18:00 Lahr
07:30

07:15 Dresda
07:30

19:30 Herning
07:30

22:00 Brno
07:30

06:00 Suben
07:30

20:00 Herning
07:30

03:30 Londra 03:30 Londra 03:30 Londra
07:30

15:00 Giessen
07:30

07:00 Manchester
07:30
ATYC
08:00 Pastarnacu 08:55 Targoviste
07:35
ATYC
07:45 Bucov
07:35

16:35 Frankfurt
07:35
ATYC
08:55 Targoviste
07:38
Vinotrans
08:52 Moreni
07:40
ATYC
08:00 Cocorastii Colt 09:55 Barbuletu 08:55 Matracaua
07:40
ATYC
07:45 Ploiesti
07:40
99 Nar Tour srl
11:50 Constanta
07:40
ATYC
08:55 Lazuri 08:00 Stancesti 09:55 Gura Barbuletului
07:45
ATYC
08:55 Comisani 09:55 Pietrari 08:00 Zahanaua
07:50

18:00 Offenburg 18:00 Offenburg
07:50

08:45 Mizil
07:51
ATYC
08:55 Racovita 09:55 Manga
07:55

09:00 Bucuresti
08:00
Elbus Tour SRL
09:45 Buzau
08:00
ATYC
08:55 Baleni 09:55 Manjina
08:00
ATYC
09:35 Targoviste
08:00

19:30 Arhus
08:00

19:30 Copenhagen
08:00

22:00 Londra
08:00

06:00 Londra
08:00

06:00 Stockholm
08:00

20:00 Arhus
08:00

15:00 Offenburg 15:00 Offenburg
08:00
ATYC
09:55 Izvoarele
08:05
ATYC
09:35 Targoviste
08:05
ATYC
08:55 Marcesti 09:55 Gheboieni
08:10
ATYC
09:35 Targoviste
08:10
ATYC
09:55 Ungureni 08:55 Gheboaia
08:15
ATYC
09:35 Targoviste
08:15

18:00 Siegen
08:15

18:00 Buhl 18:00 Buhl
08:15
Edion Trans
18:00 Roma
08:15
ATYC
09:35 Matracaua
08:18
ATYC
08:55 Finta 09:55 Priseaca
08:20
ATYC
09:35 Lazuri
08:20
ATYC
08:55 Frasin Deal 09:55 Targoviste
08:25
ATYC
09:35 Comisani
08:25

09:59 Targoviste
08:28
ATYC
09:55 Targoviste 08:55 Pastarnacu
08:30
ATYC
09:35 Racovita
08:30

18:00 Baden-Baden 18:00 Baden-Baden
08:30

19:30 Copenhagen
08:30

16:35 Mainz
08:30

06:00 Dresda
08:30

03:30 Barking 03:30 Barking 03:30 Barking
08:30

15:00 Offenbach
08:30
ATYC
09:55 Targoviste 08:55 Cocorastii Colt
08:35
ATYC
09:35 Habeni
08:35
ATYC
09:55 Targoviste
08:38
Vinotrans
09:52 Moreni
08:40
ATYC
09:55 Matracaua 08:55 Stancesti
08:40
ATYC
09:35 Bucsani
08:40

19:30 Horsens 19:30 Varde
08:40

20:00 Varde 20:00 Horsens
08:40

09:45 Bucuresti
08:45
ATYC
08:55 Zahanaua 09:55 Lazuri
08:45
ATYC
09:35 Ratoaia
08:45

18:00 Mannheim
08:45
ATYC
09:55 Comisani
08:50
ATYC
09:35 Marcesti
08:50
Voion Trans SRL
13:12 Barlad
08:51
Cristian Trans SRL
13:12 Barlad
08:51
ATYC
09:55 Racovita
08:55
ATYC
09:35 Gheboaia
08:55
Elbus Tour SRL
10:45 Buzau
09:00
ATYC
11:15 Barbuletu 09:55 Baleni
09:00
ATYC
09:35 Finta
09:00

