Autogara Fany - Mersul autobuzelor Cluj Napoca Cluj Romania

Autogara Fany

Cluj Napoca, Romania

Adresă: Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR)
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
02:55
06:35 Baile 1 Mai 06:15 Oradea 06:25 Baile Felix
04:40 Test
06:00 Prunis
04:45
05:50 Cojocna
05:10 Test
06:30 Padureni
05:15 Test
05:40 Valcele
05:15 Test
05:35 Feleacu
05:30 GVP
06:15 Finisel
05:45
06:30 Aiton
06:00
09:15 Sibiu 06:45 Turda 08:15 Sebes 07:30 Teius 08:00 Alba Iulia 08:45 Apoldu de Sus 07:00 Unirea 07:15 Aiud
06:00
08:30 Reghin
06:00
09:00 Satu Mare 07:15 Zalau
06:00
07:00 Dej 06:45 Gherla 09:00 Baia Mare
06:00
12:00 Budapesta 12:30 Budapesta
06:15 Test
06:40 Valcele
06:15 Test
06:35 Feleacu
06:30 Simdoria Trans
10:10 Targu Mures
06:30
07:12 Chinteni 07:55 Aschileu M
06:45
07:40 Campia Turzii 07:30 Turda 09:25 Targu Mures 08:15 Ludus 08:35 Iernut
06:55 GVP
08:00 Iara
07:00 Tinuta
10:51 Slatioara 11:23 Sighetu Marmatiei 10:11 Iza Gara (Salistea de Sus) 10:34 Sieu 10:35 Rozavlea 10:58 Barsana 10:26 Bogdan Voda 08:15 Cuzdrioara 10:42 Sesu Manastirei 11:03 Nanesti 10:20 Dragomiresti 09:55 Dealu Stefanitei 10:47 Stramtura 11:06 Oncesti 10:14 Salistea De Sus 10:28 Ieud
07:00
08:05 Cojocna
07:00
13:40 Arad 10:20 Oradea 12:08 Ineu 07:55 Huedin 11:14 Tinca 12:57 Pancota 09:02 Alesd 11:45 Craiva 13:05 Siria 09:25 Ineu 12:00 Beliu
07:00 Vio si Dani Trans SRL
09:30 Fantanele
07:00 Rodara Tour SRL
09:00 Rogojel
07:00
07:45 Aiton
07:00 Tinuta
12:46 Rona De Jos 12:13 Petrova 11:46 Viseu De Jos 11:01 Sacel 12:40 Rona de Sus 12:04 Leordina 11:40 Viseu De Mijloc 13:07 Sighetu Marmatiei 12:39 Costiui 12:01 Ruscova 11:37 Viseu De Sus 12:54 Craciunesti 12:16 Bistra 11:52 Bocicoiel 11:21 Moisei
07:15
12:40 Campulung Moldovenesc 08:15 Dej 13:25 Gura Humorului 16:15 Iasi 14:00 Falticeni 11:30 Vatra Dornei 15:00 Pascani 09:30 Bistrita 08:45 Beclean
07:15
16:15 Roman 08:45 Beclean 15:30 Targu Frumos 08:15 Dej 09:30 Bistrita 11:30 Vatra Dornei
07:15
10:15 Satu Mare 08:30 Zalau
07:15
17:30 Piatra Neamt 11:30 Vatra Dornei 09:30 Bistrita 00:00 Bicaz
07:30 Giorgica Impex
08:55 Maguri Racatau
07:30 Test
07:55 Valcele
07:30
08:15 Aiton
08:00
09:00 Dej 08:45 Gherla 11:00 Baia Mare
08:00
00:00 Negresti Oas
08:30
11:45 Sibiu 09:15 Turda 10:45 Sebes 10:00 Teius 10:30 Alba Iulia 11:15 Apoldu de Sus 09:30 Unirea 09:45 Aiud
09:00
10:05 Cojocna
09:00
15:30 Piatra Neamt 12:45 Praid 10:15 Ludus 15:00 Bicaz 12:10 Sovata 18:03 Iasi 14:07 Lacu Rosu 11:19 Targu Mures 16:15 Roman 13:33 Gheorgheni 09:30 Turda
09:00
14:07 Lacu Rosu 15:30 Turturesti 13:33 Gheorgheni 14:38 Tasca 18:03 Iasi 11:19 Targu Mures 12:02 Sangeorgiu de Padure 14:27 Bicaz 16:16 Horia
09:30
12:30 Satu Mare 10:45 Zalau
09:30
12:30 Baia Mare 10:30 Dej 10:15 Gherla
09:40 Alindorin Tur SRL
12:10 Poiana Horea
10:30
10:44 Baciu 11:10 Mihaesti 11:40 Chendremal 10:50 Radaia 11:19 Topa Mica 11:50 Sanmihaiu Almasului 10:56 Nadasel 11:26 Sincraiu Almasului 11:55 Poarta Salajului 12:15 Zalau 11:05 Sanpaul 11:35 Zimbor 12:00 Romanasi
10:30
11:25 Campia Turzii 11:15 Turda 13:10 Targu Mures 12:00 Ludus 12:20 Iernut
10:30
11:10 Turda 15:45 Lugoj 12:45 Alba Iulia 17:00 Timisoara 13:30 Orastie 14:00 Deva
11:00
14:00 Satu Mare 12:15 Zalau
11:00
14:00 Baia Mare 12:00 Dej 11:45 Gherla
11:00 GVP
12:05 Iara
11:00
16:08 Toplita 12:53 Iernut 15:30 Lunca Bradului 19:24 Piatra Neamt 15:00 Deda 11:42 Turda 18:23 Bicazu Ardelean 18:15 Bicaz Chei 14:23 Reghin 12:10 Ludus 17:57 Lacu Rosu 16:27 Sarmas 13:32 Targu Mures 18:47 Bicaz Centru 17:00 Gheorgheni
11:00 Tabita Tour
13:31 Bistrita 12:46 Beclean 12:18 Dej
11:59
12:14 Baciu 12:40 Mihaesti 13:10 Chendremal 13:45 Zalau 12:20 Radaia 12:49 Topa Mica 13:20 Sanmihaiu Almasului 13:55 Hereclean 12:26 Nadasel 12:56 Sincraiu Almasului 13:25 Poarta Salajului 14:10 Varsolt 14:25 Simleu Silvaniei 12:35 Sanpaul 13:05 Zimbor 13:30 Romanasi 14:15 Pericei
12:00
13:15 Huedin 14:40 Alesd 15:00 Oradea
12:00
12:42 Chinteni 13:25 Aschileu M
12:00
13:00 Dej 12:45 Gherla 15:00 Baia Mare
12:00 Test
12:25 Valcele
12:00 Autotrans Calatori Filaret
