Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov) - Mersul autobuzelor Brasov Brasov Romania

Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov)

Brasov, Romania

Adresă: Sos. Cristianului, cap de linie terminus RAT
Tel: +4-0368-007.122
Fax: Fax: +4-0368-007.123

Plecări
Ora Către
04:00
14:30 Arad
04:00
20:00 Passau 09:00 Lille 15:40 Maidstone 19:00 Linz 18:20 Londra 15:00 Folkestone 21:30 Coventry 17:20 Londra 17:00 Budapesta 20:00 Milton Keynes 01:30 Liverpool 22:30 Nurnberg 05:00 Aachen 11:00 Calais 03:30 Koln 05:00 Aachen 21:30 Regensburg 11:00 Calais 16:10 Londra 20:00 Passau 19:00 Londra 15:40 Maidstone 22:30 Birmingham 18:20 Londra 20:30 Northampton 21:30 Coventry 17:00 Budapesta 23:30 Wurzburg 07:00 Liege 22:30 Nurnberg 12:00 Dunkerque 07:00 Liege 14:30 Dover 12:00 Dunkerque 16:30 Londra 21:30 Regensburg 19:30 Luton 16:10 Londra 00:02 Manchester 19:00 Londra 22:30 Birmingham 20:30 Northampton 02:00 Frankfurt 08:00 Bruxelles 23:30 Wurzburg 18:00 Viena 19:00 Linz 08:00 Bruxelles 15:00 Folkestone 18:00 Viena 17:20 Londra 14:30 Dover 20:00 Milton Keynes 16:30 Londra 01:30 Liverpool 19:30 Luton 00:02 Manchester 03:30 Koln 09:00 Lille 02:00 Frankfurt
04:00
02:30 Dresda 20:30 Gyor 04:30 Berlin 16:00 Malmo 21:30 Bratislava 19:30 Varberg 14:00 Copenhagen 23:59 Oslo 18:30 Halmstad 23:00 Moss 01:00 Praga 18:30 Budapesta 02:30 Dresda 17:00 Landskrona 20:30 Gyor 20:30 Goteborg 16:00 Malmo 19:30 Varberg 23:59 Oslo 00:00 Brno 06:00 Rostock 01:00 Praga 17:30 Helsingborg 18:30 Budapesta 22:30 Sarpsborg 17:00 Landskrona 20:30 Goteborg 04:30 Berlin 21:30 Bratislava 14:00 Copenhagen 00:00 Brno 18:30 Halmstad 06:00 Rostock 23:00 Moss 17:30 Helsingborg 22:30 Sarpsborg
04:00
22:00 Budapesta 06:30 Ferrara 11:00 Perugia 22:00 Budapesta 06:30 Ferrara 11:00 Perugia 04:00 Udine 07:00 Bologna 13:00 Roma 04:00 Udine 07:00 Bologna 13:00 Roma 02:00 Graz 05:00 Mestre 08:30 Firenze 14:00 Aprilia 02:00 Graz 05:00 Mestre 08:30 Firenze 14:00 Aprilia 00:00 Viena 06:00 Padova 09:30 Arezzo 14:45 Latina 00:00 Viena 06:00 Padova 09:30 Arezzo 14:45 Latina
04:30
07:00 Onesti 05:30 Targu Secuiesc 08:10 Gheorghe Doja 06:30 Oituz 08:40 Bacau 07:40 Adjud
06:30
03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 11:45 Heidelberg 04:30 Nurnberg 10:00 Giessen 14:15 Essen 08:00 Heilbronn 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 05:30 Ansbach 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 06:15 Crailsheim 07:15 Ohringen
06:30
02:30 Deggendorf 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:30 Waldkraiburg 03:30 Landshut 10:15 Pforzheim 07:30 Ulm 12:30 Offenburg 13:00 Kaiserslautern 05:00 Munchen 10:45 Karlsruhe 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg 06:00 Augsburg 11:45 Heidelberg 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 04:00 Muhldorf
06:30
05:00 Munchen 08:30 Stuttgart 12:30 Freiburg im Breisgau 06:00 Augsburg 10:15 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 03:00 Freilassing 03:30 Traunstein 07:00 Ulm 10:30 Rastatt 04:15 Rosenheim 08:00 Goppingen 11:30 Offenburg
06:30
02:55 Regensburg 07:10 Ohringen 10:25 Darmstadt 13:25 Siegen 16:25 Essen 04:25 Nurnberg 07:55 Heilbronn 10:55 Frankfurt 14:10 Gummersbach 16:55 Dortmund 01:10 Passau 05:25 Ansbach 08:55 Heidelberg 11:25 Offenbach 14:55 Koln 02:10 Deggendorf 06:10 Crailsheim 09:25 Mannheim 12:25 Giessen 15:55 Dusseldorf
07:00
12:30 Piatra Neamt 15:40 Radauti 10:00 Gheorgheni 13:40 Boroaia 13:15 Baltatesti 09:35 Sandominic 07:35 Sfantu Gheorghe 14:15 Falticeni 09:00 Miercurea Ciuc 12:00 Bicaz 14:45 Suceava 08:10 Baile Tusnad 13:25 Targu Neamt
07:00 Express BusLine
13:00 Husi 15:00 Chisinau
07:10 Nordic Tours
23:30 Oslo
07:10 Nordic Tours
18:00 Frederiksværk 14:00 Helsingor 13:45 Copenhagen 14:30 Hillerod
07:10 Nordic Tours
15:15 Helsingborg 17:00 Halmstad 18:30 Vaxjo 16:50 Hassleholm 17:30 Varberg 19:30 Varnamo 14:00 Malmo 16:50 Kristianstad 19:30 Goteborg 20:15 Jonkoping 14:30 Landskrona 18:00 Solvesborg 17:15 Ljungby
07:10 Nordic Tours
16:50 Hassleholm 17:30 Varberg 14:00 Malmo 17:30 Kristianstad 19:00 Goteborg 14:30 Landskrona 18:00 Solvesborg 15:15 Helsingborg 17:00 Halmstad
07:10 Nordic Tours
13:45 Copenhagen 14:30 Hillerod 18:00 Frederiksværk 14:00 Helsingor
07:10 Nordic Tours
13:45 Copenhagen 14:30 Hillerod 18:00 Frederiksværk 14:00 Helsingor
07:10 Nordic Tours
13:45 Copenhagen 14:30 Hillerod 18:00 Frederiksværk 14:00 Helsingor
07:10 Nordic Tours
13:45 Copenhagen 14:30 Hillerod 18:00 Frederiksværk 14:00 Helsingor
07:10 Nordic Tours
23:30 Oslo
08:30
11:30 Novara 09:00 Desenzano 13:00 Torino 06:00 Venetia 13:00 Torino 10:30 Bergamo 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 07:30 Vicenza 02:00 Graz 02:00 Graz 06:30 Mestre 11:00 Milano 08:30 Verona 11:45 Santhia 05:00 Udine 11:45 Santhia 09:30 Brescia 09:30 Brescia 07:00 Padova 07:00 Padova 23:30 Viena 23:30 Viena 13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 11:30 Novara 02:00 Graz 11:30 Novara 09:00 Desenzano 09:00 Desenzano 06:00 Venetia 06:00 Venetia 12:30 Ivrea 12:30 Ivrea 11:45 Santhia 09:30 Brescia 06:30 Mestre 07:00 Padova 06:30 Mestre 11:00 Milano 23:30 Viena 11:00 Milano 08:30 Verona 08:30 Verona 05:00 Udine 05:00 Udine 13:15 Biella 13:15 Biella
08:30
08:30 Reggio nell'Emilia 08:30 Reggio nell'Emilia 10:00 Piacenza 10:00 Piacenza 11:15 Tortona 11:15 Tortona 14:15 Fossano 14:15 Fossano 02:00 Graz 02:00 Graz 14:15 Ceva 06:30 Mestre 12:00 Asti 06:00 Venetia 07:30 Modena 15:30 Savona 15:30 Savona 08:45 Parma 08:45 Parma 11:45 Alessandria 11:45 Alessandria 06:30 Padova 06:30 Padova 23:30 Viena 23:30 Viena 14:15 Mondovi 11:00 Voghera 12:45 Torino 05:00 Udine 14:15 Ceva 14:15 Ceva 06:30 Mestre 06:30 Mestre 12:00 Asti 12:00 Asti 06:00 Venetia 06:00 Venetia 07:30 Modena 08:30 Reggio nell'Emilia 07:30 Modena 10:00 Piacenza 11:15 Tortona 14:15 Fossano 02:00 Graz 14:15 Mondovi 14:15 Mondovi 11:00 Voghera 11:00 Voghera 12:45 Torino 12:45 Torino 05:00 Udine 05:00 Udine 15:30 Savona 08:45 Parma 11:45 Alessandria 06:30 Padova 23:30 Viena
