Gara CFR Brasov - Mersul autobuzelor Brasov Brasov Romania

Gara CFR Brasov

Brasov, Romania

Plecări
Ora Către
08:00 Super Univers Trans
09:30 Covasna 09:40 Covasna Voinesti
09:00
08:20 Mantova 11:20 Ravenna 08:55 Milano 14:50 Tricase 09:30 Novara 11:20 Ravenna 04:50 Mirano 10:05 Asti 14:50 Tricase 14:35 Bari 10:30 Rovigo 04:50 Mirano 13:55 Vasto 10:55 Firenze 14:35 Bari 12:50 Civitanova Marche 11:10 Orvieto 13:55 Vasto 10:40 Bologna 11:45 Passerano 12:50 Civitanova Marche 14:40 Taranto 10:40 Bologna 11:55 Frosinone 14:40 Taranto 16:20 Palmi 11:55 Frosinone 16:10 Pizzo 16:20 Palmi 15:50 Cerchiara di Calabria 16:10 Pizzo 15:30 Frascineto 15:50 Cerchiara di Calabria 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 05:40 San Bonifacio 07:40 Rovato 08:20 Mantova 08:55 Milano 09:30 Novara 10:05 Asti 10:30 Rovigo 10:55 Firenze 11:10 Orvieto 11:45 Passerano 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 13:05 Napoli 04:35 Pordenone 07:45 Lodi 08:30 Modena 04:40 Venetia 09:00 Rozzano 14:30 Andria 09:40 Voghera 04:40 Venetia 04:00 Ljubljana 10:10 Torino 14:30 Andria 14:20 Foggia 10:35 Ferrara 04:00 Ljubljana 13:45 Chieti 10:58 Arezzo 14:20 Foggia 12:45 Ancona 11:30 Orte 13:45 Chieti 05:00 Padova 12:45 Ancona 12:10 Campozillone 05:00 Padova 16:35 Reggio di Calabria 12:10 Campozillone 04:30 Trieste 16:35 Reggio di Calabria 16:05 Case Mortille 04:30 Trieste 15:45 Cosenza 16:05 Case Mortille 15:25 Mormanno 15:45 Cosenza 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 12:25 Afragola 05:10 Verona 06:00 Montichiari 06:00 Montichiari 07:45 Lodi 08:30 Modena 09:00 Rozzano 09:40 Voghera 10:10 Torino 10:35 Ferrara 10:58 Arezzo 11:30 Orte 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 12:25 Afragola 05:10 Verona 08:00 Monza 08:40 Brescia 12:30 Rimini 09:10 Pavia 14:25 Barletta 09:50 Tortona 12:30 Rimini 03:00 Maribor 10:15 Abano Terme 14:25 Barletta 14:10 Termoli 10:50 Sasso Marconi 03:00 Maribor 13:00 Pescara 11:01 Chiusi 14:10 Termoli 12:40 Senegalia 11:35 Fiano Romano 13:00 Pescara 15:00 Lecce 12:40 Senegalia 12:00 Cassino 15:00 Lecce 16:30 Scilla 12:00 Cassino 13:50 Lanciano 16:30 Scilla 16:00 Martirano Lombardo 13:50 Lanciano 15:40 Quattromiglio 16:00 Martirano Lombardo 15:20 Lagonegro 15:40 Quattromiglio 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 07:00 Piacenza 07:00 Piacenza 08:00 Monza 08:40 Brescia 09:10 Pavia 09:50 Tortona 10:15 Abano Terme 10:50 Sasso Marconi 11:01 Chiusi 11:35 Fiano Romano 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 05:20 Vicenza 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 11:25 Cesena 09:20 Cremona 14:15 San Severo 10:00 Alessandria 11:25 Cesena 01:00 Pince 10:20 Monselice 14:15 San Severo 14:05 San Salvo 10:45 Prato 01:00 Pince 12:55 San Benedetto del Tronto 11:05 Fabro 14:05 San Salvo 12:35 Pesaro 11:40 Roma 12:55 San Benedetto del Tronto 14:45 Brindisi 12:35 Pesaro 11:50 Colleferro 14:45 Brindisi 16:25 Bagnara Calabra 11:50 Colleferro 16:15 Rosarno 16:25 Bagnara Calabra 15:55 Rogliano 16:15 Rosarno 15:35 Settimo 15:55 Rogliano 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 05:30 Arzignano 07:30 Crema 05:30 Arzignano 07:30 Crema 08:10 Rozzano 08:50 Bergamo 09:20 Cremona 10:00 Alessandria 10:20 Monselice 10:45 Prato 11:05 Fabro 11:40 Roma 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello
09:00
12:00 Cluj Napoca
09:00
10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 11:00 Darmstadt 00:30 Londra 10:10 Kulmbach 05:50 Straubing 02:00 Wels 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 02:10 Torquay 08:20 York 08:55 Carlisle 01:00 Norwich 00:40 Chelmsford 15:00 Dunkerque 13:00 Kortrijk 12:30 Bruxelles 11:30 Antwerp 01:40 Portsmouth 11:00 Darmstadt 03:00 Weston-super-Mare 00:30 Londra 03:40 Gloucester 10:10 Kulmbach 04:10 Reading 05:50 Straubing 00:10 Folkestone 02:00 Wels 05:10 Corby 10:00 Stuttgart 05:50 Boston 02:10 Torquay 10:40 Bad Kissingen 07:10 Sheffield 06:30 Stoke on Trent 07:50 Kingston upon Hull 02:50 Swindon 06:15 Nottingham 03:10 Cardiff 03:50 Hereford 04:20 Basingstoke 04:50 Luton 05:20 Peterborough 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 11:20 Hasselt 10:55 Wertheim 10:30 Suhl 10:05 Bayreuth 05:40 Deggendorf 01:10 Amstetten 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 08:30 Harrogate 09:00 Middlesbrough 00:55 Cambridge 00:35 Canterbury 14:55 Ostende 12:55 Namur 12:20 Brugge 02:50 Swindon 11:20 Hasselt 06:15 Nottingham 10:55 Wertheim 03:10 Cardiff 10:30 Suhl 03:50 Hereford 10:05 Bayreuth 04:20 Basingstoke 05:40 Deggendorf 04:50 Luton 01:10 Amstetten 05:20 Peterborough 19:15 Newcastle upon Tyne 05:55 Coventry 02:20 Plymouth 13:50 Waregem 07:00 Manchester 06:40 Chester 07:55 Blackpool 01:50 Bournemouth 01:30 Worthing 03:20 Newport 03:55 Worcester 04:30 Winchester 04:55 Bedford 05:30 Leicester 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 11:15 Genk 10:50 Ansbach 10:20 Coburg 06:00 Amberg 05:30 Passau 23:00 Viena 06:00 Birmingham 02:30 Bath 08:40 Lancaster 09:10 Durham 00:50 Ipswich 18:00 Dover 13:40 Tournai 12:50 Mons 12:10 Gent 01:50 Bournemouth 11:15 Genk 01:30 Worthing 10:50 Ansbach 03:20 Newport 10:20 Coburg 03:55 Worcester 06:00 Amberg 04:30 Winchester 05:30 Passau 04:55 Bedford 23:00 Viena 05:30 Leicester 06:00 Birmingham 02:30 Bath 07:30 Grimsby 06:55 Warrington 07:40 Scunthorpe 08:00 Bradford 06:20 Derby 06:10 Wolverhampton 03:30 Swansea 04:00 Oxford 04:40 Southampton 05:00 Kettering 05:40 Grantham 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 11:05 Liege 10:45 Erlangen 10:15 Hof 05:55 Regensburg 03:00 Linz 01:20 Brighton 02:40 Bristol 08:10 Leeds 08:50 Kendal 01:10 Eastbourne 00:45 Colchester 15:30 Calais 13:10 Wavre 12:40 Charleroi 12:00 Sint-Niklaas 06:20 Derby 11:05 Liege 06:10 Wolverhampton 10:45 Erlangen 03:30 Swansea 10:15 Hof 04:00 Oxford 05:55 Regensburg 04:40 Southampton 03:00 Linz 05:00 Kettering 01:20 Brighton 05:40 Grantham 02:40 Bristol 02:00 Exeter 07:20 Lincoln 06:50 Liverpool 07:45 Doncaster 01:40 Portsmouth 03:00 Weston-super-Mare 03:40 Gloucester 04:10 Reading 00:10 Folkestone 05:10 Corby
