Autogara Fany - Mersul autobuzelor Cluj Napoca Cluj Romania

Autogara Fany

Cluj Napoca, Romania

Adresă: Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR)
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
02:55
06:35 Baile 1 Mai 06:15 Oradea 06:25 Baile Felix
04:40 Test
06:00 Prunis
04:45
05:50 Cojocna
05:10 Test
06:30 Padureni
05:15 Test
05:40 Valcele
05:15 Test
05:35 Feleacu
05:30 GVP
06:15 Finisel
05:45
06:30 Aiton
06:00
09:15 Sibiu 06:45 Turda 08:15 Sebes 07:30 Teius 08:00 Alba Iulia 08:45 Apoldu de Sus 07:00 Unirea 07:15 Aiud
06:00
08:30 Reghin
06:00
09:00 Satu Mare 07:15 Zalau
06:00
06:45 Gherla 09:00 Baia Mare 07:00 Dej
06:00
12:30 Budapesta 12:00 Budapesta
06:15 Test
06:40 Valcele
06:15 Test
06:35 Feleacu
06:30 Simdoria Trans
10:10 Targu Mures
06:30
07:12 Chinteni 07:55 Aschileu M
06:45
07:40 Campia Turzii 07:30 Turda 09:25 Targu Mures 08:15 Ludus 08:35 Iernut
06:55 GVP
08:00 Iara
07:00 Tinuta
10:20 Dragomiresti 09:55 Dealu Stefanitei 10:42 Sesu Manastirei 11:03 Nanesti 10:14 Salistea De Sus 10:28 Ieud 10:47 Stramtura 11:06 Oncesti 10:11 Iza Gara (Salistea de Sus) 10:34 Sieu 10:51 Slatioara 11:23 Sighetu Marmatiei 10:26 Bogdan Voda 08:15 Cuzdrioara 10:35 Rozavlea 10:58 Barsana
07:00
08:05 Cojocna
07:00
09:25 Ineu 12:00 Beliu 13:40 Arad 10:20 Oradea 12:08 Ineu 07:55 Huedin 11:14 Tinca 12:57 Pancota 09:02 Alesd 11:45 Craiva 13:05 Siria
07:00 Vio si Dani Trans SRL
09:30 Fantanele
07:00 Rodara Tour SRL
09:00 Rogojel
07:00
07:45 Aiton
07:00 Tinuta
12:40 Rona de Sus 12:04 Leordina 11:40 Viseu De Mijloc 13:07 Sighetu Marmatiei 12:39 Costiui 12:01 Ruscova 11:37 Viseu De Sus 12:54 Craciunesti 12:16 Bistra 11:52 Bocicoiel 11:21 Moisei 12:46 Rona De Jos 12:13 Petrova 11:46 Viseu De Jos 11:01 Sacel
07:15
09:30 Bistrita 08:45 Beclean 12:40 Campulung Moldovenesc 08:15 Dej 16:15 Iasi 14:00 Falticeni 13:25 Gura Humorului 11:30 Vatra Dornei 15:00 Pascani
07:15
15:30 Targu Frumos 08:15 Dej 09:30 Bistrita 11:30 Vatra Dornei 16:15 Roman 08:45 Beclean
07:15
08:30 Zalau 10:15 Satu Mare
07:15
16:30 Bicaz 17:30 Piatra Neamt 11:30 Vatra Dornei 09:30 Bistrita
07:30 Giorgica Impex
08:55 Maguri Racatau
07:30 Test
07:55 Valcele
07:30
08:15 Aiton
08:00
08:45 Gherla 11:00 Baia Mare 09:00 Dej
08:00
00:00 Negresti Oas
08:30
11:45 Sibiu 09:15 Turda 10:45 Sebes 10:00 Teius 10:30 Alba Iulia 11:15 Apoldu de Sus 09:30 Unirea 09:45 Aiud
08:30
03:15 Rennes 18:45 Paris 01:30 Nantes 11:00 Strasbourg 00:15 Angers 20:45 Orleans 14:15 Metz 16:45 Reims 22:30 Tours
08:30
10:15 Karlsruhe 13:30 Saarbrucken 02:00 Angers 16:00 Metz 07:45 Ulm 15:00 Luxembourg 03:15 Nantes 20:30 Paris 11:45 Strasbourg 06:45 Augsburg 22:30 Orleans 05:00 Rennes 09:00 Stuttgart 18:30 Reims 00:15 Tours 05:30 Munchen
08:30
13:00 Berna 07:00 Innsbruck 11:30 Zurich 10:30 Sankt Gallen 14:15 Lausanne 19:30 Grenoble 15:30 Geneva 17:30 Lyon
08:30
06:15 Bordeaux 15:30 Nice 08:45 Verona 23:15 Nimes 02:00 Carcassonne 19:30 Toulon 22:15 Avignon 03:30 Ljubljana 03:15 Toulouse 20:45 Marseille 07:15 Padova 06:30 Mestre 04:45 Agen 00:15 Montpellier 11:30 Milano 10:00 Brescia
08:30
07:00 Munchen 09:30 Stuttgart 13:30 Saarlouis 10:45 Karlsruhe 06:00 Augsburg 14:15 Merzig 04:30 Landshut 12:45 Pirmasens 15:00 Luxembourg 11:15 Landau in der Pfalz 08:00 Ulm 13:15 Saarbrucken
08:30
01:30 Brno 08:30 Leipzig 15:30 Hannover 17:00 Bremen 04:00 Praga 18:30 Hamburg 11:30 Berlin 06:30 Dresda
08:30
18:30 Hamburg 16:30 Hannover 15:45 Hildesheim 04:30 Deggendorf 11:30 Fulda 08:00 Nurnberg 13:30 Kassel 06:00 Regensburg 03:30 Passau 14:30 Gottingen
08:30
13:00 Liege 18:15 Amsterdam 08:00 Frankfurt 14:45 Bruxelles 19:00 Utrecht 10:30 Koln 15:45 Antwerp 03:15 Regensburg 11:45 Aachen 17:00 Rotterdam 04:45 Nurnberg
08:30
12:15 Aachen 18:30 Calais 22:00 Londra 00:30 Londra 03:45 Coventry 06:30 Manchester 05:00 Nurnberg 13:30 Liege 20:45 Dover 22:45 Londra 01:15 Luton 04:30 Birmingham 07:30 Liverpool 08:30 Frankfurt 15:15 Bruxelles 21:00 Folkestone 23:30 Londra 02:00 Milton Keynes 05:00 Wolverhampton 11:00 Koln 17:00 Lille 21:25 Maidstone 00:05 Londra 02:45 Northampton 05:30 Stoke on Trent
08:30
11:30 Sebes
08:30
20:30 Budapesta 04:30 Salzburg 00:05 Viena 02:30 Linz 23:30 Bratislava
09:00
10:05 Cojocna
09:00
18:03 Iasi 14:07 Lacu Rosu 11:19 Targu Mures 16:15 Roman 13:33 Gheorgheni 09:30 Turda 15:30 Piatra Neamt 12:45 Praid 10:15 Ludus 15:00 Bicaz 12:10 Sovata
09:00
14:27 Bicaz 16:16 Horia 14:07 Lacu Rosu 15:30 Turturesti 13:33 Gheorgheni 14:38 Tasca 18:03 Iasi 11:19 Targu Mures 12:02 Sangeorgiu de Padure
09:30
10:45 Zalau 12:30 Satu Mare
09:30
10:30 Dej 10:15 Gherla 12:30 Baia Mare
09:40 Alindorin Tur SRL
12:10 Poiana Horea
10:30
10:45 Radaia 11:10 Topa Mica 11:30 Sanmihaiu Almasului 10:50 Nadasel 11:15 Sincraiu Almasului 11:40 Poarta Salajului 12:00 Zalau 10:55 Sanpaul 11:20 Zimbor 11:42 Romanasi 10:40 Baciu 11:00 Mihaesti 11:25 Chendremal