08:30
06:00 Venetia 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone 02:00 Graz 02:00 Graz 06:30 Mestre 06:30 Mestre 10:00 Arezzo 10:00 Arezzo 12:00 Roma 12:00 Roma 14:15 Caserta 14:15 Caserta 15:30 Napoli 06:30 Padova 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 05:00 Udine 05:00 Udine 07:30 Ferrara 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 12:45 Valmontone 15:30 Napoli 23:30 Viena 02:00 Graz 06:30 Mestre 10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta 06:00 Venetia 06:00 Venetia 08:30 Bologna 08:30 Bologna 11:15 Orte 11:15 Orte 14:15 Frosinone 14:15 Frosinone 05:00 Udine 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli 23:30 Viena 23:30 Viena 06:30 Padova 06:30 Padova 08:45 Firenze 08:45 Firenze 11:45 Giove 11:45 Giove 14:15 Cassino 14:15 Cassino
08:30
16:30 Dover 16:30 Dover 14:00 Brugge 14:00 Brugge 16:50 Dartford 18:25 Londra 15:30 Calais 15:30 Calais 18:40 Londra 13:30 Gent 16:50 Dartford 18:25 Londra 18:25 Londra 16:30 Dover 14:00 Brugge 16:50 Dartford 18:40 Londra 13:30 Gent 13:30 Gent 15:30 Calais 18:40 Londra
08:30
10:45 Koln 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 06:00 Nurnberg 04:00 Suben 04:00 Suben 02:00 Sankt Polten 02:00 Sankt Polten 13:30 Bruxelles 09:30 Bonn 05:00 Regensburg 03:30 Haag 00:30 Viena 13:30 Bruxelles 13:30 Bruxelles 09:30 Bonn 09:30 Bonn 05:00 Regensburg 05:00 Regensburg 03:30 Haag 03:30 Haag 00:30 Viena 00:30 Viena 11:45 Liege 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 03:00 Linz 11:45 Liege 11:45 Liege 08:30 Frankfurt 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 04:30 Degendorf 03:00 Linz 03:00 Linz 11:30 Aachen 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 02:30 Melk 11:30 Aachen 11:30 Aachen 07:00 Wurzburg 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 04:15 Passau 02:30 Melk 02:30 Melk 10:45 Koln 06:00 Nurnberg 04:00 Suben 02:00 Sankt Polten
08:30
10:45 Koln 10:45 Koln 01:30 Holyhead 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg 06:00 Nurnberg 09:30 Bonn 04:15 Passau 07:00 Wurzburg 09:30 Bonn 09:30 Bonn 04:15 Passau 04:15 Passau 07:00 Wurzburg 07:00 Wurzburg 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 06:00 Dublin 20:00 Coventry 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 04:30 Degendorf 06:00 Dublin 06:00 Dublin 19:45 Toddington 01:00 Bangor 05:00 Regensburg 19:45 Toddington 19:45 Toddington 01:00 Bangor 01:00 Bangor 05:00 Regensburg 05:00 Regensburg 10:45 Koln 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg
08:30
16:30 Malmo 20:00 Vaxjo 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 19:00 Varberg 21:00 Uddevalla 17:00 Landskrona 22:00 Jonkoping 01:45 Sodertalje 03:00 Praga 18:30 Halmstad 14:15 Tapernoje 17:30 Helsingborg 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 22:30 Sarpsborg 20:00 Goteborg 15:15 Copenhagen 19:00 Ljungby 00:00 Norrkoping 07:30 Berlin 00:00 Oslo 23:30 Moss
08:30
14:30 Cluj Napoca
08:30
23:30 Derby 22:30 Northampton 04:00 Preston 23:30 Derby 22:30 Northampton 04:00 Preston 01:00 Sheffield 22:00 Luton 04:30 Warrington 01:00 Sheffield 22:00 Luton 04:30 Warrington 01:00 Doncaster 02:00 Leeds 05:00 Liverpool 01:00 Doncaster 02:00 Leeds 05:00 Liverpool 23:00 Birmingham 23:30 Nottingham 03:00 Manchester 23:00 Birmingham 23:30 Nottingham 03:00 Manchester
08:30
02:00 Graz 07:30 Vicenza 10:30 Bergamo 13:00 Torino 02:00 Graz 14:30 Ceva 07:30 Vicenza 10:30 Bergamo 13:00 Torino 14:30 Ceva 05:00 Udine 08:30 Verona 11:00 Milano 06:30 Mestre 05:00 Udine 15:45 Savona 08:30 Verona 11:00 Milano 06:30 Mestre 15:45 Savona 06:00 Venetia 09:00 Desenzano 11:30 Novara 14:30 Fossano 06:00 Venetia 16:30 Genova 09:00 Desenzano 11:30 Novara 14:30 Fossano 16:30 Genova 23:30 Viena 07:00 Padova 09:30 Brescia 11:45 Santhia 23:30 Viena 14:30 Mondovi 07:00 Padova 09:30 Brescia 11:45 Santhia 14:30 Mondovi
08:30
15:30 Vejle 08:00 Berlin 14:45 Abenra 16:00 Esbjerg 19:30 Viborg 16:00 Horsens 05:00 Dresda 14:00 Flensburg 16:30 Varde 16:45 Arhus 14:30 Padborg 15:00 Kolding 17:45 Herning 03:00 Praga 19:30 Aalborg 12:00 Hamburg 17:30 Randers 18:30 Holstebro
09:00
15:00 Constanta 13:30 Drajna Noua 10:50 Campina 14:40 Medgidia 13:00 Calarasi 09:45 Azuga 14:20 Cernavoda 12:00 Bucuresti 09:30 Predeal 13:50 Fetesti 11:10 Ploiesti
09:00
22:30 Aalborg 17:45 Nyborg 14:00 Tapernoje 05:00 Dresda 20:00 Horsens 17:15 Slagelse 03:00 Praga 19:20 Vejle 16:15 Ringsted 20:45 Arhus 18:20 Odense 15:00 Copenhagen 07:30 Berlin
09:00
19:30 Arhus 15:45 Flensburg 16:00 Padborg 18:15 Horsens 03:00 Praga 13:00 Hamburg 17:45 Vejle 21:00 Aalborg 17:15 Kolding
09:00
00:00 Norrkoping 03:00 Praga 00:00 Oslo 23:30 Moss 19:00 Ljungby 17:30 Helsingborg 01:00 Nykoping 05:00 Dresda 19:00 Varberg 21:00 Uddevalla 20:00 Vaxjo 15:15 Copenhagen 01:45 Sodertalje 08:00 Berlin 18:30 Halmstad 16:30 Malmo 19:15 Halmstad 22:00 Jonkoping 23:30 Linkoping 02:15 Stockholm 22:30 Sarpsborg 20:00 Goteborg 14:15 Tapernoje 17:00 Landskrona
11:00
02:00 Jonkoping 21:00 Helsingborg 01:30 Bratislava 05:30 Sodertalje 23:50 Goteborg 05:30 Praga 23:00 Budapesta 04:00 Norrkoping 22:50 Varberg 20:10 Malmo 06:00 Stockholm 03:30 Linkoping 21:50 Halmstad 19:35 Copenhagen 01:00 Boras
12:45
05:45 Linz 23:45 Lille 19:30 Liege 11:00 Nurnberg 03:00 Viena 22:30 Gent 18:15 Aachen 09:30 Regensburg 17:00 Koln 21:30 Antwerp 14:30 Frankfurt 08:15 Deggendorf 04:20 Londra 20:45 Bruxelles 12:45 Wurzburg 07:15 Suben
13:00
23:00 Bors
13:00
23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 09:00 Wels 18:00 Bonn 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 00:00 Ostende 07:00 Luton 11:00 Birmingham 10:10 Passau 20:30 Liege 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 09:00 Wels 18:00 Bonn 02:30 Dover 08:00 Milton Keynes 12:30 Stoke on Trent 12:55 Nurnberg 22:00 Bruxelles 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 10:10 Passau 20:30 Liege 04:00 Maidstone 08:45 Northampton 14:00 Manchester 06:30 Viena 15:50 Frankfurt 23:00 Gent 05:30 Londra 09:45 Coventry 15:00 Liverpool 12:55 Nurnberg 22:00 Bruxelles