09:00
18:20 Utrecht 17:55 Emmen 17:35 Almelo 17:10 Arnhem 16:50 Dordrecht 16:30 Papenburg 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 04:00 Wels 18:40 Amsterdam 06:40 Starnberg 05:50 Freising 15:10 Paderborn 14:40 Gottingen 11:55 Jena 12:20 Coburg 12:55 Offenbach 04:00 Wels 18:40 Amsterdam 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 11:55 Jena 16:50 Dordrecht 12:20 Coburg 16:30 Papenburg 12:55 Offenbach 16:10 Minden 15:50 Duisburg 15:30 Duren 15:10 Bielefeld 11:00 Bamberg 10:30 Augsburg 09:40 Ludwigsburg 11:40 Zwickau 08:00 Balingen 13:40 Wetzlar 13:10 Wiesbaden 07:00 Ravensburg 14:05 Neuwied 06:40 Starnberg 18:20 Utrecht 05:50 Freising 17:55 Emmen 15:10 Paderborn 17:35 Almelo 14:40 Gottingen 17:10 Arnhem 18:35 Hoorn 18:15 Drachten 17:50 Zwolle 17:30 Hengelo 17:05 Nijmegen 16:45 Breda 16:25 Bocholt 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 03:00 Amstetten 06:30 Rosenheim 05:40 Landshut 15:05 Goslar 14:30 Marburg an der Lahn 12:00 Erfurt 12:30 Wurzburg 13:00 Hanau am Main 03:00 Amstetten 18:35 Hoorn 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 12:00 Erfurt 16:45 Breda 12:30 Wurzburg 16:25 Bocholt 13:00 Hanau am Main 16:05 Osnabruck 15:45 Dusseldorf 15:25 Bonn 15:05 Detmold 10:55 Erlangen 10:20 Ulm 09:30 Pforzheim 08:40 Baden-Baden 07:50 Albstadt 07:30 Biberach an der Riß 13:20 Frankfurt 13:45 Saarbrucken 14:10 Limburg an der Lahn 06:30 Rosenheim 18:15 Drachten 05:40 Landshut 17:50 Zwolle 15:05 Goslar 17:30 Hengelo 14:30 Marburg an der Lahn 17:05 Nijmegen 18:30 Leiden 18:10 Leeuwarden 17:45 Apeldoorn 17:25 Venlo 17:00 Haga 16:40 Tilburg 16:20 Roermond 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 15:38 Koln 02:00 Melk 06:15 Munchen 05:30 Degendorf 14:55 Northeim 15:00 Einbeck 12:05 Eisenach 12:40 Wertheim 13:05 Mainz 15:38 Koln 02:00 Melk 07:20 Singen 13:55 Trier 11:30 Hof 17:00 Haga 12:05 Eisenach 16:40 Tilburg 12:40 Wertheim 16:20 Roermond 13:05 Mainz 16:00 Munster 15:41 Wuppertal 15:20 Hamm 11:10 Kulmbach 10:50 Nurnberg 10:10 Aalen 09:20 Karlsruhe 08:30 Reutlingen 06:10 Dachau 07:40 Villingen-Schwenningen 07:20 Singen 13:55 Trier 11:30 Hof 18:30 Leiden 06:15 Munchen 18:10 Leeuwarden 05:30 Degendorf 17:45 Apeldoorn 14:55 Northeim 17:25 Venlo 15:00 Einbeck 18:25 Almere-Haven 18:05 Groningen 17:40 Deventer 17:20 Enschede 16:55 Rotterdam 16:35 Eindhoven 16:15 Monchengladbach 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 05:00 Passau 01:00 Viena 06:00 Erding 11:50 Gera 14:50 Kassel 18:00 Assen 12:10 Bad Hersfeld 12:50 Darmstadt 13:50 Luxembourg 05:00 Passau 01:00 Viena 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 16:55 Rotterdam 12:10 Bad Hersfeld 16:35 Eindhoven 12:50 Darmstadt 16:15 Monchengladbach 13:50 Luxembourg 15:55 Essen 15:35 Aachen 15:15 Lippstadt 11:05 Bayreuth 10:40 Ingolstadt 10:00 Stuttgart 09:00 Offenburg 08:10 Tubingen 14:20 Siegen 13:30 Fulda 07:10 Memmingen 14:00 Koblenz 06:50 Kempten 18:25 Almere-Haven 06:00 Erding 18:05 Groningen 11:50 Gera 17:40 Deventer 14:50 Kassel 17:20 Enschede 18:00 Assen
09:00
10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 21:40 Stockerau 06:00 Laufen 22:20 Gmunden 20:40 Gyor 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 12:40 Le Mans 10:05 Stuttgart 21:50 Krems an der Donau 10:25 Winterthur 07:10 Murnau am Staffelsee 10:55 Lucerne 22:30 Weitra 11:30 Verdun 20:30 Tatabanya 12:00 Paris 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 23:00 Wolfsberg 10:30 Zurich 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 23:00 Wolfsberg 12:40 Le Mans 21:50 Krems an der Donau 07:10 Murnau am Staffelsee 22:30 Weitra 20:30 Tatabanya 23:30 Melk 05:00 Linz 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 12:50 Nantes 10:10 Freiburg 21:55 Zwettl Stadt 10:30 Zurich 22:00 Langau 11:00 Sankt Gallen 22:40 Neustadt 11:40 Reims 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 12:10 Lyon 10:40 Basel 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 21:55 Zwettl Stadt 22:00 Langau 22:40 Neustadt 20:50 Hegyeshalom 23:40 Wels 05:30 Graz 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 12:20 Dijon 09:55 Luxembourg 23:05 Braunau am Inn 10:15 Offenburg 23:50 Kufstein 10:40 Basel 22:10 Waidhofen an der Thaya 11:10 Berna 22:50 Amstetten 11:50 Meaux 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 09:20 Dusseldorf 10:50 Zug 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 23:05 Braunau am Inn 23:50 Kufstein 22:10 Waidhofen an der Thaya 22:50 Amstetten 21:30 Viena 04:00 Innsbruck 05:40 Salzburg 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 12:30 Rennes 10:00 Saarbrucken 21:40 Stockerau 10:20 Singen 06:00 Laufen 10:50 Zug 22:20 Gmunden 11:20 Metz 20:40 Gyor 11:55 Paris 23:10 Sankt Polten 04:30 Bregenz 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 09:30 Koln
09:00
15:45 Silkeborg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 15:40 Herning 16:00 Holstebro 15:50 Arhus 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 16:05 Skive 00:30 Gyor 04:00 Praga 05:10 Cottbus 12:00 Lubeck 14:00 Flensburg 14:25 Haderslev 14:50 Odense 15:25 Roskilde 15:45 Silkeborg 16:05 Skive 15:55 Viborg 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 16:10 Randers 00:40 Bratislava 04:05 Teplice 05:30 Vetschau 13:00 Rostock 14:10 Sonderborg 14:30 Esbjerg 15:00 Svendborg 15:30 Copenhagen 15:50 Arhus 16:10 Randers 15:40 Herning 16:00 Holstebro 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg 01:00 Jihlava 05:05 Dresda 11:00 Hamburg 13:40 Rendsburg 14:20 Tonder 14:40 Fredericia 15:20 Slagelse 16:20 Aalborg 00:50 Brno 05:00 Pirna 06:00 Berlin 13:30 Neumunster 14:15 Abenra 14:35 Kolding 15:10 Nyborg 15:35 Vejle 15:55 Viborg 16:20 Aalborg
