Benzinaria Petrom - Mersul autobuzelor Hateg Hunedoara Romania

Benzinaria Petrom

Hateg, Romania

Adresă: Str. Viilor nr.1, DN66

Plecări
Ora Către
04:30
09:00 Canterbury 15:30 Brno 18:30 Plzen 11:00 Ilford 16:50 Manchester 12:45 Northampton 07:30 Dunkerque 01:30 Koln 15:50 Leicester 18:50 Liverpool 03:30 Saliste 09:30 Maidstone 10:30 Barking 15:50 Doncaster 12:15 Milton Keynes 07:50 Calais 23:30 Frankfurt 14:00 Bratislava 20:30 Nurnberg 19:00 Newquay 11:30 Wembley 17:20 Bolton 13:50 Birmingham 12:00 Luton 04:00 Liege 22:30 Wurzburg 17:30 Praga 10:00 Londra 11:00 Tottenham 17:20 Bolton 13:30 Coventry 08:30 Dover 03:00 Aachen 12:00 Budapesta
07:30
13:05 Napoli 04:35 Pordenone 05:40 San Bonifacio 11:20 Ravenna 07:40 Rovato 14:50 Tricase 04:50 Mirano 11:20 Ravenna 14:35 Bari 14:50 Tricase 13:55 Vasto 04:50 Mirano 12:50 Civitanova Marche 14:35 Bari 13:55 Vasto 12:50 Civitanova Marche 10:40 Bologna 14:40 Taranto 11:55 Frosinone 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 08:20 Mantova 08:55 Milano 09:30 Novara 08:20 Mantova 10:05 Asti 08:55 Milano 10:30 Rovigo 09:30 Novara 10:55 Firenze 10:05 Asti 11:10 Orvieto 10:30 Rovigo 10:40 Bologna 11:45 Passerano 10:55 Firenze 14:40 Taranto 11:10 Orvieto 11:55 Frosinone 11:45 Passerano 16:20 Palmi 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 12:25 Afragola 05:10 Verona 06:00 Montichiari 04:40 Venetia 07:45 Lodi 14:30 Andria 04:00 Ljubljana 04:40 Venetia 14:20 Foggia 14:30 Andria 13:45 Chieti 04:00 Ljubljana 14:20 Foggia 13:45 Chieti 12:45 Ancona 05:00 Padova 12:10 Campozillone 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 08:30 Modena 09:00 Rozzano 09:40 Voghera 08:30 Modena 10:10 Torino 09:00 Rozzano 10:35 Ferrara 09:40 Voghera 10:58 Arezzo 10:10 Torino 12:45 Ancona 11:30 Orte 10:35 Ferrara 05:00 Padova 10:58 Arezzo 12:10 Campozillone 11:30 Orte 16:35 Reggio di Calabria 04:30 Trieste 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 12:25 Afragola 05:10 Verona 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 07:00 Piacenza 12:30 Rimini 08:00 Monza 14:25 Barletta 03:00 Maribor 12:30 Rimini 14:10 Termoli 14:25 Barletta 13:00 Pescara 03:00 Maribor 14:10 Termoli 13:00 Pescara 12:40 Senegalia 15:00 Lecce 12:00 Cassino 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 07:00 Piacenza 08:00 Monza 08:40 Brescia 09:10 Pavia 09:50 Tortona 08:40 Brescia 10:15 Abano Terme 09:10 Pavia 10:50 Sasso Marconi 09:50 Tortona 11:01 Chiusi 10:15 Abano Terme 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 10:50 Sasso Marconi 15:00 Lecce 11:01 Chiusi 12:00 Cassino 11:35 Fiano Romano 16:30 Scilla 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 05:30 Arzignano 07:30 Crema 11:25 Cesena 14:15 San Severo 01:00 Pince 11:25 Cesena 14:05 San Salvo 14:15 San Severo 12:55 San Benedetto del Tronto 01:00 Pince 14:05 San Salvo 12:55 San Benedetto del Tronto 12:35 Pesaro 14:45 Brindisi 11:50 Colleferro 16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 05:30 Arzignano 07:30 Crema 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 09:20 Cremona 08:10 Rozzano 10:00 Alessandria 08:50 Bergamo 10:20 Monselice 09:20 Cremona 10:45 Prato 10:00 Alessandria 11:05 Fabro 10:20 Monselice 12:35 Pesaro 11:40 Roma 10:45 Prato 14:45 Brindisi 11:05 Fabro 11:50 Colleferro 11:40 Roma 16:25 Bagnara Calabra 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello
07:30
12:00 Cluj Napoca
07:30
07:00 Manchester 11:00 Darmstadt 06:40 Chester 00:30 Londra 07:55 Blackpool 10:10 Kulmbach 08:30 Harrogate 05:50 Straubing 09:00 Middlesbrough 02:00 Wels 00:55 Cambridge 10:00 Stuttgart 00:35 Canterbury 02:10 Torquay 14:55 Ostende 10:40 Bad Kissingen 12:55 Namur 07:10 Sheffield 12:20 Brugge 02:50 Swindon 06:30 Stoke on Trent 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 07:50 Kingston upon Hull 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 08:20 York 10:30 Suhl 03:50 Hereford 08:55 Carlisle 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 01:00 Norwich 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 00:40 Chelmsford 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 15:00 Dunkerque 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 13:00 Kortrijk 02:20 Plymouth 12:30 Bruxelles 13:50 Waregem 11:30 Antwerp 06:15 Nottingham 03:10 Cardiff 03:50 Hereford 04:20 Basingstoke 04:50 Luton 05:20 Peterborough 05:55 Coventry 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:55 Warrington 10:55 Wertheim 07:40 Scunthorpe 10:30 Suhl 08:00 Bradford 10:05 Bayreuth 08:40 Lancaster 05:40 Deggendorf 09:10 Durham 01:10 Amstetten 00:50 Ipswich 19:15 Newcastle upon Tyne 18:00 Dover 02:20 Plymouth 13:40 Tournai 13:50 Waregem 12:50 Mons 07:00 Manchester 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 06:40 Chester 11:15 Genk 01:30 Worthing 07:55 Blackpool 10:50 Ansbach 03:20 Newport 08:30 Harrogate 10:20 Coburg 03:55 Worcester 