Statia BCR Gara - Mersul autobuzelor Fetesti Ialomita Romania

Statia BCR Gara

Fetesti, Romania

Plecări
Ora Către
08:00
05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 09:30 Udine 15:00 Prato 18:00 Orte 21:30 Casino 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 13:15 Trapani 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 10:45 Mestre 11:30 Padova 16:30 Arezzo 20:30 Frosinone 22:30 Napoli 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 07:00 Pince 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico
08:00
14:40 Brasov
Sosiri
De la Ora

13:50 Napoli
00:00

13:50 Mercato San Severino
00:10

13:50 Nola
00:20

13:50 Casino
01:00

13:50 Ceprano
01:15

13:50 Frosinone
01:30

13:50 Roma
02:30

13:50 Orte
03:15

13:50 Orvieto
03:45

13:50 Arezzo
04:40

13:50 Firenze
05:30

13:50 Prato
05:45

13:50 Trapani
06:00

13:50 Bologna
06:45

13:50 Alcamo
07:00

13:50 Castellammare del Golfo
07:30

13:50 Ferrara
07:40

13:50 Partinico
08:00

13:50 Padova
08:40

13:50 Venetia 13:50 Mestre
09:00

13:50 Brasov
09:00

13:50 Mestre
09:05

13:50 Pordenone
09:20

13:50 Latisana
09:30

13:50 Trieste
09:50

13:50 Palermo
10:00

13:50 Gonars
10:15

13:50 Verona 13:50 Udine 13:50 Portogruaro
10:30

13:50 Cefalu
11:00

13:50 Tusa
11:15

13:50 Plezzo di Tarvisio
11:30

13:50 Santo Stefano di Camastra
12:00

13:50 Sant'Agata di Militello 13:50 Villach
12:30

13:50 Rocca di Capri Leone
12:40

13:50 Brolo
12:50

13:50 Falcone
13:00

13:50 Patti
13:15

13:50 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

13:50 Milazzo
14:00

13:50 Messina
15:00

13:50 Pince 13:50 Reggio di Calabria
16:00

13:50 Villa San Giovanni
16:05

13:50 Rosarno
16:45

13:50 Lamezia Terme
17:45

13:50 Falerna
17:55

13:50 Cosenza
18:40

13:50 Lauria Inferiore
20:00

13:50 Lagonegro
20:20

13:50 Sala Consilina
20:45

13:50 Polla
21:00

13:50 Contursi
21:10

13:50 Campania
21:20

13:50 Eboli
21:30

13:50 Battipaglia
22:00

13:50 Pontecagnano
22:15

13:50 Salerno
22:30

13:50 Montoro
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.