09:00
23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 09:50 Bremerhaven 10:00 Hamburg 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 07:40 Eisenhuttenstadt 13:40 Arlon 13:00 Hasselt 12:40 Mons 12:20 Ostende 12:00 Turnhout 11:40 Emmen 11:20 Emden 09:20 Bremen 10:25 Rendsburg 10:05 Norderstedt 09:30 Soltau 08:25 Wolfsburg 08:05 Brandenburg 23:00 Praga 06:05 Pirna 08:55 Garbsen 06:15 Bautzen 06:40 Halle 07:05 Torgau 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:45 Luneburg 09:55 Stade 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 07:50 Potsdam 13:30 Namur 12:55 Bruxelles 12:35 Gent 12:15 Brugge 11:55 Rotterdam 11:35 Lingen 11:15 Norden 00:20 Altenburg 10:20 Neumunster 09:50 Bremerhaven 10:00 Hamburg 08:40 Hildesheim 08:20 Stendal 19:50 Bratislava 00:05 Plauen 06:10 Dresda 09:00 Celle 06:20 Gorlitz 06:45 Bernburg 07:10 Magdeburg 22:00 Jihlava 06:00 Freiberg 08:50 Hannover 09:15 Cloppenburg 06:35 Leipzig 07:00 Riesa 07:30 Vetschau 13:45 Luxembourg 13:10 Genk 12:45 Charleroi 12:25 Kortrijk 12:05 Geel 11:45 Amsterdam 11:25 Papenburg 11:05 Oldenburg 10:30 Cuxhaven 10:10 Elmshorn 09:35 Uelzen 08:30 Braunschweig 08:10 Oranienburg 07:20 Cottbus 08:00 Berlin 13:20 Liege 12:50 Wavre 12:30 Tournai 12:10 Sint-Niklaas 11:50 Haga 11:30 Meppen 11:10 Leer 11:00 Flensburg 10:15 Lubeck 09:45 Luneburg 09:55 Stade 08:35 Salzgitter 08:15 Neuruppin 21:00 Brno 00:10 Chemnitz 08:45 Hameln 09:10 Vechta 06:30 Grimma 06:50 Dessau
12:00 Super Univers Trans
13:30 Covasna 13:40 Covasna Voinesti
14:00 Danytur
02:30 Northampton 04:30 Peterborough 06:30 Nottingham 03:00 Chelmsford 02:00 Folkestone 04:30 Guildford 17:40 Calais 06:30 Southampton 19:00 Rochester 03:00 Chelmsford 15:30 Luxembourg 11:00 Heidelberg 08:00 Munchen 01:30 Bicester 03:30 Coventry 05:30 Chester 07:30 Bolton 09:30 Leeds 11:30 Doncaster 03:30 Eastbourne 05:30 Reading 07:30 Swindon 03:00 Cambridge 05:00 Leicester 07:00 Chesterfield 04:00 Colchester 03:00 Hastings 05:00 Basingstoke 18:10 Dover 07:00 Bristol 18:45 Maidstone 04:00 Colchester 15:45 Charleroi 12:00 Manheim 04:00 Viena 02:00 Stratford-upon-Avon 04:00 Birmingham 06:00 Warrington 08:00 Manchester 10:00 York 10:00 Sheffield 04:00 Brighton 06:00 Winchester 01:00 Luton 03:30 Kettering 05:30 Loughborough 08:00 Lincoln 05:00 Ipswich 03:30 Eastbourne 17:00 Gent 05:30 Reading 19:25 Londra 07:30 Swindon 18:30 Faversham 05:00 Ipswich 15:00 Saarbrucken 10:00 Nurnberg 16:00 Bruxelles 02:30 Worcester 04:30 Wolverhampton 06:30 Liverpool 08:30 Halifax 10:30 Kingston upon Hull 02:00 Folkestone 04:30 Guildford 06:30 Southampton 01:30 Milton Keynes 04:00 Corby 06:00 Derby 02:00 Southend-on-Sea 06:00 Norwich 04:00 Brighton 17:20 Brugge 06:00 Winchester 19:10 Londra 02:00 Southend-on-Sea 18:20 Canterbury 06:00 Norwich 13:00 Kaiserslautern 08:30 Passau 01:00 Oxford 03:00 Warwick 05:00 Stoke on Trent 07:00 Preston 09:00 Bradford 11:00 Scunthorpe 03:00 Hastings 05:00 Basingstoke 07:00 Bristol 02:00 Bedford
14:00 Danytur
12:00 Frankfurt 13:20 Koln 11:20 Mainz 10:00 Heidelberg 08:40 Ulm 16:20 Haga 17:40 Apeldoorn 19:00 Groningen 14:40 Essen 16:20 Greven 17:40 Bremen 09:00 Bamberg 13:00 Kassel 15:00 Wolfsburg 16:20 Weimar 05:20 Deggendorf 06:40 Parsberg 08:00 Wurzburg 09:20 Siegen 10:40 Iserlohn 13:00 Hamburg 12:00 Berlin 11:00 Liege 13:40 Bruxelles 15:00 Eindhoven 12:20 Koblenz 13:40 Dusseldorf 11:00 Darmstadt 09:40 Karlsruhe 08:20 Augsburg 16:40 Haarlem 18:00 Almelo 15:20 Dortmund 16:40 Osnabruck 05:00 Linz 10:00 Schweinfurt 14:00 Gottingen 15:20 Magdeburg 16:40 Zwickau 05:40 Straubing 07:00 Neumarkt in der Oberpfalz 08:20 Hanau am Main 09:40 Olpe 11:00 Bielefeld 06:00 Brno 14:00 Rostock 12:00 Namur 14:00 Gent 15:20 Tilburg 08:00 Munchen 12:40 Neuwied 14:00 Wuppertal 10:40 Worms 09:20 Pforzheim 17:00 Amsterdam 18:20 Zwolle 15:00 Bochum 17:00 Cloppenburg 07:00 Plzen 11:00 Fulda 14:20 Northeim 15:40 Halle 17:00 Chemnitz 06:00 Bogen 07:20 Nurnberg 08:40 Giesen 10:00 Meinerzhagen 11:20 Bad Oeynhausen 08:00 Praga 16:00 Lubeck 12:30 Charleroi 14:20 Brugge 15:40 Breda 04:00 Viena 13:00 Bonn 11:40 Wiesbaden 10:20 Manheim 09:00 Stuttgart 17:20 Utrecht 18:40 Emmen 14:20 Duisburg 16:00 Munster 17:20 Oldenburg 08:00 Bayreuth 12:00 Bad Hersfeld 14:40 Holle 16:00 Leipzig 05:00 Passau 06:20 Regensburg 07:40 Neustadt an der Aisch 09:00 Wetzlar 10:20 Ludenscheid 11:40 Hannover 10:00 Dresda 10:00 Luxembourg 13:20 Mons 14:40 Antwerp 16:00 Rotterdam
15:00 Super Univers Trans
16:00 Covasna 16:10 Covasna Voinesti
15:00 Coltrans
02:00 Budapesta 10:10 Villach 15:00 Ferrara 22:30 Roma 17:15 Reggio nell'Emilia 20:00 Cararra 15:00 Ferrara 18:00 Parma 21:30 Lucca 19:00 Milano 20:30 Pesaro 17:45 Ravenna 15:00 Ferrara 22:15 Civitanova Marche 06:00 Viena 12:30 Udine 16:00 Bologna 15:00 Ferrara 18:00 Parma 21:30 Lucca 16:00 Bologna 19:30 La Spezia 22:00 Pisa 15:30 Verona 20:00 Novara 20:00 Rimini 23:35 Roseto degli Abruzzi 23:59 Pescara 21:45 Ancona 08:30 Graz 13:00 Mestre 18:00 Firenze 16:00 Bologna 19:30 La Spezia 22:00 Pisa 16:30 Modena 20:30 Massa 22:30 Livorno 17:00 Brescia 22:30 Torino 19:30 Cesena 16:45 Imola 23:15 Teramo 10:00 Klagenfurt 14:00 Padova 19:00 Arezzo 16:30 Modena 20:30 Massa 22:30 Livorno 17:15 Reggio nell'Emilia 20:00 Cararra 18:30 Bergamo 21:15 Senegalia 19:00 Forli 16:00 Bologna 22:45 San Benedetto del Tronto
18:00 Super Univers Trans
19:00 Covasna 19:10 Covasna Voinesti
Sosiri
De la Ora