09:00 Middlesbrough 06:00 Amberg 04:30 Winchester 00:55 Cambridge 05:30 Passau 04:55 Bedford 00:35 Canterbury 23:00 Viena 05:30 Leicester 14:55 Ostende 06:00 Birmingham 12:55 Namur 02:30 Bath 12:20 Brugge 07:30 Grimsby 01:30 Worthing 03:20 Newport 03:55 Worcester 04:30 Winchester 04:55 Bedford 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 01:50 Bournemouth 07:20 Lincoln 11:15 Genk 06:50 Liverpool 10:50 Ansbach 07:45 Doncaster 10:20 Coburg 08:10 Leeds 06:00 Amberg 08:50 Kendal 05:30 Passau 01:10 Eastbourne 23:00 Viena 00:45 Colchester 15:30 Calais 02:30 Bath 13:10 Wavre 07:30 Grimsby 12:40 Charleroi 06:55 Warrington 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 07:40 Scunthorpe 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 08:00 Bradford 10:45 Erlangen 03:30 Swansea 08:40 Lancaster 10:15 Hof 04:00 Oxford 09:10 Durham 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 00:50 Ipswich 03:00 Linz 05:00 Kettering 18:00 Dover 01:20 Brighton 05:40 Grantham 13:40 Tournai 02:40 Bristol 12:50 Mons 02:00 Exeter 12:10 Gent 06:20 Derby 06:10 Wolverhampton 03:30 Swansea 04:00 Oxford 04:40 Southampton 05:00 Kettering 05:40 Grantham 07:10 Sheffield 11:05 Liege 06:30 Stoke on Trent 10:45 Erlangen 07:50 Kingston upon Hull 10:15 Hof 08:20 York 05:55 Regensburg 08:55 Carlisle 03:00 Linz 01:00 Norwich 01:20 Brighton 00:40 Chelmsford 02:40 Bristol 15:00 Dunkerque 02:00 Exeter 13:00 Kortrijk 07:20 Lincoln 12:30 Bruxelles 06:50 Liverpool 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 07:45 Doncaster 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 08:10 Leeds 00:30 Londra 03:40 Gloucester 08:50 Kendal 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 01:10 Eastbourne 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 00:45 Colchester 02:00 Wels 05:10 Corby 15:30 Calais 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 13:10 Wavre 02:10 Torquay 12:40 Charleroi 10:40 Bad Kissingen 12:00 Sint-Niklaas 01:40 Portsmouth 03:00 Weston-super-Mare 03:40 Gloucester 04:10 Reading 00:10 Folkestone 05:10 Corby 05:50 Boston
07:30
18:35 Hoorn 10:30 Augsburg 18:15 Drachten 09:40 Ludwigsburg 17:50 Zwolle 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 04:00 Wels 18:40 Amsterdam 18:20 Utrecht 17:55 Emmen 17:35 Almelo 17:10 Arnhem 16:50 Dordrecht 16:30 Papenburg 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 03:00 Amstetten 11:00 Bamberg 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 11:55 Jena 12:20 Coburg 12:55 Offenbach 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 18:30 Leiden 10:20 Ulm 18:10 Leeuwarden 09:30 Pforzheim 17:45 Apeldoorn 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 03:00 Amstetten 18:35 Hoorn 18:15 Drachten 17:50 Zwolle 17:30 Hengelo 17:05 Nijmegen 16:45 Breda 16:25 Bocholt 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:38 Koln 15:05 Detmold 02:00 Melk 10:55 Erlangen 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 12:00 Erfurt 12:30 Wurzburg 13:00 Hanau am Main 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 18:25 Almere-Haven 10:10 Aalen 18:05 Groningen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 15:38 Koln 02:00 Melk 18:30 Leiden 18:10 Leeuwarden 17:45 Apeldoorn 17:25 Venlo 17:00 Haga 16:40 Tilburg 16:20 Roermond 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 05:00 Passau 11:10 Kulmbach 01:00 Viena 10:50 Nurnberg 13:55 Trier 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 12:05 Eisenach 12:40 Wertheim 13:05 Mainz 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 18:20 Utrecht 10:00 Stuttgart 17:55 Emmen 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 05:00 Passau 01:00 Viena 18:25 Almere-Haven 18:05 Groningen 17:40 Deventer 17:20 Enschede 16:55 Rotterdam 16:35 Eindhoven 16:15 Monchengladbach 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 04:00 Wels 11:05 Bayreuth 18:40 Amsterdam 10:40 Ingolstadt 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 14:50 Kassel 18:00 Assen 12:10 Bad Hersfeld 12:50 Darmstadt 13:50 Luxembourg 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 13:55 Trier 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen
07:30
20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck
07:30
14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg
07:30
12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 12:35 Gent 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 10:00 Hamburg 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 12:50 Wavre 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:55 Stade 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 10:00 Hamburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:55 Stade 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 12:40 Mons 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau
12:10 Romfour
18:00 Oradea 13:00 Deva 13:40 Brad 17:00 Beius
Sosiri
De la Ora

