Autogara Fany - Mersul autobuzelor Cluj Napoca Cluj Romania

Autogara Fany

Cluj Napoca, Romania

Adresă: Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR)
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
01:00
04:30 Sighisoara 09:30 Buzau 06:00 Brasov 11:00 Braila 01:40 Turda 11:30 Galati 03:30 Targu Mures 08:00 Ploiesti
02:55
06:15 Oradea 06:25 Baile Felix 06:35 Baile 1 Mai
03:35 Jan Trans SRL
06:00 Osoi
04:30 Vio si Dani Trans SRL
05:25 Dabaca
04:35 Simdoria Trans
05:40 Bontida
04:40 Judetean
06:00 Prunis
04:45
05:50 Cojocna
05:00 Jan Trans SRL
05:55 Boju
05:10 Judetean
06:30 Padureni
05:15 Judetean
05:40 Valcele
05:15 Judetean
05:35 Feleacu
05:30 GVP
06:15 Finisel
05:30 Judetean
06:00 Gheorgheni
05:40 GVP
06:30 Sarata
05:50 Prodan Tour
06:40 Jucu De Sus
06:00
08:15 Sebes 07:30 Teius 08:00 Alba Iulia 08:45 Apoldu de Sus 07:00 Unirea 07:15 Aiud 09:15 Sibiu 06:45 Turda
06:00
08:30 Reghin
06:00
07:15 Zalau 09:00 Satu Mare
06:00
09:00 Baia Mare 07:00 Dej 06:45 Gherla
06:00 MV Trans 2007
07:00 Campia Turzii
06:00 Judetean
06:45 Tauseni
06:00
12:00 Budapesta 12:30 Budapesta
06:00
09:30 Sighisoara 14:30 Buzau 11:00 Brasov 16:00 Braila 06:40 Turda 16:30 Galati 08:30 Targu Mures 13:00 Ploiesti
06:15 Judetean
06:40 Valcele
06:15 Judetean
06:35 Feleacu
06:30 Simdoria Trans
10:10 Targu Mures
06:30
07:55 Aschileu M 07:12 Chinteni
06:30
07:16 Baita 07:00 Bontida 06:34 Sannicoara 07:10 Livada 06:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 07:07 Iclod 06:52 Jucu 07:20 Gherla 07:04 Fundatura 06:44 Apahida
06:30 Vio si Dani Trans SRL
07:45 Tiocu de Jos
06:30 Judetean
08:15 Vale
06:30 Judetean
07:00 Gheorgheni
06:30 Bus Trans - Autogara Jan
07:20 Gherla
06:40
07:20 Livada 07:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 07:17 Iclod 07:02 Jucu 07:30 Gherla 07:14 Fundatura 06:54 Apahida 07:26 Baita 07:10 Bontida 06:44 Sannicoara
06:40 Bus Trans - Autogara Jan
07:30 Gherla
06:45
07:40 Campia Turzii 07:30 Turda 09:25 Targu Mures 08:15 Ludus 08:35 Iernut
06:45 MV Trans 2007
07:45 Campia Turzii
06:45 Vio si Dani Trans SRL
07:40 Dabaca
06:55 Simdoria Trans
08:00 Bontida
06:55 GVP
08:00 Iara
07:00 Tinuta
10:14 Salistea De Sus 10:28 Ieud 10:47 Stramtura 11:06 Oncesti 10:11 Iza Gara (Salistea de Sus) 10:34 Sieu 10:51 Slatioara 11:23 Sighetu Marmatiei 10:26 Bogdan Voda 08:15 Cuzdrioara 10:35 Rozavlea 10:58 Barsana 10:20 Dragomiresti 09:55 Dealu Stefanitei 10:42 Sesu Manastirei 11:03 Nanesti
07:00
08:05 Cojocna
07:00
12:10 Ineu 13:30 Arad 10:20 Oradea 12:30 Pancota 07:55 Huedin 11:00 Tinca 13:05 Siria 09:02 Alesd 11:30 Craiva 09:25 Ineu 11:40 Beliu
07:00
07:37 Iclod 07:22 Jucu 07:50 Gherla 07:34 Fundatura 07:14 Apahida 07:46 Baita 07:30 Bontida 07:04 Sannicoara 07:40 Livada 07:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
07:00 MV Trans 2007
08:00 Campia Turzii
07:00 Vio si Dani Trans SRL
09:30 Fantanele
07:00 Rodara Tour SRL
09:00 Rogojel
07:00 Bus Trans - Autogara Jan
07:50 Gherla
07:00 Activ Trans
08:45 Jibou 08:10 Hida
07:00 Tinuta
12:54 Craciunesti 12:16 Bistra 11:52 Bocicoiel 11:21 Moisei 12:46 Rona De Jos 12:13 Petrova 11:46 Viseu De Jos 11:01 Sacel 12:40 Rona de Sus 12:04 Leordina 11:40 Viseu De Mijloc 13:07 Sighetu Marmatiei 12:39 Costiui 12:01 Ruscova 11:37 Viseu De Sus
07:10 Prodan Tour
08:10 Jucu De Sus
07:15
16:15 Iasi 14:00 Falticeni 13:25 Gura Humorului 11:30 Vatra Dornei 15:00 Pascani 09:30 Bistrita 08:45 Beclean 12:40 Campulung Moldovenesc 08:15 Dej
07:15
15:30 Targu Frumos 08:15 Dej 09:30 Bistrita 11:30 Vatra Dornei 16:15 Roman 08:45 Beclean
07:15
10:15 Satu Mare 08:30 Zalau
07:15
16:30 Bicaz 17:30 Piatra Neamt 15:50 Poiana Largului 13:45 Vatra Dornei 14:45 Brosteni 09:30 Bistrita 15:10 Borca
07:20
08:10 Gherla 07:54 Fundatura 07:34 Apahida 08:06 Baita 07:50 Bontida 07:24 Sannicoara 08:00 Livada 07:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 07:57 Iclod 07:42 Jucu
07:20 Bus Trans - Autogara Jan
08:10 Gherla
07:30
08:16 Baita 08:00 Bontida 07:34 Sannicoara 08:10 Livada 07:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 08:07 Iclod 07:52 Jucu 08:20 Gherla 08:04 Fundatura 07:44 Apahida
07:30 Prodan Tour
08:15 Jucu De Sus
07:30 Giorgica Impex
08:55 Maguri Racatau
07:30 Judetean
08:00 Gheorgheni
07:30 Judetean
07:55 Valcele
07:30 Bus Trans - Autogara Jan
08:20 Gherla
07:40
00:00 Cluj Napoca 08:20 Livada 08:08 Rascruci 08:17 Iclod 08:02 Jucu 07:54 Apahida 08:30 Gherla 08:14 Fundatura 07:44 Sannicoara 08:26 Baita 08:10 Bontida
07:40 Bus Trans - Autogara Jan
08:30 Gherla
08:00
11:00 Baia Mare 09:00 Dej 08:45 Gherla
08:00
08:37 Iclod 08:22 Jucu 08:50 Gherla 08:34 Fundatura 08:14 Apahida 08:46 Baita 08:30 Bontida 08:04 Sannicoara 08:40 Livada 08:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
08:00 Prodan Tour
09:00 Visea
08:00 Bus Trans - Autogara Jan
08:50 Gherla
08:00
00:00 Negresti Oas
08:10
09:30 Coasta 08:33 Apahida 09:45 Sic
08:20
09:10 Gherla 08:54 Fundatura 08:34 Apahida 09:06 Baita 08:50 Bontida 08:24 Sannicoara 09:00 Livada 08:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 08:57 Iclod 08:42 Jucu
08:20 Bus Trans - Autogara Jan
09:10 Gherla
08:30
08:55 Sanpaul 09:20 Zimbor 09:42 Romanasi 10:30 Pericei 10:40 Simleu Silvaniei 09:00 Mihaesti 09:25 Chendremal 10:00 Zalau 08:40 Baciu 09:10 Topa Mica 09:30 Sanmihaiu Almasului 10:10 Hereclean 08:45 Radaia 09:15 Sincraiu Almasului 09:40 Poarta Salajului 10:25 Varsolt 08:50 Nadasel
08:30
10:45 Sebes 10:00 Teius 10:30 Alba Iulia 11:15 Apoldu de Sus 09:30 Unirea 09:45 Aiud 11:45 Sibiu 09:15 Turda
08:30
09:16 Baita 09:00 Bontida 08:34 Sannicoara 09:10 Livada 08:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 09:07 Iclod 08:52 Jucu 09:20 Gherla 09:04 Fundatura 08:44 Apahida
08:30 MV Trans 2007
09:30 Campia Turzii
08:30 Judetean
09:00 Gheorgheni
08:30 Bus Trans - Autogara Jan
09:20 Gherla
08:40
09:20 Livada 09:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 09:17 Iclod 09:02 Jucu 09:30 Gherla 09:14 Fundatura 08:54 Apahida 09:26 Baita 09:10 Bontida 08:44 Sannicoara
08:40 Bus Trans - Autogara Jan
09:30 Gherla
09:00
10:05 Cojocna
09:00
15:00 Bicaz 12:10 Sovata 18:03 Iasi 14:07 Lacu Rosu 11:19 Targu Mures 16:15 Roman 13:33 Gheorgheni 09:30 Turda 15:30 Piatra Neamt 12:45 Praid 10:15 Ludus
09:00 Voion Trans SRL
14:07 Lacu Rosu 15:30 Turturesti 13:33 Gheorgheni 14:38 Tasca 18:03 Iasi 11:19 Targu Mures 12:02 Sangeorgiu de Padure 14:27 Bicaz 16:16 Horia
09:00
09:37 Iclod 09:22 Jucu 09:50 Gherla 09:34 Fundatura 09:14 Apahida 09:46 Baita 09:30 Bontida 09:04 Sannicoara 09:40 Livada 09:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
09:00 MV Trans 2007
10:00 Campia Turzii
09:00 Bus Trans - Autogara Jan
09:50 Gherla
09:00 Ami Turing
15:30 Piatra Neamt 12:35 Praid 09:45 Turda 15:00 Bicaz 12:30 Sovata 18:00 Iasi 14:07 Lacu Rosu 11:19 Targu Mures 16:25 Roman 13:30 Gheorgheni 10:10 Ludus
09:20
10:10 Gherla 09:54 Fundatura 09:34 Apahida 10:06 Baita 09:50 Bontida 09:24 Sannicoara 10:00 Livada 09:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 09:57 Iclod 09:42 Jucu
09:20 Bus Trans - Autogara Jan
10:10 Gherla
09:30
12:30 Satu Mare 10:45 Zalau
09:30
10:15 Gherla 12:30 Baia Mare 10:30 Dej
09:30
10:16 Baita 10:00 Bontida 09:34 Sannicoara 00:00 Cluj Napoca 10:10 Livada 09:58 Rascruci 10:07 Iclod 09:52 Jucu 10:20 Gherla 10:04 Fundatura 09:44 Apahida
09:30 Bus Trans - Autogara Jan
10:20 Gherla
09:40
10:20 Livada 10:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 10:17 Iclod 10:02 Jucu 10:30 Gherla 10:14 Fundatura 09:54 Apahida 10:26 Baita 10:10 Bontida 09:44 Sannicoara
09:40 Bus Trans - Autogara Jan
10:30 Gherla
09:40 Alindorin Tur SRL
12:10 Poiana Horea
10:00
10:37 Iclod 10:22 Jucu 10:50 Gherla 10:34 Fundatura 10:14 Apahida 10:46 Baita 10:30 Bontida 10:04 Sannicoara 10:40 Livada 10:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
10:00 Prodan Tour
10:35 Jucu De Sus
10:00 MV Trans 2007
11:00 Campia Turzii
10:00 Bus Trans - Autogara Jan
10:50 Gherla
10:00
13:30 Sighisoara 18:30 Buzau 15:00 Brasov 20:00 Braila 10:40 Turda 20:30 Galati 12:30 Targu Mures 17:00 Ploiesti
10:20
11:10 Gherla 10:54 Fundatura 10:34 Apahida 11:06 Baita 10:50 Bontida 10:24 Sannicoara 11:00 Livada 10:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 10:57 Iclod 10:42 Jucu
10:20 Bus Trans - Autogara Jan
11:10 Gherla
10:30
10:45 Radaia 11:10 Topa Mica 11:30 Sanmihaiu Almasului 12:10 Hereclean 10:50 Nadasel 11:15 Sincraiu Almasului 11:40 Poarta Salajului 12:25 Varsolt 12:40 Simleu Silvaniei 10:55 Sanpaul 11:20 Zimbor 11:42 Romanasi 12:30 Pericei 10:40 Baciu 11:00 Mihaesti 11:25 Chendremal 12:00 Zalau
10:30
10:45 Radaia 11:10 Topa Mica 11:30 Sanmihaiu Almasului 10:50 Nadasel 11:15 Sincraiu Almasului 11:40 Poarta Salajului 12:00 Zalau 10:55 Sanpaul 11:20 Zimbor 11:42 Romanasi 10:40 Baciu 11:00 Mihaesti 11:25 Chendremal
10:30
11:25 Campia Turzii 11:15 Turda 12:00 Ludus 13:10 Targu Mures 12:20 Iernut
10:30
14:00 Deva 11:10 Turda 15:45 Lugoj 12:45 Alba Iulia 17:00 Timisoara 13:30 Orastie
10:30
11:16 Baita 11:00 Bontida 10:34 Sannicoara 11:10 Livada 10:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 11:07 Iclod 10:52 Jucu 11:20 Gherla 11:04 Fundatura 10:44 Apahida
10:30 MV Trans 2007
11:30 Campia Turzii
10:30 Bus Trans - Autogara Jan
11:20 Gherla
10:40
11:20 Livada 11:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 11:17 Iclod 11:02 Jucu 11:30 Gherla 11:14 Fundatura 10:54 Apahida 11:26 Baita 11:10 Bontida 10:44 Sannicoara
10:40 Bus Trans - Autogara Jan
11:30 Gherla
11:00
12:15 Zalau 14:00 Satu Mare
11:00
11:45 Gherla 14:00 Baia Mare 12:00 Dej
11:00
11:37 Iclod 11:22 Jucu 11:50 Gherla 11:34 Fundatura 11:14 Apahida 11:46 Baita 11:30 Bontida 11:04 Sannicoara 11:40 Livada 11:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
11:00 Judetean
12:45 Vale
11:00 GVP
12:05 Iara
11:00 Bus Trans - Autogara Jan
11:50 Gherla
11:00
16:27 Sarmas 13:32 Targu Mures 15:30 Lunca Bradului 16:08 Toplita 12:53 Iernut 18:23 Bicazu Ardelean 19:24 Piatra Neamt 15:00 Deda 11:42 Turda 17:57 Lacu Rosu 18:15 Bicaz Chei 14:23 Reghin 18:47 Bicaz Centru
11:00 Tabita Tour
13:30 Bistrita 12:46 Beclean 12:18 Dej
11:00
14:30 Sighisoara 19:30 Buzau 16:00 Brasov 21:00 Braila 11:40 Turda 21:30 Galati 13:30 Targu Mures 18:00 Ploiesti
11:20
