Gara CFR Deva - Mersul autobuzelor Deva Hunedoara Romania

Gara CFR Deva

Deva, Romania

Plecări
Ora Către
06:30
02:10 Passau 00:00 Linz 11:10 Metz 13:00 Paris 06:00 Heilbronn 06:10 Stuttgart 12:00 Vitry-le-Francois 04:00 Nurnberg 07:00 Strasbourg 12:30 Reims 11:00 Nancy 21:00 Viena 06:40 Karlsruhe 13:00 Paris 06:00 Heilbronn 06:10 Stuttgart 12:00 Vitry-le-Francois 02:10 Passau 00:00 Linz 11:10 Metz 11:00 Nancy 21:00 Viena 06:40 Karlsruhe 04:00 Nurnberg 07:00 Strasbourg 12:30 Reims
06:30
10:30 Cluj Napoca
08:00
08:55 Milano 15:45 Cosenza 14:50 Tricase 09:30 Novara 15:25 Mormanno 04:50 Mirano 10:05 Asti 13:40 Atena Lucana 14:35 Bari 10:30 Rovigo 13:20 Pompei 13:55 Vasto 10:55 Firenze 12:25 Afragola 12:50 Civitanova Marche 11:10 Orvieto 05:10 Verona 10:40 Bologna 11:45 Passerano 06:00 Montichiari 14:40 Taranto 07:45 Lodi 11:55 Frosinone 08:30 Modena 16:20 Palmi 04:40 Venetia 09:00 Rozzano 16:10 Pizzo 14:30 Andria 09:40 Voghera 15:50 Cerchiara di Calabria 04:00 Ljubljana 10:10 Torino 15:30 Frascineto 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 15:05 Sala Consilina 13:45 Chieti 13:25 Angri 12:45 Ancona 13:05 Napoli 05:00 Padova 04:35 Pordenone 12:10 Campozillone 05:40 San Bonifacio 16:35 Reggio di Calabria 07:40 Rovato 04:30 Trieste 08:20 Mantova 16:05 Case Mortille 11:20 Ravenna 10:58 Arezzo 11:30 Orte 04:40 Venetia 09:00 Rozzano 15:40 Quattromiglio 14:30 Andria 09:40 Voghera 15:20 Lagonegro 04:00 Ljubljana 10:10 Torino 13:35 Battipaglia 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 13:15 Ercolano 13:45 Chieti 10:58 Arezzo 12:20 Caserta 12:45 Ancona 11:30 Orte 05:20 Vicenza 05:00 Padova 07:00 Piacenza 12:10 Campozillone 08:00 Monza 16:35 Reggio di Calabria 08:40 Brescia 04:30 Trieste 12:30 Rimini 09:10 Pavia 16:05 Case Mortille 14:25 Barletta 09:50 Tortona 15:45 Cosenza 03:00 Maribor 10:15 Abano Terme 15:25 Mormanno 14:10 Termoli 13:40 Atena Lucana 13:00 Pescara 13:20 Pompei 12:40 Senegalia 12:25 Afragola 15:00 Lecce 05:10 Verona 12:00 Cassino 06:00 Montichiari 16:30 Scilla 07:45 Lodi 13:50 Lanciano 08:30 Modena 16:00 Martirano Lombardo 10:50 Sasso Marconi 11:01 Chiusi 11:35 Fiano Romano 12:30 Rimini 09:10 Pavia 15:35 Settimo 14:25 Barletta 09:50 Tortona 15:10 Casalbuono 03:00 Maribor 10:15 Abano Terme 13:30 Salerno 14:10 Termoli 10:50 Sasso Marconi 13:10 San Giorgio a Cremano 13:00 Pescara 11:01 Chiusi 12:15 Caianello 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 05:30 Arzignano 15:00 Lecce 07:30 Crema 12:00 Cassino 08:10 Rozzano 16:30 Scilla 08:50 Bergamo 13:50 Lanciano 11:25 Cesena 09:20 Cremona 16:00 Martirano Lombardo 14:15 San Severo 10:00 Alessandria 15:40 Quattromiglio 01:00 Pince 10:20 Monselice 15:20 Lagonegro 14:05 San Salvo 13:35 Battipaglia 12:55 San Benedetto del Tronto 13:15 Ercolano 12:35 Pesaro 12:20 Caserta 14:45 Brindisi 05:20 Vicenza 11:50 Colleferro 07:00 Piacenza 16:25 Bagnara Calabra 08:00 Monza 16:15 Rosarno 08:40 Brescia 15:55 Rogliano 10:45 Prato 11:05 Fabro 11:40 Roma 15:50 Cerchiara di Calabria 11:25 Cesena 09:20 Cremona 15:30 Frascineto 14:15 San Severo 10:00 Alessandria 15:05 Sala Consilina 01:00 Pince 10:20 Monselice 13:25 Angri 14:05 San Salvo 10:45 Prato 13:05 Napoli 12:55 San Benedetto del Tronto 11:05 Fabro 04:35 Pordenone 12:35 Pesaro 11:40 Roma 05:40 San Bonifacio 14:45 Brindisi 07:40 Rovato 11:50 Colleferro 08:20 Mantova 16:25 Bagnara Calabra 11:20 Ravenna 08:55 Milano 16:15 Rosarno 14:50 Tricase 09:30 Novara 15:55 Rogliano 04:50 Mirano 10:05 Asti 15:35 Settimo 14:35 Bari 10:30 Rovigo 15:10 Casalbuono 13:55 Vasto 13:30 Salerno 12:50 Civitanova Marche 13:10 San Giorgio a Cremano 10:40 Bologna 12:15 Caianello 14:40 Taranto 05:30 Arzignano 11:55 Frosinone 07:30 Crema 16:20 Palmi 08:10 Rozzano 16:10 Pizzo 08:50 Bergamo 10:55 Firenze 11:10 Orvieto 11:45 Passerano
08:00
12:00 Cluj Napoca
08:00
18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 11:15 Genk 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 03:20 Newport 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 04:30 Winchester 05:30 Passau 04:55 Bedford 23:00 Viena 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 19:15 Newcastle upon Tyne 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 11:15 Genk 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 03:20 Newport 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 04:30 Winchester 05:30 Passau 04:55 Bedford 23:00 Viena 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 10:45 Erlangen 03:30 Swansea 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 03:00 Linz 05:00 Kettering 01:20 Brighton 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 10:45 Erlangen 03:30 Swansea 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 03:00 Linz 05:00 Kettering 01:20 Brighton 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 00:30 Londra 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 02:00 Wels 05:10 Corby 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 00:30 Londra 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 02:00 Wels 05:10 Corby 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 10:30 Suhl 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 10:00 Stuttgart 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 10:30 Suhl 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough
08:00
