Autogara BETA CLUJ - Mersul autobuzelor Cluj Napoca Cluj Romania

Autogara BETA CLUJ

Cluj Napoca, Romania

Adresă: Str. Giordano Bruno NR.1-3
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Plecări
Ora Către
00:30 Kameleon
06:30 Budapesta Aeroport (BUD) 07:00 Budapesta
01:00
06:00 Szolnok 04:30 Puspokladany 07:00 Budapesta 07:30 Budapesta
03:00
09:00 Budapesta Aeroport (BUD) 09:30 Budapesta
06:00
07:08 Turda 08:06 Ocolisel 08:32 Posaga de Jos 09:08 Sartas 09:32 Lupsa 10:18 Gura Rosiei 07:24 Mihai Viteazu 08:14 Vidolm 08:44 Salciua de Jos 09:14 Baia De Aries 09:38 Musca 10:28 Abrud 07:32 Cornesti 08:18 Ocolis 08:48 Salciua de Sus 09:22 Muncel 09:52 Bistra 07:42 Buru 08:26 Lunca Ariesului 09:02 Brazesti 09:26 Valea Lupsei 10:02 Campeni
06:30 Transport Calatori SA Botosani
09:00 Bistrita 15:10 Suceava 00:00 Prundu Bargaului 11:50 Vatra Dornei 07:15 Gherla 13:10 Campulung Moldovenesc 07:30 Dej 16:15 Botosani 14:00 Gura Humorului 00:00 Beclean
06:30 AXI TOURS
08:56 Medias 09:45 Sighisoara 10:30 Rupea 11:51 Brasov 08:15 Tarnaveni
07:00
11:00 Hajduszoboszlo 10:20 Debrecen 10:30 Debrecen
07:00
14:33 Slatina (Olt) 09:04 Alba Iulia 12:27 Calimanesti 08:22 Aiud 12:49 Ramnicu Valcea 10:38 Sibiu 07:41 Turda 13:47 Dragasani 09:22 Sebes
07:15
08:00 Campia Turzii 07:45 Turda 09:30 Targu Mures 08:50 Iernut 08:35 Ludus
07:30 Daiona Trans Service
10:00 Telciu 11:15 Baia Borsa 11:05 Borsa 10:45 Moisei 10:55 Izvoru Dragos 10:30 Sacel 09:45 Salva
07:45 DACOS
09:34 Alba Iulia 12:34 Calimanesti 13:00 Ramnicu Valcea 09:52 Sebes 08:22 Turda 10:56 Sibiu 08:40 Aiud 11:15 Talmaciu
08:00
15:00 Budapesta 14:30 Budapesta Aeroport (BUD)
08:27
10:00 Iernut 10:45 Targu Mures 09:10 Campia Turzii 09:45 Ludus 08:55 Turda
08:30 Kameleon
15:00 Budapesta 14:30 Budapesta Aeroport (BUD)
09:15
09:56 Turda 13:20 Hateg 15:00 Lainici 11:28 Alba Iulia 14:27 Petrosani 10:41 Aiud 12:28 Orastie 15:19 Bumbesti Jiu 12:56 Calan 12:41 Simeria 15:46 Targu Jiu
10:00 DACOS
13:45 Sibiu 11:05 Aiud 19:03 Bucuresti 15:12 Calimanesti 12:09 Alba Iulia 10:41 Turda 16:00 Ramnicu Valcea 14:10 Talmaciu 12:29 Sebes 17:17 Pitesti
10:00
22:30 Aalborg 15:15 Copenhagen 14:15 Tapernoje 17:45 Nyborg 16:15 Ringsted 19:20 Vejle 18:20 Odense 07:30 Berlin 20:00 Horsens 20:45 Arhus 17:15 Slagelse 04:45 Dresda 02:45 Praga
10:00
14:15 Tapernoje 17:30 Helsingborg 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 15:15 Copenhagen 19:00 Ljungby 00:00 Norrkoping 03:00 Praga 16:30 Malmo 20:00 Vaxjo 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 17:00 Landskrona 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 07:30 Berlin
10:00
12:30 Sebes 12:30 Sebes
10:20
