Autogara Intrans SA - Mersul autobuzelor Oradea Bihor Romania

Autogara Intrans SA

Oradea, Romania

Adresă: Str. Razboieni nr.81
Tel: +4-0259-418-998

Plecări
Ora Către
04:00
06:30 Timisoara 05:00 Arad
04:00
06:00 Satu Mare 05:00 Carei 07:00 Baia Mare
04:00
05:00 Marghita 06:30 Zalau 06:00 Simleu Silvaniei
05:25 Acular Com SRL
05:45 Husasau De Cris
05:30 Acular Com SRL
05:55 Felcheriu
05:30 Acular Com SRL
05:48 Osorhei
05:35 Intrans S.A.
06:25 Balaia
06:00 Irina Trans
16:15 Roman 13:33 Gheorgheni 09:30 Turda 10:15 Ludus 15:30 Piatra Neamt 12:45 Praid 09:00 Cluj Napoca 15:00 Bicaz 12:10 Sovata 07:30 Huedin 18:03 Iasi 14:07 Lacu Rosu 11:19 Targu Mures 06:30 Alesd
06:00 Voion Trans SRL
08:01 Huedin 14:38 Tasca 14:07 Lacu Rosu 06:44 Alesd 12:02 Sangeorgiu de Padure 13:33 Gheorgheni 16:16 Horia 18:03 Iasi 11:19 Targu Mures 09:00 Cluj Napoca 15:30 Turturesti 14:27 Bicaz
06:00 Intrans S.A.
10:26 Zalau
06:00 Transderna SRL
08:26 Marghita
06:00 Acular Com SRL
06:30 Cheriu
06:00 Scorte Trans
06:55 Salard
06:00 Ami Turing
15:30 Piatra Neamt 12:35 Praid 09:45 Turda 15:00 Bicaz 12:30 Sovata 09:00 Cluj Napoca 18:00 Iasi 14:07 Lacu Rosu 11:19 Targu Mures 07:30 Huedin 16:25 Roman 13:30 Gheorgheni 10:10 Ludus 06:30 Alesd
06:15 Intrans S.A.
06:48 Ineu De Cris
06:15
06:35 Baile 1 Mai 06:25 Baile Felix
06:30 Scorte Trans
11:00 Deva
06:30 Acular Com SRL
06:55 Felcheriu
06:30 Acular Com SRL
06:48 Osorhei
06:30 Scorte Trans
07:38 Hodos
06:30 Cenalos Import Export SRL
07:35 Siniob
06:30 Andy Trans Tours Serv
07:55 Diosig
06:35 Acular Com SRL
07:04 Husasau De Cris
06:35 Andy Trans Tours Serv
08:00 Diosig
07:00 Transderna SRL
09:26 Marghita
07:00 Scorte Trans
07:55 Salard
07:00 Scorte Trans
08:08 Sintimbreu
07:00
09:30 Timisoara 08:00 Arad
07:00
10:00 Baia Mare 09:00 Satu Mare 08:00 Carei
07:00
09:00 Simleu Silvaniei 08:00 Marghita 09:30 Zalau
07:15 Romsorelia SRL
07:50 Borsa 07:40 Sacadat 07:25 Osorhei
07:30 Transervice Apuseni SRL
12:02 Abrud
07:30 Acular Com SRL
07:55 Felcheriu
07:30 Intrans S.A.
08:20 Balaia
07:30 Intrans S.A.
08:03 Ineu De Cris
07:30 BELMONDO IMPEX
08:28 Serghis 08:28 Serghis
07:35 Acular Com SRL
08:07 Husasau De Cris
07:40
07:55 Oradea 08:18 Cauaceu 08:35 Sarcau 08:45 Chislaz 08:57 Marghita 08:00 Episcopia Bihorului 08:25 Salard 08:36 Ciulesti 08:48 Sanlazar 09:00 Marghita 08:05 Biharea 08:30 Sfarnas 08:37 Sarsig 08:52 Chiraleu 07:50 Oradea 08:10 Biharea 08:32 Fegernicu Nou 08:40 Poclusa de Barcau 08:55 Chiribis
07:45 Ovis Tour SRL
08:48 Virciorog
07:45 Acular Com SRL
08:14 Husasau De Cris
08:00
17:15 Bicaz 15:35 Sarmas 13:35 Targu Mures 12:25 Ludus 16:50 Bicaz Chei 15:25 Toplita 12:35 Iernut 11:45 Turda 18:00 Piatra Neamt 16:25 Lacu Rosu 14:45 Deda 09:40 Huedin 12:00 Campia Turzii 11:00 Cluj Napoca 16:00 Gheorgheni 14:30 Reghin 08:40 Alesd 15:00 Lunca Bradului
08:00 Transderna SRL
09:31 Derna
08:00 Transderna SRL
09:19 Spinus
08:00 Ovis Tour SRL
09:03 Virciorog
08:00 Intrans S.A.
08:50 Balaia
08:00 Intrans S.A.
08:33 Ineu De Cris
08:00 Cenalos Import Export SRL
09:05 Siniob
08:00 Scorte Trans
09:31 Burzuc
08:00 Scorte Trans
09:14 Sarbi
08:00
10:30 Timisoara 09:00 Arad
08:00
10:00 Satu Mare 09:00 Carei 11:00 Baia Mare
08:00
09:00 Marghita 10:30 Zalau 10:00 Simleu Silvaniei
08:40
08:55 Oradea 09:18 Cauaceu 09:35 Sarcau 09:45 Chislaz 09:57 Marghita 09:00 Episcopia Bihorului 09:25 Salard 09:36 Ciulesti 09:48 Sanlazar 10:00 Marghita 09:05 Biharea 09:30 Sfarnas 09:37 Sarsig 09:52 Chiraleu 08:50 Oradea 09:10 Biharea 09:32 Fegernicu Nou 09:40 Poclusa de Barcau 09:55 Chiribis
09:05
16:25 Piatra Fantanele 18:30 Gura Humorului 15:25 Bistrita 18:05 Campulung Moldovenesc 20:15 Radauti 13:00 Cluj Napoca 13:15 Cluj Napoca Aeroport 19:15 Suceava 17:15 Vatra Dornei 10:30 Ciucea
09:45
10:30 Salard 10:41 Ciulesti 10:53 Sanlazar 11:05 Marghita 10:05 Episcopia Bihorului 10:35 Sfarnas 10:42 Sarsig 10:57 Chiraleu 10:10 Biharea 10:15 Biharea 10:37 Fegernicu Nou 10:45 Poclusa de Barcau 11:00 Chiribis 09:55 Oradea 10:23 Cauaceu 10:40 Sarcau 10:50 Chislaz 11:02 Marghita 10:00 Oradea
10:00
18:30 Calimanesti 14:10 Unirea 10:42 Alesd 17:05 Sibiu 13:50 Turda 20:17 Horezu 15:29 Alba Iulia 13:20 Cluj Napoca 19:18 Ramnicu Valcea 14:46 Aiud 11:45 Huedin
10:00 Acular Com SRL
10:29 Husasau De Cris
10:00
11:00 Arad 12:30 Timisoara
10:00
11:00 Carei 13:00 Baia Mare 12:00 Satu Mare
10:00
12:30 Zalau 12:00 Simleu Silvaniei 11:00 Marghita
10:20
13:30 Arad 12:10 Ineu 11:00 Tinca 12:30 Pancota 11:30 Craiva 13:05 Siria 11:40 Beliu
10:45
11:42 Sarsig 11:57 Chiraleu 12:45 Nusfalau 13:30 Zalau 13:20 Hereclean 11:10 Biharea 11:37 Fegernicu Nou 11:45 Poclusa de Barcau 12:00 Chiribis 13:00 Simleu Silvaniei 12:35 Ipu 10:55 Oradea 11:15 Biharea 11:40 Sarcau 11:50 Chislaz 12:05 Marghita 12:02 Marghita 13:10 Pericei 11:30 Salard 11:00 Oradea 11:23 Cauaceu 11:41 Ciulesti 11:53 Sanlazar 12:40 Zauan 12:20 Suplacu De Barcau 13:15 Varsolt 12:30 Porti 11:05 Episcopia Bihorului 11:35 Sfarnas
11:00
14:00 Ortisoara 12:00 Avram Iancu 15:00 Timisoara 13:50 Vinga 11:55 Ciumeghiu 13:30 Arad 13:00 Zimandu Nou 11:25 Inand 12:20 Chisineu Cris 12:40 Simand 11:15 Les 11:50 Salonta
11:00 Intrans S.A.
11:50 Balaia
11:00 BELMONDO IMPEX
11:58 Serghis
11:00 Scorte Trans
12:08 Hodos
11:00
13:30 Timisoara 12:00 Arad
11:00
14:00 Baia Mare 13:00 Satu Mare 12:00 Carei
11:00
13:30 Zalau 13:00 Simleu Silvaniei 12:00 Marghita
12:00
12:25 Biharea 12:50 Sfarnas 12:57 Sarsig 13:12 Chiraleu 12:10 Oradea 12:30 Biharea 12:52 Fegernicu Nou 13:00 Poclusa de Barcau 13:15 Chiribis 12:15 Oradea 12:38 Cauaceu 12:55 Sarcau 13:05 Chislaz 13:17 Marghita 12:20 Episcopia Bihorului 12:45 Salard 12:56 Ciulesti 13:08 Sanlazar 13:20 Marghita
12:00 Acular Com SRL
12:25 Felcheriu
