Centru - Mersul autobuzelor Gheorgheni Harghita Romania

Centru

Gheorgheni, Romania

Plecări
Ora Către
11:20
22:55 Fakenham 22:45 Thetford 22:00 Andover 23:50 Banbury 21:20 Basingstoke 21:10 Aylesbury 20:50 Colchester 20:00 Londra 19:20 Canterbury 23:00 Nickelsdorf 03:35 Monmouth 03:15 Telford 03:05 Nuneaton 02:45 Leicester 02:25 Dorchester 06:00 Kaiserslautern 23:20 Kettering 22:27 Northampton 04:35 Nurnberg 15:00 Calais 03:50 Lincoln 04:10 Exeter 02:05 Wellington 01:30 Bristol 01:10 Stratford-upon-Avon 04:40 Kingston upon Hull 04:05 Doncaster 23:00 King's Lynn 22:20 Brighton 22:15 Winchester 21:35 Bedford 21:25 Ipswich 21:15 Reading 20:25 Harlow 20:15 Basildon 19:30 Maidstone 07:00 Mannheim 03:30 Ross on Wye 22:18 Wolverhampton 03:00 Coventry 02:40 Grantham 02:20 Weymouth 23:25 Rothwell 14:30 Lille 23:45 Rugby 23:05 Wisbech 18:00 Dover 04:00 Sheffield 03:45 Cardiff 02:00 Taunton 01:25 Gloucester 00:00 Warwick 04:30 Liverpool 22:35 Fareham 22:25 Chichester 21:50 Oxford 21:40 Milton Keynes 21:30 Cambridge 20:40 Crawley 20:30 Bracknell 20:20 Chelmsford 01:30 Passau 05:50 Heilbronn 03:25 Hereford 03:10 Burton upon Trent 02:55 Derby 02:35 Boston 10:30 Luxembourg 02:15 Bournemouth 23:30 Market Harborough 14:20 Tourcoing 13:30 Bruxelles 23:10 Peterborough 18:30 Folkestone 01:35 Stoke on Trent 03:40 Newport 01:50 Weston-super-Mare 01:20 Cheltenham 04:35 Harrogate 04:20 Manchester 22:40 Southampton 22:30 Portsmouth 21:55 Newbury 21:45 Bicester 21:00 Luton 20:45 Horsham 20:35 Farnborough 19:00 Ashford 23:30 Viena 03:30 Regensburg 03:20 Worcester 22:17 Birmingham 02:50 Nottingham 02:30 Spalding 09:30 Trier 23:35 Wellingborough 14:00 Mouscron 12:30 Liege 23:15 Corby 22:50 Norwich 03:55 Chesterfield 00:00 Portsmouth 02:10 Yeovil 01:45 Bath 01:15 Evesham 04:33 York 04:15 Leeds
14:50
23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 07:00 Pince 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 21:30 Casino 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 09:30 Udine 15:00 Prato 18:00 Orte 22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:30 Napoli 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 10:45 Mestre 11:30 Padova 16:30 Arezzo 20:30 Frosinone
14:50
17:45 Ungheni
Sosiri
De la Ora