16:00 Atena 08:10 Agios Nikolaos 07:10 Khersonisos 08:50 Ierapetra 07:30 Malia 09:45 Sitia 08:30 Salonic 07:50 Neapolis 06:00 Irakleion
12:00 Autotrans Calatori Filaret
08:30 Salonic 06:00 Irakleion 16:00 Atena 08:15 Rethymnon 09:30 Chania
12:00
16:15 Negresti Oas
12:30
15:10 Orastie 19:00 Timisoara 16:00 Deva 14:00 Teius 13:15 Turda 17:00 Faget 13:45 Aiud 14:30 Alba Iulia 17:30 Lugoj 15:20 Simeria
12:30
15:30 Satu Mare 13:45 Zalau
12:30 Alindorin Tur SRL
14:30 Giurcuta de Sus
12:35
13:15 Turda 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:00 Aiud 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 14:15 Teius 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea 14:45 Alba Iulia 18:15 Ramnicu Valcea 15:00 Sebes
12:35
14:00 Aiud 16:15 Sibiu 19:30 Pitesti 14:15 Teius 16:35 Talmaciu 21:00 Bucuresti 13:15 Turda 14:45 Alba Iulia 17:30 Calimanesti 13:45 Unirea 15:00 Sebes 18:15 Ramnicu Valcea
13:00
16:00 Garde 15:40 Muncel 15:15 Salciua de Sus 14:48 Vidolm 15:10 Salciua de Jos 16:05 Bistra 15:55 Musca 14:40 Ocolisel 15:00 Posaga de Jos 15:35 Baia De Aries 14:50 Ocolis 14:25 Mihai Viteazu 15:50 Lupsa 15:30 Sartas 14:32 Moldovenesti 14:15 Turda 14:30 Cornesti 15:45 Valea Lupsei 15:25 Brazesti 14:35 Buru 16:10 Campeni
13:00 Autotransport Miercurea-Ciuc SA
16:20 Alba Iulia
13:00
14:00 Dej 13:45 Gherla 16:00 Baia Mare
13:00 GVP
14:15 Aghiresu
13:20
20:17 Horezu 15:29 Alba Iulia 13:50 Turda 15:40 Sebes 18:30 Calimanesti 14:10 Unirea 17:05 Sibiu 19:18 Ramnicu Valcea 14:46 Aiud
13:27
16:04 Alesd 14:31 Huedin 16:47 Oradea
13:30
14:55 Romanasi 15:30 Pericei 15:40 Simleu Silvaniei 14:05 Sanpaul 14:35 Zimbor 14:40 Chendremal 15:00 Zalau 13:44 Baciu 14:10 Mihaesti 14:45 Sanmihaiu Almasului 15:10 Hereclean 13:50 Radaia 14:19 Topa Mica 14:50 Poarta Salajului 15:25 Varsolt 13:56 Nadasel 14:26 Sincraiu Almasului
13:30
15:30 Bistrita 14:30 Dej
13:30
19:30 Gheorgheni 18:30 Toplita 17:04 Morareni 15:23 Silivasu De Campie 19:20 Joseni 17:50 Lunca Bradului 16:57 Valenii de Mures 14:35 Mociu 19:05 Lazarea 17:30 Rastolita 16:30 Reghin 19:00 Ditrau 18:49 Sarmas 17:12 Deda 15:42 Craiesti 15:06 Sarmasel Gara
13:30
19:45 Gheorgheni
13:30 Giorgica Impex
14:55 Maguri Racatau
13:30 Test
13:55 Valcele
13:30 Test
13:50 Feleacu
13:45
15:35 Iernut 14:40 Campia Turzii 14:30 Turda 15:10 Ludus 16:25 Targu Mures
14:00
15:05 Cojocna
14:00 Lador Travel SRL
16:50 Dej
14:00 Test
16:06 Huedin
14:00
17:22 Targu Mures
14:15 Orizont SA
18:13 Satu Mare
14:30
17:30 Satu Mare 15:45 Zalau
14:30
15:15 Gherla 17:30 Baia Mare 15:30 Dej
14:30 Exmitiani
18:24 Sangeorz Bai
14:30 GVP
15:15 Finisel
14:30 GVP
15:35 Iara
14:30 Test
14:55 Valcele
14:30 Test
14:50 Feleacu
14:30
15:15 Aiton
14:30 Tinuta
20:02 Rona de Sus 19:33 Leordina 19:14 Viseu De Mijloc 20:23 Sighetu Marmatiei 20:01 Costiui 19:31 Ruscova 19:11 Viseu De Sus 20:13 Craciunesti 19:43 Bistra 19:23 Bocicoiel 18:58 Moisei 20:07 Rona De Jos 19:40 Petrova 19:19 Viseu De Jos 18:43 Sacel
14:45 Model Oador
18:01 Targu Mures
15:00 Tinuta
18:41 Iza Gara (Salistea de Sus) 19:04 Sieu 19:21 Slatioara 19:57 Sighetu Marmatiei 18:56 Bogdan Voda 16:26 Cuzdrioara 19:05 Rozavlea 19:28 Barsana 18:50 Dragomiresti 18:25 Dealu Stefanitei 19:12 Sesu Manastirei 19:34 Nanesti 18:44 Salistea De Sus 18:58 Ieud 19:17 Stramtura 19:37 Oncesti
15:00
16:05 Cojocna
15:00 Test
17:07 Maguri
15:00 Alindorin Tur SRL
17:30 Poiana Horea
15:03
18:00 Oradea 17:30 Alesd
15:03
18:03 Oradea 17:19 Alesd 16:02 Huedin
15:15 Tar SA
18:55 Tarnaveni
15:15
20:30 Gheorgheni 19:30 Toplita 18:15 Morareni 16:45 Silivasu De Campie 20:15 Joseni 18:57 Lunca Bradului 18:10 Valenii de Mures 16:10 Mociu 20:00 Lazarea 18:42 Rastolita 17:45 Reghin 19:55 Ditrau 19:45 Sarmas 18:25 Deda 17:00 Craiesti 16:30 Sarmasel Gara
15:15
21:30 Gheorgheni
15:15 Giorgica Impex
16:40 Maguri Racatau
15:15
16:15 Capusu Mic
15:25
16:55 Poiana Blenchii 17:25 Targu Lapus
15:30
18:30 Satu Mare 16:45 Zalau
15:30
16:55 Aschileu M 16:12 Chinteni
15:30
16:30 Dej 16:15 Gherla 18:30 Baia Mare
15:30 Test
16:50 Padureni
15:30 GVP
16:35 Iara
15:30 Test
15:55 Valcele
15:30 Rodara Tour SRL
17:30 Rogojel