11:40 Ciucea 11:00 Dumbrava 11:45 Bucea 12:20 Alesd 12:10 Borod 15:30 Carei 15:10 Curtuiuseni 16:50 Livada 17:45 Timisoara 15:15 Ciumeghiu 16:10 Zimandu Nou 16:45 Arad 14:20 Rosiori 15:15 Piscolt 17:10 Seini 12:20 Alesd 10:50 Capusu Mare 13:00 Oradea 10:50 Capusu Mare 11:45 Bucea 14:20 Rosiori 15:15 Piscolt 17:10 Seini 15:10 Salonta 15:20 Avram Iancu 17:00 Sagu 14:40 Sacuieni 14:25 Diosig 15:45 Moftinu Mic 17:45 Baia Mare 11:20 Huedin 11:10 Izvoru Crisului 11:20 Huedin 11:00 Dumbrava 14:40 Sacuieni 14:25 Diosig 15:45 Moftinu Mic 17:45 Baia Mare 15:40 Chisineu Cris 15:50 Simand 17:10 Vinga 15:00 Valea Lui Mihai 14:50 Targusor 16:40 Botiz 16:30 Satu Mare 13:00 Oradea 12:10 Borod 11:40 Ciucea 11:10 Izvoru Crisului 15:00 Valea Lui Mihai 14:50 Targusor 16:40 Botiz 16:30 Satu Mare 14:55 Inand 15:25 Zerind 17:15 Ortisoara 15:30 Carei 15:10 Curtuiuseni 16:50 Livada
10:30
13:21 Oradea
11:00
16:25 Lacu Rosu 14:45 Deda 12:25 Ludus 18:00 Piatra Neamt 16:00 Gheorgheni 14:30 Reghin 11:45 Turda 17:15 Bicaz 15:35 Sarmas 13:35 Targu Mures 12:00 Campia Turzii 16:50 Bicaz Chei 15:25 Toplita 12:35 Iernut 15:00 Lunca Bradului
11:00
21:06 Bucuresti 13:13 Alba Iulia 17:40 Ramnicu Valcea 17:40 Ramnicu Valcea 17:19 Calimanesti 11:42 Turda 13:33 Sebes Alba 18:59 Pitesti 18:59 Pitesti 17:40 Ramnicu Valcea 14:49 Sibiu 21:06 Bucuresti 21:06 Bucuresti 18:59 Pitesti 12:30 Aiud 17:19 Calimanesti 17:19 Calimanesti
11:00 Cornul Prest
11:40 Turda 13:25 Orastie 14:00 Deva 12:35 Alba Iulia
11:00 Cornul Prest
13:30 Orastie 11:40 Turda 14:00 Deva 12:10 Aiud 14:15 Hunedoara 12:40 Alba Iulia
11:30
12:50 Ludus 13:05 Iernut 13:51 Targu Mures 12:00 Turda 12:15 Campia Turzii
11:30
13:51 Targu Mures
12:00
14:13 Alba Iulia 17:11 Petrosani 17:45 Lainici 15:14 Orastie 18:30 Targu Jiu 13:26 Aiud 15:26 Simeria 20:06 Horezu 15:41 Calan 12:41 Turda 16:05 Hateg 18:03 Bumbesti Jiu
12:00 Kameleon
18:30 Budapesta 18:00 Budapesta Aeroport (BUD)
13:00
16:25 Piatra Fantanele 13:15 Cluj Napoca Aeroport 20:15 Radauti 15:25 Bistrita 19:15 Suceava 18:30 Gura Humorului 17:15 Vatra Dornei 18:05 Campulung Moldovenesc
13:00 DACOS
15:09 Alba Iulia 18:34 Calimanesti 15:29 Sebes 19:00 Ramnicu Valcea 16:45 Sibiu 13:41 Turda 14:15 Aiud 17:10 Talmaciu
14:00
16:00 Alesd 17:15 Baile Felix 17:00 Oradea 15:00 Huedin
14:00 Daiona Trans Service
18:15 Baia Borsa 18:00 Borsa 17:40 Moisei 17:45 Izvoru Dragos 17:20 Sacel 16:25 Salva 16:45 Telciu
14:00
20:08 Targu Jiu 17:17 Calan 16:01 Alba Iulia 18:49 Petrosani 15:19 Aiud 19:41 Bumbesti Jiu
14:00 DACOS
14:41 Turda 20:00 Ramnicu Valcea 18:05 Talmaciu 16:29 Sebes 21:17 Pitesti 17:45 Sibiu 15:05 Aiud 23:03 Bucuresti 19:12 Calimanesti 16:09 Alba Iulia
14:30 Cornul Prest
16:05 Alba Iulia 15:10 Turda 16:55 Orastie 17:30 Deva