12:00 Acular Com SRL
12:29 Husasau De Cris
12:15 Cenalos Import Export SRL
13:20 Siniob
12:30 Acular Com SRL
12:48 Osorhei
12:35 Acular Com SRL
13:07 Husasau De Cris
13:00 Transderna SRL
15:26 Marghita
13:00 Intrans S.A.
13:50 Balaia
13:00 Intrans S.A.
13:33 Ineu De Cris
13:30
20:15 Sibiu 17:40 Turda 17:00 Cluj Napoca 18:40 Aiud 14:05 Alesd 19:15 Alba Iulia 15:30 Huedin 19:30 Sebes
13:30
14:26 Ciulesti 15:20 Suplacu De Barcau 16:00 Simleu Silvaniei 16:20 Hereclean 13:55 Biharea 14:22 Fegernicu Nou 14:35 Chislaz 14:38 Sanlazar 15:00 Marghita 15:30 Porti 16:10 Pericei 13:40 Oradea 14:00 Biharea 14:25 Sarcau 14:42 Chiraleu 15:40 Zauan 16:45 Zalau 15:35 Ipu 16:15 Varsolt 13:45 Oradea 14:08 Cauaceu 14:27 Sarsig 14:45 Chiribis 14:47 Marghita 15:45 Nusfalau 14:15 Salard 13:50 Episcopia Bihorului 14:20 Sfarnas 14:30 Poclusa de Barcau
13:30 Romsorelia SRL
13:55 Sacadat 13:40 Osorhei 14:05 Borsa
13:30 Acular Com SRL
13:48 Osorhei
13:30
14:30 Arad 16:00 Timisoara
13:30
16:30 Baia Mare 15:30 Satu Mare 14:30 Carei
13:30
15:30 Simleu Silvaniei 14:30 Marghita 16:00 Zalau
13:30 Omnitrans
16:30 Cristior
13:31 Transderna SRL
15:02 Derna
13:45 Cenalos Import Export SRL
15:10 Chislaz
14:30
15:00 Biharea 15:25 Sarcau 15:35 Chislaz 16:00 Marghita 17:15 Varsolt 16:35 Ipu 14:40 Oradea 15:08 Cauaceu 15:26 Ciulesti 15:38 Sanlazar 16:40 Zauan 16:45 Nusfalau 17:45 Zalau 15:15 Salard 14:45 Oradea 15:20 Sfarnas 15:27 Sarsig 15:42 Chiraleu 17:00 Simleu Silvaniei 15:47 Marghita 16:30 Porti 14:50 Episcopia Bihorului 15:22 Fegernicu Nou 15:30 Poclusa de Barcau 15:45 Chiribis 17:10 Pericei 16:20 Suplacu De Barcau 17:25 Hereclean 14:55 Biharea
14:30 Calatori Mara SRL
19:22 Sighetu Marmatiei
14:30 Acular Com SRL
15:00 Cheriu
14:30 Acular Com SRL
14:48 Osorhei
14:30 Acular Com SRL
14:59 Husasau De Cris
14:30 BELMONDO IMPEX
15:28 Serghis
14:30 Scorte Trans
15:25 Salard 15:25 Salard
14:30 Scorte Trans
15:38 Sintimbreu
14:35 Acular Com SRL
15:07 Husasau De Cris
14:35 Andy Trans Tours Serv
16:00 Diosig
14:45 Transderna SRL
16:41 Voivozi (Popesti)
14:55 Andy Trans Tours Serv
16:10 Diosig
15:00 Acular Com SRL
15:30 Cheriu
15:00 Acular Com SRL
15:25 Felcheriu
15:00 Ovis Tour SRL
16:03 Virciorog
15:00 Intrans S.A.
15:50 Balaia
15:00 Intrans S.A.
15:33 Ineu De Cris
15:00 Scorte Trans
16:08 Sintimbreu
15:00 Jozsi Busz SRL
16:15 Parhida
15:00
17:30 Timisoara 16:00 Arad
15:00
18:00 Baia Mare 17:00 Satu Mare 16:00 Carei
15:00
17:30 Zalau 17:00 Simleu Silvaniei 16:00 Marghita
15:15 Scorte Trans
16:29 Sarbi
15:30 Acular Com SRL
15:48 Osorhei
15:30 Scorte Trans
16:38 Sintimbreu
15:30 Scorte Trans
17:01 Burzuc
15:45 Cenalos Import Export SRL
17:10 Chislaz
16:00 Autoros ABC SRL
19:12 Ineu De Arad
16:00
19:00 Ortisoara 17:10 Avram Iancu 18:30 Arad 18:50 Vinga 16:55 Ciumeghiu 17:30 Chisineu Cris 18:15 Zimandu Nou 16:25 Inand 16:50 Salonta 17:50 Simand 16:15 Les 20:00 Timisoara
16:00
16:20 Episcopia Bihorului 16:45 Salard 16:56 Ciulesti 17:08 Sanlazar 17:20 Marghita 16:25 Biharea 16:50 Sfarnas 16:57 Sarsig 17:12 Chiraleu 16:30 Biharea 16:52 Fegernicu Nou 17:00 Poclusa de Barcau 17:15 Chiribis 16:10 Oradea 16:15 Oradea 16:38 Cauaceu 16:55 Sarcau 17:05 Chislaz 17:17 Marghita
16:00 Transderna SRL
17:31 Derna
16:00 Transderna SRL
18:26 Marghita
16:00 Transderna SRL
17:19 Spinus
16:00 Ovis Tour SRL
17:03 Virciorog 17:03 Virciorog
16:00 Intrans S.A.
16:50 Balaia 16:50 Balaia
16:00 Intrans S.A.
16:33 Ineu De Cris
16:00 Acular Com SRL
16:29 Husasau De Cris
16:00 BELMONDO IMPEX
16:58 Serghis
16:00 Scorte Trans
16:55 Salard
16:00 Cenalos Import Export SRL
17:05 Siniob
16:00 Scorte Trans
17:31 Burzuc
16:00
17:00 Arad 18:30 Timisoara
16:00
17:00 Carei 19:00 Baia Mare 18:00 Satu Mare
16:00
18:30 Zalau 18:00 Simleu Silvaniei 17:00 Marghita
16:10
17:27 Marghita 18:15 Nusfalau 16:55 Salard 16:30 Episcopia Bihorului 17:00 Sfarnas 17:10 Poclusa de Barcau 17:25 Chiribis 17:50 Suplacu De Barcau 18:30 Simleu Silvaniei 18:50 Hereclean 16:35 Biharea 17:02 Fegernicu Nou 17:15 Chislaz 17:06 Ciulesti 18:00 Porti 18:40 Pericei 16:20 Oradea 16:40 Biharea 17:05 Sarcau 17:18 Sanlazar 17:30 Marghita 19:10 Zalau 18:05 Ipu 18:45 Varsolt 16:25 Oradea 16:48 Cauaceu 17:07 Sarsig 17:22 Chiraleu 18:10 Zauan
16:30 Autoros ABC SRL
19:42 Ineu De Arad
16:30 Acular Com SRL
17:00 Cheriu
16:30 Acular Com SRL
16:55 Felcheriu
16:30 Acular Com SRL
16:48 Osorhei
16:30 BELMONDO IMPEX
17:28 Serghis
16:30 Scorte Trans
17:51 Burzuc
16:35 Acular Com SRL
17:07 Husasau De Cris
16:45 Scorte Trans
17:53 Sintimbreu
17:00
17:15 Baile Felix
17:00 Intrans S.A.
17:33 Ineu De Cris
17:00 Scorte Trans
18:08 Hodos
17:20
19:00 Huedin 20:10 Cluj Napoca 17:30 Ineu 17:55 Alesd
17:25
05:15 Latisana 08:50 Ravenna 10:40 Cattolica 14:00 Moena 11:45 Trento 09:20 Montecchio Maggiore 06:35 Spilimbergo 06:35 Iesolo 10:45 Desenzano del Garda 12:20 Bergamo 07:20 Rovigo 09:45 Modena 11:55 Faenza 06:10 Mestre 09:25 Cervia 11:00 Pesaro 13:45 Predazzo 11:10 Torbole 08:20 Treviso 05:55 Udine 06:55 San Dona di Piave 11:05 Montichiari 13:05 Milano 07:50 Ferrara 10:30 Bologna 12:15 Forli 01:05 Monfalcone 07:00 Chioggia 09:55 Bellaria 12:20 Ora 13:25 Cavalese 10:45 Ala 07:40 Conegliano 10:05 Verona 08:35 Legnago 11:30 Brescia 06:30 Padova 08:30 Cento 11:05 Imola 12:45 Cesena 04:30 Sevegliano 08:05 Comacchio 10:15 Rimini 14:20 Canazei 12:45 Bolzano 09:40 San Bonifacio 07:10 Pordenone 05:35 Lignano Pineta 09:30 Mantova 11:50 Ospitaletto 06:55 Monselice 09:20 Carpi 11:30 Lugo 13:05 Savignano sul Rubicone
17:30
13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 02:00 Graz 11:45 Santhia 09:30 Brescia 07:00 Padova 23:30 Viena 11:30 Novara 09:00 Desenzano 06:00 Venetia 12:30 Ivrea 06:30 Mestre 11:00 Milano 08:30 Verona 05:00 Udine 13:15 Biella
