Mersulautobuzelor.ro
Mersulautobuzelor.ro
Contact
Mersulautobuzelor.ro
Falticeni
Statie Matei Unitrans
Statie Matei Unitrans
Falticeni, Romania
Adresă:
Str. 13 Decembrie nr.25 (langa Autogara)
Plecări
Ora
Către
01:30
23:15
Girona
14:45
Benalua de las Villas
05:00
Almansa
12:50
Savona
11:10
Almeria
02:00
Arganda del Rey
02:00
Graz
08:30
Murcia
13:05
Castell de Ferro
00:00
Barcelona
15:35
Granada
05:45
Albacete
14:20
Imperia
06:15
Oliva
08:30
Tomelloso
00:15
Wiener Neustadt
07:40
Elche
13:35
Motril
07:30
Venetia
19:20
Nimes
06:15
La Roda
14:40
San Remo
06:40
Denia
09:00
Pedro Munoz
23:30
Viena
07:30
Alicante
14:05
Salobrena
07:45
Padova
02:20
Benicarlo
07:30
Las Pedroneras
15:05
Nice
06:00
Alcoi
09:30
Alcazar de San Juan
14:50
Almunecar
21:30
Budapesta
05:30
Aielo de Malferit
08:05
Vicenza
11:00
Almeria
08:00
Miguel Esteban
15:45
Cannes
05:45
Ontinyent
10:00
Villacanas
16:15
Malaga
05:10
Tarvisio
07:00
Benidorm
08:20
Verona
01:35
Gleisdorf
08:10
Quintanar de la Orden
17:40
Lancon-Provence
11:45
Roquetas de Mar
10:50
Villa de Don Fadrique
03:40
Valencia
11:35
Tabernas
03:40
Villach
09:35
Brescia
01:35
L'Hospitalet de l'Infant
08:30
Villamayor de Santiago
19:45
Montpellier
10:15
Huercal Overa
11:15
Corral de Almaguer
05:00
Xativa
12:35
Albox
03:10
Klagenfurt
10:30
Piacenza
16:30
Vidauban
08:45
Horcajo de Santiago
20:10
Beziers
11:30
Almeria
11:20
El Ejido
00:30
Barcelona
13:45
Baza
03:00
Griffen
11:30
Tortona
17:20
Aix-en-Provence
08:55
Fuente de Pedro Naharro
20:30
Narbonne
09:30
Puerto Lumbreras
11:45
Berja
01:00
Tarragona
14:00
Zujar
02:50
Griffen
12:00
Ovada
01:20
Ilz
09:05
Tarancon
22:20
Figueras
10:40
Vera
12:15
Matagorda
03:10
Castellon de la Plana
14:35
Guadix
21:20
Perpignan
12:15
Genova
01:55
Baix Ebre
10:00
Madrid
05:50
Udine
09:00
Lorca
12:35
Adra
Sosiri
De la
Ora
16:30
Montpellier
00:15
16:30
Malaga
00:30
16:30
Nimes
00:50
16:30
Granada
01:15
16:30
Lancon-Provence
01:20
16:30
Almunecar
01:55
16:30
Benalua de las Villas
02:05
16:30
Guadix
02:15
16:30
Aix-en-Provence
16:30
Salobrena
02:40
16:30
Zujar
02:50
16:30
Baza
03:05
16:30
Motril
03:10
16:30
Vidauban
03:30
16:30
Cannes
03:40
16:30
Castell de Ferro
03:45
16:30
Nice
04:10
16:30
Albox
16:30
Adra
04:15
16:30
Matagorda
04:35
16:30
San Remo
04:40
16:30
Imperia
16:30
Madrid
16:30
Roquetas de Mar
05:00
16:30
Berja
05:05
16:30
Tabernas
05:15
16:30
Arganda del Rey
05:20
16:30
El Ejido
05:30
16:30
Almeria
16:30
Almeria
05:50
16:30
Tarancon
16:30
Almeria
06:00
16:30
Fuente de Pedro Naharro
06:15
16:30
Horcajo de Santiago
06:30
16:30
Savona
16:30
Vera
06:40
16:30
Villamayor de Santiago
06:45
16:30
Huercal Overa
06:55
16:30
Quintanar de la Orden
07:00
16:30
Puerto Lumbreras
16:30
Miguel Esteban
16:30
Genova
07:20
16:30
Corral de Almaguer
07:40
16:30
Lorca
16:30
Las Pedroneras
07:45
16:30
Ovada
07:50
16:30
La Roda
08:15
16:30
Murcia
16:30
Villa de Don Fadrique
16:30
Tortona
08:20
16:30
Albacete
08:30
16:30
Villacanas
08:35
16:30
Alcazar de San Juan
09:00
16:30
Piacenza
09:10
16:30
Almansa
09:20
16:30
Elche
16:30
Pedro Munoz
09:30
16:30
Tomelloso
16:30
Brescia
16:30
Alicante
10:00
16:30
Benidorm
10:30
16:30
Verona
10:40
16:30
Vicenza
12:00
16:30
Padova
12:10
16:30
Venetia
12:25
16:30
Aielo de Malferit
13:00
16:30
Xativa
13:30
16:30
Udine
14:00
16:30
Tarvisio
16:30
Valencia
15:00
16:30
Castellon de la Plana
15:40
16:30
Benicarlo
16:30
Villach
16:30
16:30
Klagenfurt
16:50
16:30
Griffen
17:10
16:30
Baix Ebre
17:20
16:30
Griffen
17:30
16:30
L'Hospitalet de l'Infant
17:40
16:30
Graz
17:50
16:30
Gleisdorf
18:10
16:30
Tarragona
18:15
16:30
Ilz
18:45
16:30
Barcelona
19:15
16:30
Barcelona
19:20
16:30
Wiener Neustadt
19:40
16:30
Girona
16:30
Viena
20:20
16:30
Viena
20:30
16:30
Figueras
20:45
16:30
Perpignan
22:30
16:30
Narbonne
23:20
16:30
Budapesta
23:30
16:30
Beziers
23:45