Agentia Sempre Dritto Onesti - Mersul autobuzelor Onesti Bacau Romania

Agentia Sempre Dritto Onesti

Onesti, Romania

Adresă: Str Republicii, Bl 72, Ap 3, ScA, Parter (Zona Garii)
Tel: (+40) 234 30 00 97
Mobil: (+40) 728 228 104
E-mail: onesti@sempredritto.ro
Web: www.sempredritto.ro

Plecări
Ora Către
12:00
07:00 Pince 14:00 Ribera 12:30 Ferrara 09:00 Contessa Entellina 17:45 Orvieto 11:00 Catania 20:40 Ceprano 12:50 Rosolini 23:30 Montoro 00:00 Lentini 01:10 Campania 10:40 Acireale 04:05 Cosenza 12:20 Lido di Mondello 06:15 Villa San Giovanni 14:55 Vittoria 08:15 Patti 16:00 Marsala 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:45 Salemi 12:00 Partinico 14:00 Ribera 03:55 Rende 09:00 Contessa Entellina 04:20 Lauria Inferiore 11:00 Catania 03:45 Tarsia 12:50 Rosolini 03:25 Corigliano Calabro 00:00 Lentini 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 16:00 Marsala 12:45 Salemi 09:30 Udine 14:10 Caltabellotta 15:00 Prato 09:35 Taormina 18:00 Orte 11:30 Siracusa 21:30 Casino 13:45 Modica 00:15 Salerno 09:00 Contessa Entellina 02:55 Sala Consilina 11:00 Catania 04:15 Falerna 12:50 Rosolini 07:00 Messina 00:00 Lentini 08:30 Falcone 15:30 Strasatti 10:00 Tusa 13:05 Santa Ninfa 12:15 Castellammare del Golfo 14:10 Caltabellotta 05:15 Vibo Valentia 09:35 Taormina 09:00 Rocca di Capri Leone 11:30 Siracusa 03:35 Rossano 13:45 Modica 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 15:30 Strasatti 13:05 Santa Ninfa 13:30 Campobello di Mazara 10:30 Pordenone 14:30 Sciacca 15:30 Firenze 10:05 Giarre 20:00 Roma 12:00 Avola 22:10 Nola 14:30 Ragusa 00:45 Battipaglia 09:35 Taormina 02:30 Potenza 11:30 Siracusa 04:30 Lamezia Terme 13:45 Modica 07:30 Milazzo 17:00 Paceco 08:45 Brolo 15:10 Mazara del Vallo 10:30 Cefalu 13:30 Campobello di Mazara 12:30 Alcamo 14:30 Sciacca 04:55 Pizzo 10:05 Giarre 02:45 Polla 12:00 Avola 05:45 Gioia Tauro 14:30 Ragusa 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 17:00 Paceco 15:10 Mazara del Vallo 13:50 Castelvetrano 11:30 Padova 14:50 Menfi 16:30 Arezzo 10:40 Acireale 20:30 Frosinone 12:20 Lido di Mondello 22:30 Napoli 14:55 Vittoria 01:00 Eboli 10:05 Giarre 03:15 Lagonegro 12:00 Avola 05:30 Rosarno 14:30 Ragusa 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 16:30 Marausa 09:15 Sant'Agata di Militello 12:30 Partanna 11:00 Palermo 13:50 Castelvetrano 13:15 Trapani 14:50 Menfi 04:25 Castrovillari 10:40 Acireale 02:00 Contursi 12:20 Lido di Mondello 03:10 Padula 14:55 Vittoria 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 16:30 Marausa 12:30 Partanna 10:45 Mestre
Sosiri
De la Ora

12:00 Napoli 12:00 San Michele di Serino 12:00 Napoli 12:00 San Michele di Serino
00:00

12:00 Mercato San Severino 12:00 Mercato San Severino 12:00 Atripalda 12:00 Atripalda
00:10

12:00 Acerno 12:00 Acerno
00:15

12:00 Nola 12:00 Montecorvino Rovella 12:00 Nola 12:00 Montecorvino Rovella
00:20