20:30 Viena
00:00
Danytur
14:30 Brugge
00:05

11:30 Brno 11:30 Brno
00:05

11:30 Bratislava 11:30 Bratislava
00:10
Danytur
14:30 Gent
00:20
Danytur
14:30 Bruxelles
00:30

11:30 Calais 11:30 Calais
00:30

11:30 Hegyeshalom 11:30 Hegyeshalom
00:30
Danytur
14:30 Charleroi
00:40

11:30 Dunkerque 11:30 Dunkerque
00:40

11:30 Gyor 11:30 Gyor
00:40
Danytur
14:30 Luxembourg
00:50

11:30 Tatabanya 11:30 Tatabanya
00:50
Danytur
12:00 Bremen
01:00
Danytur
14:30 Calais
01:00
Coltrans
17:00 Viena
01:00

11:30 Bratislava 11:30 Bratislava
01:00

11:30 Maribor 11:30 Maribor
01:05
Danytur
14:30 Saarbrucken
01:20

11:30 Pince 11:30 Pince
01:20
Amring
18:30 Bratislava 18:30 Bratislava
01:30
Danytur
14:30 Kaiserslautern
01:30
Danytur
14:30 Manheim
01:40
Danytur
14:30 Heidelberg
01:50
Danytur
12:00 Oldenburg
02:00
Danytur
14:30 Nurnberg
02:00

11:30 Gyor 11:30 Gyor
02:00
Danytur
14:30 Passau
02:10
Danytur
14:30 Munchen
02:20
Danytur
12:00 Cloppenburg
03:00
Danytur
14:30 Ljubljana
03:50
Danytur
12:00 Osnabruck 12:00 Viena
04:00
Danytur
14:30 Viena
04:00

11:30 Reggio di Calabria 11:30 Reggio di Calabria
04:00

11:30 Scilla 11:30 Scilla
04:10

11:30 Bagnara Calabra 11:30 Bagnara Calabra
04:15

11:30 Palmi 11:30 Palmi
04:20

11:30 Rosarno 11:30 Rosarno
04:25

11:30 Pizzo 11:30 Pizzo
04:30

11:30 Case Mortille 11:30 Case Mortille
04:35

11:30 Martirano Lombardo 11:30 Martirano Lombardo
04:40

11:30 Rogliano 11:30 Rogliano
04:45

11:30 Cerchiara di Calabria 11:30 Cerchiara di Calabria
04:50

11:30 Cosenza 11:30 Cosenza
04:55
Danytur
12:00 Greven
05:00
Coltrans
17:00 Budapesta
05:00

11:30 Quattromiglio 11:30 Quattromiglio
05:00

11:30 Ostende 11:30 Ostende
05:00

11:30 Viena 11:30 Viena
05:00

11:30 Aalborg 11:30 Aalborg
05:00

11:30 Luxembourg 11:30 Luxembourg
05:00

11:30 Settimo 11:30 Settimo
05:05

11:30 Waregem 11:30 Waregem
05:05

11:30 Frascineto 11:30 Frascineto
05:10

11:30 Tournai 11:30 Tournai
05:10

11:30 Randers 11:30 Randers
05:10

11:30 Arlon 11:30 Arlon
05:10

11:30 Mormanno 11:30 Mormanno
05:15

11:30 Wavre 11:30 Wavre
05:15
Danytur
12:00 Munster
05:20

11:30 Lagonegro 11:30 Lagonegro
05:20

11:30 Kortrijk 11:30 Kortrijk
05:20

11:30 Skive 11:30 Holstebro 11:30 Skive 11:30 Holstebro
05:20

11:30 Casalbuono 11:30 Casalbuono
05:25

11:30 Sala Consilina 11:30 Sala Consilina
05:30

11:30 Namur 11:30 Namur
05:30

11:30 Viborg 11:30 Viborg
05:30

11:30 Namur 11:30 Namur
05:30

11:30 Lecce 11:30 Lecce
05:35
Danytur
12:00 Dortmund
05:40

11:30 Tricase 11:30 Tricase
05:40

11:30 Arhus 11:30 Arhus
05:40

11:30 Liege 11:30 Liege
05:40
Super Univers Trans
07:25 Covasna Voinesti
05:45

11:30 Brindisi 11:30 Brindisi
05:45

11:30 Taranto 11:30 Taranto
05:50

11:30 Silkeborg 11:30 Silkeborg
05:50

11:30 Genk 11:30 Genk
05:50

11:30 Bari 11:30 Bari
05:55

11:30 Hasselt 11:30 Hasselt
05:55
Super Univers Trans
07:25 Covasna
06:00
Danytur
12:00 Bochum
06:00

11:30 Andria 11:30 Andria
06:00

11:30 Viena 11:30 Viena
06:00

11:30 Herning 11:30 Herning
06:00

11:30 Bruxelles 11:30 Bruxelles
06:00

11:30 Barletta 11:30 Barletta
06:05

11:30 Foggia 11:30 Foggia
06:10

11:30 Vejle 11:30 Vejle
06:10

11:30 Wavre 11:30 Wavre
06:10

11:30 San Severo 11:30 San Severo
06:15
Danytur
12:00 Essen
06:20

11:30 Termoli 11:30 Termoli
06:20

11:30 Mons 11:30 Mons
06:20

11:30 Charleroi 11:30 Charleroi
06:20
Coltrans
17:00 Livorno 17:00 Pescara
06:30

11:30 San Salvo 11:30 San Salvo
06:30

11:30 Charleroi 11:30 Charleroi
06:30

11:30 Mons 11:30 Mons
06:30

11:30 Vasto 11:30 Vasto
06:35
Danytur
12:00 Duisburg
06:40

11:30 Lanciano 11:30 Lanciano
06:40

11:30 Bruxelles 11:30 Bruxelles
06:40

11:30 Gent 11:30 Gent
06:40

11:30 Chieti 11:30 Chieti
06:45

11:30 Brugge 11:30 Brugge
06:45

11:30 Atena Lucana 11:30 Atena Lucana
06:50

11:30 Gent 11:30 Gent
06:50

11:30 Tournai 11:30 Tournai
06:50

11:30 Battipaglia 11:30 Battipaglia
06:55

11:30 Sint-Niklaas 11:30 Sint-Niklaas
06:55

11:30 Amsterdam 11:30 Amsterdam
06:55

11:30 Salerno 11:30 Salerno
06:58

20:30 Paris
07:00
Danytur
12:00 Wuppertal
07:00
Coltrans
17:00 Pisa
07:00

11:30 Antwerp 11:30 Antwerp
07:00

11:30 Hoorn 11:30 Hoorn
07:00

11:30 Copenhagen 11:30 Copenhagen
07:00

11:30 Kortrijk 11:30 Kortrijk
07:00

11:30 Angri 11:30 Angri
07:01

11:30 Pompei 11:30 Pompei
07:05

11:30 Hasselt 11:30 Hasselt
07:05

11:30 Leiden 11:30 Leiden
07:05

11:30 Ercolano 11:30 Ercolano
07:10

11:30 Genk 11:30 Genk
07:10

11:30 Almere-Haven 11:30 Almere-Haven
07:10

11:30 Roskilde 11:30 Roskilde
07:10

11:30 Ostende 11:30 Ostende
07:10
Coltrans
17:00 Roseto degli Abruzzi
07:15

11:30 San Giorgio a Cremano 11:30 San Giorgio a Cremano
07:15

11:30 Utrecht 11:30 Utrecht
07:15
Danytur
12:00 Dusseldorf
07:20

11:30 Napoli 11:30 Napoli
07:20

11:30 Drachten 11:30 Drachten
07:20

11:30 Slagelse 11:30 Slagelse
07:20

11:30 Brugge 11:30 Brugge
07:20

11:30 Pescara 11:30 Pescara
07:25

11:30 Leeuwarden 11:30 Leeuwarden
07:25
Coltrans
17:00 Lucca
07:30

11:30 San Benedetto del Tronto 11:30 San Benedetto del Tronto
07:30

11:30 Groningen 11:30 Groningen
07:30

11:30 Nyborg 11:30 Nyborg
07:30

11:30 Sint-Niklaas 11:30 Sint-Niklaas
07:30

11:30 Civitanova Marche 11:30 Civitanova Marche
07:35

11:30 Assen 11:30 Assen
07:35
Danytur
12:00 Koln
07:40

11:30 Ancona 11:30 Ancona
07:40

11:30 Emmen 11:30 Emmen
07:40

11:30 Svendborg 11:30 Svendborg
07:40

11:30 Geel 11:30 Geel
07:40
Coltrans
17:00 Teramo
07:45

11:30 Senegalia 11:30 Senegalia
07:45

11:30 Zwolle 11:30 Zwolle
07:45

11:30 Pesaro 11:30 Pesaro
07:50

11:30 Apeldoorn 11:30 Apeldoorn
07:50

11:30 Odense 11:30 Odense
07:50

11:30 Turnhout 11:30 Turnhout
07:50

11:30 Rimini 11:30 Rimini
07:55

11:30 Deventer 11:30 Deventer
07:55

11:30 Fredericia 11:30 Fredericia
07:55

11:30 Rotterdam 11:30 Rotterdam
07:55
Danytur
14:30 Salerno 14:30 Salerno
08:00
Danytur
12:00 Chemnitz 12:00 Groningen 12:00 Bonn 12:00 Hamburg
08:00
Danytur
14:30 Norwich 14:30 Swindon 14:30 Lincoln 14:30 Norwich 14:30 Swindon
08:00
Coltrans
17:00 Viareggio
08:00

