Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda - Mersul autobuzelor Otopeni Aeroport Ilfov Romania

Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

Otopeni Aeroport, Romania

Adresă: La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior.

La iesirea din zona de securitate veti cobora scarile rulante prin stanga spre supermarket EXPRESS. Parasiti incinta aeroportului pe usile glisante si traversati toata parcarea, inclusiv parcarea acoperita, pe trecerea de pietoni, pana in zona microbuzelor.

Plecări
Ora Către
00:05
03:30 Braila 04:05 Galati 03:25 Braila 03:55 Galati 03:05 Ianca 03:35 Braila 02:05 Buzau
01:15
03:15 Pitesti 06:15 Sibiu 04:35 Ramnicu Valcea
01:15
03:10 Scornicesti 03:35 Slatina (Olt) 04:30 Craiova 02:30 Pitesti 04:10 Bals
01:30
04:30 Constanta 05:30 Mangalia 05:00 Costinesti 03:45 Cernavoda 04:00 Medgidia
01:30
03:00 Buzau 03:25 Surdila Greci 03:42 Dedulesti 04:10 Oprisenesti 04:50 Lacu Sarat 05:30 Galati 03:30 Faurei 03:35 Surdila Gaiseanca 03:43 Plopu 04:20 Urleasca 05:00 Braila 03:15 Cilibia 03:37 Filipesti 03:55 Plopu 04:30 Traian 03:45 Ianca 03:20 C.A. Rosetti 03:39 Mircea Voda 04:00 Bordei Verde 04:40 Silistraru
01:30
06:00 Mangalia 05:40 Ovidiu 05:00 Constanta 03:30 Fetesti 05:30 Palazu Mare 04:30 Medgidia 06:00 Navodari 04:00 Cernavoda 05:50 Lumina
01:30
04:55 Braila 05:30 Galati 04:50 Braila 05:20 Galati 04:30 Ianca 05:00 Braila 03:30 Buzau
02:00
06:45 Barlad 04:30 Ramnicu Sarat 07:30 Vaslui 05:00 Focsani 05:20 Tisita 05:45 Tecuci
02:00
04:10 Busteni 05:45 Poiana Brasov 05:30 Ghimbav 05:40 Stupini 04:20 Azuga 06:00 Sfantu Gheorghe 05:25 Cristian 05:45 Sinpetru 03:50 Comarnic 04:30 Predeal 06:30 Fagaras 05:55 Zarnesti 04:00 Sinaia 05:00 Brasov 05:35 Codlea 05:25 Harman
02:00
06:00 Galati 04:00 Buzau 05:30 Braila
02:00
06:30 Fagaras 05:25 Cristian 05:45 Sinpetru 06:00 Sfantu Gheorghe 05:55 Zarnesti 05:00 Brasov 05:35 Codlea 05:25 Harman 05:45 Poiana Brasov 05:30 Ghimbav 05:40 Stupini
02:30
06:30 Galati 05:50 Braila 06:20 Galati 05:30 Ianca 06:00 Braila 04:30 Buzau 05:55 Braila
02:30
10:00 Chisinau
03:10
07:30 Lumina 06:10 Medgidia 07:20 Ovidiu 07:40 Mangalia 07:10 Palazu Mare 06:40 Constanta 05:10 Fetesti 07:40 Navodari 05:40 Cernavoda
03:30
05:45 Slatina (Olt) 06:15 Bals 04:40 Pitesti 06:45 Craiova 05:20 Scornicesti
04:00
07:00 Focsani 07:20 Tisita 07:45 Tecuci 08:45 Barlad 06:30 Ramnicu Sarat 09:30 Vaslui