14:45
15:15 Turda 17:00 Targu Mures 15:30 Campia Turzii 16:20 Iernut 16:05 Ludus
15:00
17:00 Alba Iulia 19:48 Petrosani 16:18 Aiud 17:48 Orastie 20:40 Bumbesti Jiu 18:16 Calan 18:01 Simeria 21:07 Targu Jiu 15:38 Turda 18:41 Hateg 20:15 Lainici
15:00 Transagria
17:10 Bistrita 18:45 Vatra Dornei 17:40 Prundu Bargaului 19:50 Campulung Moldovenesc 18:30 Poiana Stampei 16:10 Dej 18:40 Dorna Candrenilor
15:00 Transagria
18:30 Poiana Stampei 16:10 Dej 18:40 Dorna Candrenilor 17:10 Bistrita 18:45 Vatra Dornei 17:40 Prundu Bargaului 19:50 Campulung Moldovenesc
15:10
19:00 Baile 1 Mai 18:45 Baile Felix 16:30 Ciucea 18:30 Oradea
15:15
16:45 Aiud 17:28 Alba Iulia 15:57 Turda 17:48 Sebes Alba 19:04 Sibiu
15:23
16:10 Zimbor 17:20 Zalau
15:30 Cornul Prest
17:05 Alba Iulia 18:30 Deva 17:55 Orastie 16:10 Turda
15:30 Cornul Prest
17:10 Alba Iulia 16:10 Turda 18:00 Orastie 18:30 Deva 16:40 Aiud 18:45 Hunedoara
16:00
20:54 Brad
16:00 DACOS
18:09 Alba Iulia 21:34 Calimanesti 22:00 Ramnicu Valcea 18:29 Sebes 16:41 Turda 19:45 Sibiu 17:05 Aiud 20:10 Talmaciu
16:30
22:30 Rovinari 19:40 Calan 18:10 Alba Iulia 22:00 Targu Jiu 17:10 Turda 20:40 Petrosani 19:10 Orastie 20:00 Hateg 17:40 Aiud
17:27
18:10 Campia Turzii 18:45 Ludus 19:45 Targu Mures 17:55 Turda 19:00 Iernut
17:30 DACOS
19:39 Alba Iulia 23:04 Calimanesti 23:30 Ramnicu Valcea 19:59 Sebes 18:11 Turda 21:15 Sibiu 18:35 Aiud 21:40 Talmaciu
17:30
18:20 Huedin 17:50 Capusu Mare 18:40 Ciucea 18:10 Izvoru Crisului 19:30 Alesd 19:10 Borod 20:15 Oradea 18:00 Dumbrava 18:45 Bucea
17:30
20:21 Oradea
18:00 Politrans Com
02:02 Botosani
18:30
20:05 Iernut 19:00 Turda 20:51 Targu Mures 19:15 Campia Turzii 19:50 Ludus
18:30
20:51 Targu Mures
19:00
16:30 Torino 12:15 Brescia 10:00 Vicenza 11:00 Verona 08:00 Padova 13:15 Bergamo 07:10 Trieste 14:00 Milano
19:16
20:25 Zalau 19:55 Zimbor
19:30
22:00 Sebes 00:30 Calimanesti 23:00 Sibiu 04:00 Bucuresti 02:40 Pitesti 21:40 Alba Iulia 01:25 Ramnicu Valcea
20:00 Cornul Prest
21:35 Alba Iulia 23:00 Deva 22:25 Orastie 20:40 Turda
20:00 Olimpia Travel
23:00 Bors
20:00 Olimpia Travel
23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 09:00 Wels 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 10:10 Passau 22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 12:55 Nurnberg
20:00
21:20 Ludus 22:15 Targu Mures 20:45 Campia Turzii 20:30 Turda 21:35 Iernut
22:00
03:00 Szolnok 01:30 Puspokladany 04:00 Budapesta 04:30 Budapesta
Sosiri
De la Ora
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Beclean 17:00 Prundu Bargaului
00:00
Kameleon
08:15 Budapesta
00:01
Olimpia Travel
04:00 Gent
00:25
Kameleon
08:15 Budapesta Aeroport (BUD)
00:45
Olimpia Travel
04:00 Bors
01:00

