la Avion - Mersul autobuzelor Campia Turzii Cluj Romania

la Avion

Campia Turzii, Romania

Plecări
Ora Către
19:30
10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 15:30 Strasatti 13:05 Santa Ninfa 09:30 Udine 14:10 Caltabellotta 15:00 Prato 09:35 Taormina 18:00 Orte 11:30 Siracusa 21:30 Casino 13:45 Modica 00:15 Salerno 16:00 Licata 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 17:00 Paceco 15:10 Mazara del Vallo 13:30 Campobello di Mazara 10:30 Pordenone 14:30 Sciacca 15:30 Firenze 10:05 Giarre 20:00 Roma 12:00 Avola 22:10 Nola 14:30 Ragusa 00:45 Battipaglia 16:30 Agrigento 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 11:00 Palermo 13:15 Trapani 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 16:30 Marausa 12:30 Partanna 10:45 Mestre 13:50 Castelvetrano 11:30 Padova 14:50 Menfi 16:30 Arezzo 10:40 Acireale 20:30 Frosinone 12:20 Lido di Mondello 22:30 Napoli 14:55 Vittoria 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 12:00 Partinico 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 16:00 Marsala 12:45 Salemi 07:00 Pince 14:00 Ribera 12:30 Ferrara 09:00 Contessa Entellina 17:45 Orvieto 11:00 Catania 20:40 Ceprano 12:50 Rosolini 23:30 Montoro 15:30 Gela 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra
20:00
13:15 Vicenza 14:15 Modena 15:30 Piacenza 17:15 Novara 18:10 Genova 19:10 Rivoli 19:50 Cuneo 20:30 Alassio 16:05 Bolzano 19:30 Fiano Romano 21:30 Cassino 23:20 Salerno 00:30 Lagonegro 01:30 Diamante 02:30 Marina Schiavonia 04:00 Paola 04:40 Catanzaro 05:20 Gioia Tauro 10:30 Palmanova 11:50 Treviso 14:00 Ferrara 17:30 Arezzo 22:50 Bari 21:30 Orta Nova 23:20 Martina Franca 22:10 Trani 23:45 Manduria 23:00 Matera 22:20 Bisceglie 23:30 Ostuni 13:45 Mantova 23:50 Lecce 15:00 Brescia 16:00 Trento 07:00 Milazzo 17:45 Tortona 09:00 Cefalu 18:30 Asti 11:30 Palermo 19:30 Bra 03:40 Mirto Croscia 20:10 Loano 15:00 Faenza 20:50 Taggia 16:00 Cesenatico 14:00 Ravenna 17:00 Pesaro 15:15 Forli 18:00 Loreto 16:15 Rimini 19:00 Roseto degli Abruzzi 17:15 Fano 20:00 Ortona 18:15 Civitanova Marche 20:40 Termoli 19:15 Montesilvano 21:20 Foggia 20:10 Lanciano 22:00 Barletta 20:50 Lesina 13:30 Verona 14:45 Parma 15:45 Bergamo 17:30 Pavia 18:20 Savona 19:20 Alba 20:00 Pietra Ligure 20:40 Imperia 16:45 Varese 20:00 Roma 22:00 Caserta 23:40 Battipaglia 00:45 Lauria Inferiore 01:45 Castrovillari 02:45 Corigliano Calabro 04:10 Rende 04:50 Pizzo 05:30 Taurianova 11:00 Pordenone 