10:30
11:25 Campia Turzii 11:15 Turda 13:10 Targu Mures 12:00 Ludus 12:20 Iernut
10:30
14:00 Deva 11:10 Turda 15:45 Lugoj 17:00 Timisoara 12:45 Alba Iulia 13:30 Orastie
11:00
14:00 Satu Mare 12:15 Zalau
11:00
12:00 Dej 11:45 Gherla 14:00 Baia Mare
11:00 GVP
12:05 Iara
11:00
16:08 Toplita 12:53 Iernut 15:30 Lunca Bradului 19:24 Piatra Neamt 15:00 Deda 11:42 Turda 18:23 Bicazu Ardelean 18:15 Bicaz Chei 14:23 Reghin 12:10 Ludus 17:57 Lacu Rosu 16:27 Sarmas 13:32 Targu Mures 18:47 Bicaz Centru 17:00 Gheorgheni
11:00 Tabita Tour
12:18 Dej 13:31 Bistrita 12:46 Beclean
12:00
12:20 Nadasel 12:45 Sincraiu Almasului 13:10 Poarta Salajului 14:10 Varsolt 14:25 Simleu Silvaniei 12:25 Sanpaul 12:50 Zimbor 13:12 Romanasi 14:15 Pericei 12:10 Baciu 12:30 Mihaesti 12:55 Chendremal 13:30 Zalau 12:15 Radaia 12:40 Topa Mica 13:00 Sanmihaiu Almasului 13:55 Hereclean
12:00
15:00 Oradea 13:15 Huedin 14:40 Alesd
12:00
12:42 Chinteni 13:25 Aschileu M
12:00
12:45 Gherla 15:00 Baia Mare 13:00 Dej
12:00 Test
12:25 Valcele
12:00 Autotrans Calatori Filaret
16:00 Atena 08:10 Agios Nikolaos 07:10 Khersonisos 08:50 Ierapetra 07:30 Malia 09:45 Sitia 08:30 Salonic 07:50 Neapolis 06:00 Irakleion
12:00 Autotrans Calatori Filaret
08:30 Salonic 06:00 Irakleion 16:00 Atena 08:15 Rethymnon 09:30 Chania
12:00
16:15 Negresti Oas
12:30
15:10 Orastie 19:00 Timisoara 16:00 Deva 14:00 Teius 13:15 Turda 17:00 Faget 13:45 Aiud 14:30 Alba Iulia 17:30 Lugoj 15:20 Simeria
12:30
15:30 Satu Mare 13:45 Zalau
12:30 Alindorin Tur SRL
14:30 Giurcuta de Sus
12:35
14:45 Alba Iulia 18:15 Ramnicu Valcea 15:00 Sebes 13:15 Turda 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:00 Aiud 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:15 Teius 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea
12:35
13:15 Turda 14:45 Alba Iulia 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea 15:00 Sebes 18:15 Ramnicu Valcea 14:00 Aiud 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:15 Teius 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti
13:00
14:30 Cornesti 15:45 Valea Lupsei 15:25 Brazesti 14:35 Buru 16:10 Campeni 16:00 Garde 15:40 Muncel 15:15 Salciua de Sus 14:48 Vidolm 15:10 Salciua de Jos 16:05 Bistra 15:55 Musca 14:40 Ocolisel 15:00 Posaga de Jos 15:35 Baia De Aries 14:50 Ocolis 14:25 Mihai Viteazu 15:50 Lupsa 15:30 Sartas 14:32 Moldovenesti 14:15 Turda
13:00 Autotransport Miercurea-Ciuc SA
16:20 Alba Iulia
13:00
16:00 Baia Mare 14:00 Dej 13:45 Gherla
13:00 GVP
14:15 Aghiresu
13:20 Cotofana
18:30 Calimanesti 14:10 Unirea 17:05 Sibiu 19:18 Ramnicu Valcea 14:46 Aiud 20:17 Horezu 15:29 Alba Iulia 13:50 Turda 15:40 Sebes
13:27 Cotofana
16:47 Oradea 16:04 Alesd 14:31 Huedin
13:30
15:10 Hereclean 13:45 Radaia 14:10 Topa Mica 14:30 Sanmihaiu Almasului 15:25 Varsolt 13:50 Nadasel 14:15 Sincraiu Almasului 14:40 Poarta Salajului 14:42 Romanasi 15:30 Pericei 15:40 Simleu Silvaniei 13:55 Sanpaul 14:20 Zimbor 15:00 Zalau 13:40 Baciu 14:00 Mihaesti 14:25 Chendremal
13:30
14:30 Dej 15:30 Bistrita
13:30
18:49 Sarmas 17:12 Deda 15:42 Craiesti 15:06 Sarmasel Gara 18:30 Toplita 17:04 Morareni 15:23 Silivasu De Campie 19:30 Gheorgheni 17:50 Lunca Bradului 16:57 Valenii de Mures 14:35 Mociu 19:20 Joseni 17:30 Rastolita 16:30 Reghin 19:00 Ditrau 19:05 Lazarea
13:30
19:45 Gheorgheni
13:30 Giorgica Impex
14:55 Maguri Racatau
13:30 Test
13:55 Valcele
13:30 Test
13:50 Feleacu
13:45
15:35 Iernut 14:40 Campia Turzii 14:30 Turda 16:25 Targu Mures 15:10 Ludus
14:00
15:05 Cojocna
14:00 Lador Travel SRL
16:50 Dej
14:00 Test
16:06 Huedin
14:00
17:22 Targu Mures
14:15 Orizont SA
18:13 Satu Mare
14:30
15:45 Zalau 17:30 Satu Mare
14:30
15:30 Dej 15:15 Gherla 17:30 Baia Mare
14:30 Exmitiani
18:24 Sangeorz Bai
14:30 GVP
15:15 Finisel
14:30 GVP
15:35 Iara
14:30 Test
14:55 Valcele
14:30 Test
14:50 Feleacu
14:30
15:15 Aiton
14:30 Tinuta
20:23 Sighetu Marmatiei 20:01 Costiui 19:31 Ruscova 19:11 Viseu De Sus 20:13 Craciunesti 19:43 Bistra 19:23 Bocicoiel 18:58 Moisei 20:07 Rona De Jos 19:40 Petrova 19:19 Viseu De Jos 18:43 Sacel 20:02 Rona de Sus 19:33 Leordina 19:14 Viseu De Mijloc
14:45 Model Oador
18:01 Targu Mures
15:00 Tinuta
18:25 Dealu Stefanitei 19:12 Sesu Manastirei 19:34 Nanesti 18:50 Dragomiresti 18:58 Ieud 19:17 Stramtura 19:37 Oncesti 18:44 Salistea De Sus 19:04 Sieu 19:21 Slatioara 19:57 Sighetu Marmatiei 18:41 Iza Gara (Salistea de Sus) 19:05 Rozavlea 19:28 Barsana 18:56 Bogdan Voda 16:26 Cuzdrioara
15:00
16:05 Cojocna
15:00 Test
17:07 Maguri
15:00 Alindorin Tur SRL
17:30 Poiana Horea
15:03
17:30 Alesd 18:00 Oradea
15:03
16:02 Huedin 18:03 Oradea 17:19 Alesd
15:15 Tar SA
18:55 Tarnaveni
15:15