16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 03:00 Amstetten 14:10 Limburg an der Lahn 18:35 Hoorn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 02:00 Melk 18:30 Leiden 18:10 Leeuwarden 17:45 Apeldoorn 17:25 Venlo 17:00 Haga 16:40 Tilburg 16:20 Roermond 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 15:38 Koln 13:55 Trier 11:30 Hof 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 12:05 Eisenach 12:40 Wertheim 13:05 Mainz 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 15:38 Koln 13:55 Trier 02:00 Melk 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 05:00 Passau 01:00 Viena 18:25 Almere-Haven 18:05 Groningen 17:40 Deventer 17:20 Enschede 16:55 Rotterdam 16:35 Eindhoven 16:15 Monchengladbach 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 06:00 Erding 11:50 Gera 14:50 Kassel 18:00 Assen 12:10 Bad Hersfeld 12:50 Darmstadt 13:50 Luxembourg 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 05:00 Passau 14:00 Koblenz 01:00 Viena 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 04:00 Wels 18:40 Amsterdam 18:20 Utrecht 17:55 Emmen 17:35 Almelo 17:10 Arnhem 16:50 Dordrecht 16:30 Papenburg 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 11:55 Jena 12:20 Coburg 12:55 Offenbach 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 04:00 Wels 14:05 Neuwied 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 03:00 Amstetten 18:35 Hoorn 18:15 Drachten 17:50 Zwolle 17:30 Hengelo 17:05 Nijmegen 16:45 Breda 16:25 Bocholt 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 12:00 Erfurt 12:30 Wurzburg 13:00 Hanau am Main 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken
08:00
12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 10:20 Singen 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken
08:00
00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 00:30 Gyor 16:10 Randers 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 00:40 Bratislava 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg
08:00
08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:45 Luneburg 09:55 Stade 08:35 Salzgitter 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 09:50 Bremerhaven 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 10:00 Hamburg 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 09:30 Soltau 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:45 Luneburg 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 09:55 Stade 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 09:50 Bremerhaven 10:00 Hamburg 08:40 Hildesheim 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava
08:30 Lauer
12:00 Targu Jiu 10:30 Petrosani 09:30 Hateg
09:00 Line Way
14:00 Budapesta 19:30 Regensburg 04:00 Koln 10:00 Lille 14:00 Barking 17:00 Milton Keynes 22:00 Crewe 16:00 Viena 21:30 Nurnberg 05:30 Aachen 11:00 Calais 16:00 Londra 17:30 Northampton 23:00 Manchester 17:00 Linz 23:30 Wurzburg 07:30 Liege 12:00 Dover 16:15 Londra 18:30 Coventry 23:59 Liverpool 18:00 Passau 02:30 Frankfurt 09:00 Bruxelles 12:30 Maidstone 16:30 Luton 20:00 Birmingham 21:00 Stoke on Trent
10:20
06:30 Regensburg 09:45 Ansbach 10:10 Bamberg 10:33 Landshut 10:55 Memmingen 11:07 Ravensburg 11:20 Erfurt 11:35 Manheim 11:52 Heilbronn 12:02 Reutlingen 14:57 Osnabruck 15:15 Bremen 15:35 Bruxelles 15:55 Charleroi 16:15 Luneburg 16:35 Hamburg 16:55 Lubeck 17:15 Kiel 17:50 Kappeln 18:20 Haarlem 12:10 Gera 12:17 Basel 12:23 Speyer 18:42 Enschede 12:35 Saarlouis 18:41 Apeldoorn 12:50 Koln 18:47 Alkmaar 13:10 Aachen 16:30 Berna 13:25 Essen 13:45 Albstadt 14:05 Potsdam 14:20 Braunschweig 14:40 Paderborn 08:00 Nurnberg 09:50 Bayreuth 10:15 Schweinfurt 10:35 Munchen 11:00 Kempten 11:09 Zwickau 11:23 Fulda 11:40 Mannheim 11:55 Ludwigsburg 05:30 Salzburg 15:00 Minden 15:20 Liege 15:40 Antwerp 16:00 Mons 16:20 Oldenburg 16:40 Schwerin 17:00 Neumunster 17:20 Sankt Peter-Ording 18:50 Flensburg 12:04 Cottbus 18:30 Breda 12:12 Jena 15:47 Brugge 12:25 Pirmasens 18:32 Venlo 12:37 Saarbrucken 18:55 Leeuwarden 12:55 Trier 17:55 Utrecht 13:15 Dusseldorf 13:30 Dortmund 13:50 Freiburg im Breisgau 14:10 Berlin 14:25 Wolfsburg 14:45 Bielefeld 09:00 Furth 09:55 Hof 10:20 Bad Mergentheim 10:37 Augsburg 11:03 Lindau 11:10 Chemnitz 11:25 Frankfurt 11:45 Heidelberg 11:57 Stuttgart 05:40 Innsbruck 15:05 Vechta 15:25 Hasselt 15:45 Gent 16:05 Konstanz 16:25 Papenburg 16:45 Emden 17:05 Busum 17:30 Husum 04:00 Viena 12:05 Halle 18:40 Haga 12:15 Gottingen 18:45 Nijmegen 12:27 Homburg 18:35 Tilburg 12:40 Luxembourg 19:00 Groningen 13:00 Bonn 16:29 Eindhoven 13:18 Wuppertal 13:35 Hamm 13:55 Villingen-Schwenningen 14:15 Magdeburg 14:30 Hildesheim 14:50 Munster 09:10 Erlangen 10:00 Wurzburg 10:30 Ingolstadt 10:45 Ulm 11:05 Friedrichshafen 11:15 Dresda 11:30 Mainz 11:50 Karlsruhe 12:00 Tubingen 06:00 Passau 14:55 Bocholt 15:10 Cloppenburg 15:30 Leuven 15:50 Namur 16:10 Soltau 16:31 Amsterdam 16:50 Bremerhaven 17:10 Heide 17:40 Schleswig 18:00 Rotterdam 12:08 Leipzig 16:28 Paris 12:20 Kassel 18:44 Dordrecht 12:30 Kaiserslautern 18:33 Hoorn 12:45 Koblenz 18:43 Arnhem 13:05 Duren 16:26 Zurich 13:20 Duisburg 13:40 Offenburg 14:00 Singen 14:17 Goslar 14:35 Hannover
10:30
13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 02:00 Graz 11:45 Santhia 09:30 Brescia 07:00 Padova 23:30 Viena 11:30 Novara 09:00 Desenzano 06:00 Venetia 06:30 Mestre 11:00 Milano 08:30 Verona 05:00 Udine
10:30
08:30 Reggio nell'Emilia 15:30 Savona 02:00 Graz 12:45 Torino 11:00 Voghera 10:00 Piacenza 06:30 Padova 23:30 Viena 14:15 Fossano 11:15 Tortona 08:45 Parma 06:00 Venetia 11:45 Alessandria 14:15 Mondovi 07:30 Modena 14:15 Ceva 05:00 Udine 12:00 Asti 06:30 Mestre
10:30
02:00 Graz 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli 05:00 Udine 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone 06:30 Mestre 06:00 Venetia 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 23:30 Viena 06:30 Padova 10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta
10:30
16:50 Dartford 18:40 Londra 18:25 Londra 16:30 Dover 13:30 Gent 15:30 Calais 14:00 Brugge
10:30
09:30 Bonn 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 02:00 Sankt Polten 04:00 Suben 11:30 Aachen 13:30 Bruxelles 05:00 Regensburg 03:30 Haag 04:30 Degendorf 11:45 Liege 00:30 Viena 07:00 Wurzburg 08:30 Frankfurt 03:00 Linz 04:15 Passau 02:30 Melk
10:30
09:30 Bonn 05:00 Regensburg 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg 10:45 Koln 19:45 Toddington 06:00 Dublin 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 01:00 Bangor