12:30 Mestre 15:00 Bologna 18:00 Montepulciano 21:00 San Severo 23:00 Matera 21:40 Cerignola 23:30 Ostuni 22:30 Molfetta 23:50 Lecce 23:10 Taranto 19:40 Latina 23:35 Brindisi 14:00 Carpi 19:32 Sulmona 15:15 Cremona 17:00 Milano 07:15 Patti 18:00 Alessandria 09:30 Catania 19:00 Torino 12:00 Alcamo 19:40 Pinerolo 14:00 Ravenna 20:20 Albenga 15:15 Forli 23:00 Nice 16:15 Rimini 14:30 Lugo 17:15 Fano 15:30 Cesena 18:15 Civitanova Marche 16:30 Riccione 19:15 Montesilvano 17:30 Senegalia 20:10 Lanciano 18:30 Porto San Giorgio 20:50 Lesina 19:30 Pescara 21:30 Orta Nova 20:20 Vasto 22:10 Trani 13:45 Mantova 15:00 Brescia 16:00 Trento 17:45 Tortona 18:30 Asti 19:30 Bra 20:10 Loano 20:50 Taggia 20:30 Colleferro 22:30 Napoli 00:00 Potenza 01:00 Praia a Mare 02:00 Cassano al Ionio 03:00 Tarsia 04:20 Cosenza 05:00 Vibo Valentia 05:40 Villa San Giovanni 09:00 Trieste 11:30 Conegliano 13:00 Padova 16:00 Prato 18:30 Orvieto 22:30 Molfetta 21:10 Lucera 23:10 Taranto 21:50 Canosa di Puglia 23:35 Brindisi 22:40 Bitonto 19:32 Sulmona 23:15 Alberobello 13:15 Vicenza 23:40 Mesagne 14:15 Modena 19:35 Avezzano 15:30 Piacenza 17:15 Novara 07:30 Taormina 18:10 Genova 10:00 Enna 19:10 Rivoli 12:30 Trapani 19:50 Cuneo 14:30 Lugo 20:30 Alassio 15:30 Cesena 16:05 Bolzano 16:30 Riccione 14:45 Imola 17:30 Senegalia 15:45 Cervia 18:30 Porto San Giorgio 16:45 Cattolica 19:30 Pescara 17:45 Ancona 20:20 Vasto 18:45 San Benedetto del Tronto 21:00 San Severo 19:45 Chieti 21:40 Cerignola 20:30 San Salvo 19:40 Latina 14:00 Carpi 15:15 Cremona 17:00 Milano 18:00 Alessandria 19:00 Torino 19:40 Pinerolo 20:20 Albenga 23:00 Nice 19:00 Orte 21:00 Frosinone 23:00 Avellino 00:15 Sala Consilina 01:15 Scalea 02:15 Sibari 03:20 Rossano 04:30 Lamezia Terme 05:10 Rosarno 10:00 Monfalcone 11:45 San Dona di Piave 13:30 Rovigo 17:00 Firenze 22:40 Bitonto 21:20 Foggia 23:15 Alberobello 22:00 Barletta 23:40 Mesagne 22:50 Bari 19:35 Avezzano 23:20 Martina Franca 13:30 Verona 23:45 Manduria 14:45 Parma 22:20 Bisceglie 15:45 Bergamo 06:50 Messina 17:30 Pavia 08:30 Giarre 18:20 Savona 11:00 Caltanissetta 19:20 Alba 12:00 Castelfranco Veneto 20:00 Pietra Ligure 14:45 Imola 20:40 Imperia 15:45 Cervia 16:45 Varese 16:45 Cattolica 15:00 Faenza 17:45 Ancona 16:00 Cesenatico 18:45 San Benedetto del Tronto 17:00 Pesaro 19:45 Chieti 18:00 Loreto 20:30 San Salvo 19:00 Roseto degli Abruzzi 21:10 Lucera 20:00 Ortona 21:50 Canosa di Puglia 20:40 Termoli
Sosiri
De la Ora