11:30 Afragola 11:30 Afragola
08:00

11:30 Cluj Napoca
08:00

11:30 Almelo 11:30 Almelo
08:00

11:30 Nantes 11:30 Nantes
08:00

11:30 Kolding 11:30 Kolding
08:00

11:30 Haga 11:30 Haga
08:00
Romfour
14:10 Cornitel
08:00

11:30 Caserta 11:30 Caserta
08:05

11:30 Hengelo 11:30 Hengelo
08:05

11:30 Esbjerg 11:30 Esbjerg
08:05

11:30 Amsterdam 11:30 Amsterdam
08:05
Coltrans
17:00 San Benedetto del Tronto
08:10

11:30 Caianello 11:30 Caianello
08:10

11:30 Venlo 11:30 Venlo
08:10

11:30 Le Mans 11:30 Le Mans
08:10

11:30 Haderslev 11:30 Haderslev
08:10

11:30 Emmen 11:30 Emmen
08:10

11:30 Campozillone 11:30 Campozillone
08:15

11:30 Enschede 11:30 Enschede
08:15

11:30 Tonder 11:30 Tonder
08:15
Danytur
12:00 Neuwied 12:00 Hannover
08:20

11:30 Cassino 11:30 Cassino
08:20

11:30 Liege 11:30 Liege
08:20

11:30 Arnhem 11:30 Arnhem
08:20

11:30 Rennes 11:30 Rennes
08:20

11:30 Abenra 11:30 Abenra
08:20

11:30 Lingen 11:30 Lingen
08:20

11:30 Frosinone 11:30 Frosinone
08:25

11:30 Darmstadt 11:30 Darmstadt
08:25

11:30 Nijmegen 11:30 Nijmegen
08:25

11:30 Sonderborg 11:30 Sonderborg
08:25
Coltrans
17:00 Massa 17:00 Roma
08:30

11:30 Colleferro 11:30 Colleferro
08:30

11:30 Wertheim 11:30 Southampton 11:30 Southampton 11:30 Wertheim
08:30

11:30 Haga 11:30 Haga
08:30

11:30 Dijon 11:30 Dijon
08:30

11:30 Flensburg 11:30 Flensburg
08:30

11:30 Meppen 11:30 Meppen
08:30

11:30 Passerano 11:30 Passerano
08:35

11:30 Rotterdam 11:30 Rotterdam
08:35

11:30 Rendsburg 11:30 Rendsburg
08:35
Danytur
12:00 Koblenz 12:00 Hannover
08:40

11:30 Ansbach 11:30 Ansbach
08:40

11:30 Dordrecht 11:30 Dordrecht
08:40

11:30 Neumunster 11:30 Neumunster
08:40

11:30 Roma 11:30 Roma
08:45

11:30 Breda 11:30 Breda
08:45

11:30 Fiano Romano 11:30 Fiano Romano
08:50

11:30 Erlangen 11:30 Erlangen
08:50

11:30 Tilburg 11:30 Tilburg
08:50

11:30 Rostock 11:30 Rostock
08:50

11:30 Orte 11:30 Orte
08:55

11:30 Bad Kissingen 11:30 Bad Kissingen
08:55

11:30 Eindhoven 11:30 Eindhoven
08:55

11:30 Lubeck 11:30 Lubeck
08:55

20:30 Reims
09:00
Amring
18:30 Hamburg 18:30 Hamburg
09:00
Danytur
12:00 Zwickau 12:00 Frankfurt 12:00 Emmen 12:00 Bad Oeynhausen
09:00
Danytur
14:30 Chesterfield 14:30 Ipswich 14:30 Bristol 14:30 Bristol 14:30 Ipswich
09:00
Coltrans
17:00 Cararra
09:00

11:30 Cesena 11:30 Cesena
09:00

11:30 Papenburg 11:30 Papenburg
09:00

11:30 Lyon 11:30 Lyon
09:00

11:30 Hamburg 11:30 Hamburg
09:00

11:30 Papenburg 11:30 Papenburg
09:00

11:30 Ravenna 11:30 Ravenna
09:05

11:30 Bocholt 11:30 Bocholt
09:05

11:30 Berlin 11:30 Berlin
09:05

11:30 Emden 11:30 Emden
09:05

11:30 Orvieto 11:30 Orvieto
09:10

11:30 Roermond 11:30 Roermond
09:10

11:30 Vetschau 11:30 Vetschau
09:10

11:30 Norden 11:30 Norden
09:10
Coltrans
17:00 Civitanova Marche
09:15

11:30 Fabro 11:30 Fabro
09:15

11:30 Monchengladbach 11:30 Monchengladbach
09:15

11:30 Leer 11:30 Leer
09:15
Danytur
12:00 Wiesbaden 12:00 Bielefeld
09:20

11:30 Chiusi 11:30 Chiusi
09:20

11:30 Minden 11:30 Minden
09:20

11:30 Oldenburg 11:30 Oldenburg
09:20

11:30 Arezzo 11:30 Arezzo
09:25

11:30 Osnabruck 11:30 Osnabruck
09:25

11:30 Flensburg 11:30 Flensburg
09:25
Danytur
14:30 Southampton 14:30 Southampton
09:30
Coltrans
17:00 La Spezia
09:30

11:30 Firenze 11:30 Firenze
09:30

11:30 Munster 11:30 Munster
09:30

11:30 Cuxhaven 11:30 Cuxhaven
09:30

11:30 Sasso Marconi 11:30 Sasso Marconi
09:35

11:30 Essen 11:30 Essen
09:35

11:30 Rendsburg 11:30 Rendsburg
09:35
Danytur
12:00 Mainz 12:00 Iserlohn
09:40

11:30 Prato 11:30 Prato
09:40

11:30 Duisburg 11:30 Duisburg
09:40

11:30 Neumunster 11:30 Neumunster
09:40
Super Univers Trans
11:25 Covasna Voinesti
09:45

11:30 Bologna 11:30 Bologna
09:45

11:30 Dusseldorf 11:30 Dusseldorf
09:45

11:30 Lubeck 11:30 Lubeck
09:45

11:30 Ferrara 11:30 Ferrara
09:50

11:30 Wuppertal 11:30 Wuppertal
09:50

11:30 Elmshorn 11:30 Elmshorn
09:50

11:30 Rovigo 11:30 Rovigo
09:55

11:30 Suhl 11:30 Suhl
09:55

11:30 Koln 11:30 Koln
09:55

11:30 Norderstedt 11:30 Norderstedt
09:55
Super Univers Trans
11:25 Covasna
10:00
Danytur
14:30 Napoli 14:30 Napoli
10:00
Danytur
12:00 Darmstadt 12:00 Ludenscheid 12:00 Weimar 12:00 Zwolle
10:00
Danytur
14:30 Winchester 14:30 Winchester 14:30 Colchester 14:30 Nottingham 14:30 Colchester
10:00
Coltrans
17:00 Ancona 17:00 Torino
10:00

11:30 Monselice 11:30 Monselice
10:00

11:30 Coburg 11:30 Coburg
10:00

11:30 Aachen 11:30 Aachen
10:00

11:30 Paris 11:30 Paris
10:00

11:30 Hamburg 11:30 Hamburg
10:00

11:30 Abano Terme 11:30 Abano Terme
10:05

11:30 Duren 11:30 Duren
10:05

11:30 Paris 11:30 Paris
10:05

11:30 Stade 11:30 Stade
10:05

11:30 Torino 11:30 Torino
10:10

11:30 Bonn 11:30 Bonn
10:10

11:30 Meaux 11:30 Meaux
10:10

11:30 Asti 11:30 Asti
10:15

11:30 Hamm 11:30 Hamm
10:15

11:30 Reims 11:30 Reims
10:15

11:30 Bremerhaven 11:30 Bremerhaven
10:15
Danytur
12:00 Leipzig 12:00 Worms 12:00 Meinerzhagen
10:20