13:30
21:00 Botosani 18:00 Roman 20:00 Suceava 17:30 Bacau 19:30 Falticeni 16:30 Onesti 19:00 Pascani 15:00 Targu Secuiesc
13:30
16:30 Bacau 15:30 Onesti 19:00 Iasi 14:00 Targu Secuiesc 17:30 Roman 13:45 Sfantu Gheorghe
13:30
17:00 Bucuresti 15:00 Ploiesti
14:40
11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 16:00 Marsala 12:45 Salemi 07:00 Pince 14:00 Ribera 12:30 Ferrara 16:30 Agrigento 17:45 Orvieto 14:30 Ragusa 20:40 Ceprano 12:00 Avola 23:30 Montoro 10:05 Giarre 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 10:50 Bagheria 03:10 Padula 03:55 Rende 09:00 Rocca di Capri Leone 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 15:30 Strasatti 13:05 Santa Ninfa 09:30 Udine 14:10 Caltabellotta 15:00 Prato 16:00 Licata 18:00 Orte 13:45 Modica 21:30 Casino 11:30 Siracusa 00:15 Salerno 09:35 Taormina 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 10:40 Termini Imerese 05:45 Gioia Tauro 05:15 Vibo Valentia 04:20 Lauria Inferiore 21:10 Teano 07:15 Spadafora 17:00 Paceco 15:10 Mazara del Vallo 13:30 Campobello di Mazara 10:30 Pordenone 14:30 Sciacca 15:30 Firenze 15:30 Gela 20:00 Roma 12:50 Rosolini 22:10 Nola 11:00 Catania 00:45 Battipaglia 09:00 Contessa Entellina 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 08:55 Capo d'Orlando 03:35 Rossano 04:55 Pizzo 02:45 Polla 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 16:30 Marausa 12:30 Partanna 10:45 Mestre 13:50 Castelvetrano 11:30 Padova 14:50 Menfi 16:30 Arezzo 14:55 Vittoria 20:30 Frosinone 12:20 Lido di Mondello 22:30 Napoli 10:40 Acireale 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 03:25 Corigliano Calabro 03:45 Tarsia 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi
15:45
18:00 Bergamo 07:00 Policoro 02:30 Foggia 23:15 Pescara 18:45 Pesaro 16:30 Imola 17:00 Firenze 13:00 Mestre 11:00 Udine 17:00 Brescia 06:00 Taranto 02:00 San Severo 22:00 San Benedetto del Tronto 18:00 Rimini 00:30 Salerno 15:30 Bologna 21:00 Torino 16:00 Verona 04:45 Bari 01:00 Termoli 21:00 Civitanova Marche 17:30 Cesena 23:20 Napoli 14:45 Ferrara 19:00 Milano 15:00 Vicenza 03:45 Andria 00:15 Vasto 20:00 Ancona 17:00 Forli 20:30 Roma 13:45 Padova
15:45
00:00 Bremen 00:00 Munster 00:00 Munchen 00:00 Frankfurt 00:00 Essen 23:45 Liege 03:00 Tilburg 05:30 Haga 07:00 Utrecht 09:00 Drachten 00:00 Hamburg 00:00 Hannover 00:00 Ulm 00:00 Salzburg 00:00 Dusseldorf 00:00 Karlsruhe 00:45 Bruxelles 03:30 Eindhoven 06:00 Leiden 08:00 Lelystad 10:00 Groningen 02:15 Gent 00:00 Osnabruck 00:00 Dortmund 00:00 Linz 00:00 Aachen 00:00 Stuttgart 01:45 Antwerp 04:30 Dordrecht 06:30 Amsterdam 07:30 Almere-Haven 08:45 Meppel 00:00 Luneburg 00:00 Bielefeld 00:00 Augsburg 00:00 Viena 00:00 Manheim 00:00 Koln 02:30 Breda 05:00 Rotterdam 06:45 Alkmaar 08:30 Zwolle
16:00
18:30 Onesti 23:00 Iasi 17:15 Targu Secuiesc 21:30 Roman 16:45 Sfantu Gheorghe 19:30 Bacau 22:15 Targu Frumos
16:00
18:00 Onesti 21:45 Galati 19:45 Tecuci
17:00
19:30 Bacau 20:45 Vaslui 17:30 Targu Secuiesc 18:30 Onesti
17:30
23:00 Pascani 21:30 Bacau 01:00 Botosani 00:00 Suceava 20:30 Onesti 23:30 Falticeni 19:00 Targu Secuiesc
18:20 Transec S.A.
07:30 Budapesta
19:00
03:30 Arad
19:00
22:40 Dunkerque 07:04 Luton 11:34 Manchester 09:45 Regensburg 03:44 Londra 08:04 Northampton 10:30 Nurnberg 16:34 Aachen 21:34 Calais 07:34 Milton Keynes 13:04 Liverpool 08:34 Passau 03:14 Maidstone 05:35 Budapesta 13:30 Frankfurt 15:40 Stoke on Trent 18:34 Liege 09:04 Coventry 06:34 Londra 06:34 Viena 02:04 Dover 04:04 Londra 14:00 Warrington 13:30 Frankfurt 18:34 Liege 22:40 Dunkerque 07:04 Luton 11:34 Manchester 09:45 Regensburg 03:44 Londra 08:04 Northampton 11:00 Wurzburg 19:34 Bruxelles 10:04 Birmingham 05:54 Londra 07:34 Linz 02:34 Folkestone 04:54 Londra 14:50 Crewe 11:00 Wurzburg 19:34 Bruxelles 09:04 Coventry 06:34 Londra 06:34 Viena 02:04 Dover 04:04 Londra 14:00 Warrington 15:04 Koln 20:34 Lille 21:34 Calais 07:34 Milton Keynes 13:04 Liverpool 08:34 Passau 03:14 Maidstone 05:35 Budapesta 15:40 Stoke on Trent 15:04 Koln 20:34 Lille 10:04 Birmingham 05:54 Londra 07:34 Linz 02:34 Folkestone 04:54 Londra 10:30 Nurnberg 14:50 Crewe 16:34 Aachen
19:00
19:00 Bratislava 04:30 Berlin 19:00 Varberg 23:00 Oslo 16:00 Budapesta 22:00 Praga 13:00 Copenhagen 21:30 Sarpsborg 16:00 Landskrona 20:30 Brno 07:00 Rostock 20:00 Goteborg 17:00 Helsingborg 17:00 Gyor 23:30 Dresda 18:00 Halmstad 22:00 Moss 15:00 Malmo 16:00 Budapesta 22:00 Praga 13:00 Copenhagen 21:30 Sarpsborg 16:00 Landskrona 19:00 Bratislava 04:30 Berlin 19:00 Varberg 23:00 Oslo 17:00 Gyor 23:30 Dresda 18:00 Halmstad 22:00 Moss 15:00 Malmo 20:30 Brno 07:00 Rostock 20:00 Goteborg 17:00 Helsingborg
19:00
07:30 Ferrara 16:50 Perugia 16:00 Budapesta 05:30 Padova 15:20 Arezzo 20:00 Latina 02:00 Udine 11:00 Bologna 18:00 Roma 20:30 Graz 07:30 Ferrara 16:50 Perugia 16:00 Budapesta 03:30 Mestre 13:00 Firenze 19:00 Aprilia 02:00 Udine 11:00 Bologna 18:00 Roma 20:30 Graz 05:30 Padova 15:20 Arezzo 20:00 Latina 03:30 Mestre 13:00 Firenze 19:00 Aprilia
19:30 ORLAN
12:00 Brno 15:00 Praga
19:30 Express BusLine
15:00 Praga 12:00 Brno
19:30 Express BusLine
15:00 Praga 12:00 Brno
21:00
04:00 Arad 00:00 Sebes 03:30 Lipova 22:55 Sibiu 01:30 Deva 22:52 Avrig 01:00 Orastie 22:30 Fagaras 05:00 Timisoara
23:00
05:30 Flamanzi 02:15 Bacau 05:00 Harlau 01:30 Onesti 04:30 Targu Frumos 00:30 Targu Secuiesc 06:00 Botosani 03:30 Roman
23:15
18:30 Udine 21:15 Padova 01:00 Firenze 02:45 Chiusi 23:30 Verona 03:30 Novara 17:55 Monfalcone 22:15 Rovigo 01:50 Figline Valdarno 03:45 Orte 00:30 Brescia 04:00 Carisio 20:30 Mestre 17:40 Trieste 22:45 Ferrara 02:10 Arezzo 05:00 Roma 01:30 Bergamo 04:30 Torino 19:30 Pordenone 21:45 Monselice 23:30 Bologna 02:30 Montepulciano 22:30 Vicenza 02:30 Milano
Sosiri
De la Ora

