Autogara IDM Basarab Kennedy - Mersul autobuzelor Bucuresti Bucuresti Romania

Autogara IDM Basarab Kennedy

Bucuresti, Romania

Adresă: Sos. Orhideelor nr.35 (langa Gara CFR Basarab), Sector 1
Tel: +4-021-310.75.71
Mobil: +4-0729-989.948
Web: https://www.facebook.com/AutogaraIDM.Basarab

Plecări
Ora Către
06:30 Chivaran Com
09:07 Cheia
07:00 Ina Import Export
12:12 Babadag
07:00 Chivaran Com
09:44 Cheia
07:20
08:05 Racari 08:30 Ilfoveni 08:15 Contesti 08:21 Bolovani 09:10 Priseaca 08:18 Crangasi 09:15 Dragomiresti 10:00 Candesti Vale 09:25 Manesti 09:20 Ungureni 08:27 Mircea Voda 09:45 Sturzeni 08:24 Cuza Voda 09:55 Aninosani 09:00 Targoviste 07:55 Tartasesti 09:35 Tatarani 07:50 Gulia 08:35 Bratestii de Jos 09:50 Dragodanesti 08:45 Targoviste 09:30 Caprioru 07:25 Bucuresti 08:00 Baldana 09:40 Priboiu 08:09 Ghergani 08:40 Ulmi 07:40 Chitila 09:05 Targoviste
07:30
12:39 Macin
07:30 Chivaran Com
10:14 Cheia
08:00
15:15 Iasi
08:00
08:48 Tepes Voda 08:45 Baldana 09:45 Targoviste 09:13 Cuza Voda 08:50 Racari 09:29 Bratesti 09:17 Mircea Voda 08:53 Ghergani 09:44 Targoviste 09:25 Ilfoveni 09:08 Crangasi
08:00 Chivaran Com
10:37 Cheia
08:15
08:20 Bucuresti 10:00 Doicesti 09:35 Ulmi 08:35 Chitila 08:55 Baldana 09:19 Cuza Voda 09:00 Racari 10:05 Laculete 09:30 Bratesti 09:22 Mircea Voda 10:10 Pucioasa 09:04 Ghergani 09:10 Contesti 10:15 Pucioasa 09:25 Ilfoveni 08:45 Gulia 09:50 Targoviste 09:16 Bolovani 09:45 Targoviste 09:55 Aninoasa 09:13 Crangasi 08:50 Tartasesti 09:40 Targoviste
08:30
09:43 Cuza Voda 09:20 Racari 09:59 Bratesti 09:47 Mircea Voda 09:23 Ghergani 10:14 Targoviste 09:55 Ilfoveni 09:38 Crangasi 09:18 Tepes Voda 09:15 Baldana 10:15 Targoviste
08:45 Chivaran Com
11:22 Cheia
08:45
09:40 Contesti 08:50 Bucuresti 10:35 Izvoarele 10:05 Ulmi 00:00 Chitila 00:00 Targoviste 00:00 Miclosanii Mari 10:50 Malu Cu Flori 09:25 Baldana 11:00 Pucheni 10:30 Gheboieni 09:10 Gulia 00:00 Crangasi 00:00 Ungureni 09:55 Ilfoveni 09:20 Tartasesti 10:15 Targoviste 10:45 Gemenea Bratulesti 09:35 Ghergani 00:00 Cuza Voda 00:00 Oncesti 09:50 Mircea Voda 09:30 Racari 10:40 Voinesti 10:20 Priseaca 09:45 Bolovani 10:00 Bratesti 00:00 Targoviste 00:00 Capu Coastei
09:00
10:17 Mircea Voda 09:53 Ghergani 10:44 Targoviste 10:25 Ilfoveni 10:08 Crangasi 09:48 Tepes Voda 09:45 Baldana 10:45 Targoviste 10:13 Cuza Voda 09:50 Racari 10:29 Bratesti
09:50 Chivaran Com
12:27 Cheia
09:50
11:45 Doicesti 12:30 Bezdead 11:50 Laculete Gara 10:51 Bolovani 11:10 Ulmi 11:15 Targoviste 11:35 Targoviste 09:55 Bucuresti 12:00 Pucioasa 10:25 Tartasesti 10:20 Gulia 10:57 Mircea Voda 10:10 Chitila 11:55 Pucioasa 10:35 Racari 12:10 Miculesti 10:30 Baldana 10:39 Ghergani 11:00 Ilfoveni 10:48 Crangasi 12:05 Pucioasa 11:30 Targoviste 12:20 Magura 11:40 Aninoasa 10:45 Contesti 11:05 Bratestii de Jos 10:54 Cuza Voda
10:30
12:50 Gheboieni 11:05 Tartasesti 11:50 Ulmi 11:19 Ghergani 10:50 Chitila 12:35 Targoviste 11:15 Racari 11:10 Baldana 13:00 Voinesti 11:31 Bolovani 11:28 Crangasi 12:55 Izvoarele 12:45 Ungureni 12:30 Targoviste 11:25 Contesti 10:35 Bucuresti 11:37 Mircea Voda 11:34 Cuza Voda 13:05 Gemenea Bratulesti 12:40 Priseaca 11:40 Ilfoveni 11:00 Gulia 11:45 Bratesti 11:55 Targoviste
10:50 Chivaran Com
13:27 Cheia
11:00
12:40 Targoviste 13:30 Magura 12:50 Aninoasa 11:55 Contesti 12:15 Bratestii de Jos 12:04 Cuza Voda 13:15 Pucioasa 12:55 Doicesti 13:40 Bezdead 13:00 Laculete Gara 12:01 Bolovani 12:20 Ulmi 12:25 Targoviste 11:05 Bucuresti 13:10 Pucioasa 11:35 Tartasesti 11:30 Gulia 12:07 Mircea Voda 11:20 Chitila 12:45 Targoviste 11:45 Racari 13:20 Miculesti 11:40 Baldana 11:49 Ghergani 12:10 Ilfoveni 11:58 Crangasi 13:05 Pucioasa
11:15
13:05 Laculete 12:45 Targoviste 13:00 Doicesti 11:20 Bucuresti 12:16 Bolovani 13:35 Dealu Mare 12:40 Targoviste 00:00 Moroieni Pucheni 12:55 Aninoasa 13:45 Moroeni 12:10 Contesti 11:45 Gulia 12:22 Mircea Voda 11:35 Chitila 12:50 Targoviste 12:35 Ulmi 13:25 Fieni 11:50 Tartasesti 11:55 Baldana 12:30 Bratesti 12:13 Crangasi 13:10 Pucioasa 13:40 Pietrosita 12:25 Ilfoveni 13:15 Pucioasa 12:00 Racari 12:04 Ghergani 13:20 Motaeni 12:19 Cuza Voda 13:30 Buciumeni
11:45
12:30 Racari 13:35 Laculete 13:00 Bratesti 12:52 Mircea Voda 13:40 Pucioasa 12:34 Ghergani 12:40 Contesti 13:45 Pucioasa 12:55 Ilfoveni 12:15 Gulia 13:20 Targoviste 12:46 Bolovani 13:15 Targoviste 13:25 Aninoasa 12:43 Crangasi 12:20 Tartasesti 13:10 Targoviste 11:50 Bucuresti 13:30 Doicesti 13:05 Ulmi 12:05 Chitila 12:25 Baldana 12:49 Cuza Voda
11:50 Chivaran Com
14:27 Cheia
12:00
13:25 Ilfoveni 13:08 Crangasi 12:48 Tepes Voda 12:45 Baldana 13:45 Targoviste 13:13 Cuza Voda 12:50 Racari 13:29 Bratesti 13:17 Mircea Voda 12:53 Ghergani 13:44 Targoviste
12:00
17:20 Bacau
12:00 Priscom
20:16 Botosani
12:20
00:00 Targoviste 00:00 Capu Coastei 13:15 Contesti 12:25 Bucuresti 14:10 Izvoarele 13:40 Ulmi 13:35 Bratesti 00:00 Targoviste 00:00 Miclosanii Mari 14:25 Malu Cu Flori 13:00 Baldana 14:35 Pucheni 14:05 Gheboieni 12:45 Gulia 00:00 Chitila 00:00 Crangasi 00:00 Ungureni 13:30 Ilfoveni 12:55 Tartasesti 13:50 Targoviste 14:20 Gemenea Bratulesti 13:10 Ghergani 00:00 Cuza Voda 00:00 Oncesti 13:25 Mircea Voda 13:05 Racari 14:15 Voinesti 13:55 Priseaca 13:20 Bolovani
