Statie Galati - Mersul autobuzelor Galati Galati Romania

Statie Galati

Galati, Romania

Adresă: necunoscuta

Plecări
Ora Către
03:00
06:30 Mestre 06:00 Venetia 11:00 Milano 08:30 Verona 05:00 Udine 13:15 Biella 13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 02:00 Graz 11:30 Novara 09:00 Desenzano 08:30 Verona 13:00 Torino 05:00 Udine 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 02:00 Graz 11:45 Santhia 09:30 Brescia 07:00 Padova 23:30 Viena 06:30 Mestre 11:00 Milano 07:30 Vicenza 11:45 Santhia 02:00 Graz 09:30 Brescia 07:00 Padova 23:30 Viena 11:30 Novara 09:00 Desenzano 06:00 Venetia 12:30 Ivrea 13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:00 Padova 11:30 Novara 23:30 Viena 09:00 Desenzano 06:00 Venetia 12:30 Ivrea 06:30 Mestre 11:00 Milano 08:30 Verona 05:00 Udine 13:15 Biella 11:45 Santhia 09:30 Brescia
03:00
08:30 Reggio nell'Emilia 10:00 Piacenza 11:15 Tortona 14:15 Fossano 14:15 Mondovi 02:00 Graz 11:00 Voghera 12:45 Torino 05:00 Udine 08:30 Reggio nell'Emilia 10:00 Piacenza 11:15 Tortona 14:15 Fossano 02:00 Graz 15:30 Savona 08:45 Parma 11:45 Alessandria 08:30 Reggio nell'Emilia 06:30 Padova 10:00 Piacenza 23:30 Viena 11:15 Tortona 14:15 Fossano 02:00 Graz 15:30 Savona 08:45 Parma 11:45 Alessandria 06:30 Padova 23:30 Viena 14:15 Ceva 06:30 Mestre 12:00 Asti 15:30 Savona 06:00 Venetia 08:45 Parma 07:30 Modena 11:45 Alessandria 06:30 Padova 23:30 Viena 14:15 Ceva 06:30 Mestre 12:00 Asti 06:00 Venetia 07:30 Modena 14:15 Mondovi 11:00 Voghera 12:45 Torino 14:15 Ceva 05:00 Udine 06:30 Mestre 12:00 Asti 06:00 Venetia 07:30 Modena 14:15 Mondovi 11:00 Voghera 12:45 Torino 05:00 Udine
03:00
10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta 02:00 Graz 06:30 Mestre 10:00 Arezzo 23:30 Viena 12:00 Roma 06:30 Padova 14:15 Caserta 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 02:00 Graz 06:30 Mestre 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli 05:00 Udine 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 02:00 Graz 12:45 Valmontone 06:30 Mestre 15:30 Napoli 10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta 05:00 Udine 07:30 Ferrara 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone 06:00 Venetia 08:30 Bologna 11:15 Orte 05:00 Udine 14:15 Frosinone 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli 06:00 Venetia 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 23:30 Viena 06:30 Padova 08:45 Firenze 11:45 Giove 06:00 Venetia 14:15 Cassino 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone 23:30 Viena 06:30 Padova
03:00
16:30 Dover 14:00 Brugge 18:40 Londra 13:30 Gent 18:40 Londra 13:30 Gent 15:30 Calais 16:30 Dover 14:00 Brugge 16:30 Dover 14:00 Brugge 16:50 Dartford 18:25 Londra 15:30 Calais 15:30 Calais 18:40 Londra 13:30 Gent 16:50 Dartford 18:25 Londra 16:50 Dartford 18:25 Londra
03:00
02:30 Melk 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 04:00 Suben 02:00 Sankt Polten 11:30 Aachen 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 02:30 Melk 11:30 Aachen 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 02:00 Sankt Polten 13:30 Bruxelles 09:30 Bonn 05:00 Regensburg 03:30 Haag 00:30 Viena 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 04:00 Suben 02:00 Sankt Polten 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 04:00 Suben 00:30 Viena 11:45 Liege 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 03:00 Linz 13:30 Bruxelles 09:30 Bonn 05:00 Regensburg 03:30 Haag 00:30 Viena 13:30 Bruxelles 09:30 Bonn 05:00 Regensburg 03:30 Haag 11:30 Aachen 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 02:30 Melk 11:45 Liege 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 03:00 Linz 11:45 Liege 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 03:00 Linz
03:00
06:00 Nurnberg 19:45 Toddington 01:00 Bangor 05:00 Regensburg 10:45 Koln 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg 10:45 Koln 01:30 Holyhead 07:00 Wurzburg 10:45 Koln 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg 09:30 Bonn 04:15 Passau 07:00 Wurzburg 09:30 Bonn 04:15 Passau 06:00 Dublin 09:30 Bonn 04:15 Passau 07:00 Wurzburg 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 06:00 Dublin 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 06:00 Dublin 19:45 Toddington 01:00 Bangor 05:00 Regensburg 19:45 Toddington 01:00 Bangor 05:00 Regensburg
03:00
14:30 Cluj Napoca
03:00
23:30 Derby 22:30 Northampton 04:00 Preston 23:00 Birmingham 23:30 Nottingham 03:00 Manchester 23:30 Derby 22:30 Northampton 04:00 Preston 04:30 Warrington 01:00 Sheffield 22:00 Luton 04:30 Warrington 23:30 Derby 22:30 Northampton 04:00 Preston 01:00 Sheffield 22:00 Luton 05:00 Liverpool 01:00 Doncaster 02:00 Leeds 05:00 Liverpool 01:00 Sheffield 22:00 Luton 04:30 Warrington 01:00 Doncaster 02:00 Leeds 23:00 Birmingham 23:30 Nottingham 03:00 Manchester 01:00 Doncaster 02:00 Leeds 05:00 Liverpool 23:00 Birmingham 23:30 Nottingham 03:00 Manchester
03:00
23:30 Viena 02:00 Graz 07:00 Padova 07:30 Vicenza 09:30 Brescia 10:30 Bergamo 11:45 Santhia 13:00 Torino 14:30 Mondovi 14:30 Ceva 02:00 Graz 07:30 Vicenza 10:30 Bergamo 13:00 Torino 14:30 Ceva 02:00 Graz 05:00 Udine 07:30 Vicenza 08:30 Verona 10:30 Bergamo 11:00 Milano 13:00 Torino 06:30 Mestre 14:30 Ceva 15:45 Savona 05:00 Udine 08:30 Verona 11:00 Milano 06:30 Mestre 15:45 Savona 05:00 Udine 06:00 Venetia 08:30 Verona 09:00 Desenzano 11:00 Milano 11:30 Novara 06:30 Mestre 14:30 Fossano 15:45 Savona 16:30 Genova 06:00 Venetia 09:00 Desenzano 11:30 Novara 14:30 Fossano 16:30 Genova 23:30 Viena 06:00 Venetia 07:00 Padova 09:00 Desenzano 09:30 Brescia 11:30 Novara 11:45 Santhia 14:30 Fossano 14:30 Mondovi 16:30 Genova 23:30 Viena 07:00 Padova 09:30 Brescia 11:45 Santhia 14:30 Mondovi