04:00
07:00 Brasov 06:10 Busteni 08:00 Sfantu Gheorghe 07:55 Zarnesti 07:45 Poiana Brasov 06:20 Azuga 08:30 Fagaras 07:25 Harman 05:50 Comarnic 06:30 Predeal 07:30 Ghimbav 07:40 Stupini 06:00 Sinaia 07:35 Codlea 07:25 Cristian 07:45 Sinpetru
04:00
05:30 Buzau 05:55 Surdila Greci 06:12 Dedulesti 06:40 Oprisenesti 07:20 Lacu Sarat 08:00 Galati 06:00 Faurei 06:05 Surdila Gaiseanca 06:13 Plopu 06:50 Urleasca 07:30 Braila 05:45 Cilibia 06:07 Filipesti 06:25 Plopu 07:00 Traian 06:15 Ianca 05:50 C.A. Rosetti 06:09 Mircea Voda 06:30 Bordei Verde 07:10 Silistraru
04:00
07:50 Galati 07:00 Ianca 07:30 Braila 06:00 Buzau 07:25 Braila 08:00 Galati 07:20 Braila
04:00
06:00 Buzau 07:30 Braila 08:00 Galati
04:00
09:00 Targu Jiu
04:00
08:00 Filiasi 05:30 Scornicesti 07:20 Craiova 06:10 Slatina (Olt) 09:10 Drobeta Turnu Severin 07:10 Bals 08:30 Strehaia 05:10 Pitesti
04:00
07:40 Filiasi 05:20 Pitesti 06:45 Bals 07:20 Craiova 06:30 Slatina (Olt)
04:00
06:50 Bals 07:20 Craiova 05:20 Pitesti
04:00
07:20 Craiova 07:11 Bals 05:25 Pitesti 06:20 Scornicesti 06:40 Slatina (Olt)
04:00
07:00 Brasov 07:30 Ghimbav 07:40 Stupini 08:30 Fagaras 07:25 Cristian 07:45 Sinpetru 08:00 Sfantu Gheorghe 07:55 Zarnesti 07:45 Poiana Brasov 07:35 Codlea 07:25 Harman
04:15
08:15 Mangalia 06:45 Medgidia 06:30 Cernavoda 07:15 Constanta 07:45 Costinesti
04:15
07:45 Constanta 06:15 Fetesti 08:15 Palazu Mare 08:45 Mangalia 08:45 Navodari 07:15 Medgidia 08:35 Lumina 06:45 Cernavoda 08:25 Ovidiu
04:30
06:30 Pitesti 07:50 Ramnicu Valcea 09:30 Sibiu
06:30
10:00 Constanta 10:50 Lumina 11:00 Mangalia 10:40 Ovidiu 09:00 Cernavoda 08:30 Fetesti 10:30 Palazu Mare 09:30 Medgidia 11:00 Navodari
06:30
10:00 Craiova 08:50 Scornicesti 09:40 Bals 07:45 Pitesti 09:10 Slatina (Olt)
07:00
10:20 Lacu Sarat 08:30 Buzau 08:55 Surdila Greci 09:12 Dedulesti 09:40 Oprisenesti 11:00 Galati 09:00 Faurei 09:05 Surdila Gaiseanca 09:13 Plopu 09:50 Urleasca 10:30 Braila 08:45 Cilibia 09:07 Filipesti 09:25 Plopu 10:00 Traian 09:15 Ianca 08:50 C.A. Rosetti 09:09 Mircea Voda 09:30 Bordei Verde 10:10 Silistraru
07:00
09:00 Buzau 10:30 Braila 10:25 Braila 10:20 Braila 11:00 Galati 10:00 Ianca 10:50 Galati
07:15
11:45 Targu Ocna 12:30 Comanesti 11:30 Onesti
07:30
09:30 Sinaia 10:30 Brasov 09:40 Busteni 11:15 Poiana Brasov 09:50 Azuga 09:20 Comarnic 10:00 Predeal
07:30