10:30
04:30 Warrington 02:00 Leeds 23:30 Derby 05:00 Liverpool 03:00 Manchester 22:30 Northampton 22:00 Luton 23:00 Birmingham 01:00 Sheffield 04:00 Preston 01:00 Doncaster 23:30 Nottingham
10:30
23:30 Viena 07:00 Padova 09:30 Brescia 11:45 Santhia 14:30 Mondovi 02:00 Graz 07:30 Vicenza 10:30 Bergamo 13:00 Torino 14:30 Ceva 05:00 Udine 08:30 Verona 11:00 Milano 06:30 Mestre 15:45 Savona 06:00 Venetia 09:00 Desenzano 11:30 Novara 14:30 Fossano 16:30 Genova
10:30
14:30 Cluj Napoca
11:00 Lauer
03:00 Freilassing 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt 04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg 05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau
11:00 Lauer
01:10 Passau 05:25 Ansbach 08:55 Heidelberg 11:25 Offenbach 14:55 Koln 02:10 Deggendorf 06:10 Crailsheim 09:25 Mannheim 12:25 Gisen 15:55 Dusseldorf 02:55 Regensburg 07:10 Ohringen 10:25 Darmstadt 13:25 Siegen 16:25 Essen 04:25 Nurnberg 07:55 Heilbronn 10:55 Frankfurt 14:10 Gummersbach 16:55 Dortmund
12:10
03:25 Hereford 03:10 Burton upon Trent 02:55 Derby 02:35 Boston 02:15 Bournemouth 01:50 Weston-super-Mare 01:20 Cheltenham 04:35 Harrogate 04:20 Manchester 01:35 Stoke on Trent 03:40 Newport 21:40 Milton Keynes 21:30 Cambridge 20:40 Crawley 20:30 Bracknell 20:20 Chelmsford 01:30 Passau 03:30 Regensburg 10:30 Luxembourg 23:30 Market Harborough 14:20 Tourcoing 13:30 Bruxelles 23:10 Peterborough 18:30 Folkestone 22:35 Fareham 22:25 Chichester 21:50 Oxford 03:20 Worcester 22:17 Birmingham 02:50 Nottingham 02:30 Spalding 02:10 Yeovil 01:45 Bath 01:15 Evesham 04:33 York 04:15 Leeds 03:55 Chesterfield 00:00 Portsmouth 21:45 Bicester 21:00 Luton 20:45 Horsham 20:35 Farnborough 19:00 Ashford 23:00 Nickelsdorf 03:35 Monmouth 09:30 Trier 23:35 Wellingborough 14:00 Mouscron 12:30 Liege 23:15 Corby 22:50 Norwich 22:40 Southampton 22:30 Portsmouth 21:55 Newbury 03:15 Telford 03:05 Nuneaton 02:45 Leicester 02:25 Dorchester 02:05 Wellington 01:30 Bristol 01:10 Stratford-upon-Avon 04:40 Kingston upon Hull 04:05 Doncaster 03:50 Lincoln 04:10 Exeter 21:20 Basingstoke 21:10 Aylesbury 20:50 Colchester 20:00 Londra 19:20 Canterbury 07:00 Mannheim 03:30 Ross on Wye 06:00 Kaiserslautern 23:20 Kettering 22:27 Northampton 04:35 Nurnberg 15:00 Calais 22:55 Fakenham 22:45 Thetford 22:00 Andover 23:50 Banbury 22:18 Wolverhampton 03:00 Coventry 02:40 Grantham 02:20 Weymouth 02:00 Taunton 01:25 Gloucester 00:00 Warwick 04:30 Liverpool 04:00 Sheffield 03:45 Cardiff 21:25 Ipswich 21:15 Reading 20:25 Harlow 20:15 Basildon 19:30 Maidstone 05:50 Heilbronn 23:25 Rothwell 14:30 Lille 23:45 Rugby 23:05 Wisbech 18:00 Dover 23:00 King's Lynn 22:20 Brighton 22:15 Winchester 21:35 Bedford
14:00
02:45 Praga 20:45 Arhus 17:15 Slagelse 04:45 Dresda 14:15 Tapernoje 22:30 Aalborg 15:15 Copenhagen 19:20 Vejle 17:45 Nyborg 16:15 Ringsted 20:00 Horsens 18:20 Odense 07:30 Berlin
14:00
14:45 Padborg 18:30 Arhus 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 02:45 Praga 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 17:45 Varde 12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 18:45 Herning 14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 19:30 Holstebro
14:00
22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 01:00 Moss 17:00 Landskrona 17:30 Helsingborg 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 20:00 Varberg 22:45 Uddevalla 14:15 Tapernoje 19:00 Ljungby 00:00 Norrkoping 03:00 Praga 19:15 Halmstad 00:30 Sarpsborg 15:15 Copenhagen 20:00 Vaxjo 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 21:45 Goteborg 02:00 Oslo 16:30 Malmo
14:00
15:15 Copenhagen 20:00 Vaxjo 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin 01:00 Moss 14:15 Tapernoje 19:15 Halmstad 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 20:00 Varberg 00:30 Sarpsborg 17:30 Helsingborg 16:30 Malmo 00:00 Norrkoping 02:45 Praga 19:15 Halmstad 02:00 Oslo 19:00 Ljungby 17:00 Landskrona 01:00 Nykoping 04:45 Dresda 21:45 Goteborg 22:45 Uddevalla
14:00
23:45 Viena 05:30 Deggendorf 10:45 Stuttgart 21:00 Dortmund 15:15 Frankfurt 00:45 Sankt Polten 06:30 Landshut 13:30 Mannheim 11:45 Karlsruhe 17:30 Koln 02:00 Linz 07:30 Munchen 19:45 Duisburg 09:30 Ulm 19:00 Dusseldorf 04:30 Passau 08:45 Augsburg 20:15 Essen 12:30 Heidelberg
15:15
23:50 Goteborg 05:30 Sodertalje 23:00 Budapesta 03:30 Linkoping 04:00 Norrkoping 21:50 Halmstad 01:30 Bratislava 22:50 Varberg 20:10 Malmo 06:00 Stockholm 21:00 Helsingborg 05:30 Praga 19:35 Copenhagen 01:00 Boras 02:00 Jonkoping
17:30
23:45 Lille 07:15 Suben 12:45 Wurzburg 17:00 Koln 20:45 Bruxelles 04:20 Londra 08:15 Deggendorf 14:30 Frankfurt 21:30 Antwerp 03:00 Viena 09:30 Regensburg 18:15 Aachen 22:30 Gent 05:45 Linz 11:00 Nurnberg 19:30 Liege
20:30
17:00 Firenze 13:00 Mestre 18:00 Bergamo 06:00 Taranto 02:30 Foggia 23:15 Pescara 18:45 Pesaro 16:30 Imola 00:30 Salerno 15:30 Bologna 11:00 Udine 17:00 Brescia 07:00 Policoro 02:00 San Severo 22:00 San Benedetto del Tronto 18:00 Rimini 23:20 Napoli 14:45 Ferrara 21:00 Torino 16:00 Verona 04:45 Bari 01:00 Termoli 21:00 Civitanova Marche 17:30 Cesena 20:30 Roma 13:45 Padova 19:00 Milano 15:00 Vicenza 03:45 Andria 00:15 Vasto 20:00 Ancona 17:00 Forli
20:30
00:00 Munster 00:00 Essen 00:00 Ulm 00:00 Viena 00:00 Luneburg 00:00 Koln 02:30 Breda 05:00 Rotterdam 06:45 Alkmaar 08:30 Zwolle 00:00 Dortmund 00:00 Manheim 00:00 Augsburg 00:00 Linz 00:00 Bremen 23:45 Liege 03:00 Tilburg 05:30 Haga 07:00 Utrecht 09:00 Drachten 00:00 Osnabruck 00:00 Dusseldorf 00:00 Karlsruhe 00:00 Munchen 02:15 Gent 00:00 Hannover 00:45 Bruxelles 03:30 Eindhoven 06:00 Leiden 08:00 Lelystad 10:00 Groningen 00:00 Bielefeld 00:00 Aachen 00:00 Stuttgart 00:00 Salzburg 00:00 Hamburg 00:00 Frankfurt 01:45 Antwerp 04:30 Dordrecht 06:30 Amsterdam 07:30 Almere-Haven 08:45 Meppel
Sosiri
De la Ora
Line Way
14:40 Wurzburg
00:00