09:00 Budapesta Aeroport (BUD)
01:30
Olimpia Travel
04:00 Bruxelles
01:30

08:08 Targu Jiu
02:00

08:08 Bumbesti Jiu
02:24

08:30 Rovinari
02:30

08:30 Targu Jiu
03:00
Olimpia Travel
04:00 Liege
03:00

08:08 Petrosani
03:18
Daiona Trans Service
08:00 Baia Borsa
04:00

08:30 Petrosani
04:00
Daiona Trans Service
08:00 Borsa
04:10
Daiona Trans Service
08:00 Izvoru Dragos
04:20
Daiona Trans Service
08:00 Moisei
04:30
DACOS
10:28 Ramnicu Valcea
04:30
Daiona Trans Service
08:00 Sacel
04:45

08:08 Calan
04:48
Olimpia Travel
04:00 Bonn
04:50
DACOS
10:28 Calimanesti
04:54

11:07 Targu Jiu
05:00

08:30 Hateg
05:00

08:30 Calan
05:20

11:07 Bumbesti Jiu
05:26
Daiona Trans Service
08:00 Telciu
05:30
Cornul Prest
08:35 Deva
05:30

11:30 Timisoara 11:30 Timisoara
05:30

11:07 Lainici
05:45

08:30 Orastie
05:45
Daiona Trans Service
08:00 Salva
05:50

09:49 Sibiu
06:00
Cornul Prest
08:35 Orastie
06:00
Cornul Prest
09:35 Hunedoara
06:00

11:30 Ortisoara 11:30 Ortisoara
06:00
Transagria
10:50 Campulung Moldovenesc 10:50 Campulung Moldovenesc
06:00
Olimpia Travel
04:00 Liverpool
06:00

08:27 Zalau
06:00
Transagria
10:50 Campulung Moldovenesc
06:00

08:08 Alba Iulia
06:06

11:30 Vinga 11:30 Vinga
06:10

11:30 Sagu 11:30 Sagu
06:15

11:07 Petrosani
06:18
DACOS
10:28 Talmaciu
06:18
Cornul Prest
09:40 Deva
06:30
Cornul Prest
09:35 Deva
06:30

11:30 Arad 11:30 Arad
06:30

08:27 Zimbor
06:30

11:29 Brad
06:35
Cornul Prest
08:35 Alba Iulia
06:40
DACOS
10:28 Sibiu
06:43

15:10 Radauti
06:45

08:30 Alba Iulia
06:45
Transagria
10:50 Vatra Dornei 10:50 Vatra Dornei
06:45
Transagria
10:50 Vatra Dornei
06:45

