Centru - Mersul autobuzelor Gheorgheni Harghita Romania

Centru

Gheorgheni, Romania

Plecări
Ora Către
11:20 Mega Travel
03:35 Monmouth 03:15 Telford 03:05 Nuneaton 02:45 Leicester 02:25 Dorchester 09:30 Trier 02:05 Wellington 23:35 Wellingborough 01:30 Bristol 14:00 Mouscron 01:10 Stratford-upon-Avon 12:30 Liege 04:40 Kingston upon Hull 23:15 Corby 04:05 Doncaster 22:50 Norwich 03:50 Lincoln 22:40 Southampton 04:10 Exeter 22:30 Portsmouth 21:55 Newbury 21:45 Bicester 21:00 Luton 20:45 Horsham 20:35 Farnborough 19:00 Ashford 23:00 Nickelsdorf 03:30 Ross on Wye 22:18 Wolverhampton 03:00 Coventry 02:40 Grantham 02:20 Weymouth 06:00 Kaiserslautern 02:00 Taunton 23:20 Kettering 01:25 Gloucester 22:27 Northampton 00:00 Warwick 04:35 Nurnberg 04:30 Liverpool 15:00 Calais 04:00 Sheffield 22:55 Fakenham 03:45 Cardiff 22:45 Thetford 22:00 Andover 23:50 Banbury 21:20 Basingstoke 21:10 Aylesbury 20:50 Colchester 20:00 Londra 19:20 Canterbury 07:00 Mannheim 03:25 Hereford 03:10 Burton upon Trent 02:55 Derby 02:35 Boston 02:15 Bournemouth 23:25 Rothwell 01:50 Weston-super-Mare 14:30 Lille 01:20 Cheltenham 23:45 Rugby 04:35 Harrogate 23:05 Wisbech 04:20 Manchester 18:00 Dover 01:35 Stoke on Trent 23:00 King's Lynn 03:40 Newport 22:20 Brighton 22:15 Winchester 21:35 Bedford 21:25 Ipswich 21:15 Reading 20:25 Harlow 20:15 Basildon 19:30 Maidstone 05:50 Heilbronn 03:20 Worcester 22:17 Birmingham 02:50 Nottingham 02:30 Spalding 10:30 Luxembourg 02:10 Yeovil 23:30 Market Harborough 01:45 Bath 14:20 Tourcoing 01:15 Evesham 13:30 Bruxelles 04:33 York 23:10 Peterborough 04:15 Leeds 18:30 Folkestone 03:55 Chesterfield 22:35 Fareham 00:00 Portsmouth 22:25 Chichester 21:50 Oxford 21:40 Milton Keynes 21:30 Cambridge 20:40 Crawley 20:30 Bracknell 20:20 Chelmsford 01:30 Passau 03:30 Regensburg
14:50
08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 09:30 Udine 15:00 Prato 18:00 Orte 21:30 Casino 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 10:45 Mestre 11:30 Padova 16:30 Arezzo 20:30 Frosinone 22:30 Napoli 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 03:55 Rende 07:00 Pince 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona
14:50
17:45 Ungheni
Sosiri
De la Ora

09:30 Napoli
00:00

09:30 Mercato San Severino
00:10

09:30 Nola
00:20

09:30 Casino
01:00

09:30 Ceprano
01:15

09:30 Frosinone
01:30

09:30 Roma
02:30

09:30 Orte
03:15

09:30 Orvieto
03:45

06:30 Ungheni
04:00

09:30 Arezzo
04:40

09:30 Firenze
05:30

09:30 Prato
05:45

09:30 Trapani
06:00

09:30 Bologna
06:45

09:30 Alcamo
07:00

09:30 Ungheni
07:00

09:30 Castellammare del Golfo
07:30

09:30 Ferrara
07:40

09:30 Partinico
08:00

09:30 Padova
08:40

09:30 Mestre 09:30 Venetia
09:00

09:30 Mestre
09:05

09:30 Pordenone
09:20

09:30 Latisana
09:30

09:30 Trieste
09:50

09:30 Palermo
10:00

09:30 Gonars
10:15

09:30 Verona 09:30 Udine 09:30 Portogruaro
10:30

09:30 Cefalu
11:00

09:30 Tusa
11:15

09:30 Plezzo di Tarvisio
11:30

09:30 Santo Stefano di Camastra
12:00

09:30 Sant'Agata di Militello 09:30 Villach
12:30

09:30 Rocca di Capri Leone
12:40

09:30 Brolo
12:50

09:30 Falcone
13:00

09:30 Patti
13:15

09:30 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

09:30 Milazzo
14:00

09:30 Messina
15:00

09:30 Pince 09:30 Reggio di Calabria
16:00

09:30 Villa San Giovanni
16:05

09:30 Rosarno
16:45

09:30 Lamezia Terme
17:45

09:30 Falerna
17:55

09:30 Cosenza
18:40

09:30 Lauria Inferiore
20:00

09:30 Lagonegro
20:20

09:30 Sala Consilina
20:45

09:30 Polla
21:00

09:30 Contursi
21:10

09:30 Campania
21:20

09:30 Eboli
21:30

09:30 Battipaglia
22:00

09:30 Pontecagnano
22:15

09:30 Salerno
22:30

09:30 Montoro
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.