12:30
19:30 Iasi
12:30
13:18 Tepes Voda 13:15 Baldana 14:15 Targoviste 13:43 Cuza Voda 13:20 Racari 13:59 Bratesti 13:47 Mircea Voda 13:23 Ghergani 14:14 Targoviste 13:55 Ilfoveni 13:38 Crangasi
13:00
20:49 Iasi 19:22 Vaslui
13:00
14:13 Cuza Voda 13:50 Racari 14:29 Bratesti 14:17 Mircea Voda 13:53 Ghergani 14:44 Targoviste 14:25 Ilfoveni 14:08 Crangasi 13:48 Tepes Voda 13:45 Baldana 14:45 Targoviste
13:00 Chivaran Com
15:37 Cheia
13:00
13:05 Bucuresti 15:15 Moreni 15:05 Ghirdoveni 13:50 Butimanu 14:25 Gheboaia 14:10 Pastarnacu 13:40 Cocani 13:55 Bujoreanca 14:40 Bucsani 14:05 Cornesti 13:25 Mogosoaia 14:30 Marcesti 14:20 Finta 14:45 Adanca 13:30 Buftea 14:00 Catunu 14:35 Ratoaia 14:50 Mija 14:55 I.L.Caragiale 13:35 Crevedia 14:15 Frasinu 13:45 Butimanu Luceanca
13:00
14:04 Cuza Voda 15:25 Aninosani 15:30 Candesti Vale 14:55 Manesti 14:50 Ungureni 14:07 Mircea Voda 15:15 Sturzeni 14:25 Targoviste 14:30 Targoviste 15:00 Caprioru 13:35 Tartasesti 15:05 Tatarani 13:30 Gulia 14:15 Bratestii de Jos 15:20 Dragodanesti 14:35 Targoviste 13:05 Bucuresti 13:40 Baldana 15:10 Priboiu 13:49 Ghergani 14:20 Ulmi 13:20 Chitila 13:58 Crangasi 14:45 Dragomiresti 13:45 Racari 14:10 Ilfoveni 13:55 Contesti 14:01 Bolovani 14:40 Priseaca
13:30
18:39 Macin
13:30 Ina Import Export
18:42 Babadag
13:45 Chivaran Com
16:29 Cheia
14:00
23:00 Crucea 21:50 Grinties 21:20 Borsec 00:10 Iacobeni 22:40 Brosteni 19:00 Miercurea Ciuc 21:40 Tulghes 01:00 Campulung Moldovenesc 23:40 Vatra Dornei 22:20 Borca 20:00 Gheorgheni 23:15 Chiril 22:00 Poiana Largului 20:40 Toplita
14:00
15:55 Doicesti 16:40 Bezdead 16:00 Laculete Gara 15:01 Bolovani 15:20 Ulmi 15:25 Targoviste 14:05 Bucuresti 16:10 Pucioasa 14:35 Tartasesti 14:30 Gulia 15:07 Mircea Voda 14:20 Chitila 15:45 Targoviste 14:45 Racari 16:20 Miculesti 14:40 Baldana 14:49 Ghergani 15:10 Ilfoveni 14:58 Crangasi 16:05 Pucioasa 15:40 Targoviste 16:30 Magura 15:50 Aninoasa 14:55 Contesti 15:15 Bratestii de Jos 15:04 Cuza Voda 16:15 Pucioasa
14:20
00:00 Miclosanii Mari 16:25 Malu Cu Flori 15:00 Baldana 16:35 Pucheni 16:05 Gheboieni 14:45 Gulia 00:00 Chitila 00:00 Targoviste 00:00 Ungureni 15:30 Ilfoveni 14:55 Tartasesti 15:50 Targoviste 16:20 Gemenea Bratulesti 15:10 Ghergani 00:00 Crangasi 00:00 Oncesti 15:25 Mircea Voda 15:05 Racari 16:15 Voinesti 15:55 Priseaca 15:20 Bolovani 00:00 Cuza Voda 00:00 Capu Coastei 15:15 Contesti 14:25 Bucuresti 16:10 Izvoarele 15:40 Ulmi 15:35 Bratesti 00:00 Targoviste
14:30
21:30 Iasi
14:30 Priscom
22:46 Botosani
14:30 Chivaran Com
17:07 Cheia
14:30
14:35 Bucuresti 16:45 Moreni 16:35 Ghirdoveni 15:20 Butimanu 15:55 Gheboaia 15:40 Pastarnacu 15:25 Bujoreanca 16:10 Bucsani 15:35 Cornesti 14:55 Mogosoaia 16:00 Marcesti 15:10 Cocani 15:50 Finta 16:15 Adanca 15:00 Buftea 15:30 Catunu 16:05 Ratoaia 16:20 Mija 16:25 I.L.Caragiale 15:05 Crevedia 15:45 Frasinu 15:15 Butimanu Luceanca
15:00 Inter Trans Hary
18:30 Calarasi
15:00
15:35 Tartasesti 15:30 Gulia 16:07 Mircea Voda 15:20 Chitila 16:45 Targoviste 15:05 Bucuresti 17:10 Pucioasa 15:40 Baldana 15:49 Ghergani 16:10 Ilfoveni 15:58 Crangasi 17:05 Pucioasa 15:45 Racari 17:20 Miculesti 17:30 Magura 16:50 Aninoasa 15:55 Contesti 16:15 Bratestii de Jos 16:04 Cuza Voda 17:15 Pucioasa 16:40 Targoviste 17:40 Bezdead 17:00 Laculete Gara 16:01 Bolovani 16:20 Ulmi 16:25 Targoviste 16:55 Doicesti
15:15 Chivaran Com
17:52 Cheia
15:30
15:55 Mogosoaia 16:25 Bujoreanca 16:00 Buftea 16:30 Cojasca 16:35 Bilciuresti 16:05 Crevedia 16:15 Butimanu Luceanca 15:35 Bucuresti 16:20 Butimanu 16:10 Cocani
15:30
17:10 Targoviste 16:05 Tartasesti 17:45 Tatarani 16:00 Gulia 16:45 Bratestii de Jos 18:00 Dragodanesti 16:55 Targoviste 17:40 Caprioru 15:35 Bucuresti 16:10 Baldana 17:50 Priboiu 16:19 Ghergani 16:50 Ulmi 15:50 Chitila 17:15 Targoviste 16:15 Racari 16:40 Ilfoveni 16:25 Contesti 16:31 Bolovani 17:20 Priseaca 16:28 Crangasi 17:25 Dragomiresti 18:10 Candesti Vale 17:35 Manesti 17:30 Ungureni 16:37 Mircea Voda 17:55 Sturzeni 16:34 Cuza Voda 18:05 Aninosani
16:00
23:29 Botosani 20:00 Focsani 21:30 Roman 19:00 Ramnicu Sarat 21:00 Bacau 18:30 Buzau 20:30 Adjud 17:30 Ploiesti
16:00
21:00 Husi 20:30 Crasna
16:00
17:44 Targoviste 17:17 Mircea Voda 16:53 Ghergani 17:25 Ilfoveni 17:08 Crangasi 17:45 Targoviste 16:48 Tepes Voda 16:45 Baldana 17:29 Bratesti 17:13 Cuza Voda 16:50 Racari
16:00
21:30 Bacau 23:30 Botosani 22:00 Roman 22:10 Targu Frumos 20:00 Adjud 22:30 Harlau 19:00 Ramnicu Sarat
16:05
17:25 Ulmi 18:15 Fieni 16:40 Tartasesti 16:45 Baldana 17:20 Bratesti 17:03 Crangasi 18:00 Pucioasa 18:30 Pietrosita 17:15 Ilfoveni 18:05 Pucioasa 16:50 Racari 16:54 Ghergani 18:10 Motaeni 17:09 Cuza Voda 18:20 Buciumeni 17:55 Laculete 17:35 Targoviste 17:50 Doicesti 16:10 Bucuresti 17:06 Bolovani 18:25 Dealu Mare 17:30 Targoviste 00:00 Moroieni Pucheni 17:45 Aninoasa 18:35 Moroeni 17:00 Contesti 16:35 Gulia 17:12 Mircea Voda 16:25 Chitila 17:40 Targoviste
16:15