08:08 Aiud
06:48

11:30 Simand 11:30 Simand
06:50
Olimpia Travel
04:00 Frankfurt
06:50

14:00 Piatra Neamt
07:00
Cornul Prest
09:40 Orastie
07:00
Cornul Prest
09:35 Orastie
07:00
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Botosani
07:00

14:35 Slatina (Olt)
07:00
DACOS
12:58 Ramnicu Valcea
07:00

11:30 Chisineu Cris 11:30 Chisineu Cris
07:10

08:30 Aiud
07:10
Transagria
10:50 Dorna Candrenilor 10:50 Dorna Candrenilor
07:10
Transagria
10:50 Dorna Candrenilor
07:10

11:00 Baile Felix
07:15

09:49 Sebes Alba
07:16

14:00 Bicaz
07:20

11:30 Zerind 11:30 Zerind
07:20
Transagria
10:50 Poiana Stampei 10:50 Poiana Stampei
07:20
Transagria
10:50 Poiana Stampei
07:20
DACOS
12:58 Calimanesti
07:24

11:07 Hateg
07:25

11:30 Avram Iancu 11:30 Avram Iancu
07:30
Olimpia Travel
04:00 Manchester
07:30

11:30 Ciumeghiu 11:30 Ciumeghiu
07:35

09:49 Alba Iulia
07:36
Cornul Prest
09:40 Alba Iulia
07:40

11:07 Calan
07:45
Cornul Prest
08:35 Turda
07:45
Cornul Prest
09:35 Alba Iulia
07:45

11:30 Salonta 11:30 Salonta
07:45

15:10 Suceava
07:45

14:35 Dragasani
07:45

14:00 Bicaz Chei
07:55

11:30 Inand 11:30 Inand
07:55
DACOS
10:28 Sebes
07:59

11:00 Oradea
08:00

11:07 Simeria
08:00

08:30 Turda
08:00
Transagria
10:50 Prundu Bargaului 10:50 Prundu Bargaului
08:00

10:20 Targu Mures 10:20 Targu Mures
08:00

10:30 Targu Mures
08:00
Transagria
10:50 Prundu Bargaului
08:00

14:00 Lacu Rosu
08:10

11:07 Orastie
08:15
Cornul Prest
09:35 Aiud
08:15
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Suceava
08:15

13:00 Baile 1 Mai
08:15

09:49 Aiud
08:18
DACOS
10:28 Alba Iulia
08:19

15:10 Gura Humorului
08:30

13:00 Baile Felix
08:30
Transagria
10:50 Bistrita 10:50 Bistrita
08:30
DACOS
14:28 Ramnicu Valcea
08:30

11:30 Oradea
08:30

10:20 Iernut 10:20 Iernut
08:30

11:30 Oradea
08:30
Transagria
10:50 Bistrita
08:30

11:00 Alesd
08:40

14:35 Ramnicu Valcea
08:44

14:00 Gheorgheni
08:45
Cornul Prest
09:40 Turda
08:45
DACOS
10:28 Aiud
08:45

10:20 Ludus 10:20 Ludus
08:45
DACOS
12:58 Talmaciu
08:48
Cornul Prest
09:35 Turda
08:50
DACOS
14:28 Calimanesti
08:54
Cornul Prest
12:05 Deva
09:00
DACOS
18:03 Bucuresti
09:00

11:30 Alesd
09:00

10:20 Campia Turzii 10:20 Campia Turzii
09:00
Olimpia Travel
04:00 Stoke on Trent
09:00
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Gura Humorului
09:05

