Statie Buchin - Mersul autobuzelor Buchin Caras-Severin Romania

Statie Buchin

Buchin, Romania

Adresă: necunoscuta

Plecări
Ora Către
06:47
07:24 Constantin Daicoviciu 09:09 Remetea Mare 07:24 Constantin Daicoviciu 09:09 Remetea Mare 08:08 Costeiu 09:27 Timisoara 08:08 Costeiu 09:27 Timisoara 06:57 Caransebes 08:38 Topolovatu Mare 06:57 Caransebes 08:38 Topolovatu Mare 07:08 Jupa 08:53 Recas 07:08 Jupa 08:53 Recas
09:04 DROBETA
10:37 Recas 09:15 Caransebes 10:50 Timisoara 09:40 Jena 09:35 Sacu 10:00 Lugoj 11:00 Timisoara 10:23 Iosifalau 10:29 Sustra 09:20 Jupa 10:05 Costeiu 10:40 Izvin 10:26 Topolovat 10:18 Chizatau 10:15 Belint
10:00 DROBETA
12:16 Drobeta Turnu Severin 10:15 Armenis 11:10 Valea Bolvasnita 11:30 Orsova 10:25 Teregova 11:13 Mehadia 11:15 Baile Herculane 11:00 Iablanita 11:20 Toplet 10:10 Sadova Veche 11:07 Plugova 11:45 Gura Vaii
10:00 DROBETA
10:40 Jena 10:50 Lugoj 11:25 Topolovatu Mare 11:10 Belint 10:15 Jupa 11:45 Timisoara 11:26 Sustra 11:05 Belint 12:01 Timisoara 11:15 Chizatau 11:28 Recas 11:00 Costeiu 10:10 Caransebes 11:20 Iosifalau 11:35 Izvin
12:30 DROBETA
14:46 Drobeta Turnu Severin 12:45 Armenis 13:40 Valea Bolvasnita 14:00 Orsova 12:55 Teregova 13:43 Mehadia 13:45 Baile Herculane 13:30 Iablanita 13:50 Toplet 12:40 Sadova Veche 13:37 Plugova 14:15 Gura Vaii
12:34 DROBETA
14:07 Recas 13:56 Topolovat 14:30 Timisoara 13:10 Jena 13:05 Sacu 12:45 Caransebes 13:30 Lugoj 13:53 Iosifalau 14:20 Timisoara 12:50 Jupa 13:45 Belint 14:10 Izvin 13:59 Sustra 13:48 Chizatau 13:35 Costeiu
15:10
16:33 Plugova 19:10 Motru 19:18 Brosteni 16:57 Baile Herculane 19:52 Bala Bai 18:57 Catunele 15:45 Armenis 18:04 Obarsia Closani 19:37 Sovarna 18:42 Glogova 16:10 Domasnea 18:27 Baia De Arama 19:27 Floresti 18:33 Apa Neagra
15:30 DROBETA
17:46 Drobeta Turnu Severin 15:45 Armenis 16:40 Valea Bolvasnita 16:45 Baile Herculane 15:55 Teregova 16:43 Mehadia 17:00 Orsova 16:30 Iablanita 16:50 Toplet 15:40 Sadova Veche 16:37 Plugova 17:15 Gura Vaii
16:49 DROBETA
18:25 Izvin 18:35 Timisoara 18:03 Chizatau 17:45 Lugoj 18:14 Sustra 18:11 Topolovat 17:20 Sacu 17:50 Costeiu 18:22 Recas 17:00 Caransebes 17:05 Jupa 18:08 Iosifalau 17:25 Jena 18:45 Timisoara 18:00 Belint
17:20 DROBETA
18:20 Baile Herculane 20:40 Calnicu 19:30 Cocorova 21:15 Targu Jiu 18:15 Mehadia 17:50 Domasnea 18:10 Valea Bolvasnita 18:45 Orsova 20:10 Brosteni 19:25 Malovat 21:00 Balesti 17:30 Sadova Veche 17:55 Cornea 19:16 Drobeta Turnu Severin 20:00 Floresti 19:05 Drobeta Turnu Severin 18:50 Gura Vaii 17:35 Armenis 18:00 Iablanita 20:15 Motru 19:40 Ciovarnasani 19:00 Schela Cladovei 18:30 Toplet 17:45 Teregova 18:05 Plugova
18:00 DROBETA
20:16 Drobeta Turnu Severin 18:15 Armenis 19:10 Valea Bolvasnita 19:30 Orsova 18:25 Teregova 19:13 Mehadia 19:15 Baile Herculane 19:00 Iablanita 19:20 Toplet 19:45 Gura Vaii 18:10 Sadova Veche 19:07 Plugova
19:49 DROBETA
21:14 Sustra 21:35 Timisoara 21:00 Belint 21:08 Iosifalau 20:50 Costeiu 21:11 Topolovat 20:05 Jupa 20:20 Sacu 20:25 Jena 20:00 Caransebes 20:45 Lugoj 21:22 Recas 21:03 Chizatau 21:45 Timisoara 21:25 Izvin
22:00 DROBETA
00:16 Drobeta Turnu Severin 22:15 Armenis 23:10 Valea Bolvasnita 23:30 Orsova 22:25 Teregova 23:13 Mehadia 23:15 Baile Herculane 23:00 Iablanita 23:20 Toplet 22:10 Sadova Veche 23:07 Plugova 23:45 Gura Vaii
Sosiri
De la Ora