12:00 Contursi 12:00 Contursi
00:25

12:00 Controne 12:00 Controne
00:30

12:00 Campania 12:00 Campania
00:40

12:00 Agropoli 12:00 Agropoli
00:50

12:00 Capaccio 12:00 Capaccio
00:55

12:00 Bellizzi Irpino 12:00 Casino 12:00 Casino 12:00 Bellizzi Irpino
01:00

12:00 Pontecagnano 12:00 Pontecagnano
01:05

12:00 Ceprano 12:00 Ceprano
01:15

12:00 Frosinone 12:00 Frosinone
01:30

12:00 Torino 12:00 Torino
01:45

12:00 Moncalieri 12:00 Moncalieri
01:55

12:00 Alba 12:00 Alba
02:05

12:00 Casale Monferrato 12:00 Casale Monferrato
02:15

12:00 San Germano Vercellese 12:00 San Germano Vercellese
02:25

12:00 Roma 12:00 Roma
02:30

12:00 Moncalvo 12:00 Moncalvo
02:35

12:00 Asti 12:00 Asti
02:45

12:00 Alessandria 12:00 Alessandria
02:55

12:00 Voghera 12:00 Voghera
03:05

12:00 Pavia 12:00 Orte 12:00 Pavia 12:00 Orte
03:15

12:00 Stradella 12:00 Stradella
03:25

12:00 Castel San Giovanni 12:00 Castel San Giovanni
03:35

12:00 Orvieto 12:00 Orvieto 12:00 Piacenza 12:00 Piacenza
03:45

12:00 Caorso 12:00 Caorso
03:55

12:00 Cremona 12:00 Cremona
04:05

12:00 Minerbe 12:00 Minerbe
04:15

12:00 Ghedi 12:00 Ghedi
04:25

12:00 Chivasso 12:00 Chivasso
04:35

12:00 Arezzo 12:00 Paceco 12:00 Paceco 12:00 Paceco 12:00 Arezzo
04:40

12:00 Santhia 12:00 Marausa 12:00 Santhia 12:00 Marausa 12:00 Marausa
04:45

12:00 Spasu 12:00 Spasu
04:55

12:00 Marsala 12:00 Marsala 12:00 Marsala
05:00

12:00 Biandrate 12:00 Biandrate
05:05

12:00 Novara 12:00 Novara
05:15

12:00 Arluno 12:00 Arluno
05:25

12:00 Firenze 12:00 Firenze
05:30

12:00 Pero 12:00 Strasatti 12:00 Strasatti 12:00 Pero 12:00 Strasatti
05:35

12:00 Mazara del Vallo 12:00 Mazara del Vallo 12:00 Mazara del Vallo
05:40

12:00 Prato 12:00 Milano 12:00 Prato 12:00 Milano
05:45

12:00 Monza 12:00 Monza
05:55

12:00 Menfi 12:00 Menfi 12:00 Menfi 12:00 Trapani 12:00 Trapani
06:00

12:00 Trezzo sull'Adda 12:00 Trezzo sull'Adda
06:05

12:00 Sciacca 12:00 Dalmine 12:00 Sciacca 12:00 Sciacca 12:00 Dalmine
06:15

12:00 Bergamo 12:00 Bergamo
06:25

12:00 Rovato 12:00 Rovato
06:35

12:00 Bologna 12:00 Ospitaletto 12:00 Bologna 12:00 Ospitaletto 12:00 Caltabellotta 12:00 Caltabellotta 12:00 Caltabellotta
06:45

12:00 Brescia 12:00 Brescia
06:55

12:00 Alcamo 12:00 Alcamo 12:00 Ribera 12:00 Ribera 12:00 Ribera
07:00

12:00 Villa Nuova 12:00 Villa Nuova
07:05

12:00 Peschiera 12:00 Peschiera
07:15

12:00 Sommacampagna 12:00 Sommacampagna
07:25

12:00 Castelvetrano 12:00 Castelvetrano 12:00 Castelvetrano 12:00 Castellammare del Golfo 12:00 Castellammare del Golfo
07:30

12:00 Verona 12:00 Verona
07:35

12:00 Ferrara 12:00 Ferrara
07:40

12:00 San Bonifacio 12:00 Campobello di Mazara 12:00 San Bonifacio 12:00 Campobello di Mazara 12:00 Campobello di Mazara
07:50

12:00 Partinico 12:00 Santa Ninfa 12:00 Santa Ninfa 12:00 Santa Ninfa 12:00 Partinico
08:00