13:00 Oradea
09:05

09:49 Turda
09:06

11:07 Alba Iulia
09:06

14:35 Calimanesti
09:06

12:00 Targu Mures
09:10
DACOS
12:58 Sibiu
09:13

14:00 Sarmas
09:15

15:10 Campulung Moldovenesc
09:15

10:20 Turda 10:20 Turda
09:15

11:30 Borod
09:20

14:00 Toplita
09:25
Cornul Prest
12:05 Orastie
09:30

14:00 Lunca Bradului
09:40

11:00 Huedin
09:40

11:30 Bucea
09:40

12:00 Iernut
09:40
Transagria
10:50 Dej 10:50 Dej
09:45

11:30 Ciucea
09:45
Transagria
10:50 Dej
09:45
DACOS
10:28 Turda
09:47

11:07 Aiud
09:48

14:00 Deda
09:50

11:30 Valea Draganului
09:50

12:00 Ludus
09:55

18:30 Baia Mare 18:30 Baia Mare
10:00
Olimpia Travel
04:00 Nurnberg 04:00 Birmingham
10:00
Cornul Prest
12:05 Alba Iulia
10:10
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Campulung Moldovenesc
10:10

11:30 Huedin
10:10

12:00 Campia Turzii
10:10

14:00 Reghin
10:15
DACOS
14:28 Talmaciu
10:18

18:30 Seini 18:30 Seini
10:20

11:30 Izvoru Crisului
10:20

12:00 Turda
10:20

11:07 Turda
10:28
DACOS
12:58 Sebes
10:29
Optimus Trans
20:00 Budapesta
10:30

15:10 Vatra Dornei
10:30

13:00 Ciucea
10:30

11:30 Dumbrava
10:30

18:30 Livada 18:30 Livada
10:40
DACOS
14:28 Sibiu
10:43

17:16 Targu Jiu
10:45

11:30 Capusu Mare
10:45
DACOS
18:03 Pitesti
10:46
DACOS
12:58 Alba Iulia
10:49

18:30 Botiz 18:30 Botiz
10:50

14:35 Sibiu
10:55
Optimus Trans
20:00 Budapesta
11:00

15:10 Piatra Fantanele
11:00

09:30 Torino
11:00

13:50 Targu Mures
11:00

17:16 Bumbesti Jiu
11:11
Cornul Prest
12:05 Turda
11:15
DACOS
12:58 Aiud
11:15

18:30 Satu Mare 18:30 Satu Mare
11:30

17:16 Lainici
11:30

18:30 Timisoara 18:30 Timisoara
11:30
Olimpia Travel
04:00 Coventry
11:30

13:50 Iernut
11:30

14:00 Targu Mures
11:35

13:50 Ludus
11:45

18:30 Moftinu Mic 18:30 Moftinu Mic
11:50
DACOS
14:28 Sebes
11:59

14:00 Iernut
12:00

20:06 Horezu
12:00
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Vatra Dornei
12:00

18:30 Ortisoara 18:30 Ortisoara
12:00

20:50 Budapesta
12:00
Kameleon
20:15 Budapesta
12:00
DACOS
21:03 Bucuresti
12:00

13:50 Campia Turzii
12:00

17:16 Petrosani
12:03
DACOS
18:03 Ramnicu Valcea
12:03

15:23 Targu Mures
12:05

18:30 Carei 18:30 Carei
12:10

14:00 Ludus
12:10

18:30 Vinga 18:30 Vinga
12:10

13:50 Turda
12:10

14:35 Sebes
12:11

18:30 Piscolt 18:30 Piscolt
12:15

18:30 Sagu 18:30 Sagu
12:15
DACOS
12:58 Turda
12:17
DACOS
14:28 Alba Iulia
12:19

18:30 Curtuiuseni 18:30 Curtuiuseni
12:20

14:35 Alba Iulia
12:29

18:30 Valea Lui Mihai 18:30 Valea Lui Mihai
12:30

18:30 Arad 18:30 Arad
12:30

15:10 Bistrita
12:30
Kameleon
20:15 Budapesta Aeroport (BUD)
12:30

15:23 Iernut
12:35

18:30 Targusor 18:30 Targusor
12:40

14:00 Campia Turzii
12:45
DACOS
14:28 Aiud
12:45
Olimpia Travel
04:00 Northampton
12:45