04:00 Romfour
16:00 Cornitel
04:30 Trans Lucian SRL
05:00 Cismele
04:30
23:00 Bors
05:13
05:29 Branistea 05:45 V.Alecsandri
05:20
06:50 Zarnesti 06:05 Targu Bujor
05:25
06:00 Vasile Alecsandri
05:28
06:00 V.Alecsandri 05:44 Branistea
05:43
05:58 Branistea 06:15 V.Alecsandri
05:55 Trans Lucian SRL
06:25 Cismele
05:58
06:14 Branistea 06:30 V.Alecsandri
06:00
07:30 Craiesti 06:45 Targu Bujor
06:00
06:22 Schela 06:45 Negrea
06:00
06:35 Vasile Alecsandri
06:13
06:29 Branistea 06:45 V.Alecsandri
06:28
06:44 Branistea 07:00 V.Alecsandri
06:30 Stefu Ion SRL
07:25 Fantanele
06:30 Stefu Ion SRL
08:45 Certesti
06:30
07:05 Vasile Alecsandri
06:40
07:23 Chiraftei 06:56 Draculesti
06:43
07:15 V.Alecsandri 06:59 Branistea
06:45 Stefu Ion SRL
07:35 Pechea
06:50
07:25 Vasile Alecsandri
06:58
07:14 Branistea 07:30 V.Alecsandri
07:00
07:30 Cuca 08:00 Baleni
07:00
07:22 Schela 07:45 Negrea
07:00 Totosan SRL
07:45 Mastacani
07:00 Stefu Ion SRL
07:50 Pechea
07:00
09:15 Beresti Sat
07:10
07:45 Vasile Alecsandri
07:13
07:29 Branistea 07:45 V.Alecsandri
07:15
07:37 Tulucesti 08:00 Stoicani
07:15 Danixmond Tur
08:45 Baneasa
07:15 Romcoris SRL
08:45 Costache Negri
07:20
08:35 Targu Bujor
07:28
07:44 Branistea 08:00 V.Alecsandri
07:30
10:00 Vadeni 08:45 Beresti Sat
07:30 Stefu Ion SRL
08:25 Fantanele
07:30 Trans Lucian SRL
08:00 Cismele
07:30 Stefu Ion SRL
10:15 Adam
07:35 Stefu Ion SRL
08:25 Pechea
07:35
08:10 Vasile Alecsandri
07:40 Stefu Ion SRL
09:25 Draguseni
07:43
08:15 V.Alecsandri 07:59 Branistea
07:55
09:10 Targu Bujor
07:58
08:14 Branistea 08:30 V.Alecsandri
08:00
08:45 Stoicani 08:22 Tulucesti
08:00
08:45 Negrea 08:22 Schela
08:00 Danixmond Tur
09:00 Oancea
08:00 Stefu Ion SRL
08:50 Pechea
08:00 Stefu Ion SRL
08:20 Tulucesti
08:05
08:40 Vasile Alecsandri
08:13
08:29 Branistea 08:45 V.Alecsandri
08:15 Stefu Ion SRL
09:05 Pechea
08:20
09:35 Targu Bujor
08:28
08:44 Branistea 09:00 V.Alecsandri
08:30
09:15 Stoicani 08:52 Tulucesti
08:30 Stefu Ion SRL
09:20 Pechea
08:35
09:10 Vasile Alecsandri
08:43
09:15 V.Alecsandri 08:59 Branistea
08:45
09:07 Tulucesti 09:30 Stoicani
08:45 Stefu Ion SRL
09:35 Pechea
08:50
10:05 Targu Bujor
08:58
09:14 Branistea 09:30 V.Alecsandri
09:00
09:45 Negrea 09:22 Schela
09:00 Stefu Ion SRL
09:50 Pechea
09:00 Stefu Ion SRL
11:00 Calmatui
09:05
09:40 Vasile Alecsandri
09:13
09:29 Branistea 09:45 V.Alecsandri
09:15
09:37 Tulucesti 10:00 Stoicani
09:15 Stefu Ion SRL
10:05 Pechea
09:15 Trans Lucian SRL
09:45 Cismele
09:20
10:35 Targu Bujor
09:28
09:44 Branistea 10:00 V.Alecsandri
09:30
10:15 Stoicani 09:52 Tulucesti
09:30 Danixmond Tur
10:30 Oancea
09:30 Stefu Ion SRL
10:20 Pechea
09:35
10:10 Vasile Alecsandri
09:43
10:15 V.Alecsandri 09:59 Branistea
09:45
10:30 Stoicani 10:07 Tulucesti
09:45
10:45 Baleni 10:15 Cuca
09:45 Stefu Ion SRL
10:35 Pechea
09:55
11:10 Targu Bujor
09:58
10:14 Branistea 10:30 V.Alecsandri
10:00 Stefu Ion SRL
10:50 Pechea
10:00 Stefu Ion SRL
10:20 Tulucesti
10:05
10:40 Vasile Alecsandri
10:13
10:29 Branistea 10:45 V.Alecsandri
10:15
10:37 Tulucesti 11:00 Stoicani
10:20
11:35 Targu Bujor
10:20 Edy Com SRL
12:45 Aldesti
10:28
10:44 Branistea 11:00 V.Alecsandri
10:30 Totosan SRL
11:15 Mastacani
10:30 Stefu Ion SRL
11:25 Fantanele
10:30 Stefu Ion SRL
11:20 Pechea
10:30 Trans Lucian SRL
11:50 Pechea
10:30 Trans Lucian SRL
11:00 Cismele
10:35
11:10 Vasile Alecsandri
10:43
11:15 V.Alecsandri 10:59 Branistea
10:45 Stefu Ion SRL
11:35 Pechea
10:50
12:05 Targu Bujor
10:58
11:14 Branistea 11:30 V.Alecsandri
11:00
11:53 Chiraftei 11:26 Draculesti
11:00
12:00 Baleni 11:29 Cuca
11:00
11:52 Cuca 12:45 Maciseni
11:00
11:45 Negrea 11:22 Schela
11:00 Danixmond Tur
12:30 Baneasa
11:00 Stefu Ion SRL
11:50 Pechea
11:05
11:40 Vasile Alecsandri
11:10 Stefu Ion SRL
12:55 Draguseni
11:13
11:29 Branistea 11:45 V.Alecsandri
11:15
11:37 Tulucesti 12:00 Stoicani
11:28
11:44 Branistea 12:00 V.Alecsandri
11:30
12:15 Targu Bujor 13:00 Craiesti
11:30
11:52 Schela 12:15 Negrea
11:30
12:45 Targu Bujor
11:30 Stefu Ion SRL
12:20 Pechea
11:35
12:10 Vasile Alecsandri
11:43
12:15 V.Alecsandri 11:59 Branistea
11:58
12:14 Branistea 12:30 V.Alecsandri
12:00
12:45 Stoicani 12:22 Tulucesti
12:00 Danixmond Tur
13:00 Oancea
12:00 Stefu Ion SRL
12:50 Pechea
12:00
14:15 Beresti Sat
12:00 Stefu Ion SRL
12:20 Tulucesti
12:00
14:00 Tecuci 13:00 Pechea
12:05
12:40 Vasile Alecsandri
12:13
12:28 Branistea 12:45 V.Alecsandri
12:15 Stefu Ion SRL
13:05 Pechea
12:25
13:40 Targu Bujor
12:28
12:44 Branistea 13:00 V.Alecsandri
12:30 Stefu Ion SRL
13:25 Fantanele
12:30 Stefu Ion SRL
13:20 Pechea
12:30 Trans Lucian SRL
13:00 Cismele
12:35
13:10 Vasile Alecsandri
12:43
13:15 V.Alecsandri 12:59 Branistea
12:45 Stefu Ion SRL
13:35 Pechea
12:50
14:05 Targu Bujor
12:58
13:13 Branistea 13:30 V.Alecsandri
13:00
13:45 Stoicani 13:22 Tulucesti
13:00
13:45 Negrea 13:22 Schela
13:00 Stefu Ion SRL
13:50 Pechea
13:05
13:40 Vasile Alecsandri
13:13
13:29 Branistea 13:45 V.Alecsandri
13:15
14:15 Baleni 13:45 Cuca
13:15
14:30 Targu Bujor
13:15 Danixmond Tur
14:45 Baneasa
13:28
13:44 Branistea 14:00 V.Alecsandri
13:30
13:52 Tulucesti 14:15 Stoicani
13:30 Stefu Ion SRL
14:20 Pechea
13:30 Trans Lucian SRL
14:00 Cismele
13:35
14:10 Vasile Alecsandri
13:40
14:55 Targu Bujor
13:43
14:15 V.Alecsandri 13:58 Branistea