12:00 Salemi 12:00 Salemi 12:00 Salemi
08:15

12:00 Partanna 12:00 Partanna 12:00 Partanna
08:20

12:00 Vicenza 12:00 Vicenza
08:25

12:00 Grisignano di Zocco 12:00 Grisignano di Zocco
08:35

12:00 Padova 12:00 Padova
08:40

12:00 Venetia 12:00 Venetia 12:00 Mestre 12:00 Mestre
09:00

12:00 Mestre 12:00 Mestre
09:05

12:00 Pordenone 12:00 Pordenone
09:20

12:00 Latisana 12:00 Latisana
09:30

12:00 Trieste 12:00 Trieste
09:50

12:00 Palermo 12:00 Palermo
10:00

12:00 Vittoria 12:00 Vittoria 12:00 Vittoria 12:00 Vittoria
10:10

12:00 Gonars 12:00 Gonars
10:15

12:00 Ragusa 12:00 Ragusa 12:00 Ragusa 12:00 Ragusa
10:25

12:00 Udine 12:00 Udine 12:00 Portogruaro 12:00 Verona 12:00 Portogruaro 12:00 Verona
10:30

12:00 Modica 12:00 Modica 12:00 Modica 12:00 Modica
10:40

12:00 Cefalu 12:00 Cefalu 12:00 Rosolini 12:00 Rosolini 12:00 Rosolini 12:00 Rosolini
11:00

12:00 Tusa 12:00 Tusa
11:15

12:00 Plezzo di Tarvisio 12:00 Plezzo di Tarvisio
11:30

12:00 Avola 12:00 Avola 12:00 Avola 12:00 Avola
11:45

12:00 Santo Stefano di Camastra 12:00 Santo Stefano di Camastra
12:00

12:00 Villach 12:00 Siracusa 12:00 Siracusa 12:00 Siracusa 12:00 Villach 12:00 Sant'Agata di Militello 12:00 Siracusa 12:00 Sant'Agata di Militello
12:30

12:00 Rocca di Capri Leone 12:00 Rocca di Capri Leone
12:40

12:00 Brolo 12:00 Brolo
12:50

12:00 Falcone 12:00 Falcone
13:00

12:00 Patti 12:00 Patti
13:15

12:00 Catania 12:00 Catania 12:00 Catania 12:00 Catania
13:20

12:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 12:00 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

12:00 Milazzo 12:00 Milazzo
14:00

12:00 Acireale 12:00 Acireale 12:00 Acireale 12:00 Acireale
14:10

12:00 Giarre 12:00 Messina 12:00 Giarre 12:00 Giarre 12:00 Giarre 12:00 Messina
15:00

12:00 Taormina 12:00 Taormina 12:00 Taormina 12:00 Taormina
15:30

12:00 Reggio di Calabria 12:00 Reggio di Calabria 12:00 Pince 12:00 Pince
16:00

12:00 Villa San Giovanni 12:00 Villa San Giovanni
16:05

12:00 Rosarno 12:00 Rosarno
16:45

12:00 Lamezia Terme 12:00 Lamezia Terme
17:45

12:00 Falerna 12:00 Falerna
17:55

12:00 Cosenza 12:00 Cosenza
18:40

12:00 Lauria Inferiore 12:00 Lauria Inferiore
20:00

12:00 Lagonegro 12:00 Lagonegro
20:20

12:00 Sala Consilina 12:00 Sala Consilina
20:45

12:00 Polla 12:00 Polla
21:00

12:00 Contursi 12:00 Contursi
21:10

12:00 Campania 12:00 Campania
21:20

12:00 Eboli 12:00 Eboli
21:30

12:00 Battipaglia 12:00 Battipaglia
22:00

12:00 Pontecagnano 12:00 Battipaglia 12:00 Battipaglia 12:00 Pontecagnano
22:15

12:00 Salerno 12:00 Salerno
22:30

12:00 Avellino 12:00 Avellino
22:33

12:00 Mercogliano 12:00 Mercogliano
22:35

12:00 Baiano 12:00 Baiano
22:45

12:00 Monteforte Irpino 12:00 Monteforte Irpino
22:50

12:00 Nola 12:00 Nola
22:55

12:00 Montoro 12:00 Marigliano 12:00 Montoro 12:00 Marigliano
23:00

12:00 Torre del Greco 12:00 Torre del Greco
23:05

12:00 Scafati 12:00 Scafati
23:10

12:00 Nocera Superiore 12:00 Nocera Superiore
23:15

12:00 Baronissi 12:00 Baronissi
23:20

12:00 Fisciano 12:00 Fisciano
23:25

12:00 Mercato San Severino 12:00 Mercato San Severino
23:30

12:00 Solofra 12:00 Solofra
23:35

12:00 Montoro 12:00 Montoro
23:45

12:00 Sala 12:00 Sala
23:50

12:00 Atripalda 12:00 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.