Centru - Mersul autobuzelor Frumusica Botosani Romania

Centru

Frumusica, Romania

Plecări
Ora Către
07:30
07:15 Spadafora 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 14:15 Bologna 10:45 Mestre 11:30 Padova 16:30 Arezzo 20:30 Frosinone 22:30 Napoli 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 12:00 Verona 07:00 Pince 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 21:55 Mercato San Severino 09:30 Udine 15:00 Prato 18:00 Orte 21:30 Casino 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi
07:30
10:00 Roman
Sosiri
De la Ora

15:30 San Michele di Serino 15:30 Napoli 15:30 Napoli
00:00

15:30 Mercato San Severino 15:30 Mercato San Severino 15:30 Atripalda
00:10

15:30 Acerno
00:15

15:30 Nola 15:30 Montecorvino Rovella 15:30 Nola
00:20

15:30 Contursi
00:25

15:30 Controne
00:30

15:30 Campania
00:40

15:30 Agropoli
00:50

15:30 Capaccio
00:55

15:30 Casino 15:30 Bellizzi Irpino 15:30 Casino
01:00

15:30 Pontecagnano
01:05

15:30 Ceprano 15:30 Ceprano
01:15

15:30 Frosinone 15:30 Frosinone
01:30

15:30 Torino
01:45

15:30 Moncalieri
01:55

15:30 Alba
02:05

15:30 Casale Monferrato
02:15

15:30 San Germano Vercellese
02:25

15:30 Roma 15:30 Roma
02:30

15:30 Moncalvo
02:35

15:30 Asti
02:45

15:30 Alessandria
02:55

15:30 Voghera
03:05

15:30 Orte 15:30 Pavia 15:30 Orte
03:15

15:30 Stradella
03:25

15:30 Castel San Giovanni
03:35

15:30 Orvieto 15:30 Orvieto 15:30 Piacenza
03:45

15:30 Caorso
03:55

15:30 Cremona
04:05

15:30 Minerbe
04:15

15:30 Ghedi
04:25

15:30 Chivasso
04:35

15:30 Arezzo 15:30 Paceco 15:30 Arezzo
04:40

15:30 Marausa 15:30 Santhia
04:45

15:30 Spasu
04:55

15:30 Marsala
05:00

15:30 Biandrate
05:05

15:30 Novara
05:15

15:30 Arluno
05:25

15:30 Firenze 15:30 Firenze
05:30

15:30 Pero 15:30 Strasatti
05:35

15:30 Mazara del Vallo
05:40

15:30 Prato 15:30 Prato 15:30 Milano
05:45

15:30 Monza
05:55

15:30 Menfi 15:30 Trapani 15:30 Trapani
06:00

15:30 Trezzo sull'Adda
06:05

15:30 Sciacca 15:30 Dalmine
06:15

15:30 Bergamo
06:25

15:30 Rovato
06:35

15:30 Bologna 15:30 Ospitaletto 15:30 Bologna 15:30 Caltabellotta
06:45

15:30 Brescia
06:55

15:30 Alcamo 15:30 Ribera 15:30 Alcamo
07:00

15:30 Villa Nuova
07:05

15:30 Peschiera
07:15

15:30 Sommacampagna
07:25

15:30 Castelvetrano 15:30 Castellammare del Golfo 15:30 Castellammare del Golfo
07:30

15:30 Verona
07:35

15:30 Ferrara 15:30 Ferrara
07:40

15:30 San Bonifacio 15:30 Campobello di Mazara
07:50

15:30 Santa Ninfa 15:30 Partinico 15:30 Partinico
08:00

15:30 Salemi
08:15

15:30 Partanna
08:20

15:30 Vicenza
08:25

15:30 Grisignano di Zocco
08:35

15:30 Padova 15:30 Padova
08:40

15:30 Venetia 15:30 Mestre 15:30 Venetia 15:30 Mestre
09:00

15:30 Mestre 15:30 Mestre
09:05

15:30 Pordenone 15:30 Pordenone
09:20

15:30 Latisana 15:30 Latisana
09:30

15:30 Trieste 15:30 Trieste
09:50

15:30 Palermo 15:30 Palermo
10:00

15:30 Gonars 15:30 Gonars
10:15

15:30 Udine 15:30 Verona 15:30 Portogruaro 15:30 Udine 15:30 Portogruaro 15:30 Verona
10:30

15:30 Cefalu 15:30 Cefalu
11:00

15:30 Tusa 15:30 Tusa
11:15

15:30 Plezzo di Tarvisio 15:30 Plezzo di Tarvisio
11:30

15:30 Santo Stefano di Camastra 15:30 Santo Stefano di Camastra
12:00

15:30 Villach 15:30 Sant'Agata di Militello 15:30 Villach 15:30 Sant'Agata di Militello
12:30

15:30 Rocca di Capri Leone 15:30 Rocca di Capri Leone
12:40

15:30 Brolo 15:30 Brolo
12:50

15:30 Falcone 15:30 Falcone
13:00

15:30 Roman
13:00

15:30 Patti 15:30 Patti
13:15

15:30 Barcellona-Pozzo di Gotto 15:30 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

15:30 Milazzo 15:30 Milazzo
14:00

15:30 Messina 15:30 Messina
15:00

15:30 Reggio di Calabria 15:30 Pince 15:30 Reggio di Calabria 15:30 Pince
16:00

15:30 Villa San Giovanni 15:30 Villa San Giovanni
16:05

15:30 Rosarno 15:30 Rosarno
16:45

15:30 Lamezia Terme 15:30 Lamezia Terme
17:45

15:30 Falerna 15:30 Falerna
17:55

15:30 Cosenza 15:30 Cosenza
18:40

15:30 Lauria Inferiore 15:30 Lauria Inferiore
20:00

15:30 Lagonegro 15:30 Lagonegro
20:20

15:30 Sala Consilina 15:30 Sala Consilina
20:45

15:30 Polla 15:30 Polla
21:00

15:30 Contursi 15:30 Contursi
21:10

15:30 Campania 15:30 Campania
21:20

15:30 Eboli 15:30 Eboli
21:30

15:30 Battipaglia 15:30 Battipaglia
22:00

15:30 Pontecagnano 15:30 Battipaglia 15:30 Pontecagnano
22:15

15:30 Salerno 15:30 Salerno
22:30

15:30 Avellino
22:33

15:30 Mercogliano
22:35

15:30 Baiano
22:45

15:30 Monteforte Irpino
22:50

15:30 Nola
22:55

15:30 Montoro 15:30 Montoro 15:30 Marigliano
23:00

15:30 Torre del Greco
23:05

15:30 Scafati
23:10

15:30 Nocera Superiore
23:15

15:30 Baronissi
23:20

15:30 Fisciano
23:25

15:30 Mercato San Severino
23:30

15:30 Solofra
23:35

15:30 Montoro
23:45

15:30 Sala
23:50

15:30 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.