06:47 Bala Bai 06:47 Bala Bai
02:05

06:47 Sovarna 06:47 Sovarna
02:20

06:47 Floresti 06:47 Floresti
02:30

06:47 Brosteni 06:47 Brosteni
02:39

06:47 Motru 06:47 Motru
02:47

06:47 Catunele 06:47 Catunele
03:00

06:47 Glogova 06:47 Glogova
03:15

06:47 Apa Neagra 06:47 Apa Neagra
03:24

06:47 Baia De Arama 06:47 Baia De Arama
03:30

06:47 Obarsia Closani 06:47 Obarsia Closani
03:53

06:47 Baile Herculane 06:47 Baile Herculane
05:00

06:47 Plugova 06:47 Plugova
05:24

06:47 Domasnea 06:47 Domasnea
05:47
DROBETA
10:00 Targu Jiu
06:00
DROBETA
10:00 Balesti
06:05

06:47 Armenis 06:47 Armenis
06:12
DROBETA
10:00 Calnicu
06:25
DROBETA
09:04 Drobeta Turnu Severin
06:45
DROBETA
09:04 Gura Vaii
06:55
DROBETA
10:00 Motru
07:00
DROBETA
10:00 Brosteni
07:05
DROBETA
10:00 Floresti
07:10
DROBETA
09:04 Orsova
07:15
DROBETA
10:00 Ciovarnasani
07:15
DROBETA
10:00 Cocorova
07:20
DROBETA
09:04 Toplet
07:30
DROBETA
10:00 Malovat
07:30
DROBETA
09:04 Baile Herculane
07:45
DROBETA
09:04 Mehadia
07:52
DROBETA
09:04 Valea Bolvasnita
07:55
DROBETA
09:04 Plugova
07:58
DROBETA
10:00 Timisoara
08:00
DROBETA
10:00 Drobeta Turnu Severin
08:00
DROBETA
09:04 Iablanita
08:04
DROBETA
10:00 Drobeta Turnu Severin
08:05
DROBETA
09:04 Cornea
08:09
DROBETA
10:00 Schela Cladovei
08:10
DROBETA
10:00 Gura Vaii
08:15
DROBETA
09:04 Domasnea
08:29
DROBETA
10:00 Orsova
08:30
DROBETA
10:00 Izvin
08:33
DROBETA
10:00 Toplet
08:40
DROBETA
10:00 Recas
08:41
DROBETA
10:00 Sustra
08:44
DROBETA
09:04 Teregova
08:45
DROBETA
10:00 Topolovatu Mare
08:47
DROBETA
09:04 Armenis
08:50
DROBETA
10:00 Baile Herculane
08:50
DROBETA
10:00 Iosifalau
08:51
DROBETA
09:04 Sadova Veche
08:54
DROBETA
10:00 Chizatau
08:54
DROBETA
10:00 Belint
09:00
DROBETA
10:00 Mehadia
09:00
DROBETA
10:00 Costeiu
09:05
DROBETA
10:00 Valea Bolvasnita
09:10
DROBETA
10:00 Lugoj
09:15
DROBETA
10:00 Plugova
09:15
DROBETA
10:00 Jena
09:20
DROBETA
10:00 Iablanita
09:20
DROBETA
10:00 Sacu
09:25
DROBETA
10:00 Cornea
09:25
DROBETA
10:00 Jupa
09:40
DROBETA
10:00 Domasnea
09:40
DROBETA
10:00 Caransebes
09:50
DROBETA
10:00 Armenis
09:50
DROBETA
10:00 Sadova Veche
09:55
DROBETA
12:34 Drobeta Turnu Severin
10:15
DROBETA
12:34 Gura Vaii
10:25
DROBETA
12:30 Timisoara
10:30
DROBETA
12:34 Orsova
10:45
DROBETA
12:34 Toplet
11:00
DROBETA
12:30 Izvin
11:03
DROBETA
12:30 Recas
11:11
DROBETA
12:30 Sustra
11:14
DROBETA
12:34 Baile Herculane
11:15
DROBETA
12:30 Topolovatu Mare
11:17
DROBETA
12:30 Iosifalau
11:21
DROBETA
12:34 Mehadia
11:22
DROBETA
12:30 Chizatau
11:24
DROBETA
12:34 Valea Bolvasnita
11:25
DROBETA
12:34 Plugova
11:28
DROBETA
12:30 Belint
11:30
DROBETA
12:34 Iablanita
11:34
DROBETA
12:30 Costeiu
11:35
DROBETA
12:34 Cornea
11:39
DROBETA
12:30 Lugoj
11:45
DROBETA
12:30 Jena
11:50
DROBETA
12:30 Sacu
11:55
DROBETA
12:34 Domasnea
11:59
DROBETA
12:30 Jupa
12:10
DROBETA
12:34 Teregova
12:15
DROBETA
12:34 Armenis
12:20
DROBETA
12:30 Caransebes
12:20
DROBETA
12:34 Sadova Veche
12:24