11:30 Brno 11:30 Brno
00:05

11:30 Bratislava 11:30 Bratislava
00:10

11:30 Calais 11:30 Calais
00:30

11:30 Hegyeshalom 11:30 Hegyeshalom
00:30

11:30 Dunkerque 11:30 Dunkerque
00:40

11:30 Gyor 11:30 Gyor
00:40

11:30 Tatabanya 11:30 Tatabanya
00:50

11:30 Bratislava 11:30 Bratislava
01:00

11:30 Maribor 11:30 Maribor
01:05

11:30 Pince 11:30 Pince
01:20

11:30 Gyor 11:30 Gyor
02:00

11:30 Reggio di Calabria 11:30 Reggio di Calabria
04:00

11:30 Scilla 11:30 Scilla
04:10

11:30 Bagnara Calabra 11:30 Bagnara Calabra
04:15

11:30 Palmi 11:30 Palmi
04:20

11:30 Rosarno 11:30 Rosarno
04:25

11:30 Pizzo 11:30 Pizzo
04:30

11:30 Case Mortille 11:30 Case Mortille
04:35

11:30 Martirano Lombardo 11:30 Martirano Lombardo
04:40

11:30 Rogliano 11:30 Rogliano
04:45

11:30 Cerchiara di Calabria 11:30 Cerchiara di Calabria
04:50

11:30 Cosenza 11:30 Cosenza
04:55

11:30 Quattromiglio 11:30 Quattromiglio
05:00

11:30 Ostende 11:30 Ostende
05:00

11:30 Viena 11:30 Viena
05:00

11:30 Aalborg 11:30 Aalborg
05:00

11:30 Luxembourg 11:30 Luxembourg
05:00

11:30 Settimo 11:30 Settimo
05:05

11:30 Waregem 11:30 Waregem
05:05

11:30 Frascineto 11:30 Frascineto
05:10

11:30 Tournai 11:30 Tournai
05:10

11:30 Randers 11:30 Randers
05:10

11:30 Arlon 11:30 Arlon
05:10

11:30 Mormanno 11:30 Mormanno
05:15

11:30 Wavre 11:30 Wavre
05:15

11:30 Lagonegro 11:30 Lagonegro
05:20

11:30 Kortrijk 11:30 Kortrijk
05:20

11:30 Skive 11:30 Skive 11:30 Holstebro 11:30 Holstebro
05:20

11:30 Casalbuono 11:30 Casalbuono
05:25

11:30 Sala Consilina 11:30 Sala Consilina
05:30

11:30 Namur 11:30 Namur
05:30

11:30 Viborg 11:30 Viborg
05:30

11:30 Namur 11:30 Namur
05:30

11:30 Lecce 11:30 Lecce
05:35

11:30 Tricase 11:30 Tricase
05:40

11:30 Arhus 11:30 Arhus
05:40

11:30 Liege 11:30 Liege
05:40

11:30 Brindisi 11:30 Brindisi
05:45

11:30 Taranto 11:30 Taranto
05:50

11:30 Silkeborg 11:30 Silkeborg
05:50

11:30 Genk 11:30 Genk
05:50

11:30 Bari 11:30 Bari
05:55

11:30 Hasselt 11:30 Hasselt
05:55

11:30 Andria 11:30 Andria
06:00

11:30 Viena 11:30 Viena
06:00

11:30 Herning 11:30 Herning
06:00

11:30 Bruxelles 11:30 Bruxelles
06:00
Romfour
12:10 Giurgiu
06:00

11:30 Barletta 11:30 Barletta
06:05

11:30 Foggia 11:30 Foggia
06:10

11:30 Vejle 11:30 Vejle
06:10

11:30 Wavre 11:30 Wavre
06:10

11:30 San Severo 11:30 San Severo
06:15

11:30 Termoli 11:30 Termoli
06:20

11:30 Mons 11:30 Mons
06:20

11:30 Charleroi 11:30 Charleroi
06:20

11:30 San Salvo 11:30 San Salvo
06:30

11:30 Charleroi 11:30 Charleroi
06:30

11:30 Mons 11:30 Mons
06:30

11:30 Vasto 11:30 Vasto
06:35

11:30 Lanciano 11:30 Lanciano
06:40

11:30 Bruxelles 11:30 Bruxelles
06:40

11:30 Gent 11:30 Gent
06:40
Romfour
12:10 Zimnicea
06:40

11:30 Chieti 11:30 Chieti
06:45

11:30 Brugge 11:30 Brugge
06:45

11:30 Atena Lucana 11:30 Atena Lucana
06:50

11:30 Gent 11:30 Gent
06:50

11:30 Tournai 11:30 Tournai
06:50

11:30 Battipaglia 11:30 Battipaglia
06:55

11:30 Sint-Niklaas 11:30 Sint-Niklaas
06:55

11:30 Amsterdam 11:30 Amsterdam
06:55

11:30 Salerno 11:30 Salerno
06:58

11:30 Antwerp 11:30 Antwerp
07:00

11:30 Hoorn 11:30 Hoorn
07:00

11:30 Copenhagen 11:30 Copenhagen
07:00

11:30 Kortrijk 11:30 Kortrijk
07:00