17:30
10:00 Piacenza 06:30 Padova 23:30 Viena 14:15 Fossano 11:15 Tortona 08:45 Parma 06:00 Venetia 11:45 Alessandria 14:15 Mondovi 07:30 Modena 14:15 Ceva 05:00 Udine 12:00 Asti 06:30 Mestre 08:30 Reggio nell'Emilia 15:30 Savona 02:00 Graz 12:45 Torino 11:00 Voghera
17:30
05:00 Udine 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone 06:30 Mestre 06:00 Venetia 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 23:30 Viena 06:30 Padova 10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta 02:00 Graz 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli
17:30
18:40 Londra 18:25 Londra 16:30 Dover 13:30 Gent 15:30 Calais 14:00 Brugge 16:50 Dartford
17:30
07:00 Wurzburg 03:30 Haag 04:30 Degendorf 11:45 Liege 00:30 Viena 08:30 Frankfurt 03:00 Linz 04:15 Passau 02:30 Melk 09:30 Bonn 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 02:00 Sankt Polten 05:00 Regensburg 04:00 Suben 11:30 Aachen 13:30 Bruxelles
17:30
09:30 Bonn 05:00 Regensburg 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg 10:45 Koln 19:45 Toddington 06:00 Dublin 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 01:00 Bangor
17:30 Transderna SRL
19:01 Derna 19:01 Derna
17:30 Acular Com SRL
17:48 Osorhei
17:30 Intrans S.A.
19:01 Ineu De Cris
17:30 Scorte Trans
18:25 Salard 18:25 Salard 18:25 Salard
17:30 Scorte Trans
18:38 Sintimbreu
17:30
18:30 Arad 20:00 Timisoara
17:30
20:30 Baia Mare 19:30 Satu Mare 18:30 Carei
17:30
19:30 Simleu Silvaniei 18:30 Marghita 20:00 Zalau
17:30
04:00 Preston 01:00 Doncaster 23:30 Nottingham 04:30 Warrington 02:00 Leeds 23:30 Derby 22:30 Northampton 05:00 Liverpool 03:00 Manchester 22:00 Luton 23:00 Birmingham 01:00 Sheffield
17:30
02:00 Graz 07:30 Vicenza 10:30 Bergamo 13:00 Torino 14:30 Ceva 05:00 Udine 08:30 Verona 11:00 Milano 06:30 Mestre 15:45 Savona 06:00 Venetia 09:00 Desenzano 11:30 Novara 14:30 Fossano 16:30 Genova 23:30 Viena 07:00 Padova 09:30 Brescia 11:45 Santhia 14:30 Mondovi
17:40 Andy Trans Tours Serv
19:05 Diosig
18:00 Acular Com SRL
18:30 Cheriu
18:30
19:00 Baile 1 Mai 18:45 Baile Felix
18:30
18:40 Oradea 19:00 Biharea 19:22 Fegernicu Nou 19:30 Poclusa de Barcau 19:45 Chiribis 18:45 Oradea 19:08 Cauaceu 19:25 Sarcau 19:35 Chislaz 19:47 Marghita 18:50 Episcopia Bihorului 19:15 Salard 19:26 Ciulesti 19:38 Sanlazar 19:50 Marghita 18:55 Biharea 19:20 Sfarnas 19:27 Sarsig 19:42 Chiraleu
18:30 Scorte Trans
19:44 Sarbi
18:30 Omnitrans
21:30 Cristior
19:00 Transderna SRL
20:31 Derna
19:00 Scorte Trans
20:08 Hodos
19:00
22:00 Cluj Napoca
19:00
05:10 Suceava 07:15 Darabani 22:35 Cluj Napoca Aeroport 00:15 Bistrita 06:00 Radauti 06:30 Dorohoi 03:45 Campulung Moldovenesc 03:00 Vatra Dornei 04:30 Gura Humorului 22:20 Cluj Napoca
19:00 Scorte Trans
20:14 Sarbi
19:15 Cenalos Import Export SRL
20:20 Siniob
19:30 BELMONDO IMPEX
20:28 Serghis
19:30 Scorte Trans
20:25 Salard
19:30 Cenalos Import Export SRL
20:35 Siniob
19:30 Scorte Trans
21:01 Burzuc
19:35 Acular Com SRL
20:07 Husasau De Cris
19:45 Acular Com SRL
20:14 Husasau De Cris
19:45 BELMONDO IMPEX
20:43 Serghis
20:00
23:00 Zalau 21:50 Ipu 22:30 Varsolt 20:15 Oradea 20:38 Cauaceu 20:57 Sarsig 21:12 Chiraleu 21:55 Zauan 21:17 Marghita 22:00 Nusfalau 20:45 Salard 20:20 Episcopia Bihorului 20:50 Sfarnas 21:00 Poclusa de Barcau 21:15 Chiribis 21:40 Suplacu De Barcau 22:15 Simleu Silvaniei 22:35 Hereclean 20:25 Biharea 20:52 Fegernicu Nou 21:05 Chislaz 20:56 Ciulesti 21:45 Porti 22:25 Pericei 20:10 Oradea 20:30 Biharea 20:55 Sarcau 21:08 Sanlazar 21:20 Marghita
20:00 Transderna SRL
21:31 Derna
20:00 Transderna SRL
21:19 Spinus
20:00 Acular Com SRL
20:25 Felcheriu
20:00 Ovis Tour SRL
21:03 Virciorog 21:03 Virciorog
20:00 Intrans S.A.
20:50 Balaia
20:00 Intrans S.A.
20:33 Ineu De Cris
20:00 Scorte Trans
21:31 Burzuc
20:00 Scorte Trans
21:14 Sarbi
20:25
23:05 Vinga 21:20 Ciumeghiu 21:45 Chisineu Cris 22:25 Zimandu Nou 20:50 Inand 21:15 Salonta 22:05 Simand 20:40 Les 23:59 Timisoara 23:30 Ortisoara 21:25 Avram Iancu 22:45 Arad
20:50 Danytur
10:45 Venetia 15:00 Prato 20:00 Salerno 14:00 Milano 15:20 Alessandria 16:40 Cremona 13:00 Brescia 14:00 Milano 15:20 Alessandria 16:40 Cremona 13:00 Brescia 11:20 Mirano 15:35 Firenze 12:30 Verona 14:20 Novara 15:40 Tortona 17:00 Parma 12:30 Verona 14:20 Novara 15:40 Tortona 17:00 Parma 11:55 Padova 16:00 Roma 13:20 Bergamo 14:40 Torino 16:00 Pavia 17:20 Mantova 13:20 Bergamo 14:40 Torino 16:00 Pavia 17:20 Mantova 08:10 Trieste 13:15 Bologna 18:00 Napoli 13:40 Como 15:00 Asti 16:20 Piacenza 17:40 Modena 13:40 Como 15:00 Asti 16:20 Piacenza 17:40 Modena
21:00
02:30 Budapesta 12:25 Mestre 14:30 Modena 18:30 Torino 13:15 Verona 17:30 Novara 07:00 Ljubljana 12:30 Padova 17:00 Parma 16:00 Milano 15:00 Brescia 18:30 Torino 13:00 Trieste 13:30 Ferrara 17:30 Piacenza 06:30 Maribor 16:00 Bergamo 12:20 Udine 14:00 Bologna 17:30 Pavia 12:30 Vicenza 16:00 Milano
22:00
00:30 Timisoara 23:00 Arad
22:00
00:00 Satu Mare 23:00 Carei 01:00 Baia Mare
22:00
23:00 Marghita 00:30 Zalau 00:00 Simleu Silvaniei
22:20
22:45 Biharea 23:10 Sfarnas 23:17 Sarsig 23:32 Chiraleu 22:30 Oradea 22:50 Biharea 23:12 Fegernicu Nou 23:20 Poclusa de Barcau 23:35 Chiribis 22:35 Oradea 22:58 Cauaceu 23:15 Sarcau 23:25 Chislaz 23:37 Marghita 22:40 Episcopia Bihorului 23:05 Salard 23:16 Ciulesti 23:28 Sanlazar 23:40 Marghita
22:30 BELMONDO IMPEX
23:28 Serghis
22:30 Olimpia Travel
12:55 Nurnberg 22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 09:00 Wels 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 10:10 Passau 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent
22:40 Acular Com SRL
23:05 Felcheriu
22:45 Intrans S.A.
23:27 Ineu De Cris
22:45 Acular Com SRL
23:14 Husasau De Cris
Sosiri
De la Ora