13:45 Stefu Ion SRL
14:35 Pechea
13:58
14:14 Branistea 14:30 V.Alecsandri
14:00
14:22 Tulucesti 14:45 Stoicani
14:00
14:45 Negrea 14:22 Schela
14:00 Totosan SRL
14:45 Mastacani
14:00 Danixmond Tur
15:00 Oancea
14:00 Stefu Ion SRL
14:20 Tulucesti
14:05
15:20 Targu Bujor
14:05
14:40 Vasile Alecsandri
14:13
14:29 Branistea 14:45 V.Alecsandri
14:15 Stefu Ion SRL
15:05 Pechea
14:25
15:40 Targu Bujor
14:25
15:00 Vasile Alecsandri
14:28
14:43 Branistea 15:00 V.Alecsandri
14:30 Stefu Ion SRL
15:20 Pechea
14:30
16:15 Radesti
14:43
15:15 V.Alecsandri 14:59 Branistea
14:45
16:00 Beresti Sat 17:15 Vadeni
14:45
15:20 Vasile Alecsandri
14:58
15:14 Branistea 15:30 V.Alecsandri
15:00
15:45 Targu Bujor 16:30 Zarnesti
15:00
15:30 Cuca 16:00 Baleni
15:00
15:45 Negrea 15:22 Schela
15:00 Danixmond Tur
16:00 Oancea
15:00 Stefu Ion SRL
15:50 Pechea
15:00 Trans Lucian SRL
15:30 Cismele
15:00
17:15 Beresti Sat
15:00 Stefu Ion SRL
17:30 Cotoroaia
15:00 Stefu Ion SRL
17:00 Calmatui
15:05
15:40 Vasile Alecsandri
15:13
15:28 Branistea 15:45 V.Alecsandri
15:15 Stefu Ion SRL
17:00 Draguseni
15:15 Stefu Ion SRL
16:05 Pechea
15:15
17:30 Beresti Sat
15:15 Romcoris SRL
16:45 Costache Negri
15:25
16:00 Vasile Alecsandri
15:28
15:44 Branistea 16:00 V.Alecsandri
15:30 Stefu Ion SRL
16:25 Fantanele
15:30 Stefu Ion SRL
16:20 Pechea
15:43
16:15 V.Alecsandri 15:59 Branistea
15:45
16:20 Vasile Alecsandri
15:50
17:05 Targu Bujor
15:58
16:14 Branistea 16:30 V.Alecsandri
16:00
16:53 Chiraftei 16:26 Draculesti
16:00 Stefu Ion SRL
16:50 Pechea
16:00 Stefu Ion SRL
16:20 Tulucesti
16:05
16:40 Vasile Alecsandri
16:13
16:29 Branistea 16:45 V.Alecsandri
16:15
17:00 Stoicani 16:37 Tulucesti
16:15
17:30 Targu Bujor
16:15 Totosan SRL
17:00 Mastacani
16:15 Stefu Ion SRL
17:05 Pechea
16:25
17:00 Vasile Alecsandri
16:28
16:44 Branistea 17:00 V.Alecsandri
16:30
17:15 Stoicani 16:52 Tulucesti
16:30
17:30 Baleni 17:00 Cuca
16:30 Stefu Ion SRL
17:25 Fantanele
16:30 Stefu Ion SRL
17:20 Pechea
16:30
18:30 Beresti Sat
16:43
17:15 V.Alecsandri 16:59 Branistea
16:45 Stefu Ion SRL
17:35 Pechea
16:45 Trans Lucian SRL
18:05 Pechea
16:45 Trans Lucian SRL
17:15 Cismele
16:45
17:20 Vasile Alecsandri
16:58
17:14 Branistea 17:30 V.Alecsandri
17:00
17:22 Tulucesti 17:45 Stoicani
17:00
18:45 Maciseni 17:52 Cuca
17:00
17:22 Schela 17:45 Negrea
17:00 Danixmond Tur
18:00 Oancea
17:00 Danixmond Tur
18:30 Baneasa
17:00 Edy Com SRL
19:25 Aldesti
17:00
19:15 Smulti
17:00
19:30 Pordenone 21:45 Monselice 23:30 Bologna 02:30 Montepulciano 17:55 Monfalcone 22:15 Rovigo 01:50 Figline Valdarno 03:45 Orte 23:30 Verona 01:30 Bergamo 03:30 Novara 04:30 Torino 18:30 Udine 21:15 Padova 01:00 Firenze 02:45 Chiusi 20:30 Mestre 17:40 Trieste 22:45 Ferrara 02:10 Arezzo 05:00 Roma 23:30 Verona 01:30 Bergamo 03:30 Novara 04:30 Torino 17:55 Monfalcone 22:15 Rovigo 01:50 Figline Valdarno 03:45 Orte 19:30 Pordenone 21:45 Monselice 23:30 Bologna 02:30 Montepulciano 22:30 Vicenza 00:30 Brescia 02:30 Milano 04:00 Carisio 20:30 Mestre 17:40 Trieste 22:45 Ferrara 02:10 Arezzo 05:00 Roma 18:30 Udine 21:15 Padova 01:00 Firenze 02:45 Chiusi 22:30 Vicenza 00:30 Brescia 02:30 Milano 04:00 Carisio
17:00
23:15 Brasov
17:05
17:40 Vasile Alecsandri
17:10 Stefu Ion SRL
18:00 Pechea
17:13
17:29 Branistea 17:45 V.Alecsandri
17:25
18:40 Targu Bujor
17:25
18:00 Vasile Alecsandri
17:28
17:44 Branistea 18:00 V.Alecsandri
17:30
17:52 Tulucesti 18:15 Stoicani
17:30 Stefu Ion SRL
18:25 Fantanele
17:30 Stefu Ion SRL
18:20 Pechea
17:40 Stefu Ion SRL
19:25 Draguseni
17:43
18:15 V.Alecsandri 17:59 Branistea
17:45 Stefu Ion SRL
18:35 Pechea
17:45
18:20 Vasile Alecsandri
17:50
18:50 Baleni 18:20 Cuca
17:58
18:14 Branistea 18:30 V.Alecsandri
18:00
18:45 Stoicani 18:22 Tulucesti
18:00
18:45 Negrea 18:22 Schela
18:00
19:15 Targu Bujor
18:00 Danixmond Tur
19:00 Oancea
18:00 Stefu Ion SRL
18:50 Pechea
18:00 Stefu Ion SRL
18:20 Tulucesti
18:05
18:40 Vasile Alecsandri
18:13
18:29 Branistea 18:45 V.Alecsandri
18:15 Stefu Ion SRL
19:05 Pechea
18:25
19:00 Vasile Alecsandri
18:28
18:44 Branistea 19:00 V.Alecsandri
18:30 Stefu Ion SRL
19:20 Pechea
18:40 Stefu Ion SRL
20:40 Calmatui
18:43
19:15 V.Alecsandri 18:59 Branistea
18:45
20:00 Targu Bujor
18:45 Trans Lucian SRL
19:15 Cismele
18:45
19:20 Vasile Alecsandri
18:58
19:14 Branistea 19:30 V.Alecsandri
19:00
19:38 Chiraftei 19:11 Draculesti
19:00
19:45 Negrea 19:22 Schela
19:00 Stefu Ion SRL
19:50 Pechea
19:00 Trans Lucian SRL
20:20 Pechea
19:05
19:40 Vasile Alecsandri
19:13
19:29 Branistea 19:45 V.Alecsandri
19:28
19:44 Branistea 20:00 V.Alecsandri
19:30 Stefu Ion SRL
20:25 Fantanele
19:30 Stefu Ion SRL
20:20 Pechea
19:35
20:10 Vasile Alecsandri
19:43
20:15 V.Alecsandri 19:59 Branistea
19:45 Stefu Ion SRL
20:35 Pechea
19:58
20:14 Branistea 20:30 V.Alecsandri
20:00
20:45 Negrea 20:22 Schela
20:00 Danixmond Tur
21:00 Oancea
20:00 Stefu Ion SRL
20:50 Pechea
20:00 Stefu Ion SRL
20:20 Tulucesti
20:13
20:29 Branistea 20:45 V.Alecsandri
20:20
20:55 Vasile Alecsandri
20:28
20:44 Branistea 21:00 V.Alecsandri
20:43
20:59 Branistea 21:15 V.Alecsandri
20:45 Stefu Ion SRL
21:35 Pechea
20:45 Trans Lucian SRL
21:15 Cismele
21:03
21:19 Branistea 21:35 V.Alecsandri
21:28
22:00 V.Alecsandri 21:44 Branistea
21:40
22:15 Vasile Alecsandri
21:43
22:15 V.Alecsandri 21:59 Branistea
22:50 Trans Lucian SRL
23:20 Cismele
23:00 Stefu Ion SRL
23:50 Pechea
23:00
01:00 Beresti Sat
23:10
23:55 Vasile Alecsandri
23:13
23:29 Branistea 23:45 V.Alecsandri
23:15 Romcoris SRL
00:45 Costache Negri
Sosiri
De la Ora