19:45 Sarmas 18:25 Deda 17:00 Craiesti 16:30 Sarmasel Gara 20:30 Gheorgheni 19:30 Toplita 18:15 Morareni 16:45 Silivasu De Campie 20:15 Joseni 18:57 Lunca Bradului 18:10 Valenii de Mures 16:10 Mociu 20:00 Lazarea 18:42 Rastolita 17:45 Reghin 19:55 Ditrau
15:15
21:30 Gheorgheni
15:15 Giorgica Impex
16:40 Maguri Racatau
15:15
16:15 Capusu Mic
15:25
16:55 Poiana Blenchii 17:25 Targu Lapus
15:30
18:30 Satu Mare 16:45 Zalau
15:30
16:12 Chinteni 16:55 Aschileu M
15:30
18:30 Baia Mare 16:30 Dej 16:15 Gherla
15:30 Test
16:50 Padureni
15:30 GVP
16:35 Iara
15:30 Test
15:55 Valcele
15:30 Rodara Tour SRL
17:30 Rogojel
15:30 Rofaneli Trans Impex SRL
17:40 Gherla 17:40 Gherla
15:30 Test
15:50 Feleacu
15:30
16:15 Aiton
15:30
18:12 Feldioara
16:00
18:25 Simleu Silvaniei 16:25 Sanpaul 16:50 Zimbor 17:12 Romanasi 18:15 Pericei 16:10 Baciu 16:30 Mihaesti 16:55 Chendremal 17:30 Zalau 16:15 Radaia 16:40 Topa Mica 17:00 Sanmihaiu Almasului 17:55 Hereclean 16:20 Nadasel 16:45 Sincraiu Almasului 17:10 Poarta Salajului 18:10 Varsolt
16:00
18:40 Targu Mures 17:20 Ludus 17:50 Iernut 16:55 Campia Turzii 16:40 Turda
16:00
17:05 Cojocna
16:00 LIG 50 TRANSPORTURI
17:55 Cublesu S 16:57 Dabaca
16:00 Test
17:20 Prunis
16:00 GVP
17:05 Iara
16:30 Test
18:05 Elciu
16:30 Test
16:55 Valcele
16:30 Test
16:50 Feleacu
16:30
17:30 Gherla 18:55 Somcuta Mare 17:45 Dej 20:00 Baia Mare 18:10 Gilgau 18:30 Ileanda
16:30
20:45 Negresti Oas
16:30 Activ Trans
19:14 Jibou
16:45
19:31 Bistrita 22:10 Brosteni 19:58 Prundu Bargaului 21:53 Crucea 20:48 Poiana Stampei 21:16 Vatra Dornei 21:04 Dorna Candrenilor
17:00
20:15 Sibiu 19:30 Sebes 17:40 Turda 18:40 Aiud 19:15 Alba Iulia
17:00
21:00 Carei 20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
17:00
19:20 Prundu Bargaului 18:15 Beclean 17:50 Dej 18:50 Bistrita 17:40 Gherla
17:00
18:05 Cojocna
17:00 GVP
18:00 Valea Ierii
17:00 Giorgica Impex
18:25 Maguri Racatau
17:00
20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
17:00
18:35 Aruncuta
17:20 Alindorin Tur SRL
19:20 Giurcuta de Sus
17:30
20:30 Baia Mare 18:30 Dej 18:15 Gherla
17:30 Omnitrans
22:31 Stei
17:30 Test
17:55 Valcele
18:00
18:20 Nadasel 18:45 Sincraiu Almasului 19:10 Poarta Salajului 19:30 Zalau 18:25 Sanpaul 18:50 Zimbor 19:12 Romanasi 18:10 Baciu 18:30 Mihaesti 18:55 Chendremal 18:15 Radaia 18:40 Topa Mica 19:00 Sanmihaiu Almasului
18:00
18:40 Turda 20:40 Targu Mures 19:20 Ludus 19:50 Iernut 18:55 Campia Turzii
18:00
18:45 Aiton
18:30
19:45 Zalau 21:30 Satu Mare
18:30
19:30 Dej 19:15 Gherla 21:30 Baia Mare
18:30 Test
18:55 Valcele
18:45
19:50 Cojocna
19:00 Test
20:30 Recea Cristur
19:15 GVP
20:20 Iara
19:30 Test
19:55 Valcele
19:30 Tabita Tour
22:01 Bistrita 21:16 Beclean 20:48 Dej
20:00
20:10 Baciu 20:30 Mihaesti 20:55 Chendremal 21:30 Zalau 20:15 Radaia 20:40 Topa Mica 21:00 Sanmihaiu Almasului 21:40 Hereclean 20:20 Nadasel 20:45 Sincraiu Almasului 21:10 Poarta Salajului 21:55 Varsolt 22:10 Simleu Silvaniei 20:25 Sanpaul 20:50 Zimbor 21:12 Romanasi 22:00 Pericei
20:00
20:10 Baciu 20:30 Mihaesti 20:55 Chendremal 20:15 Radaia 20:40 Topa Mica 21:00 Sanmihaiu Almasului 20:20 Nadasel 20:45 Sincraiu Almasului 21:10 Poarta Salajului 21:30 Zalau 20:25 Sanpaul 20:50 Zimbor 21:12 Romanasi
20:00 Beny Trans International
23:15 Satu Mare
20:30
21:30 Gherla 00:10 Tautii Magheraus 22:55 Somcuta Mare 00:30 Seini 00:25 Cicirlau 22:30 Ileanda 00:00 Baia Mare 01:30 Satu Mare 00:40 Apa 21:45 Dej 22:10 Gilgau 00:50 Livada
20:30 Exmitiani
00:23 Sangeorz Bai
21:00
03:15 Pitesti 23:00 Alba Iulia 23:15 Sebes 02:15 Ramnicu Valcea 01:30 Calimanesti 22:30 Teius 00:15 Sibiu 01:15 Brezoi 22:15 Aiud 05:00 Bucuresti 21:30 Turda 00:35 Talmaciu 22:00 Unirea
21:30
09:15 Constanta 22:50 Ludus 03:15 Sinaia 07:50 Fetesti 00:30 Sighisoara 10:00 Mangalia 23:05 Iernut 03:30 Comarnic 07:25 Drajna Noua 02:30 Brasov 22:15 Turda 03:05 Azuga 02:55 Predeal 04:30 Ploiesti 06:00 Bucuresti 22:20 Campia Turzii 03:10 Busteni 08:15 Cernavoda 23:30 Targu Mures
22:00
03:30 Ramnicu Valcea 22:50 Unirea 00:40 Saliste 00:40 Sebes 06:15 Bucuresti 01:30 Sibiu 23:10 Aiud 03:10 Calimanesti 05:55 Bucuresti 00:15 Alba Iulia 23:30 Teius 04:30 Pitesti 22:40 Turda 00:30 Miercurea Sibiului
22:00
04:00 Budapesta 04:30 Budapesta
22:20
22:35 Aeroportul Cluj Napoca 05:10 Suceava 07:15 Darabani 00:15 Bistrita 06:00 Radauti 06:30 Dorohoi 03:45 Campulung Moldovenesc 03:00 Vatra Dornei 04:30 Gura Humorului
22:30 GVP
23:20 Liteni
22:30 Test
22:55 Valcele
23:00
23:45 Huedin 01:45 Oradea 01:00 Alesd 00:15 Ciucea
23:30
01:15 Simleu Silvaniei 23:44 Radaia 23:52 Sanpaul 00:05 Sincraiu Almasului 00:15 Sanmihaiu Almasului 00:54 Hereclean 00:45 Zalau 23:45 Mera 23:55 Mihaesti 00:07 Sutoru 00:25 Poarta Salajului 01:00 Varsolt 23:40 Baciu 23:48 Nadasel 23:57 Berindu 00:10 Zimbor 00:27 Romanasi 01:05 Pericei 23:42 Suceag 23:50 Sardu 00:00 Topa Mica 00:12 Chendremal 00:35 Ciumarna
Sosiri
De la Ora