11:00 Andria
00:05

13:00 Kingston upon Hull
00:05

11:00 Brno 11:00 Brno
00:05

13:00 Liverpool
00:10

11:00 Bratislava 11:00 Bratislava
00:10

13:00 Manchester
00:15

12:00 Sankt Polten
00:15

13:00 Leeds
00:20

13:00 Doncaster
00:25

13:00 Sheffield
00:30

11:00 Calais 11:00 Calais
00:30

11:00 Hegyeshalom 11:00 Hegyeshalom
00:30

13:00 Stoke on Trent
00:33

13:00 Chesterfield
00:35

13:00 Lincoln
00:37

13:00 Cardiff
00:40

11:00 Dunkerque 11:00 Dunkerque
00:40

11:00 Gyor 11:00 Gyor
00:40

12:00 Uddevalla
00:45

12:00 Uddevalla
00:45

13:00 Newport
00:45

13:00 Monmouth
00:50

11:00 Tatabanya 11:00 Tatabanya
00:50

13:00 Ross on Wye
00:53

13:00 Hereford
00:55

13:00 Worcester
00:57

12:00 Jonkoping
01:00

12:00 Jonkoping
01:00

13:00 Passau 13:00 Telford
01:00

11:00 Bratislava 11:00 Bratislava
01:00

13:00 Wolverhampton
01:03

13:00 Burton upon Trent
01:05

11:00 Maribor 11:00 Maribor
01:05

13:00 Birmingham
01:08

13:00 Nuneaton
01:10

13:00 Coventry
01:13

11:00 Foggia
01:15

13:00 Derby
01:15

13:00 Nottingham
01:18

13:00 Leicester
01:20

11:00 Pince 11:00 Pince
01:20

13:00 Grantham
01:23

13:00 Boston
01:25

13:00 Spalding
01:28

13:00 Dorchester
01:30

12:00 Viena
01:30

13:00 Weymouth
01:32

13:00 Bournemouth
01:35

13:00 Yeovil
01:37

13:00 Wellington
01:40

13:00 Taunton
01:43

13:00 Weston-super-Mare
01:45

13:15 Viena
01:45

13:00 Bath
01:48

13:00 Bristol
01:50

13:00 Gloucester
01:53

13:00 Cheltenham
01:55

11:00 San Severo
02:00
Line Way
14:40 Nurnberg
02:00

13:00 Evesham
02:00

11:00 Gyor 11:00 Gyor
02:00

13:00 Stratford-upon-Avon
02:05

13:00 Warwick
02:10

13:00 Banbury
02:15

13:00 Rugby
02:20

13:00 Northampton
02:25

12:00 Goteborg
02:30

12:00 Goteborg
02:30

13:00 Wellingborough
02:30

13:00 Market Harborough
02:35

13:00 Rothwell
02:40

13:00 Kettering
02:45

13:00 Corby
02:50

13:00 Peterborough
02:55

11:00 Termoli
03:00

12:00 Vaxjo
03:00

12:00 Vaxjo
03:00
Line Way
14:40 Birmingham
03:00

13:00 Wisbech
03:00
Lauer
08:30 Dortmund
03:00

13:00 King's Lynn
03:05

13:00 Fakenham
03:10

13:00 Norwich
03:15

13:00 Thetford
03:20

13:00 Southampton
03:25

11:00 Salerno
03:30

12:00 Varberg
03:30

12:00 Varberg
03:30
Line Way
14:40 Regensburg
03:30

13:00 Fareham
03:30
Lauer
08:30 Essen
03:30

13:00 Portsmouth
03:35

13:00 Chichester
03:40

13:00 Brighton
03:45

13:00 Winchester
03:50

13:00 Andover
03:55

11:00 Vasto
04:00

12:00 Ljungby
04:00

12:00 Ljungby
04:00
Line Way
14:40 Coventry
04:00

13:00 Newbury
04:00
Lauer
08:30 Dusseldorf
04:00

11:00 Reggio di Calabria 11:00 Reggio di Calabria
04:00

12:00 Dortmund
04:00

13:00 Oxford
04:05

13:00 Bicester
04:10

11:00 Scilla 11:00 Scilla
04:10

13:00 Milton Keynes
04:15

11:00 Bagnara Calabra 11:00 Bagnara Calabra
04:15

13:00 Bedford
04:20

11:00 Palmi 11:00 Palmi
04:20

13:00 Cambridge
04:25

11:00 Rosarno 11:00 Rosarno
04:25

11:00 Napoli
04:30

00:30 Berlin
04:30

12:00 Halmstad
04:30

12:00 Halmstad 12:00 Halmstad
04:30
Line Way
14:40 Passau
04:30

13:00 Ipswich
04:30

11:00 Pizzo 11:00 Pizzo
04:30

12:00 Essen
04:30

13:00 Basingstoke
04:35

11:00 Case Mortille 11:00 Case Mortille
04:35

13:00 Reading
04:40

11:00 Martirano Lombardo 11:00 Martirano Lombardo
04:40

13:00 Aylesbury
04:45

13:15 Lille
04:45

11:00 Rogliano 11:00 Rogliano
04:45

13:00 Luton
04:50

11:00 Cerchiara di Calabria 11:00 Cerchiara di Calabria
04:50

13:00 Colchester
04:55

11:00 Cosenza 11:00 Cosenza
04:55

11:00 Pescara
05:00

12:00 Viborg 12:00 Aalborg
05:00
Line Way
14:40 Northampton
05:00

13:00 Viena 13:00 Horsham
05:00
Lauer
08:30 Koln
05:00

11:00 Quattromiglio 11:00 Quattromiglio
05:00

11:00 Ostende 11:00 Ostende
05:00

11:00 Viena 11:00 Viena
05:00

11:00 Aalborg 11:00 Aalborg
05:00

12:00 Duisburg
05:00

11:00 Luxembourg 11:00 Luxembourg
05:00

13:00 Crawley
05:05

11:00 Settimo 11:00 Settimo
05:05

11:00 Waregem 11:00 Waregem
05:05

13:00 Farnborough
05:10

11:00 Frascineto 11:00 Frascineto
05:10

11:00 Tournai 11:00 Tournai
05:10

11:00 Randers 11:00 Randers
05:10

11:00 Arlon 11:00 Arlon
05:10

13:00 Bracknell
05:15

11:00 Mormanno 11:00 Mormanno
05:15

11:00 Wavre 11:00 Wavre
05:15

13:00 Harlow
05:20

11:00 Lagonegro 11:00 Lagonegro
05:20

11:00 Kortrijk 11:00 Kortrijk
05:20

11:00 Skive 11:00 Skive 11:00 Holstebro 11:00 Holstebro
05:20

13:00 Chelmsford
05:25

11:00 Casalbuono 11:00 Casalbuono
05:25

12:00 Helsingborg
05:30

12:00 Helsingborg
05:30
Line Way
14:40 Milton Keynes
05:30

13:00 Basildon
05:30

11:00 Sala Consilina 11:00 Sala Consilina
05:30

11:00 Namur 11:00 Namur
05:30

11:00 Viborg 11:00 Viborg
05:30

11:00 Namur 11:00 Namur
05:30

11:00 Lecce 11:00 Lecce
05:35

11:00 Tricase 11:00 Tricase
05:40

11:00 Arhus 11:00 Arhus
05:40

11:00 Liege 11:00 Liege
05:40

12:00 Holstebro
05:45
Lauer
08:30 Gummersbach
05:45

11:00 Brindisi 11:00 Brindisi
05:45

12:00 Dusseldorf
05:45

11:00 Taranto 11:00 Taranto
05:50

11:00 Silkeborg 11:00 Silkeborg
05:50

11:00 Genk 11:00 Genk
05:50

11:00 Bari 11:00 Bari
05:55

11:00 Hasselt 11:00 Hasselt
05:55

23:40 Stockholm
06:00

12:00 Randers
06:00

12:00 Landskrona
06:00

12:00 Landskrona
06:00
Line Way
14:40 Linz 14:40 Luton
06:00

13:00 Nickelsdorf
06:00

13:15 Gent
06:00

11:00 Andria 11:00 Andria
06:00

11:00 Viena 11:00 Viena
06:00

11:00 Herning 11:00 Herning
06:00

11:00 Bruxelles 11:00 Bruxelles
06:00

11:00 Barletta 11:00 Barletta
06:05

11:00 Foggia 11:00 Foggia
06:10

11:00 Vejle 11:00 Vejle
06:10

11:00 Wavre 11:00 Wavre
06:10

11:00 San Benedetto del Tronto
06:15

11:00 San Severo 11:00 San Severo
06:15

11:00 Termoli 11:00 Termoli
06:20

11:00 Mons 11:00 Mons
06:20

11:00 Charleroi 11:00 Charleroi
06:20

12:00 Herning
06:30

12:00 Malmo
06:30

12:00 Malmo
06:30

13:00 Londra
06:30
Lauer
08:30 Siegen
06:30

11:00 San Salvo 11:00 San Salvo
06:30

11:00 Charleroi 11:00 Charleroi
06:30

11:00 Mons 11:00 Mons
06:30

11:00 Vasto 11:00 Vasto
06:35

11:00 Lanciano 11:00 Lanciano
06:40

11:00 Bruxelles 11:00 Bruxelles
06:40

11:00 Gent 11:00 Gent
06:40

11:00 Chieti 11:00 Chieti
06:45

11:00 Brugge 11:00 Brugge
06:45

12:00 Koln
06:45

06:30 Flensburg
06:50

11:00 Atena Lucana 11:00 Atena Lucana