22:30 Wurzburg 22:30 Wurzburg 06:00 Koln 06:00 Koln 06:00 Koln 06:00 Koln 22:30 Wurzburg 22:30 Wurzburg
00:00

20:30 Viena 20:30 Viena 20:30 Viena 20:30 Viena
00:15

20:30 Viena 20:30 Viena 20:30 Viena 20:30 Viena
00:15

21:30 Viena 21:30 Viena 21:30 Viena 21:30 Viena
00:15

06:00 Bonn 06:00 Bonn 06:00 Bonn 06:00 Bonn
00:30

11:30 Cluj Napoca
01:00

19:30 Bors
01:00

22:30 Nurnberg 22:30 Nurnberg 22:30 Nurnberg 22:30 Nurnberg
01:30

06:00 Frankfurt 06:00 Frankfurt 06:00 Frankfurt 06:00 Frankfurt
02:00

06:00 Wurzburg 22:30 Regensburg 06:00 Wurzburg 22:30 Regensburg 22:30 Regensburg 22:30 Regensburg 06:00 Wurzburg 06:00 Wurzburg
02:30

05:20 Beresti Sat
03:20

22:30 Degendorf 22:30 Degendorf 22:30 Degendorf 22:30 Degendorf
03:30

06:00 Nurnberg 06:00 Nurnberg 22:30 Passau 22:30 Passau 22:30 Passau 22:30 Passau 06:00 Nurnberg 06:00 Nurnberg
04:00
Stefu Ion SRL
06:15 Calmatui
04:15

22:30 Suben 22:30 Suben 22:30 Suben 22:30 Suben
04:30
Trans Lucian SRL
05:50 Pechea
04:30
Romcoris SRL
06:00 Costache Negri
04:30

05:07 V.Alecsandri
04:35

05:15 Vasile Alecsandri
04:40

05:22 V.Alecsandri 05:07 Branistea
04:50

06:08 Chiraftei
05:00

05:45 Negrea
05:00

22:30 Haag 22:30 Haag 06:00 Regensburg 22:30 Haag 22:30 Haag 06:00 Regensburg 06:00 Regensburg 06:00 Regensburg
05:00
Trans Lucian SRL
05:30 Cismele
05:00

07:00 Beresti Sat
05:00

07:15 Smulti
05:00
Stefu Ion SRL
05:55 Pechea
05:05
Edy Com SRL
07:30 Aldesti
05:05

05:22 Branistea
05:06

05:42 V.Alecsandri
05:10
Stefu Ion SRL
07:00 Draguseni
05:15
Trans Lucian SRL
06:35 Pechea
05:15
Stefu Ion SRL
06:10 Pechea
05:20

05:55 Vasile Alecsandri
05:20

05:45 Schela
05:22

05:57 V.Alecsandri
05:25

05:42 Branistea
05:26

06:30 Baleni
05:30

22:30 Linz 22:30 Linz 22:30 Linz 22:30 Linz
05:30
Stefu Ion SRL
06:25 Fantanele
05:30
Stefu Ion SRL
08:00 Cotoroaia
05:30