21:24 Macin
16:20 Chivaran Com
18:57 Cheia
16:30
17:55 Ilfoveni 17:38 Crangasi 17:18 Tepes Voda 17:15 Baldana 18:15 Targoviste 17:43 Cuza Voda 17:20 Racari 17:59 Bratesti 17:47 Mircea Voda 17:23 Ghergani 18:14 Targoviste
16:30 Ina Import Export
21:42 Babadag
16:30
17:50 Finta 18:15 Adanca 17:00 Buftea 17:30 Catunu 18:05 Ratoaia 18:20 Mija 18:25 I.L.Caragiale 17:05 Crevedia 17:45 Frasinu 17:15 Butimanu Luceanca 16:35 Bucuresti 18:45 Moreni 18:35 Ghirdoveni 17:20 Butimanu 17:55 Gheboaia 17:40 Pastarnacu 17:25 Bujoreanca 18:10 Bucsani 17:35 Cornesti 16:55 Mogosoaia 18:00 Marcesti 17:10 Cocani
16:30
17:35 Bilciuresti 17:05 Crevedia 17:15 Butimanu Luceanca 16:35 Bucuresti 17:20 Butimanu 17:10 Cocani 16:55 Mogosoaia 17:25 Bujoreanca 17:00 Buftea 17:30 Cojasca
16:45
19:05 Gemenea Bratulesti 18:40 Priseaca 17:55 Ilfoveni 17:15 Gulia 18:00 Bratesti 18:10 Targoviste 18:50 Gheboieni 17:20 Tartasesti 18:05 Ulmi 17:34 Ghergani 17:05 Chitila 18:35 Targoviste 17:30 Racari 17:25 Baldana 19:00 Voinesti 17:46 Bolovani 17:43 Crangasi 18:45 Ungureni 18:55 Izvoarele 18:30 Targoviste 17:40 Contesti 16:50 Bucuresti 17:52 Mircea Voda 17:49 Cuza Voda
16:55
22:15 Bacau
17:00
00:00 Iasi
17:00
17:48 Tepes Voda 17:45 Baldana 18:45 Targoviste 18:13 Cuza Voda 17:50 Racari 18:29 Bratesti 18:17 Mircea Voda 17:53 Ghergani 18:44 Targoviste 18:25 Ilfoveni 18:08 Crangasi
17:00
17:45 Racari 19:20 Miculesti 17:40 Baldana 17:49 Ghergani 18:10 Ilfoveni 17:58 Crangasi 19:05 Pucioasa 18:40 Targoviste 19:30 Magura 18:50 Aninoasa 17:55 Contesti 18:15 Bratestii de Jos 18:04 Cuza Voda 19:15 Pucioasa 18:55 Doicesti 19:40 Bezdead 19:00 Laculete Gara 18:01 Bolovani 18:20 Ulmi 18:25 Targoviste 17:05 Bucuresti 19:10 Pucioasa 17:35 Tartasesti 17:30 Gulia 18:07 Mircea Voda 17:20 Chitila 18:45 Targoviste
17:20 Chivaran Com
19:57 Cheia
17:30
18:35 Bilciuresti 18:05 Crevedia 18:15 Butimanu Luceanca 17:35 Bucuresti 18:20 Butimanu 18:10 Cocani 17:55 Mogosoaia 18:25 Bujoreanca 18:00 Buftea 18:30 Cojasca
17:45
18:46 Bolovani 19:15 Targoviste 19:25 Aninoasa 18:43 Crangasi 18:20 Tartasesti 19:10 Targoviste 17:50 Bucuresti 19:30 Doicesti 19:05 Ulmi 18:05 Chitila 18:25 Baldana 18:49 Cuza Voda 18:30 Racari 19:35 Laculete 19:00 Bratesti 18:52 Mircea Voda 19:40 Pucioasa 18:40 Contesti 19:45 Pucioasa 18:55 Ilfoveni 18:15 Gulia 19:20 Targoviste 18:34 Ghergani
18:30
18:55 Mogosoaia 19:25 Bujoreanca 19:00 Buftea 19:30 Cojasca 19:35 Bilciuresti 19:05 Crevedia 19:15 Butimanu Luceanca 18:35 Bucuresti 19:20 Butimanu 19:10 Cocani
18:30
00:00 Moroieni Pucheni 20:20 Laculete 20:00 Targoviste 20:15 Doicesti 18:35 Bucuresti 19:31 Bolovani 20:50 Dealu Mare 19:55 Targoviste 20:10 Aninoasa 21:00 Moroeni 19:25 Contesti 19:00 Gulia 19:37 Mircea Voda 18:50 Chitila 20:05 Targoviste 19:50 Ulmi 20:40 Fieni 19:05 Tartasesti 19:10 Baldana 19:45 Bratesti 19:28 Crangasi 20:25 Pucioasa 20:55 Pietrosita 19:40 Ilfoveni 20:30 Pucioasa 19:15 Racari 19:19 Ghergani 20:35 Motaeni 19:34 Cuza Voda 20:45 Buciumeni
18:50 Chivaran Com
21:27 Cheia
19:00
20:40 Targoviste 21:30 Magura 20:50 Aninoasa 19:55 Contesti 20:15 Bratestii de Jos 20:04 Cuza Voda 21:15 Pucioasa 20:55 Doicesti 21:40 Bezdead 21:00 Laculete Gara 20:01 Bolovani 20:20 Ulmi 20:25 Targoviste 19:05 Bucuresti 21:10 Pucioasa 19:35 Tartasesti 19:30 Gulia 20:07 Mircea Voda 19:20 Chitila 20:45 Targoviste 19:45 Racari 21:20 Miculesti 19:40 Baldana 19:49 Ghergani 20:10 Ilfoveni 19:58 Crangasi 21:05 Pucioasa
19:30
02:00 Iasi
19:30
20:19 Ghergani 20:25 Contesti 21:30 Pucioasa 20:40 Ilfoveni 20:00 Gulia 21:05 Targoviste 20:31 Bolovani 21:00 Targoviste 21:10 Aninoasa 20:28 Crangasi 20:05 Tartasesti 20:55 Targoviste 19:35 Bucuresti 21:15 Doicesti 20:50 Ulmi 19:50 Chitila 20:10 Baldana 20:34 Cuza Voda 20:15 Racari 21:20 Laculete 20:45 Bratesti 20:37 Mircea Voda 21:25 Pucioasa
20:00
21:13 Cuza Voda 20:50 Racari 21:29 Bratesti 21:17 Mircea Voda 20:53 Ghergani 21:44 Targoviste 21:25 Ilfoveni 21:08 Crangasi 20:48 Tepes Voda 20:45 Baldana 21:45 Targoviste
20:00
01:14 Bacau
20:20
21:40 Ulmi 20:40 Chitila 22:05 Targoviste 20:25 Bucuresti 21:00 Baldana 22:40 Priboiu 21:09 Ghergani 22:10 Priseaca 21:18 Crangasi 22:15 Dragomiresti 21:05 Racari 21:30 Ilfoveni 21:15 Contesti 21:21 Bolovani 21:27 Mircea Voda 22:45 Sturzeni 21:24 Cuza Voda 22:55 Aninosani 23:00 Candesti Vale 22:25 Manesti 22:20 Ungureni 21:35 Bratestii de Jos 22:50 Dragodanesti 21:45 Targoviste 22:30 Caprioru 22:00 Targoviste 20:55 Tartasesti 22:35 Tatarani 20:50 Gulia
20:30
21:47 Mircea Voda 21:23 Ghergani 22:14 Targoviste 21:55 Ilfoveni 21:38 Crangasi 21:18 Tepes Voda 21:15 Baldana 22:15 Targoviste 21:43 Cuza Voda 21:20 Racari 21:59 Bratesti
21:00
04:45 Botosani 02:40 Roman 03:30 Targu Frumos 04:00 Harlau 04:30 Flamanzi 01:40 Bacau
21:00
22:25 Ilfoveni 22:08 Crangasi 21:48 Tepes Voda 21:45 Baldana 22:45 Targoviste 22:13 Cuza Voda 21:50 Racari 22:29 Bratesti 22:17 Mircea Voda 21:53 Ghergani 22:44 Targoviste
21:15
04:42 Iasi
22:00
05:16 Iasi
22:30
05:00 Harlau 03:10 Bacau 05:30 Flamanzi 04:10 Roman 06:00 Botosani 04:30 Targu Frumos
Sosiri
De la Ora