18:00 Heidelberg 18:00 Heidelberg
09:00

18:00 Rastatt 18:00 Heidelberg 18:00 Rastatt
09:00

19:00 Liverpool
09:00

19:30 Tapernoje
09:00
Edion Trans
18:00 Torino 18:00 Torino
09:00

15:00 Rastatt 15:00 Rastatt
09:00

03:30 Budapesta 03:30 Budapesta 03:30 Budapesta
09:00

15:00 Frankfurt
09:00

07:00 Stoke on Trent
09:00
ATYC
11:15 Gura Barbuletului
09:05
ATYC
09:35 Frasinu
09:05
ATYC
11:15 Pietrari 09:55 Marcesti
09:10
ATYC
09:35 Pastarnacu
09:10

19:30 Esbjerg
09:10

20:00 Esbjerg
09:10
ATYC
09:55 Gheboaia 11:15 Manga
09:15
ATYC
09:35 Cocorastii Colt
09:15

18:00 Giessen
09:15
ATYC
09:55 Finta 11:15 Manjina
09:20
ATYC
09:35 Stancesti
09:20
ATYC
11:15 Izvoarele 09:55 Frasin Deal
09:25
ATYC
09:35 Zahanaua
09:25

09:59 Bratasanca
09:28

10:30 Bucuresti
09:30
ATYC
09:55 Pastarnacu 11:15 Gheboieni
09:30

07:15 Praga
09:30

19:30 Vejle
09:30

19:30 Tapernoje
09:30
Edion Trans
18:00 Orte 18:00 Carisio 18:00 Carisio
09:30

22:00 Maidstone
09:30

06:00 Nykoping
09:30

20:00 Vejle
09:30

15:00 Karlsruhe 15:00 Karlsruhe
09:30

03:30 Maidstone 03:30 Maidstone 03:30 Maidstone
09:30

15:00 Darmstadt
09:30
ATYC
11:15 Ungureni 09:55 Cocorastii Colt
09:35

09:59 Stoenesti
09:35
ATYC
09:55 Stancesti 11:15 Priseaca
09:40
Voion Trans SRL
13:12 Tecuci
09:44
Cristian Trans SRL
13:12 Tecuci
09:44
ATYC
11:15 Targoviste 09:55 Zahanaua
09:45
ATYC
11:15 Targoviste
09:50
ATYC
11:15 Targoviste
09:55
ATYC
11:15 Targoviste
09:58

11:00 Bucuresti
10:00

11:45 Buzau
10:00
ATYC
11:15 Matracaua
10:00
ATYC
10:50 Moreni
10:00

18:00 Karlsruhe
10:00
99 Nar Tour srl
11:50 Slobozia
10:00

19:00 Manchester
10:00

19:30 Kolding
10:00
Edion Trans
18:00 Novara 18:00 Novara
10:00

22:00 Canterbury 22:00 Bratislava
10:00

06:00 Praga
10:00

20:00 Kolding
10:00

07:00 Birmingham 07:00 Nurnberg
10:00
ATYC
11:15 Lazuri
10:05
ATYC
10:50 Ghirdoveni
10:05

16:35 Mannheim
10:05
ATYC
11:15 Comisani
10:10
ATYC
11:15 Racovita
10:15
ATYC
10:50 I.L.Caragiale
10:15

06:00 Norrkoping
10:15

15:00 Pforzheim 15:00 Pforzheim
10:15
ATYC
11:15 Baleni
10:20
ATYC
10:50 Darmanesti
10:20
ATYC
10:50 Bratasanca
10:25
ATYC
11:15 Marcesti
10:30
ATYC
10:50 Stoenesti
10:30
ATYC
12:15 Pucioasa
10:30
ATYC
11:45 Buzau
10:30
Edion Trans
18:00 Chiusi
10:30

03:30 Dover 03:30 Dover 03:30 Dover
10:30

15:00 Mannheim
10:30
Voion Trans SRL
13:12 Focsani
10:34
Cristian Trans SRL
13:12 Focsani
10:34
ATYC
11:15 Gheboaia
10:35
ATYC
12:15 Pucioasa
10:35

16:35 Heidelberg
10:35
ATYC
11:15 Finta
10:40
ATYC
12:15 Laculete
10:40
Edion Trans
18:00 Montepulciano
10:40
ATYC
11:15 Frasin Deal
10:45
ATYC
10:50 Ploiesti
10:45
ATYC
12:15 Doicesti
10:45
ATYC
11:45 Ulmeni
10:45

