Benzinaria MOL - Mersul autobuzelor Orastie Hunedoara Romania

Benzinaria MOL

Orastie, Romania

Adresă: B-dul Armatei (langa Kaufland)

Plecări
Ora Către
01:45
09:00 Tecuci 07:30 Onesti 03:00 Sibiu 08:30 Focsani 06:30 Targu Secuiesc 02:45 Sebes 10:30 Galati 08:15 Tisita 05:30 Brasov 10:00 Braila 08:00 Adjud 04:30 Fagaras
02:15
02:25 Deva 06:00 Arad 04:00 Lugoj 05:00 Timisoara 05:30 Giarmata
08:40
14:15 San Severo 01:00 Pince 14:05 San Salvo 12:55 San Benedetto del Tronto 12:35 Pesaro 11:25 Cesena 12:00 Cassino 10:00 Alessandria 16:30 Scilla 10:20 Monselice 13:50 Lanciano 10:45 Prato 16:00 Martirano Lombardo 11:05 Fabro 15:40 Quattromiglio 11:40 Roma 14:45 Brindisi 15:20 Lagonegro 11:50 Colleferro 13:35 Battipaglia 16:25 Bagnara Calabra 13:15 Ercolano 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 12:30 Rimini 13:10 San Giorgio a Cremano 14:25 Barletta 12:15 Caianello 03:00 Maribor 05:30 Arzignano 14:10 Termoli 07:30 Crema 13:00 Pescara 08:10 Rozzano 12:40 Senegalia 08:50 Bergamo 15:00 Lecce 09:20 Cremona 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 07:00 Piacenza 08:00 Monza 08:40 Brescia 09:10 Pavia 09:50 Tortona 10:15 Abano Terme 10:50 Sasso Marconi 11:01 Chiusi 11:35 Fiano Romano 04:50 Mirano 14:35 Bari 13:55 Vasto 12:50 Civitanova Marche 10:40 Bologna 11:20 Ravenna 14:50 Tricase 11:50 Colleferro 10:05 Asti 16:25 Bagnara Calabra 10:30 Rovigo 16:15 Rosarno 10:55 Firenze 15:55 Rogliano 11:10 Orvieto 15:35 Settimo 11:45 Passerano 14:40 Taranto 15:10 Casalbuono 11:55 Frosinone 13:30 Salerno 16:20 Palmi 13:10 San Giorgio a Cremano 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 11:25 Cesena 13:05 Napoli 14:15 San Severo 04:35 Pordenone 01:00 Pince 05:40 San Bonifacio 14:05 San Salvo 07:40 Rovato 12:55 San Benedetto del Tronto 08:20 Mantova 12:35 Pesaro 08:55 Milano 14:45 Brindisi 09:30 Novara 12:15 Caianello 05:30 Arzignano 07:30 Crema 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 09:20 Cremona 10:00 Alessandria 10:20 Monselice 10:45 Prato 11:05 Fabro 11:40 Roma 04:00 Ljubljana 14:20 Foggia 13:45 Chieti 12:45 Ancona 04:40 Venetia 14:30 Andria 11:55 Frosinone 10:10 Torino 16:20 Palmi 10:35 Ferrara 16:10 Pizzo 10:58 Arezzo 15:50 Cerchiara di Calabria 11:30 Orte 05:00 Padova 15:30 Frascineto 12:10 Campozillone 15:05 Sala Consilina 16:35 Reggio di Calabria 13:25 Angri 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 11:20 Ravenna 13:20 Pompei 14:50 Tricase 12:25 Afragola 04:50 Mirano 05:10 Verona 14:35 Bari 06:00 Montichiari 13:55 Vasto 07:45 Lodi 12:50 Civitanova Marche 08:30 Modena 10:40 Bologna 09:00 Rozzano 14:40 Taranto 09:40 Voghera 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 08:20 Mantova 08:55 Milano 09:30 Novara 10:05 Asti 10:30 Rovigo 10:55 Firenze 11:10 Orvieto 11:45 Passerano 03:00 Maribor 14:10 Termoli 13:00 Pescara 12:40 Senegalia 12:30 Rimini 14:25 Barletta 09:50 Tortona 16:35 Reggio di Calabria 10:15 Abano Terme 04:30 Trieste 10:50 Sasso Marconi 16:05 Case Mortille 11:01 Chiusi 15:45 