06:00 Toplita
00:35

06:00 Gheorgheni
01:15

08:46 Iasi
01:30

06:00 Miercurea Ciuc
02:15

07:44 Bacau
02:30

08:46 Bacau
03:30

06:00 Brasov
04:00

06:45 Manesti
04:05

12:30 Botosani
04:30

06:45 Candesti Vale
04:30

12:30 Botosani
04:30

06:45 Aninosani
04:35

06:45 Dragodanesti
04:40

06:45 Sturzeni
04:43

05:50 Bilciuresti
04:45

06:45 Priboiu
04:46

05:50 Cojasca
04:50

06:45 Tatarani
04:52

05:50 Bujoreanca
04:55

06:45 Caprioru
04:55

10:14 Bacau
05:00

07:15 Moreni
05:00

05:50 Butimanu
05:00

06:45 Ungureni
05:00

05:50 Butimanu Luceanca
05:05

06:45 Dragomiresti
05:05

06:45 Priseaca
05:09

07:15 Ghirdoveni
05:10

05:50 Cocani
05:10

06:45 Targoviste
05:12
Ina Import Export
10:27 Babadag
05:15

05:50 Crevedia
05:15

06:45 Targoviste
05:15

07:15 Pucioasa
05:15
Chivaran Com
07:57 Cheia
05:20

07:15 I.L.Caragiale
05:20

05:50 Buftea
05:20

06:45 Targoviste
05:20

07:15 Pucioasa
05:20

07:15 Mija
05:25

05:50 Mogosoaia
05:25

06:45 Ulmi
05:25

07:15 Laculete
05:25

07:15 Adanca
05:30

06:35 Bilciuresti
05:30

07:50 Bezdead
05:30

06:45 Bratestii de Jos
05:30

07:15 Doicesti
05:30

08:45 Ursei
05:30

12:30 Harlau
05:30

07:15 Bucsani
05:35

06:35 Cojasca
05:35

06:45 Ilfoveni
05:35

07:15 Aninoasa
05:35

08:45 Visinesti
05:35

06:45 Mircea Voda
05:38

08:45 Dospinesti
05:38

10:38 Macin
05:40

07:15 Ratoaia
05:40

06:35 Bujoreanca
05:40

07:50 Magura
05:40

07:15 Targoviste
05:40

08:45 Sultanu
05:40

06:45 Cuza Voda
05:41

08:45 Bacesti
05:42

08:45 Serbaneasa
05:43

06:45 Bolovani
05:44

07:15 Marcesti
05:45

05:50 Bucuresti 06:35 Butimanu
05:45

07:50 Barbuletu
05:45

07:15 Targoviste
05:45

07:50 Rancaciov
05:45

08:45 Ocnita
05:45

08:45 Valea Lunga Cricov
05:45

06:45 Crangasi
05:47

13:06 Iasi
05:50

07:15 Gheboaia
05:50

06:35 Butimanu Luceanca
05:50

07:50 Gura Barbuletului
05:50

07:50 Miculesti
05:50

06:45 Contesti
05:50

07:15 Targoviste
05:50

07:50 Decindeni
05:50

08:45 Ochiuri
05:50

08:45 Valea Lunga Ogrea
05:50

08:15 Gemenea Bratulesti
05:50

12:30 Targu Frumos
05:50

07:15 Finta
05:55

06:35 Cocani
05:55

07:50 Pietrari
05:55

07:50 Pucioasa
05:55

07:15 Ulmi
05:55

07:50 Dragomiresti
05:55

08:45 Gorgoteni
05:55

08:45 Valea Lunga Ogrea
05:55

08:15 Voinesti
05:55

06:45 Ghergani
05:56

12:30 Roman
06:00

07:45 Targoviste
06:00

11:15 Husi
06:00

07:15 Frasinu
06:00

06:35 Crevedia 07:05 Bilciuresti
06:00

07:50 Manga
06:00

07:50 Pucioasa
06:00

06:45 Racari
06:00

07:15 Bratesti
06:00

08:15 Pucioasa
06:00

07:50 Priseaca
06:00

08:45 Gura Ocnitei
06:00

08:45 Ruda
06:00

08:15 Izvoarele
06:00

08:30 Moroeni
06:00

07:45 Targoviste
06:01

07:50 Pucioasa
06:03
Chivaran Com
08:42 Cheia
06:05

07:15 Pastarnacu
06:05

07:05 Cojasca 06:35 Buftea
06:05

07:50 Manjina
06:05

06:45 Baldana
06:05

07:15 Ilfoveni
06:05

08:15 Pucioasa
06:05

07:50 Targoviste
06:05

08:45 Iedera
06:05

08:15 Gheboieni
06:05

08:30 Pietrosita
06:05

07:50 Laculete
06:06

07:15 Mircea Voda
06:08

07:50 Doicesti
06:09

07:15 Cornesti
06:10

06:35 Mogosoaia 07:05 Bujoreanca
06:10

07:50 Izvoarele
06:10

06:45 Tartasesti
06:10

08:45 Schela Mare
06:10

08:15 Ungureni
06:10

08:30 Dealu Mare
06:10

07:15 Cuza Voda
06:11

07:50 Aninoasa
06:12

07:15 Bolovani
06:14

07:15 Catunu
06:15

07:05 Butimanu
06:15

07:50 Gheboieni
06:15

07:50 Targoviste
06:15

06:45 Gulia
06:15

08:15 Branesti
06:15

08:15 Priseaca
06:15

08:30 Buciumeni
06:15

07:45 Bratesti
06:16

07:15 Crangasi
06:17

07:45 Ilfoveni
06:20

07:15 Bujoreanca
06:20

08:45 Pucheni
06:20

07:05 Butimanu Luceanca
06:20

07:50 Ungureni
06:20

07:50 Targoviste
06:20

07:15 Contesti
06:20

08:15 Vulcana Pandele
06:20

08:15 Targoviste
06:20

08:30 Fieni
06:20

07:15 Butimanu
06:25

07:05 Cocani
06:25

07:50 Priseaca
06:25

07:50 Targoviste
06:25

06:45 Chitila
06:25

08:15 Sotanga
06:25

08:30 Motaeni
06:25

07:15 Ghergani
06:26

07:45 Mircea Voda
06:28

08:15 Targoviste
06:30

11:15 Crasna
06:30

08:45 Moreni 07:15 Butimanu Luceanca
06:30

08:45 Miclosanii Mari
06:30

07:05 Crevedia 06:35 Bucuresti
06:30

07:50 Targoviste
06:30

07:50 Ulmi 09:00 Bezdead
06:30

07:15 Racari
06:30

08:15 Teis
06:30

08:30 Pucioasa
06:30

12:30 Roman
06:30

08:15 Targoviste
06:31

07:45 Cuza Voda
06:32

07:15 Cocani
06:35

08:45 Malu Cu Flori
06:35

07:05 Buftea
06:35

07:50 Bratestii de Jos
06:35

07:15 Baldana
06:35

08:15 Targoviste
06:35

08:30 Pucioasa
06:35

07:45 Crangasi
06:37

08:15 Targoviste
06:37