11:30 Alessandria 11:30 Alessandria
10:20

11:30 Hof 11:30 Hof
10:20

11:30 Lippstadt 11:30 Lippstadt
10:20

11:30 Verdun 11:30 Verdun
10:20

11:30 Luneburg 11:30 Luneburg
10:20

11:30 Tortona 11:30 Tortona
10:25

11:30 Bielefeld 11:30 Bielefeld
10:25

11:30 Metz 11:30 Metz
10:25

11:30 Uelzen 11:30 Uelzen
10:25

20:30 Nancy
10:30
Danytur
14:30 Reading 14:30 Reading
10:30

11:30 Voghera 11:30 Voghera
10:30

11:30 Kulmbach 11:30 Kulmbach
10:30

11:30 Detmold 11:30 Detmold
10:30

11:30 Berna 11:30 Berna
10:30

11:30 Soltau 11:30 Soltau
10:30

11:30 Novara 11:30 Novara
10:35

11:30 Paderborn 11:30 Paderborn
10:35

11:30 Sankt Gallen 11:30 Sankt Gallen
10:35

11:30 Bremen 11:30 Bremen
10:35
Danytur
12:00 Halle 12:00 Manheim 12:00 Olpe
10:40

11:30 Cremona 11:30 Cremona
10:40

11:30 Bayreuth 11:30 Bayreuth
10:40

11:30 Goslar 11:30 Goslar
10:40

11:30 Lucerne 11:30 Lucerne
10:40

11:30 Cloppenburg 11:30 Cloppenburg
10:40
Coltrans
17:00 Senegalia
10:45

11:30 Pavia 11:30 Pavia
10:45

11:30 Einbeck 11:30 Einbeck
10:45

11:30 Zug 11:30 Zug
10:45

11:30 Vechta 11:30 Vechta
10:45

11:30 Rozzano 11:30 Rozzano
10:50

11:30 Stuttgart 11:30 Stuttgart
10:50

11:30 Northeim 11:30 Northeim
10:50

11:30 Basel 11:30 Basel
10:50

11:30 Celle 11:30 Celle
10:50

11:30 Kassel 11:30 Kassel
10:55

11:30 Zurich 11:30 Zurich
10:55

11:30 Garbsen 11:30 Garbsen
10:55
Danytur
12:00 Heidelberg 12:00 Almelo 12:00 Siegen 12:00 Magdeburg
11:00
Danytur
14:30 Chelmsford 14:30 Basingstoke 14:30 Derby 14:30 Chelmsford 14:30 Basingstoke 14:30 Sheffield
11:00
Coltrans
17:00 Novara
11:00

11:30 Milano 11:30 Milano
11:00

11:30 Gottingen 11:30 Gottingen
11:00

11:30 Winterthur 11:30 Winterthur
11:00

11:30 Cottbus 11:30 Cottbus
11:00

11:30 Hannover 11:30 Hannover
11:00

11:30 Marburg an der Lahn 11:30 Marburg an der Lahn
11:05

11:30 Singen 11:30 Singen
11:05

11:30 Dresda 11:30 Dresda
11:05

11:30 Hameln 11:30 Hameln
11:05

11:30 Bergamo 11:30 Bergamo
11:10

11:30 Amberg 11:30 Amberg
11:10

11:30 Siegen 11:30 Siegen
11:10

11:30 Freiburg 11:30 Offenburg 11:30 Freiburg 11:30 Offenburg
11:10

20:30 Cluj Napoca
11:15

11:30 Limburg an der Lahn 11:30 Limburg an der Lahn
11:15

11:30 Stuttgart 11:30 Stuttgart
11:15
Danytur
12:00 Karlsruhe 12:00 Apeldoorn 12:00 Wetzlar 12:00 Wolfsburg
11:20

11:30 Brescia 11:30 Brescia
11:20

11:30 Neuwied 11:30 Neuwied
11:20

11:30 Saarbrucken 11:30 Saarbrucken
11:20

11:30 Hildesheim 11:30 Hildesheim
11:20

11:30 Koblenz 11:30 Koblenz
11:25

11:30 Luxembourg 11:30 Luxembourg
11:25

11:30 Salzgitter 11:30 Salzgitter
11:25
Danytur
14:30 Guildford 14:30 Guildford
11:30
Coltrans
17:00 Arezzo 17:00 Parma 17:00 Pesaro
11:30

11:30 Modena 11:30 Modena
11:30

11:30 Trier 11:30 Trier
11:30

11:30 Braunschweig 11:30 Braunschweig
11:30

11:30 Mantova 11:30 Mantova
11:35

11:30 Luxembourg 11:30 Luxembourg
11:35

11:30 Wolfsburg 11:30 Wolfsburg
11:35
Danytur
12:00 Northeim 12:00 Pforzheim 12:00 Utrecht 12:00 Giesen
11:40

11:30 Rozzano 11:30 Rozzano
11:40

11:30 Saarbrucken 11:30 Saarbrucken
11:40

11:30 Trier 11:30 Trier
11:40

11:30 Stendal 11:30 Stendal
11:40
Super Univers Trans
13:15 Covasna Voinesti
11:45

11:30 Monza 11:30 Monza
11:45

11:30 Wetzlar 11:30 Wetzlar
11:45

11:30 Bonn 11:30 Bonn
11:45

11:30 Neuruppin 11:30 Neuruppin
11:45

11:30 Lodi 11:30 Lodi
11:50

11:30 Fulda 11:30 Fulda
11:50

11:30 Koln 11:30 Koln
11:50

11:30 Oranienburg 11:30 Oranienburg
11:50

11:30 Rovato 11:30 Rovato
11:55

11:30 Frankfurt 11:30 Frankfurt
11:55

11:30 Dusseldorf 11:30 Dusseldorf
11:55

11:30 Brandenburg 11:30 Brandenburg
11:55

20:30 Strasbourg
12:00
Super Univers Trans
13:15 Covasna
12:00
Danytur
12:00 Holle 12:00 Lubeck 12:00 Stuttgart 12:00 Amsterdam 12:00 Hanau am Main
12:00
Danytur
14:30 Brighton 14:30 Southend-on-Sea 14:30 Loughborough 14:30 Brighton 14:30 Southend-on-Sea 14:30 Doncaster
12:00
Coltrans
17:00 Milano
12:00

11:30 Crema 11:30 Crema
12:00

11:30 Wiesbaden 11:30 Wiesbaden
12:00

11:30 Essen 11:30 Essen
12:00

11:30 Berlin 11:30 Berlin
12:00
Danytur
14:30 Roma 14:30 Roma
12:05

11:30 Piacenza 11:30 Piacenza
12:05

11:30 Mainz 11:30 Mainz
12:05

11:30 Dortmund 11:30 Dortmund
12:05

11:30 Potsdam 11:30 Potsdam
12:05

11:30 Montichiari 11:30 Montichiari
12:10

11:30 Hanau am Main 11:30 Hanau am Main
12:10

11:30 Munster 11:30 Munster
12:10

11:30 Eisenhuttenstadt 11:30 Eisenhuttenstadt
12:10
Coltrans
17:00 Rimini 17:00 Reggio nell'Emilia
12:15

11:30 San Bonifacio 11:30 San Bonifacio
12:15

11:30 Offenbach 11:30 Offenbach
12:15
Danytur
12:00 Ulm 12:00 Haarlem 12:00 Wurzburg 12:00 Gottingen
12:20

11:30 Arzignano 11:30 Arzignano
12:20

11:30 Darmstadt 11:30 Darmstadt
12:20

11:30 Kiel 11:30 Kiel
12:20

11:30 Vicenza 11:30 Vicenza
12:25

11:30 Wertheim 11:30 Wertheim
12:25

11:30 Lubeck 11:30 Lubeck
12:25
Danytur
14:30 Eastbourne 14:30 Eastbourne
12:30
Coltrans
17:00 Firenze
12:30