15:00 Wurzburg 17:30 Koln
00:00

06:15 Bistrita
00:00

15:40 Pordenone 15:40 Chioggia
00:05

07:00 Viena
00:15

07:00 Viena
00:15

08:00 Viena
00:15

15:40 Monselice 15:40 San Dona di Piave 15:40 Monselice
00:20
Olimpia Travel
01:30 Gent
00:25

17:30 Bonn
00:30

15:40 Spilimbergo 15:40 Iesolo
00:40

15:40 Padova 15:40 Padova
00:45

15:40 Mestre
00:55

15:40 Udine
01:20

15:00 Nurnberg
01:30
Olimpia Travel
01:30 Bruxelles
01:30

15:40 Lignano Pineta
01:40

15:40 Latisana
02:00

17:30 Frankfurt
02:00

06:15 Cluj Napoca Aeroport
02:15

15:40 Sevegliano
02:25

15:00 Regensburg 17:30 Wurzburg
02:30

06:15 Cluj Napoca
02:55

15:40 Monfalcone
03:00
Olimpia Travel
01:30 Liege
03:00

15:00 Degendorf
03:30

17:30 Nurnberg 15:00 Passau
04:00
Transderna SRL
05:31 Derna
04:00

02:00 Torino 02:00 Torino
04:00

15:00 Suben
04:30
Scorte Trans
05:25 Salard
04:30
Cenalos Import Export SRL
05:59 Chislaz
04:34
Acular Com SRL
05:20 Felcheriu
04:45
Intrans S.A.
05:35 Balaia 05:35 Balaia
04:45
BELMONDO IMPEX
05:43 Serghis
04:45
Scorte Trans
05:53 Sintimbreu 05:53 Sintimbreu
04:45
Scorte Trans
05:59 Sarbi
04:45
Acular Com SRL
05:19 Husasau De Cris
04:50
Olimpia Travel
01:30 Bonn
04:50

15:00 Haag 17:30 Regensburg
05:00
Acular Com SRL
05:30 Cheriu
05:00
Acular Com SRL
05:18 Osorhei
05:00
Ovis Tour SRL
06:03 Virciorog
05:00
Cenalos Import Export SRL
06:05 Siniob
05:00
Andy Trans Tours Serv
06:25 Diosig
05:00
Scorte Trans
06:31 Burzuc
05:00
Scorte Trans
06:14 Sarbi
05:00

02:00 Novara
05:00
Cenalos Import Export SRL
06:20 Siniob
05:15

15:00 Linz
05:30
Transderna SRL
07:01 Derna
05:30
Transderna SRL
06:49 Spinus 06:49 Spinus
05:30
Ovis Tour SRL
06:33 Virciorog
05:30
Intrans S.A.
07:01 Ineu De Cris
05:30
BELMONDO IMPEX
06:28 Serghis
05:30

02:00 Pavia
05:30
Omnitrans
08:47 Cristior
05:30
Intrans S.A.
06:13 Ineu De Cris
05:40

08:40 Zalau
05:45
Intrans S.A.
06:35 Balaia
05:45
Scorte Trans
06:40 Salard
05:45
Scorte Trans
06:53 Sintimbreu
05:45
Cenalos Import Export SRL
07:14 Chislaz
05:49

08:40 Hereclean
05:55
Acular Com SRL
06:29 Husasau De Cris
05:55
Scorte Trans
06:50 Salard
05:55
Autoros ABC SRL
09:12 Ineu De Arad 09:12 Ineu De Arad
06:00
Irina Trans
18:00 Iasi
06:00

17:30 Degendorf 15:00 Melk
06:00

22:00 Dublin
06:00
Voion Trans SRL
18:03 Iasi
06:00

07:20 Marghita
06:00
Acular Com SRL
06:30 Cheriu
06:00
Acular Com SRL
06:25 Felcheriu
06:00
Acular Com SRL
06:18 Osorhei
06:00
Intrans S.A.
06:33 Ineu De Cris
06:00
Acular Com SRL
06:32 Husasau De Cris
06:00

02:00 Milano 02:00 Milano
06:00

09:15 Genova
06:00
Olimpia Travel
01:30 Liverpool
06:00
Ami Turing
18:00 Iasi
06:00

07:20 Marghita
06:03

07:20 Chiribis
06:05

07:20 Chiraleu
06:08

08:40 Varsolt
06:10
Ovis Tour SRL
07:13 Virciorog
06:10
Jozsi Busz SRL
07:25 Parhida
06:10