11:30 Angri 11:30 Angri
07:01

11:30 Pompei 11:30 Pompei
07:05

11:30 Hasselt 11:30 Hasselt
07:05

11:30 Leiden 11:30 Leiden
07:05

11:30 Ercolano 11:30 Ercolano
07:10

11:30 Genk 11:30 Genk
07:10

11:30 Almere-Haven 11:30 Almere-Haven
07:10

11:30 Roskilde 11:30 Roskilde
07:10

11:30 Ostende 11:30 Ostende
07:10
Romfour
12:10 Alexandria
07:10

11:30 San Giorgio a Cremano 11:30 San Giorgio a Cremano
07:15

11:30 Utrecht 11:30 Utrecht
07:15

11:30 Napoli 11:30 Napoli
07:20

11:30 Drachten 11:30 Drachten
07:20

11:30 Slagelse 11:30 Slagelse
07:20

11:30 Brugge 11:30 Brugge
07:20

11:30 Pescara 11:30 Pescara
07:25

11:30 Leeuwarden 11:30 Leeuwarden
07:25

11:30 San Benedetto del Tronto 11:30 San Benedetto del Tronto
07:30

11:30 Groningen 11:30 Groningen
07:30

11:30 Nyborg 11:30 Nyborg
07:30

11:30 Sint-Niklaas 11:30 Sint-Niklaas
07:30

11:30 Civitanova Marche 11:30 Civitanova Marche
07:35

11:30 Assen 11:30 Assen
07:35

11:30 Ancona 11:30 Ancona
07:40

11:30 Emmen 11:30 Emmen
07:40

11:30 Svendborg 11:30 Svendborg
07:40

11:30 Geel 11:30 Geel
07:40
Romfour
12:10 Rosiori de Vede
07:40

11:30 Senegalia 11:30 Senegalia
07:45

11:30 Zwolle 11:30 Zwolle
07:45

11:30 Pesaro 11:30 Pesaro
07:50

11:30 Apeldoorn 11:30 Apeldoorn
07:50

11:30 Odense 11:30 Odense
07:50

11:30 Turnhout 11:30 Turnhout
07:50

11:30 Rimini 11:30 Rimini
07:55

11:30 Deventer 11:30 Deventer
07:55

11:30 Fredericia 11:30 Fredericia
07:55

11:30 Rotterdam 11:30 Rotterdam
07:55

11:30 Afragola 11:30 Afragola
08:00

11:30 Cluj Napoca
08:00

11:30 Almelo 11:30 Almelo
08:00

11:30 Nantes 11:30 Nantes
08:00

11:30 Kolding 11:30 Kolding
08:00

11:30 Haga 11:30 Haga
08:00

11:30 Caserta 11:30 Caserta
08:05

11:30 Hengelo 11:30 Hengelo
08:05

11:30 Esbjerg 11:30 Esbjerg
08:05

11:30 Amsterdam 11:30 Amsterdam
08:05

11:30 Caianello 11:30 Caianello
08:10

11:30 Venlo 11:30 Venlo
08:10

11:30 Le Mans 11:30 Le Mans
08:10

11:30 Haderslev 11:30 Haderslev
08:10

11:30 Emmen 11:30 Emmen
08:10
Romfour
12:10 Caracal
08:10

11:30 Campozillone 11:30 Campozillone
08:15

11:30 Enschede 11:30 Enschede
08:15

11:30 Tonder 11:30 Tonder
08:15

11:30 Cassino 11:30 Cassino
08:20

11:30 Liege 11:30 Liege
08:20

11:30 Arnhem 11:30 Arnhem
08:20

11:30 Rennes 11:30 Rennes
08:20

11:30 Abenra 11:30 Abenra
08:20

11:30 Lingen 11:30 Lingen
08:20

11:30 Frosinone 11:30 Frosinone
08:25

11:30 Darmstadt 11:30 Darmstadt
08:25

11:30 Nijmegen 11:30 Nijmegen
08:25

11:30 Sonderborg 11:30 Sonderborg
08:25

11:30 Colleferro 11:30 Colleferro
08:30

11:30 Wertheim 11:30 Wertheim 11:30 Southampton 11:30 Southampton
08:30

11:30 Haga 11:30 Haga
08:30

11:30 Dijon 11:30 Dijon
08:30

11:30 Flensburg 11:30 Flensburg
08:30

11:30 Meppen 11:30 Meppen
08:30

11:30 Passerano 11:30 Passerano
08:35

11:30 Rotterdam 11:30 Rotterdam
08:35

11:30 Rendsburg 11:30 Rendsburg
08:35

11:30 Ansbach 11:30 Ansbach
08:40

11:30 Dordrecht 11:30 Dordrecht
08:40

11:30 Neumunster 11:30 Neumunster
08:40

11:30 Roma 11:30 Roma
08:45

11:30 Breda 11:30 Breda
08:45

11:30 Fiano Romano 11:30 Fiano Romano
08:50

11:30 Erlangen 11:30 Erlangen
08:50

11:30 Tilburg 11:30 Tilburg
08:50

11:30 Rostock 11:30 Rostock
08:50

11:30 Orte 11:30 Orte
08:55