12:10 Gherla 11:54 Fundatura 11:34 Apahida 12:06 Baita 11:50 Bontida 11:24 Sannicoara 12:00 Livada 11:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 11:57 Iclod 11:42 Jucu
11:20 Bus Trans - Autogara Jan
12:10 Gherla
11:30
12:16 Baita 12:00 Bontida 11:34 Sannicoara 12:10 Livada 11:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 12:07 Iclod 11:52 Jucu 12:04 Fundatura 11:44 Apahida 12:20 Gherla
11:30 Simdoria Trans
13:20 Camarasu
11:30 Bus Trans - Autogara Jan
12:20 Gherla
11:40
12:20 Livada 12:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 12:17 Iclod 12:02 Jucu 12:30 Gherla 12:14 Fundatura 11:54 Apahida 12:26 Baita 12:10 Bontida 11:44 Sannicoara
11:40 Bus Trans - Autogara Jan
12:30 Gherla
12:00
12:20 Nadasel 12:45 Sincraiu Almasului 13:10 Poarta Salajului 14:10 Varsolt 14:25 Simleu Silvaniei 12:25 Sanpaul 12:50 Zimbor 13:12 Romanasi 14:15 Pericei 12:10 Baciu 12:30 Mihaesti 12:55 Chendremal 13:45 Zalau 12:15 Radaia 12:40 Topa Mica 13:00 Sanmihaiu Almasului 13:55 Hereclean
12:00
14:40 Alesd 15:00 Oradea 13:15 Huedin
12:00
12:42 Chinteni 13:25 Aschileu M
12:00
15:00 Baia Mare 13:00 Dej 12:45 Gherla
12:00
12:37 Iclod 12:22 Jucu 12:50 Gherla 12:34 Fundatura 12:14 Apahida 12:46 Baita 12:30 Bontida 12:04 Sannicoara 12:40 Livada 12:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
12:00 Prodan Tour
12:40 Jucu De Sus
12:00 MV Trans 2007
13:00 Campia Turzii
12:00 Judetean
12:25 Valcele
12:00 Bus Trans - Autogara Jan
12:50 Gherla
12:00
16:15 Negresti Oas
12:00
15:30 Sighisoara 20:30 Buzau 17:00 Brasov 22:00 Braila 12:40 Turda 22:30 Galati 14:30 Targu Mures 19:00 Ploiesti
12:20
13:10 Gherla 12:54 Fundatura 12:34 Apahida 13:06 Baita 12:50 Bontida 12:24 Sannicoara 13:00 Livada 12:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 12:57 Iclod 12:42 Jucu
12:20 Bus Trans - Autogara Jan
13:10 Gherla
12:30
15:10 Orastie 19:00 Timisoara 16:00 Deva 14:00 Teius 17:00 Faget 13:45 Aiud 13:15 Turda 17:30 Lugoj 15:20 Simeria 14:30 Alba Iulia
12:30
13:45 Zalau 15:30 Satu Mare
12:30
13:16 Baita 13:00 Bontida 12:34 Sannicoara 13:10 Livada 12:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 13:07 Iclod 12:52 Jucu 13:20 Gherla 13:04 Fundatura 12:44 Apahida
12:30 Bus Trans - Autogara Jan
13:20 Gherla
12:30 Alindorin Tur SRL
14:30 Giurcuta de Sus
12:35
13:15 Turda 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:00 Aiud 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:15 Teius 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea 14:45 Alba Iulia 18:15 Ramnicu Valcea 15:00 Sebes
12:35
16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:00 Aiud 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:15 Teius 14:45 Alba Iulia 17:30 Calimanesti 13:15 Turda 15:00 Sebes 18:15 Ramnicu Valcea 13:45 Unirea
12:40
13:20 Livada 13:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 13:17 Iclod 13:02 Jucu 13:30 Gherla 13:14 Fundatura 12:54 Apahida 13:26 Baita 13:10 Bontida 12:44 Sannicoara
12:40 Bus Trans - Autogara Jan
13:30 Gherla
12:45 Vio si Dani Trans SRL
14:00 Tiocu de Jos
12:45 Vio si Dani Trans SRL
13:40 Dabaca
13:00
14:30 Zalau 13:25 Sanpaul 13:50 Zimbor 14:12 Romanasi 13:10 Baciu 13:30 Mihaesti 13:55 Chendremal 13:15 Radaia 13:40 Topa Mica 14:00 Sanmihaiu Almasului 13:20 Nadasel 13:45 Sincraiu Almasului 14:10 Poarta Salajului
13:00
14:30 Cornesti 15:45 Valea Lupsei 15:25 Brazesti 14:35 Buru 16:10 Campeni 16:00 Garde 15:40 Muncel 15:15 Salciua de Sus 14:48 Vidolm 15:10 Salciua de Jos 16:05 Bistra 15:55 Musca 14:40 Ocolisel 15:00 Posaga de Jos 15:35 Baia De Aries 14:50 Ocolis 14:25 Mihai Viteazu 15:50 Lupsa 15:30 Sartas 14:32 Moldovenesti 14:15 Turda
13:00 Autotransport Miercurea-Ciuc SA
16:20 Alba Iulia
13:00
14:00 Dej 13:45 Gherla 16:00 Baia Mare
13:00
13:37 Iclod 13:22 Jucu 13:50 Gherla 13:34 Fundatura 13:14 Apahida 13:46 Baita 13:30 Bontida 13:04 Sannicoara 13:40 Livada 13:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
13:00 GVP
14:15 Aghiresu
13:00 Lador Travel SRL
16:55 Dej
13:00 Bus Trans - Autogara Jan
13:50 Gherla
13:15 Prodan Tour
13:50 Jucu De Sus
13:20
20:17 Horezu 15:29 Alba Iulia 13:50 Turda 17:05 Sibiu 18:30 Calimanesti 14:10 Unirea 19:18 Ramnicu Valcea 14:46 Aiud
13:20
13:54 Fundatura 13:34 Apahida 14:10 Gherla 13:50 Bontida 13:24 Sannicoara 14:06 Baita 13:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 14:00 Livada 13:57 Iclod 13:42 Jucu
13:20 Bus Trans - Autogara Jan
14:10 Gherla
13:27
14:31 Huedin 16:47 Oradea 16:04 Alesd
13:30
14:30 Dej 15:30 Bistrita
13:30
19:05 Lazarea 17:30 Rastolita 16:30 Reghin 19:00 Ditrau 18:49 Sarmas 17:12 Deda 15:42 Craiesti 15:06 Sarmasel Gara 19:30 Gheorgheni 18:30 Toplita 17:04 Morareni 15:23 Silivasu De Campie 19:20 Joseni 17:50 Lunca Bradului 16:57 Valenii de Mures 14:35 Mociu
13:30
14:16 Baita 14:00 Bontida 13:34 Sannicoara 14:10 Livada 13:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 14:07 Iclod 13:52 Jucu 14:20 Gherla 14:04 Fundatura 13:44 Apahida
13:30 MV Trans 2007
14:30 Campia Turzii
13:30 Giorgica Impex
14:55 Maguri Racatau
13:30 Judetean
13:55 Valcele
13:30 Bus Trans - Autogara Jan
14:20 Gherla
13:30 Judetean
13:50 Feleacu
13:40
14:20 Livada 14:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 14:17 Iclod 14:02 Jucu 14:30 Gherla 14:14 Fundatura 13:54 Apahida 14:26 Baita 14:10 Bontida 13:44 Sannicoara
13:40 Bus Trans - Autogara Jan
14:30 Gherla
13:45
14:05 Nadasel 14:30 Sincraiu Almasului 14:55 Poarta Salajului 15:40 Varsolt 15:55 Simleu Silvaniei 14:10 Sanpaul 14:35 Zimbor 14:57 Romanasi 15:45 Pericei 13:55 Baciu 14:15 Mihaesti 14:40 Chendremal 15:15 Zalau 14:00 Radaia 14:25 Topa Mica 14:45 Sanmihaiu Almasului 15:25 Hereclean
13:45
15:35 Iernut 14:40 Campia Turzii 14:30 Turda 16:25 Targu Mures 15:10 Ludus
13:50
16:45 Oradea 17:25 Debrecen 21:00 Budapesta 20:40 Budapesta
14:00
15:05 Cojocna
14:00
14:37 Iclod 14:22 Jucu 14:50 Gherla 14:34 Fundatura 14:14 Apahida 14:46 Baita 14:30 Bontida 14:04 Sannicoara 14:40 Livada 14:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
14:00 MV Trans 2007
15:00 Campia Turzii
14:00 Lador Travel SRL
16:50 Dej
14:00 Bus Trans - Autogara Jan
14:50 Gherla
14:00 Judetean
16:06 Huedin
14:00
17:30 Sighisoara 22:30 Buzau 19:00 Brasov 00:05 Braila 14:40 Turda 00:30 Galati 16:30 Targu Mures 21:00 Ploiesti
14:00
17:22 Targu Mures
14:15 Orizont SA
18:13 Satu Mare
14:20
15:10 Gherla 14:54 Fundatura 14:34 Apahida 15:06 Baita 14:50 Bontida 14:24 Sannicoara 15:00 Livada 14:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 14:57 Iclod 14:42 Jucu
14:20 Bus Trans - Autogara Jan
15:10 Gherla
14:30
17:30 Satu Mare 15:45 Zalau
14:30
15:30 Dej 15:15 Gherla 17:30 Baia Mare
14:30
15:16 Baita 15:00 Bontida 14:34 Sannicoara 15:10 Livada 14:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 15:07 Iclod 14:52 Jucu 15:20 Gherla 15:04 Fundatura 14:44 Apahida
14:30 Exmitiani
18:24 Sangeorz Bai
14:30 MV Trans 2007
15:30 Campia Turzii
14:30 GVP
15:15 Finisel
14:30 GVP
15:35 Iara
14:30 Judetean
15:00 Gheorgheni
14:30 Judetean
14:55 Valcele
14:30 Bus Trans - Autogara Jan
15:20 Gherla
14:30 Judetean
14:50 Feleacu
14:30 Tinuta
20:07 Rona De Jos 19:40 Petrova 19:19 Viseu De Jos 18:43 Sacel 20:02 Rona de Sus 19:33 Leordina 19:14 Viseu De Mijloc 20:23 Sighetu Marmatiei 20:01 Costiui 19:31 Ruscova 19:11 Viseu De Sus 20:13 Craciunesti 19:43 Bistra 19:23 Bocicoiel 18:58 Moisei
14:40
15:20 Livada 15:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 15:17 Iclod 15:02 Jucu 15:30 Gherla 15:14 Fundatura 14:54 Apahida 15:26 Baita 15:10 Bontida 14:44 Sannicoara
14:40 Bus Trans - Autogara Jan
15:30 Gherla
14:45 Simdoria Trans
16:20 Camarasu
14:45 Model Oador
18:01 Targu Mures
14:55 Prodan Tour
15:40 Jucu De Sus
15:00 Tinuta
18:58 Ieud 19:17 Stramtura 19:37 Oncesti 18:44 Salistea De Sus 19:04 Sieu 19:21 Slatioara 19:57 Sighetu Marmatiei 18:41 Iza Gara (Salistea de Sus) 19:05 Rozavlea 19:28 Barsana 18:56 Bogdan Voda 16:26 Cuzdrioara 18:25 Dealu Stefanitei 19:12 Sesu Manastirei 19:34 Nanesti 18:50 Dragomiresti
15:00
16:05 Cojocna
15:00
15:22 Jucu 15:37 Iclod 15:34 Fundatura 15:14 Apahida 15:50 Gherla 15:30 Bontida 15:04 Sannicoara 15:46 Baita 15:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 15:40 Livada
15:00 Judetean
16:45 Vale
15:00 Judetean
17:07 Maguri
15:00 Bus Trans - Autogara Jan
15:50 Gherla
15:00 Alindorin Tur SRL
17:30 Poiana Horea
15:00 Tabita Tour
16:46 Beclean 16:18 Dej 17:30 Bistrita
15:03
18:00 Oradea 17:30 Alesd
15:03 Voion Trans SRL
18:03 Oradea 17:19 Alesd 16:02 Huedin
15:03 Ami Turing
16:00 Huedin 18:00 Oradea 17:30 Alesd
15:15 Tar SA
18:55 Tarnaveni
15:15
20:00 Lazarea 18:42 Rastolita 17:45 Reghin 19:55 Ditrau 19:45 Sarmas 18:25 Deda 17:00 Craiesti 16:30 Sarmasel Gara 20:30 Gheorgheni 19:30 Toplita 18:15 Morareni 16:45 Silivasu De Campie 20:15 Joseni 18:57 Lunca Bradului 18:10 Valenii de Mures 16:10 Mociu
15:15 Giorgica Impex
16:40 Maguri Racatau
15:15
16:15 Capusu Mic
15:20
16:10 Gherla 15:54 Fundatura 15:34 Apahida 16:06 Baita 15:50 Bontida 15:24 Sannicoara 16:00 Livada 15:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 15:57 Iclod 15:42 Jucu
15:20 Prodan Tour
16:20 Visea
15:20 Bus Trans - Autogara Jan
16:10 Gherla
15:25
17:25 Targu Lapus 16:55 Poiana Blenchii
15:30
16:45 Zalau 18:30 Satu Mare
15:30
16:12 Chinteni 16:55 Aschileu M
15:30
17:05 Sic 16:50 Coasta 15:53 Apahida
15:30
16:30 Dej 16:15 Gherla 18:30 Baia Mare
15:30
16:16 Baita 16:00 Bontida 15:34 Sannicoara 16:10 Livada 15:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 16:07 Iclod 15:52 Jucu 16:20 Gherla 16:04 Fundatura 15:44 Apahida
15:30 Jan Trans SRL
16:25 Boju
15:30 Judetean
16:50 Padureni
15:30 GVP
16:35 Iara
15:30 GVP
16:20 Sarata
15:30 Judetean
16:50 Satu Lung
15:30 Judetean
16:15 Tauseni
15:30 Judetean
15:55 Valcele
15:30 Rodara Tour SRL
17:30 Rogojel
15:30 Judetean
17:40 Barai
15:30 Bus Trans - Autogara Jan
16:20 Gherla
15:30 Rofaneli Trans Impex SRL
17:40 Gherla 17:40 Gherla
15:30 Judetean
15:50 Feleacu
15:30
18:12 Feldioara
15:40
16:20 Livada 16:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 16:17 Iclod 16:02 Jucu 16:30 Gherla 16:14 Fundatura 15:54 Apahida 16:26 Baita 16:10 Bontida 15:44 Sannicoara
15:40 Bus Trans - Autogara Jan
16:30 Gherla
16:00