11:15 Poiana Brasov 10:30 Brasov
08:40
16:30 Chisinau
09:00
12:20 Craiova 11:30 Slatina (Olt) 11:45 Bals 10:20 Pitesti 12:40 Filiasi
09:30 Iurtrans Confort
17:00 Chisinau
10:00
11:30 Buzau 11:55 Surdila Greci 12:12 Dedulesti 12:40 Oprisenesti 13:20 Lacu Sarat 14:00 Galati 12:00 Faurei 12:05 Surdila Gaiseanca 12:13 Plopu 12:50 Urleasca 13:30 Braila 11:45 Cilibia 12:07 Filipesti 12:25 Plopu 13:00 Traian 12:15 Ianca 11:50 C.A. Rosetti 12:09 Mircea Voda 12:30 Bordei Verde 13:10 Silistraru
10:00
14:00 Galati 13:20 Braila 13:50 Galati 13:00 Ianca 13:30 Braila 12:00 Buzau 13:25 Braila
10:30
15:15 Barlad 13:00 Ramnicu Sarat 16:00 Vaslui 13:30 Focsani 13:50 Tisita 14:15 Tecuci
10:30
13:30 Brasov 12:30 Sinaia 14:05 Codlea 13:55 Harman 13:00 Predeal 12:20 Comarnic 14:00 Ghimbav 14:10 Stupini 12:50 Azuga 15:00 Fagaras 13:55 Cristian 14:15 Sinpetru 14:15 Poiana Brasov 12:40 Busteni 14:30 Sfantu Gheorghe 14:25 Zarnesti
10:30
13:00 Cernavoda 14:40 Ovidiu 15:00 Mangalia 12:30 Fetesti 14:30 Palazu Mare 14:00 Constanta 15:00 Navodari 13:30 Medgidia 14:50 Lumina
10:30
12:30 Buzau 14:00 Braila 14:30 Galati
10:30
14:30 Sfantu Gheorghe 14:25 Zarnesti 14:15 Poiana Brasov 14:05 Codlea 13:55 Harman 13:30 Brasov 14:00 Ghimbav 14:10 Stupini 15:00 Fagaras 13:55 Cristian 14:15 Sinpetru
10:40
19:00 Chisinau
11:00
13:10 Scornicesti 13:40 Slatina (Olt) 14:05 Bals 12:40 Pitesti 14:40 Craiova
11:30 Iurtrans Confort
19:30 Chisinau
11:45
16:00 Onesti 16:15 Targu Ocna 17:00 Comanesti
12:00
13:30 Buzau 13:55 Surdila Greci 14:12 Dedulesti 14:40 Oprisenesti 15:20 Lacu Sarat 16:00 Galati 14:00 Faurei 14:05 Surdila Gaiseanca 14:13 Plopu 14:50 Urleasca 15:30 Braila 13:45 Cilibia 14:07 Filipesti 14:25 Plopu 15:00 Traian 14:15 Ianca 13:50 C.A. Rosetti 14:09 Mircea Voda 14:30 Bordei Verde 15:10 Silistraru
12:00
15:25 Braila 16:00 Galati 15:20 Braila 15:50 Galati 15:00 Ianca 15:30 Braila 14:00 Buzau
12:30
17:15 Barlad 15:00 Ramnicu Sarat 18:00 Vaslui 15:30 Focsani 15:50 Tisita 16:15 Tecuci
12:30
14:30 Sinaia 15:30 Brasov 16:05 Codlea 15:55 Harman 14:40 Busteni 16:15 Poiana Brasov 16:00 Ghimbav 16:10 Stupini 14:50 Azuga 17:00 Fagaras 15:55 Cristian 16:15 Sinpetru 14:20 Comarnic 15:00 Predeal 16:30 Sfantu Gheorghe 16:25 Zarnesti
12:30
14:30 Buzau 16:00 Braila 16:30 Galati
12:30
16:15 Poiana Brasov 16:00 Ghimbav 16:10 Stupini 17:00 Fagaras 15:55 Cristian 16:15 Sinpetru 16:30 Sfantu Gheorghe 16:25 Zarnesti 15:30 Brasov 16:05 Codlea 15:55 Harman