18:30 Sacuieni 18:30 Sacuieni
12:50

18:30 Simand 18:30 Simand
12:50

15:23 Ludus
12:50
DACOS
18:03 Calimanesti
12:51

14:00 Turda
13:00

21:30 Bucuresti
13:00

09:30 Milano
13:00

20:50 Budapesta Aeroport (BUD)
13:00

18:30 Diosig 18:30 Diosig
13:10

17:16 Hateg
13:10

18:30 Chisineu Cris 18:30 Chisineu Cris
13:10

14:35 Aiud
13:11
Olimpia Travel
04:00 Passau
13:15

18:30 Rosiori 18:30 Rosiori
13:20

18:30 Zerind 18:30 Zerind
13:20

15:23 Campia Turzii
13:20

18:30 Avram Iancu 18:30 Avram Iancu
13:30
Olimpia Travel
04:00 Milton Keynes
13:30

15:23 Turda
13:30

17:16 Calan
13:35

18:30 Ciumeghiu 18:30 Ciumeghiu
13:35

20:06 Targu Jiu
13:36

18:30 Salonta 18:30 Salonta
13:45
DACOS
21:03 Pitesti
13:46
DACOS
14:28 Turda
13:47

17:16 Simeria
13:49

14:35 Turda
13:52

18:30 Inand 18:30 Inand
13:55
DACOS
18:03 Talmaciu
13:57

17:16 Orastie
13:59

23:00 Budapesta
14:00

09:30 Bergamo
14:00

18:28 Abrud
14:00

20:06 Bumbesti Jiu
14:02

18:28 Gura Rosiei
14:10

15:10 Cluj Napoca Aeroport
14:15
DACOS
18:03 Sibiu
14:18

20:06 Lainici
14:21
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Bistrita
14:25

18:28 Campeni
14:26

21:30 Pitesti
14:30
Olimpia Travel
04:00 Luton
14:30
Olimpia Travel
04:00 Wels
14:35

18:28 Bistra
14:36

18:28 Musca
14:50

20:06 Petrosani
14:54

18:28 Lupsa
14:56
Daiona Trans Service
19:00 Baia Borsa
15:00
Cornul Prest
18:35 Hunedoara
15:00

23:00 Budapesta
15:00

09:30 Brescia
15:00
AXI TOURS
19:50 Brasov
15:00

17:30 Targu Mures
15:00

17:30 Targu Mures
15:00

17:27 Zalau
15:00

17:16 Alba Iulia
15:02

18:28 Valea Lupsei
15:02
DACOS
21:03 Ramnicu Valcea
15:03

18:28 Muncel
15:06
Daiona Trans Service
19:00 Borsa
15:10

18:28 Baia De Aries
15:14
Daiona Trans Service
19:00 Izvoru Dragos
15:20

18:28 Sartas
15:20

18:28 Brazesti
15:26

21:30 Ramnicu Valcea
15:30
Daiona Trans Service
19:00 Moisei
15:30
Cornul Prest
18:45 Deva
15:30
Cornul Prest
18:35 Deva
15:30
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Dej
15:30

09:30 Verona
15:30

18:30 Oradea
15:30

17:30 Iernut
15:30

18:30 Oradea
15:30

17:27 Zimbor
15:30
DACOS
18:03 Sebes
15:34

18:28 Salciua de Sus
15:40

18:28 Salciua de Jos
15:44
Daiona Trans Service
19:00 Sacel
15:45
Transport Calatori SA Botosani
17:00 Gherla
15:45

17:30 Ludus
15:45

17:16 Aiud
15:48
DACOS
21:03 Calimanesti
15:51
DACOS
18:03 Alba Iulia
15:54

18:28 Posaga de Jos
15:56

21:30 Calimanesti
16:00

19:49 Sibiu
16:00
Cornul Prest
18:45 Orastie
16:00
Cornul Prest
18:35 Orastie
16:00