06:50

11:00 Gent 11:00 Gent
06:50

11:00 Tournai 11:00 Tournai
06:50

06:30 Kappeln
06:55

11:00 Battipaglia 11:00 Battipaglia
06:55

11:00 Sint-Niklaas 11:00 Sint-Niklaas
06:55

11:00 Amsterdam 11:00 Amsterdam
06:55

11:00 Salerno 11:00 Salerno
06:58

12:00 Arhus
07:00
Line Way
14:40 Viena 14:40 Londra
07:00

06:30 Schleswig
07:00

13:15 Antwerp
07:00
Lauer
08:30 Freiburg im Breisgau
07:00

11:00 Antwerp 11:00 Antwerp
07:00

11:00 Hoorn 11:00 Hoorn
07:00

11:00 Copenhagen 11:00 Copenhagen
07:00

11:00 Kortrijk 11:00 Kortrijk
07:00

11:00 Angri 11:00 Angri
07:01

06:30 Husum
07:05

11:00 Pompei 11:00 Pompei
07:05

11:00 Hasselt 11:00 Hasselt
07:05

11:00 Leiden 11:00 Leiden
07:05

06:30 Sankt Peter-Ording
07:10

11:00 Ercolano 11:00 Ercolano
07:10

11:00 Genk 11:00 Genk
07:10

11:00 Almere-Haven 11:00 Almere-Haven
07:10

11:00 Roskilde 11:00 Roskilde
07:10

11:00 Ostende 11:00 Ostende
07:10

11:00 Civitanova Marche
07:15

06:30 Kiel
07:15

11:00 San Giorgio a Cremano 11:00 San Giorgio a Cremano
07:15

11:00 Utrecht 11:00 Utrecht
07:15

06:30 Heide
07:20

11:00 Napoli 11:00 Napoli
07:20

11:00 Drachten 11:00 Drachten
07:20

11:00 Slagelse 11:00 Slagelse
07:20

11:00 Brugge 11:00 Brugge
07:20

06:30 Busum
07:25

11:00 Pescara 11:00 Pescara
07:25

11:00 Leeuwarden 11:00 Leeuwarden
07:25

00:30 Dresda
07:30
Line Way
14:40 Londra
07:30

06:30 Neumunster
07:30
Lauer
11:00 Targu Jiu
07:30
Lauer
08:30 Gisen
07:30

11:00 San Benedetto del Tronto 11:00 San Benedetto del Tronto
07:30

11:00 Groningen 11:00 Groningen
07:30

11:00 Nyborg 11:00 Nyborg
07:30

11:00 Sint-Niklaas 11:00 Sint-Niklaas
07:30

06:30 Lubeck
07:35

11:00 Civitanova Marche 11:00 Civitanova Marche
07:35

11:00 Assen 11:00 Assen
07:35

12:00 Varde
07:40

06:30 Bremerhaven
07:40

11:00 Ancona 11:00 Ancona
07:40

11:00 Emmen 11:00 Emmen
07:40

11:00 Svendborg 11:00 Svendborg
07:40

11:00 Geel 11:00 Geel
07:40

12:00 Horsens
07:45

06:30 Emden
07:45

11:00 Senegalia 11:00 Senegalia
07:45

11:00 Zwolle 11:00 Zwolle
07:45

06:30 Schwerin
07:50

11:00 Pesaro 11:00 Pesaro
07:50

11:00 Apeldoorn 11:00 Apeldoorn
07:50

11:00 Odense 11:00 Odense
07:50

11:00 Turnhout 11:00 Turnhout
07:50

06:30 Hamburg
07:55

11:00 Rimini 11:00 Rimini
07:55

11:00 Deventer 11:00 Deventer
07:55

11:00 Fredericia 11:00 Fredericia
07:55

11:00 Rotterdam 11:00 Rotterdam
07:55

23:40 Norrkoping
08:00

11:00 Roma
08:00

12:00 Copenhagen
08:00

12:00 Copenhagen
08:00

13:00 Maidstone
08:00

06:30 Amsterdam
08:00

13:15 Bruxelles
08:00
Lauer
08:30 Offenburg
08:00

11:00 Afragola 11:00 Afragola
08:00

11:00 Cluj Napoca
08:00

11:00 Almelo 11:00 Almelo
08:00

11:00 Nantes 11:00 Nantes
08:00

11:00 Kolding 11:00 Kolding
08:00

11:00 Haga 11:00 Haga
08:00

06:30 Papenburg
08:05

11:00 Caserta 11:00 Caserta
08:05

11:00 Hengelo 11:00 Hengelo
08:05

11:00 Esbjerg 11:00 Esbjerg
08:05

11:00 Amsterdam 11:00 Amsterdam
08:05

12:00 Esbjerg
08:10

06:30 Oldenburg
08:10

11:00 Caianello 11:00 Caianello
08:10

11:00 Venlo 11:00 Venlo
08:10

11:00 Le Mans 11:00 Le Mans
08:10

11:00 Haderslev 11:00 Haderslev
08:10

11:00 Emmen 11:00 Emmen
08:10

11:00 Ancona
08:15

06:30 Luneburg
08:15

11:00 Campozillone 11:00 Campozillone
08:15

11:00 Enschede 11:00 Enschede
08:15

11:00 Tonder 11:00 Tonder
08:15

06:30 Soltau
08:20

11:00 Cassino 11:00 Cassino
08:20

11:00 Liege 11:00 Liege
08:20

11:00 Arnhem 11:00 Arnhem
08:20

11:00 Rennes 11:00 Rennes
08:20

11:00 Abenra 11:00 Abenra
08:20

11:00 Lingen 11:00 Lingen
08:20

06:30 Konstanz
08:25

11:00 Frosinone 11:00 Frosinone
08:25

11:00 Darmstadt 11:00 Darmstadt
08:25

11:00 Nijmegen 11:00 Nijmegen
08:25

11:00 Sonderborg 11:00 Sonderborg
08:25

23:40 Linkoping
08:30

11:00 Torino
08:30

12:00 Vejle
08:30
Line Way
14:40 Barking
08:30

13:00 Canterbury
08:30

06:30 Mons
08:30
Lauer
11:00 Petrosani
08:30
Lauer
08:30 Offenbach
08:30

11:00 Colleferro 11:00 Colleferro
08:30

11:00 Southampton 11:00 Southampton 11:00 Wertheim 11:00 Wertheim
08:30

11:00 Haga 11:00 Haga
08:30

11:00 Dijon 11:00 Dijon
08:30

11:00 Flensburg 11:00 Flensburg
08:30

11:00 Meppen 11:00 Meppen
08:30

06:30 Charleroi
08:35

11:00 Passerano 11:00 Passerano
08:35

11:00 Rotterdam 11:00 Rotterdam
08:35

11:00 Rendsburg 11:00 Rendsburg
08:35

06:30 Namur
08:40

11:00 Ansbach 11:00 Ansbach
08:40

11:00 Dordrecht 11:00 Dordrecht
08:40

11:00 Neumunster 11:00 Neumunster
08:40

13:00 Ashford
08:45

06:30 Gent
08:45

11:00 Roma 11:00 Roma
08:45

11:00 Breda 11:00 Breda
08:45

06:30 Antwerp
08:50

11:00 Fiano Romano 11:00 Fiano Romano
08:50

11:00 Erlangen 11:00 Erlangen
08:50

11:00 Tilburg 11:00 Tilburg
08:50

11:00 Rostock 11:00 Rostock
08:50

06:30 Bruxelles
08:55

11:00 Orte 11:00 Orte
08:55

11:00 Bad Kissingen 11:00 Bad Kissingen
08:55

11:00 Eindhoven 11:00 Eindhoven
08:55

11:00 Lubeck 11:00 Lubeck
08:55

12:00 Kolding
09:00

12:00 Tapernoje
09:00
Line Way
14:40 Budapesta
09:00

06:30 Leuven
09:00
Lauer
08:30 Rastatt
09:00
Lauer
08:30 Frankfurt
09:00

11:00 Cesena 11:00 Cesena
09:00

11:00 Papenburg 11:00 Papenburg
09:00

11:00 Lyon 11:00 Lyon
09:00

11:00 Hamburg 11:00 Hamburg
09:00

11:00 Papenburg 11:00 Papenburg
09:00

06:30 Hasselt
09:05

11:00 Ravenna 11:00 Ravenna
09:05

11:00 Bocholt 11:00 Bocholt
09:05

11:00 Berlin 11:00 Berlin
09:05

11:00 Emden 11:00 Emden
09:05

13:00 Folkestone
09:10

06:30 Liege
09:10

11:00 Orvieto 11:00 Orvieto
09:10

11:00 Roermond 11:00 Roermond
09:10

11:00 Vetschau 11:00 Vetschau
09:10

11:00 Norden 11:00 Norden
09:10

06:30 Bremen
09:15

13:15 Liege
09:15

11:00 Fabro 11:00 Fabro
09:15

11:00 Monchengladbach 11:00 Monchengladbach
09:15

11:00 Leer 11:00 Leer
09:15

06:30 Cloppenburg
09:20

11:00 Chiusi 11:00 Chiusi
09:20

11:00 Minden 11:00 Minden
09:20

11:00 Oldenburg 11:00 Oldenburg
09:20

06:30 Vechta
09:25

11:00 Arezzo 11:00 Arezzo
09:25

11:00 Osnabruck 11:00 Osnabruck
09:25

11:00 Flensburg 11:00 Flensburg
09:25

11:00 Pesaro
09:30

00:30 Praga
09:30

12:00 Tapernoje
09:30
Line Way
14:40 Maidstone
09:30

13:00 Dover
09:30

06:30 Minden
09:30
Lauer
08:30 Karlsruhe
09:30
Lauer
11:00 Hateg
09:30
Lauer
08:30 Darmstadt
09:30