13:00
17:30 Navodari 16:00 Medgidia 17:20 Lumina 16:30 Constanta 17:30 Mangalia 17:10 Ovidiu 15:00 Fetesti 17:00 Palazu Mare 15:30 Cernavoda
13:00
16:50 Galati 16:00 Ianca 16:30 Braila 15:00 Buzau 16:25 Braila 17:00 Galati 16:20 Braila
13:00
20:30 Chisinau
13:00
18:00 Sibiu 16:20 Ramnicu Valcea 15:00 Pitesti
13:30
16:30 Constanta 17:00 Costinesti 16:00 Medgidia 15:45 Cernavoda 17:30 Mangalia
13:30
15:00 Buzau 15:25 Surdila Greci 15:42 Dedulesti 16:10 Oprisenesti 16:50 Lacu Sarat 17:30 Galati 15:30 Faurei 15:35 Surdila Gaiseanca 15:43 Plopu 16:20 Urleasca 17:00 Braila 15:15 Cilibia 15:37 Filipesti 15:55 Plopu 16:30 Traian 15:45 Ianca 15:20 C.A. Rosetti 15:39 Mircea Voda 16:00 Bordei Verde 16:40 Silistraru
13:30
14:20 Pitesti 17:00 Craiova 15:10 Scornicesti 16:00 Slatina (Olt) 16:40 Bals
14:00
16:20 Azuga 15:50 Comarnic 16:30 Predeal 16:00 Sinaia 17:00 Brasov 16:10 Busteni 17:45 Poiana Brasov
14:00
17:50 Galati 17:00 Ianca 17:30 Braila 16:00 Buzau 17:25 Braila 18:00 Galati 17:20 Braila
14:00
19:30 Sibiu 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Pitesti
14:00
17:00 Brasov 17:45 Poiana Brasov
14:15
18:30 Onesti 18:45 Targu Ocna 19:30 Comanesti
14:30
17:30 Focsani 17:50 Tisita 18:15 Tecuci 19:15 Barlad 17:00 Ramnicu Sarat 20:00 Vaslui
14:30
19:00 Mangalia 18:40 Ovidiu 17:00 Cernavoda 16:30 Fetesti 18:30 Palazu Mare 17:30 Medgidia 19:00 Navodari 18:00 Constanta 18:50 Lumina
14:30
18:00 Braila 18:30 Galati 16:30 Buzau
15:00
18:00 Brasov 17:00 Sinaia 18:35 Codlea 18:25 Harman 17:30 Predeal 16:50 Comarnic 18:30 Ghimbav 18:40 Stupini 17:20 Azuga 19:30 Fagaras 18:25 Cristian 18:45 Sinpetru 18:45 Poiana Brasov 17:10 Busteni 19:00 Sfantu Gheorghe 18:55 Zarnesti
15:00
18:20 Lacu Sarat 16:30 Buzau 16:55 Surdila Greci 17:12 Dedulesti 17:40 Oprisenesti 19:00 Galati 17:00 Faurei 17:05 Surdila Gaiseanca 17:13 Plopu 17:50 Urleasca 18:00 Traian 18:30 Braila 16:45 Cilibia 17:07 Filipesti 17:25 Plopu 18:10 Silistraru 17:15 Ianca 16:50 C.A. Rosetti 17:09 Mircea Voda 17:30 Bordei Verde
15:00
19:00 Galati 18:20 Braila 18:50 Galati 18:00 Ianca 18:30 Braila 17:00 Buzau 18:25 Braila
15:00
18:45 Poiana Brasov 18:35 Codlea 18:25 Harman 18:00 Brasov 18:30 Ghimbav 18:40 Stupini 19:30 Fagaras 18:25 Cristian 18:45 Sinpetru 19:00 Sfantu Gheorghe 18:55 Zarnesti
15:10
21:00 Piatra Neamt