11:30 Verona 11:30 Verona
12:30

11:30 Wurzburg 11:30 Wurzburg
12:30

11:30 Hamburg 11:30 Hamburg
12:30

11:30 Padova 11:30 Padova
12:35

11:30 Coburg 11:30 Coburg
12:35

11:30 Bremen 11:30 Bremen
12:35
Danytur
12:00 Augsburg 12:00 Haga 12:00 Neustadt an der Aisch 12:00 Kassel
12:40

11:30 Mirano 11:30 Mirano
12:40

11:30 Bad Hersfeld 11:30 Bad Hersfeld
12:40

11:30 Hannover 11:30 Hannover
12:40
Coltrans
17:00 Bergamo
12:45

11:30 Venetia 11:30 Venetia
12:45

11:30 Eisenach 11:30 Eisenach
12:45

11:30 Starnberg 11:30 Starnberg
12:45

11:30 Pordenone 11:30 Pordenone
12:50

11:30 Erfurt 11:30 Erfurt
12:50

11:30 Murnau am Staffelsee 11:30 Murnau am Staffelsee
12:50

11:30 Jena 11:30 Jena
12:55

11:30 Garmisch-Partenkirchen 11:30 Garmisch-Partenkirchen
12:55

20:30 Karlsruhe
13:00
Amring
18:30 Berlin 18:30 Berlin
13:00
Danytur
12:00 Bad Hersfeld 12:00 Munchen 12:00 Rotterdam 12:00 Nurnberg
13:00
Danytur
14:30 Leicester 14:30 Scunthorpe 14:30 Hastings 14:30 Hastings
13:00
Coltrans
17:00 Cesena
13:00

11:30 Newcastle upon Tyne 11:30 Newcastle upon Tyne
13:00

11:30 Gera 11:30 Gera
13:00

11:30 Rosenheim 11:30 Rosenheim
13:00

11:30 Vetschau 11:30 Vetschau
13:00

11:30 Zwickau 11:30 Zwickau
13:05

11:30 Ruhpolding 11:30 Ruhpolding
13:05

11:30 Cottbus 11:30 Cottbus
13:05

11:30 Hof 11:30 Hof
13:10

11:30 Magdeburg 11:30 Magdeburg
13:10
Coltrans
17:00 Brescia
13:15

11:30 Kulmbach 11:30 Kulmbach
13:15

11:30 Torgau 11:30 Torgau
13:15
Danytur
12:00 Fulda 12:00 Breda 12:00 Neumarkt in der Oberpfalz
13:20

11:30 Durham 11:30 Regensburg 11:30 Durham 11:30 Regensburg
13:20

11:30 Bayreuth 11:30 Bayreuth
13:20

11:30 Riesa 11:30 Riesa
13:20
Danytur
14:30 Folkestone 14:30 Folkestone
13:30
Coltrans
17:00 Modena 17:00 Forli
13:30

11:30 Straubing 11:30 Middlesbrough 11:30 Middlesbrough 11:30 Straubing
13:30

11:30 Dessau 11:30 Dessau
13:30
Danytur
12:00 Tilburg 12:00 Parsberg 12:00 Schweinfurt
13:40

11:30 Carlisle 11:30 Carlisle
13:40

11:30 Kendal 11:30 Kendal
13:50
Danytur
14:30 Modena
14:00
Danytur
12:00 Eindhoven 12:00 Regensburg 12:00 Rostock 12:00 Bamberg
14:00
Danytur
14:30 Kingston upon Hull 14:30 Peterborough
14:00

11:30 Lancaster 11:30 Deggendorf 11:30 Lancaster 11:30 Deggendorf
14:00

11:30 Bad Reichenhall 11:30 Bad Reichenhall
14:00

11:30 Bernburg 11:30 Bernburg
14:00

11:30 Halle 11:30 Halle
14:05

11:30 Harrogate 11:30 Harrogate
14:10

11:30 Leipzig 11:30 Leipzig
14:10
Danytur
14:30 Mantova
14:20
Danytur
12:00 Bayreuth 12:00 Antwerp 12:00 Bogen
14:20

11:30 York 11:30 York
14:20

11:30 Grimma 11:30 Grimma
14:20

11:30 Bamberg 11:30 Bamberg
14:25

20:30 Heilbronn
14:30
Coltrans
17:00 Bologna 17:00 Bologna 17:00 Bologna
14:30

11:30 Leeds 11:30 Leeds
14:30

11:30 Erlangen 11:30 Erlangen
14:30

11:30 Freilassing 11:30 Freilassing
14:30

11:30 Gorlitz 11:30 Gorlitz
14:30
Danytur
14:30 Parma
14:40
Danytur
12:00 Plzen 12:00 Brugge 12:00 Straubing
14:40

11:30 Bradford 11:30 Bradford
14:40

11:30 Nurnberg 11:30 Nurnberg
14:40

11:30 Laufen 11:30 Laufen
14:40

11:30 Bautzen 11:30 Bautzen
14:40
Coltrans
17:00 Verona 17:00 Ravenna
14:45

11:30 Blackpool 11:30 Blackpool
14:50

11:30 Ingolstadt 11:30 Ingolstadt
14:50

11:30 Kingston upon Hull 11:30 Kingston upon Hull
14:55

11:30 Augsburg 11:30 Augsburg
14:55
Danytur
14:30 Cremona
15:00
Danytur
12:00 Gent 12:00 Deggendorf
15:00
Danytur
14:30 Corby 14:30 York
15:00

11:30 Ulm 11:30 Ulm
15:00

11:30 Salzburg 11:30 Salzburg
15:00

11:30 Dresda 11:30 Dresda
15:00

11:30 Aalen 11:30 Aalen
15:05

11:30 Pirna 11:30 Pirna
15:05

11:30 Doncaster 11:30 Doncaster
15:10

11:30 Stuttgart 11:30 Stuttgart
15:10

11:30 Graz 11:30 Graz
15:10

11:30 Freiberg 11:30 Freiberg
15:10
Amring
18:30 Magdeburg 18:30 Magdeburg
15:15

11:30 Ludwigsburg 11:30 Ludwigsburg
15:15
Danytur
14:30 Piacenza
15:20
Danytur
12:00 Passau
15:20
Danytur
14:30 Leeds
15:20

11:30 Scunthorpe 11:30 Scunthorpe
15:20

11:30 Pforzheim 11:30 Pforzheim
15:20

11:30 Karlsruhe 11:30 Karlsruhe
15:25
Danytur
14:30 Firenze 14:30 Firenze
15:30
Danytur
12:00 Bruxelles
15:30
Coltrans
17:00 Ferrara 17:00 Ferrara 17:00 Ferrara
15:30

11:30 Grimsby 11:30 Grimsby
15:30

11:30 Offenburg 11:30 Offenburg
15:30

11:30 Baden-Baden 11:30 Baden-Baden
15:35
Danytur
14:30 Pavia
15:40
Danytur
14:30 Bradford
15:40

11:30 Lincoln 11:30 Lincoln
15:40

11:30 Reutlingen 11:30 Reutlingen
15:40
Coltrans
17:00 Vicenza 17:00 Imola
15:45

11:30 Tubingen 11:30 Tubingen
15:45

11:30 Sheffield 11:30 Sheffield
15:50

11:30 Balingen 11:30 Balingen
15:50

11:30 Albstadt 11:30 Albstadt
15:55

20:30 Nurnberg
16:00
Danytur
14:30 Tortona
16:00
Danytur
12:00 Berlin 12:00 Mons
16:00
Danytur
14:30 Halifax 14:30 Kettering
16:00

11:30 Manchester 11:30 Manchester
16:00

11:30 Villingen-Schwenningen 11:30 Villingen-Schwenningen
16:00

11:30 Linz 11:30 Linz
16:00

11:30 Altenburg 11:30 Altenburg
16:00
Danytur
14:30 Prato 14:30 Prato
16:05

11:30 Biberach an der Riß 11:30 Biberach an der Riß
16:05

11:30 Warrington 11:30 Warrington
16:10

11:30 Singen 11:30 Singen
16:10
Super Univers Trans
17:45 Covasna Voinesti
16:15
Danytur
14:30 Alessandria
16:20
Danytur
14:30 Manchester
16:20