10:30 Campia Turzii 10:30 Azuga 10:30 Ludus 10:30 Busteni 10:30 Iernut 10:30 Sinaia 10:30 Turda 10:30 Predeal 10:30 Comarnic
00:00

02:55 Bistrita
00:00

10:30 Fetesti
00:15

17:45 Maidstone
00:20

10:30 Drajna Noua
00:40

17:45 Folkestone
00:45

17:45 Angers
01:00

17:45 Angers
01:00

17:45 Dover
01:00

17:45 Montpellier
01:15

10:30 Bucuresti
02:00

17:45 Viena
02:00

02:55 Aeroportul Cluj Napoca
02:15

17:45 Tours
03:00

17:45 Tours
03:00

17:45 Bratislava
03:00
Tinuta
09:02 Sighetu Marmatiei
03:15
Tinuta
09:02 Craciunesti
03:28

10:30 Ploiesti
03:30
Tinuta
09:02 Rona De Jos
03:36
Tinuta
09:02 Rona de Sus
03:42
Tinuta
09:02 Costiui
03:43
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Cublesu S
04:00

05:25 Aschileu M
04:00

06:42 Feldioara
04:00

09:25 Brosteni
04:00
Tinuta
09:02 Bistra
04:06
Tinuta
09:02 Petrova
04:09
Test
05:50 Elciu
04:15

09:25 Crucea
04:16
Tinuta
09:02 Leordina
04:18
Tinuta
09:02 Ruscova
04:21
Tinuta
09:02 Bocicoiel
04:30

05:45 Aschileu M
04:30
GVP
05:30 Valea Ierii
04:30
GVP
05:20 Liteni
04:30
Tinuta
09:27 Sighetu Marmatiei
04:30
Tinuta
09:02 Viseu De Jos
04:36

06:15 Aruncuta
04:40

05:45 Cristorel
04:41
Tinuta
09:02 Viseu De Mijloc
04:42

05:25 Chinteni
04:42

05:45 Aschileu M
04:43
Tinuta
09:02 Viseu De Sus
04:45
Test
05:10 Valcele
04:45

05:30 Aiton
04:45

17:45 Marseille
04:45

05:45 Fodora
04:47
Tinuta
09:27 Oncesti
04:49

05:35 Gilau
04:50
Test
05:10 Feleacu
04:50

05:45 Vultureni
04:51
Tinuta
09:27 Nanesti
04:52

09:25 Vatra Dornei
04:54
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Dabaca
04:57
Tinuta
09:27 Barsana
04:58

06:00 Cojocna
05:00

08:00 Satu Mare
05:00
R.A.T.U.C.
05:25 Apahida
05:00

10:30 Gheorgheni 10:30 Joseni
05:00

17:45 Orleans
05:00

17:45 Orleans
05:00

17:45 Hamburg
05:00

17:45 Utrecht
05:00
Tinuta
09:02 Moisei
05:01

10:30 Lazarea
05:01

05:35 Floresti
05:05
Tinuta
09:27 Slatioara
05:06

09:25 Dorna Candrenilor
05:06

05:45 Faureni
05:07

10:30 Ditrau
05:09
Tinuta
09:27 Stramtura
05:10

05:45 Deus
05:11
Tinuta
09:27 Sesu Manastirei
05:15

17:45 Calais
05:15

05:45 Chinteni
05:22
Tinuta
09:27 Rozavlea
05:22

09:25 Poiana Stampei
05:22
Tinuta
09:02 Sacel
05:23
Tinuta
09:27 Sieu
05:23

10:30 Sarmas
05:25
Tinuta
09:27 Ieud
05:28

08:30 Baia Mare
05:30
Exmitiani
09:26 Sangeorz Bai
05:30
Giorgica Impex
06:55 Maguri Racatau
05:30
Test
07:37 Maguri
05:30
Test
07:00 Recea Cristur
05:30

17:45 Grenoble
05:30

17:45 Hamburg
05:30

17:45 Amsterdam
05:30

17:45 Budapesta
05:30
Tinuta
09:27 Bogdan Voda
05:31
Tinuta
09:27 Dragomiresti
05:36

10:30 Brasov
05:40
Tabita Tour
08:11 Bistrita
05:40

08:30 Targu Mures
05:40
Tinuta
09:27 Salistea De Sus
05:43

06:45 Cojocna
05:45
Test
06:10 Valcele
05:45
Tinuta
09:27 Iza Gara (Salistea de Sus)
05:46

06:35 Gilau
05:50
Rofaneli Trans Impex SRL
08:00 Gherla 08:00 Gherla
05:50
Test
06:10 Feleacu
05:50

08:30 Somcuta Mare
05:55
Giorgica Impex
07:20 Maguri Racatau
05:55

08:30 Simleu Silvaniei
06:00

07:00 Cojocna
06:00

15:03 Iasi
06:00

09:00 Oradea
06:00

09:00 Satu Mare
06:00
R.A.T.U.C.
06:25 Apahida
06:00

10:30 Toplita
06:00

09:00 Baia Mare
06:00

15:03 Iasi
06:00

09:00 Oradea
06:00
GVP
06:45 Finisel
06:00
GVP
07:05 Iara
06:00
Rodara Tour SRL
08:00 Rogojel
06:00
Lador Travel SRL
08:50 Dej
06:00

