McDonald's - Mersul autobuzelor Piatra Neamt Neamt Romania

McDonald's

Piatra Neamt, Romania

Adresă: Bulevardul General Nicolae Dăscălescu, Piatra Neamț, România

Plecări
Ora Către
12:55
07:30 Milazzo 10:30 Cefalu 08:45 Brolo 12:30 Alcamo 10:30 Cefalu 04:55 Pizzo 12:30 Alcamo 02:45 Polla 04:55 Pizzo 05:45 Gioia Tauro 02:45 Polla 10:40 Termini Imerese 05:45 Gioia Tauro 21:10 Teano 10:40 Termini Imerese 07:15 Spadafora 21:10 Teano 17:00 Paceco 07:15 Spadafora 15:10 Mazara del Vallo 13:30 Campobello di Mazara 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 10:30 Pordenone 20:00 Roma 15:30 Firenze 22:10 Nola 20:00 Roma 00:45 Battipaglia 22:10 Nola 02:30 Potenza 00:45 Battipaglia 04:30 Lamezia Terme 02:30 Potenza 07:30 Milazzo 04:30 Lamezia Terme 08:45 Brolo 14:00 Ribera 09:00 Contessa Entellina 11:00 Catania 12:50 Rosolini 15:30 Gela 09:15 Sant'Agata di Militello 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 11:00 Palermo 09:15 Sant'Agata di Militello 13:15 Trapani 11:00 Palermo 04:25 Castrovillari 13:15 Trapani 02:00 Contursi 04:25 Castrovillari 03:10 Padula 02:00 Contursi 10:50 Bagheria 03:10 Padula 21:45 San Nicola 10:50 Bagheria 14:15 Bologna 21:45 San Nicola 16:30 Marausa 14:15 Bologna 12:30 Partanna 10:45 Mestre 13:50 Castelvetrano 11:30 Padova 10:45 Mestre 16:30 Arezzo 11:30 Padova 20:30 Frosinone 16:30 Arezzo 22:30 Napoli 20:30 Frosinone 01:00 Eboli 22:30 Napoli 03:15 Lagonegro 01:00 Eboli 05:30 Rosarno 03:15 Lagonegro 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 05:30 Rosarno 14:10 Caltabellotta 09:35 Taormina 11:30 Siracusa 13:45 Modica 16:00 Licata 06:15 Villa San Giovanni 09:45 Santo Stefano di Camastra 08:15 Patti 12:00 Partinico 09:45 Santo Stefano di Camastra 03:55 Rende 12:00 Partinico 04:20 Lauria Inferiore 03:55 Rende 03:45 Tarsia 04:20 Lauria Inferiore 03:25 Corigliano Calabro 03:45 Tarsia 11:10 Venetia 03:25 Corigliano Calabro 21:35 Caserta 11:10 Venetia 12:00 Verona 21:35 Caserta 16:00 Marsala 12:00 Verona 12:45 Salemi 07:00 Pince 12:30 Ferrara 07:00 Pince 17:45 Orvieto 12:30 Ferrara 20:40 Ceprano 17:45 Orvieto 23:30 Montoro 20:40 Ceprano 01:10 Campania 23:30 Montoro 04:05 Cosenza 01:10 Campania 06:15 Villa San Giovanni 04:05 Cosenza 08:15 Patti 14:30 Sciacca 10:05 Giarre 12:00 Avola 14:30 Ragusa 16:30 Agrigento 07:00 Messina 10:00 Tusa 08:30 Falcone 12:15 Castellammare del Golfo 10:00 Tusa 05:15 Vibo Valentia 12:15 Castellammare del Golfo 09:00 Rocca di Capri Leone 05:15 Vibo Valentia 03:35 Rossano 09:00 Rocca di Capri Leone 08:55 Capo d'Orlando 03:35 Rossano 06:40 Reggio di Calabria 08:55 Capo d'Orlando 06:00 Palmi 06:40 Reggio di Calabria 21:55 Mercato San Severino 06:00 Palmi 15:30 Strasatti 21:55 Mercato San Severino 13:05 Santa Ninfa 09:30 Udine 15:00 Prato 09:30 Udine 18:00 Orte 15:00 Prato 21:30 Casino 18:00 Orte 00:15 Salerno 21:30 Casino 02:55 Sala Consilina 00:15 Salerno 04:15 Falerna 02:55 Sala Consilina 07:00 Messina 04:15 Falerna 08:30 Falcone 14:50 Menfi 10:40 Acireale 12:20 Lido di Mondello 14:55 Vittoria
12:55
17:45 Ungheni
Sosiri
De la Ora