08:45 Capu Coastei
06:39

08:45 Ghirdoveni 07:15 Crevedia
06:40

07:05 Mogosoaia
06:40

09:00 Barbuletu
06:40

07:50 Ilfoveni 09:00 Magura
06:40

06:45 Bucuresti
06:40

07:15 Tartasesti
06:40

08:30 Laculete 09:20 Moroeni
06:40

08:45 Oncesti
06:42

07:50 Mircea Voda
06:43

07:15 Buftea
06:45

08:45 Gemenea
06:45

09:00 Gura Barbuletului
06:45

07:15 Gulia
06:45

08:15 Targoviste
06:45

09:20 Pietrosita 08:30 Doicesti
06:45

08:15 Bratesti
06:46

07:50 Cuza Voda
06:46

07:50 Bolovani
06:49

08:15 Ilfoveni
06:50

07:15 Mogosoaia 08:45 I.L.Caragiale
06:50

08:45 Voinesti
06:50

09:00 Pietrari
06:50

09:00 Miculesti
06:50

08:15 Targoviste
06:50

08:30 Aninoasa 09:20 Dealu Mare
06:50

07:45 Ghergani
06:52

07:50 Crangasi
06:52

07:45 Racari
06:54

08:45 Mija
06:55

08:45 Izvoarele
06:55

09:00 Manga
06:55

07:50 Contesti 09:00 Pucioasa
06:55

07:15 Chitila
06:55

08:15 Ulmi
06:55

08:30 Targoviste 09:20 Buciumeni
06:55

07:45 Tepes Voda
06:57

08:15 Mircea Voda
06:58

16:00 Botosani
07:00

08:45 Targoviste 07:45 Baldana
07:00

08:45 Adanca
07:00

08:45 Gheboieni
07:00

07:05 Bucuresti
07:00

09:00 Manjina
07:00

09:00 Pucioasa
07:00

08:15 Bratesti
07:00

08:30 Targoviste 09:20 Fieni
07:00

08:45 Targoviste
07:01

07:50 Ghergani
07:01

08:15 Cuza Voda
07:02

12:30 Bacau
07:03

08:45 Bucsani
07:05

08:45 Ungureni
07:05

09:00 Izvoarele
07:05

07:50 Racari 09:00 Pucioasa
07:05

08:15 Ilfoveni
07:05

08:30 Targoviste 09:20 Motaeni
07:05

08:15 Crangasi
07:07

08:15 Mircea Voda
07:08

08:45 Priseaca
07:09

07:15 Bucuresti 08:45 Ratoaia
07:10

09:00 Gheboieni
07:10

07:50 Baldana 09:00 Laculete
07:10

07:15 Bucuresti
07:10

09:20 Pucioasa 08:30 Ulmi
07:10

08:15 Cuza Voda
07:11

08:45 Targoviste
07:12

08:15 Bolovani
07:14

08:45 Marcesti
07:15

08:45 Targoviste
07:15

09:00 Ungureni
07:15

09:00 Doicesti 07:50 Tartasesti
07:15

09:50 Candesti Vale
07:15

09:20 Pucioasa 08:30 Bratesti
07:15

08:45 Bratesti
07:16

08:15 Crangasi
07:17

08:45 Ilfoveni
07:20

08:45 Gheboaia
07:20

08:45 Targoviste
07:20

09:00 Priseaca
07:20

07:50 Gulia 09:00 Aninoasa
07:20

09:50 Aninosani
07:20

08:15 Contesti
07:20

09:20 Laculete 08:30 Ilfoveni
07:20

08:15 Ghergani
07:22

08:30 Mircea Voda
07:23

08:15 Racari
07:24

08:45 Finta
07:25

08:45 Ulmi
07:25

09:00 Targoviste
07:25

09:00 Targoviste
07:25

09:50 Dragodanesti
07:25

09:20 Doicesti
07:25

08:15 Ghergani
07:26

08:30 Cuza Voda
07:26

08:15 Tepes Voda
07:27

08:45 Mircea Voda
07:28

08:30 Bolovani
07:29

11:30 Braila
07:30

16:00 Flamanzi
07:30

12:30 Bacau
07:30

08:15 Baldana
07:30

08:45 Frasinu
07:30

08:45 Bratesti
07:30

09:00 Targoviste 07:50 Chitila
07:30

09:50 Sturzeni
07:30

09:50 Rancaciov
07:30

08:15 Racari
07:30

09:20 Aninoasa
07:30

08:45 Cuza Voda
07:32

08:30 Crangasi
07:32

08:45 Pastarnacu
07:35

08:45 Ilfoveni
07:35

09:00 Targoviste
07:35

09:50 Priboiu
07:35

09:50 Decindeni
07:35

08:15 Baldana
07:35

08:30 Contesti 09:20 Targoviste
07:35

08:45 Crangasi
07:37

08:45 Mircea Voda
07:38

08:45 Cornesti
07:40

10:10 Pucheni
07:40

10:10 Barbuletu
07:40

09:00 Ulmi
07:40

09:50 Tatarani
07:40

09:50 Dragomiresti
07:40

08:15 Tartasesti
07:40

08:45 Cuza Voda
07:41

08:30 Ghergani
07:41

08:45 Bolovani
07:44

08:45 Catunu
07:45

10:10 Gura Barbuletului
07:45

07:50 Bucuresti 09:00 Bratestii de Jos
07:45

09:50 Caprioru
07:45

09:50 Priseaca
07:45

08:15 Gulia
07:45

08:30 Racari
07:45

08:45 Crangasi
07:47

08:45 Bujoreanca
07:50

08:45 Contesti 10:10 Miclosanii Mari
07:50

10:10 Pietrari
07:50

10:30 Bezdead 09:00 Ilfoveni
07:50

09:50 Manesti
07:50

09:50 Targoviste
07:50

08:30 Baldana 09:20 Targoviste
07:50

08:45 Ghergani
07:52

09:00 Mircea Voda
07:53

08:45 Racari
07:54

08:45 Butimanu
07:55

10:10 Malu Cu Flori
07:55

10:10 Manga
07:55

09:50 Ungureni
07:55

08:15 Chitila
07:55

09:20 Targoviste 08:30 Tartasesti
07:55

08:45 Ghergani
07:56

09:00 Cuza Voda
07:56

08:45 Tepes Voda
07:57

10:10 Capu Coastei
07:59

09:00 Bolovani
07:59

16:00 Harlau
08:00

08:45 Baldana
08:00
Chivaran Com
10:37 Cheia
08:00

08:45 Butimanu Luceanca
08:00

08:45 Racari
08:00

10:10 Manjina
08:00

10:30 Magura
08:00

09:50 Dragomiresti
08:00

09:20 Ulmi 08:30 Gulia
08:00

10:10 Oncesti
08:02

09:00 Crangasi
08:02

08:45 Cocani
08:05

10:10 Gemenea 08:45 Baldana
08:05

10:10 Izvoarele
08:05

09:00 Contesti
08:05

09:50 Priseaca
08:05

09:20 Bratesti
08:05

08:45 Crevedia
08:10

10:10 Voinesti 08:45 Tartasesti
08:10