11:00 Firenze 11:00 Firenze
09:30

11:00 Munster 11:00 Munster
09:30

12:00 Frankfurt
09:30

11:00 Cuxhaven 11:00 Cuxhaven
09:30

06:30 Osnabruck
09:35

11:00 Sasso Marconi 11:00 Sasso Marconi
09:35

11:00 Essen 11:00 Essen
09:35

11:00 Rendsburg 11:00 Rendsburg
09:35

06:30 Bocholt
09:40

11:00 Prato 11:00 Prato
09:40

11:00 Duisburg 11:00 Duisburg
09:40

11:00 Neumunster 11:00 Neumunster
09:40

12:00 Abenra
09:45

06:30 Munster
09:45

11:00 Bologna 11:00 Bologna
09:45

11:00 Dusseldorf 11:00 Dusseldorf
09:45

11:00 Lubeck 11:00 Lubeck
09:45

06:30 Bielefeld
09:50

11:00 Ferrara 11:00 Ferrara
09:50

11:00 Wuppertal 11:00 Wuppertal
09:50

11:00 Elmshorn 11:00 Elmshorn
09:50

06:30 Paderborn
09:55

11:00 Rovigo 11:00 Rovigo
09:55

11:00 Suhl 11:00 Suhl
09:55

11:00 Koln 11:00 Koln
09:55

11:00 Norderstedt 11:00 Norderstedt
09:55

23:40 Jonkoping
10:00

12:00 Padborg
10:00

06:30 Hannover
10:00

11:00 Monselice 11:00 Monselice
10:00

11:00 Coburg 11:00 Coburg
10:00

11:00 Aachen 11:00 Aachen
10:00

11:00 Paris 11:00 Paris
10:00

11:00 Hamburg 11:00 Hamburg
10:00

06:30 Hildesheim
10:05

11:00 Abano Terme 11:00 Abano Terme
10:05

11:00 Duren 11:00 Duren
10:05

11:00 Paris 11:00 Paris
10:05

11:00 Stade 11:00 Stade
10:05

06:30 Wolfsburg
10:10

11:00 Torino 11:00 Torino
10:10

11:00 Bonn 11:00 Bonn
10:10

11:00 Meaux 11:00 Meaux
10:10

06:30 Braunschweig
10:15
Lauer
08:30 Pforzheim
10:15

11:00 Asti 11:00 Asti
10:15

11:00 Hamm 11:00 Hamm
10:15

11:00 Reims 11:00 Reims
10:15

11:00 Bremerhaven 11:00 Bremerhaven
10:15

06:30 Goslar
10:20

11:00 Alessandria 11:00 Alessandria
10:20

11:00 Hof 11:00 Hof
10:20

11:00 Lippstadt 11:00 Lippstadt
10:20

11:00 Verdun 11:00 Verdun
10:20

11:00 Luneburg 11:00 Luneburg
10:20

06:30 Magdeburg
10:25

11:00 Tortona 11:00 Tortona
10:25

11:00 Bielefeld 11:00 Bielefeld
10:25

11:00 Metz 11:00 Metz
10:25

11:00 Uelzen 11:00 Uelzen
10:25

11:00 Rimini 11:00 Milano
10:30
Line Way
14:40 Dover
10:30

06:30 Berlin
10:30

13:15 Aachen
10:30
Lauer
08:30 Mannheim
10:30

11:00 Voghera 11:00 Voghera
10:30

11:00 Kulmbach 11:00 Kulmbach
10:30

11:00 Detmold 11:00 Detmold
10:30

11:00 Berna 11:00 Berna
10:30

11:00 Soltau 11:00 Soltau
10:30

06:30 Potsdam
10:35

11:00 Novara 11:00 Novara
10:35

11:00 Paderborn 11:00 Paderborn
10:35

11:00 Sankt Gallen 11:00 Sankt Gallen
10:35

11:00 Bremen 11:00 Bremen
10:35

06:30 Singen
10:40

11:00 Cremona 11:00 Cremona
10:40

11:00 Bayreuth 11:00 Bayreuth
10:40

11:00 Goslar 11:00 Goslar
10:40

11:00 Lucerne 11:00 Lucerne
10:40

11:00 Cloppenburg 11:00 Cloppenburg
10:40

06:30 Villingen-Schwenningen
10:45

11:00 Pavia 11:00 Pavia
10:45

11:00 Einbeck 11:00 Einbeck
10:45

11:00 Zug 11:00 Zug
10:45

11:00 Vechta 11:00 Vechta
10:45

06:30 Freiburg im Breisgau
10:50

11:00 Rozzano 11:00 Rozzano
10:50

11:00 Stuttgart 11:00 Stuttgart
10:50

11:00 Northeim 11:00 Northeim
10:50

11:00 Basel 11:00 Basel
10:50

11:00 Celle 11:00 Celle
10:50

06:30 Albstadt
10:55

11:00 Kassel 11:00 Kassel
10:55

11:00 Zurich 11:00 Zurich
10:55

11:00 Garbsen 11:00 Garbsen
10:55

12:00 Flensburg
11:00

06:30 Offenburg
11:00
Lauer
08:30 Stuttgart
11:00
Lauer
08:30 Heidelberg
11:00

11:00 Milano 11:00 Milano
11:00

11:00 Gottingen 11:00 Gottingen
11:00

11:00 Winterthur 11:00 Winterthur
11:00

11:00 Cottbus 11:00 Cottbus
11:00

12:00 Mannheim
11:00

11:00 Hannover 11:00 Hannover
11:00

06:30 Hamm
11:05

11:00 Marburg an der Lahn 11:00 Marburg an der Lahn
11:05

11:00 Singen 11:00 Singen
11:05

11:00 Dresda 11:00 Dresda
11:05

11:00 Hameln 11:00 Hameln
11:05

06:30 Dortmund
11:10

11:00 Bergamo 11:00 Bergamo
11:10

11:00 Amberg 11:00 Amberg
11:10

11:00 Siegen 11:00 Siegen
11:10

11:00 Freiburg 11:00 Offenburg 11:00 Freiburg 11:00 Offenburg
11:10

23:40 Boras
11:15

11:00 Cesena
11:15

06:30 Essen
11:15

11:00 Limburg an der Lahn 11:00 Limburg an der Lahn
11:15

11:00 Stuttgart 11:00 Stuttgart
11:15

06:30 Duisburg
11:20

11:00 Brescia 11:00 Brescia
11:20

11:00 Neuwied 11:00 Neuwied
11:20

11:00 Saarbrucken 11:00 Saarbrucken
11:20

11:00 Hildesheim 11:00 Hildesheim
11:20

06:30 Wuppertal
11:25

11:00 Koblenz 11:00 Koblenz
11:25

11:00 Luxembourg 11:00 Luxembourg
11:25

11:00 Salzgitter 11:00 Salzgitter
11:25

11:00 Bergamo
11:30

13:00 Calais
11:30

06:30 Dusseldorf
11:30

11:00 Modena 11:00 Modena
11:30

11:00 Trier 11:00 Trier
11:30

11:00 Braunschweig 11:00 Braunschweig
11:30

06:30 Aachen
11:35

11:00 Mantova 11:00 Mantova
11:35

11:00 Luxembourg 11:00 Luxembourg
11:35

11:00 Wolfsburg 11:00 Wolfsburg
11:35

06:30 Duren
11:40

11:00 Rozzano 11:00 Rozzano
11:40

11:00 Saarbrucken 11:00 Saarbrucken
11:40

11:00 Trier 11:00 Trier
11:40

11:00 Stendal 11:00 Stendal
11:40

11:00 Forli
11:45

06:30 Bonn
11:45

13:15 Koln
11:45

11:00 Monza 11:00 Monza
11:45

11:00 Wetzlar 11:00 Wetzlar
11:45

11:00 Bonn 11:00 Bonn
11:45

12:00 Heidelberg
11:45

11:00 Neuruppin 11:00 Neuruppin
11:45

06:30 Trier
11:50

11:00 Lodi 11:00 Lodi
11:50

11:00 Fulda 11:00 Fulda
11:50

11:00 Koln 11:00 Koln
11:50

11:00 Oranienburg 11:00 Oranienburg
11:50

06:30 Koln
11:55

11:00 Rovato 11:00 Rovato
11:55

11:00 Frankfurt 11:00 Frankfurt
11:55

11:00 Dusseldorf 11:00 Dusseldorf
11:55

11:00 Brandenburg 11:00 Brandenburg
11:55

11:00 Firenze
12:00

00:30 Aalborg
12:00

13:00 Lille
12:00

06:30 Koblenz
12:00
Lauer
08:30 Goppingen
12:00
Lauer
08:30 Heilbronn
12:00

11:00 Crema 11:00 Crema
12:00

11:00 Wiesbaden 11:00 Wiesbaden
12:00

11:00 Essen 11:00 Essen
12:00

11:00 Berlin 11:00 Berlin
12:00

06:30 Luxembourg
12:05

11:00 Piacenza 11:00 Piacenza
12:05

11:00 Mainz 11:00 Mainz
12:05

11:00 Dortmund 11:00 Dortmund
12:05

11:00 Potsdam 11:00 Potsdam
12:05

13:00 Tourcoing
12:10

06:30 Saarbrucken
12:10

11:00 Montichiari 11:00 Montichiari
12:10

11:00 Hanau am Main 11:00 Hanau am Main
12:10

11:00 Munster 11:00 Munster
12:10

11:00 Eisenhuttenstadt 11:00 Eisenhuttenstadt
12:10

13:00 Mouscron
12:15

06:30 Saarlouis
12:15

11:00 San Bonifacio 11:00 San Bonifacio
12:15

11:00 Offenbach 11:00 Offenbach
12:15

06:30 Kaiserslautern
12:20

11:00 Arzignano 11:00 Arzignano
12:20

11:00 Darmstadt 11:00 Darmstadt
12:20

11:00 Kiel 11:00 Kiel
12:20

06:30 Homburg
12:25

11:00 Vicenza 11:00 Vicenza
12:25

11:00 Wertheim 11:00 Wertheim
12:25

11:00 Lubeck 11:00 Lubeck
12:25

23:40 Goteborg
12:30

11:00 Imola 11:00 Brescia
12:30

06:30 Pirmasens
12:30

11:00 Verona 11:00 Verona
12:30

11:00 Wurzburg 11:00 Wurzburg
12:30

11:00 Hamburg 11:00 Hamburg
12:30

12:00 Karlsruhe
12:30

06:30 Speyer
12:35

11:00 Padova 11:00 Padova
12:35

11:00 Coburg 11:00 Coburg
12:35

11:00 Bremen 11:00 Bremen
12:35

06:30 Kassel
12:40

11:00 Mirano 11:00 Mirano
12:40

11:00 Bad Hersfeld 11:00 Bad Hersfeld
12:40

11:00 Hannover 11:00 Hannover
12:40

06:30 Gottingen
12:45
Lauer
08:30 Ohringen
12:45

11:00 Venetia 11:00 Venetia
12:45

11:00 Eisenach 11:00 Eisenach
12:45

11:00 Starnberg 11:00 Starnberg
12:45

06:30 Jena
12:50

11:00 Pordenone 11:00 Pordenone
12:50

11:00 Erfurt 11:00 Erfurt
12:50

11:00 Murnau am Staffelsee 11:00 Murnau am Staffelsee
12:50

06:30 Gera
12:55

11:00 Jena 11:00 Jena
12:55

11:00 Garmisch-Partenkirchen 11:00 Garmisch-Partenkirchen
12:55
Line Way
14:40 Calais
13:00