16:10 Baciu 16:30 Mihaesti 16:55 Chendremal 17:45 Zalau 16:15 Radaia 16:40 Topa Mica 17:00 Sanmihaiu Almasului 17:55 Hereclean 16:20 Nadasel 16:45 Sincraiu Almasului 17:10 Poarta Salajului 18:10 Varsolt 18:25 Simleu Silvaniei 16:25 Sanpaul 16:50 Zimbor 17:12 Romanasi 18:15 Pericei
16:00
18:40 Targu Mures 17:20 Ludus 17:50 Iernut 16:55 Campia Turzii 16:40 Turda
16:00
17:05 Cojocna
16:00 LIG 50 TRANSPORTURI
17:55 Cublesu S 16:57 Dabaca
16:00
16:37 Iclod 16:22 Jucu 16:50 Gherla 16:34 Fundatura 16:14 Apahida 16:46 Baita 16:30 Bontida 16:04 Sannicoara 16:40 Livada 16:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
16:00 Vio si Dani Trans SRL
17:55 Cublesu Somesani
16:00 Judetean
17:20 Prunis
16:00 GVP
17:05 Iara
16:00 Jan Trans SRL
18:25 Osoi
16:00 Bus Trans - Autogara Jan
16:50 Gherla
16:00 Milutu SRL
18:15 Tarlisua 17:30 Uriu 18:35 Agries 17:15 Dej 17:50 Caianu Mic 17:00 Gherla
16:15 Simdoria Trans
17:20 Bontida
16:20
17:10 Gherla 16:54 Fundatura 16:34 Apahida 17:06 Baita 16:50 Bontida 16:24 Sannicoara 17:00 Livada 16:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 16:57 Iclod 16:42 Jucu
16:20 Simdoria Trans
17:25 Caianu
16:20 MV Trans 2007
17:20 Campia Turzii
16:20 Bus Trans - Autogara Jan
17:10 Gherla
16:30
17:16 Baita 17:00 Bontida 16:34 Sannicoara 17:10 Livada 16:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 17:07 Iclod 16:52 Jucu 17:20 Gherla 17:04 Fundatura 16:44 Apahida
16:30 Judetean
18:05 Elciu
16:30 Vio si Dani Trans SRL
18:25 Cublesu Somesani
16:30 Judetean
16:55 Valcele
16:30 Bus Trans - Autogara Jan
17:20 Gherla
16:30 Judetean
16:50 Feleacu
16:30
18:10 Gilgau 18:30 Ileanda 17:30 Gherla 18:55 Somcuta Mare 17:45 Dej 20:00 Baia Mare
16:30
20:45 Negresti Oas
16:30
20:00 Sighisoara 01:00 Buzau 21:30 Brasov 02:30 Braila 17:10 Turda 03:00 Galati 19:00 Targu Mures 23:30 Ploiesti
16:30 Activ Trans
17:40 Hida 18:15 Jibou
16:35 Prodan Tour
17:15 Jucu De Sus
16:35 GVP
18:25 Sarata
16:40
17:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 17:20 Livada 17:02 Jucu 17:17 Iclod 16:54 Apahida 17:30 Gherla 17:14 Fundatura 16:44 Sannicoara 17:26 Baita 17:10 Bontida
16:40 Bus Trans - Autogara Jan
17:30 Gherla
16:45 Vio si Dani Trans SRL
17:40 Dabaca
16:45
22:10 Brosteni 19:58 Prundu Bargaului 21:53 Crucea 20:48 Poiana Stampei 21:16 Vatra Dornei 21:04 Dorna Candrenilor 19:31 Bistrita
17:00
19:15 Alba Iulia 20:15 Sibiu 19:30 Sebes 17:40 Turda 18:40 Aiud
17:00
20:15 Satu Mare 18:30 Zalau 21:00 Carei
17:00
18:15 Beclean 17:50 Dej 18:50 Bistrita 17:40 Gherla 19:20 Prundu Bargaului
17:00
18:05 Cojocna
17:00
17:37 Iclod 17:22 Jucu 17:50 Gherla 17:34 Fundatura 17:14 Apahida 17:46 Baita 17:30 Bontida 17:04 Sannicoara 17:40 Livada 17:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
17:00 Vio si Dani Trans SRL
18:15 Tiocu de Jos
17:00 Prodan Tour
17:45 Jucu De Sus
17:00 GVP
18:00 Valea Ierii
17:00 Giorgica Impex
18:25 Maguri Racatau
17:00 Judetean
18:00 Gheorgheni
17:00 Bus Trans - Autogara Jan
17:50 Gherla
17:00
20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
17:00
18:35 Aruncuta
17:00
01:30 Buzau 20:30 Sighisoara 22:00 Brasov 03:00 Braila 17:40 Turda 03:30 Galati 00:05 Ploiesti 19:30 Targu Mures
17:20
18:10 Gherla 17:54 Fundatura 17:34 Apahida 18:06 Baita 17:50 Bontida 17:24 Sannicoara 18:00 Livada 17:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 17:57 Iclod 17:42 Jucu
17:20 Bus Trans - Autogara Jan
18:10 Gherla
17:20 Alindorin Tur SRL
19:20 Giurcuta de Sus
17:20
17:55 Turda 20:40 Corund 19:15 Targu Mures 21:05 Odorheiu Secuiesc 20:15 Sovata 21:30 Vlahita 20:30 Praid 22:00 Miercurea Ciuc
17:30
18:15 Sincraiu Almasului 18:40 Poarta Salajului 17:50 Nadasel 18:20 Zimbor 18:42 Romanasi 19:00 Zalau 17:55 Sanpaul 18:00 Mihaesti 18:25 Chendremal 17:40 Baciu 18:10 Topa Mica 18:30 Sanmihaiu Almasului 17:45 Radaia
17:30
18:30 Dej 18:15 Gherla 20:30 Baia Mare
17:30 Omnitrans
22:31 Stei
17:30
18:16 Baita 18:00 Bontida 17:34 Sannicoara 18:10 Livada 17:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 18:07 Iclod 17:52 Jucu 18:20 Gherla 18:04 Fundatura 17:44 Apahida
17:30 Judetean
17:55 Valcele
17:30 Bus Trans - Autogara Jan
18:20 Gherla
17:40
18:20 Livada 18:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 18:17 Iclod 18:02 Jucu 18:30 Gherla 18:14 Fundatura 17:54 Apahida 18:26 Baita 18:10 Bontida 17:44 Sannicoara
17:40 Bus Trans - Autogara Jan
18:30 Gherla
18:00
18:10 Baciu 18:30 Mihaesti 18:55 Chendremal 18:15 Radaia 18:40 Topa Mica 19:00 Sanmihaiu Almasului 18:20 Nadasel 18:45 Sincraiu Almasului 19:10 Poarta Salajului 19:30 Zalau 18:25 Sanpaul 18:50 Zimbor 19:12 Romanasi
18:00
18:40 Turda 20:40 Targu Mures 19:20 Ludus 19:50 Iernut 18:55 Campia Turzii
18:00
18:37 Iclod 18:22 Jucu 18:50 Gherla 18:34 Fundatura 18:14 Apahida 18:46 Baita 18:30 Bontida 18:04 Sannicoara 18:40 Livada 18:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
18:00 Bus Trans - Autogara Jan
18:50 Gherla
18:00 Milutu SRL
20:15 Agries 19:00 Dej 19:40 Caianu Mic 18:45 Gherla 20:00 Tarlisua 19:15 Uriu
18:00
10:00 Odesa
18:00
06:10 Chisinau
18:10 Prodan Tour
18:55 Jucu De Sus
18:20
19:10 Gherla 18:54 Fundatura 18:34 Apahida 19:06 Baita 18:50 Bontida 18:24 Sannicoara 19:00 Livada 18:48 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 18:57 Iclod 18:42 Jucu
18:20 Bus Trans - Autogara Jan
19:10 Gherla
18:30
21:30 Satu Mare 19:45 Zalau
18:30
19:30 Dej 19:15 Gherla 21:30 Baia Mare
18:30
18:34 Sannicoara 19:16 Baita 19:00 Bontida 00:00 Cluj Napoca 19:10 Livada 18:58 Rascruci 19:07 Iclod 18:52 Jucu 18:44 Apahida 19:20 Gherla 19:04 Fundatura
18:30 Judetean
18:55 Valcele
18:30 Bus Trans - Autogara Jan
19:20 Gherla
18:40
19:03 Apahida 20:15 Sic 20:00 Coasta
18:40
19:20 Livada 19:08 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 19:17 Iclod 19:02 Jucu 19:30 Gherla 19:14 Fundatura 18:54 Apahida 19:26 Baita 19:10 Bontida 18:44 Sannicoara
18:40 Bus Trans - Autogara Jan
19:30 Gherla
18:45
19:50 Cojocna
18:45 Simdoria Trans
20:35 Camarasu
19:00
19:37 Iclod 19:22 Jucu 19:50 Gherla 19:34 Fundatura 19:14 Apahida 19:46 Baita 19:30 Bontida 19:04 Sannicoara 19:40 Livada 19:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
19:00 Prodan Tour
20:00 Visea
19:00 Prodan Tour
19:45 Jucu De Sus
19:00 MV Trans 2007
20:00 Campia Turzii
19:00 Judetean
19:30 Gheorgheni
19:00 Judetean
20:30 Recea Cristur
19:00 Bus Trans - Autogara Jan
19:50 Gherla
19:00
22:30 Sighisoara 03:30 Buzau 00:00 Brasov 05:00 Braila 19:40 Turda 05:30 Galati 21:30 Targu Mures 02:00 Ploiesti
19:15 GVP
20:20 Iara
19:30
20:20 Gherla 20:04 Fundatura 19:44 Apahida 20:16 Baita 20:00 Bontida 19:34 Sannicoara 20:10 Livada 19:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 20:07 Iclod 19:52 Jucu
19:30 MV Trans 2007
20:30 Campia Turzii
19:30 Judetean
19:55 Valcele
19:30 Bus Trans - Autogara Jan
20:20 Gherla
19:30 Tabita Tour
22:00 Bistrita 21:16 Beclean 20:48 Dej
19:30
23:00 Sighisoara 04:00 Buzau 00:30 Brasov 05:30 Braila 20:10 Turda 06:00 Galati 22:00 Targu Mures 02:30 Ploiesti
20:00
20:15 Radaia 20:40 Topa Mica 21:00 Sanmihaiu Almasului 21:40 Hereclean 20:20 Nadasel 20:45 Sincraiu Almasului 21:10 Poarta Salajului 21:55 Varsolt 22:10 Simleu Silvaniei 20:25 Sanpaul 20:50 Zimbor 21:12 Romanasi 22:00 Pericei 20:10 Baciu 20:30 Mihaesti 20:55 Chendremal 21:30 Zalau
20:00
20:46 Baita 20:30 Bontida 20:04 Sannicoara 20:40 Livada 20:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 20:37 Iclod 20:22 Jucu 20:50 Gherla 20:34 Fundatura 20:14 Apahida
20:00 Prodan Tour
21:00 Visea
20:00 Bus Trans - Autogara Jan
20:50 Gherla
20:10 Prodan Tour
20:45 Jucu De Sus
20:30
00:30 Seini 00:25 Cicirlau 22:30 Ileanda 00:00 Baia Mare 01:30 Satu Mare 00:40 Apa 21:45 Dej 22:10 Gilgau 00:50 Livada 21:30 Gherla 00:10 Tautii Magheraus 22:55 Somcuta Mare
20:30
21:10 Livada 20:58 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 21:07 Iclod 20:52 Jucu 21:20 Gherla 21:04 Fundatura 20:44 Apahida 21:16 Baita 21:00 Bontida 20:34 Sannicoara
20:30 Exmitiani
00:23 Sangeorz Bai
20:30 Judetean
21:00 Gheorgheni
20:30 Bus Trans - Autogara Jan
21:20 Gherla
20:30
03:32 Botosani 22:50 Bistrita 20:40 Cluj Napoca Aeroport 00:28 Vatra Dornei 02:43 Suceava
21:00
01:15 Brezoi 22:15 Aiud 00:15 Sibiu 21:30 Turda 00:35 Talmaciu 22:00 Unirea 05:00 Bucuresti 23:00 Alba Iulia 23:15 Sebes 03:15 Pitesti 01:30 Calimanesti 22:30 Teius 02:15 Ramnicu Valcea
21:00
21:37 Iclod 21:22 Jucu 21:50 Gherla 21:34 Fundatura 21:14 Apahida 21:46 Baita 21:30 Bontida 21:04 Sannicoara 21:40 Livada 21:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca
21:00 Bus Trans - Autogara Jan
21:50 Gherla
21:00
23:50 Baile Felix 03:32 Timisoara 02:32 Arad 00:10 Oradea
21:30
00:30 Sighisoara 09:15 Constanta 22:50 Ludus 03:15 Sinaia 07:50 Fetesti 02:30 Brasov 10:00 Mangalia 23:05 Iernut 03:30 Comarnic 07:25 Drajna Noua 04:30 Ploiesti 22:15 Turda 03:05 Azuga 02:55 Predeal 23:30 Targu Mures 06:00 Bucuresti 22:20 Campia Turzii 03:10 Busteni 08:15 Cernavoda
21:30
22:20 Gherla 22:04 Fundatura 21:44 Apahida 22:16 Baita 22:00 Bontida 21:34 Sannicoara 00:00 Cluj Napoca 22:10 Livada 21:58 Rascruci 22:07 Iclod 21:52 Jucu
21:30 Bus Trans - Autogara Jan
22:20 Gherla
22:00
00:55 Miercurea Sibiului 04:30 Pitesti 22:40 Turda 01:05 Saliste 00:35 Sebes 03:30 Ramnicu Valcea 22:50 Unirea 03:10 Calimanesti 06:15 Bucuresti 01:30 Sibiu 23:10 Aiud 05:55 Bucuresti 00:15 Alba Iulia 23:30 Teius
22:00
22:46 Baita 22:30 Bontida 22:04 Sannicoara 22:40 Livada 22:28 Rascruci 00:00 Cluj Napoca 22:37 Iclod 22:22 Jucu 22:50 Gherla 22:34 Fundatura 22:14 Apahida
22:00 Bus Trans - Autogara Jan
22:50 Gherla
22:00
04:00 Budapesta 04:30 Budapesta
22:20 Prodan Tour
22:50 Jucu De Sus
22:20 MV Trans 2007
23:20 Campia Turzii
22:20
07:15 Darabani 00:15 Bistrita 06:00 Radauti 06:30 Dorohoi 03:45 Campulung Moldovenesc 03:00 Vatra Dornei 04:30 Gura Humorului 22:35 Cluj Napoca Aeroport 05:10 Suceava
22:30 Jan Trans SRL
23:25 Boju
22:30 GVP
23:20 Liteni
22:30 Judetean
22:55 Valcele
23:00
23:45 Huedin 01:45 Oradea 01:00 Alesd 00:15 Ciucea
23:30
00:45 Zalau 23:45 Mera 23:55 Mihaesti 00:07 Sutoru 00:25 Poarta Salajului 01:00 Varsolt 23:40 Baciu 23:48 Nadasel 23:57 Berindu 00:10 Zimbor 00:27 Romanasi 01:05 Pericei 23:42 Suceag 23:50 Sardu 00:00 Topa Mica 00:12 Chendremal 00:35 Ciumarna 01:15 Simleu Silvaniei 23:44 Radaia 23:52 Sanpaul 00:05 Sincraiu Almasului 00:15 Sanmihaiu Almasului 00:54 Hereclean
Sosiri
De la Ora