10:10 Gheboieni
08:10

10:30 Miculesti
08:10

09:50 Targoviste
08:10

08:15 Bucuresti
08:10

09:20 Ilfoveni 08:30 Chitila
08:10

09:00 Ghergani
08:11

09:20 Mircea Voda
08:13

16:00 Targu Frumos
08:15

08:45 Buftea
08:15

10:10 Izvoarele 08:45 Gulia
08:15

10:10 Ungureni
08:15

10:30 Pucioasa 09:00 Racari
08:15

09:20 Cuza Voda
08:16

09:20 Bolovani
08:19

08:45 Mogosoaia
08:20

10:10 Gheboieni
08:20

10:10 Priseaca
08:20

10:30 Pucioasa 09:00 Baldana
08:20

09:50 Targoviste
08:20

09:20 Crangasi
08:22

10:10 Ungureni 08:45 Chitila
08:25

10:10 Targoviste
08:25

09:00 Tartasesti 10:30 Pucioasa
08:25

09:50 Targoviste
08:25

09:20 Contesti 08:30 Bucuresti
08:25

12:30 Adjud
08:30

10:10 Priseaca
08:30

10:30 Laculete 09:00 Gulia
08:30

09:50 Ulmi
08:30

12:30 Adjud
08:30

09:20 Ghergani
08:31

10:10 Targoviste
08:35

10:30 Doicesti
08:35

09:50 Bratestii de Jos
08:35

09:20 Racari
08:35

08:45 Bucuresti
08:40

10:10 Targoviste 08:45 Bucuresti
08:40

10:30 Aninoasa 09:00 Chitila
08:40

09:50 Ilfoveni
08:40

09:20 Baldana
08:40

09:50 Mircea Voda
08:43

10:10 Targoviste
08:45

10:30 Targoviste
08:45

09:20 Tartasesti
08:45

09:50 Cuza Voda
08:46

09:50 Bolovani
08:49

10:10 Ulmi
08:50

09:20 Gulia
08:50

09:50 Crangasi
08:52

10:10 Bratesti
08:55

09:00 Bucuresti
08:55

09:50 Contesti
08:55

16:00 Roman
09:00

12:30 Focsani
09:00

11:15 Moreni
09:00

10:10 Ilfoveni
09:00

10:30 Targoviste
09:00

11:00 Pucioasa
09:00

09:20 Chitila
09:00

09:50 Ghergani
09:01

10:10 Mircea Voda
09:03

10:30 Targoviste
09:05

09:50 Racari
09:05

11:00 Pucioasa
09:05

10:10 Cuza Voda
09:06

10:10 Bolovani
09:09

11:15 Ghirdoveni
09:10

10:30 Ulmi
09:10

09:50 Baldana
09:10

11:00 Laculete
09:10

10:10 Crangasi
09:12

10:10 Contesti
09:15

10:30 Bratestii de Jos
09:15

09:50 Tartasesti
09:15

11:00 Doicesti
09:15

09:20 Bucuresti
09:15

11:15 I.L.Caragiale
09:20

10:30 Ilfoveni
09:20

09:50 Gulia
09:20

11:00 Aninoasa
09:20

10:10 Ghergani
09:21

10:30 Mircea Voda
09:23

11:15 Mija
09:25

10:10 Racari
09:25

11:00 Targoviste
09:25

10:30 Cuza Voda
09:26

10:30 Bolovani
09:29

12:30 Ramnicu Sarat
09:30
Ina Import Export
14:42 Babadag
09:30

11:15 Adanca
09:30

10:10 Baldana
09:30

09:50 Chitila
09:30

11:00 Targoviste
09:30

12:30 Ramnicu Sarat
09:30

10:30 Crangasi
09:32

11:15 Bucsani
09:35

10:10 Tartasesti
09:35

10:30 Contesti
09:35

11:00 Targoviste
09:35

11:15 Ratoaia
09:40

10:10 Gulia
09:40

11:00 Ulmi
09:40

10:30 Ghergani
09:41
Chivaran Com
12:22 Cheia
09:45

11:15 Marcesti
09:45

10:30 Racari
09:45

09:50 Bucuresti
09:45

11:00 Bratesti
09:45

11:15 Gheboaia
09:50

10:10 Chitila
09:50

10:30 Baldana 12:20 Bezdead
09:50

11:00 Ilfoveni
09:50

11:00 Mircea Voda
09:53

11:15 Finta
09:55

10:30 Tartasesti
09:55

11:00 Cuza Voda
09:56

11:00 Bolovani
09:59

18:29 Botosani
10:00

12:30 Buzau
10:00

11:45 Targoviste
10:00

11:15 Frasinu
10:00

12:20 Magura 10:30 Gulia
10:00

11:45 Targoviste
10:01

11:00 Crangasi
10:02

11:15 Pastarnacu
10:05

10:10 Bucuresti
10:05

11:00 Contesti
10:05

11:15 Cornesti
10:10

10:30 Chitila 12:20 Miculesti
10:10

11:00 Ghergani
10:11

11:15 Catunu
10:15

12:20 Pucioasa
10:15

11:00 Racari
10:15

11:45 Bratesti
10:16

16:00 Bacau
10:20

11:45 Ilfoveni
10:20

11:15 Bujoreanca
10:20

12:20 Pucioasa
10:20

11:00 Baldana
10:20

11:15 Butimanu
10:25

12:20 Pucioasa 10:30 Bucuresti
10:25

11:00 Tartasesti
10:25

11:45 Mircea Voda
10:28

18:29 Flamanzi
10:30

17:46 Iasi
10:30

12:30 Ploiesti
10:30

12:15 Targoviste
10:30
Chivaran Com
13:14 Cheia
10:30

11:15 Butimanu Luceanca
10:30

12:20 Laculete
10:30

11:00 Gulia
10:30

12:15 Targoviste
10:31

11:45 Cuza Voda
10:32

11:15 Cocani
10:35

12:20 Doicesti
10:35

11:45 Crangasi
10:37

11:15 Crevedia
10:40

12:20 Aninoasa
10:40

11:00 Chitila
10:40

11:15 Buftea
10:45

12:20 Targoviste
10:45

12:15 Bratesti
10:46

12:15 Ilfoveni
10:50

11:15 Mogosoaia
10:50

12:20 Targoviste
10:50

11:45 Ghergani
10:52

11:45 Racari
10:54

12:20 Targoviste
10:55

11:00 Bucuresti
10:55

11:45 Tepes Voda
10:57

12:15 Mircea Voda
10:58

15:38 Macin
11:00

18:29 Harlau
11:00

11:45 Baldana 12:45 Targoviste
11:00

12:20 Ulmi
11:00

13:00 Pucioasa
11:00

12:45 Targoviste
11:01

12:15 Cuza Voda
11:02

12:20 Bratestii de Jos
11:05

13:00 Pucioasa
11:05

12:15 Crangasi
11:07

11:15 Bucuresti
11:10

12:20 Ilfoveni
11:10

13:00 Laculete
11:10

12:20 Mircea Voda
11:13

18:29 Targu Frumos
11:15
Chivaran Com
13:52 Cheia
11:15