06:30 Leipzig
13:00
Lauer
08:30 Ulm
13:00

11:00 Newcastle upon Tyne 11:00 Newcastle upon Tyne
13:00

11:00 Gera 11:00 Gera
13:00

11:00 Rosenheim 11:00 Rosenheim
13:00

11:00 Vetschau 11:00 Vetschau
13:00

06:30 Halle
13:05

11:00 Zwickau 11:00 Zwickau
13:05

11:00 Ruhpolding 11:00 Ruhpolding
13:05

11:00 Cottbus 11:00 Cottbus
13:05

06:30 Cottbus
13:10

11:00 Hof 11:00 Hof
13:10

11:00 Magdeburg 11:00 Magdeburg
13:10

13:00 Bruxelles
13:15

06:30 Reutlingen
13:15

11:00 Kulmbach 11:00 Kulmbach
13:15

11:00 Torgau 11:00 Torgau
13:15

06:30 Tubingen
13:20

11:00 Regensburg 11:00 Durham 11:00 Regensburg 11:00 Durham
13:20

11:00 Bayreuth 11:00 Bayreuth
13:20

11:00 Riesa 11:00 Riesa
13:20

06:30 Stuttgart
13:25

11:00 Bologna
13:30

12:00 Hamburg
13:30

06:30 Ludwigsburg
13:30

11:00 Middlesbrough 11:00 Middlesbrough 11:00 Straubing 11:00 Straubing
13:30

12:00 Stuttgart
13:30

11:00 Dessau 11:00 Dessau
13:30

06:30 Heilbronn
13:35

06:30 Karlsruhe
13:40

11:00 Carlisle 11:00 Carlisle
13:40

23:40 Varberg
13:45

11:00 Verona
13:45

06:30 Heidelberg
13:45
Lauer
08:30 Crailsheim
13:45

06:30 Mannheim
13:50

11:00 Kendal 11:00 Kendal
13:50

06:30 Manheim
13:55

00:30 Arhus
14:00

06:30 Mainz
14:00

11:00 Lancaster 11:00 Deggendorf 11:00 Lancaster 11:00 Deggendorf
14:00

11:00 Bad Reichenhall 11:00 Bad Reichenhall
14:00

11:00 Bernburg 11:00 Bernburg
14:00

06:30 Frankfurt
14:05

11:00 Halle 11:00 Halle
14:05

06:30 Fulda
14:10

11:00 Harrogate 11:00 Harrogate
14:10

11:00 Leipzig 11:00 Leipzig
14:10

13:00 Liege
14:15

06:30 Erfurt
14:15

13:15 Frankfurt
14:15
Lauer
08:30 Augsburg
14:15

06:30 Dresda
14:20

11:00 York 11:00 York
14:20

11:00 Grimma 11:00 Grimma
14:20

06:30 Chemnitz
14:25

11:00 Bamberg 11:00 Bamberg
14:25

11:00 Ferrara
14:30

06:30 Zwickau
14:30
Lauer
08:30 Ansbach
14:30

11:00 Leeds 11:00 Leeds
14:30

11:00 Erlangen 11:00 Erlangen
14:30

11:00 Freilassing 11:00 Freilassing
14:30

11:00 Gorlitz 11:00 Gorlitz
14:30

06:30 Ravensburg
14:35

06:30 Friedrichshafen
14:40

11:00 Bradford 11:00 Bradford
14:40

11:00 Nurnberg 11:00 Nurnberg
14:40

11:00 Laufen 11:00 Laufen
14:40

11:00 Bautzen 11:00 Bautzen
14:40

06:30 Lindau
14:42

11:00 Vicenza
14:45

00:30 Horsens
14:45

06:30 Kempten
14:45

06:30 Memmingen
14:50

11:00 Blackpool 11:00 Blackpool
14:50

11:00 Ingolstadt 11:00 Ingolstadt
14:50

06:30 Ulm
14:55

11:00 Kingston upon Hull 11:00 Kingston upon Hull
14:55

11:00 Augsburg 11:00 Augsburg
14:55

23:40 Halmstad
15:00
Line Way
14:40 Lille
15:00

06:30 Augsburg
15:00

11:00 Ulm 11:00 Ulm
15:00

11:00 Salzburg 11:00 Salzburg
15:00

12:00 Ulm
15:00

11:00 Dresda 11:00 Dresda
15:00

06:30 Munchen
15:05

11:00 Aalen 11:00 Aalen
15:05

11:00 Pirna 11:00 Pirna
15:05

06:30 Landshut
15:10

11:00 Doncaster 11:00 Doncaster
15:10

11:00 Stuttgart 11:00 Stuttgart
15:10

11:00 Graz 11:00 Graz
15:10

11:00 Freiberg 11:00 Freiberg
15:10

06:30 Ingolstadt
15:13

06:30 Bad Mergentheim
15:15
Lauer
08:30 Munchen
15:15

11:00 Ludwigsburg 11:00 Ludwigsburg
15:15

06:30 Schweinfurt
15:20

11:00 Scunthorpe 11:00 Scunthorpe
15:20

11:00 Pforzheim 11:00 Pforzheim
15:20

06:30 Bamberg
15:25

11:00 Karlsruhe 11:00 Karlsruhe
15:25

00:30 Vejle
15:30

13:00 Luxembourg
15:30

06:30 Wurzburg
15:30
Lauer
08:30 Nurnberg
15:30

11:00 Grimsby 11:00 Grimsby
15:30

11:00 Offenburg 11:00 Offenburg
15:30

06:30 Hof
15:35

11:00 Baden-Baden 11:00 Baden-Baden
15:35

06:30 Bayreuth
15:40

11:00 Lincoln 11:00 Lincoln
15:40

11:00 Reutlingen 11:00 Reutlingen
15:40

11:00 Padova
15:45

06:30 Ansbach
15:45

11:00 Tubingen 11:00 Tubingen
15:45

06:30 Erlangen
15:50

11:00 Sheffield 11:00 Sheffield
15:50

11:00 Balingen 11:00 Balingen
15:50

11:00 Albstadt 11:00 Albstadt
15:55
Line Way
14:40 Bruxelles
16:00

06:30 Furth
16:00

13:15 Wurzburg
16:00

11:00 Manchester 11:00 Manchester
16:00

11:00 Villingen-Schwenningen 11:00 Villingen-Schwenningen
16:00

11:00 Linz 11:00 Linz
16:00

12:00 Augsburg
16:00

11:00 Altenburg 11:00 Altenburg
16:00

11:00 Biberach an der Riß 11:00 Biberach an der Riß
16:05

11:00 Warrington 11:00 Warrington
16:10

11:00 Singen 11:00 Singen
16:10

23:40 Helsingborg
16:15

11:00 Mestre
16:15
Lauer
08:30 Rosenheim
16:15

11:00 Liverpool 11:00 Liverpool
16:20

11:00 Memmingen 11:00 Memmingen
16:20

13:00 Trier
16:30

06:30 Nurnberg
16:30

11:00 Chester 11:00 Chester
16:30

11:00 Ravensburg 11:00 Ravensburg
16:30

11:00 Bregenz 11:00 Bregenz
16:30

11:00 Chemnitz 11:00 Chemnitz
16:30

11:00 Stoke on Trent 11:00 Stoke on Trent
16:40

11:00 Kempten 11:00 Kempten
16:40

11:00 Plauen 11:00 Plauen
16:40

11:00 Derby 11:00 Derby
16:50

11:00 Starnberg 11:00 Starnberg
16:50

11:00 Rosenheim 11:00 Rosenheim
16:55

