Autogara Sud - Mersul autobuzelor Buzau Buzau Romania

Autogara Sud

Buzau, Romania

Adresă: Aleea Saturn Nr. 35
Tel: (0238) 720.546

Plecări
Ora Către
05:30 Activ Transport Persoane SRL
05:50 Lipia
05:45 Trans Expres SRL
06:20 Gheraseni
06:00 Rizea R.G. SNC
06:55 Lunca
06:15 Transrodica SRL
06:53 Sarata Monteoru
06:15 Trans Expres SRL
06:55 Balaia
06:15 Cata SRL
06:50 Clondiru
06:30 Radnico Trans SRL
07:30 Vispesti
06:30 Rizea R.G. SNC
07:25 Lunca
06:30 Trans Oana
07:45 Padina
06:30 Activ Transport Persoane SRL
06:50 Lipia
06:40 Transrodica SRL
08:10 Cotorca
06:45 Eprubeta SRL
07:25 Satuc 08:15 Cislau 10:00 Crasna 11:00 Brasov 07:30 Magura 08:30 Patirlagele 10:05 Zabratau 07:15 Vernesti 07:45 Ciuta 08:50 Nehoiu 10:15 Intorsura Buzaului 07:20 Candesti 08:00 Viperesti 09:05 Siriu 10:45 Teliu
06:45 Trans Bogdan Cristina SRL
07:55 Naeni
06:45 Transrodica SRL
08:05 Glodeanu Sarat
06:45 Savtrans SRL
08:02 Mitropolia
07:00 Trans Expres SRL
08:00 Margineanu
07:00 Transrodica SRL
08:20 Rusetu
07:00 Auto Valmi
08:25 Sergent Ionel Stefan
07:00 Trans Expres SRL
07:40 Vintileanca
07:15 Danid Aptrans SRL
07:50 Pietroasele
07:15 Transrodica SRL
08:20 Florica
07:30 Eprubeta SRL
09:30 Bucuresti
07:30 Transrodica SRL
08:08 Sarata Monteoru
07:30 Rizea R.G. SNC
08:25 Lunca
07:30 Trans Expres SRL
08:15 Sahateni
07:45 Transrodica SRL
08:20 Nenciulesti
07:45 Trans Expres SRL
08:25 Balaia
07:45 Cata SRL
08:20 Clondiru
07:50 Transrodica SRL
08:55 Florica
08:00 Trans Expres SRL
09:00 Margineanu
08:00 Transrodica SRL
09:20 Rusetu
08:00 Trans Oana
09:15 Padina
08:00 Activ Transport Persoane SRL
08:20 Lipia
08:35 Trans Expres SRL
09:10 Gheraseni
08:40 Radnico Trans SRL
09:40 Vispesti
09:00 Silomaf M. SRL
11:18 Tandarei
09:15 Transrodica SRL
09:50 Nenciulesti
09:30 Rizea R.G. SNC
10:25 Lunca
10:00 Silomaf M. SRL
11:45 Slobozia
10:00 Transrodica SRL
10:38 Sarata Monteoru
10:00 Danid Aptrans SRL
10:35 Pietroasele
10:00 Transrodica SRL
11:30 Cotorca
10:00 Trans Expres SRL
10:40 Balaia
10:00 Activ Transport Persoane SRL
10:20 Lipia
10:30 Rotrans Dani SRL
11:15 Movila Banului
10:30 Transrodica SRL
11:50 Rusetu
10:45 Trans Expres SRL
11:20 Gheraseni
11:00 Trans Bogdan Cristina SRL
12:10 Naeni
11:00 Trans Expres SRL
12:00 Margineanu
11:00 Trans Oana
12:15 Padina
11:15 Cata SRL
11:50 Clondiru
11:30 Transrodica SRL
12:05 Nenciulesti
11:30 Transrodica SRL
12:50 Glodeanu Sarat
11:30 Rizea R.G. SNC
12:25 Lunca
11:30 Trans Expres SRL
12:10 Balaia
11:30 Dana Trans SRL
13:10 Rusetu
11:30 Trans Expres SRL
12:15 Sahateni
11:30 Activ Transport Persoane SRL
11:50 Lipia
11:45 Danid Aptrans SRL
12:20 Pietroasele
12:00 Radnico Trans SRL
13:00 Vispesti
12:00 Savtrans SRL
13:17 Mitropolia