18:00 Pforzheim
10:45

22:00 Dover
10:45

06:00 Linkoping
10:45
ATYC
11:15 Pastarnacu
10:50
ATYC
12:15 Aninoasa
10:50

11:45 Mizil
10:51
ATYC
11:15 Cocorastii Colt
10:55
ATYC
11:45 Sahateni
10:55

12:00 Bucuresti
11:00

12:45 Buzau
11:00
Irnacom SRL
12:53 Cislau
11:00
ATYC
11:15 Stancesti
11:00
ATYC
12:15 Targoviste
11:00

18:00 Frankfurt
11:00

21:00 Liverpool
11:00

19:30 Padborg
11:00
Edion Trans
18:00 Arezzo
11:00

06:00 Viena
11:00

20:00 Padborg
11:00

15:00 Stuttgart 15:00 Stuttgart
11:00

15:00 Heidelberg
11:00
ATYC
11:15 Zahanaua
11:05
ATYC
12:15 Targoviste
11:05
ATYC
11:45 Mizil
11:05
ATYC
12:15 Razvad
11:10
ATYC
12:15 Sacueni
11:15

19:00 Leeds
11:15
ATYC
12:15 Adanca
11:20
ATYC
12:15 Mija
11:25
ATYC
11:45 Albesti Paleologu
11:25
Edion Trans
18:00 Figline Valdarno
11:25

12:30 Bucuresti
11:30
ATYC
12:15 I.L.Caragiale
11:30
ATYC
11:45 Valea Calugareasca
11:30

18:00 Stuttgart
11:30

19:30 Flensburg
11:30
Edion Trans
18:00 Milano 18:00 Milano
11:30

06:00 Jonkoping
11:30

07:00 Coventry
11:30
ATYC
12:15 Darmanesti
11:35
ATYC
11:45 Bucov
11:35
Vinotrans
12:52 Moreni
11:40
ATYC
12:15 Bratasanca
11:40
ATYC
11:45 Ploiesti
11:40
ATYC
12:15 Stoenesti
11:45
ATYC
14:35 Campulung Muscel
11:45

12:45 Mizil
11:51

13:00 Bucuresti
12:00
Elbus Tour SRL
13:45 Buzau
12:00
ATYC
12:15 Ploiesti
12:00
ATYC
13:35 Targoviste
12:00
ATYC
14:35 Argeselu
12:00

18:00 Aschaffenburg
12:00

21:00 Manchester
12:00

07:15 Aalborg
12:00

22:00 Calais 22:00 Budapesta
12:00

15:00 Goppingen 15:00 Goppingen
12:00

03:30 Arad
12:00

15:00 Heilbronn
12:00
ATYC
13:35 Targoviste
12:05
ATYC
13:35 Targoviste
12:10
ATYC
13:35 Targoviste
12:15
ATYC
14:35 Stoenesti
12:15

19:00 Sheffield
12:15
Edion Trans
18:00 Firenze
12:15
ATYC
13:35 Matracaua
12:18
ATYC
13:35 Lazuri
12:20
ATYC
14:35 Badeni
12:20
ATYC
13:35 Comisani
12:25

16:35 Wurzburg
12:25

13:30 Bucuresti
12:30
ATYC
14:45 Barbuletu
12:30
ATYC
13:35 Racovita
12:30
ATYC
14:35 Cetateni
12:30

18:00 Heilbronn 18:00 Heilbronn
12:30
Edion Trans
18:00 Bergamo 18:00 Bergamo
12:30

06:00 Dover
12:30
ATYC
14:45 Gura Barbuletului
12:35
ATYC
13:35 Habeni
12:35
ATYC
14:35 Laicai
12:35
Vinotrans
13:52 Moreni
12:40
ATYC
14:45 Pietrari
12:40
ATYC
13:35 Bucsani
12:40
ATYC
14:35 Malu Cu Flori
12:40
ATYC
14:35 Capu Coastei
12:44
Uvoli Tour
16:30 Ciorani
12:45
ATYC
14:45 Manga
12:45
ATYC
13:35 Ratoaia
12:45