06:12 V.Alecsandri
05:40

06:08 Draculesti
05:41

05:57 Branistea
05:41
Stefu Ion SRL
06:35 Pechea
05:45

06:25 Vasile Alecsandri
05:50

06:27 V.Alecsandri
05:55

07:25 Adam
05:55

06:12 Branistea
05:56

06:45 Stoicani
06:00

06:30 Cuca
06:00

07:45 Maciseni
06:00

06:00 Degendorf 22:30 Melk 06:00 Degendorf 22:30 Melk 22:30 Melk 22:30 Melk 06:00 Degendorf 06:00 Degendorf
06:00

11:30 Dublin 11:30 Dublin 11:30 Dublin 11:30 Dublin
06:00
Danixmond Tur
07:30 Baneasa
06:00

07:45 Radesti
06:00

16:30 Cluj Napoca
06:00

06:37 V.Alecsandri
06:05
Stefu Ion SRL
06:55 Pechea
06:05

07:25 Targu Bujor
06:10
Stefu Ion SRL
07:00 Pechea
06:10

06:45 Vasile Alecsandri
06:10

06:27 Branistea
06:11

07:00 Stoicani
06:15

06:47 V.Alecsandri
06:15

06:37 Branistea
06:21

06:45 Tulucesti
06:22

06:57 V.Alecsandri
06:25
Trans Lucian SRL
06:55 Cismele
06:25

07:15 Stoicani
06:30

09:00 Vadeni
06:30

06:00 Passau 06:00 Passau 06:00 Passau 06:00 Passau
06:30
Stefu Ion SRL
08:15 Draguseni
06:30
Stefu Ion SRL
07:25 Fantanele
06:30
Stefu Ion SRL
07:20 Pechea
06:30

07:05 Vasile Alecsandri
06:30
Stefu Ion SRL
08:30 Calmatui
06:30

06:47 Branistea
06:31

07:07 V.Alecsandri
06:35

07:00 Tulucesti
06:37

08:00 Tecuci
06:40

06:57 Branistea
06:41

07:30 Stoicani
06:45

07:17 V.Alecsandri
06:45

22:30 Sankt Polten 22:30 Sankt Polten 22:30 Sankt Polten 22:30 Sankt Polten
06:45
Stefu Ion SRL
07:35 Pechea
06:45

09:00 Beresti Sat
06:45

08:20 Zarnesti
06:50

07:25 Vasile Alecsandri
06:50

07:07 Branistea
06:51

07:15 Tulucesti
06:52

07:45 Cuca
06:52

07:27 V.Alecsandri
06:55

07:45 Stoicani
07:00

08:00 Baleni
07:00

07:45 Negrea
07:00

21:30 Napoli 21:30 Napoli 21:30 Napoli 21:30 Napoli
07:00

06:00 Suben 06:00 Suben 06:00 Suben 06:00 Suben
07:00
Danixmond Tur
08:00 Oancea
07:00
Stefu Ion SRL
07:50 Pechea
07:00

07:17 Branistea
07:01

07:37 V.Alecsandri
07:05

07:30 Tulucesti
07:07

07:45 Vasile Alecsandri
07:10

09:40 Ciuresti
07:10

07:27 Branistea
07:11
Stefu Ion SRL
08:05 Pechea
07:15

07:52 V.Alecsandri
07:20

07:37 Branistea
07:21

07:45 Tulucesti
07:22

07:45 Schela
07:22

08:00 Vasile Alecsandri
07:25

08:00 Cuca
07:30

20:30 Savona 20:30 Savona 20:30 Savona 20:30 Savona
07:30

21:30 Caserta 21:30 Caserta 21:30 Caserta 21:30 Caserta
07:30

06:00 Haag 06:00 Haag 06:00 Haag 06:00 Haag
07:30
Stefu Ion SRL
08:25 Fantanele
07:30

09:05 Craiesti
07:35

08:07 V.Alecsandri
07:35
Stefu Ion SRL
08:25 Pechea
07:35

08:10 Vasile Alecsandri
07:35

07:52 Branistea
07:36

08:00 Pechea
07:40

09:00 Beresti Sat
07:44

08:22 V.Alecsandri
07:50
Stefu Ion SRL
08:40 Pechea
07:50

08:25 Vasile Alecsandri
07:50

08:07 Branistea
07:51

08:45 Stoicani
08:00

09:00 Baleni
08:00

08:45 Negrea
08:00

21:30 Cassino 21:30 Cassino 21:30 Cassino 21:30 Cassino
08:00

16:30 Bruxelles 16:30 Bruxelles 06:00 Linz 06:00 Linz 16:30 Bruxelles 16:30 Bruxelles 06:00 Linz 06:00 Linz
08:00
Totosan SRL
08:45 Mastacani
08:00
Trans Lucian SRL
08:30 Cismele
08:00

08:37 V.Alecsandri
08:05

08:22 Branistea
08:06

20:30 Fossano 20:30 Mondovi 20:30 Mondovi 20:30 Fossano 20:30 Fossano 20:30 Fossano 20:30 Ceva 20:30 Ceva 20:30 Mondovi 20:30 Ceva 20:30 Ceva 20:30 Mondovi
08:15

21:45 Roma 21:45 Roma
08:15

09:05 Targu Bujor
08:20

08:52 V.Alecsandri
08:20

09:35 Targu Bujor
08:20
Stefu Ion SRL
09:10 Pechea
08:20

08:55 Vasile Alecsandri
08:20

08:37 Branistea
08:21

08:45 Tulucesti
08:22

08:45 Schela
08:22

09:15 Stoicani
08:30

09:23 Chiraftei
08:30

09:00 Cuca
08:30

21:30 Frosinone 21:30 Frosinone 21:30 Frosinone 21:30 Frosinone
08:30

06:00 Melk 06:00 Melk 22:30 Viena 22:30 Viena 22:30 Viena 22:30 Viena 06:00 Melk 06:00 Melk
08:30
Stefu Ion SRL
09:25 Fantanele
08:30

09:07 V.Alecsandri
08:35

08:52 Branistea
08:36
Stefu Ion SRL
09:30 Pechea
08:40

10:00 Targu Bujor
08:45

09:22 V.Alecsandri
08:50

09:25 Vasile Alecsandri
08:50

09:07 Branistea
08:51

09:15 Tulucesti
08:52

09:23 Draculesti
08:56

09:45 Negrea
09:00

20:30 Biella 20:30 Biella 20:30 Biella
09:00

21:30 Valmontone 21:30 Valmontone 21:30 Valmontone 21:30 Valmontone
09:00
Stefu Ion SRL
09:50 Pechea
09:00
Stefu Ion SRL
09:20 Tulucesti
09:00

21:45 Torino 21:45 Torino
09:00

09:37 V.Alecsandri
09:05

09:22 Branistea
09:06

10:00 Stoicani
09:15

06:00 Sankt Polten 06:00 Sankt Polten 06:00 Sankt Polten 06:00 Sankt Polten
09:15