16:00 Piatra Neamt
06:00

10:15 Negresti Oas
06:00
Tinuta
09:27 Dealu Stefanitei
06:02

06:35 Floresti
06:05

08:30 Pericei
06:10
Test
07:30 Prunis
06:10
GVP
07:25 Aghiresu
06:10

08:30 Varsolt
06:15

08:30 Ileanda
06:15

07:15 Capusu Mic
06:15

08:30 Iernut
06:15

09:25 Prundu Bargaului
06:18

10:30 Lunca Bradului
06:24
Tabita Tour
08:11 Beclean
06:24

09:00 Somcuta Mare
06:25

08:30 Hereclean
06:28

08:30 Targu Lapus
06:30

09:00 Alesd
06:30

08:00 Zalau
06:30

09:20 Campeni
06:30
Autotransport Miercurea-Ciuc SA
09:50 Alba Iulia
06:30

08:30 Gilgau
06:30
Cotofana
13:27 Horezu
06:30
Orizont SA
10:28 Satu Mare
06:30
Alindorin Tur SRL
08:00 Poiana Horea
06:30

07:15 Aiton 07:15 Aiton
06:30

16:00 Bicaz
06:30

08:30 Ludus
06:30
Model Oador
09:46 Targu Mures
06:30

17:45 Rotterdam
06:30

09:20 Bistra
06:40
Test
08:00 Padureni
06:40

09:00 Alesd
06:44

07:45 Cojocna
06:45
Tar SA
10:25 Tarnaveni
06:45

07:30 Gilau
06:45

09:20 Garde
06:45

13:30 Timisoara
06:45

10:30 Rastolita
06:45

09:00 Ileanda
06:45
Test
07:10 Valcele
06:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Atena
06:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Atena
06:45

17:45 Lille
06:45

09:20 Musca
06:50
GVP
07:35 Finisel
06:50
Test
07:10 Feleacu
06:50

08:30 Campia Turzii
06:50
Tabita Tour
08:11 Dej
06:53

09:20 Lupsa
06:55

09:25 Bistrita
06:55

08:30 Zalau 09:15 Simleu Silvaniei
07:00

08:30 Poiana Blenchii
07:00

08:30 Zalau
07:00

11:15 Carei
07:00

07:30 Floresti
07:00

16:15 Roman
07:00

15:03 Roman
07:00

10:00 Satu Mare
07:00

09:20 Valea Lupsei
07:00
R.A.T.U.C.
07:25 Apahida
07:00

09:00 Gilgau 08:30 Dej
07:00

15:24 Piatra Neamt
07:00

10:22 Targu Mures
07:00

10:30 Deda
07:02

09:20 Muncel
07:05

09:15 Pericei
07:10

09:20 Baia De Aries
07:10

10:30 Morareni
07:10
Activ Trans
09:54 Jibou
07:10

09:15 Varsolt
07:15

16:15 Iasi
07:15

09:20 Sartas
07:15

08:30 Gherla 10:15 Baia Mare
07:15
Test
09:21 Huedin
07:15

08:30 Turda
07:15

17:45 Hannover
07:15

08:30 Romanasi
07:18

08:30 Romanasi
07:18

10:30 Valenii de Mures
07:18

08:30 Poarta Salajului
07:20

08:30 Poarta Salajului
07:20

09:20 Brazesti
07:20

09:20 Salciua de Sus
07:25

09:15 Hereclean
07:28
Cotofana
13:27 Ramnicu Valcea
07:28

10:00 Simleu Silvaniei 08:30 Sanmihaiu Almasului
07:30

08:30 Sanmihaiu Almasului
07:30

09:00 Huedin
07:30

09:00 Zalau
07:30

09:20 Salciua de Jos
07:30

09:00 Dej
07:30
Alindorin Tur SRL
09:30 Giurcuta de Sus
07:30

15:24 Bicaz Centru
07:30

17:00 Bucuresti
07:30

16:30 Bucuresti
07:30

09:50 Targu Mures
07:30

17:45 Paris
07:30

17:45 Lyon
07:30

17:45 Paris
07:30

17:45 Bremen
07:30

08:30 Chendremal
07:35

08:30 Chendremal
07:35

09:20 Posaga de Jos
07:35

10:30 Sighisoara
07:35

10:00 Pericei 08:30 Zimbor
07:40

08:30 Zimbor
07:40

10:15 Somcuta Mare
07:40

10:00 Varsolt 08:30 Sincraiu Almasului 09:15 Zalau
07:45

08:30 Sincraiu Almasului
07:45

09:00 Aschileu M
07:45

09:20 Ocolis
07:45

13:30 Lugoj
07:45

10:30 Reghin
07:45

09:00 Gherla
07:45

15:03 Horia
07:46

09:20 Vidolm
07:48

08:30 Topa Mica
07:50

08:30 Topa Mica
07:50

16:15 Targu Frumos
07:50

09:20 Ocolisel
07:55

09:00 Cristorel
07:56

10:00 Hereclean
07:58

09:00 Aschileu M
07:58

08:30 Mihaesti
08:00

09:00 Cojocna
08:00

08:30 Mihaesti
08:00

11:15 Satu Mare
08:00

15:03 Piatra Neamt
08:00

09:20 Buru
08:00
R.A.T.U.C.
08:25 Apahida
08:00

09:25 Aschileu M
08:00

10:30 Bistrita
08:00

10:15 Ileanda
08:00
Cotofana
13:27 Calimanesti
08:00

15:24 Bicazu Ardelean
08:00

12:35 Satu Mare
08:00
Tinuta
09:27 Cuzdrioara
08:00

17:45 Nice
08:00

17:45 Hildesheim
08:00

09:00 Huedin
08:01

09:00 Fodora
08:02

09:15 Romanasi
08:03

09:15 Poarta Salajului 08:30 Sanpaul
08:05

08:30 Sanpaul
08:05

13:00 Gheorgheni
08:05

09:00 Vultureni
08:06

15:24 Bicaz Chei
08:09

08:30 Nadasel
08:10

08:30 Nadasel
08:10

09:20 Moldovenesti
08:10

13:00 Joseni
08:10

09:50 Iernut
08:10

09:20 Cornesti
08:13

08:30 Radaia 09:15 Sanmihaiu Almasului
08:15

16:15 Pascani
08:15

08:30 Radaia
08:15

12:00 Sibiu
08:15

09:00 Gilau
08:15

10:15 Gilgau
08:15
Test
08:40 Valcele
08:15

13:00 Lazarea
08:16

09:20 Mihai Viteazu
08:18

08:30 Baciu 09:15 Chendremal
08:20

08:30 Baciu
08:20

13:00 Ditrau
08:21

09:00 Faureni
08:22

09:15 Zimbor
08:25

09:20 Turda
08:25

09:50 Ludus
08:25

09:00 Deus
08:26

15:24 Lacu Rosu
08:27

10:00 Zalau 09:15 Sincraiu Almasului
08:30

10:00 Zalau
08:30

09:00 Floresti
08:30

15:03 Bicaz
08:30

10:00 Zalau
08:30

15:03 Bicaz
08:30
GVP
09:30 Iara
08:30

09:15 Aiton
08:30

17:45 Antwerp
08:30

10:30 Craiesti
08:33

15:03 Turturesti
08:33

09:15 Topa Mica
08:35

09:00 Chinteni
08:37

13:00 Sarmas
08:40

09:25 Chinteni
08:42

09:15 Mihaesti
08:45

10:15 Dej
08:45

10:30 Targu Mures
08:45

17:00 Pitesti
08:45

16:30 Pitesti
08:45

17:45 Luxembourg
08:45

10:00 Romanasi
08:48

10:00 Romanasi
08:48

09:15 Sanpaul 10:00 Poarta Salajului
08:50

10:00 Poarta Salajului
08:50

09:50 Campia Turzii
08:50

10:30 Silivasu De Campie
08:52

09:15 Nadasel
08:55

15:24 Gheorgheni
08:55

09:15 Radaia 10:00 Sanmihaiu Almasului
09:00

10:00 Sanmihaiu Almasului
09:00

12:30 Prundu Bargaului
09:00
R.A.T.U.C.
09:25 Apahida
09:00

10:30 Dej
09:00

13:00 Toplita
09:00

10:15 Gherla
09:00
Omnitrans
14:01 Stei
09:00
Giorgica Impex
10:25 Maguri Racatau
09:00