15:30 Rofaneli Trans Impex SRL
17:40 Gherla 17:40 Gherla
15:30 Test
15:50 Feleacu
15:30
16:15 Aiton
15:30
18:12 Feldioara
16:00
16:20 Radaia 16:49 Topa Mica 17:20 Sanmihaiu Almasului 17:55 Hereclean 16:26 Nadasel 16:56 Sincraiu Almasului 17:25 Poarta Salajului 18:10 Varsolt 18:25 Simleu Silvaniei 16:35 Sanpaul 17:05 Zimbor 17:30 Romanasi 18:15 Pericei 16:14 Baciu 16:40 Mihaesti 17:10 Chendremal 17:45 Zalau
16:00
18:40 Targu Mures 17:20 Ludus 17:50 Iernut 16:55 Campia Turzii 16:40 Turda
16:00
17:05 Cojocna
16:00 LIG 50 TRANSPORTURI
17:55 Cublesu S 16:57 Dabaca
16:00 Test
17:20 Prunis
16:00 GVP
17:05 Iara
16:30 Test
18:05 Elciu
16:30 Test
16:55 Valcele
16:30 Test
16:50 Feleacu
16:30
18:10 Gilgau 18:30 Ileanda 17:30 Gherla 18:55 Somcuta Mare 17:45 Dej 20:00 Baia Mare
16:30
20:45 Negresti Oas
16:30 Activ Trans
19:14 Jibou
17:00
18:40 Aiud 19:15 Alba Iulia 20:15 Sibiu 19:30 Sebes 17:40 Turda
17:00
21:00 Carei 20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
17:00
19:20 Prundu Bargaului 18:15 Beclean 17:50 Dej 18:50 Bistrita 17:40 Gherla
17:00
18:05 Cojocna
17:00 GVP
18:00 Valea Ierii
17:00 Giorgica Impex
18:25 Maguri Racatau
17:00
20:15 Satu Mare 18:30 Zalau
17:00
18:35 Aruncuta
17:20 Alindorin Tur SRL
19:20 Giurcuta de Sus
17:30
18:30 Dej 18:15 Gherla 20:30 Baia Mare
17:30 Omnitrans
22:31 Stei
17:30 Test
17:55 Valcele
18:00
18:20 Radaia 18:49 Topa Mica 19:20 Sanmihaiu Almasului 18:26 Nadasel 18:56 Sincraiu Almasului 19:25 Poarta Salajului 18:35 Sanpaul 19:05 Zimbor 19:30 Romanasi 19:45 Zalau 18:40 Mihaesti 19:10 Chendremal 18:14 Baciu
18:00
18:40 Turda 20:40 Targu Mures 19:20 Ludus 19:50 Iernut 18:55 Campia Turzii
18:00
18:45 Aiton
18:30
21:30 Satu Mare 19:45 Zalau
18:30
19:15 Gherla 21:30 Baia Mare 19:30 Dej
18:30 Test
18:55 Valcele
18:45
19:50 Cojocna
19:00 Test
20:30 Recea Cristur
19:15 GVP
20:20 Iara
19:30 Test
19:55 Valcele
19:30 Tabita Tour
22:01 Bistrita 21:16 Beclean 20:48 Dej
20:00
20:26 Nadasel 20:56 Sincraiu Almasului 21:20 Poarta Salajului 21:55 Varsolt 22:10 Simleu Silvaniei 20:35 Sanpaul 21:05 Zimbor 21:25 Romanasi 22:00 Pericei 20:14 Baciu 20:40 Mihaesti 21:10 Chendremal 21:30 Zalau 20:20 Radaia 20:49 Topa Mica 21:15 Sanmihaiu Almasului 21:40 Hereclean
20:00
21:45 Zalau 20:35 Sanpaul 21:05 Zimbor 21:30 Romanasi 20:14 Baciu 20:40 Mihaesti 21:10 Chendremal 20:20 Radaia 20:49 Topa Mica 21:20 Sanmihaiu Almasului 20:26 Nadasel 20:56 Sincraiu Almasului 21:25 Poarta Salajului
20:00 Beny Trans International
23:15 Satu Mare
20:30
00:00 Baia Mare 01:30 Satu Mare 00:40 Apa 21:45 Dej 22:10 Gilgau 00:50 Livada 21:30 Gherla 00:10 Tautii Magheraus 22:55 Somcuta Mare 22:30 Ileanda 00:30 Seini 00:25 Cicirlau
20:30 Exmitiani
00:23 Sangeorz Bai
21:00
00:15 Sibiu 01:15 Brezoi 22:15 Aiud 05:00 Bucuresti 21:30 Turda 00:35 Talmaciu 22:00 Unirea 03:15 Pitesti 23:00 Alba Iulia 23:15 Sebes 02:15 Ramnicu Valcea 01:30 Calimanesti 22:30 Teius
21:30
00:30 Sighisoara 09:15 Constanta 22:50 Ludus 03:15 Sinaia 07:50 Fetesti 02:30 Brasov 10:00 Mangalia 23:05 Iernut 03:30 Comarnic 07:25 Drajna Noua 04:30 Ploiesti 22:15 Turda 03:05 Azuga 02:55 Predeal 23:30 Targu Mures 06:00 Bucuresti 22:20 Campia Turzii 03:10 Busteni 08:15 Cernavoda
22:00
00:40 Sebes 03:30 Ramnicu Valcea 22:50 Unirea 00:40 Saliste 06:15 Bucuresti 01:30 Sibiu 23:10 Aiud 03:10 Calimanesti 05:55 Bucuresti 00:15 Alba Iulia 23:30 Teius 04:30 Pitesti 22:40 Turda 00:30 Miercurea Sibiului
22:00
04:30 Budapesta 04:00 Budapesta
22:20
22:35 Aeroportul Cluj Napoca 05:10 Suceava 07:15 Darabani 00:15 Bistrita 06:00 Radauti 06:30 Dorohoi 03:45 Campulung Moldovenesc 03:00 Vatra Dornei 04:30 Gura Humorului
22:30 GVP
23:20 Liteni
22:30 Test
22:55 Valcele
23:00
01:00 Alesd 00:15 Ciucea 23:45 Huedin 01:45 Oradea
23:30
23:20 Baciu 23:40 Nadasel 00:01 Berindu 00:20 Zimbor 00:40 Romanasi 01:30 Pericei 23:25 Suceag 23:45 Sardu 00:05 Topa Mica 00:25 Chendremal 00:50 Ciumarna 01:40 Simleu Silvaniei 23:30 Radaia 23:50 Sanpaul 00:10 Sincraiu Almasului 00:27 Sanmihaiu Almasului 01:19 Hereclean 01:10 Zalau 23:35 Mera 23:55 Mihaesti 00:15 Sutoru 00:32 Poarta Salajului 01:25 Varsolt
Sosiri
De la Ora