10:30 Targu Bujor
09:15

09:52 V.Alecsandri
09:20
Stefu Ion SRL
10:10 Pechea
09:20

09:55 Vasile Alecsandri
09:20

09:37 Branistea
09:21

09:45 Schela
09:22

20:30 Torino 20:30 Torino 20:30 Torino 20:30 Torino
09:30

16:30 Liege 16:30 Liege 16:30 Liege 16:30 Liege
09:30

21:45 Orte 21:45 Carisio 21:45 Carisio 21:45 Orte
09:30

10:07 V.Alecsandri
09:35

09:52 Branistea
09:36

10:00 Tulucesti
09:37

16:30 Aachen 16:30 Aachen 16:30 Aachen 16:30 Aachen
09:45

10:22 V.Alecsandri
09:50

11:05 Targu Bujor
09:50
Stefu Ion SRL
10:40 Pechea
09:50
Trans Lucian SRL
10:20 Cismele
09:50

10:25 Vasile Alecsandri
09:50

10:07 Branistea
09:51

10:45 Negrea
10:00

20:30 Torino 20:30 Torino 20:30 Ivrea 20:30 Torino 20:30 Ivrea 20:30 Torino 20:30 Ivrea
10:00

21:30 Roma 21:30 Roma 21:30 Roma 21:30 Roma
10:00

03:00 Londra 03:00 Londra 03:00 Londra 03:00 Londra
10:00
Danixmond Tur
11:00 Oancea
10:00
Danixmond Tur
11:30 Baneasa
10:00

20:30 Cluj Napoca
10:00

21:45 Novara 21:45 Novara
10:00

10:37 V.Alecsandri
10:05

10:22 Branistea
10:06
Stefu Ion SRL
11:00 Pechea
10:10

11:00 Stoicani
10:15

10:55 Vasile Alecsandri
10:20

10:37 Branistea
10:21

10:45 Schela
10:22

11:40 Targu Bujor
10:25

10:50 V.Alecsandri
10:28

11:15 Stoicani
10:30

03:00 Londra 03:00 Londra 03:00 Londra 03:00 Londra
10:30

16:30 Koln 16:30 Koln 16:30 Koln 16:30 Koln
10:30
Stefu Ion SRL
11:20 Pechea
10:30

21:45 Chiusi 21:45 Chiusi
10:30

11:07 V.Alecsandri
10:35

11:00 Tulucesti
10:37

10:50 Branistea
10:39

21:45 Montepulciano 21:45 Montepulciano
10:40

20:30 Asti 20:30 Asti 20:30 Asti 20:30 Asti
10:45

11:22 V.Alecsandri
10:50

11:25 Vasile Alecsandri
10:50

11:07 Branistea
10:51

11:15 Tulucesti
10:52

12:10 Targu Bujor
10:55

11:45 Stoicani
11:00

12:00 Baleni
11:00

20:30 Santhia 20:30 Santhia 20:30 Santhia 20:30 Santhia
11:00

16:30 Bonn 16:30 Bonn 06:00 Viena 06:00 Viena 16:30 Bonn 16:30 Bonn 06:00 Viena 06:00 Viena
11:00
Danixmond Tur
12:00 Oancea
11:00
Stefu Ion SRL
11:50 Pechea
11:00
Stefu Ion SRL
11:20 Tulucesti
11:00

21:30 Cluj Napoca
11:00

21:45 Arezzo 21:45 Arezzo
11:00

11:37 V.Alecsandri
11:05

13:20 Beresti Sat
11:05

11:22 Branistea
11:06

20:30 Alessandria 20:30 Alessandria 20:30 Alessandria 20:30 Alessandria
11:15
Stefu Ion SRL
12:05 Pechea
11:15

11:52 V.Alecsandri
11:20

11:55 Vasile Alecsandri
11:20

11:37 Branistea
11:21

11:45 Tulucesti
11:22

12:40 Targu Bujor
11:25

21:45 Figline Valdarno 21:45 Figline Valdarno
11:25

12:00 Cuca
11:29

12:15 Stoicani
11:30

20:30 Novara 20:30 Novara 20:30 Novara 20:30 Novara
11:30

03:00 Dartford 03:00 Dartford 03:00 Dartford 03:00 Dartford
11:30
Stefu Ion SRL
12:20 Pechea
11:30
Trans Lucian SRL
12:00 Cismele
11:30

21:45 Milano 21:45 Milano
11:30

12:07 V.Alecsandri
11:35

11:52 Branistea
11:36

20:30 Tortona 20:30 Tortona 20:30 Tortona 20:30 Tortona
11:40
Stefu Ion SRL
12:35 Pechea
11:45

13:20 Zarnesti
11:50

12:22 V.Alecsandri
11:50

12:25 Vasile Alecsandri
11:50

12:07 Branistea
11:51

12:15 Tulucesti
11:52

13:10 Targu Bujor
11:55

12:45 Stoicani
12:00

14:30 Vadeni
12:00

12:45 Negrea
12:00

20:30 Milano 20:30 Milano 20:30 Milano 20:30 Milano
12:00

20:30 Voghera 20:30 Voghera 20:30 Voghera 20:30 Voghera
12:00

21:30 Giove 21:30 Giove 21:30 Giove 21:30 Giove
12:00
Totosan SRL
12:45 Mastacani
12:00
Stefu Ion SRL
12:50 Pechea
12:00

22:30 Cluj Napoca
12:00

12:37 V.Alecsandri
12:05

12:22 Branistea
12:06

11:30 Holyhead 11:30 Holyhead 11:30 Holyhead 11:30 Holyhead
12:15
Stefu Ion SRL
14:00 Draguseni
12:15

13:45 Adam
12:15
Stefu Ion SRL
13:05 Pechea
12:15
Romcoris SRL
13:45 Costache Negri
12:15

21:45 Firenze 21:45 Firenze
12:15

12:52 V.Alecsandri 12:37 Branistea
12:20

12:55 Vasile Alecsandri
12:20

12:45 Tulucesti
12:22

12:45 Schela
12:22

13:23 Chiraftei
12:30

21:30 Orte 21:30 Orte 21:30 Orte 21:30 Orte
12:30

16:30 Frankfurt 16:30 Frankfurt 16:30 Frankfurt 16:30 Frankfurt
12:30

13:45 Targu Bujor
12:30
Stefu Ion SRL
13:25 Fantanele
12:30
Trans Lucian SRL
13:50 Pechea
12:30

21:45 Bergamo 21:45 Bergamo
12:30

13:07 V.Alecsandri 12:52 Branistea
12:35

20:30 Bergamo 20:30 Bergamo 20:30 Bergamo 20:30 Bergamo
12:45

20:30 Piacenza 20:30 Piacenza 20:30 Piacenza 20:30 Piacenza
12:45

11:30 Bangor 11:30 Bangor 11:30 Bangor 11:30 Bangor
12:45
Stefu Ion SRL
13:35 Pechea
12:45

13:50 Baleni
12:50

13:22 V.Alecsandri
12:50

13:25 Vasile Alecsandri
12:50

13:07 Branistea
12:51

13:23 Draculesti
12:56

13:45 Negrea
13:00

21:30 Perugia 21:30 Perugia 21:30 Perugia 21:30 Perugia
13:00

05:30 Londra 03:00 Dover 05:30 Londra 05:30 Londra 03:00 Dover 03:00 Dover 05:30 Londra 03:00 Dover
13:00