10:30 Campia Turzii 10:30 Azuga 10:30 Ludus 10:30 Busteni 10:30 Iernut 10:30 Sinaia 10:30 Turda 10:30 Predeal 10:30 Comarnic
00:00

19:50 Cluj Napoca 18:20 Cluj Napoca 17:20 Cluj Napoca 16:20 Cluj Napoca 15:20 Cluj Napoca 14:20 Cluj Napoca 13:20 Cluj Napoca 12:20 Cluj Napoca 11:20 Cluj Napoca 10:20 Cluj Napoca 09:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca 07:20 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca 21:50 Cluj Napoca 19:20 Cluj Napoca 18:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca 16:10 Cluj Napoca 15:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca 13:10 Cluj Napoca 12:10 Cluj Napoca 11:10 Cluj Napoca 10:10 Cluj Napoca 09:10 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca 07:10 Cluj Napoca 21:20 Cluj Napoca 18:50 Cluj Napoca 17:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca 15:50 Cluj Napoca 14:50 Cluj Napoca 13:50 Cluj Napoca 12:50 Cluj Napoca 11:50 Cluj Napoca 10:50 Cluj Napoca 09:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca 07:50 Cluj Napoca 06:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 18:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 15:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca 13:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca 11:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 08:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca 06:20 Cluj Napoca 20:20 Cluj Napoca
00:00

02:55 Bistrita
00:00

10:30 Fetesti
00:15

10:30 Drajna Noua
00:40

10:30 Bucuresti
02:00

02:55 Cluj Napoca Aeroport
02:15

14:30 Galati
03:00
Tinuta
09:02 Sighetu Marmatiei
03:15
Tinuta
09:02 Craciunesti
03:28

10:30 Ploiesti
03:30

14:30 Braila
03:30
Tinuta
09:02 Rona De Jos
03:36
Tinuta
09:02 Rona de Sus
03:42
Tinuta
09:02 Costiui
03:43
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Cublesu S
04:00

05:25 Aschileu M
04:00
Vio si Dani Trans SRL
05:55 Cublesu Somesani
04:00

06:42 Feldioara
04:00

09:25 Brosteni
04:00
Tinuta
09:02 Bistra
04:06
Tinuta
09:02 Petrova
04:09
Judetean
05:50 Elciu
04:15

09:25 Crucea
04:16
Tinuta
09:02 Leordina
04:18
Tinuta
09:02 Ruscova
04:21
Tinuta
09:02 Bocicoiel
04:30

05:45 Aschileu M
04:30
Vio si Dani Trans SRL
05:45 Tiocu de Jos
04:30
MV Trans 2007
05:30 Campia Turzii
04:30
GVP
05:30 Valea Ierii
04:30
GVP
05:20 Liteni
04:30
Tinuta
09:27 Sighetu Marmatiei
04:30
Tinuta
09:02 Viseu De Jos
04:36

06:15 Aruncuta
04:40

05:45 Cristorel
04:41
Tinuta
09:02 Viseu De Mijloc
04:42

05:25 Chinteni
04:42

05:45 Aschileu M
04:43
Tinuta
09:02 Viseu De Sus
04:45
Judetean
05:10 Valcele
04:45

05:45 Fodora
04:47
Tinuta
09:27 Oncesti
04:49

05:35 Gilau
04:50
Judetean
05:10 Feleacu
04:50

05:45 Vultureni
04:51
Tinuta
09:27 Nanesti
04:52

09:25 Vatra Dornei
04:54
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Dabaca
04:57
Tinuta
09:27 Barsana
04:58

06:00 Cojocna
05:00

08:00 Satu Mare
05:00
R.A.T.U.C.
05:25 Apahida
05:00

10:30 Joseni 10:30 Gheorgheni
05:00

05:50 Gherla
05:00
Prodan Tour
05:45 Jucu De Sus
05:00
Judetean
05:30 Gheorgheni
05:00
Lador Travel SRL
08:55 Dej
05:00
Bus Trans - Autogara Jan
05:50 Gherla
05:00

14:30 Bucuresti 14:30 Bucuresti 14:30 Buzau
05:00
Tinuta
09:02 Moisei
05:01

10:30 Lazarea
05:01

05:50 Baita
05:04

05:35 Floresti
05:05
Simdoria Trans
06:15 Caianu
05:05
Tinuta
09:27 Slatioara
05:06

09:25 Dorna Candrenilor
05:06

05:45 Faureni
05:07

10:30 Ditrau
05:09

05:50 Livada
05:10
Judetean
06:20 Barai
05:10
Tinuta
09:27 Stramtura
05:10

05:45 Deus
05:11

05:50 Iclod
05:13
Tinuta
09:27 Sesu Manastirei
05:15

05:50 Fundatura
05:16

05:50 Bontida
05:20

05:45 Chinteni
05:22

05:50 Rascruci
05:22
Tinuta
09:27 Rozavlea
05:22

09:25 Poiana Stampei
05:22
Tinuta
09:02 Sacel
05:23
Tinuta
09:27 Sieu
05:23

10:30 Sarmas
05:25

05:50 Jucu
05:28
Tinuta
09:27 Ieud
05:28

08:00 Simleu Silvaniei
05:30

08:30 Baia Mare
05:30

06:20 Gherla
05:30
Exmitiani
09:26 Sangeorz Bai
05:30
Vio si Dani Trans SRL
07:25 Cublesu Somesani
05:30
MV Trans 2007
06:30 Campia Turzii
05:30
Giorgica Impex
06:55 Maguri Racatau
05:30
Judetean
07:37 Maguri
05:30
Vio si Dani Trans SRL
06:25 Dabaca
05:30
Judetean
07:00 Recea Cristur
05:30
Bus Trans - Autogara Jan
06:20 Gherla
05:30
Tinuta
09:27 Bogdan Voda
05:31

06:20 Baita
05:34

05:50 Apahida
05:36
Tinuta
09:27 Dragomiresti
05:36

10:30 Brasov
05:40

06:20 Livada
05:40
Simdoria Trans
07:30 Camarasu
05:40
Tabita Tour
08:10 Bistrita
05:40

08:30 Targu Mures
05:40

08:00 Pericei
05:42

06:20 Iclod
05:43
Tinuta
09:27 Salistea De Sus
05:43

06:45 Cojocna
05:45
Simdoria Trans
06:50 Bontida
05:45
Judetean
06:10 Valcele
05:45

05:50 Sannicoara 06:20 Fundatura
05:46
Tinuta
09:27 Iza Gara (Salistea de Sus)
05:46

08:00 Varsolt
05:47

06:35 Gilau
05:50

06:20 Bontida
05:50
Prodan Tour
06:35 Jucu De Sus
05:50
Rofaneli Trans Impex SRL
08:00 Gherla 08:00 Gherla
05:50
Judetean
06:10 Feleacu
05:50

06:20 Rascruci
05:52

08:30 Somcuta Mare
05:55
Giorgica Impex
07:20 Maguri Racatau
05:55

06:20 Jucu
05:58

08:30 Simleu Silvaniei 08:00 Hereclean
06:00

07:00 Cojocna
06:00

15:03 Iasi
06:00

09:00 Oradea
06:00

09:00 Satu Mare
06:00
R.A.T.U.C.
06:25 Apahida
06:00

10:30 Toplita
06:00

09:00 Baia Mare
06:00
Voion Trans SRL
15:03 Iasi
06:00
Voion Trans SRL
09:00 Oradea
06:00