13:00 Doicesti
11:15

12:45 Bratesti
11:16

12:20 Cuza Voda
11:16

12:20 Bolovani
11:19

12:45 Ilfoveni
11:20

13:50 Pucheni
11:20

13:00 Aninoasa
11:20

12:15 Ghergani
11:22

12:20 Crangasi
11:22

12:15 Racari
11:24

12:20 Contesti
11:25

13:00 Targoviste
11:25

12:15 Tepes Voda
11:27

12:45 Mircea Voda
11:28

15:23 Braila
11:30

12:15 Baldana
11:30

16:50 Bacau
11:30

13:50 Miclosanii Mari
11:30

13:00 Targoviste
11:30

12:20 Ghergani
11:31

12:45 Cuza Voda
11:32

13:50 Malu Cu Flori
11:35

12:20 Racari
11:35

13:00 Targoviste
11:35

12:45 Crangasi
11:37

13:50 Capu Coastei
11:39

12:20 Baldana
11:40

13:00 Ulmi
11:40

13:50 Oncesti
11:42

13:50 Gemenea
11:45

12:20 Tartasesti
11:45

13:00 Bratesti
11:45

14:45 Campulung Muscel
11:45

13:50 Voinesti
11:50

12:20 Gulia
11:50

13:00 Ilfoveni
11:50

12:45 Ghergani
11:52

13:00 Mircea Voda
11:53

12:45 Racari
11:54

13:50 Izvoarele
11:55

13:00 Cuza Voda
11:56

12:45 Tepes Voda
11:57

13:00 Bolovani
11:59

18:29 Roman
12:00

12:45 Baldana
12:00
Chivaran Com
14:37 Cheia
12:00

13:50 Gheboieni
12:00

12:20 Chitila
12:00

14:45 Argeselu
12:00

13:00 Crangasi
12:02

13:50 Ungureni
12:05

14:45 Manesti
12:05

13:00 Contesti
12:05

13:50 Priseaca
12:10

13:00 Ghergani
12:11

13:50 Targoviste
12:15

12:20 Bucuresti
12:15

13:00 Racari
12:15

14:45 Stoenesti
12:15

13:50 Targoviste
12:20

13:00 Baldana
12:20

14:45 Badeni
12:20

13:50 Targoviste
12:25

13:00 Tartasesti
12:25

13:50 Ulmi
12:30

14:45 Barbuletu
12:30

14:45 Candesti Vale
12:30

13:00 Gulia
12:30

14:45 Cetateni
12:30

13:50 Bratesti
12:35

14:45 Gura Barbuletului
12:35

14:45 Aninosani
12:35

14:45 Laicai
12:35

13:50 Ilfoveni
12:40

14:45 Pietrari
12:40

14:45 Dragodanesti
12:40

13:00 Chitila
12:40

14:45 Malu Cu Flori
12:40

13:50 Mircea Voda
12:43

14:45 Sturzeni
12:43

14:45 Capu Coastei
12:44
Chivaran Com
15:22 Cheia
12:45

14:45 Manga
12:45

13:50 Cuza Voda
12:46

14:45 Priboiu
12:46

14:45 Oncesti
12:47

13:50 Bolovani
12:49

14:45 Manjina
12:50

14:45 Gemenea
12:50

13:50 Crangasi
12:52

14:45 Tatarani
12:52

13:50 Contesti
12:55

14:45 Izvoarele
12:55

14:45 Caprioru
12:55

13:00 Bucuresti
12:55

14:45 Voinesti
12:55

20:16 Iasi
13:00

14:45 Gheboieni
13:00

15:25 Bezdead
13:00

14:45 Ungureni
13:00

14:45 Izvoarele
13:00

13:50 Ghergani
13:01

13:50 Racari
13:05

14:45 Ungureni
13:05

14:45 Dragomiresti
13:05

14:45 Gheboieni
13:05

14:45 Priseaca
13:09

13:50 Baldana
13:10

14:45 Priseaca
13:10

15:25 Magura
13:10

14:45 Ungureni
13:10

14:45 Targoviste
13:12

13:50 Tartasesti
13:15

14:45 Targoviste
13:15

14:45 Targoviste
13:15

14:45 Priseaca
13:15

18:29 Bacau
13:20

13:50 Gulia
13:20

15:25 Miculesti
13:20

14:45 Targoviste
13:20

14:45 Targoviste
13:20

15:25 Pucioasa
13:25

14:45 Ulmi
13:25

13:50 Chitila
13:30

15:25 Pucioasa
13:30

14:45 Bratestii de Jos
13:30

15:25 Pucioasa
13:35

14:45 Ilfoveni
13:35

14:45 Mircea Voda
13:38

15:25 Laculete
13:40

14:45 Cuza Voda
13:41

14:45 Bolovani
13:44

21:12 Iasi
13:45
Chivaran Com
16:22 Cheia
13:45

13:50 Bucuresti
13:45

15:25 Doicesti
13:45

14:45 Crangasi
13:47

15:25 Aninoasa
13:48

14:45 Contesti
13:50

16:40 Moroeni
13:50

15:25 Targoviste
13:51

15:25 Targoviste
13:55

16:40 Pietrosita
13:55

14:45 Ghergani
13:56

15:45 Targoviste
14:00
Ina Import Export
19:12 Babadag
14:00

15:25 Targoviste
14:00

14:45 Racari
14:00

16:10 Gemenea Bratulesti
14:00

16:40 Dealu Mare
14:00

15:45 Targoviste
14:01

15:25 Ulmi
14:05

14:45 Baldana
14:05

16:10 Voinesti
14:05

16:40 Buciumeni
14:05

15:25 Bratestii de Jos
14:10

14:45 Tartasesti
14:10

16:10 Izvoarele
14:10

16:40 Fieni
14:10

15:25 Ilfoveni
14:15

14:45 Gulia
14:15

16:10 Gheboieni
14:15

16:40 Motaeni
14:15

15:45 Bratesti
14:16

15:25 Mircea Voda
14:18

15:45 Ilfoveni
14:20

16:10 Ungureni
14:20

16:40 Pucioasa
14:20

15:25 Cuza Voda
14:21

15:25 Bolovani
14:24

14:45 Chitila
14:25

16:10 Priseaca
14:25

16:40 Pucioasa
14:25

15:25 Crangasi
14:27

15:45 Mircea Voda
14:28

16:15 Targoviste
14:30

15:25 Contesti
14:30

16:10 Targoviste
14:30

16:40 Laculete
14:30

16:15 Targoviste
14:31

15:45 Cuza Voda
14:32

16:40 Doicesti
14:35

15:25 Ghergani
14:36

15:45 Crangasi
14:37

15:25 Racari
14:40

14:45 Bucuresti
14:40

16:10 Targoviste
14:40

16:40 Aninoasa
14:40
Chivaran Com
17:22 Cheia
14:45

15:25 Baldana
14:45

16:10 Targoviste
14:45

16:40 Targoviste
14:45

16:15 Bratesti
14:46

16:15 Ilfoveni
14:50

15:25 Tartasesti
14:50