07:20 Sanlazar
06:12

08:40 Pericei
06:15

07:20 Chislaz
06:15

07:20 Poclusa de Barcau
06:20

07:20 Sarsig
06:23

07:20 Ciulesti
06:24

08:40 Simleu Silvaniei
06:25

07:20 Sarcau
06:25
Intrans S.A.
07:15 Balaia
06:25

07:20 Fegernicu Nou
06:28

17:30 Passau
06:30

16:47 Horezu
06:30

07:20 Sfarnas
06:30
Calatori Mara SRL
11:22 Sighetu Marmatiei
06:30
Scorte Trans
08:01 Burzuc
06:30

02:00 Piacenza
06:30

08:40 Nusfalau
06:35

07:20 Salard
06:35

08:40 Zauan
06:40

08:00 Marghita
06:40

07:20 Cauaceu
06:42

08:00 Marghita
06:43

08:40 Ipu
06:45

15:00 Sankt Polten
06:45

18:30 Radauti
06:45

08:00 Chiribis
06:45
Transderna SRL
08:41 Voivozi (Popesti)
06:45
Scorte Trans
07:53 Sintimbreu
06:45

08:00 Chiraleu
06:48

08:40 Porti
06:50

07:20 Biharea
06:50
Intrans S.A.
07:23 Ineu De Cris
06:50
Olimpia Travel
01:30 Frankfurt
06:50

08:00 Sanlazar
06:52

08:40 Suplacu De Barcau
06:55

08:00 Chislaz 07:20 Biharea
06:55

17:00 Piatra Neamt
07:00
Irina Trans
18:00 Roman
07:00

11:00 Zalau
07:00

08:00 Napoli
07:00

17:30 Suben
07:00

10:20 Cluj Napoca
07:00

08:00 Poclusa de Barcau 07:20 Episcopia Bihorului
07:00
Transderna SRL
08:31 Derna
07:00
Acular Com SRL
07:30 Cheriu
07:00
Acular Com SRL
07:25 Felcheriu
07:00
Acular Com SRL
07:18 Osorhei
07:00
Scorte Trans
07:55 Salard
07:00

02:00 Parma
07:00

09:15 Savona
07:00
Ami Turing
18:00 Roman
07:00
Omnitrans
09:48 Beius
07:02

08:00 Sarsig
07:03

08:00 Ciulesti
07:04

08:00 Sarcau 07:20 Oradea
07:05
Acular Com SRL
07:39 Husasau De Cris
07:05

08:00 Fegernicu Nou
07:08

08:00 Sfarnas 07:20 Oradea
07:10

08:00 Baile Felix
07:15

11:00 Hereclean
07:15

08:00 Salard 07:20 Oradea
07:15

17:00 Bicaz
07:20

08:40 Marghita
07:20

08:00 Cauaceu
07:22

08:40 Marghita
07:23

08:40 Chiribis
07:25

11:00 Varsolt
07:25

08:40 Chiraleu
07:28

16:47 Ramnicu Valcea
07:28

11:00 Pericei
07:30

07:00 Savona
07:30

08:00 Caserta
07:30

17:30 Haag
07:30

08:00 Biharea
07:30

02:00 Modena
07:30

19:30 Liverpool
07:30

09:15 Ceva
07:30
Olimpia Travel
01:30 Manchester
07:30

08:40 Sanlazar
07:32

08:40 Chislaz
07:35

08:00 Biharea
07:35

08:40 Poclusa de Barcau
07:40

08:00 Episcopia Bihorului
07:40
Scorte Trans
08:48 Hodos
07:40

08:40 Sarsig
07:43

08:40 Ciulesti
07:44

08:40 Sarcau
07:45

18:30 Suceava
07:45

08:00 Oradea
07:45
Cenalos Import Export SRL
08:50 Siniob
07:45
Voion Trans SRL
18:03 Horia
07:46

08:40 Fegernicu Nou
07:48

08:40 Sfarnas
07:50

11:00 Simleu Silvaniei
07:50

08:00 Oradea
07:50

17:00 Bicaz Chei
07:55

08:40 Salard
07:55

10:20 Huedin
07:55

08:00 Oradea
07:55
Romsorelia SRL
08:30 Borsa
07:55
Irina Trans
18:00 Piatra Neamt
08:00

08:00 Roma 08:00 Valmontone 08:00 Frosinone 08:00 Cassino
08:00

04:00 Bruxelles 17:30 Linz
08:00

16:47 Calimanesti
08:00
Andy Trans Tours Serv
09:25 Diosig
08:00
Danytur
13:05 Salerno
08:00

02:00 Bologna
08:00

19:30 Warrington
08:00

09:15 Mondovi 09:15 Fossano
08:00
Ami Turing
18:00 Piatra Neamt
08:00

08:40 Cauaceu
08:02

11:00 Nusfalau
08:05
Romsorelia SRL
08:30 Sacadat
08:05
Scorte Trans
09:00 Salard
08:05

17:00 Lacu Rosu
08:10

08:40 Biharea
08:10

11:00 Zauan
08:10

15:00 Sibiu
08:15

08:40 Biharea
08:15

07:00 Mondovi 07:00 Fossano 07:00 Ceva
08:15

09:05 Baile 1 Mai
08:15
Acular Com SRL
08:40 Felcheriu
08:15
Scorte Trans
09:23 Sintimbreu
08:15

08:40 Episcopia Bihorului
08:20

11:00 Ipu
08:20

09:40 Marghita
08:20
Romsorelia SRL
08:30 Osorhei
08:20
Acular Com SRL
08:52 Husasau De Cris
08:20

09:40 Marghita
08:23

08:40 Oradea
08:25

11:00 Porti
08:25

09:40 Chiribis
08:25
Omnitrans
09:48 Tinca
08:25

09:40 Chiraleu
08:28
Irina Trans
18:00 Bicaz
08:30

08:40 Oradea
08:30

11:00 Suplacu De Barcau
08:30

15:00 Viena 17:30 Melk
08:30

18:30 Gura Humorului
08:30
Voion Trans SRL
18:03 Bicaz
08:30

09:05 Baile Felix
08:30
Intrans S.A.
09:20 Balaia
08:30
Acular Com SRL
08:59 Husasau De Cris
08:30

19:30 Manchester
08:30
Ami Turing
18:00 Bicaz
08:30

09:40 Sanlazar
08:32
Voion Trans SRL
18:03 Turturesti
08:33

08:40 Oradea
08:35

09:40 Chislaz
08:35

09:40 Poclusa de Barcau
08:40

09:40 Sarsig
08:43

09:40 Ciulesti
08:44

17:00 Gheorgheni
08:45

12:20 Zalau
08:45

09:40 Sarcau
08:45
BELMONDO IMPEX
09:43 Serghis
08:45

09:40 Fegernicu Nou
08:48

09:40 Sfarnas
08:50

12:20 Hereclean
08:55

09:40 Salard
08:55

13:30 Timisoara
09:00

07:00 Biella
09:00

02:00 Mestre 02:00 Bergamo 02:00 Ferrara
09:00
Olimpia Travel
01:30 Stoke on Trent
09:00

10:20 Alesd
09:02

09:40 Cauaceu
09:02

12:20 Varsolt
09:05

12:20 Pericei
09:10

09:40 Biharea
09:10

17:00 Sarmas
09:15

15:00 Sebes
09:15
Irina Trans
18:00 Lacu Rosu
09:15

11:00 Marghita
09:15

17:30 Sankt Polten
09:15

18:30 Campulung Moldovenesc
09:15

09:40 Biharea
09:15
Ovis Tour SRL
10:18 Virciorog
09:15
Ami Turing
18:00 Lacu Rosu
09:15