06:50 Gherla
06:00
Jan Trans SRL
06:55 Boju
06:00
GVP
06:45 Finisel
06:00
GVP
07:05 Iara
06:00
Judetean
06:30 Gheorgheni
06:00
Judetean
07:20 Satu Lung
06:00
Rodara Tour SRL
08:00 Rogojel
06:00
Lador Travel SRL
08:50 Dej
06:00
Bus Trans - Autogara Jan
06:50 Gherla
06:00

16:00 Piatra Neamt
06:00

10:15 Negresti Oas
06:00
Ami Turing
15:03 Iasi
06:00
Ami Turing
09:00 Oradea
06:00
Tinuta
09:27 Dealu Stefanitei
06:02

06:50 Baita
06:04

06:35 Floresti
06:05

06:20 Apahida
06:06

06:50 Livada
06:10
Judetean
07:30 Prunis
06:10
Jan Trans SRL
08:35 Osoi
06:10
GVP
07:25 Aghiresu
06:10

08:30 Pericei
06:12

06:50 Iclod
06:13

08:00 Zalau
06:15

08:30 Ileanda
06:15

07:15 Capusu Mic
06:15
Milutu SRL
08:30 Agries
06:15

08:30 Iernut
06:15

06:20 Sannicoara 06:50 Fundatura
06:16

08:30 Varsolt
06:17

09:25 Prundu Bargaului
06:18

06:50 Bontida 07:10 Gherla
06:20
Bus Trans - Autogara Jan
07:10 Gherla
06:20

06:50 Rascruci
06:22

10:30 Lunca Bradului
06:24

07:10 Baita
06:24
Tabita Tour
08:10 Beclean
06:24

09:00 Somcuta Mare
06:25

06:50 Jucu
06:28

08:30 Hereclean
06:30

08:30 Targu Lapus
06:30

09:00 Alesd
06:30

08:00 Zalau
06:30

09:20 Campeni
06:30
Autotransport Miercurea-Ciuc SA
09:50 Alba Iulia
06:30

08:05 Sic
06:30

08:30 Gilgau
06:30

13:27 Horezu
06:30

07:20 Gherla 07:10 Livada
06:30
Orizont SA
10:28 Satu Mare
06:30
Bus Trans - Autogara Jan
07:20 Gherla
06:30
Alindorin Tur SRL
08:00 Poiana Horea
06:30

16:00 Bicaz
06:30
Milutu SRL
08:30 Tarlisua
06:30

14:30 Ploiesti
06:30

08:30 Ludus
06:30
Model Oador
09:46 Targu Mures
06:30
Ami Turing
09:00 Alesd
06:30

08:00 Romanasi
06:33

07:10 Iclod
06:33

07:20 Baita
06:34

08:00 Poarta Salajului
06:35
MV Trans 2007
07:35 Campia Turzii
06:35

06:50 Apahida 07:10 Fundatura
06:36

09:20 Bistra
06:40

07:20 Livada 07:10 Bontida 07:30 Gherla
06:40
Prodan Tour
07:40 Visea
06:40
Prodan Tour
07:25 Jucu De Sus
06:40
Judetean
08:00 Padureni
06:40
GVP
07:30 Sarata
06:40
Bus Trans - Autogara Jan
07:30 Gherla
06:40

07:10 Rascruci
06:42

07:20 Iclod
06:43
Voion Trans SRL
09:00 Alesd
06:44

07:30 Baita
06:44

08:00 Sanmihaiu Almasului
06:45

07:45 Cojocna
06:45
Tar SA
10:25 Tarnaveni
06:45

07:30 Gilau
06:45

09:20 Garde
06:45

08:05 Coasta
06:45

13:30 Timisoara
06:45

10:30 Rastolita
06:45

09:00 Ileanda
06:45
Judetean
07:10 Valcele
06:45

06:50 Sannicoara 07:20 Fundatura
06:46

07:10 Jucu
06:48

08:00 Chendremal
06:50

09:20 Musca
06:50

07:30 Livada 07:20 Bontida
06:50
GVP
07:35 Finisel
06:50
Judetean
07:10 Feleacu
06:50

08:30 Campia Turzii
06:50

07:20 Rascruci
06:52

07:30 Iclod
06:53
Tabita Tour
08:10 Dej
06:53

08:00 Zimbor
06:55

09:20 Lupsa
06:55
Milutu SRL
08:30 Caianu Mic
06:55

09:25 Bistrita
06:55

07:10 Apahida 07:30 Fundatura
06:56

07:20 Jucu
06:58

09:15 Simleu Silvaniei 08:30 Zalau 08:00 Sincraiu Almasului
07:00

08:30 Poiana Blenchii
07:00

11:15 Carei
07:00

07:30 Floresti
07:00

16:15 Roman
07:00

15:03 Roman
07:00

10:00 Satu Mare
07:00

09:20 Valea Lupsei
07:00
R.A.T.U.C.
07:25 Apahida
07:00

08:30 Dej 09:00 Gilgau
07:00

07:30 Bontida 07:50 Gherla
07:00
Judetean
07:30 Gheorgheni 07:30 Gheorgheni
07:00
Judetean
07:45 Tauseni
07:00
Bus Trans - Autogara Jan
07:50 Gherla
07:00

15:24 Piatra Neamt
07:00

10:22 Targu Mures
07:00
Ami Turing
15:03 Roman
07:00

10:30 Deda
07:02

07:30 Rascruci
07:02

07:50 Baita
07:04

08:00 Topa Mica
07:05

09:20 Muncel
07:05

07:10 Sannicoara 07:20 Apahida
07:06

07:30 Jucu
07:08

09:20 Baia De Aries
07:10

10:30 Morareni
07:10

07:50 Livada
07:10

09:15 Pericei
07:12

07:50 Iclod
07:13

08:00 Mihaesti
07:15

16:15 Iasi
07:15

09:20 Sartas
07:15

10:15 Baia Mare 08:30 Gherla
07:15
Judetean
09:21 Huedin
07:15
Milutu SRL
08:30 Uriu
07:15

08:30 Turda
07:15
Activ Trans
09:00 Jibou
07:15

07:50 Fundatura 07:20 Sannicoara 07:30 Apahida
07:16

09:15 Varsolt
07:17

08:30 Romanasi
07:18

10:30 Valenii de Mures
07:18

08:00 Sanpaul 08:30 Poarta Salajului
07:20

09:20 Brazesti
07:20

07:50 Bontida 08:10 Gherla
07:20
Bus Trans - Autogara Jan
08:10 Gherla
07:20

07:50 Rascruci
07:22

08:10 Baita
07:24

08:00 Nadasel
07:25

09:20 Salciua de Sus
07:25

07:30 Sannicoara
07:26

13:27 Ramnicu Valcea
07:28

07:50 Jucu
07:28

09:15 Hereclean 08:00 Radaia 08:30 Sanmihaiu Almasului 10:00 Simleu Silvaniei
07:30

09:00 Huedin
07:30

09:00 Zalau
07:30

09:20 Salciua de Jos
07:30

09:00 Dej
07:30

08:20 Gherla 08:10 Livada
07:30
MV Trans 2007
08:30 Campia Turzii
07:30
Bus Trans - Autogara Jan
08:20 Gherla
07:30
Alindorin Tur SRL
09:30 Giurcuta de Sus
07:30
Milutu SRL
08:30 Dej
07:30

17:00 Bucuresti
07:30

16:30 Bucuresti
07:30

09:50 Targu Mures
07:30
Ami Turing
09:00 Huedin
07:30

08:10 Iclod
07:33

08:20 Baita
07:34

08:30 Chendremal
07:35

09:20 Posaga de Jos
07:35

10:30 Sighisoara
07:35

07:50 Apahida 08:10 Fundatura
07:36

15:24 Bicaz Centru
07:37

08:30 Zimbor
07:40

10:15 Somcuta Mare
07:40

08:20 Livada 08:10 Bontida 08:30 Gherla
07:40
Bus Trans - Autogara Jan
08:30 Gherla
07:40
Activ Trans
09:00 Hida
07:40

10:00 Pericei
07:42

08:05 Apahida
07:42

08:10 Rascruci
07:42

08:20 Iclod
07:43

08:30 Baita
07:44

09:15 Zalau 08:30 Sincraiu Almasului
07:45

09:00 Aschileu M
07:45

09:20 Ocolis
07:45

13:30 Lugoj
07:45

10:30 Reghin
07:45

09:00 Gherla
07:45
Milutu SRL
08:30 Gherla
07:45
Voion Trans SRL
15:03 Horia
07:46

07:50 Sannicoara 08:20 Fundatura
07:46

10:00 Varsolt
07:47

09:20 Vidolm
07:48

08:10 Jucu
07:48

08:30 Topa Mica 08:00 Baciu
07:50

16:15 Targu Frumos
07:50

08:30 Livada 08:20 Bontida
07:50

16:00 Poiana Largului
07:50

08:20 Rascruci
07:52

08:30 Iclod
07:53

09:20 Ocolisel
07:55

09:00 Cristorel
07:56

08:10 Apahida 08:30 Fundatura
07:56

09:00 Aschileu M
07:58

08:20 Jucu
07:58

10:00 Hereclean 08:30 Mihaesti
08:00

09:00 Cojocna
08:00

11:15 Satu Mare
08:00

15:03 Piatra Neamt
08:00

09:20 Buru
08:00
R.A.T.U.C.
08:25 Apahida
08:00

09:25 Aschileu M
08:00

10:30 Bistrita
08:00

10:15 Ileanda
08:00

13:27 Calimanesti
08:00

08:30 Bontida 08:50 Gherla
08:00
Vio si Dani Trans SRL
08:55 Dabaca
08:00
Bus Trans - Autogara Jan
08:50 Gherla
08:00

12:35 Satu Mare
08:00
Tinuta
09:27 Cuzdrioara
08:00
Ami Turing
15:03 Piatra Neamt
08:00
Voion Trans SRL
09:00 Huedin
08:01

15:24 Bicazu Ardelean
08:01

09:00 Fodora
08:02

08:30 Rascruci
08:02

09:15 Romanasi
08:03

08:50 Baita
08:04

09:15 Poarta Salajului 08:30 Sanpaul
08:05

13:00 Gheorgheni
08:05

09:00 Vultureni
08:06

08:10 Sannicoara 08:20 Apahida
08:06

08:30 Jucu
08:08

15:24 Bicaz Chei
08:09

08:30 Nadasel
08:10

09:20 Moldovenesti
08:10

13:00 Joseni
08:10

08:50 Livada
08:10
Prodan Tour
08:55 Jucu De Sus
08:10

09:50 Iernut
08:10

09:20 Cornesti
08:13

08:50 Iclod
08:13

08:30 Radaia 09:15 Sanmihaiu Almasului
08:15

16:15 Pascani
08:15

12:00 Sibiu
08:15

09:00 Gilau
08:15

10:15 Gilgau
08:15
Vio si Dani Trans SRL
09:30 Tiocu de Jos
08:15
Judetean
08:40 Valcele
08:15

13:00 Lazarea
08:16

08:50 Fundatura 08:20 Sannicoara 08:30 Apahida
08:16

09:20 Mihai Viteazu
08:18

09:15 Chendremal 08:30 Baciu
08:20

08:50 Bontida 09:10 Gherla
08:20
Bus Trans - Autogara Jan
09:10 Gherla
08:20

13:00 Ditrau
08:21

09:00 Faureni
08:22

08:50 Rascruci
08:22

09:10 Baita
08:24

09:15 Zimbor
08:25

09:20 Turda
08:25

09:50 Ludus
08:25

09:00 Deus
08:26

08:30 Sannicoara
08:26

15:24 Lacu Rosu
08:27

08:50 Jucu
08:28

09:15 Sincraiu Almasului 10:00 Zalau
08:30

10:00 Zalau
08:30

09:00 Floresti
08:30

15:03 Bicaz
08:30

10:00 Zalau
08:30
Voion Trans SRL
15:03 Bicaz
08:30

09:20 Gherla 09:10 Livada
08:30
Judetean
10:15 Vale
08:30
MV Trans 2007
09:30 Campia Turzii
08:30
GVP
09:30 Iara
08:30

17:20 Budapesta
08:30

13:50 Miercurea Ciuc
08:30

14:30 Brasov
08:30

14:30 Ramnicu Valcea 14:30 Ramnicu Valcea
08:30
Ami Turing
15:03 Bicaz
08:30

10:30 Craiesti
08:33
Voion Trans SRL
15:03 Turturesti
08:33

09:10 Iclod
08:33

09:20 Baita
08:34

09:15 Topa Mica
08:35

08:50 Apahida 09:10 Fundatura
08:36

09:00 Chinteni
08:37

13:00 Sarmas
08:40

09:20 Livada 09:10 Bontida 09:30 Gherla
08:40
Bus Trans - Autogara Jan
09:30 Gherla
08:40