11:30 Bad Kissingen 11:30 Bad Kissingen
08:55

11:30 Eindhoven 11:30 Eindhoven
08:55

11:30 Lubeck 11:30 Lubeck
08:55

11:30 Cesena 11:30 Cesena
09:00

11:30 Papenburg 11:30 Papenburg
09:00

11:30 Lyon 11:30 Lyon
09:00

11:30 Hamburg 11:30 Hamburg
09:00

11:30 Papenburg 11:30 Papenburg
09:00
Romfour
12:10 Craiova
09:00

11:30 Ravenna 11:30 Ravenna
09:05

11:30 Bocholt 11:30 Bocholt
09:05

11:30 Berlin 11:30 Berlin
09:05

11:30 Emden 11:30 Emden
09:05

11:30 Orvieto 11:30 Orvieto
09:10

11:30 Roermond 11:30 Roermond
09:10

11:30 Vetschau 11:30 Vetschau
09:10

11:30 Norden 11:30 Norden
09:10

11:30 Fabro 11:30 Fabro
09:15

11:30 Monchengladbach 11:30 Monchengladbach
09:15

11:30 Leer 11:30 Leer
09:15

11:30 Chiusi 11:30 Chiusi
09:20

11:30 Minden 11:30 Minden
09:20

11:30 Oldenburg 11:30 Oldenburg
09:20

11:30 Arezzo 11:30 Arezzo
09:25

11:30 Osnabruck 11:30 Osnabruck
09:25

11:30 Flensburg 11:30 Flensburg
09:25

11:30 Firenze 11:30 Firenze
09:30

11:30 Munster 11:30 Munster
09:30

11:30 Cuxhaven 11:30 Cuxhaven
09:30
Romfour
12:10 Filiasi
09:30

11:30 Sasso Marconi 11:30 Sasso Marconi
09:35

11:30 Essen 11:30 Essen
09:35

11:30 Rendsburg 11:30 Rendsburg
09:35

11:30 Prato 11:30 Prato
09:40

11:30 Duisburg 11:30 Duisburg
09:40

11:30 Neumunster 11:30 Neumunster
09:40

11:30 Bologna 11:30 Bologna
09:45

11:30 Dusseldorf 11:30 Dusseldorf
09:45

11:30 Lubeck 11:30 Lubeck
09:45

11:30 Ferrara 11:30 Ferrara
09:50

11:30 Wuppertal 11:30 Wuppertal
09:50

11:30 Elmshorn 11:30 Elmshorn
09:50

11:30 Rovigo 11:30 Rovigo
09:55

11:30 Suhl 11:30 Suhl
09:55

11:30 Koln 11:30 Koln
09:55

11:30 Norderstedt 11:30 Norderstedt
09:55

11:30 Monselice 11:30 Monselice
10:00

11:30 Coburg 11:30 Coburg
10:00

11:30 Aachen 11:30 Aachen
10:00

11:30 Paris 11:30 Paris
10:00

11:30 Hamburg 11:30 Hamburg
10:00

11:30 Abano Terme 11:30 Abano Terme
10:05

11:30 Duren 11:30 Duren
10:05

11:30 Paris 11:30 Paris
10:05

11:30 Stade 11:30 Stade
10:05

11:30 Torino 11:30 Torino
10:10

11:30 Bonn 11:30 Bonn
10:10

11:30 Meaux 11:30 Meaux
10:10

11:30 Asti 11:30 Asti
10:15

11:30 Hamm 11:30 Hamm
10:15

11:30 Reims 11:30 Reims
10:15

11:30 Bremerhaven 11:30 Bremerhaven
10:15

11:30 Alessandria 11:30 Alessandria
10:20

11:30 Hof 11:30 Hof
10:20

11:30 Lippstadt 11:30 Lippstadt
10:20

11:30 Verdun 11:30 Verdun
10:20

11:30 Luneburg 11:30 Luneburg
10:20

11:30 Tortona 11:30 Tortona
10:25

11:30 Bielefeld 11:30 Bielefeld
10:25

11:30 Metz 11:30 Metz
10:25

11:30 Uelzen 11:30 Uelzen
10:25

11:30 Voghera 11:30 Voghera
10:30

11:30 Kulmbach 11:30 Kulmbach
10:30

11:30 Detmold 11:30 Detmold
10:30

11:30 Berna 11:30 Berna
10:30

11:30 Soltau 11:30 Soltau
10:30
Romfour
12:10 Targu Jiu
10:30

11:30 Novara 11:30 Novara
10:35

11:30 Paderborn 11:30 Paderborn
10:35

11:30 Sankt Gallen 11:30 Sankt Gallen
10:35

11:30 Bremen 11:30 Bremen
10:35

11:30 Cremona 11:30 Cremona
10:40

11:30 Bayreuth 11:30 Bayreuth
10:40

11:30 Goslar 11:30 Goslar
10:40

11:30 Lucerne 11:30 Lucerne
10:40

11:30 Cloppenburg 11:30 Cloppenburg
10:40

11:30 Pavia 11:30 Pavia
10:45

11:30 Einbeck 11:30 Einbeck
10:45

11:30 Zug 11:30 Zug
10:45

11:30 Vechta 11:30 Vechta
10:45

11:30 Rozzano 11:30 Rozzano
10:50