15:00 Ohringen
12:45

07:00 Northampton
12:45
ATYC
14:35 Oncesti
12:47
ATYC
14:45 Manjina
12:50
ATYC
13:35 Marcesti
12:50
ATYC
14:35 Gemenea
12:50
ATYC
14:45 Izvoarele
12:55
ATYC
13:35 Gheboaia
12:55
ATYC
14:35 Voinesti
12:55
Darco Impex
14:08 Finta Sat
13:00
Elbus Tour SRL
14:45 Buzau
13:00
ATYC
14:45 Gheboieni
13:00
ATYC
13:35 Finta
13:00
ATYC
14:35 Izvoarele
13:00

18:00 Ulm
13:00

06:00 Paris
13:00

15:00 Ulm 15:00 Ulm
13:00

03:30 Calais 03:30 Calais 03:30 Calais
13:00
ATYC
14:45 Ungureni
13:05
ATYC
13:35 Frasinu
13:05
ATYC
14:35 Gheboieni
13:05
ATYC
14:45 Priseaca
13:10
ATYC
13:35 Pastarnacu
13:10
ATYC
14:35 Ungureni
13:10

14:15 Bucuresti
13:15
ATYC
14:45 Targoviste
13:15
ATYC
14:05 Moreni
13:15
ATYC
13:35 Cocorastii Colt
13:15
ATYC
14:35 Priseaca
13:15

18:00 Ohringen 18:00 Ohringen
13:15

21:00 Leeds 19:00 Bournemouth 19:00 Nottingham
13:15
Edion Trans
18:00 Brescia 18:00 Brescia
13:15

07:00 Passau
13:15
ATYC
14:45 Targoviste
13:20
ATYC
14:05 Ghirdoveni
13:20
ATYC
13:35 Stancesti
13:20
ATYC
14:35 Targoviste
13:20
ATYC
14:45 Targoviste
13:25
ATYC
13:35 Zahanaua
13:25
ATYC
14:35 Targoviste
13:25
99 Nar Tour srl
18:50 Mangalia
13:25
ATYC
14:45 Targoviste
13:28
ATYC
14:45 Matracaua
13:30
ATYC
14:05 I.L.Caragiale
13:30
ATYC
14:35 Targoviste
13:30

18:00 Wurzburg
13:30

06:00 Goteborg 06:00 Brno
13:30

15:00 Brasov
13:30

07:00 Milton Keynes
13:30
ATYC
14:45 Lazuri
13:35
ATYC
14:05 Darmanesti
13:35
ATYC
14:35 Razvad
13:35
Vinotrans
14:52 Moreni
13:40
ATYC
14:45 Comisani
13:40
ATYC
14:05 Bratasanca
13:40
ATYC
14:35 Sacueni
13:40

16:35 Ansbach
13:40
ATYC
14:45 Racovita
13:45
ATYC
14:05 Stoenesti
13:45
ATYC
14:35 Adanca
13:45

15:00 Crailsheim
13:45
ATYC
14:45 Baleni
13:50
ATYC
14:35 Mija
13:50
ATYC
14:35 I.L.Caragiale
13:55

15:00 Bucuresti
14:00
Darco Impex
15:05 Finta Sat
14:00

15:45 Buzau
14:00
ATYC
14:45 Marcesti
14:00
ATYC
14:05 Ploiesti
14:00
ATYC
14:35 Darmanesti
14:00

07:15 Arhus
14:00
Edion Trans
18:00 Bologna 18:00 Verona 18:00 Verona
14:00

22:00 Dunkerque
14:00
ATYC
14:45 Gheboaia
14:05
ATYC
14:35 Bratasanca
14:05
ATYC
14:45 Finta
14:10
ATYC
14:35 Stoenesti
14:10
Chivaran
16:35 Bisca Chiojd
14:15
ATYC
14:45 Frasin Deal
14:15

18:00 Crailsheim 18:00 Crailsheim
14:15

21:00 Sheffield
14:15

19:30 Hamburg
14:15

15:00 Augsburg 15:00 Augsburg
14:15
ATYC
14:45 Pastarnacu
14:20
ATYC
14:45 Cocorastii Colt
14:25
ATYC
14:35 Ploiesti
14:25