23:00 Szolnok
16:00

21:45 Hajduszoboszlo
16:00

18:30 Alesd
16:00

17:30 Campia Turzii
16:00

20:06 Hateg
16:01

18:28 Lunca Ariesului
16:02

18:28 Ocolis
16:10

18:28 Vidolm
16:14

17:30 Turda
16:15

19:16 Targu Mures
16:15

18:30 Borod
16:20
DACOS
18:03 Aiud
16:22

18:28 Ocolisel
16:22

20:06 Calan
16:25
Daiona Trans Service
19:00 Telciu
16:30

01:20 Budapesta
16:30

09:30 Vicenza
16:30

21:45 Debrecen
16:30

17:16 Turda
16:34
Cornul Prest
18:45 Alba Iulia
16:40

20:06 Simeria
16:40

18:30 Bucea
16:40
Cornul Prest
18:35 Alba Iulia
16:45

18:30 Ciucea
16:45
Olimpia Travel
04:00 Londra
16:45

19:16 Iernut
16:45

18:28 Buru
16:46
Daiona Trans Service
19:00 Salva
16:50

20:06 Orastie
16:50

18:30 Valea Draganului
16:50

18:28 Cornesti
16:56
DACOS
21:03 Talmaciu
16:57

23:00 Puspokladany 01:20 Budapesta
17:00
Optimus Trans
02:00 Budapesta
17:00

09:30 Padova
17:00

21:45 Debrecen
17:00
DACOS
22:12 Ramnicu Valcea
17:00
Olimpia Travel
04:00 Viena
17:00

19:16 Ludus
17:00

18:28 Mihai Viteazu
17:04

18:30 Huedin
17:10
Cornul Prest
18:35 Aiud
17:15

19:49 Sebes Alba
17:16
DACOS
21:03 Sibiu
17:18

18:30 Izvoru Crisului
17:20

18:28 Turda
17:20
DACOS
22:12 Calimanesti
17:21
DACOS
18:03 Turda
17:22
Optimus Trans
02:00 Budapesta
17:30
AXI TOURS
19:50 Medias
17:30

18:30 Dumbrava
17:30

19:16 Campia Turzii
17:30

19:49 Alba Iulia
17:36

19:16 Turda
17:40
Cornul Prest
18:45 Turda
17:45
AXI TOURS
19:50 Tarnaveni
17:45

18:30 Capusu Mare
17:45
Cornul Prest
18:35 Turda
17:50

20:06 Alba Iulia
17:53
Olimpia Travel
04:00 Maidstone
18:05

21:30 Sibiu
18:15

19:49 Aiud
18:18

01:20 Szolnok
18:30
DACOS
21:03 Sebes
18:34

20:06 Aiud
18:40
DACOS
22:12 Talmaciu
18:40
AXI TOURS
19:50 Turda
18:45
DACOS
21:03 Alba Iulia
18:54

21:30 Sebes
19:00

09:30 Trieste
19:00
DACOS
22:12 Sibiu
19:00
Olimpia Travel
04:00 Dover
19:05

19:49 Turda
19:06
DACOS
21:03 Aiud
19:22

20:06 Turda
19:25

21:50 Targu Mures
19:30

21:30 Alba Iulia
19:40

01:20 Puspokladany
20:00
Politrans Com
04:02 Botosani
20:00

21:50 Iernut
20:00
DACOS
22:12 Sebes
20:04

21:50 Ludus
20:15
DACOS
21:03 Turda
20:22
DACOS
22:12 Alba Iulia
20:22

21:50 Campia Turzii
20:30

21:50 Turda
20:40
Kameleon
05:15 Budapesta
21:00
DACOS
22:12 Aiud
21:00
Kameleon
05:15 Budapesta Aeroport (BUD)
21:30
DACOS
22:12 Turda
21:34
Olimpia Travel
04:00 Ostende
23:30

09:00 Budapesta
23:50

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.