Cosenza 11:35 Fiano Romano 15:00 Lecce 15:25 Mormanno 12:00 Cassino 13:40 Atena Lucana 16:30 Scilla 13:20 Pompei 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 04:40 Venetia 13:15 Ercolano 14:30 Andria 12:20 Caserta 04:00 Ljubljana 05:20 Vicenza 14:20 Foggia 07:00 Piacenza 13:45 Chieti 08:00 Monza 12:45 Ancona 08:40 Brescia 05:00 Padova 09:10 Pavia 12:10 Campozillone 12:25 Afragola 05:10 Verona 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 08:30 Modena 09:00 Rozzano 09:40 Voghera 10:10 Torino 10:35 Ferrara 10:58 Arezzo 11:30 Orte
08:40
12:00 Cluj Napoca
08:40
05:10 Corby 05:50 Boston 02:10 Torquay 01:40 Portsmouth 03:00 Weston-super-Mare 03:40 Gloucester 04:10 Reading 00:10 Folkestone 10:00 Stuttgart 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 11:00 Darmstadt 00:30 Londra 10:10 Kulmbach 05:50 Straubing 02:00 Wels 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 02:00 Wels 05:10 Corby 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 00:30 Londra 05:20 Peterborough 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 02:50 Swindon 06:15 Nottingham 03:10 Cardiff 03:50 Hereford 04:20 Basingstoke 04:50 Luton 01:10 Amstetten 19:15 Newcastle upon Tyne 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 11:20 Hasselt 10:55 Wertheim 10:30 Suhl 10:05 Bayreuth 05:40 Deggendorf 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 10:30 Suhl 04:55 Bedford 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 01:50 Bournemouth 01:30 Worthing 03:20 Newport 03:55 Worcester 04:30 Winchester 23:00 Viena 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 11:15 Genk 10:50 Ansbach 10:20 Coburg 06:00 Amberg 05:30 Passau 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 04:30 Winchester 05:30 Passau 04:55 Bedford 23:00 Viena 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 11:15 Genk 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 03:20 Newport 05:00 Kettering 05:40 Grantham 02:40 Bristol 06:20 Derby 06:10 Wolverhampton 03:30 Swansea 04:00 Oxford 04:40 Southampton 01:20 Brighton 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 11:05 Liege 10:45 Erlangen 10:15 Hof 05:55 Regensburg 03:00 Linz 03:30 Swansea 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 03:00 Linz 05:00 Kettering 01:20 Brighton 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 10:45 Erlangen
08:40
15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 18:40 Amsterdam 18:20 Utrecht 17:55 Emmen 17:35 Almelo 17:10 Arnhem 16:50 Dordrecht 16:30 Papenburg 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 11:55 Jena 12:20 Coburg 12:55 Offenbach 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 18:35 Hoorn 18:15 Drachten 17:50 Zwolle 17:30 Hengelo 17:05 Nijmegen 16:45 Breda 16:25 Bocholt 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 12:00 Erfurt 12:30 Wurzburg 13:00 Hanau am Main 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 15:38 Koln 13:55 Trier 02:00 Melk 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 