04:40 Napoli 04:40 Napoli 04:40 San Michele di Serino
00:00

04:40 Atripalda 04:40 Mercato San Severino 04:40 Mercato San Severino
00:10

04:40 Acerno
00:15

04:40 Montecorvino Rovella 04:40 Nola 04:40 Nola
00:20

04:40 Contursi
00:25

04:40 Controne
00:30

04:40 Campania
00:40

04:40 Agropoli
00:50

04:40 Capaccio
00:55

04:40 Casino 04:40 Casino 04:40 Bellizzi Irpino
01:00

04:40 Pontecagnano
01:05

04:40 Ceprano 04:40 Ceprano
01:15

04:40 Frosinone 04:40 Frosinone
01:30

04:40 Torino
01:45

04:40 Moncalieri
01:55

04:40 Alba
02:05

04:40 Casale Monferrato
02:15

04:40 San Germano Vercellese
02:25

04:40 Roma 04:40 Roma
02:30

04:40 Moncalvo
02:35

04:40 Asti
02:45

04:40 Alessandria
02:55

04:40 Voghera
03:05

04:40 Orte 04:40 Pavia 04:40 Orte
03:15

04:40 Stradella
03:25

04:40 Castel San Giovanni
03:35

04:40 Piacenza 04:40 Orvieto 04:40 Orvieto
03:45

04:40 Caorso
03:55

04:40 Cremona
04:05

04:40 Minerbe
04:15

04:40 Ghedi
04:25

04:40 Chivasso
04:35

04:40 Arezzo 04:40 Paceco 04:40 Arezzo
04:40

04:40 Santhia 04:40 Marausa
04:45

04:40 Spasu
04:55

04:40 Marsala
05:00

12:00 Aberdeen
05:00

04:40 Biandrate
05:05

04:40 Novara
05:15

04:40 Arluno
05:25

04:40 Firenze 04:40 Firenze
05:30

12:00 Dundee
05:30

04:40 Strasatti 04:40 Pero
05:35

04:40 Mazara del Vallo
05:40

04:40 Prato 04:40 Prato 04:40 Milano
05:45

04:40 Monza
05:55

04:40 Trapani 04:40 Trapani 04:40 Menfi
06:00

12:00 Perth
06:00

04:40 Trezzo sull'Adda
06:05

04:40 Dalmine 04:40 Sciacca
06:15

04:40 Bergamo
06:25

12:00 Stirling
06:30

04:40 Rovato
06:35

04:40 Caltabellotta 04:40 Bologna 04:40 Bologna 04:40 Ospitaletto
06:45

04:40 Brescia
06:55

04:40 Ribera 04:40 Alcamo 04:40 Alcamo
07:00

12:00 Paisley
07:00

04:40 Villa Nuova
07:05

04:40 Peschiera
07:15

12:00 Glasgow
07:15

04:40 Sommacampagna
07:25

04:40 Castellammare del Golfo 04:40 Castellammare del Golfo 04:40 Castelvetrano
07:30