15:30 Bucuresti
14:30
Cristian Trans SRL
21:12 Iasi
14:30
ATYC
14:45 Stancesti
14:30

18:00 Augsburg
14:30

19:00 Birmingham
14:30

20:00 Hamburg
14:30

15:00 Ansbach
14:30

07:00 Luton
14:30
ATYC
14:45 Zahanaua 16:50 Barbuletu
14:35

07:00 Wels
14:35
Vinotrans
15:52 Moreni
14:40
ATYC
16:50 Gura Barbuletului
14:40
99 Nar Tour srl
18:50 Constanta
14:40
ATYC
16:50 Pietrari
14:45

07:15 Horsens
14:45

16:35 Nurnberg
14:45
ATYC
16:50 Manga
14:50

15:45 Mizil
14:51
ATYC
16:50 Manjina
14:55

19:00 Craiova
15:00
Elbus Tour SRL
19:48 Constanta
15:00

16:45 Buzau
15:00
ATYC
16:50 Izvoarele
15:00
ATYC
19:30 Constanta
15:00
ATYC
19:30 Constanta
15:00

18:00 Ansbach 18:00 Ansbach
15:00

18:00 Waldkraiburg 18:00 Waldkraiburg
15:00
Edion Trans
18:00 Ferrara
15:00

22:00 Ostende
15:00

03:30 Lille 03:30 Lille 03:30 Lille
15:00
ATYC
16:50 Gheboieni
15:05
ATYC
19:30 Mamaia
15:05
ATYC
19:30 Mamaia
15:05
ATYC
16:50 Ungureni
15:10
ATYC
16:50 Priseaca
15:15
ATYC
16:05 Moreni
15:15

21:00 Nottingham
15:15

15:00 Munchen 15:00 Munchen
15:15
ATYC
16:50 Targoviste
15:20
ATYC
19:30 Ovidiu
15:20
ATYC
19:30 Ovidiu
15:20
ATYC
16:05 Ghirdoveni
15:20
ATYC
16:50 Targoviste
15:25
99 Nar Tour srl
20:50 Mangalia
15:25

19:00 Bals
15:30

16:30 Bucuresti
15:30
Irnacom SRL
17:23 Cislau
15:30
ATYC
16:50 Targoviste
15:30
ATYC
16:05 I.L.Caragiale
15:30
ATYC
16:45 Buzau
15:30

18:00 Nurnberg
15:30

18:00 Munchen 18:00 Muhldorf 18:00 Muhldorf
15:30

19:00 Exmouth
15:30

07:15 Vejle
15:30
Edion Trans
18:00 Vicenza 18:00 Vicenza 18:00 Rovigo
15:30

06:00 Halmstad
15:30

15:00 Nurnberg
15:30
ATYC
16:50 Targoviste
15:33
ATYC
16:50 Matracaua
15:35
ATYC
16:05 Darmanesti
15:35
ATYC
16:50 Lazuri
15:40
ATYC
19:30 Mihail Kogalniceanu
15:40
ATYC
19:30 Mihail Kogalniceanu
15:40
ATYC
16:05 Bratasanca
15:40
ATYC
16:50 Comisani
15:45
ATYC
16:05 Stoenesti
15:45
ATYC
16:45 Ulmeni
15:45

19:00 Northampton 19:00 Basingstoke
15:45
ATYC
16:50 Racovita
15:50
ATYC
19:30 Nicolae Balcescu
15:50
ATYC
19:30 Nicolae Balcescu
15:50

16:45 Mizil
15:51
ATYC
16:50 Baleni
15:55
ATYC
16:45 Sahateni
15:55

19:00 Slatina (Olt)
16:00

17:00 Bucuresti
16:00
Elbus Tour SRL
17:45 Buzau
16:00
ATYC
16:05 Ploiesti
16:00
ATYC
17:35 Targoviste
16:00
ATYC
21:15 Sibiu
16:00