11:00 Marghita
09:18

11:00 Chiribis
09:20

09:40 Episcopia Bihorului
09:20

11:00 Chiraleu
09:23

17:00 Toplita
09:25

10:20 Ineu
09:25
Voion Trans SRL
18:03 Tasca
09:25

09:40 Oradea
09:25

11:00 Sanlazar
09:27

15:00 Alba Iulia
09:30

12:20 Simleu Silvaniei
09:30

13:30 Ortisoara
09:30

11:00 Chislaz
09:30

07:00 Torino
09:30

04:00 Liege
09:30

09:40 Oradea
09:30
Transderna SRL
11:56 Marghita
09:30

19:30 Leeds
09:30

09:15 Torino
09:30

11:00 Poclusa de Barcau
09:35

09:40 Oradea
09:35
Voion Trans SRL
18:03 Lacu Rosu
09:36

11:00 Sarsig
09:38

11:00 Ciulesti
09:39

17:00 Lunca Bradului
09:40

13:30 Vinga
09:40

11:00 Sarcau
09:40

16:47 Sibiu
09:42

11:00 Fegernicu Nou
09:43
Irina Trans
18:00 Gheorgheni
09:45

12:20 Nusfalau
09:45

11:00 Sfarnas
09:45

04:00 Aachen
09:45

02:00 Brescia
09:45
Ami Turing
18:00 Gheorgheni
09:45

17:00 Deda
09:50

12:20 Zauan
09:50

11:00 Salard
09:50

11:00 Cauaceu
09:57

12:20 Ipu
10:00

07:00 Torino 07:00 Ivrea
10:00

13:30 Londra
10:00
Danytur
13:05 Napoli
10:00
Olimpia Travel
01:30 Nurnberg 01:30 Birmingham
10:00

12:20 Porti
10:05

11:00 Biharea
10:05

12:20 Suplacu De Barcau
10:10

11:00 Biharea
10:10

17:00 Reghin
10:15

15:00 Aiud
10:15

11:00 Episcopia Bihorului
10:15

19:30 Sheffield 19:30 Doncaster
10:15

11:00 Oradea
10:20

11:00 Oradea
10:25

13:30 Arad
10:30

11:00 Oradea
10:30

13:30 Londra
10:30

04:00 Koln
10:30

18:30 Vatra Dornei
10:30
Voion Trans SRL
18:03 Gheorgheni
10:30

11:50 Marghita
10:30
Transderna SRL
12:56 Marghita
10:30

02:00 Verona
10:30

11:50 Marghita
10:33

11:50 Chiribis
10:35

11:50 Chiraleu
10:38

11:50 Sanlazar
10:42

15:00 Turda
10:45
Irina Trans
18:00 Praid
10:45

13:30 Zimandu Nou
10:45

07:00 Asti
10:45

11:50 Chislaz
10:45
Acular Com SRL
11:14 Husasau De Cris
10:45

19:30 Nottingham 19:30 Derby
10:45
Ami Turing
18:00 Praid
10:45

11:50 Poclusa de Barcau
10:50

11:50 Sarsig
10:53

11:50 Ciulesti
10:54

13:30 Simand
10:55

11:50 Sarcau
10:55

11:50 Fegernicu Nou
10:58
Irina Trans
18:00 Sovata
11:00

12:20 Marghita
11:00

07:00 Santhia
11:00

17:30 Viena 04:00 Bonn
11:00

18:30 Piatra Fantanele
11:00

11:50 Sfarnas
11:00

02:00 Padova
11:00

09:15 Santhia
11:00
Ami Turing
18:00 Sovata
11:00

12:20 Marghita
11:03

12:20 Chiribis
11:05

11:50 Salard
11:05

12:20 Chiraleu
11:08

12:20 Sanlazar
11:12

11:50 Cauaceu
11:12

12:20 Chislaz
11:15

07:00 Alessandria
11:15

16:47 Alba Iulia
11:18

12:20 Poclusa de Barcau
11:20

13:30 Chisineu Cris
11:20

11:50 Biharea
11:20

12:20 Sarsig
11:23

12:20 Ciulesti
11:24

12:20 Sarcau
11:25

11:50 Biharea
11:25

12:20 Fegernicu Nou
11:28

12:20 Sfarnas
11:30

07:00 Novara
11:30

13:30 Dartford
11:30

11:50 Episcopia Bihorului
11:30

02:00 Vicenza
11:30

09:15 Novara
11:30
Olimpia Travel
01:30 Coventry
11:30

17:00 Targu Mures
11:35

12:20 Salard
11:35

11:50 Oradea
11:35

13:30 Avram Iancu
11:40

07:00 Tortona
11:40

11:50 Oradea
11:40

12:20 Cauaceu
11:42

13:30 Ciumeghiu
11:45

11:50 Oradea
11:45
Scorte Trans
13:16 Burzuc
11:45

12:20 Biharea
11:50

13:30 Salonta
11:50

12:20 Biharea
11:55

17:00 Iernut
12:00

15:00 Cluj Napoca
12:00

12:20 Episcopia Bihorului
12:00

07:00 Milano
12:00

07:00 Voghera
12:00

08:00 Giove
12:00

16:47 Aiud
12:00
Transderna SRL
13:31 Derna 13:31 Derna
12:00
Transderna SRL
13:19 Spinus
12:00
Ovis Tour SRL
13:03 Virciorog
12:00
Intrans S.A.
12:50 Balaia
12:00
BELMONDO IMPEX
12:58 Serghis
12:00
Scorte Trans
13:31 Burzuc
12:00

19:30 Birmingham
12:00

09:15 Milano
12:00
Voion Trans SRL
18:03 Sangeorgiu de Padure
12:01

12:20 Oradea
12:05
Danytur
13:05 Roma
12:05

17:00 Ludus
12:10

12:20 Oradea
12:10

13:30 Inand
12:10

16:47 Unirea
12:10

12:20 Oradea
12:15

16:10 Timisoara
12:15

16:00 Zalau
12:15

22:00 Holyhead
12:15
Intrans S.A.
13:05 Balaia
12:15
Intrans S.A.
12:48 Ineu De Cris 12:48 Ineu De Cris
12:15

13:30 Les
12:20

16:47 Turda
12:20

16:00 Hereclean
12:25
Scorte Trans
13:33 Hodos
12:25

08:00 Orte
12:30

04:00 Frankfurt
12:30

18:30 Bistrita
12:30

13:50 Marghita
12:30

02:00 Udine
12:30

13:50 Marghita
12:33

16:00 Varsolt
12:35

13:50 Chiribis
12:35
Transervice Apuseni SRL
17:07 Abrud
12:35

13:50 Chiraleu
12:38

16:00 Pericei
12:40

13:50 Sanlazar
12:42
Irina Trans
18:00 Targu Mures
12:44
Voion Trans SRL
18:03 Targu Mures
12:44
Ami Turing
18:00 Targu Mures
12:44

17:00 Campia Turzii
12:45

16:10 Ortisoara
12:45

07:00 Bergamo
12:45

07:00 Piacenza
12:45

22:00 Bangor
12:45

13:50 Chislaz
12:45
Acular Com SRL
13:10 Felcheriu
12:45
Acular Com SRL
13:14 Husasau De Cris
12:45

09:15 Bergamo
12:45
Olimpia Travel
01:30 Northampton
12:45

13:50 Poclusa de Barcau
12:50

13:50 Sarsig
12:53

13:50 Ciulesti
12:54

16:10 Vinga
12:55

13:50 Sarcau
12:55

13:50 Fegernicu Nou
12:58

17:00 Turda
13:00

08:00 Perugia
13:00

13:30 Dover 16:00 Londra
13:00

04:00 Wurzburg
13:00

13:50 Sfarnas
13:00
Acular Com SRL
13:18 Osorhei
13:00

17:30 Baia Mare
13:00

02:00 Trieste
13:00

16:00 Simleu Silvaniei
13:05

13:50 Salard
13:05

13:50 Cauaceu
13:12

15:00 Huedin
13:15
Olimpia Travel
01:30 Passau
13:15

16:00 Nusfalau
13:20

13:50 Biharea
13:20
Acular Com SRL
13:52 Husasau De Cris
13:20
Irina Trans
18:00 Ludus
13:25