12:15 Transrodica SRL
13:20 Florica
12:15 Transrodica SRL
13:35 Rusetu
12:20 Trans Oana
13:35 Padina
12:30 Eprubeta SRL
14:30 Bucuresti
12:30 Silomaf M. SRL
14:15 Slobozia
12:30 Transrodica SRL
13:08 Sarata Monteoru
12:30 Rizea R.G. SNC
13:25 Lunca
12:45 Cata SRL
13:20 Clondiru
13:00 Trans Expres SRL
13:40 Balaia
13:00 Activ Transport Persoane SRL
13:20 Lipia
13:15 Trans Expres SRL
13:55 Vintileanca
13:30 Transrodica SRL
15:00 Cotorca
13:30 Rizea R.G. SNC
14:25 Lunca
13:30 Dana Trans SRL
15:10 Rusetu
13:45 Trans Expres SRL
14:20 Gheraseni
14:00 Transrodica SRL
14:38 Sarata Monteoru
14:00 Danid Aptrans SRL
14:35 Pietroasele
14:00 Rotrans Dani SRL
14:45 Movila Banului
14:00 Trans Oana
15:15 Padina
14:00 Trans Expres SRL
14:45 Sahateni
14:15 Transrodica SRL
14:50 Nenciulesti
14:15 Transrodica SRL
15:20 Florica
14:15 Cata SRL
14:50 Clondiru
14:30 Radnico Trans SRL
15:30 Vispesti
14:30 Trans Expres SRL
15:10 Balaia
14:30 Transrodica SRL
15:50 Rusetu
14:30 Activ Transport Persoane SRL
14:50 Lipia
14:45 Trans Expres SRL
15:45 Margineanu
15:00 Silomaf M. SRL
16:45 Slobozia
15:00 Rizea R.G. SNC
15:55 Lunca
15:20 Trans Expres SRL
15:55 Gheraseni
15:30 Transrodica SRL
16:50 Glodeanu Sarat
15:30 Rizea R.G. SNC
16:25 Lunca
15:45 Transrodica SRL
16:23 Sarata Monteoru
15:45 Transrodica SRL
16:50 Florica
15:45 Trans Expres SRL
16:30 Sahateni
15:45 Cata SRL
16:20 Clondiru
16:00 Trans Bogdan Cristina SRL
17:10 Naeni
16:00 Trans Expres SRL
16:40 Balaia
16:00 Transrodica SRL
17:20 Rusetu
16:00 Auto Valmi
17:25 Sergent Ionel Stefan
16:00 Trans Oana
17:15 Padina
16:00 Activ Transport Persoane SRL
16:20 Lipia
16:15 Transrodica SRL
16:50 Nenciulesti
16:20 Danid Aptrans SRL
16:55 Pietroasele
16:30 Transrodica SRL
17:08 Sarata Monteoru
16:30 Transrodica SRL
17:50 Glodeanu Sarat
16:30 Trans Expres SRL
17:30 Margineanu
16:30 Rizea R.G. SNC
18:05 Arcanu 18:05 Arcanu
16:30 Rizea R.G. SNC
17:25 Lunca
16:45 Transrodica SRL
18:15 Cotorca
16:55 Radnico Trans SRL
17:55 Vispesti
17:00 Silomaf M. SRL
19:18 Tandarei
17:00 Transrodica SRL
18:20 Rusetu
17:15 Transrodica SRL
18:20 Florica
17:15 Trans Expres SRL
17:50 Gheraseni
17:15 Cata SRL
17:50 Clondiru
17:30 Savtrans SRL
18:40 Mitropolia
17:30 Rizea R.G. SNC
18:25 Lunca
17:30 Trans Expres SRL
18:10 Vintileanca
17:30 Activ Transport Persoane SRL
17:50 Lipia
17:45 Transrodica SRL
18:20 Nenciulesti
17:45 Danid Aptrans SRL
18:20 Pietroasele
17:45 Dana Trans SRL
19:25 Rusetu
18:00 Rizea R.G. SNC
18:55 Lunca
18:00 Trans Expres SRL
18:40 Balaia
18:15 Transrodica SRL
18:53 Sarata Monteoru
18:15 Trans Expres SRL
19:15 Margineanu
18:15 Trans Oana
19:30 Padina
18:30 Transrodica SRL
19:35 Florica
18:30 Transrodica SRL
19:50 Rusetu
18:30 Trans Expres SRL