10:30 Ludus 10:30 Busteni 10:30 Iernut 10:30 Sinaia 10:30 Turda 10:30 Predeal 10:30 Comarnic 10:30 Campia Turzii 10:30 Azuga
00:00

02:55 Bistrita
00:00

16:00 Vatra Dornei
00:00

10:30 Fetesti
00:15

10:30 Drajna Noua
00:40

10:30 Bucuresti
02:00

02:55 Aeroportul Cluj Napoca
02:15
Tinuta
09:02 Sighetu Marmatiei
03:15
Tinuta
09:02 Craciunesti
03:28

10:30 Ploiesti
03:30
Tinuta
09:02 Rona De Jos
03:36
Tinuta
09:02 Rona de Sus
03:42
Tinuta
09:02 Costiui
03:43
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Cublesu S
04:00

05:25 Aschileu M
04:00

06:42 Feldioara
04:00
Tinuta
09:02 Bistra
04:06
Tinuta
09:02 Petrova
04:09
Test
05:50 Elciu
04:15
Tinuta
09:02 Leordina
04:18
Tinuta
09:02 Ruscova
04:21
Tinuta
09:02 Bocicoiel
04:30

05:45 Aschileu M
04:30
GVP
05:30 Valea Ierii
04:30
GVP
05:20 Liteni
04:30
Tinuta
09:27 Sighetu Marmatiei
04:30
Tinuta
09:02 Viseu De Jos
04:36

06:15 Aruncuta
04:40

05:45 Cristorel
04:41
Tinuta
09:02 Viseu De Mijloc
04:42

05:25 Chinteni
04:42

05:45 Aschileu M
04:43
Tinuta
09:02 Viseu De Sus
04:45
Test
05:10 Valcele
04:45

05:30 Aiton
04:45

05:45 Fodora
04:47
Tinuta
09:27 Oncesti
04:49

05:35 Gilau
04:50
Test
05:10 Feleacu
04:50

05:45 Vultureni
04:51
Tinuta
09:27 Nanesti
04:52
LIG 50 TRANSPORTURI
05:55 Dabaca
04:57
Tinuta
09:27 Barsana
04:58

06:00 Cojocna
05:00

08:00 Satu Mare
05:00
R.A.T.U.C.
05:25 Apahida
05:00

10:30 Joseni 10:30 Gheorgheni
05:00
Tinuta
09:02 Moisei
05:01

10:30 Lazarea
05:01

05:35 Floresti
05:05
Tinuta
09:27 Slatioara
05:06

05:45 Faureni
05:07

10:30 Ditrau
05:09
Tinuta
09:27 Stramtura
05:10

05:45 Deus
05:11
Tinuta
09:27 Sesu Manastirei
05:15

05:45 Chinteni
05:22
Tinuta
09:27 Rozavlea
05:22
Tinuta
09:02 Sacel
05:23
Tinuta
09:27 Sieu
05:23

10:30 Sarmas
05:25
Tinuta
09:27 Ieud
05:28

08:30 Baia Mare
05:30
Exmitiani
09:26 Sangeorz Bai
05:30
Giorgica Impex
06:55 Maguri Racatau
05:30
Test
07:37 Maguri
05:30
Test
07:00 Recea Cristur
05:30
Tinuta
09:27 Bogdan Voda
05:31
Tinuta
09:27 Dragomiresti
05:36

10:30 Brasov
05:40
Tabita Tour
08:11 Bistrita
05:40

08:30 Targu Mures
05:40
Tinuta
09:27 Salistea De Sus
05:43

06:45 Cojocna
05:45
Test
06:10 Valcele
05:45
Tinuta
09:27 Iza Gara (Salistea de Sus)
05:46

06:35 Gilau
05:50
Rofaneli Trans Impex SRL
08:00 Gherla 08:00 Gherla
05:50
Test
06:10 Feleacu
05:50

08:30 Somcuta Mare
05:55
Giorgica Impex
07:20 Maguri Racatau
05:55

08:45 Simleu Silvaniei
06:00

07:00 Cojocna
06:00

15:03 Iasi
06:00

09:00 Oradea
06:00

09:00 Satu Mare
06:00
R.A.T.U.C.
06:25 Apahida
06:00

10:30 Toplita
06:00

09:00 Baia Mare
06:00

15:03 Iasi
06:00

09:00 Oradea
06:00
GVP
06:45 Finisel
06:00
GVP
07:05 Iara
06:00
Rodara Tour SRL
08:00 Rogojel
06:00
Lador Travel SRL
08:50 Dej
06:00

16:00 Piatra Neamt
06:00

10:15 Negresti Oas
06:00
Tinuta
09:27 Dealu Stefanitei
06:02

06:35 Floresti
06:05

08:45 Pericei
06:10
Test
07:30 Prunis
06:10
GVP
07:25 Aghiresu
06:10

08:45 Varsolt
06:15

08:30 Ileanda
06:15

07:15 Capusu Mic
06:15

08:30 Iernut
06:15

10:30 Lunca Bradului
06:24
Tabita Tour
08:11 Beclean
06:24

09:00 Somcuta Mare
06:25

08:45 Hereclean
06:28

08:30 Targu Lapus
06:30

09:00 Alesd
06:30

08:00 Zalau
06:30

09:20 Campeni
06:30
Autotransport Miercurea-Ciuc SA
09:50 Alba Iulia
06:30

08:30 Gilgau
06:30

13:27 Horezu
06:30
Orizont SA
10:28 Satu Mare
06:30
Alindorin Tur SRL
08:00 Poiana Horea
06:30