11:30 Stuttgart 11:30 Stuttgart
10:50

11:30 Northeim 11:30 Northeim
10:50

11:30 Basel 11:30 Basel
10:50

11:30 Celle 11:30 Celle
10:50

11:30 Kassel 11:30 Kassel
10:55

11:30 Zurich 11:30 Zurich
10:55

11:30 Garbsen 11:30 Garbsen
10:55

11:30 Milano 11:30 Milano
11:00

11:30 Gottingen 11:30 Gottingen
11:00

11:30 Winterthur 11:30 Winterthur
11:00

11:30 Cottbus 11:30 Cottbus
11:00

11:30 Hannover 11:30 Hannover
11:00

11:30 Marburg an der Lahn 11:30 Marburg an der Lahn
11:05

11:30 Singen 11:30 Singen
11:05

11:30 Dresda 11:30 Dresda
11:05

11:30 Hameln 11:30 Hameln
11:05

11:30 Bergamo 11:30 Bergamo
11:10

11:30 Amberg 11:30 Amberg
11:10

11:30 Siegen 11:30 Siegen
11:10

11:30 Offenburg 11:30 Freiburg 11:30 Offenburg 11:30 Freiburg
11:10

11:30 Limburg an der Lahn 11:30 Limburg an der Lahn
11:15

11:30 Stuttgart 11:30 Stuttgart
11:15

11:30 Brescia 11:30 Brescia
11:20

11:30 Neuwied 11:30 Neuwied
11:20

11:30 Saarbrucken 11:30 Saarbrucken
11:20

11:30 Hildesheim 11:30 Hildesheim
11:20

11:30 Koblenz 11:30 Koblenz
11:25

11:30 Luxembourg 11:30 Luxembourg
11:25

11:30 Salzgitter 11:30 Salzgitter
11:25

11:30 Modena 11:30 Modena
11:30

11:30 Trier 11:30 Trier
11:30

11:30 Braunschweig 11:30 Braunschweig
11:30
Romfour
12:10 Petrosani
11:30

11:30 Mantova 11:30 Mantova
11:35

11:30 Luxembourg 11:30 Luxembourg
11:35

11:30 Wolfsburg 11:30 Wolfsburg
11:35

11:30 Rozzano 11:30 Rozzano
11:40

11:30 Saarbrucken 11:30 Saarbrucken
11:40

11:30 Trier 11:30 Trier
11:40

11:30 Stendal 11:30 Stendal
11:40

11:30 Monza 11:30 Monza
11:45

11:30 Wetzlar 11:30 Wetzlar
11:45

11:30 Bonn 11:30 Bonn
11:45

11:30 Neuruppin 11:30 Neuruppin
11:45

11:30 Lodi 11:30 Lodi
11:50

11:30 Fulda 11:30 Fulda
11:50

11:30 Koln 11:30 Koln
11:50

11:30 Oranienburg 11:30 Oranienburg
11:50

11:30 Rovato 11:30 Rovato
11:55

11:30 Frankfurt 11:30 Frankfurt
11:55

11:30 Dusseldorf 11:30 Dusseldorf
11:55

11:30 Brandenburg 11:30 Brandenburg
11:55

11:30 Crema 11:30 Crema
12:00

11:30 Wiesbaden 11:30 Wiesbaden
12:00

11:30 Essen 11:30 Essen
12:00

11:30 Berlin 11:30 Berlin
12:00

11:30 Piacenza 11:30 Piacenza
12:05

11:30 Mainz 11:30 Mainz
12:05

11:30 Dortmund 11:30 Dortmund
12:05

11:30 Potsdam 11:30 Potsdam
12:05

11:30 Montichiari 11:30 Montichiari
12:10

11:30 Hanau am Main 11:30 Hanau am Main
12:10

11:30 Munster 11:30 Munster
12:10

11:30 Eisenhuttenstadt 11:30 Eisenhuttenstadt
12:10

11:30 San Bonifacio 11:30 San Bonifacio
12:15

11:30 Offenbach 11:30 Offenbach
12:15

11:30 Arzignano 11:30 Arzignano
12:20

11:30 Darmstadt 11:30 Darmstadt
12:20

11:30 Kiel 11:30 Kiel
12:20

11:30 Vicenza 11:30 Vicenza
12:25

11:30 Wertheim 11:30 Wertheim
12:25

11:30 Lubeck 11:30 Lubeck
12:25

11:30 Verona 11:30 Verona
12:30

11:30 Wurzburg 11:30 Wurzburg
12:30

11:30 Hamburg 11:30 Hamburg
12:30

11:30 Padova 11:30 Padova
12:35

11:30 Coburg 11:30 Coburg
12:35

11:30 Bremen 11:30 Bremen
12:35

11:30 Mirano 11:30 Mirano
12:40

11:30 Bad Hersfeld 11:30 Bad Hersfeld
12:40

11:30 Hannover 11:30 Hannover
12:40

11:30 Venetia 11:30 Venetia
12:45

11:30 Eisenach 11:30 Eisenach
12:45

11:30 Starnberg 11:30 Starnberg
12:45

11:30 Pordenone 11:30 Pordenone
12:50

11:30 Erfurt 11:30 Erfurt
12:50