19:15 Sahateni
18:30 Activ Transport Persoane SRL
18:50 Lipia
18:40 Trans Expres SRL
19:15 Gheraseni
18:45 Transrodica SRL
20:05 Glodeanu Sarat
18:45 Cata SRL
19:20 Clondiru
19:00 Silomaf M. SRL
20:45 Slobozia
19:00 Rizea R.G. SNC
19:55 Lunca
19:30 Transrodica SRL
20:05 Nenciulesti
19:30 Danid Aptrans SRL
20:05 Pietroasele
19:30 Trans Expres SRL
20:30 Margineanu
19:30 Trans Expres SRL
20:10 Balaia
19:30 Trans Oana
20:45 Padina
19:30 Activ Transport Persoane SRL
19:50 Lipia
19:45 Radnico Trans SRL
20:45 Vispesti
19:45 Transrodica SRL
21:05 Rusetu
19:55 Transrodica SRL
21:25 Cotorca
20:00 Transrodica SRL
20:38 Sarata Monteoru
20:00 Trans Expres SRL
20:35 Gheraseni
20:00 Rizea R.G. SNC
20:55 Lunca
20:00 Activ Transport Persoane SRL
20:20 Lipia
20:15 Cata SRL
20:50 Clondiru
20:30 Transrodica SRL
21:35 Florica
23:15 Trans Expres SRL
00:15 Margineanu
23:20 Transrodica SRL
00:25 Florica
23:30 Transrodica SRL
00:08 Sarata Monteoru
23:30 Transrodica SRL
00:05 Nenciulesti
23:30 Radnico Trans SRL
00:30 Vispesti
23:30 Trans Expres SRL
00:10 Balaia
23:30 Transrodica SRL
00:50 Rusetu
23:30 Activ Transport Persoane SRL
23:50 Lipia
23:40 Danid Aptrans SRL
00:15 Pietroasele
23:40 Cata SRL
00:15 Clondiru
23:45 Rizea R.G. SNC
00:40 Lunca
Sosiri
De la Ora
Activ Transport Persoane SRL
00:20 Lipia
00:00
Transrodica SRL
06:30 Cotorca
05:00
Trans Expres SRL
06:00 Margineanu
05:00
Trans Expres SRL
05:35 Gheraseni
05:00
Savtrans SRL
06:10 Mitropolia
05:00
Rizea R.G. SNC
05:55 Lunca
05:00
Transrodica SRL
06:20 Rusetu
05:00
Trans Oana
06:15 Padina
05:00
Transrodica SRL
05:53 Sarata Monteoru
05:15
Transrodica SRL
06:35 Glodeanu Sarat
05:15
Transrodica SRL
06:20 Florica
05:15
Radnico Trans SRL
06:25 Vispesti
05:25
Rizea R.G. SNC
07:05 Arcanu
05:30
Rizea R.G. SNC
06:25 Lunca
05:30
Trans Expres SRL
06:10 Balaia
05:30
Dana Trans SRL
07:10 Rusetu
05:30
Cata SRL
06:05 Clondiru
05:30
Danid Aptrans SRL
06:20 Pietroasele
05:45
Silomaf M. SRL
08:18 Tandarei
06:00
Transrodica SRL
06:35 Nenciulesti
06:00
Transrodica SRL
07:20 Glodeanu Sarat
06:00
Transrodica SRL
07:20 Rusetu
06:00
Trans Expres SRL
06:40 Vintileanca
06:00
Activ Transport Persoane SRL
06:20 Lipia
06:00
Transrodica SRL
06:53 Sarata Monteoru
06:15
Trans Expres SRL
07:15 Margineanu
06:15
Trans Expres SRL
07:00 Gheraseni
06:25
Transrodica SRL
07:35 Florica
06:30
Rizea R.G. SNC
07:25 Lunca
06:30
Trans Oana
07:45 Padina
06:30
Trans Expres SRL
07:15 Sahateni
06:30
Dana Trans SRL
08:25 Rusetu
06:45
Rizea R.G. SNC
07:55 Lunca
07:00
Trans Expres SRL
07:40 Balaia
07:00
Transrodica SRL
08:20 Rusetu
07:00
Cata SRL
07:35 Clondiru
07:00
Activ Transport Persoane SRL
07:20 Lipia
07:00
Trans Expres SRL
08:15 Margineanu
07:15