00:30 Koln 00:30 Koln 00:30 Koln 17:00 Wurzburg 17:00 Wurzburg 17:00 Wurzburg
00:00

05:45 San Michele di Serino
00:00

06:30 Iasi
00:00

23:59 Birmingham 23:59 Birmingham
00:01

23:59 Birmingham 23:59 Birmingham
00:01

15:45 Andria
00:05
Nordic Tours
13:45 Halmstad
00:10

05:45 Atripalda
00:10

15:00 Viena 15:00 Viena 15:00 Viena
00:15

15:00 Viena 15:00 Viena 15:00 Viena
00:15

16:00 Viena 16:00 Viena 16:00 Viena
00:15

05:45 Acerno
00:15

05:45 Montecorvino Rovella
00:20

05:45 Contursi
00:25

05:00 Gent 05:00 Gent
00:25

00:30 Bonn 00:30 Bonn 00:30 Bonn
00:30

06:30 Roman
00:30

05:45 Salerno 05:45 Controne
00:30

06:30 Roman
00:30

05:45 Campania 05:45 Montoro
00:40

05:45 Napoli
00:45

05:45 Agropoli
00:50

05:45 Capaccio 05:45 Mercato San Severino
00:55

05:45 Bellizzi Irpino 05:45 Nola
01:00

17:30 Jonkoping
01:00

17:30 Jonkoping
01:00

08:30 Botosani
01:00

06:00 Cluj Napoca
01:00

23:59 Wurzburg 23:59 Wurzburg
01:00

23:59 Wurzburg 23:59 Coventry 23:59 Wurzburg 23:59 Coventry
01:00

23:59 Roma 23:59 Roma
01:00

05:00 Bors
01:00

05:45 Casino 05:45 Pontecagnano
01:05
Nordic Tours
13:45 Halmstad
01:10

15:45 Foggia
01:15

05:45 Ceprano
01:15

17:00 Nurnberg 17:00 Nurnberg 17:00 Nurnberg
01:30

05:45 Frosinone
01:30

23:59 Dresda 23:59 Dresda
01:30

05:00 Bruxelles 05:00 Bruxelles
01:30

05:45 Torino
01:45

18:00 Viena
01:45

09:00 Salerno 05:45 Moncalieri
01:55
Nordic Tours
13:45 Frederiksværk
02:00
Nordic Tours
13:45 Helsingborg
02:00

00:30 Frankfurt 00:30 Frankfurt 00:30 Frankfurt
02:00
Nordic Tours
13:45 Helsingborg
02:00

15:45 San Severo
02:00

09:00 Montoro 05:45 Roma
02:00

09:30 Botosani 08:30 Suceava
02:00

23:59 Nurnberg 23:59 Nurnberg
02:00
Nordic Tours
13:45 Frederiksværk
02:00
Nordic Tours
13:45 Frederiksværk
02:00
Nordic Tours
13:45 Frederiksværk
02:00
Nordic Tours
13:45 Frederiksværk
02:00

05:45 Alba
02:05
Nordic Tours
13:45 Landskrona
02:15
Nordic Tours
13:45 Landskrona
02:15

05:45 Casale Monferrato
02:15

05:45 San Germano Vercellese
02:25
Nordic Tours
13:45 Hillerod
02:30

17:00 Regensburg 00:30 Wurzburg 17:00 Regensburg 17:00 Regensburg 00:30 Wurzburg 00:30 Wurzburg
02:30

06:30 Bacau
02:30

17:30 Goteborg
02:30

08:30 Falticeni
02:30

23:59 Nurnberg 23:59 Nurnberg
02:30

06:30 Bacau
02:30
Nordic Tours
13:45 Hillerod
02:30
Nordic Tours
13:45 Hillerod
02:30
Nordic Tours
13:45 Hillerod
02:30
Nordic Tours
13:45 Hillerod
02:30

05:45 Moncalvo
02:35

09:00 Napoli 05:45 Orte 05:45 Asti
02:45

05:45 Alessandria 09:00 Mercato San Severino
02:55
Nordic Tours
13:45 Helsingor
03:00

15:45 Termoli
03:00

09:00 Nola
03:00

17:30 Vaxjo
03:00

17:30 Vaxjo
03:00

08:30 Pascani 09:30 Suceava
03:00

23:59 Coventry 23:59 Coventry
03:00

06:30 Bucuresti
03:00

13:30 Dortmund
03:00
Nordic Tours
13:45 Helsingor
03:00
Nordic Tours
13:45 Helsingor
03:00
Nordic Tours
13:45 Helsingor
03:00
Nordic Tours
13:45 Helsingor
03:00

05:00 Liege 05:00 Liege
03:00

05:45 Voghera
03:05
Nordic Tours
13:45 Malmo
03:15
Nordic Tours
13:45 Malmo
03:15

05:45 Pavia 05:45 Orvieto
03:15

05:45 Stradella
03:25

17:00 Degendorf 17:00 Degendorf 17:00 Degendorf
03:30

15:45 Salerno
03:30

06:30 Onesti
03:30

09:00 Casino
03:30

17:30 Varberg
03:30

09:30 Falticeni
03:30

06:30 Onesti
03:30

13:30 Essen
03:30

23:59 Perugia 23:59 Perugia
03:30

05:45 Castel San Giovanni
03:35
Nordic Tours
13:45 Copenhagen
03:45

05:45 Piacenza 05:45 Arezzo
03:45
Nordic Tours
13:45 Copenhagen
03:45
Nordic Tours
13:45 Copenhagen
03:45
Nordic Tours
13:45 Copenhagen
03:45
Nordic Tours
13:45 Copenhagen
03:45