07:15 Aiton 07:15 Aiton
06:30

16:00 Bicaz
06:30

08:30 Ludus
06:30
Model Oador
09:46 Targu Mures
06:30

09:20 Bistra
06:40
Test
08:00 Padureni
06:40

09:00 Alesd
06:44

07:45 Cojocna
06:45
Tar SA
10:25 Tarnaveni
06:45

07:30 Gilau
06:45

09:20 Garde
06:45

13:30 Timisoara
06:45

10:30 Rastolita
06:45

09:00 Ileanda
06:45
Test
07:10 Valcele
06:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Atena
06:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Atena
06:45

09:20 Musca
06:50
GVP
07:35 Finisel
06:50
Test
07:10 Feleacu
06:50

08:30 Campia Turzii
06:50
Tabita Tour
08:11 Dej
06:53

09:20 Lupsa
06:55

08:45 Zalau 09:30 Simleu Silvaniei
07:00

08:30 Poiana Blenchii
07:00

08:45 Zalau
07:00

11:15 Carei
07:00

07:30 Floresti
07:00

16:15 Roman
07:00

15:03 Roman
07:00

10:00 Satu Mare
07:00

09:20 Valea Lupsei
07:00
R.A.T.U.C.
07:25 Apahida
07:00

08:30 Dej 09:00 Gilgau
07:00

15:24 Piatra Neamt
07:00

10:22 Targu Mures
07:00

10:30 Deda
07:02

09:20 Muncel
07:05

09:30 Pericei
07:10

09:20 Baia De Aries
07:10

10:30 Morareni
07:10
Activ Trans
09:54 Jibou
07:10

08:45 Romanasi
07:13

08:45 Romanasi
07:13

09:30 Varsolt
07:15

16:15 Iasi
07:15

09:20 Sartas
07:15

08:30 Gherla 10:15 Baia Mare
07:15
Test
09:21 Huedin
07:15

08:30 Turda
07:15

10:30 Valenii de Mures
07:18

08:45 Poarta Salajului
07:19

08:45 Poarta Salajului
07:19

09:20 Brazesti
07:20

09:30 Hereclean
07:25

09:20 Salciua de Sus
07:25

13:27 Ramnicu Valcea
07:28

10:15 Simleu Silvaniei
07:30

09:00 Huedin
07:30

09:00 Zalau
07:30

09:20 Salciua de Jos
07:30

09:00 Dej
07:30
Alindorin Tur SRL
09:30 Giurcuta de Sus
07:30

15:24 Bicaz Centru
07:30

17:00 Bucuresti
07:30

16:30 Bucuresti
07:30

09:50 Targu Mures
07:30

08:45 Sanmihaiu Almasului
07:33

08:45 Sanmihaiu Almasului
07:33

09:20 Posaga de Jos
07:35

10:30 Sighisoara
07:35

08:45 Chendremal
07:37

08:45 Chendremal
07:37

10:15 Pericei 08:45 Zimbor
07:40

08:45 Zimbor
07:40

10:15 Somcuta Mare
07:40

10:15 Varsolt 09:30 Zalau
07:45

09:00 Aschileu M
07:45

09:20 Ocolis
07:45

13:30 Lugoj
07:45

10:30 Reghin
07:45

09:00 Gherla
07:45

15:03 Horia
07:46

09:20 Vidolm
07:48

16:15 Targu Frumos
07:50

09:30 Romanasi 10:15 Hereclean
07:55

09:20 Ocolisel
07:55

09:00 Cristorel
07:56

08:45 Sincraiu Almasului
07:57

08:45 Sincraiu Almasului
07:57

09:00 Aschileu M
07:58

09:00 Cojocna
08:00

11:15 Satu Mare
08:00

15:03 Piatra Neamt
08:00

09:20 Buru
08:00
R.A.T.U.C.
08:25 Apahida
08:00

09:25 Aschileu M
08:00

10:30 Bistrita
08:00

10:15 Ileanda
08:00

13:27 Calimanesti
08:00

15:24 Bicazu Ardelean
08:00

12:35 Satu Mare
08:00
Tinuta
09:27 Cuzdrioara
08:00

09:00 Huedin
08:01

09:00 Fodora
08:02

08:45 Topa Mica
08:04

08:45 Topa Mica
08:04

09:30 Poarta Salajului
08:05

13:00 Gheorgheni
08:05

09:00 Vultureni
08:06

15:24 Bicaz Chei
08:09

09:20 Moldovenesti
08:10

13:00 Joseni
08:10

09:50 Iernut
08:10

09:20 Cornesti
08:13

16:15 Pascani
08:15

12:00 Sibiu
08:15

09:00 Gilau
08:15

10:15 Gilgau
08:15
Test
08:40 Valcele
08:15

13:00 Lazarea
08:16

09:30 Sanmihaiu Almasului
08:18

09:20 Mihai Viteazu
08:18

08:45 Mihaesti
08:20

08:45 Mihaesti
08:20

13:00 Ditrau
08:21

09:30 Chendremal
08:22

09:00 Faureni
08:22

09:30 Zimbor 08:45 Sanpaul
08:25

08:45 Sanpaul
08:25

09:20 Turda
08:25

09:50 Ludus
08:25

09:00 Deus
08:26

15:24 Lacu Rosu
08:27

10:15 Zalau 08:45 Nadasel
08:30

10:15 Zalau 08:45 Nadasel
08:30

09:00 Floresti
08:30

15:03 Bicaz
08:30

10:00 Zalau
08:30

15:03 Bicaz
08:30
GVP
09:30 Iara
08:30

09:15 Aiton
08:30

10:30 Craiesti
08:33

15:03 Turturesti
08:33

08:45 Radaia
08:35

08:45 Radaia
08:35

09:00 Chinteni
08:37

08:45 Baciu
08:40

08:45 Baciu
08:40

13:00 Sarmas
08:40

09:30 Sincraiu Almasului
08:42

09:25 Chinteni
08:42

10:15 Romanasi
08:43

10:15 Romanasi
08:45

10:15 Dej
08:45

10:30 Targu Mures
08:45

17:00 Pitesti
08:45

16:30 Pitesti
08:45

10:15 Poarta Salajului
08:49

10:15 Poarta Salajului 09:30 Topa Mica
08:50

09:50 Campia Turzii
08:50

10:30 Silivasu De Campie
08:52

15:24 Gheorgheni
08:55

12:30 Prundu Bargaului
09:00
R.A.T.U.C.
09:25 Apahida
09:00

10:30 Dej
09:00

13:00 Toplita
09:00

10:15 Gherla
09:00
Omnitrans
14:01 Stei
09:00
Giorgica Impex
10:25 Maguri Racatau
09:00