19:00 Exeter
16:00
Edion Trans
18:00 Monselice
16:00

22:00 Gent
16:00

03:30 Bruxelles 03:30 Bruxelles 03:30 Bruxelles
16:00

22:00 Chisinau
16:00
ATYC
16:50 Marcesti
16:05
ATYC
19:30 Crucea
16:05
ATYC
19:30 Crucea
16:05
ATYC
17:35 Targoviste
16:05
ATYC
16:45 Mizil
16:05
ATYC
16:50 Gheboaia
16:10
ATYC
17:35 Targoviste
16:10
ATYC
21:15 Selimbar
16:10

16:35 Regensburg
16:10
ATYC
16:50 Finta
16:15
ATYC
17:35 Targoviste
16:15

19:00 Winchester
16:15

15:00 Rosenheim 15:00 Rosenheim
16:15
ATYC
17:35 Matracaua
16:18
ATYC
16:50 Frasin Deal
16:20
ATYC
17:35 Lazuri
16:20
ATYC
16:50 Pastarnacu
16:25
ATYC
17:35 Comisani
16:25
ATYC
16:45 Albesti Paleologu
16:25

17:30 Bucuresti
16:30
ATYC
16:50 Cocorastii Colt
16:30
ATYC
18:15 Pucioasa
16:30
ATYC
17:35 Racovita
16:30
ATYC
16:45 Valea Calugareasca
16:30

19:00 Taunton 21:00 Birmingham
16:30
Edion Trans
18:00 Padova
16:30

06:00 Dunkerque
16:30

06:00 Helsingborg
16:30
ATYC
16:50 Stancesti
16:35
ATYC
19:30 Harsova
16:35
ATYC
19:30 Harsova
16:35
ATYC
18:15 Pucioasa
16:35
ATYC
17:35 Habeni
16:35
ATYC
16:45 Bucov
16:35
ATYC
16:50 Zahanaua
16:40
ATYC
18:15 Laculete
16:40
ATYC
17:35 Bucsani
16:40
ATYC
16:45 Ploiesti
16:40
ATYC
21:15 Rau Vadului
16:40
99 Nar Tour srl
20:50 Constanta
16:40
Uvoli Tour
19:00 Ciorani
16:45
ATYC
18:15 Doicesti
16:45
ATYC
17:35 Ratoaia
16:45
ATYC
21:15 Cainenii Mari
16:45

19:00 Southampton
16:45

07:00 Londra
16:45
ATYC
19:30 Giurgeni
16:50
ATYC
19:30 Giurgeni
16:50
ATYC
18:15 Aninoasa
16:50
ATYC
17:35 Marcesti
16:50
Cristian Trans SRL
21:12 Barlad
16:51
ATYC
17:35 Gheboaia
16:55

19:00 Pitesti
17:00
Darco Impex
18:08 Finta Sat
17:00

18:00 Bucuresti
17:00
Elbus Tour SRL
18:45 Buzau
17:00
ATYC
18:15 Targoviste
17:00
ATYC
17:35 Finta
17:00

18:00 Regensburg
17:00

18:00 Sinaia 18:00 Landshut
17:00
99 Nar Tour srl
18:50 Slobozia
17:00

19:00 Bristol
17:00

07:15 Odense
17:00

19:30 Berlin
17:00

19:30 Berlin
17:00
Edion Trans
18:00 Mestre
17:00

22:00 Bruxelles
17:00

06:00 Landskrona 06:00 Budapesta
17:00

15:00 Traunstein 15:00 Traunstein
17:00

03:30 Liege 03:30 Liege 03:30 Liege
17:00

15:00 Regensburg
17:00

07:00 Viena
17:00
ATYC
18:15 Targoviste
17:05
ATYC
17:35 Frasinu
17:05
ATYC
19:30 Tandarei
17:10
ATYC
19:30 Tandarei
17:10
ATYC
18:15 Razvad
17:10
ATYC
17:35 Pastarnacu
17:10
ATYC
21:15 Brezoi
17:10

16:35 Deggendorf
17:10
ATYC
18:05 Moreni
17:15
ATYC
18:15 Sacueni
17:15
ATYC
17:35 Cocorastii Colt
17:15