05:45 Caorso
03:55

17:00 Passau 17:00 Passau 17:00 Passau 00:30 Nurnberg 00:30 Nurnberg 00:30 Nurnberg
04:00

15:45 Vasto
04:00

17:30 Ljungby
04:00

17:30 Ljungby
04:00

08:30 Roman 09:30 Pascani
04:00

23:59 Regensburg 23:59 Regensburg
04:00

06:30 Ploiesti
04:00

13:30 Dusseldorf
04:00

05:45 Cremona
04:05

05:45 Minerbe 09:00 Ceprano 05:45 Firenze
04:15

05:45 Ghedi
04:25

17:00 Suben 17:00 Suben 17:00 Suben
04:30

15:45 Napoli
04:30

16:00 Dortmund
04:30

09:00 Frosinone 05:45 Prato
04:30

05:00 Berlin
04:30

17:30 Halmstad 17:30 Halmstad
04:30

08:30 Bacau
04:30

23:59 Northampton 23:59 Northampton
04:30

23:59 Regensburg 23:59 Northampton 23:59 Regensburg 23:59 Northampton
04:30

06:30 Targu Secuiesc
04:30

05:45 Chivasso
04:35

05:45 Paceco
04:40

06:30 Targu Secuiesc
04:45

05:45 Marausa 05:45 Santhia
04:45

18:00 Lille
04:45

05:00 Bonn 05:00 Bonn
04:50

05:45 Spasu
04:55

00:30 Regensburg 00:30 Regensburg 00:30 Regensburg 17:00 Haag 17:00 Haag 17:00 Haag
05:00

15:45 Pescara
05:00

09:00 Roma 05:45 Marsala
05:00

09:30 Roman
05:00

09:30 Bacau
05:00

23:59 Passau 23:59 Milton Keynes 23:59 Passau 23:59 Milton Keynes
05:00

23:59 Milton Keynes 23:59 Milton Keynes
05:00

13:30 Koln
05:00

23:59 Arezzo 23:59 Arezzo
05:00

05:45 Biandrate
05:05

16:00 Essen
05:15

06:30 Sfantu Gheorghe
05:15

05:45 Novara 05:45 Bologna
05:15

06:30 Sfantu Gheorghe
05:15

05:45 Arluno
05:25

17:00 Linz 17:00 Linz 17:00 Linz
05:30

17:30 Helsingborg
05:30

17:30 Helsingborg
05:30

08:30 Onesti 09:30 Bacau
05:30

09:30 Gheorghe Doja
05:30

23:59 Luton 23:59 Luton
05:30

23:59 Luton 23:59 Luton
05:30

05:45 Pero 05:45 Strasatti
05:35

05:45 Mazara del Vallo
05:40

16:00 Saarbrucken
05:45

09:00 Orte 05:45 Milano
05:45

13:30 Gummersbach
05:45

05:45 Monza
05:55

04:00 Stockholm
06:00

17:00 Melk 00:30 Degendorf 17:00 Melk 17:00 Melk 00:30 Degendorf 00:30 Degendorf
06:00

06:00 Dublin 06:00 Dublin 06:00 Dublin
06:00

14:40 Radauti
06:00

16:00 Dusseldorf
06:00

05:45 Menfi 05:45 Ferrara
06:00

17:30 Aalborg 17:30 Viborg
06:00

17:30 Landskrona
06:00

17:30 Landskrona
06:00

11:00 Cluj Napoca
06:00

23:59 Londra 23:59 Londra 23:59 Linz 23:59 Linz
06:00

23:59 Londra 23:59 Londra
06:00

18:45 Viborg 18:45 Aalborg
06:00

23:59 Praga 23:59 Praga
06:00

05:00 Liverpool 05:00 Liverpool
06:00

18:00 Gent
06:00

05:45 Trezzo sull'Adda
06:05

09:30 Adjud
06:10

15:45 San Benedetto del Tronto
06:15

16:00 Homburg
06:15

05:45 Dalmine 09:00 Orvieto 05:45 Sciacca
06:15

05:45 Bergamo
06:25

00:30 Passau 00:30 Passau 00:30 Passau
06:30

05:45 Latisana
06:30

14:40 Constanta
06:30

17:30 Malmo
06:30

17:30 Malmo
06:30

09:30 Onesti
06:30

13:30 Siegen
06:30

05:45 Rovato
06:35

17:00 Sankt Polten 17:00 Sankt Polten 17:00 Sankt Polten
06:45

16:00 Koln
06:45

16:00 Kaiserslautern
06:45

09:00 Arezzo 05:45 Caltabellotta 05:45 Ospitaletto
06:45

17:30 Holstebro
06:45

23:59 Passau 23:59 Passau
06:45

18:45 Holstebro 18:45 Randers
06:45

14:40 Suceava
06:50

05:45 Verona
06:50

05:00 Frankfurt 05:00 Frankfurt
06:50

05:45 Brescia
06:55

09:30 Onesti
06:55

16:00 Napoli 16:00 Napoli 16:00 Napoli
07:00

00:30 Suben 00:30 Suben 00:30 Suben
07:00

16:00 Freiburg im Breisgau
07:00

05:45 Ribera 05:45 Padova
07:00

14:40 Medgidia
07:00

08:30 Targu Secuiesc
07:00

23:59 Londra 23:59 Londra
07:00

23:59 Londra 23:59 Londra
07:00

13:30 Freiburg im Breisgau
07:00

23:59 Oslo 23:59 Brno 23:59 Oslo 23:59 Brno
07:00

18:00 Antwerp
07:00

05:45 Villa Nuova
07:05

05:45 Venetia
07:10

15:45 Civitanova Marche
07:15

05:45 Peschiera 09:00 Firenze
07:15

05:45 Mestre
07:20

14:40 Falticeni
07:25

05:45 Sommacampagna
07:25

15:00 Savona 15:00 Savona 15:00 Savona
07:30

16:00 Caserta 16:00 Caserta 16:00 Caserta
07:30

00:30 Haag 00:30 Haag 00:30 Haag
07:30

16:00 Lahr
07:30

09:00 Prato 05:45 Castelvetrano
07:30

05:00 Dresda
07:30

17:30 Herning
07:30

09:30 Oituz
07:30

18:45 Herning
07:30

13:30 Giessen
07:30

23:59 Firenze 23:59 Firenze
07:30

05:00 Manchester 05:00 Manchester
07:30

05:45 Verona
07:35

14:40 Boroaia
07:40

05:45 Portogruaro
07:40

14:40 Cernavoda
07:45

16:00 Offenburg
07:50

05:45 San Bonifacio 05:45 Campobello di Mazara
07:50

04:00 Norrkoping
08:00

16:00 Cassino 16:00 Cassino 16:00 Cassino
08:00

11:00 Bruxelles 11:00 Bruxelles 11:00 Bruxelles 00:30 Linz 00:30 Linz 00:30 Linz
08:00

15:45 Roma
08:00

05:45 Pordenone 05:45 Santa Ninfa
08:00

14:40 Fetesti
08:00

17:30 Arhus
08:00

17:30 Copenhagen
08:00

09:30 Targu Secuiesc
08:00

23:59 Viena 23:59 Londra 23:59 Viena 23:59 Londra
08:00

23:59 Londra 23:59 Londra 23:59 Londra 23:59 Londra
08:00

18:45 Arhus
08:00

13:30 Offenburg
08:00

23:59 Moss 23:59 Moss
08:00

18:00 Bruxelles
08:00

14:40 Targu Neamt
08:05

15:00 Fossano 15:00 Ceva 15:00 Ceva 15:00 Mondovi 15:00 Ceva 15:00 Mondovi 15:00 Fossano 15:00 Mondovi 15:00 Fossano
08:15