12:35 Baia Mare
09:00

10:00 Chendremal 09:15 Baciu
09:05

10:00 Chendremal
09:05

10:30 Sarmasel Gara
09:09

10:00 Zimbor
09:10

10:00 Zimbor
09:10

09:50 Turda
09:10

10:00 Sincraiu Almasului
09:15

16:15 Falticeni
09:15

10:00 Sincraiu Almasului
09:15

12:00 Sebes
09:15

15:03 Lacu Rosu
09:15

17:45 Bruxelles
09:15

10:00 Topa Mica
09:20

10:00 Topa Mica
09:20

12:35 Somcuta Mare
09:20

15:03 Tasca
09:25

10:00 Mihaesti
09:30

10:00 Mihaesti
09:30

11:15 Zalau
09:30

12:00 Alba Iulia
09:30

13:00 Lunca Bradului
09:30

17:45 Reims
09:30

17:45 Reims
09:30

17:45 Merzig
09:30

17:45 Hannover
09:30

17:45 Gottingen
09:30

10:00 Sanpaul
09:35

10:00 Sanpaul
09:35

15:03 Lacu Rosu
09:36

10:00 Nadasel
09:40

10:00 Nadasel
09:40

10:30 Mociu
09:40
Cotofana
13:27 Sibiu
09:42

10:00 Radaia
09:45

10:00 Radaia
09:45

15:03 Gheorgheni
09:45

13:30 Deva
09:45

13:00 Rastolita
09:45

12:35 Zalau
09:45

12:35 Ileanda
09:45

10:00 Baciu
09:50

10:00 Baciu
09:50

15:24 Sarmas
09:57

11:00 Cojocna
10:00

16:15 Gura Humorului
10:00

12:30 Bistrita
10:00

17:00 Timisoara
10:00

13:00 Satu Mare
10:00

13:30 Baia Mare
10:00
Cotofana
13:20 Oradea
10:00

17:00 Ramnicu Valcea
10:00

16:30 Ramnicu Valcea
10:00

17:45 Saarlouis
10:00

17:45 Bruxelles
10:00

13:00 Deda
10:02

12:35 Gilgau
10:05

13:00 Morareni
10:10

12:00 Aiud
10:15

13:30 Orastie
10:15

13:00 Valenii de Mures
10:15

15:24 Toplita
10:16

11:30 Cojocna
10:30

16:15 Campulung Moldovenesc
10:30

12:30 Beclean
10:30

11:15 Gilau
10:30

15:03 Gheorgheni
10:30

15:24 Lunca Bradului
10:30

17:00 Calimanesti
10:30

12:35 Dej
10:30

16:30 Calimanesti
10:30

13:00 Targu Mures
10:30

17:45 Geneva
10:30

17:45 Saarbrucken
10:30
Cotofana
13:20 Alesd
10:42

12:00 Turda
10:45

11:15 Floresti
10:45

15:03 Praid
10:45

13:00 Reghin
10:45
Cotofana
13:27 Sebes
10:45

12:35 Gherla
10:45

17:45 Kassel
10:45

13:30 Somcuta Mare
10:55

17:00 Talmaciu
10:55

16:30 Talmaciu
10:55

12:30 Dej
11:00

17:00 Lugoj
11:00

15:03 Sovata
11:00

14:00 Baia Mare
11:00

17:45 Liege
11:00

13:00 Iernut
11:10

12:30 Gherla
11:15

13:30 Ileanda
11:15
Cotofana
13:27 Alba Iulia
11:18

13:00 Craiesti
11:24

15:24 Deda
11:24

14:00 Somcuta Mare
11:25

13:00 Ludus
11:25

16:15 Vatra Dornei
11:30

13:00 Zalau
11:30

16:15 Vatra Dornei
11:30

13:00 Zalau
11:30

13:30 Alba Iulia
11:30

20:30 Bucuresti
11:30

13:30 Gilgau
11:30

16:00 Vatra Dornei
11:30

17:45 Lausanne
11:30

17:45 Pirmasens
11:30

13:00 Silivasu De Campie
11:40

14:00 Ileanda
11:45

13:00 Romanasi
11:48

13:00 Poarta Salajului
11:50

13:00 Campia Turzii
11:50

13:00 Sarmasel Gara
11:55

13:00 Sanmihaiu Almasului
12:00

17:00 Faget
12:00

15:00 Satu Mare
12:00
R.A.T.U.C.
12:25 Apahida
12:00

14:00 Gilgau 15:00 Baia Mare 13:30 Dej
12:00
Cotofana
13:27 Aiud
12:00

17:45 Metz
12:00

17:45 Metz
12:00

17:45 Aachen
12:00

15:03 Sangeorgiu de Padure
12:01

15:24 Reghin
12:01

13:00 Chendremal
12:05

13:00 Zimbor
12:10
Cotofana
13:27 Unirea
12:10

13:00 Turda
12:10

13:00 Sincraiu Almasului
12:15

13:00 Gilau
12:15

13:00 Mociu
12:15

13:30 Gherla
12:15
GVP
13:20 Iara
12:15
Alindorin Tur SRL
14:45 Poiana Horea
12:15
Cotofana
13:20 Huedin
12:16

13:00 Topa Mica
12:20
Cotofana
13:27 Turda
12:20

15:00 Somcuta Mare
12:25

13:30 Cojocna
12:30

13:00 Mihaesti
12:30

13:00 Floresti
12:30

14:00 Dej
12:30
Test
12:55 Valcele
12:30

17:00 Sibiu
12:30

16:30 Sibiu
12:30

17:45 Landau in der Pfalz
12:30

17:45 Aachen
12:30

13:00 Sanpaul
12:35

13:00 Nadasel
12:40

15:03 Targu Mures
12:44

15:03 Targu Mures
12:44

13:00 Radaia
12:45

13:30 Turda
12:45

20:30 Pitesti
12:45

14:00 Gherla 15:00 Ileanda
12:45

17:45 Berna
12:45

13:00 Baciu
12:50

15:24 Targu Mures
12:52

17:00 Deva
13:00

13:45 Gilau
13:00
R.A.T.U.C.
13:25 Apahida
13:00

15:00 Gilgau
13:00

17:15 Negresti Oas
13:00

17:45 Fulda
13:00

13:45 Floresti
13:15

17:45 Karlsruhe
13:15

17:00 Orastie
13:20

15:03 Ludus
13:25

15:00 Zalau
13:30

17:00 Oradea
13:30

14:45 Aschileu M
13:30

15:00 Zalau
13:30

15:00 Dej
13:30

17:00 Sebes
13:30

16:30 Sebes
13:30

17:45 Liege
13:30

17:45 Koln
13:30

15:24 Iernut
13:31

15:05 Aschileu M
13:40

15:24 Ludus
13:40

14:45 Cristorel
13:41

14:45 Aschileu M
13:43

16:15 Bistrita
13:45

16:15 Bistrita
13:45

15:00 Gherla
13:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Salonic
13:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Salonic
13:45