Transrodica SRL
08:08 Sarata Monteoru
07:30
Rizea R.G. SNC
08:25 Lunca
07:30
Radnico Trans SRL
08:35 Vispesti
07:35
Trans Oana
09:05 Padina
07:50
Trans Expres SRL
08:30 Vintileanca
07:50
Silomaf M. SRL
09:45 Slobozia
08:00
Danid Aptrans SRL
08:40 Pietroasele
08:05
Trans Bogdan Cristina SRL
09:25 Naeni
08:15
Trans Expres SRL
09:15 Margineanu
08:15
Transrodica SRL
09:50 Cotorca
08:20
Transrodica SRL
09:05 Nenciulesti
08:30
Transrodica SRL
09:35 Florica
08:30
Rizea R.G. SNC
09:25 Lunca
08:30
Trans Expres SRL
09:10 Balaia
08:30
Transrodica SRL
09:50 Rusetu
08:30
Auto Valmi
09:55 Sergent Ionel Stefan
08:30
Trans Expres SRL
09:15 Sahateni
08:30
Cata SRL
09:05 Clondiru
08:30
Activ Transport Persoane SRL
08:50 Lipia
08:30
Savtrans SRL
10:02 Mitropolia
08:45
Transrodica SRL
10:20 Glodeanu Sarat
09:00
Transrodica SRL
10:05 Florica
09:00
Trans Expres SRL
09:50 Gheraseni
09:15
Transrodica SRL
10:08 Sarata Monteoru
09:30
Silomaf M. SRL
11:45 Slobozia
10:00
Trans Expres SRL
11:00 Margineanu
10:00
Transrodica SRL
11:20 Rusetu
10:00
Transrodica SRL
10:45 Nenciulesti
10:10
Trans Oana
11:30 Padina
10:15
Radnico Trans SRL
11:30 Vispesti
10:30
Rizea R.G. SNC
11:25 Lunca
10:30
Activ Transport Persoane SRL
10:50 Lipia
10:30
Trans Expres SRL
11:25 Balaia
10:45
Danid Aptrans SRL
11:35 Pietroasele
11:00
Trans Expres SRL
12:05 Gheraseni
11:30
Transrodica SRL
12:23 Sarata Monteoru
11:45
Transrodica SRL
13:20 Cotorca
11:50
Rotrans Dani SRL
12:45 Movila Banului
12:00
Cata SRL
12:35 Clondiru
12:00
Activ Transport Persoane SRL
12:20 Lipia
12:00
Trans Expres SRL
12:55 Balaia
12:15
Trans Bogdan Cristina SRL
13:30 Naeni
12:20
Silomaf M. SRL
14:15 Slobozia
12:30
Rizea R.G. SNC
13:25 Lunca
12:30
Transrodica SRL
13:50 Rusetu
12:30
Trans Oana
13:45 Padina
12:30
Trans Expres SRL
13:15 Sahateni
12:30
Danid Aptrans SRL
13:35 Pietroasele
13:00
Transrodica SRL
14:20 Glodeanu Sarat
13:00
Trans Expres SRL
14:00 Margineanu
13:00
Radnico Trans SRL
14:15 Vispesti
13:15
Transrodica SRL
13:58 Sarata Monteoru
13:20
Transrodica SRL
13:55 Nenciulesti
13:20
Transrodica SRL
14:35 Florica
13:30
Cata SRL
14:05 Clondiru
13:30
Trans Expres SRL
14:25 Balaia
13:45
Activ Transport Persoane SRL
14:05 Lipia
13:45
Silomaf M. SRL
16:18 Tandarei
14:00
Savtrans SRL
15:17 Mitropolia
14:00
Rizea R.G. SNC
14:55 Lunca
14:00
Transrodica SRL
15:20 Rusetu
14:00
Trans Expres SRL
14:40 Vintileanca
14:00
Rizea R.G. SNC
15:50 Arcanu
14:15
Trans Expres SRL
15:00 Gheraseni
14:25
Eprubeta SRL
18:45 Brasov
14:30
Trans Oana
15:50 Padina
14:35
Danid Aptrans SRL
15:25 Pietroasele
14:50
Trans Expres SRL
15:35 Sahateni
14:50
Eprubeta SRL
18:45 Teliu
15:00
Transrodica SRL
15:35 Nenciulesti
15:00
Rizea R.G. SNC
15:55 Lunca
15:00
Cata SRL