12:00 Livingston
07:30

04:40 Verona
07:35

04:40 Ferrara 04:40 Ferrara
07:40

12:00 Edinburgh
07:45

04:40 Campobello di Mazara 04:40 San Bonifacio
07:50

04:40 Partinico 04:40 Santa Ninfa 04:40 Partinico
08:00

12:00 Trapani
08:00

12:00 Alcamo
08:10

04:40 Salemi
08:15

04:40 Partanna
08:20

12:00 Palermo
08:20

04:40 Vicenza
08:25

04:40 Agrigento
08:30

12:00 Lecce 12:00 Caltanissetta 12:00 Lecce
08:30

04:40 Grisignano di Zocco
08:35

04:40 Padova 04:40 Padova
08:40

12:00 Enna
08:40

12:00 Catania
08:50

04:40 Mestre 04:40 Mestre 04:40 Venetia 04:40 Venetia
09:00

12:00 Manduria 12:00 Manduria 12:00 Cefalu
09:00

04:40 Licata 04:40 Mestre 04:40 Mestre
09:05

12:00 Mesagne 12:00 Giarre 12:00 Mesagne
09:10

04:40 Pordenone 04:40 Pordenone
09:20

12:00 Brindisi 12:00 Taormina 12:00 Brindisi
09:20

04:40 Latisana 04:40 Latisana
09:30

12:00 Ostuni 12:00 Ostuni 12:00 Patti
09:30

04:40 Gela
09:40

12:00 Martina Franca 12:00 Martina Franca 12:00 Milazzo
09:40

04:40 Trieste 04:40 Trieste
09:50

12:00 Alberobello 12:00 Messina 12:00 Alberobello
09:50

04:40 Palermo 04:40 Palermo
10:00

12:00 Taranto 12:00 Villa San Giovanni 12:00 Taranto
10:00

04:40 Vittoria
10:10

12:00 Taurianova
10:10

04:40 Gonars 04:40 Gonars
10:15

12:00 Matera 12:00 Matera
10:15

12:00 Gioia Tauro
10:20

04:40 Ragusa
10:25

04:40 Verona 04:40 Portogruaro 04:40 Verona 04:40 Portogruaro 04:40 Udine 04:40 Udine
10:30

12:00 Bari 12:00 Rosarno 12:00 Bari
10:30

04:40 Modica
10:40

12:00 Vibo Valentia
10:40

12:00 Bitonto 12:00 Bitonto
10:45

12:00 Pizzo
10:50

04:40 Rosolini 04:40 Cefalu 04:40 Cefalu
11:00

12:00 Molfetta 12:00 Molfetta 12:00 Catanzaro
11:00

04:40 Tusa 04:40 Tusa
11:15

12:00 Bisceglie 12:00 Lamezia Terme 12:00 Bisceglie
11:15

04:40 Plezzo di Tarvisio 04:40 Plezzo di Tarvisio
11:30

12:00 Trani 12:00 Cosenza 12:00 Trani
11:30

04:40 Avola
11:45

12:00 Barletta 12:00 Barletta 12:00 Rende
11:45

04:40 Santo Stefano di Camastra 04:40 Santo Stefano di Camastra
12:00

12:00 Canosa di Puglia 12:00 Canosa di Puglia 12:00 Paola
12:00

12:00 Cerignola 12:00 Mirto Croscia 12:00 Cerignola
12:15

04:40 Sant'Agata di Militello 04:40 Sant'Agata di Militello 04:40 Siracusa 04:40 Villach 04:40 Villach
12:30

12:00 Orta Nova 12:00 Rossano 12:00 Orta Nova
12:30

04:40 Rocca di Capri Leone 04:40 Rocca di Capri Leone
12:40

12:00 Tarsia 12:00 Foggia 12:00 Foggia
12:45

04:40 Brolo 04:40 Brolo
12:50

04:40 Falcone 04:40 Falcone
13:00

12:00 Lucera 12:00 Lucera 12:00 Corigliano Calabro
13:00

04:40 Patti 04:40 Patti
13:15

12:00 San Severo 12:00 Marina Schiavonia 12:00 San Severo
13:15

04:40 Catania
13:20

04:40 Barcellona-Pozzo di Gotto 04:40 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

12:00 Lesina 12:00 Sibari 12:00 Lesina
13:30

12:00 Cassano al Ionio
13:45

12:00 Termoli 12:00 Termoli
13:50

04:40 Milazzo 04:40 Milazzo
14:00

12:00 San Salvo 12:00 San Salvo 12:00 Castrovillari
14:00

04:40 Acireale
14:10

12:00 Vasto 12:00 Diamante 12:00 Vasto
14:15

12:00 Lanciano 12:00 Scalea 12:00 Lanciano
14:30

12:00 Praia a Mare 12:00 Ortona 12:00 Ortona
14:45

04:40 Messina 04:40 Messina 04:40 Giarre
15:00

12:00 Chieti 12:00 Chieti 12:00 Lauria Inferiore
15:00

12:00 Pescara 12:00 Lagonegro 12:00 Pescara
15:15

04:40 Taormina
15:30

12:00 Montesilvano 12:00 Sala Consilina 12:00 Montesilvano
15:30

12:00 Potenza 12:00 Roseto degli Abruzzi 12:00 Roseto degli Abruzzi
15:45

04:40 Pince 04:40 Pince 04:40 Reggio di Calabria 04:40 Reggio di Calabria
16:00

12:00 San Benedetto del Tronto 12:00 San Benedetto del Tronto 12:00 Battipaglia
16:00