09:25 Chinteni
08:42

09:10 Rascruci
08:42

09:20 Iclod
08:43

09:30 Baita
08:44

09:15 Mihaesti
08:45

10:15 Dej
08:45

10:30 Targu Mures
08:45

16:00 Borca
08:45

17:00 Pitesti
08:45

16:30 Pitesti
08:45

08:50 Sannicoara 09:20 Fundatura
08:46

10:00 Romanasi
08:48

10:00 Romanasi
08:48

09:10 Jucu
08:48

10:00 Poarta Salajului 09:15 Sanpaul
08:50

10:00 Poarta Salajului
08:50

09:30 Livada 09:20 Bontida
08:50

17:20 Budapesta
08:50

09:50 Campia Turzii
08:50

10:30 Silivasu De Campie
08:52

09:20 Rascruci
08:52

09:30 Iclod
08:53

09:15 Nadasel
08:55

09:10 Apahida 09:30 Fundatura
08:56

09:20 Jucu
08:58

10:00 Sanmihaiu Almasului 09:15 Radaia
09:00

10:00 Sanmihaiu Almasului
09:00

12:30 Prundu Bargaului
09:00
R.A.T.U.C.
09:25 Apahida
09:00

10:30 Dej
09:00

13:00 Toplita
09:00

10:15 Gherla
09:00
Omnitrans
14:01 Stei
09:00

09:30 Bontida 09:50 Gherla
09:00
Giorgica Impex
10:25 Maguri Racatau
09:00
Bus Trans - Autogara Jan
09:50 Gherla
09:00

16:00 Brosteni
09:00

13:50 Vlahita
09:00

12:35 Baia Mare
09:00

09:30 Rascruci
09:02

09:50 Baita
09:04

09:15 Baciu 10:00 Chendremal
09:05

10:00 Chendremal
09:05

09:10 Sannicoara 09:20 Apahida
09:06

09:30 Jucu
09:08

10:30 Sarmasel Gara
09:09

10:00 Zimbor
09:10

10:00 Zimbor
09:10

09:50 Livada
09:10

09:50 Turda
09:10

09:50 Iclod
09:13

10:00 Sincraiu Almasului
09:15

16:15 Falticeni
09:15

10:00 Sincraiu Almasului
09:15

12:00 Sebes
09:15

15:03 Lacu Rosu
09:15
Ami Turing
15:03 Lacu Rosu
09:15

09:50 Fundatura 09:20 Sannicoara 09:30 Apahida
09:16

10:00 Topa Mica
09:20

10:00 Topa Mica
09:20

09:50 Bontida 10:10 Gherla
09:20
Bus Trans - Autogara Jan
10:10 Gherla
09:20

12:35 Somcuta Mare
09:20

09:50 Rascruci
09:22

10:10 Baita
09:24
Voion Trans SRL
15:03 Tasca
09:25

13:50 Odorheiu Secuiesc
09:25

09:30 Sannicoara
09:26

09:50 Jucu
09:28

10:00 Mihaesti
09:30

10:00 Mihaesti
09:30

11:15 Zalau
09:30

12:00 Alba Iulia
09:30

13:00 Lunca Bradului
09:30

10:20 Gherla 10:10 Livada
09:30
MV Trans 2007
10:30 Campia Turzii
09:30
Judetean
10:00 Gheorgheni
09:30
Bus Trans - Autogara Jan
10:20 Gherla 09:20 Gherla
09:30

10:10 Iclod
09:33

10:20 Baita
09:34

10:00 Sanpaul
09:35

10:00 Sanpaul
09:35
Voion Trans SRL
15:03 Lacu Rosu
09:36

09:50 Apahida 10:10 Fundatura
09:36

10:00 Nadasel
09:40

10:00 Nadasel
09:40

10:30 Mociu
09:40

10:20 Livada 10:10 Bontida 10:30 Gherla
09:40
Bus Trans - Autogara Jan
10:30 Gherla
09:40

13:27 Sibiu
09:42

10:10 Rascruci
09:42

10:20 Iclod
09:43

10:30 Baita
09:44

10:00 Radaia
09:45

10:00 Radaia
09:45

15:03 Gheorgheni
09:45

13:30 Deva
09:45

13:00 Rastolita
09:45

12:35 Zalau
09:45

12:35 Ileanda
09:45
Ami Turing
15:03 Gheorgheni
09:45

09:50 Sannicoara 10:20 Fundatura
09:46

10:10 Jucu
09:48

10:00 Baciu
09:50

10:00 Baciu
09:50

10:30 Livada 10:20 Bontida
09:50

13:50 Corund
09:50

10:20 Rascruci
09:52

10:30 Iclod
09:53

10:10 Apahida 10:30 Fundatura
09:56

15:24 Sarmas
09:57

10:20 Jucu
09:58

11:00 Cojocna
10:00

16:15 Gura Humorului
10:00

12:30 Bistrita
10:00

17:00 Timisoara
10:00

13:00 Satu Mare
10:00

13:30 Baia Mare
10:00

13:20 Oradea
10:00

10:30 Bontida 10:50 Gherla
10:00
Bus Trans - Autogara Jan
10:50 Gherla
10:00

13:50 Praid
10:00

17:00 Ramnicu Valcea
10:00

16:30 Ramnicu Valcea
10:00

14:30 Hunedoara
10:00

13:00 Deda
10:02

10:30 Rascruci
10:02

10:50 Baita
10:04

12:35 Gilgau
10:05

10:10 Sannicoara 10:20 Apahida
10:06

10:30 Jucu
10:08

13:00 Morareni
10:10

10:50 Livada
10:10

10:50 Iclod
10:13

12:00 Aiud
10:15

13:30 Orastie
10:15

13:00 Valenii de Mures
10:15

10:50 Fundatura 10:20 Sannicoara 10:30 Apahida
10:16

15:24 Toplita
10:16

10:50 Bontida 11:10 Gherla
10:20
Bus Trans - Autogara Jan
11:10 Gherla
10:20

13:50 Sovata
10:20

10:50 Rascruci
10:22

11:10 Baita
10:24

10:30 Sannicoara
10:26

10:50 Jucu
10:28

11:30 Cojocna
10:30

16:15 Campulung Moldovenesc
10:30

12:00 Zalau
10:30

12:30 Beclean
10:30

11:15 Gilau
10:30
Voion Trans SRL
15:03 Gheorgheni
10:30

11:20 Gherla 11:10 Livada
10:30
Bus Trans - Autogara Jan
11:20 Gherla
10:30

17:00 Calimanesti
10:30

12:35 Dej
10:30

16:30 Calimanesti
10:30

14:30 Sighisoara
10:30

13:00 Targu Mures
10:30

14:30 Deva
10:30

11:10 Iclod
10:33

11:20 Baita
10:34
Prodan Tour
11:20 Jucu De Sus
10:35

10:50 Apahida 11:10 Fundatura
10:36

11:20 Livada 11:10 Bontida 11:30 Gherla
10:40
Bus Trans - Autogara Jan
11:30 Gherla
10:40

13:20 Alesd
10:42

11:10 Rascruci
10:42

11:20 Iclod
10:43

11:30 Baita
10:44

12:00 Turda
10:45

11:15 Floresti
10:45

15:03 Praid
10:45

13:00 Reghin
10:45

12:35 Gherla
10:45

14:30 Sibiu 14:30 Sibiu 14:30 Simeria
10:45
Ami Turing
15:03 Praid
10:45

10:50 Sannicoara 11:20 Fundatura
10:46

12:00 Romanasi
10:48

11:10 Jucu
10:48

12:00 Poarta Salajului
10:50

11:30 Livada 11:20 Bontida
10:50

11:20 Rascruci
10:52

11:30 Iclod
10:53

15:24 Lunca Bradului
10:54

13:30 Somcuta Mare
10:55

17:00 Talmaciu
10:55

16:30 Talmaciu
10:55

11:10 Apahida 11:30 Fundatura
10:56

11:20 Jucu
10:58

12:00 Sanmihaiu Almasului
11:00

12:30 Dej
11:00

17:00 Lugoj
11:00

15:03 Sovata
11:00

14:00 Baia Mare
11:00

11:50 Gherla 11:30 Bontida
11:00
MV Trans 2007
12:00 Campia Turzii
11:00
Bus Trans - Autogara Jan
11:50 Gherla
11:00

14:30 Orastie
11:00
Ami Turing
15:03 Sovata
11:00

11:30 Rascruci
11:02

11:50 Baita
11:04

12:00 Chendremal
11:05

11:10 Sannicoara 11:20 Apahida
11:06

11:30 Jucu
11:08

12:00 Zimbor
11:10

11:50 Livada
11:10

13:00 Iernut
11:10

11:50 Iclod
11:13

12:00 Sincraiu Almasului
11:15

12:30 Gherla
11:15

13:30 Ileanda
11:15

14:30 Sebes Alba
11:15

11:50 Fundatura 11:20 Sannicoara 11:30 Apahida
11:16

13:27 Alba Iulia
11:18

12:00 Topa Mica
11:20

12:10 Gherla 11:50 Bontida
11:20
Bus Trans - Autogara Jan
12:10 Gherla
11:20

11:50 Rascruci
11:22

13:00 Craiesti
11:24

12:10 Baita
11:24

15:24 Deda
11:24

14:00 Somcuta Mare
11:25

13:00 Ludus
11:25

11:30 Sannicoara
11:26

11:50 Jucu
11:28

16:15 Vatra Dornei
11:30

12:00 Mihaesti
11:30

16:15 Vatra Dornei
11:30

13:00 Zalau
11:30

13:30 Alba Iulia
11:30

20:30 Bucuresti
11:30

13:30 Gilgau
11:30

12:20 Gherla 12:10 Livada
11:30
MV Trans 2007
12:30 Campia Turzii
11:30
Bus Trans - Autogara Jan
12:20 Gherla
11:30

16:00 Vatra Dornei
11:30

14:30 Targu Mures
11:30

12:10 Iclod
11:33

12:20 Baita
11:34

12:00 Sanpaul
11:35

11:50 Apahida 12:10 Fundatura
11:36

12:00 Nadasel
11:40

13:00 Silivasu De Campie
11:40

12:20 Livada 12:10 Bontida 12:30 Gherla
11:40
Bus Trans - Autogara Jan
12:30 Gherla
11:40

12:10 Rascruci
11:42

12:20 Iclod
11:43

12:30 Baita
11:44

12:00 Radaia
11:45

14:00 Ileanda
11:45

13:20 Huedin
11:45

13:50 Targu Mures
11:45

14:30 Alba Iulia
11:45

11:50 Sannicoara 12:20 Fundatura
11:46

12:10 Jucu
11:48

12:00 Baciu
11:50

12:30 Livada 12:20 Bontida
11:50

15:24 Reghin
11:50

13:00 Campia Turzii
11:50

12:20 Rascruci
11:52

12:30 Iclod
11:53

13:00 Sarmasel Gara
11:55

17:20 Debrecen
11:55

12:10 Apahida 12:30 Fundatura
11:56

12:20 Jucu
11:58

17:00 Faget
12:00

15:00 Satu Mare
12:00
R.A.T.U.C.
12:25 Apahida
12:00

14:00 Gilgau 13:30 Dej 15:00 Baia Mare
12:00

13:27 Aiud
12:00

12:50 Gherla 12:30 Bontida
12:00
Bus Trans - Autogara Jan
12:50 Gherla
12:00
Tabita Tour
14:30 Bistrita
12:00
Voion Trans SRL
15:03 Sangeorgiu de Padure
12:01

12:30 Rascruci
12:02

12:50 Baita
12:04

06:30 Odesa
12:05

12:10 Sannicoara 12:20 Apahida
12:06

12:30 Jucu
12:08

13:27 Unirea
12:10

12:50 Livada
12:10

13:00 Turda
12:10

12:50 Iclod
12:13

13:00 Gilau
12:15

13:00 Mociu
12:15

13:30 Gherla
12:15
GVP
13:20 Iara
12:15
Alindorin Tur SRL
14:45 Poiana Horea
12:15

12:50 Fundatura 12:20 Sannicoara 12:30 Apahida
12:16

13:27 Turda
12:20

13:10 Gherla 12:50 Bontida
12:20
Bus Trans - Autogara Jan
13:10 Gherla
12:20

12:50 Rascruci
12:22

13:10 Baita
12:24

15:00 Somcuta Mare
12:25

12:30 Sannicoara
12:26

12:50 Jucu
12:28

13:30 Cojocna
12:30

13:00 Floresti
12:30

14:00 Dej
12:30

13:20 Gherla 13:10 Livada
12:30
Judetean
12:55 Valcele
12:30
Bus Trans - Autogara Jan
13:20 Gherla
12:30

17:00 Sibiu
12:30

16:30 Sibiu
12:30

14:30 Turda
12:30

13:10 Iclod
12:33

13:20 Baita
12:34
Prodan Tour
13:20 Jucu De Sus
12:35

12:50 Apahida 13:10 Fundatura
12:36

13:20 Livada 13:10 Bontida 13:30 Gherla
12:40
Prodan Tour
13:25 Jucu De Sus
12:40
Bus Trans - Autogara Jan
13:30 Gherla
12:40

13:10 Rascruci
12:42

13:20 Iclod
12:43

15:03 Targu Mures
12:44
Voion Trans SRL
15:03 Targu Mures
12:44

13:30 Baita
12:44
Tabita Tour
14:30 Beclean
12:44
Ami Turing
15:03 Targu Mures
12:44