15:35 Clondiru
15:00
Activ Transport Persoane SRL
15:20 Lipia
15:00
Transrodica SRL
16:35 Cotorca
15:05
Eprubeta SRL
17:00 Bucuresti
15:15
Trans Expres SRL
15:55 Balaia
15:15
Eprubeta SRL
18:45 Intorsura Buzaului
15:20
Eprubeta SRL
18:45 Zabratau
15:30
Transrodica SRL
16:35 Florica
15:30
Rotrans Dani SRL
16:15 Movila Banului
15:30
Trans Oana
16:45 Padina
15:30
Eprubeta SRL
18:45 Crasna
15:40
Transrodica SRL
16:23 Sarata Monteoru
15:45
Radnico Trans SRL
16:50 Vispesti
15:50
Silomaf M. SRL
17:45 Slobozia
16:00
Trans Expres SRL
16:35 Gheraseni
16:00
Rizea R.G. SNC
16:55 Lunca
16:00
Transrodica SRL
17:20 Rusetu
16:00
Dana Trans SRL
17:40 Rusetu
16:00
Eprubeta SRL
18:00 Bucuresti
16:15
Eprubeta SRL
18:45 Siriu
16:20
Trans Expres SRL
17:30 Margineanu
16:30
Rizea R.G. SNC
17:25 Lunca
16:30
Cata SRL
17:05 Clondiru
16:30
Activ Transport Persoane SRL
16:50 Lipia
16:30
Trans Expres SRL
17:30 Sahateni
16:45
Eprubeta SRL
18:45 Nehoiu
16:50
Transrodica SRL
17:38 Sarata Monteoru
17:00
Transrodica SRL
17:35 Nenciulesti
17:00
Danid Aptrans SRL
17:35 Pietroasele
17:00
Transrodica SRL
18:20 Glodeanu Sarat
17:00
Transrodica SRL
18:05 Florica
17:00
Trans Expres SRL
17:40 Balaia
17:00
Eprubeta SRL
18:45 Patirlagele
17:15
Eprubeta SRL
18:45 Cislau
17:30
Trans Bogdan Cristina SRL
18:40 Naeni
17:30
Rizea R.G. SNC
18:25 Lunca
17:30
Transrodica SRL
18:50 Rusetu
17:30
Auto Valmi
18:55 Sergent Ionel Stefan
17:30
Trans Oana
18:45 Padina
17:30
Eprubeta SRL
18:45 Viperesti
17:40
Eprubeta SRL
18:45 Ciuta
17:50
Eprubeta SRL
18:45 Magura
18:00
Radnico Trans SRL
19:00 Vispesti
18:00
Trans Expres SRL
18:35 Gheraseni
18:00
Cata SRL
18:35 Clondiru
18:00
Activ Transport Persoane SRL
18:20 Lipia
18:00
Eprubeta SRL
18:45 Satuc
18:15
Eprubeta SRL
18:45 Candesti
18:20
Transrodica SRL
19:50 Cotorca
18:20
Eprubeta SRL
18:45 Vernesti
18:27
Transrodica SRL
19:05 Nenciulesti
18:30
Transrodica SRL
19:35 Florica
18:30
Danid Aptrans SRL
19:10 Pietroasele
18:35
Trans Expres SRL
19:25 Balaia
18:45
Transrodica SRL
19:38 Sarata Monteoru
19:00
Rizea R.G. SNC
19:55 Lunca
19:00
Activ Transport Persoane SRL
19:20 Lipia
19:00
Trans Expres SRL
19:55 Gheraseni
19:20
Cata SRL
20:05 Clondiru
19:30
Activ Transport Persoane SRL
20:50 Lipia
20:30
Transrodica SRL
22:10 Rusetu
20:50
Transrodica SRL
21:38 Sarata Monteoru
21:00
Transrodica SRL
22:05 Florica
21:00
Trans Expres SRL
22:00 Margineanu
21:00
Radnico Trans SRL
22:10 Vispesti
21:10
Trans Expres SRL
21:50 Balaia
21:10
Transrodica SRL
21:50 Nenciulesti
21:15
Danid Aptrans SRL
21:50 Pietroasele
21:15
Cata SRL
21:50 Clondiru
21:15
Rizea R.G. SNC
22:25 Lunca
21:30
Activ Transport Persoane SRL
22:20 Lipia
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.