07:20 Singen 15:38 Koln 13:55 Trier 02:00 Melk 18:30 Leiden 18:10 Leeuwarden 17:45 Apeldoorn 17:25 Venlo 17:00 Haga 16:40 Tilburg 16:20 Roermond 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 12:05 Eisenach 12:40 Wertheim 13:05 Mainz 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 05:00 Passau 14:00 Koblenz 01:00 Viena 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 07:10 Memmingen 05:00 Passau 14:00 Koblenz 01:00 Viena 18:25 Almere-Haven 18:05 Groningen 17:40 Deventer 17:20 Enschede 16:55 Rotterdam 16:35 Eindhoven 16:15 Monchengladbach 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 14:50 Kassel 18:00 Assen 12:10 Bad Hersfeld 12:50 Darmstadt 13:50 Luxembourg
08:40
12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen
08:40
15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 00:50 Brno 13:00 Rostock 05:00 Pirna 14:10 Sonderborg 06:00 Berlin 14:30 Esbjerg 13:30 Neumunster 15:00 Svendborg 14:15 Abenra 15:30 Copenhagen 14:35 Kolding 15:50 Arhus 15:10 Nyborg 16:10 Randers 15:35 Vejle 00:30 Gyor 15:55 Viborg 04:00 Praga 16:20 Aalborg 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 01:00 Jihlava 13:30 Neumunster 05:05 Dresda 14:15 Abenra 11:00 Hamburg 14:35 Kolding 13:40 Rendsburg 15:10 Nyborg 14:20 Tonder 15:35 Vejle 14:40 Fredericia 15:55 Viborg 15:20 Slagelse 16:20 Aalborg 15:40 Herning 00:40 Bratislava 16:00 Holstebro 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 00:30 Gyor 11:00 Hamburg 04:00 Praga 13:40 Rendsburg 05:10 Cottbus 14:20 Tonder 12:00 Lubeck 14:40 Fredericia 14:00 Flensburg 15:20 Slagelse 14:25 Haderslev 15:40 Herning 14:50 Odense 16:00 Holstebro 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 00:50 Brno 16:05 Skive 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 00:40 Bratislava 12:00 Lubeck 04:05 Teplice 14:00 Flensburg 05:30 Vetschau 14:25 Haderslev 13:00 Rostock 14:50 Odense 14:10 Sonderborg 15:25 Roskilde 14:30 Esbjerg 15:45 Silkeborg 15:00 Svendborg 16:05 Skive 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 01:00 Jihlava 16:10 Randers 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse
08:40
12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 12:35 Gent 08:00 Berlin 09:50 Bremerhaven 13:20 Liege 08:40 Hildesheim 12:50 Wavre 08:20 Stendal 12:30 Tournai 19:50 Bratislava 12:10 Sint-Niklaas 00:05 Plauen 11:50 Haga 06:10 Dresda 11:30 Meppen 09:00 Celle 11:10 Leer 06:20 Gorlitz 11:00 Flensburg 06:45 Bernburg 10:15 Lubeck 07:10 Magdeburg 09:55 Stade 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 10:00 Hamburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 12:50 Wavre 13:45 Luxembourg 09:45 Luneburg 13:10 Genk 08:35 Salzgitter 12:45 Charleroi 08:15 Neuruppin 12:25 Kortrijk 21:00 Brno 12:05 Geel 00:10 Chemnitz 11:45 Amsterdam 08:45 Hameln 11:25 Papenburg 09:10 Vechta 11:05 Oldenburg 06:30 Grimma 10:30 Cuxhaven 06:50 Dessau 10:10 Elmshorn 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:55 Stade 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 