04:40 Villa San Giovanni 04:40 Villa San Giovanni
16:05

12:00 Porto San Giorgio 12:00 Salerno 12:00 Porto San Giorgio
16:15

12:00 Civitanova Marche 12:00 Civitanova Marche
16:30

04:40 Rosarno 04:40 Rosarno
16:45

12:00 Loreto 12:00 Avellino 12:00 Loreto
16:45

12:00 Ancona 12:00 Napoli 12:00 Ancona
17:00

12:00 Senegalia 12:00 Senegalia 12:00 Caserta
17:15

12:00 Fano 12:00 Fano 12:00 Cassino
17:30

04:40 Lamezia Terme 04:40 Lamezia Terme
17:45

12:00 Pesaro 12:00 Pesaro 12:00 Frosinone
17:45

04:40 Falerna 04:40 Falerna
17:55

12:00 Cattolica 12:00 Colleferro 12:00 Cattolica
18:00

12:00 Riccione 12:00 Riccione 12:00 Roma
18:15

12:00 Rimini 12:00 Rimini 12:00 Fiano Romano
18:30

04:40 Cosenza 04:40 Cosenza
18:40

12:00 Cesenatico 12:00 Cesenatico 12:00 Orte
18:45

12:00 Cervia 12:00 Orvieto 12:00 Cervia
19:00

12:00 Cesena 12:00 Cesena 12:00 Montepulciano
19:15

12:00 Forli 12:00 Forli 12:00 Arezzo
19:30

12:00 Faenza 12:00 Faenza 12:00 Firenze
19:45

04:40 Lauria Inferiore 04:40 Lauria Inferiore
20:00

12:00 Imola 12:00 Prato 12:00 Imola
20:00

12:00 Lugo 12:00 Lugo 12:00 Bologna
20:15

04:40 Lagonegro 04:40 Lagonegro
20:20

12:00 Ravenna 12:00 Ravenna 12:00 Ferrara
20:30

04:40 Sala Consilina 04:40 Sala Consilina
20:45

12:00 Rovigo
20:45

04:40 Polla 04:40 Polla
21:00

12:00 Padova
21:00

04:40 Contursi 04:40 Contursi
21:10

12:00 Mestre
21:15

04:40 Campania 04:40 Campania
21:20

04:40 Eboli 04:40 Eboli
21:30

12:00 Castelfranco Veneto
21:30

12:00 Treviso
21:45

04:40 Battipaglia 04:40 Battipaglia
22:00

12:00 San Dona di Piave
22:00

12:00 Conegliano
22:10

04:40 Pontecagnano 04:40 Battipaglia 04:40 Pontecagnano
22:15

04:40 Salerno 04:40 Salerno
22:30

12:00 Pordenone
22:30

04:40 Avellino
22:33

04:40 Mercogliano
22:35

04:40 Baiano
22:45

04:40 Monteforte Irpino
22:50

04:40 Nola
22:55

04:40 Montoro 04:40 Montoro 04:40 Marigliano
23:00

12:00 Palmanova
23:00

04:40 Torre del Greco
23:05

04:40 Scafati
23:10

04:40 Nocera Superiore
23:15

04:40 Baronissi
23:20

12:00 Monfalcone
23:20

04:40 Fisciano
23:25

04:40 Mercato San Severino
23:30

04:40 Solofra
23:35

04:40 Montoro
23:45

04:40 Sala
23:50

12:00 Trieste
23:50

04:40 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.