19:00 Portsmouth
17:15
ATYC
18:05 Ghirdoveni
17:20
ATYC
18:15 Adanca
17:20
ATYC
17:35 Stancesti
17:20
ATYC
21:15 Caciulata
17:20
ATYC
19:30 Bucu
17:25
ATYC
19:30 Bucu
17:25
ATYC
18:15 Mija
17:25
ATYC
17:35 Zahanaua
17:25
ATYC
21:15 Calimanesti
17:25
Darco Impex
18:35 Finta Sat
17:30
ATYC
18:05 I.L.Caragiale
17:30
ATYC
18:15 I.L.Caragiale
17:30
Edion Trans
18:00 Pordenone
17:30
ATYC
18:05 Darmanesti
17:35
ATYC
18:15 Darmanesti
17:35
Vinotrans
18:52 Moreni
17:40
ATYC
19:30 Slobozia
17:40
ATYC
19:30 Slobozia
17:40
ATYC
18:05 Bratasanca
17:40
ATYC
18:15 Bratasanca
17:40
ATYC
21:15 Ramnicu Valcea
17:40

18:45 Bucuresti
17:45
ATYC
18:05 Stoenesti
17:45
ATYC
18:15 Stoenesti
17:45

21:00 Northampton 19:00 Worthing
17:45

06:00 Malmo
17:45

15:00 Freilassing 15:00 Freilassing
17:45

15:00 Deggendorf
17:45
ATYC
19:30 Andrasesti
17:50
ATYC
19:30 Andrasesti
17:50
ATYC
21:15 Milcoiu
17:50

16:35 Passau
17:55

19:00 Targoviste
18:00

19:45 Buzau
18:00
ATYC
19:30 Cazanesti
18:00
ATYC
19:30 Cazanesti
18:00
ATYC
18:05 Ploiesti
18:00
ATYC
18:15 Ploiesti
18:00
ATYC
21:15 Moraresti
18:00

18:00 Deggendorf
18:00

19:00 Swindon
18:00

07:15 Nyborg
18:00

22:00 Liege
18:00

06:00 Lille 06:00 Marquain
18:00

20:00 Berlin
18:00

03:30 Aachen 03:30 Aachen 03:30 Aachen
18:00

07:00 Maidstone
18:05
ATYC
19:30 Ion Roata
18:15
ATYC
19:30 Ion Roata
18:15

19:00 Brighton
18:15
ATYC
21:15 Draganu
18:20

19:30 Bucuresti
18:30
ATYC
19:30 Urziceni
18:30
ATYC
19:30 Urziceni
18:30
ATYC
21:15 Bascov
18:30

07:15 Slagelse
18:30
ATYC
21:15 Pitesti
18:35
Vinotrans
19:52 Moreni
18:40
ATYC
19:30 Jilavele
18:40
ATYC
19:30 Jilavele
18:40
ATYC
21:15 Pitesti
18:40

19:00 Eastbourne
18:45
Edion Trans
18:00 Udine
18:45

15:00 Passau
18:45
ATYC
19:30 Ciorani
18:50
ATYC
19:30 Ciorani
18:50
ATYC
21:15 Stefanesti
18:50

19:45 Mizil
18:51

19:00 Reading
18:55

20:00 Bucuresti
19:00

20:45 Buzau
19:00
ATYC
21:15 Calinesti
19:00

18:00 Passau
19:00
99 Nar Tour srl
20:50 Slobozia
19:00

19:00 Londra
19:00

07:15 Ringsted
19:00

22:00 Aachen
19:00

07:00 Dover
19:05
ATYC
19:30 Albesti Paleologu
19:10
ATYC
19:30 Albesti Paleologu
19:10
ATYC
21:15 Topoloveni
19:10
ATYC
21:15 Leordeni
19:15

19:00 Hastings
19:15
ATYC
21:15 Crangurile de Jos
19:20
ATYC
21:15 Gura Foii
19:25
Edion Trans
18:00 Monfalcone
19:25
ATYC
21:15 Gaesti
19:30

19:30 Dresda
19:30

19:30 Dresda
19:30

16:35 Hannover
19:30

06:00 Bruxelles
19:30
ATYC
21:15 Gaesti
19:35
ATYC
21:15 Dragodana
19:40
ATYC
21:15 Picior De Munte
19:45
Edion Trans
18:00 Trieste
19:45