16:00 Bistrita
13:45

14:45 Fodora
13:47

15:00 Romanasi
13:48

15:00 Poarta Salajului
13:50

14:45 Vultureni
13:51
Simdoria Trans
17:35 Targu Mures
14:00

15:00 Sanmihaiu Almasului
14:00

23:30 Bucuresti
14:00

15:03 Turda
14:00

17:00 Satu Mare
14:00
R.A.T.U.C.
14:25 Apahida
14:00

20:30 Ramnicu Valcea
14:00

17:00 Baia Mare
14:00

20:40 Arad
14:00
Test
14:25 Valcele
14:00
Rodara Tour SRL
16:00 Rogojel
14:00

17:00 Alba Iulia
14:00

16:30 Alba Iulia
14:00

17:45 Strasbourg
14:00

17:45 Berlin
14:00

17:45 Koln
14:00

15:00 Chendremal
14:05

17:00 Alesd
14:05
Test
14:25 Feleacu
14:05

14:45 Faureni
14:07

15:00 Zimbor
14:10

14:45 Deus
14:11

15:00 Sincraiu Almasului
14:15

17:15 Sibiu
14:15

15:00 Gilau
14:15

15:00 Topa Mica
14:20

14:45 Chinteni
14:22

15:05 Chinteni
14:22

16:15 Beclean
14:25

17:00 Somcuta Mare
14:25

17:00 Teius
14:25

16:30 Teius
14:25

15:00 Mihaesti
14:30

17:00 Alba Iulia
14:30

15:00 Floresti
14:30

23:30 Bucuresti
14:30

16:15 Beclean
14:30

20:30 Calimanesti
14:30

17:00 Targu Mures
14:30

17:45 Strasbourg
14:30

15:00 Sanpaul
14:35

20:40 Siria
14:37

15:00 Nadasel
14:40

17:00 Aiud
14:40

16:30 Aiud
14:40

15:24 Turda
14:41

15:45 Cojocna
14:45

15:00 Radaia
14:45

17:15 Apoldu de Sus
14:45

17:00 Ileanda
14:45

17:45 Zurich
14:45

17:45 Milano
14:45

17:45 Stuttgart
14:45

20:40 Pancota
14:46

15:00 Baciu
14:50

20:30 Talmaciu
14:55

16:15 Dej
15:00

16:15 Dej
15:00
R.A.T.U.C.
15:25 Apahida
15:00

17:00 Gilgau
15:00
Giorgica Impex
16:25 Maguri Racatau
15:00
Test
15:25 Valcele
15:00

17:00 Unirea
15:00

16:30 Unirea
15:00

17:45 Liverpool
15:00

17:45 Sebes
15:00

17:32 Simleu Silvaniei
15:02
Test
15:25 Feleacu
15:05
Alindorin Tur SRL
17:10 Giurcuta de Sus
15:10

17:00 Iernut
15:10

17:32 Pericei
15:12

17:15 Sebes
15:15

17:00 Teius
15:15

16:00 Gilau
15:15

20:40 Ineu
15:15

16:00 Aiton
15:15

17:00 Turda
15:15

16:30 Turda
15:15

17:32 Varsolt
15:17

17:00 Aiud
15:20

17:00 Ludus
15:25

17:32 Hereclean
15:30

17:00 Huedin
15:30
Tinuta
21:37 Sighetu Marmatiei
15:30

17:15 Alba Iulia
15:30

17:00 Turda
15:30

16:00 Floresti
15:30

17:00 Zalau
15:30

18:30 Baia Mare 17:00 Dej
15:30

17:45 Karlsruhe
15:30

20:40 Beliu
15:40
Tinuta
21:37 Craciunesti
15:43

17:00 Gherla
15:45
GVP
16:40 Iara
15:45

17:00 Campia Turzii
15:50
Tinuta
21:37 Rona De Jos
15:51

18:30 Somcuta Mare
15:55
Tinuta
21:37 Rona de Sus
15:57
Tinuta
21:37 Costiui
15:58

20:40 Craiva
15:58

17:15 Teius
16:00

16:45 Gilau
16:00

18:30 Reghin
16:00

19:00 Satu Mare
16:00
R.A.T.U.C.
16:25 Apahida
16:00
Beny Trans International
19:15 Satu Mare
16:00
Exmitiani
19:54 Sangeorz Bai
16:00
Test
16:25 Valcele
16:00
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Sitia
16:00

17:45 Sankt Gallen
16:00

17:45 Frankfurt 17:45 Manchester
16:00

17:32 Zalau
16:02
Test
16:25 Feleacu
16:05

23:30 Pitesti
16:10

17:00 Turda
16:10

17:15 Aiud
16:15

16:45 Floresti
16:15

21:00 Satu Mare
16:15

18:30 Ileanda
16:15

17:00 Aiton
16:15

17:32 Romanasi
16:20
Tinuta
21:37 Bistra
16:21

17:32 Poarta Salajului
16:22
Tinuta
21:23 Barsana
16:22
Tinuta
21:37 Petrova
16:24

17:15 Unirea
16:25

18:45 Simleu Silvaniei
16:30

20:30 Sibiu
16:30

19:30 Baia Mare 18:30 Gilgau
16:30

20:40 Tinca
16:30
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Chania
16:30
Tabita Tour
19:01 Bistrita
16:30

00:30 Budapesta
16:30
Tinuta
21:23 Sighetu Marmatiei
16:30

17:45 Ulm
16:30

17:45 Leipzig
16:30

17:32 Sanmihaiu Almasului
16:32
Tinuta
21:37 Leordina
16:33

21:00 Livada
16:35
Tinuta
21:37 Ruscova
16:36

17:32 Chendremal
16:37

18:45 Pericei
16:40

21:00 Apa
16:40
GVP
17:35 Iara
16:40

17:32 Zimbor
16:42

18:45 Varsolt
16:45
Tinuta
21:37 Bocicoiel
16:45

17:15 Turda
16:45

21:00 Seini
16:45

17:45 Stuttgart
16:45

17:32 Sincraiu Almasului
16:47
Tinuta
21:23 Oncesti
16:47
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Ierapetra
16:50
Tinuta
21:23 Nanesti
16:50
Tinuta
21:37 Viseu De Jos
16:51

17:32 Topa Mica
16:52

19:30 Somcuta Mare
16:55
Tinuta
21:37 Viseu De Mijloc
16:57

18:45 Hereclean
16:58

18:00 Cojocna
17:00
Tinuta
21:37 Viseu De Sus
17:00
R.A.T.U.C.
17:25 Apahida
17:00