16:10 Ulmi
14:50

15:45 Ghergani
14:52

15:45 Racari
14:54

15:25 Gulia
14:55

16:10 Bratesti
14:55

15:45 Tepes Voda
14:57

16:15 Mircea Voda
14:58

19:38 Macin
15:00

16:45 Targoviste 15:45 Baldana
15:00

16:10 Ilfoveni
15:00

16:45 Targoviste
15:01

16:15 Cuza Voda
15:02

16:10 Mircea Voda
15:03

15:25 Chitila
15:05

16:10 Cuza Voda
15:06

16:15 Crangasi
15:07

16:10 Bolovani
15:09

16:40 Targoviste
15:10

16:10 Crangasi
15:12

16:10 Contesti
15:15

16:40 Targoviste
15:15

16:45 Bratesti
15:16

16:45 Ilfoveni
15:20

15:25 Bucuresti
15:20

16:40 Ulmi
15:20

16:10 Ghergani
15:21

16:15 Ghergani
15:22

16:15 Racari
15:24

16:10 Racari
15:25

16:40 Bratesti
15:25

16:15 Tepes Voda
15:27

16:45 Mircea Voda
15:28

16:15 Baldana
15:30

17:55 Bezdead
15:30

16:10 Baldana
15:30

16:40 Ilfoveni
15:30

16:45 Cuza Voda
15:32

16:40 Mircea Voda
15:33

16:10 Tartasesti
15:35

16:40 Cuza Voda
15:36

16:45 Crangasi
15:37

16:40 Bolovani
15:39

17:55 Magura
15:40

16:10 Gulia
15:40

16:40 Crangasi
15:42

16:40 Contesti
15:45

17:55 Miculesti
15:50

16:10 Chitila
15:50

16:40 Ghergani
15:51

16:45 Ghergani
15:52

16:45 Racari
15:54

17:55 Pucioasa
15:55

16:40 Racari
15:55

16:45 Tepes Voda
15:57

16:45 Baldana
16:00
Chivaran Com
18:44 Cheia
16:00

17:55 Pucioasa
16:00

16:40 Baldana
16:00

17:55 Pucioasa
16:05

16:10 Bucuresti
16:05

16:40 Tartasesti
16:05

17:55 Laculete
16:10

16:40 Gulia
16:10

17:55 Doicesti
16:15

17:55 Aninoasa
16:18

16:40 Chitila
16:20

17:55 Targoviste
16:21

17:55 Targoviste
16:25

17:55 Targoviste
16:30

17:55 Ulmi
16:35

16:40 Bucuresti
16:35

17:55 Bratestii de Jos
16:40
Chivaran Com
19:22 Cheia
16:45

17:55 Ilfoveni
16:45

17:55 Mircea Voda
16:48

00:01 Iasi
16:50

17:55 Cuza Voda
16:51

17:55 Bolovani
16:54

17:55 Crangasi
16:57

17:55 Contesti
17:00

19:00 Pucioasa
17:00

19:00 Pucioasa
17:05

17:55 Ghergani
17:06

17:55 Racari
17:10

19:00 Laculete
17:10
Chivaran Com
19:59 Cheia
17:15

17:55 Baldana
17:15

19:00 Doicesti
17:15

17:55 Tartasesti
17:20

19:00 Aninoasa
17:20

17:55 Gulia
17:25

19:00 Targoviste
17:25

21:30 Braila
17:30

19:00 Targoviste
17:30

17:55 Chitila
17:35

19:00 Targoviste
17:35

19:00 Ulmi
17:40

20:10 Candesti Vale
17:45

19:00 Bratesti
17:45

17:55 Bucuresti
17:50

20:10 Aninosani
17:50

19:00 Ilfoveni
17:50

19:00 Mircea Voda
17:53

20:10 Dragodanesti
17:55

19:00 Cuza Voda
17:56

19:00 Bolovani
17:59

19:45 Targoviste
18:00
Chivaran Com
20:37 Cheia
18:00

20:10 Sturzeni
18:00

19:45 Targoviste
18:01

19:00 Crangasi
18:02

20:10 Priboiu
18:05

19:00 Contesti
18:05

20:10 Tatarani
18:10

19:00 Ghergani
18:11

20:10 Caprioru
18:15

19:00 Racari
18:15

19:45 Bratesti
18:16

19:45 Ilfoveni
18:20

19:00 Baldana
18:20

20:10 Manesti
18:25

19:00 Tartasesti
18:25

19:45 Mircea Voda
18:28

20:10 Ungureni
18:28

23:00 Bacau
18:30

20:15 Targoviste
18:30

19:00 Gulia
18:30

20:15 Targoviste
18:31

20:10 Dragomiresti
18:31

19:45 Cuza Voda
18:32

20:10 Priseaca
18:34

19:45 Crangasi
18:37

20:10 Targoviste
18:37

20:10 Targoviste
18:40

19:00 Chitila
18:40
Chivaran Com
21:22 Cheia
18:45

20:10 Targoviste
18:45

20:15 Bratesti
18:46

20:15 Ilfoveni
18:50

20:10 Ulmi
18:50

19:45 Ghergani
18:52

19:45 Racari
18:54

20:10 Bratestii de Jos
18:55

19:00 Bucuresti
18:55

19:45 Tepes Voda
18:57

20:15 Mircea Voda
18:58

20:45 Targoviste 19:45 Baldana
19:00

20:10 Ilfoveni
19:00

20:45 Targoviste
19:01

20:15 Cuza Voda
19:02

20:10 Mircea Voda
19:03

20:10 Cuza Voda
19:06

20:15 Crangasi
19:07

20:10 Bolovani
19:09

20:10 Crangasi
19:12

20:45 Bratesti
19:16

20:45 Ilfoveni
19:20

20:10 Ghergani
19:21

20:15 Ghergani
19:22

20:15 Racari
19:24

20:10 Racari
19:25

20:15 Tepes Voda
19:27

20:45 Mircea Voda
19:28

20:15 Baldana
19:30

20:10 Baldana
19:30

20:45 Cuza Voda
19:32

20:10 Tartasesti
19:35

20:45 Crangasi
19:37

20:10 Gulia
19:40

20:10 Chitila
19:50

20:45 Ghergani
19:52

20:45 Racari
19:54

20:10 Contesti
19:55

20:45 Tepes Voda
19:57

20:45 Baldana
20:00

20:10 Bucuresti
20:05

06:00 Campulung Moldovenesc
20:30

06:00 Iacobeni
20:50
Priscom
05:16 Botosani
21:00

04:46 Iasi
21:30

06:00 Vatra Dornei
21:30

06:00 Chiril
21:45

06:00 Crucea
22:00

06:00 Brosteni
22:15

06:00 Borca
22:30

06:19 Iasi
22:30

03:45 Bacau
23:15

06:00 Poiana Largului
23:15

06:00 Grinties
23:25
Priscom
07:46 Botosani
23:30

06:00 Tulghes
23:35

06:00 Borsec
23:55

06:19 Vaslui
23:56

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.