12:00 Napoli 12:00 San Michele di Serino 12:00 Napoli
00:00

12:00 Atripalda 12:00 Mercato San Severino 12:00 Mercato San Severino
00:10

12:00 Acerno
00:15

12:00 Nola 12:00 Montecorvino Rovella 12:00 Nola
00:20

12:00 Contursi
00:25

12:00 Controne
00:30

12:00 Campania
00:40

12:00 Agropoli
00:50

12:00 Capaccio
00:55

12:00 Casino 12:00 Casino 12:00 Bellizzi Irpino
01:00

12:00 Pontecagnano
01:05

12:00 Ceprano 12:00 Ceprano
01:15

12:00 Frosinone 12:00 Frosinone
01:30

12:00 Torino
01:45

12:00 Moncalieri
01:55

12:00 Alba
02:05

12:00 Casale Monferrato
02:15

12:00 San Germano Vercellese
02:25

12:00 Roma 12:00 Roma
02:30

12:00 Moncalvo
02:35

12:00 Asti
02:45

12:00 Alessandria
02:55

12:00 Voghera
03:05

12:00 Orte 12:00 Orte 12:00 Pavia
03:15

12:00 Stradella
03:25

12:00 Castel San Giovanni
03:35

12:00 Orvieto 12:00 Piacenza 12:00 Orvieto
03:45

12:00 Caorso
03:55

09:00 Ungheni
04:00

12:00 Cremona
04:05

12:00 Minerbe
04:15

12:00 Ghedi
04:25

12:00 Chivasso
04:35

12:00 Arezzo 12:00 Arezzo 12:00 Paceco
04:40

12:00 Marausa 12:00 Santhia
04:45

12:00 Spasu
04:55

12:00 Marsala
05:00

12:00 Biandrate
05:05

12:00 Novara
05:15

12:00 Arluno
05:25

12:00 Firenze 12:00 Firenze
05:30

12:00 Strasatti 12:00 Pero
05:35

12:00 Mazara del Vallo
05:40

12:00 Milano 12:00 Prato 12:00 Prato
05:45

12:00 Monza
05:55

12:00 Trapani 12:00 Menfi 12:00 Trapani
06:00

12:00 Trezzo sull'Adda
06:05

12:00 Sciacca 12:00 Dalmine
06:15

12:00 Bergamo
06:25

12:00 Rovato
06:35

12:00 Bologna 12:00 Caltabellotta 12:00 Bologna 12:00 Ospitaletto
06:45

12:00 Brescia
06:55

12:00 Alcamo 12:00 Alcamo 12:00 Ribera
07:00

12:00 Ungheni
07:00

12:00 Villa Nuova
07:05

12:00 Peschiera
07:15

12:00 Sommacampagna
07:25

12:00 Castellammare del Golfo 12:00 Castellammare del Golfo 12:00 Castelvetrano
07:30

12:00 Verona
07:35

12:00 Ferrara 12:00 Ferrara
07:40

12:00 Campobello di Mazara 12:00 San Bonifacio
07:50

12:00 Partinico 12:00 Partinico 12:00 Santa Ninfa
08:00

12:00 Salemi
08:15

12:00 Partanna
08:20

12:00 Vicenza
08:25

12:00 Grisignano di Zocco
08:35

12:00 Padova 12:00 Padova
08:40

12:00 Mestre 12:00 Venetia 12:00 Mestre 12:00 Venetia
09:00

12:00 Mestre 12:00 Mestre
09:05

12:00 Pordenone 12:00 Pordenone
09:20

12:00 Latisana 12:00 Latisana
09:30

12:00 Trieste 12:00 Trieste
09:50

12:00 Palermo 12:00 Palermo
10:00

12:00 Gonars 12:00 Gonars
10:15

12:00 Verona 12:00 Udine 12:00 Portogruaro 12:00 Udine 12:00 Portogruaro 12:00 Verona
10:30

12:00 Cefalu 12:00 Cefalu
11:00

12:00 Tusa 12:00 Tusa
11:15

12:00 Plezzo di Tarvisio 12:00 Plezzo di Tarvisio
11:30

12:00 Santo Stefano di Camastra 12:00 Santo Stefano di Camastra
12:00

12:00 Villach 12:00 Sant'Agata di Militello 12:00 Villach 12:00 Sant'Agata di Militello
12:30

12:00 Rocca di Capri Leone 12:00 Rocca di Capri Leone
12:40

12:00 Brolo 12:00 Brolo
12:50

12:00 Falcone 12:00 Falcone
13:00

12:00 Patti 12:00 Patti
13:15

12:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 12:00 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

12:00 Milazzo 12:00 Milazzo
14:00

12:00 Messina 12:00 Messina
15:00

12:00 Reggio di Calabria 12:00 Pince 12:00 Reggio di Calabria 12:00 Pince
16:00

12:00 Villa San Giovanni 12:00 Villa San Giovanni
16:05

12:00 Rosarno 12:00 Rosarno
16:45

12:00 Lamezia Terme 12:00 Lamezia Terme
17:45

12:00 Falerna 12:00 Falerna
17:55

12:00 Cosenza 12:00 Cosenza
18:40

12:00 Lauria Inferiore 12:00 Lauria Inferiore
20:00

12:00 Lagonegro 12:00 Lagonegro
20:20

12:00 Sala Consilina 12:00 Sala Consilina
20:45

12:00 Polla 12:00 Polla
21:00

12:00 Contursi 12:00 Contursi
21:10

12:00 Campania 12:00 Campania
21:20

12:00 Eboli 12:00 Eboli
21:30

12:00 Battipaglia 12:00 Battipaglia
22:00

12:00 Pontecagnano 12:00 Battipaglia 12:00 Pontecagnano
22:15

12:00 Salerno 12:00 Salerno
22:30

12:00 Avellino
22:33

12:00 Mercogliano
22:35

12:00 Baiano
22:45

12:00 Monteforte Irpino
22:50

12:00 Nola
22:55

12:00 Marigliano 12:00 Montoro 12:00 Montoro
23:00

12:00 Torre del Greco
23:05

12:00 Scafati
23:10

12:00 Nocera Superiore
23:15

12:00 Baronissi
23:20

12:00 Fisciano
23:25

12:00 Mercato San Severino
23:30

12:00 Solofra
23:35

12:00 Montoro
23:45

12:00 Sala
23:50

12:00 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.