11:30 Murnau am Staffelsee 11:30 Murnau am Staffelsee
12:50

11:30 Jena 11:30 Jena
12:55

11:30 Garmisch-Partenkirchen 11:30 Garmisch-Partenkirchen
12:55

11:30 Newcastle upon Tyne 11:30 Newcastle upon Tyne
13:00

11:30 Gera 11:30 Gera
13:00

11:30 Rosenheim 11:30 Rosenheim
13:00

11:30 Vetschau 11:30 Vetschau
13:00

11:30 Zwickau 11:30 Zwickau
13:05

11:30 Ruhpolding 11:30 Ruhpolding
13:05

11:30 Cottbus 11:30 Cottbus
13:05

11:30 Hof 11:30 Hof
13:10

11:30 Magdeburg 11:30 Magdeburg
13:10

11:30 Kulmbach 11:30 Kulmbach
13:15

11:30 Torgau 11:30 Torgau
13:15

11:30 Regensburg 11:30 Durham 11:30 Durham 11:30 Regensburg
13:20

11:30 Bayreuth 11:30 Bayreuth
13:20

11:30 Riesa 11:30 Riesa
13:20

11:30 Straubing 11:30 Straubing 11:30 Middlesbrough 11:30 Middlesbrough
13:30

11:30 Dessau 11:30 Dessau
13:30

11:30 Carlisle 11:30 Carlisle
13:40

11:30 Kendal 11:30 Kendal
13:50

11:30 Lancaster 11:30 Deggendorf 11:30 Deggendorf 11:30 Lancaster
14:00

11:30 Bad Reichenhall 11:30 Bad Reichenhall
14:00

11:30 Bernburg 11:30 Bernburg
14:00

11:30 Halle 11:30 Halle
14:05

11:30 Harrogate 11:30 Harrogate
14:10

11:30 Leipzig 11:30 Leipzig
14:10

11:30 York 11:30 York
14:20

11:30 Grimma 11:30 Grimma
14:20

11:30 Bamberg 11:30 Bamberg
14:25

11:30 Leeds 11:30 Leeds
14:30

11:30 Erlangen 11:30 Erlangen
14:30

11:30 Freilassing 11:30 Freilassing
14:30

11:30 Gorlitz 11:30 Gorlitz
14:30

11:30 Bradford 11:30 Bradford
14:40

11:30 Nurnberg 11:30 Nurnberg
14:40

11:30 Laufen 11:30 Laufen
14:40

11:30 Bautzen 11:30 Bautzen
14:40

11:30 Blackpool 11:30 Blackpool
14:50

11:30 Ingolstadt 11:30 Ingolstadt
14:50

11:30 Kingston upon Hull 11:30 Kingston upon Hull
14:55

11:30 Augsburg 11:30 Augsburg
14:55

11:30 Ulm 11:30 Ulm
15:00

11:30 Salzburg 11:30 Salzburg
15:00

11:30 Dresda 11:30 Dresda
15:00

11:30 Aalen 11:30 Aalen
15:05

11:30 Pirna 11:30 Pirna
15:05

11:30 Doncaster 11:30 Doncaster
15:10

11:30 Stuttgart 11:30 Stuttgart
15:10

11:30 Graz 11:30 Graz
15:10

11:30 Freiberg 11:30 Freiberg
15:10

11:30 Ludwigsburg 11:30 Ludwigsburg
15:15

11:30 Scunthorpe 11:30 Scunthorpe
15:20

11:30 Pforzheim 11:30 Pforzheim
15:20

11:30 Karlsruhe 11:30 Karlsruhe
15:25

11:30 Grimsby 11:30 Grimsby
15:30

11:30 Offenburg 11:30 Offenburg
15:30

11:30 Baden-Baden 11:30 Baden-Baden
15:35

11:30 Lincoln 11:30 Lincoln
15:40

11:30 Reutlingen 11:30 Reutlingen
15:40

11:30 Tubingen 11:30 Tubingen
15:45

11:30 Sheffield 11:30 Sheffield
15:50

11:30 Balingen 11:30 Balingen
15:50

11:30 Albstadt 11:30 Albstadt
15:55

11:30 Manchester 11:30 Manchester
16:00

11:30 Villingen-Schwenningen 11:30 Villingen-Schwenningen
16:00

11:30 Linz 11:30 Linz
16:00

11:30 Altenburg 11:30 Altenburg
16:00

11:30 Biberach an der Riß 11:30 Biberach an der Riß
16:05

11:30 Warrington 11:30 Warrington
16:10

11:30 Singen 11:30 Singen
16:10

11:30 Liverpool 11:30 Liverpool
16:20

11:30 Memmingen 11:30 Memmingen
16:20

11:30 Chester 11:30 Chester
16:30

11:30 Ravensburg 11:30 Ravensburg
16:30

11:30 Bregenz 11:30 Bregenz
16:30

11:30 Chemnitz 11:30 Chemnitz
16:30

11:30 Stoke on Trent 11:30 Stoke on Trent
16:40

11:30 Kempten 11:30 Kempten
16:40

11:30 Plauen 11:30 Plauen
16:40

11:30 Derby 11:30 Derby