16:00 Zauan
13:25

13:50 Biharea
13:25
Ami Turing
18:00 Ludus
13:25

16:47 Cluj Napoca
13:27

16:10 Arad
13:30

16:00 Ipu
13:30

07:00 Brescia
13:30

13:50 Episcopia Bihorului
13:30

17:00 Timisoara
13:30

09:15 Brescia
13:30
Olimpia Travel
01:30 Milton Keynes
13:30

16:00 Porti
13:35

13:50 Oradea
13:35

16:00 Suplacu De Barcau
13:40

13:50 Oradea
13:40

16:10 Zimandu Nou
13:45

07:00 Parma 07:00 Reggio nell'Emilia
13:45

16:00 Londra
13:45

13:50 Oradea
13:45

16:10 Simand
13:55

17:00 Cluj Napoca
14:00
Irina Trans
18:00 Turda
14:00

07:00 Desenzano
14:00

08:00 Arezzo
14:00

16:00 Dartford
14:00

22:00 Coventry
14:00

17:20 Arad
14:00

15:20 Marghita
14:00
Acular Com SRL
14:18 Osorhei
14:00
Intrans S.A.
14:50 Balaia
14:00
Intrans S.A.
14:33 Ineu De Cris
14:00
Cenalos Import Export SRL
15:05 Siniob
14:00
Danytur
13:05 Modena 13:05 Modena
14:00

19:30 Northampton
14:00

09:15 Desenzano
14:00
Ami Turing
18:00 Turda
14:00

15:20 Marghita
14:03

15:20 Chiribis
14:05

15:20 Chiraleu
14:08
Romsorelia SRL
14:45 Borsa
14:10

15:20 Sanlazar
14:12

07:00 Modena
14:15

18:30 Cluj Napoca Aeroport
14:15

15:20 Chislaz
14:15

16:10 Chisineu Cris
14:20

15:20 Poclusa de Barcau
14:20
Romsorelia SRL
14:45 Sacadat
14:20
Danytur
13:05 Mantova 13:05 Mantova
14:20

15:20 Sarsig
14:23

15:20 Ciulesti
14:24

15:20 Sarcau
14:25

15:20 Fegernicu Nou
14:28

16:00 Marghita
14:30

07:00 Verona
14:30

04:00 Nurnberg
14:30

15:20 Sfarnas
14:30
Scorte Trans
19:00 Deva
14:30
Intrans S.A.
18:56 Zalau
14:30
BELMONDO IMPEX
15:28 Serghis
14:30

17:30 Satu Mare
14:30

02:00 Ljubljana
14:30

09:15 Verona
14:30
Olimpia Travel
01:30 Luton
14:30
Omnitrans
17:47 Cristior
14:30

16:47 Huedin
14:31

16:00 Marghita
14:33

16:00 Chiribis
14:35

17:20 Siria
14:35

15:20 Salard
14:35
Romsorelia SRL
14:45 Osorhei
14:35
Olimpia Travel
01:30 Wels
14:35

16:00 Chiraleu
14:38

15:00 Alesd
14:40

16:10 Avram Iancu
14:40
Danytur
13:05 Parma 13:05 Parma
14:40

16:00 Sanlazar
14:42

15:20 Cauaceu
14:42

16:10 Ciumeghiu
14:45

16:00 Chislaz
14:45

17:20 Pancota
14:45

16:10 Salonta
14:50

16:00 Poclusa de Barcau
14:50

15:20 Biharea
14:50

16:00 Sarsig
14:53

16:00 Ciulesti
14:54

16:00 Sarcau
14:55

15:20 Biharea
14:55

16:00 Fegernicu Nou
14:58

17:00 Huedin
15:00

16:00 Sfarnas
15:00

08:00 Firenze
15:00

15:20 Episcopia Bihorului
15:00
Transderna SRL
17:01 Derna
15:00
Acular Com SRL
15:18 Osorhei
15:00
Danytur
13:05 Cremona 13:05 Cremona
15:00

17:30 Zalau
15:00

19:30 Luton
15:00
Irina Trans
18:00 Cluj Napoca
15:03
Voion Trans SRL
18:03 Cluj Napoca
15:03
Ami Turing
18:00 Cluj Napoca
15:03

16:00 Salard
15:05

15:20 Oradea
15:05

16:10 Inand
15:10

18:30 Cluj Napoca
15:10

15:20 Oradea
15:10

16:00 Cauaceu
15:12

17:20 Ineu
15:15

15:20 Oradea
15:15
Acular Com SRL
15:44 Husasau De Cris
15:15

16:10 Les
15:20

16:00 Biharea
15:20
Danytur
13:05 Piacenza 13:05 Piacenza
15:20

16:00 Biharea
15:25

16:00 Episcopia Bihorului
15:30

07:00 Vicenza
15:30

16:00 Dover
15:30

04:00 Regensburg
15:30
Transderna SRL
17:56 Marghita
15:30
Acular Com SRL
16:00 Cheriu
15:30
Acular Com SRL
15:55 Felcheriu
15:30
BELMONDO IMPEX
16:28 Serghis
15:30
Scorte Trans
16:25 Salard
15:30
Danytur
13:05 Firenze
15:30

17:00 Arad
15:30

17:30 Simleu Silvaniei
15:30

09:15 Vicenza
15:30

16:00 Oradea
15:35

17:20 Beliu
15:35

16:00 Oradea
15:40
Danytur
13:05 Pavia 13:05 Pavia
15:40

16:00 Oradea
15:45

22:00 Toddington
15:45
Scorte Trans
16:40 Salard
15:45
Scorte Trans
16:53 Hodos
15:45

17:20 Craiva
15:48

17:00 Alesd
16:00
Irina Trans
18:00 Huedin
16:00

20:00 Timisoara
16:00

07:00 Padova
16:00

07:00 Padova
16:00

08:00 Bologna
16:00
Acular Com SRL
16:18 Osorhei
16:00
Intrans S.A.
16:33 Ineu De Cris
16:00
Scorte Trans
16:55 Salard
16:00
Andy Trans Tours Serv
17:25 Diosig
16:00
Danytur
13:05 Tortona 13:05 Tortona
16:00

09:15 Padova
16:00
Ami Turing
18:00 Huedin
16:00
Voion Trans SRL
18:03 Huedin
16:02

16:47 Alesd
16:04
Danytur
13:05 Prato
16:05

17:20 Tinca
16:10
Andy Trans Tours Serv
17:35 Diosig
16:10
Scorte Trans
17:23 Hodos
16:15
Danytur
13:05 Alessandria 13:05 Alessandria
16:20

20:00 Ortisoara
16:30

07:00 Mestre
16:30

07:00 Venetia 07:00 Mestre
16:30

08:00 Ferrara
16:30

15:00 Bruxelles 04:00 Degendorf
16:30

18:30 Ciucea
16:30
Scorte Trans
18:01 Burzuc
16:30
Scorte Trans
17:44 Sarbi
16:30

17:30 Carei
16:30

17:30 Marghita
16:30

09:15 Venetia 09:15 Mestre
16:30

20:00 Vinga
16:40
Andy Trans Tours Serv
18:05 Diosig
16:40
Danytur
13:05 Asti 13:05 Asti
16:40
Acular Com SRL
17:14 Husasau De Cris
16:45
Scorte Trans
17:53 Sintimbreu
16:45
Olimpia Travel
01:30 Londra
16:45

20:25 Zalau
17:00

07:00 Venetia
17:00

13:30 Calais
17:00

04:00 Passau
17:00
Transderna SRL
18:31 Derna
17:00
Acular Com SRL
17:30 Cheriu
17:00
Acular Com SRL
17:18 Osorhei
17:00
Ovis Tour SRL
18:03 Virciorog
17:00
Cenalos Import Export SRL
18:05 Siniob
17:00
Scorte Trans
18:31 Burzuc
17:00
Scorte Trans
18:14 Sarbi
17:00
Danytur
13:05 Torino 13:05 Torino
17:00
Olimpia Travel
01:30 Viena
17:00