11:30 Liverpool 11:30 Liverpool
16:20

11:30 Memmingen 11:30 Memmingen
16:20
Super Univers Trans
17:45 Covasna
16:30
Amring
18:30 Sibiu
16:30
Danytur
12:00 Charleroi
16:30
Coltrans
17:00 Padova
16:30

11:30 Chester 11:30 Chester
16:30

11:30 Ravensburg 11:30 Ravensburg
16:30

11:30 Bregenz 11:30 Bregenz
16:30

11:30 Chemnitz 11:30 Chemnitz
16:30
Danytur
14:30 Asti
16:40
Danytur
14:30 Bolton
16:40

11:30 Stoke on Trent 11:30 Stoke on Trent
16:40

11:30 Kempten 11:30 Kempten
16:40

11:30 Plauen 11:30 Plauen
16:40
Amring
18:30 Halle 18:30 Halle
16:45

11:30 Derby 11:30 Derby
16:50

11:30 Starnberg 11:30 Starnberg
16:50

11:30 Rosenheim 11:30 Rosenheim
16:55
Danytur
14:30 Torino
17:00
Danytur
12:00 Liege 12:00 Namur
17:00
Danytur
14:30 Cambridge 14:30 Preston
17:00

11:30 Passau 11:30 Nottingham 11:30 Passau 11:30 Nottingham
17:00

11:30 Munchen 11:30 Munchen
17:00

11:30 Innsbruck 11:30 Innsbruck
17:00

11:30 Dachau 11:30 Dachau
17:05

11:30 Wolverhampton 11:30 Wolverhampton
17:10

11:30 Erding 11:30 Erding
17:10

11:30 Birmingham 11:30 Birmingham
17:15
Danytur
14:30 Novara
17:20
Danytur
14:30 Liverpool
17:20

11:30 Coventry 11:30 Coventry
17:20

11:30 Freising 11:30 Freising
17:20

11:30 Boston 11:30 Boston
17:25
Amring
18:30 Leipzig 18:30 Leipzig
17:30
Coltrans
17:00 Mestre
17:30

11:30 Grantham 11:30 Grantham
17:30

11:30 Landshut 11:30 Landshut
17:30
Danytur
14:30 Milano
17:40
Danytur
14:30 Warrington
17:40

11:30 Leicester 11:30 Leicester
17:40

11:30 Degendorf 11:30 Degendorf
17:40
Danytur
14:30 Bologna 14:30 Bologna
17:50

11:30 Trieste 11:30 Trieste
17:55

11:30 Peterborough 11:30 Peterborough
17:55

20:30 Passau
18:00
Danytur
14:30 Como
18:00
Danytur
12:00 Dresda 12:00 Linz
18:00
Danytur
14:30 Chester 14:30 Northampton
18:00

11:30 Corby 11:30 Corby
18:00

11:30 Passau 11:30 Passau
18:00

11:30 Kufstein 11:30 Kufstein
18:00

11:30 Pirna 11:30 Pirna
18:00

11:30 Teplice 11:30 Teplice
18:05

11:30 Kettering 11:30 Kettering
18:10

11:30 Praga 11:30 Praga
18:10
Danytur
14:30 Bergamo
18:20
Danytur
14:30 Stoke on Trent
18:20

11:30 Bedford 11:30 Bedford
18:20

11:30 Luton 11:30 Luton
18:25
Danytur
14:30 Brescia
18:40
Danytur
14:30 Wolverhampton
18:40

11:30 Winchester 11:30 Winchester
18:40
Amring
18:30 Dresda 18:30 Dresda
18:45

11:30 Basingstoke 11:30 Basingstoke
18:50

11:30 Reading 11:30 Reading
18:55
Danytur
14:30 Verona
19:00
Danytur
12:00 Luxembourg
19:00
Danytur
14:30 Bedford 14:30 Birmingham
19:00
Coltrans
17:00 Udine
19:00

11:30 Oxford 11:30 Oxford
19:00

11:30 Wels 11:30 Wels
19:00

11:30 Jihlava 11:30 Jihlava
19:00

11:30 Newport 11:30 Newport
19:10
Danytur
14:30 Padova 14:30 Padova
19:20
Danytur
14:30 Coventry
19:20

11:30 Cardiff 11:30 Cardiff
19:20

11:30 Bath 11:30 Bath
19:30
Danytur
14:30 Warwick
19:40

11:30 Plymouth 11:30 Plymouth
19:40

11:30 Brighton 11:30 Brighton
19:50
Danytur
14:30 Mirano 14:30 Mirano
19:55

11:30 Worcester 11:30 Worcester
19:55
Danytur
12:00 Praga
20:00
Danytur
14:30 Worcester 14:30 Milton Keynes
20:00

11:30 Hereford 11:30 Hereford 11:30 Linz 11:30 Linz
20:00

11:30 Melk 11:30 Melk
20:00

11:30 Praga 11:30 Praga
20:00

11:30 Gloucester 11:30 Gloucester
20:10

11:30 Sankt Polten 11:30 Sankt Polten
20:10
Danytur
14:30 Stratford-upon-Avon
20:20

11:30 Swansea 11:30 Swansea
20:20

11:30 Braunau am Inn 11:30 Braunau am Inn
20:20
Danytur
14:30 Venetia 14:30 Venetia
20:30

11:30 Weston-super-Mare 11:30 Weston-super-Mare
20:30

11:30 Wolfsberg 11:30 Wolfsberg
20:30

11:30 Swindon 11:30 Swindon
20:35
Danytur
14:30 Bicester
20:40

11:30 Bristol 11:30 Bristol
20:40

11:30 Amstetten 11:30 Amstetten
20:40

11:30 Torquay 11:30 Torquay
20:45

11:30 Exeter 11:30 Exeter
20:50

11:30 Neustadt 11:30 Neustadt
20:50

11:30 Bournemouth 11:30 Bournemouth
20:55
Danytur
14:30 Luton 14:30 Oxford
21:00

11:30 Ljubljana 11:30 Ljubljana
21:00

11:30 Portsmouth 11:30 Portsmouth
21:00

11:30 Wels 11:30 Wels
21:00

11:30 Weitra 11:30 Weitra
21:00

11:30 Jihlava 11:30 Jihlava
21:00

11:30 Worthing 11:30 Worthing
21:10

11:30 Gmunden 11:30 Gmunden
21:10
Danytur
14:30 Londra
21:20

11:30 Eastbourne 11:30 Eastbourne
21:20

11:30 Waidhofen an der Thaya 11:30 Waidhofen an der Thaya
21:20

11:30 Norwich 11:30 Norwich
21:25
Coltrans
17:00 Villach
21:30

11:30 Cambridge 11:30 Cambridge
21:30

11:30 Langau 11:30 Langau
21:30

11:30 Ipswich 11:30 Ipswich
21:35
Danytur
14:30 Londra
21:40
Coltrans
17:00 Klagenfurt
21:40

11:30 Colchester 11:30 Colchester
21:40

11:30 Zwettl Stadt 11:30 Zwettl Stadt
21:40
Amring
18:30 Praga 18:30 Praga
21:45

11:30 Chelmsford 11:30 Chelmsford
21:45

11:30 Canterbury 11:30 Canterbury
21:50

11:30 Krems an der Donau 11:30 Krems an der Donau
21:50

11:30 Londra 11:30 Londra
21:55

20:30 Linz
22:00
Danytur
12:00 Brno
22:00
Danytur
14:30 Rochester
22:00

11:30 Wels 11:30 Wels
22:00

11:30 Amstetten 11:30 Amstetten
22:00

11:30 Stockerau 11:30 Stockerau
22:00

11:30 Brno 11:30 Brno
22:00

11:30 Folkestone 11:30 Folkestone
22:10
Danytur
14:30 Maidstone
22:20

11:30 Amstetten 11:30 Dover 11:30 Amstetten 11:30 Dover
22:20
Danytur
14:30 Faversham
22:40
Danytur
14:30 Canterbury
23:00
Coltrans
17:00 Graz
23:00

11:30 Melk 11:30 Melk
23:00

11:30 Viena 11:30 Viena
23:00
Danytur
14:30 Trieste 14:30 Trieste
23:05
Danytur
14:30 Dover
23:15
Amring
18:30 Brno 18:30 Brno
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.