16:50

11:30 Starnberg 11:30 Starnberg
16:50

11:30 Rosenheim 11:30 Rosenheim
16:55

11:30 Nottingham 11:30 Passau 11:30 Passau 11:30 Nottingham
17:00

11:30 Munchen 11:30 Munchen
17:00

11:30 Innsbruck 11:30 Innsbruck
17:00

11:30 Dachau 11:30 Dachau
17:05

11:30 Wolverhampton 11:30 Wolverhampton
17:10

11:30 Erding 11:30 Erding
17:10

11:30 Birmingham 11:30 Birmingham
17:15

11:30 Coventry 11:30 Coventry
17:20

11:30 Freising 11:30 Freising
17:20

11:30 Boston 11:30 Boston
17:25

11:30 Grantham 11:30 Grantham
17:30

11:30 Landshut 11:30 Landshut
17:30

11:30 Leicester 11:30 Leicester
17:40

11:30 Degendorf 11:30 Degendorf
17:40

11:30 Trieste 11:30 Trieste
17:55

11:30 Peterborough 11:30 Peterborough
17:55

11:30 Corby 11:30 Corby
18:00

11:30 Passau 11:30 Passau
18:00

11:30 Kufstein 11:30 Kufstein
18:00

11:30 Pirna 11:30 Pirna
18:00

11:30 Teplice 11:30 Teplice
18:05

11:30 Kettering 11:30 Kettering
18:10

11:30 Praga 11:30 Praga
18:10

11:30 Bedford 11:30 Bedford
18:20

11:30 Luton 11:30 Luton
18:25

11:30 Winchester 11:30 Winchester
18:40

11:30 Basingstoke 11:30 Basingstoke
18:50

11:30 Reading 11:30 Reading
18:55

11:30 Oxford 11:30 Oxford
19:00

11:30 Wels 11:30 Wels
19:00

11:30 Jihlava 11:30 Jihlava
19:00

11:30 Newport 11:30 Newport
19:10

11:30 Cardiff 11:30 Cardiff
19:20

11:30 Bath 11:30 Bath
19:30

11:30 Plymouth 11:30 Plymouth
19:40

11:30 Brighton 11:30 Brighton
19:50

11:30 Worcester 11:30 Worcester
19:55

11:30 Hereford 11:30 Hereford 11:30 Linz 11:30 Linz
20:00

11:30 Melk 11:30 Melk
20:00

11:30 Praga 11:30 Praga
20:00

11:30 Gloucester 11:30 Gloucester
20:10

11:30 Sankt Polten 11:30 Sankt Polten
20:10

11:30 Swansea 11:30 Swansea
20:20

11:30 Braunau am Inn 11:30 Braunau am Inn
20:20

11:30 Weston-super-Mare 11:30 Weston-super-Mare
20:30

11:30 Wolfsberg 11:30 Wolfsberg
20:30

11:30 Swindon 11:30 Swindon
20:35

11:30 Bristol 11:30 Bristol
20:40

11:30 Amstetten 11:30 Amstetten
20:40

11:30 Torquay 11:30 Torquay
20:45

11:30 Exeter 11:30 Exeter
20:50

11:30 Neustadt 11:30 Neustadt
20:50

11:30 Bournemouth 11:30 Bournemouth
20:55

11:30 Ljubljana 11:30 Ljubljana
21:00

11:30 Portsmouth 11:30 Portsmouth
21:00

11:30 Wels 11:30 Wels
21:00

11:30 Weitra 11:30 Weitra
21:00

11:30 Jihlava 11:30 Jihlava
21:00

11:30 Worthing 11:30 Worthing
21:10

11:30 Gmunden 11:30 Gmunden
21:10

11:30 Eastbourne 11:30 Eastbourne
21:20

11:30 Waidhofen an der Thaya 11:30 Waidhofen an der Thaya
21:20

11:30 Norwich 11:30 Norwich
21:25

11:30 Cambridge 11:30 Cambridge
21:30

11:30 Langau 11:30 Langau
21:30

11:30 Ipswich 11:30 Ipswich
21:35

11:30 Colchester 11:30 Colchester
21:40

11:30 Zwettl Stadt 11:30 Zwettl Stadt
21:40

11:30 Chelmsford 11:30 Chelmsford
21:45

11:30 Canterbury 11:30 Canterbury
21:50

11:30 Krems an der Donau 11:30 Krems an der Donau
21:50

11:30 Londra 11:30 Londra
21:55

11:30 Wels 11:30 Wels
22:00

11:30 Amstetten 11:30 Amstetten
22:00

11:30 Stockerau 11:30 Stockerau
22:00

11:30 Brno 11:30 Brno
22:00

11:30 Folkestone 11:30 Folkestone
22:10

11:30 Dover 11:30 Amstetten 11:30 Amstetten 11:30 Dover
22:20

11:30 Melk 11:30 Melk
23:00

11:30 Viena 11:30 Viena
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.