12:35 Baia Mare
09:00

10:15 Sanmihaiu Almasului
09:03

10:15 Sanmihaiu Almasului 09:30 Mihaesti
09:05

10:15 Chendremal
09:07

10:30 Sarmasel Gara
09:09

09:30 Sanpaul 10:15 Chendremal 10:15 Nadasel
09:10

10:15 Zimbor
09:10

09:50 Turda
09:10

09:30 Nadasel 10:15 Zimbor
09:15

16:15 Falticeni
09:15

12:00 Sebes
09:15

15:03 Lacu Rosu
09:15

09:30 Radaia
09:20

12:35 Somcuta Mare
09:20

10:15 Sincraiu Almasului 09:30 Baciu
09:25

15:03 Tasca
09:25

10:15 Sincraiu Almasului
09:27

11:15 Zalau
09:30

12:00 Alba Iulia
09:30

13:00 Lunca Bradului
09:30

10:15 Topa Mica
09:34

10:15 Topa Mica
09:35

15:03 Lacu Rosu
09:36

10:15 Mihaesti
09:40

10:30 Mociu
09:40

13:27 Sibiu
09:42

15:03 Gheorgheni
09:45

13:30 Deva
09:45

13:00 Rastolita
09:45

12:35 Zalau
09:45

12:35 Ileanda
09:45

10:15 Mihaesti
09:50

10:15 Sanpaul
09:55

10:15 Sanpaul
09:55

15:24 Sarmas
09:57

11:00 Cojocna
10:00

16:15 Gura Humorului
10:00

10:15 Nadasel
10:00

12:30 Bistrita
10:00

17:00 Timisoara
10:00

13:00 Satu Mare
10:00

13:30 Baia Mare
10:00

13:20 Oradea
10:00

17:00 Ramnicu Valcea
10:00

16:30 Ramnicu Valcea
10:00

13:00 Deda
10:02

10:15 Radaia
10:05

10:15 Radaia
10:05

12:35 Gilgau
10:05

10:15 Baciu
10:10

10:15 Baciu
10:10

13:00 Morareni
10:10

12:00 Aiud
10:15

13:30 Orastie
10:15

13:00 Valenii de Mures
10:15

15:24 Toplita
10:16

11:30 Cojocna
10:30

16:15 Campulung Moldovenesc
10:30

12:30 Beclean
10:30

11:15 Gilau
10:30

15:03 Gheorgheni
10:30

15:24 Lunca Bradului
10:30

17:00 Calimanesti
10:30

12:35 Dej
10:30

16:30 Calimanesti
10:30

13:00 Targu Mures
10:30

13:20 Alesd
10:42

12:00 Turda
10:45

11:15 Floresti
10:45

15:03 Praid
10:45

13:00 Reghin
10:45

13:27 Sebes
10:45

12:35 Gherla
10:45

13:30 Somcuta Mare
10:55

17:00 Talmaciu
10:55

16:30 Talmaciu
10:55

12:30 Dej
11:00

17:00 Lugoj
11:00

15:03 Sovata
11:00

14:00 Baia Mare
11:00

13:00 Iernut
11:10

12:30 Gherla
11:15

13:30 Ileanda
11:15

13:27 Alba Iulia
11:18

13:00 Craiesti
11:24

15:24 Deda
11:24

14:00 Somcuta Mare
11:25

13:00 Ludus
11:25

16:15 Vatra Dornei
11:30

13:15 Zalau
11:30

16:15 Vatra Dornei
11:30

13:00 Zalau
11:30

13:30 Alba Iulia
11:30

20:30 Bucuresti
11:30

13:30 Gilgau
11:30

13:00 Silivasu De Campie
11:40

13:15 Romanasi
11:43

14:00 Ileanda
11:45

13:15 Poarta Salajului
11:49

13:00 Campia Turzii
11:50

13:00 Sarmasel Gara
11:55

17:00 Faget
12:00

15:00 Satu Mare
12:00
R.A.T.U.C.
12:25 Apahida
12:00

13:30 Dej 15:00 Baia Mare 14:00 Gilgau
12:00

13:27 Aiud
12:00

15:03 Sangeorgiu de Padure
12:01

15:24 Reghin
12:01

13:15 Sanmihaiu Almasului
12:03

13:15 Chendremal
12:07

13:15 Zimbor
12:10

13:27 Unirea
12:10

13:00 Turda
12:10

13:00 Gilau
12:15

13:00 Mociu
12:15

13:30 Gherla
12:15
GVP
13:20 Iara
12:15
Alindorin Tur SRL
14:45 Poiana Horea
12:15

13:20 Huedin
12:16

13:27 Turda
12:20

15:00 Somcuta Mare
12:25

13:15 Sincraiu Almasului
12:27

13:30 Cojocna
12:30

13:00 Floresti
12:30

14:00 Dej
12:30
Test
12:55 Valcele
12:30

17:00 Sibiu
12:30

16:30 Sibiu
12:30

13:15 Topa Mica
12:34

15:03 Targu Mures
12:44

15:03 Targu Mures
12:44

13:30 Turda
12:45

20:30 Pitesti
12:45

15:00 Ileanda 14:00 Gherla
12:45

13:15 Mihaesti
12:50

15:24 Targu Mures
12:52

13:15 Sanpaul
12:55

13:15 Nadasel
13:00

17:00 Deva
13:00

13:45 Gilau
13:00
R.A.T.U.C.
13:25 Apahida
13:00

15:00 Gilgau
13:00

17:15 Negresti Oas
13:00

13:15 Radaia
13:05

13:15 Baciu
13:10

13:45 Floresti
13:15

17:00 Orastie
13:20

15:03 Ludus
13:25

15:15 Zalau
13:30

17:00 Oradea
13:30

14:45 Aschileu M
13:30

15:00 Zalau
13:30

15:00 Dej
13:30

17:00 Sebes
13:30

16:30 Sebes
13:30

15:24 Iernut
13:31

15:05 Aschileu M
13:40

15:24 Ludus
13:40

14:45 Cristorel
13:41

15:15 Romanasi
13:43

14:45 Aschileu M
13:43

16:15 Bistrita
13:45

16:15 Bistrita
13:45

15:00 Gherla
13:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Salonic
13:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Salonic
13:45