12:45 Charleroi 13:40 Arlon 09:35 Uelzen 13:00 Hasselt 08:30 Braunschweig 12:40 Mons 08:10 Oranienburg 12:20 Ostende 22:00 Jihlava 12:00 Turnhout 06:00 Freiberg 11:40 Emmen 08:50 Hannover 11:20 Emden 09:15 Cloppenburg 09:20 Bremen 06:35 Leipzig 10:25 Rendsburg 07:00 Riesa 10:05 Norderstedt 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 12:40 Mons 07:50 Potsdam 13:30 Namur 09:30 Soltau 12:55 Bruxelles 08:25 Wolfsburg 12:35 Gent 08:05 Brandenburg 12:15 Brugge 23:00 Praga 11:55 Rotterdam 06:05 Pirna 11:35 Lingen 08:55 Garbsen 11:15 Norden 06:15 Bautzen 00:20 Altenburg 06:40 Halle 10:20 Neumunster 07:05 Torgau 10:00 Hamburg 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt
09:45
18:00 Tecuci 16:30 Onesti 11:00 Sibiu 17:30 Focsani 15:00 Targu Secuiesc 10:45 Sebes 19:30 Galati 17:15 Tisita 14:00 Brasov 19:00 Braila 17:00 Adjud 13:00 Fagaras
12:45
21:00 Tecuci 19:30 Onesti 14:00 Sibiu 20:30 Focsani 18:00 Targu Secuiesc 13:30 Sebes 22:30 Galati 20:15 Tisita 17:00 Brasov 22:00 Braila 20:00 Adjud 16:00 Fagaras
13:00
14:15 Tapernoje 22:30 Aalborg 15:15 Copenhagen 19:20 Vejle 17:45 Nyborg 16:15 Ringsted 20:00 Horsens 18:20 Odense 07:30 Berlin 02:45 Praga 20:45 Arhus 17:15 Slagelse 04:45 Dresda
13:00
02:45 Praga 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 17:45 Varde 12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 18:45 Herning 14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 19:30 Holstebro 14:45 Padborg 18:30 Arhus 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg
13:00
22:45 Uddevalla 14:15 Tapernoje 17:30 Helsingborg 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 20:00 Varberg 19:15 Halmstad 00:30 Sarpsborg 15:15 Copenhagen 19:00 Ljungby 00:00 Norrkoping 03:00 Praga 21:45 Goteborg 02:00 Oslo 16:30 Malmo 20:00 Vaxjo 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 01:00 Moss 17:00 Landskrona 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin
13:00
14:15 Tapernoje 19:15 Halmstad 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 20:00 Varberg 00:30 Sarpsborg 17:30 Helsingborg 16:30 Malmo 00:00 Norrkoping 02:45 Praga 19:15 Halmstad 02:00 Oslo 19:00 Ljungby 17:00 Landskrona 01:00 Nykoping 04:45 Dresda 21:45 Goteborg 22:45 Uddevalla 15:15 Copenhagen 20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 01:00 Moss
13:00
13:30 Mannheim 11:45 Karlsruhe 17:30 Koln 02:00 Linz 07:30 Munchen 19:45 Duisburg 09:30 Ulm 19:00 Dusseldorf 04:30 Passau 08:45 Augsburg 20:15 Essen 12:30 Heidelberg 23:45 Viena 05:30 Deggendorf 10:45 Stuttgart 21:00 Dortmund 15:15 Frankfurt 00:45 Sankt Polten 06:30 Landshut
14:45
04:00 Norrkoping 21:50 Halmstad 01:30 Bratislava 21:00 Helsingborg 22:50 Varberg 20:10 Malmo 06:00 Stockholm 02:00 Jonkoping 05:30 Praga 19:35 Copenhagen 01:00 Boras 03:30 Linkoping 23:50 Goteborg 05:30 Sodertalje 23:00 Budapesta
16:45
20:00 Giarmata 16:55 Deva 21:00 Arad 18:30 Lugoj 19:30 Timisoara
18:15
20:00 Lugoj 21:00 Timisoara 21:30 Giarmata 18:30 Deva 22:00 Arad
Sosiri
De la Ora