09:30 Napoli 09:30 Napoli 09:30 San Michele di Serino
00:00

09:30 Mercato San Severino 09:30 Atripalda 09:30 Mercato San Severino
00:10

09:30 Acerno
00:15

09:30 Nola 09:30 Montecorvino Rovella 09:30 Nola
00:20

09:30 Contursi
00:25

09:30 Controne
00:30

09:30 Campania
00:40

09:30 Agropoli
00:50

09:30 Capaccio
00:55

09:30 Bellizzi Irpino 09:30 Casino 09:30 Casino
01:00

09:30 Pontecagnano
01:05

09:30 Ceprano 09:30 Ceprano
01:15

09:30 Frosinone 09:30 Frosinone
01:30

09:30 Torino
01:45

09:30 Moncalieri
01:55

09:30 Alba
02:05

09:30 Casale Monferrato
02:15

09:30 San Germano Vercellese
02:25

09:30 Roma 09:30 Roma
02:30

09:30 Moncalvo
02:35

09:30 Asti
02:45

09:30 Alessandria
02:55

09:30 Voghera
03:05

09:30 Orte 09:30 Pavia 09:30 Orte
03:15

09:30 Stradella
03:25

09:30 Castel San Giovanni
03:35

09:30 Orvieto 09:30 Orvieto 09:30 Piacenza
03:45

09:30 Caorso
03:55

06:30 Ungheni
04:00

09:30 Cremona
04:05

09:30 Minerbe
04:15

09:30 Ghedi
04:25

09:30 Chivasso
04:35

09:30 Arezzo 09:30 Arezzo 09:30 Paceco
04:40

09:30 Santhia 09:30 Marausa
04:45

09:30 Spasu
04:55

09:30 Marsala
05:00

09:30 Biandrate
05:05

09:30 Novara
05:15

09:30 Arluno
05:25

09:30 Firenze 09:30 Firenze
05:30

09:30 Pero 09:30 Strasatti
05:35

09:30 Mazara del Vallo
05:40

09:30 Prato 09:30 Prato 09:30 Milano
05:45

09:30 Monza
05:55

09:30 Trapani 09:30 Trapani 09:30 Menfi
06:00

09:30 Trezzo sull'Adda
06:05

09:30 Sciacca 09:30 Dalmine
06:15

09:30 Bergamo
06:25

09:30 Rovato
06:35

09:30 Bologna 09:30 Ospitaletto 09:30 Bologna 09:30 Caltabellotta
06:45

09:30 Brescia
06:55

09:30 Alcamo 09:30 Ribera 09:30 Alcamo
07:00

09:30 Ungheni
07:00

09:30 Villa Nuova
07:05

09:30 Peschiera
07:15

09:30 Sommacampagna
07:25

09:30 Castelvetrano 09:30 Castellammare del Golfo 09:30 Castellammare del Golfo
07:30

09:30 Verona
07:35

09:30 Ferrara 09:30 Ferrara
07:40

09:30 San Bonifacio 09:30 Campobello di Mazara
07:50

09:30 Santa Ninfa 09:30 Partinico 09:30 Partinico
08:00

09:30 Salemi
08:15

09:30 Partanna
08:20

09:30 Vicenza
08:25

09:30 Grisignano di Zocco
08:35

09:30 Padova 09:30 Padova
08:40

09:30 Venetia 09:30 Mestre 09:30 Venetia 09:30 Mestre
09:00

09:30 Mestre 09:30 Mestre
09:05

09:30 Pordenone 09:30 Pordenone
09:20

09:30 Latisana 09:30 Latisana
09:30

09:30 Trieste 09:30 Trieste
09:50

09:30 Palermo 09:30 Palermo
10:00

09:30 Gonars 09:30 Gonars
10:15

09:30 Verona 09:30 Verona 09:30 Udine 09:30 Portogruaro 09:30 Udine 09:30 Portogruaro
10:30

09:30 Cefalu 09:30 Cefalu
11:00

09:30 Tusa 09:30 Tusa
11:15

09:30 Plezzo di Tarvisio 09:30 Plezzo di Tarvisio
11:30

09:30 Santo Stefano di Camastra 09:30 Santo Stefano di Camastra
12:00

09:30 Sant'Agata di Militello 09:30 Villach 09:30 Sant'Agata di Militello 09:30 Villach
12:30

09:30 Rocca di Capri Leone 09:30 Rocca di Capri Leone
12:40

09:30 Brolo 09:30 Brolo
12:50

09:30 Falcone 09:30 Falcone
13:00

09:30 Patti 09:30 Patti
13:15

09:30 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:30 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

09:30 Milazzo 09:30 Milazzo
14:00

09:30 Messina 09:30 Messina
15:00

09:30 Pince 09:30 Reggio di Calabria 09:30 Pince 09:30 Reggio di Calabria
16:00

09:30 Villa San Giovanni 09:30 Villa San Giovanni
16:05

09:30 Rosarno 09:30 Rosarno
16:45

09:30 Lamezia Terme 09:30 Lamezia Terme
17:45

09:30 Falerna 09:30 Falerna
17:55

09:30 Cosenza 09:30 Cosenza
18:40

09:30 Lauria Inferiore 09:30 Lauria Inferiore
20:00

09:30 Lagonegro 09:30 Lagonegro
20:20

09:30 Sala Consilina 09:30 Sala Consilina
20:45

09:30 Polla 09:30 Polla
21:00

09:30 Contursi 09:30 Contursi
21:10

09:30 Campania 09:30 Campania
21:20

09:30 Eboli 09:30 Eboli
21:30

09:30 Battipaglia 09:30 Battipaglia
22:00

09:30 Pontecagnano 09:30 Battipaglia 09:30 Pontecagnano
22:15

09:30 Salerno 09:30 Salerno
22:30

09:30 Avellino
22:33

09:30 Mercogliano
22:35

09:30 Baiano
22:45

09:30 Monteforte Irpino
22:50

09:30 Nola
22:55

09:30 Marigliano 09:30 Montoro 09:30 Montoro
23:00

09:30 Torre del Greco
23:05

09:30 Scafati
23:10

09:30 Nocera Superiore
23:15

09:30 Baronissi
23:20

09:30 Fisciano
23:25

09:30 Mercato San Severino
23:30

09:30 Solofra
23:35

09:30 Montoro
23:45

09:30 Sala
23:50

09:30 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.