16:00 Bistrita
13:45

14:45 Fodora
13:47

15:15 Poarta Salajului
13:49

14:45 Vultureni
13:51
Simdoria Trans
17:35 Targu Mures
14:00

23:30 Bucuresti
14:00

15:03 Turda
14:00

17:00 Satu Mare
14:00
R.A.T.U.C.
14:25 Apahida
14:00

20:30 Ramnicu Valcea
14:00

17:00 Baia Mare
14:00

20:40 Arad
14:00
Test
14:25 Valcele
14:00
Rodara Tour SRL
16:00 Rogojel
14:00

17:00 Alba Iulia
14:00

16:30 Alba Iulia
14:00

15:15 Sanmihaiu Almasului
14:03

17:00 Alesd
14:05
Test
14:25 Feleacu
14:05

15:15 Chendremal
14:07

14:45 Faureni
14:07

15:15 Zimbor
14:10

14:45 Deus
14:11

17:15 Sibiu
14:15

15:00 Gilau
14:15

14:45 Chinteni
14:22

15:05 Chinteni
14:22

16:15 Beclean
14:25

17:00 Somcuta Mare
14:25

17:00 Teius
14:25

16:30 Teius
14:25

15:15 Sincraiu Almasului
14:27

17:00 Alba Iulia
14:30

15:00 Floresti
14:30

23:30 Bucuresti
14:30

16:15 Beclean
14:30

20:30 Calimanesti
14:30

17:00 Targu Mures
14:30

15:15 Topa Mica
14:34

20:40 Siria
14:37

17:00 Aiud
14:40

16:30 Aiud
14:40

15:24 Turda
14:41

15:45 Cojocna
14:45

17:15 Apoldu de Sus
14:45

17:00 Ileanda
14:45

20:40 Pancota
14:46

15:15 Mihaesti
14:50

15:15 Sanpaul
14:55

20:30 Talmaciu
14:55

16:15 Dej
15:00

15:15 Nadasel
15:00

16:15 Dej
15:00
R.A.T.U.C.
15:25 Apahida
15:00

17:00 Gilgau
15:00
Giorgica Impex
16:25 Maguri Racatau
15:00
Test
15:25 Valcele
15:00

17:00 Unirea
15:00

16:30 Unirea
15:00

17:30 Simleu Silvaniei
15:02

15:15 Radaia
15:05
Test
15:25 Feleacu
15:05

15:15 Baciu
15:10
Alindorin Tur SRL
17:10 Giurcuta de Sus
15:10

17:00 Iernut
15:10

17:30 Pericei
15:12

17:15 Sebes
15:15

17:00 Teius
15:15

16:00 Gilau
15:15

20:40 Ineu
15:15

16:00 Aiton
15:15

17:00 Turda
15:15

16:30 Turda
15:15

17:30 Varsolt
15:17

17:00 Aiud
15:20

17:00 Ludus
15:25

17:30 Hereclean
15:30

17:00 Huedin
15:30
Tinuta
21:37 Sighetu Marmatiei
15:30

17:15 Alba Iulia
15:30

17:00 Turda
15:30

16:00 Floresti
15:30

17:00 Zalau
15:30

17:00 Dej 18:30 Baia Mare
15:30

20:40 Beliu
15:40
Tinuta
21:37 Craciunesti
15:43

17:30 Zalau
15:45

17:00 Gherla
15:45
GVP
16:40 Iara
15:45

17:00 Campia Turzii
15:50
Tinuta
21:37 Rona De Jos
15:51

17:30 Romanasi
15:55

18:30 Somcuta Mare
15:55
Tinuta
21:37 Rona de Sus
15:57
Tinuta
21:37 Costiui
15:58

20:40 Craiva
15:58

17:15 Teius
16:00

16:45 Gilau
16:00

18:30 Reghin
16:00

19:00 Satu Mare
16:00
R.A.T.U.C.
16:25 Apahida
16:00
Beny Trans International
19:15 Satu Mare
16:00
Exmitiani
19:54 Sangeorz Bai
16:00
Test
16:25 Valcele
16:00
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Sitia
16:00

17:30 Poarta Salajului
16:05
Test
16:25 Feleacu
16:05

23:30 Pitesti
16:10

17:00 Turda
16:10

17:15 Aiud
16:15

16:45 Floresti
16:15

21:00 Satu Mare
16:15

18:30 Ileanda
16:15

17:00 Aiton
16:15

17:30 Sanmihaiu Almasului
16:18
Tinuta
21:37 Bistra
16:21

17:30 Chendremal
16:22
Tinuta
21:23 Barsana
16:22
Tinuta
21:37 Petrova
16:24

17:30 Zimbor
16:25

17:15 Unirea
16:25

19:00 Simleu Silvaniei
16:30

20:30 Sibiu
16:30

18:30 Gilgau 19:30 Baia Mare
16:30

20:40 Tinca
16:30
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Chania
16:30
Tabita Tour
19:01 Bistrita
16:30

00:30 Budapesta
16:30
Tinuta
21:23 Sighetu Marmatiei
16:30
Tinuta
21:37 Leordina
16:33

21:00 Livada
16:35
Tinuta
21:37 Ruscova
16:36

19:00 Pericei
16:40

21:00 Apa
16:40
GVP
17:35 Iara
16:40

17:30 Sincraiu Almasului
16:42

19:00 Varsolt
16:45
Tinuta
21:37 Bocicoiel
16:45

17:15 Turda
16:45

21:00 Seini
16:45
Tinuta
21:23 Oncesti
16:47

17:30 Topa Mica
16:50
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Ierapetra
16:50
Tinuta
21:23 Nanesti
16:50
Tinuta
21:37 Viseu De Jos
16:51

19:00 Hereclean
16:55

19:30 Somcuta Mare
16:55
Tinuta
21:37 Viseu De Mijloc
16:57

18:00 Cojocna
17:00
Tinuta
21:37 Viseu De Sus
17:00
R.A.T.U.C.
17:25 Apahida
17:00