15:30
18:30 Constanta 17:45 Cernavoda 19:00 Costinesti 19:30 Mangalia 18:00 Medgidia
15:30
20:00 Strehaia 17:50 Slatina (Olt) 20:35 Drobeta Turnu Severin 18:20 Bals 16:40 Pitesti 18:50 Craiova 17:15 Scornicesti 19:15 Filiasi
15:45
23:30 Chisinau
16:00
18:30 Predeal 17:50 Comarnic 19:00 Brasov 18:00 Sinaia 18:10 Busteni 19:45 Poiana Brasov 18:20 Azuga
16:00
18:30 Cernavoda 18:00 Fetesti 20:00 Palazu Mare 19:00 Medgidia 20:30 Navodari 19:30 Constanta 20:20 Lumina 20:30 Mangalia 20:10 Ovidiu
16:00
20:00 Galati 19:20 Braila 19:50 Galati 19:00 Ianca 19:30 Braila 18:00 Buzau 19:25 Braila
16:00
19:45 Poiana Brasov 19:00 Brasov
16:30
21:15 Barlad 19:00 Ramnicu Sarat 22:00 Vaslui 19:30 Focsani 19:50 Tisita 20:15 Tecuci
16:30
20:30 Galati 18:30 Buzau 20:00 Braila
16:30
19:50 Craiova 17:50 Pitesti 19:20 Bals
16:40 Iurtrans Confort
17:00 Bucuresti
17:00
21:00 Mangalia 19:15 Cernavoda 20:30 Costinesti 20:00 Constanta 19:30 Medgidia
17:00
18:30 Buzau 18:55 Surdila Greci 19:12 Dedulesti 19:40 Oprisenesti 20:20 Lacu Sarat 21:00 Galati 19:00 Faurei 19:05 Surdila Gaiseanca 19:13 Plopu 19:50 Urleasca 20:30 Braila 18:45 Cilibia 19:07 Filipesti 19:25 Plopu 20:00 Traian 19:15 Ianca 18:50 C.A. Rosetti 19:09 Mircea Voda 19:30 Bordei Verde 20:10 Silistraru
17:00
20:50 Galati 20:00 Ianca 20:30 Braila 19:00 Buzau 20:25 Braila 21:00 Galati 20:20 Braila
17:20
20:20 Medgidia 21:50 Navodari 21:50 Mangalia 21:40 Lumina 20:50 Constanta 21:30 Ovidiu 19:50 Cernavoda 19:20 Fetesti 21:20 Palazu Mare
17:30
22:30 Sibiu 20:50 Ramnicu Valcea 19:30 Pitesti
17:30
21:10 Filiasi 20:00 Slatina (Olt) 20:50 Craiova 20:15 Bals 18:50 Pitesti
18:00
20:20 Azuga 22:30 Fagaras 21:25 Cristian 21:45 Sinpetru 19:50 Comarnic 20:30 Predeal 22:00 Sfantu Gheorghe 21:55 Zarnesti 20:00 Sinaia 21:00 Brasov 21:35 Codlea 21:25 Harman 20:10 Busteni 21:45 Poiana Brasov 21:30 Ghimbav 21:40 Stupini
18:00
01:45 Chisinau
18:00
21:30 Braila 20:00 Buzau 21:25 Braila 22:00 Galati 21:20 Braila 21:50 Galati 21:00 Ianca
18:00
22:30 Fagaras 21:25 Cristian 21:45 Sinpetru 22:00 Sfantu Gheorghe 21:55 Zarnesti 21:00 Brasov 21:35 Codlea 21:25 Harman 21:45 Poiana Brasov 21:30 Ghimbav 21:40 Stupini
18:20 Iurtrans Confort
03:20 Chisinau
18:30
21:30 Focsani 21:50 Tisita 22:15 Tecuci 23:15 Barlad 21:00 Ramnicu Sarat 00:00 Vaslui
18:30