15:45 Ancona
08:15

16:00 Siegen
08:15

16:00 Buhl
08:15

05:45 Salemi 09:00 Bologna
08:15

14:40 Drajna Noua
08:15

16:00 Roma
08:15

05:45 Partanna
08:20

14:40 Baltatesti
08:25

05:45 Vicenza
08:25

04:00 Linkoping
08:30

16:00 Frosinone 16:00 Frosinone 16:00 Frosinone
08:30

00:30 Melk 00:30 Melk 00:30 Melk 17:00 Viena 17:00 Viena 17:00 Viena
08:30

15:45 Torino
08:30

16:00 Baden-Baden
08:30

05:45 Trieste 09:00 Agrigento
08:30

17:30 Copenhagen
08:30

09:30 Targu Secuiesc
08:30

23:59 Londra 23:59 Londra
08:30

23:59 Londra 23:59 Londra
08:30

13:30 Offenbach
08:30

05:45 Grisignano di Zocco
08:35

17:30 Horsens 17:30 Varde
08:40

18:45 Horsens 18:45 Varde
08:40

16:00 Mannheim
08:45

15:00 Biella 15:00 Biella
09:00

16:00 Valmontone 16:00 Valmontone 16:00 Valmontone
09:00

16:00 Heidelberg
09:00

16:00 Rastatt 16:00 Heidelberg
09:00

09:00 Ferrara 05:45 Trapani
09:00

14:40 Calarasi
09:00

17:30 Tapernoje
09:00

16:00 Torino
09:00

23:59 Londra 23:59 Londra
09:00

23:59 Linz 23:59 Linz
09:00

13:30 Rastatt
09:00

13:30 Frankfurt
09:00

23:59 Sarpsborg 23:59 Sarpsborg
09:00

05:00 Stoke on Trent 05:00 Stoke on Trent
09:00

09:00 Licata
09:05

14:40 Piatra Neamt
09:10

09:00 Latisana
09:10

17:30 Esbjerg
09:10

18:45 Esbjerg
09:10

00:30 Sankt Polten 00:30 Sankt Polten 00:30 Sankt Polten
09:15

16:00 Giessen
09:15

18:00 Liege
09:15

15:00 Torino 15:00 Torino 15:00 Torino
09:30

11:00 Liege 11:00 Liege 11:00 Liege
09:30

15:45 Pesaro
09:30

05:45 Plezzo di Tarvisio 09:00 Verona 05:45 Alcamo
09:30

05:00 Praga
09:30

17:30 Vejle
09:30

17:30 Tapernoje
09:30

16:00 Orte 16:00 Carisio
09:30

23:59 Maidstone 23:59 Maidstone
09:30

23:59 Maidstone 23:59 Maidstone
09:30

18:45 Vejle
09:30

13:30 Karlsruhe
09:30

13:30 Darmstadt
09:30

14:40 Bicaz
09:40

09:00 Gela
09:40

11:00 Aachen 11:00 Aachen 11:00 Aachen
09:45

05:45 Mestre
09:45

04:00 Jonkoping
10:00

15:00 Torino 15:00 Ivrea 15:00 Torino 15:00 Ivrea 15:00 Torino
10:00

16:00 Roma 16:00 Roma 16:00 Roma
10:00

21:30 Londra 21:30 Londra 21:30 Londra
10:00

16:00 Karlsruhe
10:00

05:45 Castellammare del Golfo 09:00 Padova 05:45 Udine
10:00

14:40 Bucuresti
10:00

17:30 Kolding
10:00

15:00 Cluj Napoca
10:00

16:00 Novara
10:00

23:59 Folkestone 23:59 Folkestone
10:00

23:59 Folkestone 23:59 Folkestone
10:00

18:45 Kolding
10:00

23:59 Bratislava 23:59 Bratislava
10:00

23:59 Bologna 23:59 Bologna
10:00

05:00 Birmingham 05:00 Birmingham 05:00 Nurnberg 05:00 Nurnberg
10:00

09:00 Vittoria 09:00 Venetia
10:10

13:30 Pforzheim
10:15

09:00 Mestre
10:20

09:00 Ragusa
10:25

21:30 Londra 21:30 Londra 21:30 Londra
10:30

11:00 Koln 11:00 Koln 11:00 Koln
10:30

15:45 Milano 15:45 Rimini
10:30

09:00 Portogruaro
10:30
Express BusLine
07:00 Praga
10:30

16:00 Chiusi
10:30

13:30 Mannheim
10:30

18:00 Aachen
10:30

09:00 Modica
10:40

16:00 Montepulciano
10:40

15:00 Asti 15:00 Asti 15:00 Asti
10:45

16:00 Pforzheim
10:45

15:00 Santhia 15:00 Santhia 15:00 Santhia
11:00

00:30 Viena 00:30 Viena 00:30 Viena 11:00 Bonn 11:00 Bonn 11:00 Bonn
11:00

15:45 Vaslui
11:00

16:00 Frankfurt
11:00

09:00 Pordenone 09:00 Rosolini 05:45 Partinico
11:00

17:30 Padborg
11:00

16:00 Cluj Napoca
11:00

16:00 Arezzo
11:00

23:59 Budapesta 23:59 Dover 23:59 Dover 23:59 Budapesta
11:00

23:59 Viena 23:59 Dover 23:59 Viena 23:59 Dover
11:00

18:45 Padborg
11:00

13:30 Stuttgart
11:00

13:30 Heidelberg
11:00

23:59 Gyor 23:59 Gyor
11:00

23:59 Budapesta 23:59 Budapesta
11:00

04:00 Boras
11:15

15:00 Alessandria 15:00 Alessandria 15:00 Alessandria
11:15

15:45 Cesena
11:15

16:00 Figline Valdarno
11:25
ORLAN
07:00 Praga
11:30

15:00 Novara 15:00 Novara 15:00 Novara
11:30

21:30 Dartford 21:30 Dartford 21:30 Dartford
11:30

14:40 Gheorgheni
11:30

15:45 Bergamo
11:30

16:00 Stuttgart
11:30

05:45 Padova
11:30

14:40 Ploiesti
11:30

17:30 Flensburg
11:30

16:00 Milano
11:30

23:59 Goteborg 23:59 Goteborg
11:30

05:00 Coventry 05:00 Coventry
11:30

15:00 Tortona 15:00 Tortona 15:00 Tortona
11:40

09:00 Trieste
11:40

15:45 Forli
11:45

09:00 Avola
11:45

14:40 Campina
11:45

18:00 Koln
11:45

15:00 Milano 15:00 Milano 15:00 Milano
12:00

15:00 Voghera 15:00 Voghera 15:00 Voghera
12:00

16:00 Giove 16:00 Giove 16:00 Giove
12:00

15:45 Firenze
12:00

16:00 Aschaffenburg
12:00

09:00 Trapani 05:45 Palermo
12:00

05:00 Aalborg
12:00

17:00 Cluj Napoca
12:00

13:30 Goppingen
12:00