13:30 Turda
12:45

20:30 Pitesti
12:45

14:00 Gherla 15:00 Ileanda
12:45

12:50 Sannicoara 13:20 Fundatura
12:46

13:10 Jucu
12:48

13:30 Livada 13:20 Bontida
12:50

13:20 Rascruci
12:52

15:24 Targu Mures
12:52

13:30 Iclod
12:53

13:10 Apahida 13:30 Fundatura
12:56

13:20 Jucu
12:58

17:00 Deva
13:00

13:45 Gilau
13:00
R.A.T.U.C.
13:25 Apahida
13:00

15:00 Gilgau
13:00

13:50 Gherla 13:30 Bontida
13:00
Judetean
14:45 Vale
13:00
Bus Trans - Autogara Jan
13:50 Gherla
13:00

17:15 Negresti Oas
13:00

13:30 Rascruci
13:02

13:50 Baita
13:04

13:10 Sannicoara 13:20 Apahida
13:06

13:30 Jucu
13:08

13:50 Livada
13:10

13:50 Turda
13:10

13:50 Iclod
13:13
Tabita Tour
14:30 Dej
13:13

13:45 Floresti
13:15

13:50 Fundatura 13:20 Sannicoara 13:30 Apahida
13:16

17:00 Orastie
13:20

14:10 Gherla 13:50 Bontida
13:20
Simdoria Trans
15:10 Camarasu
13:20
Bus Trans - Autogara Jan
14:10 Gherla
13:20

13:50 Rascruci
13:22

14:10 Baita
13:24

15:03 Ludus
13:25
Ami Turing
15:03 Ludus
13:25

13:30 Sannicoara
13:26

13:50 Jucu
13:28

15:00 Zalau
13:30

17:00 Oradea
13:30

14:45 Aschileu M
13:30

15:00 Zalau
13:30

15:00 Dej
13:30

14:20 Gherla 14:10 Livada
13:30
Bus Trans - Autogara Jan
14:20 Gherla
13:30

17:00 Sebes
13:30

16:30 Sebes
13:30

15:24 Iernut
13:31

14:10 Iclod
13:33

14:20 Baita
13:34

13:50 Apahida 14:10 Fundatura
13:36

15:05 Aschileu M
13:40

14:20 Livada 14:10 Bontida 14:30 Gherla
13:40
Bus Trans - Autogara Jan
14:30 Gherla
13:40

14:45 Cristorel
13:41

14:10 Rascruci
13:42

14:45 Aschileu M
13:43

14:20 Iclod
13:43

14:30 Baita
13:44

16:15 Bistrita
13:45

16:15 Bistrita
13:45

15:00 Gherla
13:45

16:00 Bistrita
13:45

13:50 Sannicoara 14:20 Fundatura
13:46

14:45 Fodora
13:47

15:00 Romanasi
13:48

14:10 Jucu
13:48

15:00 Poarta Salajului
13:50

14:30 Livada 14:20 Bontida
13:50
Prodan Tour
14:35 Jucu De Sus
13:50

14:45 Vultureni
13:51

14:20 Rascruci
13:52

14:30 Iclod
13:53

14:10 Apahida 14:30 Fundatura
13:56

14:20 Jucu
13:58
Simdoria Trans
17:35 Targu Mures
14:00

15:00 Sanmihaiu Almasului
14:00

23:30 Bucuresti
14:00

15:03 Turda
14:00

17:00 Satu Mare
14:00
R.A.T.U.C.
14:25 Apahida
14:00

20:30 Ramnicu Valcea
14:00

17:00 Baia Mare
14:00

20:10 Arad
14:00

14:50 Gherla 14:30 Bontida
14:00
Simdoria Trans
15:05 Bontida
14:00
Vio si Dani Trans SRL
14:55 Dabaca
14:00
Judetean
14:25 Valcele
14:00
Rodara Tour SRL
16:00 Rogojel
14:00
Bus Trans - Autogara Jan
14:50 Gherla
14:00
Milutu SRL
16:30 Agries
14:00

17:00 Alba Iulia
14:00

16:30 Alba Iulia
14:00
Activ Trans
15:45 Jibou
14:00

21:00 Botosani
14:00

20:30 Timisoara
14:00
Ami Turing
15:03 Turda
14:00

14:30 Rascruci
14:02

14:50 Baita
14:04

15:00 Chendremal
14:05

17:00 Alesd
14:05
Judetean
14:25 Feleacu
14:05

14:10 Sannicoara 14:20 Apahida
14:06

14:45 Faureni
14:07

14:30 Jucu
14:08

15:00 Zimbor
14:10

14:50 Livada
14:10

14:45 Deus
14:11

14:50 Iclod
14:13

15:00 Sincraiu Almasului
14:15

17:15 Sibiu
14:15

15:00 Gilau
14:15
Vio si Dani Trans SRL
15:30 Tiocu de Jos
14:15
Milutu SRL
16:30 Tarlisua
14:15

14:50 Fundatura 14:20 Sannicoara 14:30 Apahida
14:16

15:00 Topa Mica
14:20

15:10 Gherla 14:50 Bontida
14:20
Bus Trans - Autogara Jan
15:10 Gherla
14:20

14:45 Chinteni
14:22

15:05 Chinteni
14:22

14:50 Rascruci
14:22

15:10 Baita
14:24

16:15 Beclean
14:25

17:00 Somcuta Mare
14:25

17:00 Teius
14:25

16:30 Teius
14:25
Activ Trans
15:45 Hida
14:25

14:30 Sannicoara
14:26

14:50 Jucu
14:28

15:00 Mihaesti
14:30

17:00 Alba Iulia
14:30

15:00 Floresti
14:30

23:30 Bucuresti
14:30

16:15 Beclean
14:30

20:30 Calimanesti
14:30

15:20 Gherla 15:10 Livada
14:30
Bus Trans - Autogara Jan
15:20 Gherla
14:30

17:00 Targu Mures
14:30

15:10 Iclod
14:33

15:20 Baita
14:34

15:00 Sanpaul
14:35

20:10 Siria
14:35

14:50 Apahida 15:10 Fundatura
14:36

15:00 Nadasel
14:40

15:20 Livada 15:10 Bontida 15:30 Gherla
14:40
Bus Trans - Autogara Jan
15:30 Gherla
14:40
Milutu SRL
16:30 Caianu Mic
14:40

17:00 Aiud
14:40

16:30 Aiud
14:40

15:24 Turda
14:41

15:10 Rascruci
14:42

15:20 Iclod
14:43

15:30 Baita
14:44

15:45 Cojocna
14:45

15:00 Radaia
14:45

17:15 Apoldu de Sus
14:45

17:00 Ileanda
14:45

20:10 Pancota
14:45

17:20 Oradea
14:45

14:50 Sannicoara 15:20 Fundatura
14:46

15:10 Jucu
14:48

21:00 Suceava
14:49

15:00 Baciu
14:50

15:30 Livada 15:20 Bontida
14:50

15:20 Rascruci
14:52

15:30 Iclod
14:53

20:30 Talmaciu
14:55

15:10 Apahida 15:30 Fundatura
14:56

15:20 Jucu
14:58

16:15 Dej
15:00

16:15 Dej
15:00
R.A.T.U.C.
15:25 Apahida
15:00

17:00 Gilgau
15:00

15:50 Gherla 15:30 Bontida
15:00
Giorgica Impex
16:25 Maguri Racatau
15:00
Judetean
15:25 Valcele
15:00
Bus Trans - Autogara Jan
15:50 Gherla
15:00

17:00 Unirea
15:00

16:30 Unirea
15:00

20:30 Arad
15:00

17:30 Simleu Silvaniei
15:02

15:30 Rascruci
15:02

15:50 Baita
15:04
Judetean
15:25 Feleacu
15:05
Milutu SRL
16:30 Uriu
15:05

15:10 Sannicoara 15:20 Apahida
15:06

15:30 Jucu
15:08

15:50 Livada
15:10
Alindorin Tur SRL
17:10 Giurcuta de Sus
15:10

17:00 Iernut
15:10

15:50 Iclod
15:13

17:30 Pericei
15:14

17:15 Sebes
15:15

17:00 Teius
15:15

16:00 Gilau
15:15

20:10 Ineu
15:15
MV Trans 2007
16:15 Campia Turzii
15:15

17:00 Turda
15:15

16:30 Turda
15:15

15:50 Fundatura 15:20 Sannicoara 15:30 Apahida
15:16

17:30 Varsolt
15:19

17:00 Aiud
15:20

16:10 Gherla 15:50 Bontida
15:20
Bus Trans - Autogara Jan
16:10 Gherla
15:20
Milutu SRL
16:30 Dej
15:20

15:50 Rascruci
15:22

16:10 Baita
15:24

17:00 Ludus
15:25

15:30 Sannicoara
15:26

15:50 Jucu
15:28

17:00 Zalau
15:30

17:00 Huedin
15:30
Tinuta
21:37 Sighetu Marmatiei
15:30

17:15 Alba Iulia
15:30

17:00 Turda
15:30

16:00 Floresti
15:30

17:00 Zalau
15:30

17:00 Dej 18:30 Baia Mare
15:30

16:20 Gherla 16:10 Livada
15:30
Judetean
16:00 Gheorgheni
15:30
Bus Trans - Autogara Jan
16:20 Gherla
15:30

17:30 Hereclean
15:32

16:10 Iclod
15:33

16:20 Baita
15:34

20:10 Beliu
15:35

15:50 Apahida 16:10 Fundatura
15:36

16:20 Livada 16:10 Bontida 16:30 Gherla
15:40
Prodan Tour
16:25 Jucu De Sus
15:40
Bus Trans - Autogara Jan
16:30 Gherla
15:40

16:10 Rascruci
15:42
Tinuta
21:37 Craciunesti
15:43

16:20 Iclod
15:43

16:30 Baita
15:44

17:00 Gherla
15:45
GVP
16:40 Iara
15:45
Milutu SRL
16:30 Gherla
15:45

15:50 Sannicoara 16:20 Fundatura
15:46

17:00 Romanasi
15:48

20:10 Craiva
15:48

16:10 Jucu
15:48

17:00 Poarta Salajului
15:50

16:30 Livada 16:20 Bontida
15:50

17:00 Campia Turzii
15:50
Tinuta
21:37 Rona De Jos
15:51

16:20 Rascruci
15:52

16:30 Iclod
15:53

18:30 Somcuta Mare
15:55

16:10 Apahida 16:30 Fundatura
15:56
Tinuta
21:37 Rona de Sus
15:57
Tinuta
21:37 Costiui
15:58

16:20 Jucu
15:58

17:30 Zalau
16:00

17:00 Sanmihaiu Almasului
16:00

17:15 Teius
16:00

16:45 Gilau
16:00

18:30 Reghin
16:00

19:00 Satu Mare
16:00
R.A.T.U.C.
16:25 Apahida
16:00

16:50 Gherla 16:30 Bontida
16:00
Exmitiani
19:54 Sangeorz Bai
16:00
Judetean
16:25 Valcele
16:00
Bus Trans - Autogara Jan
16:50 Gherla
16:00

16:30 Rascruci
16:02

16:50 Baita
16:04

17:00 Chendremal
16:05
Judetean
16:25 Feleacu
16:05

16:20 Apahida 16:10 Sannicoara
16:06

16:30 Jucu
16:08

17:00 Zimbor
16:10

23:30 Pitesti
16:10

20:10 Tinca
16:10

16:50 Livada
16:10

17:00 Turda
16:10

16:50 Iclod
16:13

17:00 Sincraiu Almasului
16:15

17:15 Aiud
16:15

16:45 Floresti
16:15

21:00 Satu Mare
16:15

18:30 Ileanda
16:15
MV Trans 2007
17:15 Campia Turzii
16:15

16:50 Fundatura 16:30 Apahida 16:20 Sannicoara
16:16

17:30 Romanasi
16:18

17:30 Poarta Salajului
16:20

17:00 Topa Mica
16:20

17:10 Gherla 16:50 Bontida
16:20
Bus Trans - Autogara Jan
17:10 Gherla
16:20
Tinuta
21:37 Bistra
16:21

16:50 Rascruci
16:22
Tinuta
21:23 Barsana
16:22
Tinuta
21:37 Petrova
16:24

17:10 Baita
16:24

17:15 Unirea
16:25

16:30 Sannicoara
16:26

16:50 Jucu
16:28

18:45 Simleu Silvaniei 17:30 Sanmihaiu Almasului
16:30

17:00 Mihaesti
16:30

20:30 Sibiu
16:30

18:30 Gilgau 19:30 Baia Mare
16:30

17:20 Gherla 17:10 Livada
16:30
Jan Trans SRL
17:25 Boju
16:30
GVP
17:20 Sarata
16:30
Judetean
17:15 Tauseni
16:30
Bus Trans - Autogara Jan
17:20 Gherla
16:30
Tabita Tour
19:00 Bistrita
16:30

00:30 Budapesta
16:30
Tinuta
21:23 Sighetu Marmatiei
16:30
Tinuta
21:37 Leordina
16:33

17:10 Iclod
16:33

17:20 Baita
16:34

17:30 Chendremal
16:35

17:00 Sanpaul
16:35

21:00 Livada
16:35
Tinuta
21:37 Ruscova
16:36

16:50 Apahida 17:10 Fundatura
16:36

17:30 Zimbor
16:40

17:00 Nadasel
16:40

21:00 Apa
16:40

17:20 Livada 17:10 Bontida 17:30 Gherla
16:40
GVP
17:35 Iara
16:40
Bus Trans - Autogara Jan
17:30 Gherla
16:40