20:00 Buzau 20:25 Surdila Greci 20:42 Dedulesti 21:10 Oprisenesti 21:50 Lacu Sarat 22:30 Galati 20:30 Faurei 20:35 Surdila Gaiseanca 20:43 Plopu 21:20 Urleasca 22:00 Braila 20:15 Cilibia 20:37 Filipesti 20:55 Plopu 21:30 Traian 20:45 Ianca 20:20 C.A. Rosetti 20:39 Mircea Voda 21:00 Bordei Verde 21:40 Silistraru
18:30
20:30 Buzau 22:00 Braila 22:30 Galati
18:30
20:30 Pitesti 23:30 Sibiu 21:50 Ramnicu Valcea
18:30
21:20 Bals 19:50 Pitesti 21:40 Craiova 20:20 Scornicesti 20:40 Slatina (Olt)
18:45
23:30 Comanesti 23:00 Onesti 23:15 Targu Ocna
18:50
22:00 Craiova 20:10 Pitesti 21:30 Bals
19:00 Iurtrans Confort
19:30 Bucuresti
19:30
22:30 Brasov 21:30 Sinaia 22:00 Predeal 21:20 Comarnic 21:50 Azuga 23:15 Poiana Brasov 21:40 Busteni
19:30
00:00 Mangalia 23:50 Lumina 23:00 Constanta 23:40 Ovidiu 22:00 Cernavoda 21:30 Fetesti 23:30 Palazu Mare 22:30 Medgidia 00:00 Navodari
19:30
23:00 Braila 21:30 Buzau 22:55 Braila 23:30 Galati 22:50 Braila 23:20 Galati 22:30 Ianca
19:30
22:00 Slatina (Olt) 22:15 Bals 22:50 Craiova 23:10 Filiasi 20:50 Pitesti
19:30
22:30 Brasov 23:15 Poiana Brasov
20:00
23:30 Costinesti 00:00 Mangalia 22:30 Medgidia 22:15 Cernavoda 23:00 Constanta
20:00
22:09 Mircea Voda 22:30 Bordei Verde 23:10 Silistraru 21:30 Buzau 21:55 Surdila Greci 22:12 Dedulesti 22:40 Oprisenesti 23:20 Lacu Sarat 00:00 Galati 22:00 Faurei 22:05 Surdila Gaiseanca 22:13 Plopu 22:50 Urleasca 23:30 Braila 21:45 Cilibia 22:07 Filipesti 22:25 Plopu 23:00 Traian 22:15 Ianca 21:50 C.A. Rosetti
20:30
01:15 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 02:00 Vaslui 23:30 Focsani 23:50 Tisita 00:15 Tecuci
20:30
05:00 Chisinau
20:30
22:30 Buzau 00:00 Braila 00:30 Galati
20:30
01:30 Targu Jiu
20:30
21:40 Pitesti 23:15 Bals 23:50 Craiova
20:30
22:10 Scornicesti 23:20 Bals 21:40 Pitesti 22:40 Slatina (Olt) 23:40 Craiova
20:45
00:05 Ramnicu Valcea 22:45 Pitesti 01:45 Sibiu
21:00
00:30 Constanta 00:00 Medgidia 23:30 Cernavoda 23:00 Fetesti
21:00
00:30 Braila 23:00 Buzau 00:25 Braila 01:00 Galati 00:20 Braila 00:50 Galati 00:00 Ianca
21:30
00:40 Silistraru 23:45 Ianca 23:20 C.A. Rosetti 23:39 Mircea Voda 00:00 Bordei Verde 00:50 Lacu Sarat 23:00 Buzau 23:25 Surdila Greci 23:42 Dedulesti 00:10 Oprisenesti 00:20 Urleasca 01:30 Galati 23:30 Faurei 23:35 Surdila Gaiseanca 23:43 Plopu 00:30 Traian 01:00 Braila 23:15 Cilibia 23:37 Filipesti 23:55 Plopu
22:00