15:10 Timisoara
12:30

15:10 Remetea Mare
12:48

15:10 Recas
13:04

15:10 Topolovatu Mare
13:19
DROBETA
15:30 Timisoara
13:30

15:10 Costeiu
13:49
DROBETA
15:30 Izvin
14:03
DROBETA
15:30 Recas
14:11
DROBETA
15:30 Sustra
14:14
DROBETA
15:30 Topolovatu Mare
14:17
DROBETA
15:30 Iosifalau
14:21
DROBETA
15:30 Chizatau
14:24
DROBETA
16:49 Drobeta Turnu Severin
14:30
DROBETA
15:30 Belint
14:30

15:10 Constantin Daicoviciu
14:33
DROBETA
15:30 Costeiu
14:35
DROBETA
16:49 Gura Vaii
14:40
DROBETA
15:30 Lugoj
14:45

15:10 Jupa
14:49
DROBETA
15:30 Jena
14:50
DROBETA
15:30 Sacu
14:55

15:10 Caransebes
15:00
DROBETA
16:49 Orsova
15:00
DROBETA
17:20 Timisoara
15:00
DROBETA
15:30 Jupa
15:10
DROBETA
16:49 Toplet
15:15
DROBETA
15:30 Caransebes
15:20
DROBETA
16:49 Baile Herculane
15:30
DROBETA
16:49 Mehadia
15:37
DROBETA
16:49 Valea Bolvasnita
15:40
DROBETA
17:20 Izvin
15:40
DROBETA
16:49 Plugova
15:43
DROBETA
16:49 Iablanita
15:49
DROBETA
16:49 Cornea
15:54
DROBETA
17:20 Recas
15:55
DROBETA
18:00 Timisoara
16:00
DROBETA
17:20 Sustra
16:10
DROBETA
16:49 Domasnea
16:14
DROBETA
17:20 Topolovatu Mare
16:18
DROBETA
17:20 Iosifalau
16:20
DROBETA
16:49 Teregova
16:30
DROBETA
17:20 Chizatau
16:30
DROBETA
18:00 Izvin
16:33
DROBETA
16:49 Armenis
16:35
DROBETA
16:49 Sadova Veche
16:39
DROBETA
17:20 Belint
16:40
DROBETA
18:00 Recas
16:41
DROBETA
18:00 Sustra
16:44
DROBETA
18:00 Topolovatu Mare
16:47
DROBETA
17:20 Costeiu
16:50
DROBETA
18:00 Iosifalau
16:51
DROBETA
18:00 Chizatau
16:54
DROBETA
17:20 Lugoj
16:55
DROBETA
18:00 Belint
17:00
DROBETA
17:20 Jena
17:00
DROBETA
18:00 Costeiu
17:05
DROBETA
17:20 Jupa
17:10
DROBETA
18:00 Lugoj
17:15
DROBETA
17:20 Caransebes
17:15
DROBETA
18:00 Jena
17:20
DROBETA
18:00 Sacu
17:25
DROBETA
19:49 Drobeta Turnu Severin
17:30
DROBETA
19:49 Gura Vaii
17:40
DROBETA
18:00 Jupa
17:40
DROBETA
18:00 Caransebes
17:50
DROBETA
19:49 Orsova
18:00
DROBETA
19:49 Toplet
18:15
DROBETA
19:49 Baile Herculane
18:30
DROBETA
19:49 Mehadia
18:37
DROBETA
19:49 Valea Bolvasnita
18:40
DROBETA
19:49 Plugova
18:43
DROBETA
19:49 Iablanita
18:49
DROBETA
19:49 Cornea
18:54
DROBETA
19:49 Domasnea
19:14
DROBETA
19:49 Teregova
19:30
DROBETA
19:49 Armenis
19:35
DROBETA
19:49 Sadova Veche
19:39
DROBETA
22:00 Timisoara
20:00
DROBETA
22:00 Izvin
20:33
DROBETA
22:00 Recas
20:41
DROBETA
22:00 Sustra
20:44
DROBETA
22:00 Topolovatu Mare
20:47
DROBETA
22:00 Iosifalau
20:51
DROBETA
22:00 Chizatau
20:54
DROBETA
22:00 Belint
21:00
DROBETA
22:00 Costeiu
21:05
DROBETA
22:00 Lugoj
21:15
DROBETA
22:00 Jena
21:20
DROBETA
22:00 Sacu
21:25
DROBETA
22:00 Jupa
21:40
DROBETA
22:00 Caransebes
21:50

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.