18:45 Pericei
16:42

17:10 Rascruci
16:42

17:20 Iclod
16:43

17:30 Baita
16:44

17:30 Sincraiu Almasului
16:45

17:00 Radaia
16:45
Tinuta
21:37 Bocicoiel
16:45

17:15 Turda
16:45

21:00 Seini
16:45

16:50 Sannicoara 17:20 Fundatura
16:46

18:45 Varsolt
16:47
Tinuta
21:23 Oncesti
16:47

17:10 Jucu
16:48

17:30 Topa Mica
16:50

17:00 Baciu
16:50

17:30 Livada 17:20 Bontida
16:50
Tinuta
21:23 Nanesti
16:50
Tinuta
21:37 Viseu De Jos
16:51

17:20 Rascruci
16:52

17:30 Iclod
16:53

19:30 Somcuta Mare
16:55

17:10 Apahida 17:30 Fundatura
16:56
Tinuta
21:37 Viseu De Mijloc
16:57

17:20 Jucu
16:58

17:30 Mihaesti 18:45 Hereclean
17:00

18:00 Cojocna
17:00
Tinuta
21:37 Viseu De Sus
17:00
R.A.T.U.C.
17:25 Apahida
17:00

18:35 Sic
17:00

18:30 Dej
17:00

17:50 Gherla 17:30 Bontida
17:00
Judetean
18:45 Vale
17:00
Prodan Tour
18:00 Visea
17:00
MV Trans 2007
18:00 Campia Turzii
17:00
Judetean
17:30 Gheorgheni
17:00
Judetean
17:25 Valcele
17:00
Bus Trans - Autogara Jan
17:50 Gherla
17:00

21:15 Negresti Oas
17:00

00:30 Budapesta
17:00

20:30 Oradea
17:00

17:30 Rascruci
17:02
Tinuta
21:23 Slatioara
17:02

21:00 Vatra Dornei
17:03

17:50 Baita
17:04

17:30 Sanpaul
17:05

17:20 Apahida 17:10 Sannicoara
17:06
Tinuta
21:23 Stramtura
17:06

17:30 Jucu
17:08

17:30 Nadasel
17:10

17:50 Livada
17:10
GVP
18:15 Iara
17:10
Tinuta
21:23 Sesu Manastirei
17:11

17:50 Iclod
17:13
Tabita Tour
19:00 Beclean
17:14

18:45 Zalau 17:30 Radaia
17:15

18:00 Gilau
17:15

18:35 Coasta
17:15

21:00 Cicirlau
17:15

18:30 Gherla 19:30 Ileanda
17:15
Prodan Tour
18:00 Jucu De Sus
17:15

20:30 Baile Felix
17:15
Tinuta
21:37 Moisei
17:16

17:50 Fundatura 17:30 Apahida 17:20 Sannicoara
17:16
Tinuta
21:23 Rozavlea
17:18
Tinuta
21:23 Sieu
17:19

17:30 Baciu
17:20

20:10 Oradea
17:20

18:10 Gherla 17:50 Bontida
17:20
Bus Trans - Autogara Jan
18:10 Gherla
17:20

17:50 Rascruci
17:22

18:10 Baita
17:24
Tinuta
21:23 Ieud
17:24
Simdoria Trans
18:30 Bontida
17:25

17:30 Sannicoara
17:26
Tinuta
21:23 Bogdan Voda
17:27

17:50 Jucu
17:28

18:00 Floresti
17:30

23:30 Ramnicu Valcea
17:30

19:00 Zalau
17:30

20:30 Sebes
17:30

19:30 Gilgau
17:30

20:10 Ineu
17:30

18:20 Gherla 18:10 Livada
17:30
Judetean
18:50 Prunis
17:30
Bus Trans - Autogara Jan
18:20 Gherla
17:30
Tinuta
21:23 Dragomiresti
17:32

18:45 Romanasi
17:33

18:10 Iclod
17:33

18:20 Baita
17:34

18:45 Poarta Salajului
17:35

21:00 Tautii Magheraus
17:35
Tinuta
21:37 Sacel
17:36

17:50 Apahida 18:10 Fundatura
17:36
Tinuta
21:23 Salistea De Sus
17:39

18:20 Livada 18:10 Bontida 18:30 Gherla
17:40
Bus Trans - Autogara Jan
18:30 Gherla
17:40

18:10 Rascruci
17:42
Tinuta
21:23 Iza Gara (Salistea de Sus)
17:42

18:20 Iclod
17:43
Tabita Tour
19:00 Dej
17:43

18:30 Baita
17:44

18:45 Sanmihaiu Almasului
17:45

20:50 Sibiu
17:45

21:00 Baia Mare
17:45

17:50 Sannicoara 18:20 Fundatura
17:46

18:10 Jucu
17:48

18:45 Chendremal
17:50

23:30 Calimanesti
17:50

18:30 Livada 18:20 Bontida
17:50
Prodan Tour
18:35 Jucu De Sus
17:50

18:20 Rascruci
17:52

18:30 Iclod
17:53

18:45 Zimbor
17:55

20:10 Alesd
17:55

18:10 Apahida 18:30 Fundatura
17:56

18:20 Jucu
17:58
Tinuta
21:23 Dealu Stefanitei
17:58

18:45 Sincraiu Almasului
18:00

19:00 Cojocna
18:00

21:00 Satu Mare
18:00
R.A.T.U.C.
18:25 Apahida
18:00

20:30 Alba Iulia
18:00

19:30 Dej
18:00

18:50 Gherla 18:30 Bontida
18:00
Judetean
19:20 Padureni
18:00
Judetean
18:30 Gheorgheni
18:00
Vio si Dani Trans SRL
18:55 Dabaca
18:00
Judetean
18:25 Valcele
18:00
Bus Trans - Autogara Jan
18:50 Gherla
18:00

02:55 Darabani
18:00

20:30 Targu Mures
18:00

18:30 Rascruci
18:02

18:50 Baita
18:04

18:45 Topa Mica
18:05

21:00 Somcuta Mare
18:05

18:20 Apahida 18:10 Sannicoara
18:06

18:30 Jucu
18:08

18:50 Livada
18:10

18:35 Apahida
18:12

18:50 Iclod
18:13

18:45 Mihaesti
18:15

19:30 Gherla 21:15 Baia Mare
18:15
MV Trans 2007
19:15 Campia Turzii
18:15

18:50 Fundatura 18:30 Apahida 18:20 Sannicoara
18:16

18:45 Sanpaul
18:20

20:50 Apoldu de Sus
18:20

18:50 Bontida
18:20

22:20 Baile 1 Mai
18:20

18:50 Rascruci
18:22

18:45 Nadasel
18:25

20:30 Teius
18:25

18:30 Sannicoara
18:26

18:50 Jucu
18:28

18:45 Radaia
18:30

21:00 Ileanda
18:30

19:20 Gherla
18:30
MV Trans 2007
19:30 Campia Turzii
18:30
Vio si Dani Trans SRL
21:00 Fantanele
18:30
Bus Trans - Autogara Jan
19:20 Gherla
18:30

22:20 Baile Felix
18:30

20:30 Iernut
18:30

06:30 Chisinau
18:30

19:20 Baita
18:34

18:45 Baciu
18:35
GVP
20:25 Sarata
18:35

18:50 Apahida
18:36

20:30 Aiud
18:40

21:15 Somcuta Mare
18:40

19:20 Livada
18:40
Jan Trans SRL
21:05 Osoi
18:40

21:00 Bistrita
18:42

19:20 Iclod
18:43

02:55 Dorohoi
18:45

19:20 Fundatura 18:50 Sannicoara
18:46

20:50 Sebes
18:50

21:00 Gilgau
18:50

19:20 Bontida
18:50

20:30 Ludus
18:50

19:20 Rascruci
18:52
Prodan Tour
19:40 Jucu De Sus
18:55

19:20 Jucu
18:58
R.A.T.U.C.
19:25 Apahida
19:00

20:30 Unirea
19:00

21:15 Ileanda
19:00

20:10 Huedin
19:00

19:50 Gherla
19:00
MV Trans 2007
20:00 Campia Turzii
19:00
Judetean
19:25 Valcele
19:00
Bus Trans - Autogara Jan
19:50 Gherla
19:00

22:00 Oradea
19:00

22:20 Oradea
19:00

19:50 Baita
19:04

20:50 Alba Iulia
19:05

19:20 Apahida
19:06

19:50 Livada
19:10

20:30 Campia Turzii
19:10

19:50 Iclod
19:13

21:00 Dej
19:15

20:30 Turda
19:15

21:15 Gilgau
19:15

19:50 Fundatura 19:20 Sannicoara
19:16

19:50 Bontida
19:20

19:50 Rascruci
19:22

19:50 Jucu
19:28

20:30 Cojocna
19:30

23:30 Sibiu
19:30

21:00 Zalau
19:30

21:00 Gherla
19:30

22:00 Simleu Silvaniei
19:30

20:20 Gherla
19:30
Bus Trans - Autogara Jan
20:20 Gherla
19:30

02:55 Radauti
19:30

03:00 Budapesta
19:30

20:30 Turda
19:30

20:20 Baita
19:34

20:50 Teius
19:35

19:50 Apahida
19:36

22:00 Pericei
19:40

20:20 Livada
19:40

20:20 Iclod
19:43

22:00 Varsolt
19:45

21:15 Dej
19:45

22:00 Alesd
19:45

20:20 Fundatura 19:50 Sannicoara
19:46

20:50 Aiud
19:50

20:20 Bontida
19:50

22:00 Hereclean
19:51

20:20 Rascruci
19:52
Tinuta
21:23 Cuzdrioara
19:56

20:20 Jucu
19:58

20:50 Unirea
20:00

20:45 Gilau
20:00
R.A.T.U.C.
20:25 Apahida
20:00

21:15 Gherla
20:00

20:50 Gherla
20:00
Judetean
20:25 Valcele
20:00
Bus Trans - Autogara Jan
20:50 Gherla
20:00

03:00 Budapesta
20:00

20:50 Baita
20:04

20:20 Apahida
20:06

20:50 Livada
20:10

20:50 Iclod
20:13

20:45 Floresti
20:15

20:50 Fundatura 20:20 Sannicoara
20:16

20:50 Turda
20:20

23:30 Saliste
20:20

22:00 Zalau
20:20

20:50 Bontida
20:20

02:55 Suceava
20:20

20:50 Rascruci
20:22

20:50 Jucu
20:28

23:30 Miercurea Sibiului
20:30

22:00 Ciumarna
20:30

21:20 Gherla
20:30
MV Trans 2007
21:30 Campia Turzii
20:30
Bus Trans - Autogara Jan
21:20 Gherla
20:30

22:00 Ciucea
20:30

21:20 Baita
20:34

20:50 Apahida
20:36

22:00 Romanasi
20:38

22:00 Poarta Salajului
20:40

21:20 Livada
20:40

21:20 Iclod
20:43
Prodan Tour
21:30 Jucu De Sus
20:45

21:20 Fundatura 20:50 Sannicoara
20:46

22:00 Sanmihaiu Almasului
20:50

21:20 Bontida
20:50

21:00 Cluj Napoca Aeroport
20:50

21:20 Rascruci
20:52

22:00 Chendremal
20:55

21:20 Jucu
20:58

23:30 Sebes
21:00
R.A.T.U.C.
21:25 Apahida
21:00

22:00 Zimbor
21:00

21:50 Gherla
21:00
Prodan Tour
22:00 Visea
21:00
Bus Trans - Autogara Jan
21:50 Gherla
21:00

22:00 Huedin
21:00

02:55 Gura Humorului
21:00

22:00 Sutoru
21:03

21:50 Baita
21:04

22:00 Sincraiu Almasului
21:05

21:20 Apahida
21:06

22:00 Topa Mica
21:10

21:50 Livada
21:10

21:50 Iclod
21:13

22:00 Berindu
21:15

21:50 Fundatura 21:20 Sannicoara
21:16

22:00 Mihaesti
21:20

21:50 Bontida
21:20

21:50 Rascruci
21:22

22:00 Sanpaul
21:25

22:00 Sardu
21:28

21:50 Jucu
21:28

23:30 Alba Iulia
21:30

22:00 Nadasel
21:30

22:00 Mera
21:33

22:00 Radaia
21:35

21:50 Apahida
21:36

22:00 Suceag
21:38

22:00 Baciu
21:40

02:55 Campulung Moldovenesc
21:40

21:50 Sannicoara
21:46

23:30 Teius
21:50

22:45 Gilau
22:00
R.A.T.U.C.
22:25 Apahida
22:00

10:30 Mangalia
22:00

23:30 Aiud
22:10

22:45 Floresti
22:15

02:55 Vatra Dornei
22:15

23:30 Unirea
22:30

23:30 Turda
22:45

10:30 Constanta
22:45
Prodan Tour
23:35 Jucu De Sus
22:50
R.A.T.U.C.
23:20 Apahida
22:55
Jan Trans SRL
00:25 Boju
23:30

10:30 Cernavoda
23:40

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.