18:30 Dej
17:00
Test
17:25 Valcele
17:00

21:15 Negresti Oas
17:00

00:30 Budapesta
17:00
Tinuta
21:23 Slatioara
17:02

17:30 Mihaesti
17:05
Tinuta
21:23 Stramtura
17:06

17:30 Sanpaul
17:10
GVP
18:15 Iara
17:10
Tinuta
21:23 Sesu Manastirei
17:11
Tabita Tour
19:01 Beclean
17:14

17:30 Nadasel 19:00 Zalau
17:15

18:00 Gilau
17:15

21:00 Cicirlau
17:15

18:30 Gherla 19:30 Ileanda
17:15
Tinuta
21:37 Moisei
17:16
Tinuta
21:23 Rozavlea
17:18
Tinuta
21:23 Sieu
17:19

17:30 Radaia
17:20
Tinuta
21:23 Ieud
17:24

17:30 Baciu
17:25

20:40 Oradea
17:25
Tinuta
21:23 Bogdan Voda
17:27

19:00 Romanasi
17:28

18:00 Floresti
17:30

23:30 Ramnicu Valcea
17:30

19:00 Zalau
17:30

20:30 Sebes
17:30

19:30 Gilgau
17:30

20:40 Ineu
17:30
Test
18:50 Prunis
17:30
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Agios Nikolaos
17:30
Tinuta
21:23 Dragomiresti
17:32

19:00 Poarta Salajului
17:33

21:00 Tautii Magheraus
17:35
Tinuta
21:37 Sacel
17:36
Tinuta
21:23 Salistea De Sus
17:39
Tinuta
21:23 Iza Gara (Salistea de Sus)
17:42
Tabita Tour
19:01 Dej
17:43

20:50 Sibiu
17:45

21:00 Baia Mare
17:45
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Rethymnon
17:45

19:00 Sanmihaiu Almasului
17:47

23:30 Calimanesti
17:50
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Neapolis
17:50

19:00 Chendremal
17:51

19:00 Zimbor
17:55

20:40 Alesd
17:55
Tinuta
21:23 Dealu Stefanitei
17:58

19:00 Cojocna
18:00

21:00 Satu Mare
18:00
R.A.T.U.C.
18:25 Apahida
18:00

20:30 Alba Iulia
18:00

19:30 Dej
18:00
Test
19:20 Padureni
18:00
Test
18:25 Valcele
18:00

02:55 Darabani
18:00

20:30 Targu Mures
18:00

21:00 Somcuta Mare
18:05
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Malia
18:10

19:00 Sincraiu Almasului
18:11

19:30 Gherla 21:15 Baia Mare
18:15

19:00 Topa Mica
18:18

20:50 Apoldu de Sus
18:20

22:20 Baile 1 Mai
18:20

20:30 Teius
18:25

21:00 Ileanda
18:30
Vio si Dani Trans SRL
21:00 Fantanele
18:30
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Khersonisos
18:30

22:20 Baile Felix
18:30

20:30 Iernut
18:30

19:00 Mihaesti
18:34

19:00 Sanpaul
18:40

20:30 Aiud
18:40

21:15 Somcuta Mare
18:40

19:00 Nadasel
18:44

02:55 Dorohoi
18:45

19:00 Radaia
18:50

20:50 Sebes
18:50

21:00 Gilgau
18:50

20:30 Ludus
18:50

19:00 Baciu
18:55
R.A.T.U.C.
19:25 Apahida
19:00

20:30 Unirea
19:00

21:15 Ileanda
19:00
Test
19:25 Valcele
19:00

22:00 Oradea
19:00

22:20 Oradea
19:00

20:50 Alba Iulia
19:05

20:40 Huedin
19:06

20:30 Campia Turzii
19:10

21:00 Dej
19:15

20:30 Turda
19:15

21:15 Gilgau
19:15

20:30 Cojocna
19:30

23:30 Sibiu
19:30

21:00 Zalau
19:30

21:00 Gherla
19:30

22:00 Simleu Silvaniei
19:30

02:55 Radauti
19:30

03:00 Budapesta
19:30

20:30 Turda
19:30

20:50 Teius
19:35

22:00 Pericei
19:40

22:00 Varsolt
19:45

21:15 Dej
19:45

22:00 Alesd
19:45

20:50 Aiud
19:50

22:00 Hereclean
19:51
Tinuta
21:23 Cuzdrioara
19:56

20:50 Unirea
20:00

20:45 Gilau
20:00
R.A.T.U.C.
20:25 Apahida
20:00

21:15 Gherla
20:00
Test
20:25 Valcele
20:00
Autotrans Calatori Filaret
09:50 Irakleion
20:00

03:00 Budapesta
20:00

20:45 Floresti
20:15

20:50 Turda
20:20

23:30 Saliste
20:20

22:00 Zalau
20:20

02:55 Suceava
20:20

23:30 Miercurea Sibiului
20:30

22:00 Ciumarna
20:30

22:00 Ciucea
20:30

22:00 Romanasi
20:40

22:00 Poarta Salajului
20:43

22:00 Sanmihaiu Almasului
20:48

22:00 Chendremal
20:50

22:00 Zimbor
20:55

23:30 Sebes
21:00
R.A.T.U.C.
21:25 Apahida
21:00

22:00 Sutoru
21:00

22:00 Huedin
21:00

02:55 Gura Humorului
21:00

22:00 Sincraiu Almasului
21:05

22:00 Topa Mica
21:10

22:00 Berindu
21:15

22:00 Mihaesti
21:20

22:00 Sanpaul
21:25

23:30 Alba Iulia
21:30

22:00 Sardu
21:30

22:00 Nadasel
21:35

22:00 Mera
21:40

02:55 Campulung Moldovenesc
21:40

22:00 Radaia
21:45

23:30 Teius
21:50

22:00 Suceag
21:50

22:00 Baciu
21:55

22:45 Gilau
22:00
R.A.T.U.C.
22:25 Apahida
22:00

10:30 Mangalia
22:00

23:30 Aiud
22:10

22:45 Floresti
22:15

02:55 Vatra Dornei
22:15

23:30 Unirea
22:30

23:30 Turda
22:45

10:30 Constanta
22:45
R.A.T.U.C.
23:20 Apahida
22:55

10:30 Cernavoda
23:40

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.