00:30 Odense
17:00

12:00 Berlin
17:00

12:00 Berlin
17:00
Line Way
14:40 Liege
17:00
Lauer
08:30 Traunstein
17:00
Lauer
08:30 Regensburg
17:00

11:00 Passau 11:00 Nottingham 11:00 Passau 11:00 Nottingham
17:00

11:00 Munchen 11:00 Munchen
17:00

11:00 Innsbruck 11:00 Innsbruck
17:00

11:00 Dachau 11:00 Dachau
17:05

11:00 Wolverhampton 11:00 Wolverhampton
17:10

11:00 Erding 11:00 Erding
17:10

11:00 Birmingham 11:00 Birmingham
17:15

11:00 Coventry 11:00 Coventry
17:20

11:00 Freising 11:00 Freising
17:20

11:00 Boston 11:00 Boston
17:25

23:40 Malmo
17:30

00:30 Nyborg
17:30

06:30 Regensburg
17:30

11:00 Grantham 11:00 Grantham
17:30

11:00 Landshut 11:00 Landshut
17:30

12:00 Munchen
17:30

11:00 Leicester 11:00 Leicester
17:40

11:00 Degendorf 11:00 Degendorf
17:40

13:15 Nurnberg
17:45
Lauer
08:30 Freilassing
17:45
Lauer
08:30 Deggendorf
17:45

11:00 Trieste 11:00 Trieste
17:55

11:00 Peterborough 11:00 Peterborough
17:55

00:30 Slagelse
18:00
Line Way
14:40 Aachen
18:00

13:00 Kaiserslautern
18:00

06:30 Passau
18:00

11:00 Corby 11:00 Corby
18:00

11:00 Passau 11:00 Passau
18:00

11:00 Kufstein 11:00 Kufstein
18:00

11:00 Pirna 11:00 Pirna
18:00

11:00 Teplice 11:00 Teplice
18:05

11:00 Kettering 11:00 Kettering
18:10

11:00 Praga 11:00 Praga
18:10

06:30 Innsbruck
18:20

11:00 Bedford 11:00 Bedford
18:20

11:00 Luton 11:00 Luton
18:25

23:40 Copenhagen
18:30

11:00 Udine
18:30

00:30 Ringsted
18:30

06:30 Salzburg
18:30

11:00 Winchester 11:00 Winchester
18:40
Lauer
08:30 Passau
18:45

11:00 Basingstoke 11:00 Basingstoke
18:50

11:00 Reading 11:00 Reading
18:55

13:00 Mannheim
19:00

11:00 Oxford 11:00 Oxford
19:00

11:00 Wels 11:00 Wels
19:00

11:00 Jihlava 11:00 Jihlava
19:00

12:00 Landshut
19:00

11:00 Newport 11:00 Newport
19:10

13:15 Regensburg
19:15

11:00 Cardiff 11:00 Cardiff
19:20

12:00 Dresda
19:30

12:00 Dresda
19:30

11:00 Bath 11:00 Bath
19:30

11:00 Plymouth 11:00 Plymouth
19:40

11:00 Brighton 11:00 Brighton
19:50

11:00 Worcester 11:00 Worcester
19:55

00:30 Copenhagen
20:00
Line Way
14:40 Liverpool
20:00

06:30 Viena
20:00

11:00 Hereford 11:00 Linz 11:00 Linz 11:00 Hereford
20:00

11:00 Melk 11:00 Melk
20:00

12:00 Deggendorf
20:00

11:00 Praga 11:00 Praga
20:00

11:00 Gloucester 11:00 Gloucester
20:10

11:00 Sankt Polten 11:00 Sankt Polten
20:10

13:00 Heilbronn
20:15

11:00 Swansea 11:00 Swansea
20:20

11:00 Braunau am Inn 11:00 Braunau am Inn
20:20

11:00 Policoro
20:30
Line Way
14:40 Koln
20:30

13:15 Deggendorf
20:30

11:00 Weston-super-Mare 11:00 Weston-super-Mare
20:30

11:00 Wolfsberg 11:00 Wolfsberg
20:30

11:00 Swindon 11:00 Swindon
20:35

11:00 Bristol 11:00 Bristol
20:40

11:00 Amstetten 11:00 Amstetten
20:40

11:00 Torquay 11:00 Torquay
20:45

11:00 Exeter 11:00 Exeter
20:50

11:00 Neustadt 11:00 Neustadt
20:50

11:00 Bournemouth 11:00 Bournemouth
20:55

00:30 Tapernoje
21:00

12:00 Stockholm
21:00

12:00 Stockholm
21:00

11:00 Ljubljana 11:00 Ljubljana
21:00

11:00 Portsmouth 11:00 Portsmouth
21:00

11:00 Wels 11:00 Wels
21:00

11:00 Weitra 11:00 Weitra
21:00

12:00 Passau
21:00

11:00 Jihlava 11:00 Jihlava
21:00

11:00 Worthing 11:00 Worthing
21:10

11:00 Gmunden 11:00 Gmunden
21:10

11:00 Eastbourne 11:00 Eastbourne
21:20

11:00 Waidhofen an der Thaya 11:00 Waidhofen an der Thaya
21:20

11:00 Norwich 11:00 Norwich
21:25

12:00 Sodertalje
21:30

12:00 Sodertalje
21:30
Line Way
14:40 Manchester
21:30

11:00 Cambridge 11:00 Cambridge
21:30

11:00 Langau 11:00 Langau
21:30

11:00 Ipswich 11:00 Ipswich
21:35

13:15 Suben
21:40

11:00 Colchester 11:00 Colchester
21:40

11:00 Zwettl Stadt 11:00 Zwettl Stadt
21:40

11:00 Taranto
21:45

11:00 Chelmsford 11:00 Chelmsford
21:45

11:00 Canterbury 11:00 Canterbury
21:50

11:00 Krems an der Donau 11:00 Krems an der Donau
21:50

11:00 Londra 11:00 Londra
21:55

12:00 Oslo
22:00

12:00 Oslo
22:00
Line Way
14:40 Crewe
22:00

13:15 Londra
22:00

11:00 Wels 11:00 Wels
22:00

11:00 Amstetten 11:00 Amstetten
22:00

11:00 Stockerau 11:00 Stockerau
22:00

11:00 Brno 11:00 Brno
22:00

11:00 Folkestone 11:00 Folkestone
22:10

12:00 Nykoping
22:15

12:00 Nykoping
22:15

13:00 Nurnberg
22:15

11:00 Amstetten 11:00 Dover 11:00 Amstetten 11:00 Dover
22:20

12:00 Praga
22:30

12:00 Praga
22:30

12:00 Praga
22:30
Line Way
14:40 Frankfurt
22:30

12:00 Moss
22:45

12:00 Moss
22:45

12:00 Linz
22:45

11:00 Bari
23:00

12:00 Norrkoping
23:00

12:00 Norrkoping
23:00
Line Way
14:40 Stoke on Trent
23:00

13:15 Linz
23:00

11:00 Melk 11:00 Melk
23:00

11:00 Viena 11:00 Viena
23:00

12:00 Sarpsborg
23:15

12:00 Sarpsborg
23:15

12:00 Linkoping
23:30

12:00 Linkoping
23:30

13:00 Regensburg
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.