18:30 Dej
17:00
Test
17:25 Valcele
17:00

21:15 Negresti Oas
17:00

00:30 Budapesta
17:00

17:45 Frankfurt
17:00

17:32 Mihaesti
17:02
Tinuta
21:23 Slatioara
17:02
Tinuta
21:23 Stramtura
17:06

17:32 Sanpaul
17:07
GVP
18:15 Iara
17:10
Tinuta
21:23 Sesu Manastirei
17:11

17:32 Nadasel
17:12
Tabita Tour
19:01 Beclean
17:14

18:45 Zalau
17:15

18:00 Gilau
17:15

21:00 Cicirlau
17:15

19:30 Ileanda 18:30 Gherla
17:15

17:45 Stoke on Trent
17:15
Tinuta
21:37 Moisei
17:16

17:32 Radaia
17:17
Tinuta
21:23 Rozavlea
17:18
Tinuta
21:23 Sieu
17:19

17:32 Baciu
17:22
Tinuta
21:23 Ieud
17:24

20:40 Oradea
17:25
Tinuta
21:23 Bogdan Voda
17:27

18:00 Floresti
17:30

23:30 Ramnicu Valcea
17:30

19:00 Zalau
17:30

20:30 Sebes
17:30

19:30 Gilgau
17:30

20:40 Ineu
17:30
Test
18:50 Prunis
17:30
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Agios Nikolaos
17:30

17:45 Verona
17:30

17:45 Nurnberg
17:30
Tinuta
21:23 Dragomiresti
17:32

18:45 Romanasi
17:33

18:45 Poarta Salajului
17:35

21:00 Tautii Magheraus
17:35
Tinuta
21:37 Sacel
17:36
Tinuta
21:23 Salistea De Sus
17:39
Tinuta
21:23 Iza Gara (Salistea de Sus)
17:42
Tabita Tour
19:01 Dej
17:43

18:45 Sanmihaiu Almasului
17:45

20:50 Sibiu
17:45

21:00 Baia Mare
17:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Rethymnon
17:45

17:45 Munchen
17:45

17:45 Wolverhampton
17:45

18:45 Chendremal
17:50

23:30 Calimanesti
17:50
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Neapolis
17:50

18:45 Zimbor
17:55

20:40 Alesd
17:55
Tinuta
21:23 Dealu Stefanitei
17:58

18:45 Sincraiu Almasului
18:00

19:00 Cojocna
18:00

21:00 Satu Mare
18:00
R.A.T.U.C.
18:25 Apahida
18:00

20:30 Alba Iulia
18:00

19:30 Dej
18:00
Test
19:20 Padureni
18:00
Test
18:25 Valcele
18:00

02:55 Darabani
18:00

20:30 Targu Mures
18:00

17:45 Ulm
18:00

17:45 Coventry
18:00

18:45 Topa Mica
18:05

21:00 Somcuta Mare
18:05
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Malia
18:10

18:45 Mihaesti
18:15

19:30 Gherla 21:15 Baia Mare
18:15

17:45 Birmingham
18:15

18:45 Sanpaul
18:20

20:50 Apoldu de Sus
18:20

22:20 Baile 1 Mai
18:20

18:45 Nadasel
18:25

20:30 Teius
18:25

18:45 Radaia
18:30

21:00 Ileanda
18:30
Vio si Dani Trans SRL
21:00 Fantanele
18:30
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Khersonisos
18:30

22:20 Baile Felix
18:30

20:30 Iernut
18:30

17:45 Dresda
18:30

18:45 Baciu
18:35

20:30 Aiud
18:40

21:15 Somcuta Mare
18:40

02:55 Dorohoi
18:45

17:45 Padova
18:45

20:50 Sebes
18:50

21:00 Gilgau
18:50

20:30 Ludus
18:50
R.A.T.U.C.
19:25 Apahida
19:00

20:30 Unirea
19:00

21:15 Ileanda
19:00
Test
19:25 Valcele
19:00

22:00 Oradea
19:00

22:20 Oradea
19:00

17:45 Augsburg
19:00

17:45 Nurnberg 17:45 Northampton
19:00

20:50 Alba Iulia
19:05

20:40 Huedin
19:06

20:30 Campia Turzii
19:10

21:00 Dej
19:15

20:30 Turda
19:15

21:15 Gilgau
19:15

17:45 Augsburg
19:15

20:30 Cojocna
19:30

23:30 Sibiu
19:30

21:00 Zalau
19:30

21:00 Gherla
19:30

22:00 Simleu Silvaniei
19:30

02:55 Radauti
19:30

03:00 Budapesta
19:30

20:30 Turda
19:30

17:45 Mestre
19:30

17:45 Regensburg
19:30

20:50 Teius
19:35

22:00 Pericei
19:40

22:00 Varsolt
19:45

21:15 Dej
19:45

22:00 Alesd
19:45

17:45 Innsbruck
19:45

17:45 Milton Keynes
19:45

20:50 Aiud
19:50

22:00 Hereclean
19:51
Tinuta
21:23 Cuzdrioara
19:56

20:50 Unirea
20:00

20:45 Gilau
20:00
R.A.T.U.C.
20:25 Apahida
20:00

21:15 Gherla
20:00
Test
20:25 Valcele
20:00
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Irakleion
20:00

03:00 Budapesta
20:00

20:45 Floresti
20:15

17:45 Munchen
20:15

17:45 Landshut
20:15

17:45 Nurnberg
20:15

20:50 Turda
20:20

23:30 Saliste
20:20

22:00 Zalau
20:20

02:55 Suceava
20:20

23:30 Miercurea Sibiului
20:30

22:00 Ciumarna
20:30

22:00 Ciucea
20:30

17:45 Deggendorf
20:30

17:45 Luton
20:30

22:00 Romanasi
20:38

22:00 Poarta Salajului
20:40

22:00 Sanmihaiu Almasului
20:50

22:00 Chendremal
20:55

23:30 Sebes
21:00
R.A.T.U.C.
21:25 Apahida
21:00

22:00 Zimbor
21:00

22:00 Huedin
21:00

02:55 Gura Humorului
21:00

17:45 Londra
21:00

22:00 Sutoru
21:03

22:00 Sincraiu Almasului
21:05

22:00 Topa Mica
21:10

22:00 Berindu
21:15

22:00 Mihaesti
21:20

22:00 Sanpaul
21:25

22:00 Sardu
21:28

23:30 Alba Iulia
21:30

22:00 Nadasel
21:30

17:45 Praga
21:30

17:45 Passau
21:30

22:00 Mera
21:33

22:00 Radaia
21:35

22:00 Suceag
21:38

22:00 Baciu
21:40

02:55 Campulung Moldovenesc
21:40

17:45 Regensburg
21:45

17:45 Londra
21:45

23:30 Teius
21:50

22:45 Gilau
22:00
R.A.T.U.C.
22:25 Apahida
22:00

10:30 Mangalia
22:00

17:45 Rennes
22:00

17:45 Rennes
22:00

23:30 Aiud
22:10

22:45 Floresti
22:15

02:55 Vatra Dornei
22:15

17:45 Salzburg
22:15

23:30 Unirea
22:30

23:30 Turda
22:45

10:30 Constanta
22:45

17:45 Londra
22:45
R.A.T.U.C.
23:20 Apahida
22:55

17:45 Londra
23:00

17:45 Linz
23:00

17:45 Nantes
23:30

17:45 Nantes
23:30

17:45 Londra
23:30

10:30 Cernavoda
23:40

17:45 Brno
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.