06:00 Copenhagen
19:45
ATYC
21:15 Suta Seaca
19:50

20:45 Mizil
19:51
ATYC
21:15 Olteni
19:55

21:00 Bucuresti
20:00
Elbus Tour SRL
21:45 Buzau
20:00
ATYC
21:35 Targoviste
20:00
ATYC
21:15 Viisoara
20:00

07:15 Copenhagen
20:00

22:00 Koln
20:00

03:30 Liverpool 03:30 Liverpool 03:30 Liverpool
20:00
ATYC
21:35 Targoviste
20:05
ATYC
21:15 Dumbrava
20:05
ATYC
21:35 Targoviste
20:10
ATYC
21:15 Targoviste
20:10
ATYC
21:35 Targoviste
20:15
ATYC
21:15 Targoviste
20:15
ATYC
21:35 Matracaua
20:18
ATYC
21:35 Lazuri
20:20
ATYC
21:15 Razvad
20:20
ATYC
21:35 Comisani
20:25
ATYC
21:15 Sacueni
20:25

21:30 Bucuresti
20:30
ATYC
21:35 Racovita
20:30
ATYC
21:15 Adanca
20:30

06:00 Liege
20:30

20:00 Dresda
20:30

03:30 Koln 03:30 Koln 03:30 Koln
20:30
ATYC
21:35 Habeni
20:35
ATYC
21:15 Mija
20:35
ATYC
21:35 Bucsani
20:40
ATYC
21:15 I.L.Caragiale
20:40
ATYC
21:35 Ratoaia
20:45
ATYC
21:15 Darmanesti
20:45

19:00 Folkestone
20:45
ATYC
21:35 Marcesti
20:50
ATYC
21:15 Bratasanca
20:50
ATYC
21:35 Gheboaia
20:55
ATYC
21:15 Stoenesti
20:55
Uvoli Tour
23:45 Ciorani
21:00

22:00 Bucuresti
21:00
Elbus Tour SRL
22:45 Buzau
21:00
ATYC
21:35 Finta
21:00

19:00 Dover 21:00 Londra
21:00

07:15 Tapernoje
21:00

19:30 Stockholm
21:00

19:30 Stockholm
21:00

16:35 Bielefeld
21:00

22:00 Liverpool
21:00

06:00 Aachen
21:00
ATYC
21:35 Frasinu
21:05
ATYC
21:35 Pastarnacu
21:10
ATYC
21:15 Ploiesti
21:10
ATYC
21:35 Cocorastii Colt
21:15
ATYC
21:35 Stancesti
21:20
ATYC
21:35 Zahanaua
21:25

22:30 Bucuresti
21:30

04:30 Cluj Napoca
21:30

19:30 Praga
21:30

19:30 Sodertalje
21:30

19:30 Sodertalje 19:30 Praga
21:30

16:35 Gutersloh
21:30

03:30 Manchester 03:30 Manchester 03:30 Manchester
21:30

06:00 Odense
21:45

03:30 Mangalia
22:00

19:30 Oslo 19:30 Oslo
22:00

22:00 Frankfurt 22:00 Bolton
22:00

03:30 Crewe 03:30 Crewe 03:30 Crewe
22:00

04:30 Turda
22:15

19:30 Nykoping
22:15

19:30 Nykoping
22:15

04:30 Campia Turzii
22:20

19:30 Praga
22:30

19:30 Moss 19:30 Moss
22:30

22:00 Bolton
22:30

06:00 Kolding
22:30

03:30 Frankfurt 03:30 Frankfurt 03:30 Frankfurt
22:30

03:30 Constanta
22:45

04:30 Ludus
22:50

21:00 Dover
23:00

19:30 Norrkoping
23:00

19:30 Norrkoping
23:00

16:35 Munster
23:00

22:00 Manchester
23:00

20:00 Praga
23:00

03:30 Stoke on Trent 03:30 Stoke on Trent 03:30 Stoke on Trent
23:00

04:30 Iernut
23:05

04:30 Targu Mures
23:30

19:30 Linkoping
23:30

19:30 Sarpsborg 19:30 Linkoping 19:30 Sarpsborg
23:30

06:00 Koln
23:30

07:00 Ostende
23:30

03:30 Cernavoda
23:40

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.