15:40 Canazei
17:05

20:25 Hereclean
17:10

18:35 Marghita
17:15
Acular Com SRL
17:40 Felcheriu
17:15
Ovis Tour SRL
18:18 Virciorog
17:15
BELMONDO IMPEX
18:13 Serghis
17:15
Cenalos Import Export SRL
18:20 Siniob
17:15

18:35 Marghita
17:18
Voion Trans SRL
18:03 Alesd
17:19

18:35 Chiribis
17:20
Acular Com SRL
17:52 Husasau De Cris
17:20
Danytur
13:05 Novara 13:05 Novara
17:20

18:35 Chiraleu
17:23

20:25 Varsolt
17:25

15:40 Moena
17:25

18:35 Sanlazar
17:27
Irina Trans
18:00 Alesd
17:30

20:00 Arad
17:30

20:25 Pericei
17:30

07:00 Udine
17:30

07:00 Udine
17:30

04:00 Suben
17:30

18:35 Chislaz
17:30
Acular Com SRL
17:59 Husasau De Cris
17:30
Scorte Trans
18:44 Sarbi
17:30

09:15 Udine
17:30
Ami Turing
18:00 Alesd
17:30

18:35 Poclusa de Barcau
17:35

18:35 Sarsig
17:38

18:35 Ciulesti
17:39

20:25 Simleu Silvaniei
17:40

15:40 Predazzo
17:40

18:35 Sarcau
17:40
Danytur
13:05 Milano 13:05 Milano
17:40

18:35 Fegernicu Nou
17:43

20:00 Zimandu Nou
17:45

18:35 Sfarnas
17:45
BELMONDO IMPEX
18:43 Serghis
17:45

20:25 Nusfalau
17:50

18:35 Salard
17:50
Intrans S.A.
18:40 Balaia
17:50
Danytur
13:05 Bologna
17:50

20:00 Simand
17:55

20:25 Zauan
17:55

18:35 Cauaceu
17:57

20:25 Ipu
18:00

15:40 Cavalese
18:00

08:00 Padova
18:00

13:30 Brugge
18:00

04:00 Haag
18:00
Intrans S.A.
18:33 Ineu De Cris
18:00
Scorte Trans
18:55 Salard
18:00

06:15 Darabani
18:00
Danytur
13:05 Como 13:05 Como
18:00

18:35 Biharea
18:05
Olimpia Travel
01:30 Maidstone
18:05

20:25 Porti
18:10

15:40 Savignano sul Rubicone 15:40 Milano 15:40 Savignano sul Rubicone
18:10

18:35 Biharea
18:10

20:25 Suplacu De Barcau
18:15

18:35 Episcopia Bihorului
18:15

20:00 Chisineu Cris
18:20

18:35 Oradea
18:20

19:00 Baile 1 Mai
18:20
Danytur
13:05 Bergamo 13:05 Bergamo
18:20

18:35 Oradea
18:25

15:40 Cesena 15:40 Cesena
18:30

08:00 Mestre
18:30

13:30 Gent
18:30

04:00 Linz
18:30

18:35 Oradea
18:30

19:00 Baile Felix
18:30

20:00 Avram Iancu
18:40

15:40 Bolzano
18:40
Danytur
13:05 Brescia 13:05 Brescia
18:40

20:00 Ciumeghiu
18:45

06:15 Dorohoi
18:45

20:00 Salonta
18:50

15:40 Bergamo
18:55

20:25 Marghita
19:00

15:40 Forli 15:40 Forli
19:00

08:00 Venetia
19:00

16:00 Calais
19:00

04:00 Melk
19:00
Danytur
13:05 Verona 13:05 Verona
19:00

20:25 Marghita
19:03

20:25 Chiribis
19:05

15:40 Ora
19:05
Olimpia Travel
01:30 Dover
19:05

20:25 Chiraleu
19:08

20:00 Inand
19:10

20:25 Sanlazar
19:12

20:25 Chislaz
19:15

20:00 Les
19:20

20:25 Poclusa de Barcau
19:20

15:40 Faenza 15:40 Faenza
19:20
Danytur
13:05 Padova
19:20

20:25 Sarsig
19:23

20:25 Ciulesti
19:24

20:25 Sarcau
19:25

15:40 Ospitaletto
19:25

20:25 Fegernicu Nou
19:28

20:25 Sfarnas
19:30

08:00 Udine
19:30
Transderna SRL
20:56 Marghita
19:30

06:15 Radauti
19:30

20:25 Salard
19:35

15:40 Trento
19:40

20:25 Cauaceu
19:42

15:40 Lugo 15:40 Lugo 15:40 Brescia
19:45

04:00 Sankt Polten
19:45

20:25 Biharea
19:50

20:25 Biharea
19:55
Danytur
13:05 Mirano
19:55

20:25 Episcopia Bihorului
20:00

15:40 Pesaro
20:00

08:00 Graz
20:00

16:00 Brugge
20:00

20:25 Oradea
20:05

20:25 Oradea
20:10

15:40 Imola 15:40 Montichiari 15:40 Imola
20:10

20:25 Oradea
20:15

15:40 Torbole
20:15
Acular Com SRL
20:52 Husasau De Cris
20:20

06:15 Suceava
20:20

15:40 Cattolica
20:25

15:40 Desenzano del Garda
20:30

15:00 Liege
20:30

21:50 Marghita
20:30
Acular Com SRL
20:55 Felcheriu
20:30
Danytur
13:05 Venetia
20:30

21:50 Marghita
20:33

21:50 Chiribis
20:35

21:50 Chiraleu
20:38

15:40 Ala
20:40

21:50 Sanlazar
20:42

15:40 Bologna 15:40 Bologna
20:45

15:00 Aachen
20:45

21:50 Chislaz
20:45
BELMONDO IMPEX
21:43 Serghis
20:45

15:40 Rimini
20:50

21:50 Poclusa de Barcau
20:50

21:50 Sarsig
20:53

21:50 Ciulesti
20:54

21:50 Sarcau
20:55

21:50 Fegernicu Nou
20:58

07:00 Graz
21:00

07:00 Graz
21:00

16:00 Gent
21:00

21:50 Sfarnas
21:00
Intrans S.A.
21:33 Ineu De Cris
21:00

06:15 Gura Humorului
21:00

21:50 Salard
21:05

15:40 Bellaria
21:10

21:50 Cauaceu
21:12

15:40 Verona
21:20

21:50 Biharea
21:20

21:50 Biharea
21:25

15:40 Modena 15:40 Modena
21:30

17:30 Bruxelles 15:00 Koln 04:00 Viena
21:30

21:50 Episcopia Bihorului
21:30

02:00 Budapesta
21:30

21:50 Oradea
21:35

15:40 Cervia
21:40

21:50 Oradea
21:40

06:15 Campulung Moldovenesc
21:40

15:40 Mantova 15:40 San Bonifacio
21:45

21:50 Oradea
21:45

15:40 Carpi 15:40 Carpi
21:55

15:00 Bonn
22:00

09:15 Graz
22:00

15:40 Montecchio Maggiore
22:05

15:40 Ravenna
22:15

06:15 Vatra Dornei
22:15

15:40 Legnago
22:40

15:40 Cento 15:40 Cento
22:45

15:40 Comacchio
23:00

17:30 Liege
23:00

01:45 Cluj Napoca
23:00

09:15 Viena
23:00

15:40 Treviso
23:05
Danytur
13:05 Trieste
23:05

17:30 Aachen
23:15

15:40 Ferrara 15:40 Ferrara
23:25

15:00 Frankfurt
23:30
Olimpia Travel
01:30 Ostende
23:30

15:40 Conegliano
23:35

15:40 Rovigo 15:40 Rovigo
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.