16:30 Wurzburg 16:30 Wurzburg 16:30 Wurzburg 16:30 Wurzburg
13:00
Trans Lucian SRL
13:30 Cismele
13:00
Stefu Ion SRL
15:45 Adam
13:00
Stefu Ion SRL
13:20 Tulucesti
13:00

13:22 Branistea 13:37 V.Alecsandri
13:05
Stefu Ion SRL
14:00 Pechea
13:10

14:30 Beresti Sat
13:15
Danixmond Tur
14:15 Oancea
13:15

21:45 Brescia 21:45 Brescia
13:15

13:50 Cuca
13:20

13:52 V.Alecsandri 13:37 Branistea
13:20
Edy Com SRL
15:45 Aldesti
13:20

13:55 Vasile Alecsandri
13:20

13:45 Schela
13:22

20:30 Brescia 20:30 Brescia 20:30 Brescia 20:30 Brescia
13:30
Stefu Ion SRL
14:20 Pechea
13:30

14:07 V.Alecsandri
13:35

14:50 Targu Bujor
13:35

13:52 Branistea
13:36

20:30 Parma 20:30 Reggio nell'Emilia 20:30 Reggio nell'Emilia 20:30 Parma 20:30 Reggio nell'Emilia 20:30 Reggio nell'Emilia 20:30 Parma 20:30 Parma
13:45

05:30 Londra 05:30 Londra 05:30 Londra 05:30 Londra
13:45
Stefu Ion SRL
14:35 Pechea
13:45

14:07 Branistea 14:22 V.Alecsandri
13:50

14:25 Vasile Alecsandri
13:50

14:45 Stoicani
14:00

15:45 Maciseni
14:00

14:45 Negrea
14:00

20:30 Desenzano 20:30 Desenzano 20:30 Desenzano 20:30 Desenzano
14:00

21:30 Arezzo 21:30 Arezzo 21:30 Arezzo 21:30 Arezzo
14:00

05:30 Dartford 05:30 Dartford 05:30 Dartford 05:30 Dartford
14:00

11:30 Coventry 11:30 Coventry 11:30 Coventry 11:30 Coventry
14:00

15:15 Targu Bujor
14:00
Danixmond Tur
15:30 Baneasa
14:00

16:30 Ciuresti
14:00

00:30 Cluj Napoca
14:00

21:45 Bologna 21:45 Bologna 21:45 Verona 21:45 Verona
14:00

14:22 Branistea 14:37 V.Alecsandri
14:05

15:15 Baleni
14:15

20:30 Modena 20:30 Modena 20:30 Modena 20:30 Modena
14:15
Stefu Ion SRL
16:00 Draguseni
14:15

14:52 V.Alecsandri
14:20
Stefu Ion SRL
15:10 Pechea
14:20

14:55 Vasile Alecsandri
14:20

14:37 Branistea
14:21

14:45 Tulucesti
14:22

14:45 Schela
14:22

20:30 Verona 20:30 Verona 20:30 Verona 20:30 Verona
14:30

16:30 Nurnberg 16:30 Nurnberg 16:30 Nurnberg 16:30 Nurnberg
14:30

15:45 Targu Bujor
14:30
Trans Lucian SRL
15:00 Cismele
14:30

15:07 V.Alecsandri 14:52 Branistea
14:35
Stefu Ion SRL
15:25 Pechea
14:35

15:30 Stoicani
14:45

15:15 Cuca
14:45

15:07 Branistea 15:22 V.Alecsandri
14:50
Stefu Ion SRL
15:40 Pechea
14:50

15:25 Vasile Alecsandri
14:50

15:45 Cuca
14:52

15:45 Stoicani
15:00

21:30 Firenze 21:30 Firenze 21:30 Firenze 21:30 Firenze
15:00
Totosan SRL
15:45 Mastacani
15:00
Stefu Ion SRL
17:15 Certesti
15:00
Stefu Ion SRL
15:20 Tulucesti
15:00

21:45 Ferrara 21:45 Ferrara
15:00

15:37 V.Alecsandri
15:05

16:20 Targu Bujor
15:05

15:22 Branistea
15:06

15:30 Tulucesti
15:07
Stefu Ion SRL
16:00 Pechea
15:10

15:45 Vasile Alecsandri
15:10
Danixmond Tur
16:15 Oancea
15:15
Danixmond Tur
16:45 Baneasa
15:15

17:30 Beresti Sat
15:15

15:52 V.Alecsandri 15:37 Branistea
15:20

15:45 Tulucesti
15:22

17:00 Craiesti
15:30

20:30 Vicenza 20:30 Vicenza 20:30 Vicenza 20:30 Vicenza
15:30

05:30 Dover 05:30 Dover 05:30 Dover 05:30 Dover
15:30

16:30 Regensburg 16:30 Regensburg 16:30 Regensburg 16:30 Regensburg
15:30
Stefu Ion SRL
16:25 Fantanele
15:30
Stefu Ion SRL
16:20 Pechea
15:30

16:05 Vasile Alecsandri
15:30

21:45 Rovigo 21:45 Rovigo 21:45 Vicenza 21:45 Vicenza
15:30

16:07 V.Alecsandri 15:52 Branistea
15:35

16:50 Targu Bujor
15:35

11:30 Toddington 11:30 Toddington 11:30 Toddington 11:30 Toddington
15:45
Trans Lucian SRL
16:15 Cismele
15:45

16:22 V.Alecsandri
15:50

16:25 Vasile Alecsandri
15:50

16:07 Branistea
15:51

16:45 Stoicani
16:00

16:45 Negrea
16:00

20:30 Padova 20:30 Padova 20:30 Padova 20:30 Padova
16:00

20:30 Padova 20:30 Padova 20:30 Padova 20:30 Padova
16:00

21:30 Bologna 21:30 Bologna 21:30 Bologna 21:30 Bologna
16:00
Stefu Ion SRL
16:50 Pechea
16:00

21:45 Monselice 21:45 Monselice
16:00

21:45 Brasov
16:00

16:37 V.Alecsandri
16:05

16:22 Branistea
16:06

16:45 Vasile Alecsandri
16:10

17:00 Targu Bujor
16:15
Danixmond Tur
17:15 Oancea
16:15

16:52 V.Alecsandri 16:37 Branistea
16:20

17:35 Targu Bujor
16:20

16:45 Tulucesti
16:22

16:45 Schela
16:22

17:15 Stoicani
16:30

20:30 Mestre 20:30 Mestre 20:30 Mestre 20:30 Mestre
16:30

20:30 Venetia 20:30 Venetia 20:30 Venetia 20:30 Venetia 20:30 Mestre 20:30 Mestre 20:30 Mestre 20:30 Mestre
16:30

21:30 Ferrara 21:30 Ferrara 21:30 Ferrara 21:30 Ferrara
16:30

16:30 Degendorf 16:30 Degendorf 16:30 Degendorf 16:30 Degendorf
16:30
Stefu Ion SRL
17:25 Fantanele
16:30
Stefu Ion SRL
17:20 Pechea
16:30