13:30 Heilbronn
12:00

23:59 Budapesta 23:59 Budapesta
12:00

23:59 Ferrara 23:59 Ferrara
12:00

14:40 Sandominic
12:10

06:00 Holyhead 06:00 Holyhead 06:00 Holyhead
12:15

15:45 Bacau
12:15

16:00 Firenze
12:15

04:00 Goteborg
12:30

16:00 Orte 16:00 Orte 16:00 Orte
12:30

11:00 Frankfurt 11:00 Frankfurt 11:00 Frankfurt
12:30

15:45 Imola 15:45 Brescia
12:30

16:00 Heilbronn
12:30

09:00 Siracusa 09:00 Alcamo
12:30

16:00 Bergamo
12:30

23:59 Varberg 23:59 Varberg
12:30

14:40 Miercurea Ciuc
12:35

09:00 Plezzo di Tarvisio
12:35

15:00 Bergamo 15:00 Bergamo 15:00 Bergamo
12:45

15:00 Piacenza 15:00 Piacenza 15:00 Piacenza
12:45

06:00 Bangor 06:00 Bangor 06:00 Bangor
12:45

09:00 Mestre
12:45

13:30 Ohringen
12:45

05:00 Northampton 05:00 Northampton
12:45

16:00 Perugia 16:00 Perugia 16:00 Perugia
13:00

21:30 Dover 21:30 Dover 21:30 Dover 00:00 Londra 00:00 Londra 00:00 Londra
13:00

11:00 Wurzburg 11:00 Wurzburg 11:00 Wurzburg
13:00

16:00 Ulm
13:00

09:00 Castellammare del Golfo 09:00 Udine
13:00

14:40 Azuga
13:00
Express BusLine
07:00 Brno
13:00

23:59 Budapesta 23:59 Budapesta
13:00

13:30 Ulm
13:00

14:40 Baile Tusnad
13:10

15:45 Onesti
13:15

16:00 Ohringen
13:15

16:00 Brescia
13:15

05:00 Passau 05:00 Passau
13:15

09:00 Catania
13:20

15:00 Brescia 15:00 Brescia 15:00 Brescia
13:30

15:45 Bologna
13:30

16:00 Wurzburg
13:30

05:45 Cefalu
13:30

14:40 Predeal
13:30

23:59 Halmstad 23:59 Halmstad
13:30

23:59 Padova 23:59 Padova
13:30

05:00 Milton Keynes 05:00 Milton Keynes
13:30

04:00 Varberg
13:45

15:00 Reggio nell'Emilia 15:00 Parma 15:00 Parma 15:00 Reggio nell'Emilia 15:00 Parma 15:00 Reggio nell'Emilia
13:45

00:00 Londra 00:00 Londra 00:00 Londra
13:45

15:45 Verona
13:45

05:45 Tusa
13:45

13:30 Crailsheim
13:45

14:40 Sfantu Gheorghe
13:50

23:00 Timisoara
14:00

21:00 Botosani
14:00
ORLAN
07:00 Brno
14:00

15:00 Desenzano 15:00 Desenzano 15:00 Desenzano
14:00

16:00 Arezzo 16:00 Arezzo 16:00 Arezzo
14:00

00:00 Dartford 00:00 Dartford 00:00 Dartford
14:00

06:00 Coventry 06:00 Coventry 06:00 Coventry
14:00

09:00 Partinico 05:45 Santo Stefano di Camastra
14:00

05:00 Arhus
14:00

19:00 Cluj Napoca
14:00

16:00 Verona 16:00 Bologna
14:00

23:59 Dunkerque 23:59 Dunkerque
14:00

23:59 Dunkerque 23:59 Dunkerque
14:00

09:00 Acireale
14:10

15:00 Modena 15:00 Modena 15:00 Modena
14:15

16:00 Crailsheim
14:15

17:30 Hamburg
14:15

13:30 Augsburg
14:15

18:00 Frankfurt
14:15

21:00 Flamanzi
14:30

15:00 Verona 15:00 Verona 15:00 Verona
14:30

11:00 Nurnberg 11:00 Nurnberg 11:00 Nurnberg
14:30

15:45 Targu Secuiesc
14:30

15:45 Ferrara
14:30

16:00 Augsburg
14:30

05:45 Sant'Agata di Militello
14:30

18:45 Hamburg
14:30

13:30 Ansbach
14:30

23:59 Helsingborg 23:59 Helsingborg
14:30

05:00 Luton 05:00 Luton
14:30

05:00 Wels 05:00 Wels
14:35

15:45 Vicenza
14:45

05:00 Horsens
14:45

23:00 Arad
15:00

21:00 Harlau
15:00

04:00 Halmstad
15:00

16:00 Firenze 16:00 Firenze 16:00 Firenze
15:00

16:00 Ansbach
15:00

16:00 Waldkraiburg
15:00

09:00 Palermo 09:00 Giarre 05:45 Rocca di Capri Leone 05:45 Gonars
15:00

22:59 Arad
15:00

16:00 Ferrara
15:00

23:59 Calais 23:59 Calais
15:00

23:59 Calais 23:59 Calais
15:00

23:59 Landskrona 23:59 Landskrona
15:00

13:30 Munchen
15:15

21:00 Targu Frumos
15:20

23:00 Lipova
15:30

15:00 Vicenza 15:00 Vicenza 15:00 Vicenza
15:30

00:00 Dover 00:00 Dover 00:00 Dover
15:30

11:00 Regensburg 11:00 Regensburg 11:00 Regensburg
15:30

16:00 Nurnberg
15:30

16:00 Munchen 16:00 Muhldorf
15:30

09:00 Taormina 05:45 Brolo 05:45 Villach
15:30

05:00 Vejle
15:30

16:00 Rovigo 16:00 Vicenza
15:30

13:30 Nurnberg
15:30

23:59 Malmo 23:59 Malmo
15:30

23:59 Mestre 23:59 Mestre
15:30

06:00 Toddington 06:00 Toddington 06:00 Toddington
15:45

15:45 Padova
15:45

05:45 Falcone
15:45

21:00 Roman
16:00

15:00 Padova 15:00 Padova 15:00 Padova
16:00

15:00 Padova 15:00 Padova 15:00 Padova
16:00

16:00 Bologna 16:00 Bologna 16:00 Bologna
16:00

05:45 Pince 09:00 Gonars
16:00

23:59 Arad
16:00

23:59 Arad
16:00

16:00 Monselice
16:00

23:59 Lille 23:59 Lille
16:00

23:59 Lille 23:59 Lille
16:00

23:59 Copenhagen 23:59 Copenhagen
16:00

18:00 Wurzburg
16:00

04:00 Helsingborg
16:15

15:45 Mestre
16:15

05:45 Patti
16:15

13:30 Rosenheim
16:15

15:00 Mestre 15:00 Mestre 15:00 Mestre
16:30

15:00 Venetia 15:00 Mestre 15:00 Mestre 15:00 Mestre 15:00 Venetia 15:00 Venetia
16:30