00:20 Azuga 02:00 Sfantu Gheorghe 01:25 Cristian 01:45 Sinpetru 01:45 Poiana Brasov 00:10 Busteni 02:30 Fagaras 01:55 Zarnesti 01:00 Brasov 00:00 Sinaia 01:35 Codlea 01:25 Harman 00:30 Predeal 23:50 Comarnic 01:30 Ghimbav 01:40 Stupini
22:00
01:00 Brasov 01:30 Ghimbav 01:40 Stupini 02:30 Fagaras 01:25 Cristian 01:45 Sinpetru 02:00 Sfantu Gheorghe 01:55 Zarnesti 01:45 Poiana Brasov 01:35 Codlea 01:25 Harman
22:30
01:50 Tisita 01:30 Focsani 02:15 Tecuci 03:15 Barlad 04:00 Vaslui 01:00 Ramnicu Sarat
22:30
03:00 Mangalia 00:30 Fetesti 02:30 Palazu Mare 02:00 Constanta 03:00 Navodari 01:30 Medgidia 02:50 Lumina 01:00 Cernavoda 02:40 Ovidiu
22:30
01:55 Braila 02:30 Galati 01:50 Braila 02:20 Galati 01:30 Ianca 02:00 Braila 00:30 Buzau
22:30
00:30 Buzau 02:00 Braila 02:30 Galati
22:30
01:40 Craiova 00:10 Scornicesti 00:40 Slatina (Olt) 01:20 Bals 23:40 Pitesti
23:00
01:15 Ianca 00:50 C.A. Rosetti 01:09 Mircea Voda 01:30 Bordei Verde 02:10 Silistraru 00:30 Buzau 00:55 Surdila Greci 01:12 Dedulesti 01:40 Oprisenesti 02:20 Lacu Sarat 03:00 Galati 01:00 Faurei 01:05 Surdila Gaiseanca 01:13 Plopu 01:50 Urleasca 02:30 Braila 00:45 Cilibia 01:07 Filipesti 01:25 Plopu 02:00 Traian
23:30
01:40 Busteni 03:15 Poiana Brasov 01:50 Azuga 01:20 Comarnic 02:00 Predeal 01:30 Sinaia 02:30 Brasov
23:30
02:30 Medgidia 04:00 Navodari 04:00 Mangalia 03:50 Lumina 03:00 Constanta 03:40 Ovidiu 02:00 Cernavoda 01:30 Fetesti 03:30 Palazu Mare
23:30
02:30 Brasov 03:15 Poiana Brasov
23:59
02:59 Focsani 03:19 Tisita 03:44 Tecuci 04:44 Barlad 02:29 Ramnicu Sarat 05:29 Vaslui
23:59
03:30 Braila 04:00 Galati 02:00 Buzau
Sosiri
De la Ora

07:30 Comanesti
02:40

07:30 Targu Ocna
02:50

07:30 Onesti
03:10

12:30 Chisinau
05:00

13:00 Comanesti
07:30

13:00 Targu Ocna
07:50

16:30 Chisinau
08:00

13:00 Onesti
08:10
Iurtrans Confort
09:30 Bucuresti
09:00
Iurtrans Confort
16:40 Chisinau
09:00

18:00 Chisinau
10:00

20:00 Radauti
10:45
Iurtrans Confort
11:30 Bucuresti
11:00
Iurtrans Confort
19:00 Chisinau
11:00

20:00 Suceava
12:00

20:00 Falticeni
12:30

20:00 Motca
13:00

18:15 Comanesti
13:00

18:15 Targu Ocna
13:15

20:00 Roman
13:40

18:15 Onesti
13:40

15:10 Bucuresti
14:45

22:00 Comanesti
17:00

22:00 Targu Ocna
17:15

22:00 Onesti
17:40
Iurtrans Confort
03:05 Chisinau
18:00

05:00 Chisinau
20:00

06:30 Siret
21:20

06:30 Radauti
21:45

06:30 Suceava
22:45

06:30 Falticeni
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.