17:05 Vasile Alecsandri
16:30
Stefu Ion SRL
18:30 Calmatui
16:30

03:00 Cluj Napoca
16:30

21:45 Padova 21:45 Padova
16:30

17:07 V.Alecsandri
16:35

16:52 Branistea
16:36

17:45 Baleni
16:45
Stefu Ion SRL
17:35 Pechea
16:45

17:22 V.Alecsandri
16:50

17:25 Vasile Alecsandri
16:50

17:07 Branistea
16:51

17:15 Tulucesti
16:52

17:45 Negrea
17:00

20:30 Venetia 20:30 Venetia 20:30 Venetia 20:30 Venetia
17:00

03:00 Calais 03:00 Calais 03:00 Calais 03:00 Calais
17:00

16:30 Passau 16:30 Passau 16:30 Passau 16:30 Passau
17:00
Stefu Ion SRL
17:50 Pechea
17:00
Stefu Ion SRL
17:20 Tulucesti
17:00

03:30 Cluj Napoca
17:00

21:45 Mestre 21:45 Mestre
17:00

17:22 Branistea 17:37 V.Alecsandri
17:05

17:45 Vasile Alecsandri
17:10

17:45 Cuca
17:15
Totosan SRL
18:00 Mastacani
17:15
Stefu Ion SRL
18:05 Pechea
17:15

18:23 Chiraftei
17:20

17:52 V.Alecsandri
17:20

17:37 Branistea
17:21

17:45 Schela
17:22

20:30 Udine 20:30 Udine 20:30 Udine 20:30 Udine
17:30

20:30 Udine 20:30 Udine 20:30 Udine 20:30 Udine
17:30

16:30 Suben 16:30 Suben 16:30 Suben 16:30 Suben
17:30
Stefu Ion SRL
18:20 Pechea
17:30

18:05 Vasile Alecsandri
17:30

21:45 Pordenone 21:45 Pordenone
17:30

18:07 V.Alecsandri
17:35

17:52 Branistea
17:36
Trans Lucian SRL
18:15 Cismele
17:45

18:07 Branistea 18:22 V.Alecsandri
17:50

19:05 Targu Bujor
17:50

18:25 Vasile Alecsandri
17:50

18:23 Draculesti
17:56

18:45 Negrea
18:00

21:30 Padova 21:30 Padova 21:30 Padova 21:30 Padova
18:00

03:00 Brugge 03:00 Brugge 03:00 Brugge 03:00 Brugge
18:00

16:30 Haag 16:30 Haag 16:30 Haag 16:30 Haag
18:00
Stefu Ion SRL
18:50 Pechea
18:00

18:37 V.Alecsandri
18:05

18:22 Branistea
18:06

18:45 Vasile Alecsandri
18:10

18:52 V.Alecsandri
18:20

18:37 Branistea
18:21

18:45 Schela
18:22

21:30 Mestre 21:30 Mestre 21:30 Mestre 21:30 Mestre
18:30

03:00 Gent 03:00 Gent 03:00 Gent 03:00 Gent
18:30

16:30 Linz 16:30 Linz 16:30 Linz 16:30 Linz 22:30 Bruxelles 22:30 Bruxelles 22:30 Bruxelles 22:30 Bruxelles
18:30
Danixmond Tur
19:30 Oancea
18:30
Stefu Ion SRL
19:25 Fantanele
18:30
Stefu Ion SRL
19:20 Pechea
18:30

17:05 Vasile Alecsandri
18:30

19:07 V.Alecsandri 18:52 Branistea
18:35

19:55 Targu Bujor
18:40
Stefu Ion SRL
19:35 Pechea
18:45

21:45 Udine 21:45 Udine
18:45

19:22 V.Alecsandri
18:50

19:07 Branistea
18:51

19:45 Negrea
19:00

21:30 Venetia 21:30 Venetia 21:30 Venetia 21:30 Venetia
19:00

05:30 Calais 05:30 Calais 05:30 Calais 05:30 Calais
19:00

16:30 Melk 16:30 Melk 16:30 Melk 16:30 Melk
19:00
Stefu Ion SRL
19:20 Tulucesti
19:00

05:30 Cluj Napoca
19:00

19:37 V.Alecsandri
19:05

19:22 Branistea
19:06
Danixmond Tur
20:15 Oancea
19:15

19:52 V.Alecsandri 19:37 Branistea
19:20

20:35 Targu Bujor
19:20

21:20 Beresti Sat
19:20

19:45 Schela
19:22

21:45 Monfalcone 21:45 Monfalcone
19:25

21:30 Udine 21:30 Udine 21:30 Udine 21:30 Udine
19:30
Stefu Ion SRL
20:20 Pechea
19:30

20:05 Vasile Alecsandri
19:30

06:00 Cluj Napoca
19:30

20:07 V.Alecsandri
19:35

19:52 Branistea
19:36

16:30 Sankt Polten 16:30 Sankt Polten 16:30 Sankt Polten 16:30 Sankt Polten
19:45
Trans Lucian SRL
20:15 Cismele
19:45

21:45 Trieste 21:45 Trieste
19:45

20:22 V.Alecsandri
19:50

20:07 Branistea
19:51

21:30 Graz 21:30 Graz 21:30 Graz 21:30 Graz
20:00

05:30 Brugge 05:30 Brugge 05:30 Brugge 05:30 Brugge
20:00

20:22 Branistea 20:37 V.Alecsandri
20:05

21:20 Targu Bujor
20:05
Stefu Ion SRL
21:05 Pechea
20:15
Romcoris SRL
21:45 Costache Negri
20:15

20:52 V.Alecsandri
20:20

20:37 Branistea
20:21

21:15 Negrea
20:30

22:30 Liege 22:30 Liege 22:30 Liege 22:30 Liege
20:30

20:52 Branistea
20:36

22:30 Aachen 22:30 Aachen 22:30 Aachen 22:30 Aachen
20:45

21:15 Schela
20:52

21:22 V.Alecsandri
20:52

20:30 Graz 20:30 Graz 20:30 Graz 20:30 Graz
21:00

20:30 Graz 20:30 Graz 20:30 Graz 20:30 Graz
21:00

05:30 Gent 05:30 Gent 05:30 Gent 05:30 Gent
21:00

21:35 Vasile Alecsandri
21:00
Stefu Ion SRL
21:20 Tulucesti
21:00

21:22 Branistea
21:07
Trans Lucian SRL
21:45 Cismele
21:15

16:30 Viena 16:30 Viena 06:00 Bruxelles 06:00 Bruxelles 22:30 Koln 22:30 Koln 22:30 Koln 22:30 Koln 16:30 Viena 06:00 Bruxelles 16:30 Viena 06:00 Bruxelles
21:30

22:30 Bonn 22:30 Bonn 22:30 Bonn 22:30 Bonn
22:00

22:55 Vasile Alecsandri
22:20

06:00 Liege 06:00 Liege 06:00 Liege 06:00 Liege
23:00

06:00 Aachen 06:00 Aachen 06:00 Aachen 06:00 Aachen
23:15

22:30 Frankfurt 22:30 Frankfurt 22:30 Frankfurt 22:30 Frankfurt
23:30
Trans Lucian SRL
00:00 Cismele
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.