12:31 Sankt Polten
00:15

12:30 Uddevalla
00:45

12:30 Uddevalla
00:45

02:15 Sibiu
00:50

12:30 Jonkoping
01:00

12:30 Jonkoping
01:00

02:15 Sebes
01:15

12:31 Viena
01:30

01:45 Deva
01:30

12:30 Goteborg
02:30

12:30 Goteborg
02:30

12:30 Vaxjo
03:00

12:30 Vaxjo
03:00

12:30 Varberg
03:30

12:30 Varberg
03:30

12:30 Ljungby
04:00

12:30 Ljungby
04:00

12:31 Dortmund
04:00

00:45 Berlin
04:30

12:30 Halmstad
04:30

12:30 Halmstad 12:30 Halmstad
04:30

12:31 Essen
04:30

12:30 Aalborg 12:30 Viborg
05:00

12:31 Duisburg
05:00

12:30 Helsingborg
05:30

12:30 Helsingborg
05:30

18:15 Tulcea
05:30

12:30 Holstebro
05:45

12:31 Dusseldorf
05:45

16:45 Galati
05:50

00:50 Stockholm
06:00

12:30 Randers
06:00

12:30 Landskrona
06:00

12:30 Landskrona
06:00

09:45 Arad
06:00

16:45 Braila
06:25

12:30 Herning
06:30

12:30 Malmo
06:30

12:30 Malmo
06:30

12:31 Koln
06:45

09:45 Giarmata
06:45

12:30 Arhus
07:00

09:45 Timisoara
07:00

16:45 Tecuci
07:25

00:45 Dresda
07:30

18:15 Galati
07:30

12:30 Varde
07:40

12:30 Horsens
07:45

16:45 Focsani
07:50

00:50 Norrkoping
08:00

12:30 Copenhagen
08:00

12:30 Copenhagen
08:00

18:15 Braila
08:00

12:30 Esbjerg
08:10

16:45 Tisita
08:15

09:45 Lugoj
08:15

00:50 Linkoping
08:30

12:30 Vejle
08:30

12:45 Arad
08:30

16:45 Adjud
08:50

12:30 Kolding
09:00

12:30 Tapernoje
09:00

18:15 Tecuci
09:00

12:45 Giarmata
09:00

16:45 Onesti
09:25

00:45 Praga
09:30

12:30 Tapernoje
09:30

12:31 Frankfurt
09:30

18:15 Focsani
09:30

09:45 Deva
09:30

12:30 Abenra
09:45

18:15 Tisita
09:45

12:45 Timisoara
09:45

00:50 Jonkoping
10:00

12:30 Padborg
10:00

18:15 Adjud
10:00

18:15 Onesti
10:30

16:45 Targu Secuiesc
10:50

12:30 Flensburg
11:00

12:31 Mannheim
11:00

12:45 Lugoj
11:00

00:50 Boras
11:15

12:31 Heidelberg
11:45

16:45 Brasov
11:50

00:45 Aalborg
12:00

00:50 Goteborg
12:30

12:31 Karlsruhe
12:30

18:15 Targu Secuiesc
12:30

12:45 Deva
12:30

16:45 Fagaras
12:50

12:30 Hamburg
13:30

12:31 Stuttgart
13:30

18:15 Brasov
13:30

00:50 Varberg
13:45

00:45 Arhus
14:00

18:15 Fagaras
14:30

00:45 Horsens
14:45

00:50 Halmstad
15:00

12:31 Ulm
15:00

16:45 Sibiu
15:25

00:45 Vejle
15:30

16:45 Sebes
15:45

12:31 Augsburg
16:00

00:50 Helsingborg
16:15

02:15 Galati
16:50

00:45 Odense
17:00

12:30 Berlin
17:00

12:30 Berlin
17:00

18:15 Sibiu
17:00

02:15 Braila
17:25

00:50 Malmo
17:30

00:45 Nyborg
17:30

12:31 Munchen
17:30

18:15 Sebes
17:30

00:45 Slagelse
18:00

02:15 Tecuci
18:25

00:50 Copenhagen
18:30

00:45 Ringsted
18:30

02:15 Focsani
18:50

12:31 Landshut
19:00

02:15 Tisita
19:15

02:15 Adjud
19:25

12:30 Dresda
19:30

12:30 Dresda
19:30

02:15 Onesti
19:50

00:45 Copenhagen
20:00

12:31 Deggendorf
20:00

00:45 Tapernoje
21:00

12:30 Stockholm
21:00

12:30 Stockholm
21:00

12:31 Passau
21:00

02:15 Targu Secuiesc
21:25

12:30 Sodertalje
21:30

12:30 Sodertalje
21:30

12:30 Oslo
22:00

12:30 Oslo
22:00

01:45 Arad
22:00

12:30 Nykoping
22:15

12:30 Nykoping
22:15

02:15 Brasov
22:25

12:30 Praga
22:30

12:30 Praga
22:30

12:30 Praga
22:30

01:45 Giarmata
22:30

12:30 Moss
22:45

12:30 Moss
22:45

12:31 Linz
22:45

12:30 Norrkoping
23:00

12:30 Norrkoping
23:00

01:45 Timisoara
23:00

12:30 Sarpsborg
23:15

12:30 Sarpsborg
23:15

02:15 Fagaras
23:25

12:30 Linkoping
23:30

12:30 Linkoping
23:30

01:45 Lugoj
23:50

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.