16:00 Ferrara 16:00 Ferrara 16:00 Ferrara
16:30

11:00 Degendorf 11:00 Degendorf 11:00 Degendorf
16:30

05:45 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:00 Cefalu
16:30

21:30 Cluj Napoca
16:30

16:00 Padova
16:30

09:00 Tusa 05:45 Milazzo
16:45

05:00 Londra 05:00 Londra
16:45
Nordic Tours
13:45 Oslo
17:00

15:00 Venetia 15:00 Venetia 15:00 Venetia
17:00

21:30 Calais 21:30 Calais 21:30 Calais
17:00

11:00 Passau 11:00 Passau 11:00 Passau
17:00

16:00 Regensburg
17:00

16:00 Landshut
17:00

05:45 Messina 09:00 Santo Stefano di Camastra
17:00

05:00 Odense
17:00

17:30 Berlin
17:00

17:30 Berlin
17:00

22:00 Cluj Napoca
17:00

23:15 Galati
17:00

16:00 Mestre
17:00

23:59 Bruxelles 23:59 Bruxelles
17:00

23:59 Bruxelles 23:59 Bruxelles
17:00

13:30 Traunstein
17:00

13:30 Regensburg
17:00

23:59 Udine 23:59 Udine
17:00

05:00 Viena 05:00 Viena
17:00

21:00 Bacau
17:15

09:00 Villach 05:45 Reggio di Calabria
17:15

23:00 Deva
17:30

04:00 Malmo
17:30

15:00 Udine 15:00 Udine 15:00 Udine
17:30

15:00 Udine 15:00 Udine 15:00 Udine
17:30

11:00 Suben 11:00 Suben 11:00 Suben
17:30

09:00 Sant'Agata di Militello
17:30

01:29 Arad
17:30

16:00 Pordenone
17:30

23:00 Orastie
17:40

05:45 Villa San Giovanni
17:45

13:30 Freilassing
17:45

13:30 Deggendorf
17:45

18:00 Nurnberg
17:45

21:00 Onesti
18:00

16:00 Padova 16:00 Padova 16:00 Padova
18:00

21:30 Brugge 21:30 Brugge 21:30 Brugge
18:00

11:00 Haag 11:00 Haag 11:00 Haag
18:00

16:00 Deggendorf
18:00

09:00 Rocca di Capri Leone
18:00

05:00 Nyborg
18:00

18:45 Berlin
18:00

05:00 Maidstone 05:00 Maidstone
18:05

23:59 Crewe 23:59 Crewe
18:10

05:45 Rosarno
18:15

04:00 Copenhagen
18:30

16:00 Mestre 16:00 Mestre 16:00 Mestre
18:30

21:30 Gent 21:30 Gent 21:30 Gent
18:30

17:00 Bruxelles 17:00 Bruxelles 17:00 Bruxelles 11:00 Linz 11:00 Linz 11:00 Linz
18:30
Transec S.A.
10:35 Budapesta
18:30

15:45 Udine
18:30

09:00 Brolo 05:45 Lamezia Terme
18:30

05:00 Slagelse
18:30

09:00 Falcone
18:45

16:00 Udine
18:45

13:30 Passau
18:45

23:00 Sebes
19:00

16:00 Venetia 16:00 Venetia 16:00 Venetia
19:00

00:00 Calais 00:00 Calais 00:00 Calais
19:00

11:00 Melk 11:00 Melk 11:00 Melk
19:00

16:00 Passau
19:00

09:00 Pince
19:00

05:00 Ringsted
19:00

00:00 Cluj Napoca
19:00

23:15 Tecuci
19:00

23:59 Warrington 23:59 Liege 23:59 Liege 23:59 Warrington 23:59 Stoke on Trent 23:59 Stoke on Trent
19:00

23:59 Liege 23:59 Liege
19:00

23:59 Rostock 23:59 Rostock
19:00

05:00 Dover 05:00 Dover
19:05

09:00 Patti
19:15

18:00 Regensburg
19:15

16:00 Monfalcone
19:25

16:00 Udine 16:00 Udine 16:00 Udine
19:30

09:00 Barcellona-Pozzo di Gotto
19:30

17:30 Dresda
19:30

17:30 Dresda
19:30

00:30 Cluj Napoca
19:30

23:59 Graz 23:59 Graz
19:30

11:00 Sankt Polten 11:00 Sankt Polten 11:00 Sankt Polten
19:45

05:45 Falerna 09:00 Milazzo
19:45

16:00 Trieste
19:45

21:00 Targu Secuiesc
20:00
Nordic Tours
13:45 Jonkoping
20:00

16:00 Graz 16:00 Graz 16:00 Graz
20:00

00:00 Brugge 00:00 Brugge 00:00 Brugge
20:00

09:00 Messina
20:00

05:00 Copenhagen
20:00

23:59 Aachen 23:59 Liverpool 23:59 Liverpool 23:59 Aachen
20:00

23:59 Aachen 23:59 Aachen
20:00

23:00 Sibiu
20:15

09:00 Reggio di Calabria
20:15

23:15 Onesti
20:15

17:00 Liege 17:00 Liege 17:00 Liege
20:30

15:45 Policoro
20:30

05:45 Cosenza
20:30

18:45 Dresda
20:30

18:00 Deggendorf
20:30

17:00 Aachen 17:00 Aachen 17:00 Aachen
20:45

09:00 Villa San Giovanni
20:45

23:00 Avrig
21:00

15:00 Graz 15:00 Graz 15:00 Graz
21:00

15:00 Graz 15:00 Graz 15:00 Graz
21:00

00:00 Gent 00:00 Gent 00:00 Gent
21:00

05:00 Tapernoje
21:00

17:30 Stockholm
21:00

17:30 Stockholm
21:00

23:59 Koln 23:59 Koln
21:00

23:59 Koln 23:59 Koln
21:00

05:45 Lauria Inferiore
21:10
Nordic Tours
13:45 Varnamo
21:15

09:00 Rosarno
21:15

05:45 Lagonegro
21:20

23:00 Fagaras
21:30

11:00 Viena 00:30 Bruxelles 11:00 Viena 00:30 Bruxelles 00:30 Bruxelles 11:00 Viena 17:00 Koln 17:00 Koln 17:00 Koln
21:30
Nordic Tours
13:45 Goteborg
21:30

05:45 Sala Consilina 09:00 Lamezia Terme
21:30

17:30 Praga
21:30

17:30 Sodertalje
21:30

17:30 Praga 17:30 Sodertalje
21:30

23:59 Liverpool 23:59 Liverpool
21:30

05:45 Polla
21:40

18:00 Suben
21:40

15:45 Taranto
21:45

09:00 Falerna 05:45 Contursi
21:45

05:45 Campania
21:50

09:00 Cosenza
21:55

17:00 Bonn 17:00 Bonn 17:00 Bonn
22:00

05:45 Eboli
22:00

17:30 Oslo
22:00

23:59 Manchester 23:59 Manchester
22:00

23:59 Berlin 23:59 Berlin
22:00

23:59 Latina 23:59 Latina
22:00

18:00 Londra
22:00
Nordic Tours
13:45 Solvesborg
22:10

09:00 Lauria Inferiore
22:10

05:45 Battipaglia 05:45 Battipaglia
22:15

17:30 Nykoping
22:15

17:30 Nykoping
22:15

09:00 Lagonegro 05:45 Pontecagnano
22:20
Nordic Tours
13:45 Goteborg 13:45 Vaxjo
22:30
Nordic Tours
13:45 Solvesborg
22:30

09:00 Sala Consilina
22:30

17:30 Praga
22:30

17:30 Moss
22:30

05:45 Avellino
22:33

05:45 Mercogliano
22:35

09:00 Polla
22:40

05:45 Baiano 09:00 Contursi
22:45

23:59 Manchester 23:59 Manchester
22:45

05:45 Monteforte Irpino 09:00 Campania
22:50

05:45 Nola
22:55
Nordic Tours
13:45 Kristianstad
23:00

00:30 Liege 00:30 Liege 00:30 Liege
23:00
Nordic Tours
13:45 Kristianstad
23:00

15:45 Bari
23:00

06:30 Iasi
23:00

09:00 Eboli 05:45 Marigliano
23:00

17:30 Norrkoping
23:00

17:30 Norrkoping
23:00

23:59 Frankfurt 23:59 Frankfurt
23:00

23:59 Frankfurt 23:59 Frankfurt
23:00

18:45 Praga
23:00

18:00 Linz
23:00

05:45 Torre del Greco
23:05

05:45 Scafati
23:10

00:30 Aachen 00:30 Aachen 00:30 Aachen
23:15

09:00 Battipaglia 05:45 Nocera Superiore
23:15

05:45 Baronissi
23:20

05:45 Fisciano
23:25
Nordic Tours
13:45 Ljungby 13:45 Hassleholm 13:45 Varberg
23:30

17:00 Frankfurt 17:00 Frankfurt 17:00 Frankfurt
23:30
Nordic Tours
13:45 Hassleholm 13:45 Varberg
23:30

05:45 Mercato San Severino 09:00 Pontecagnano
23:30

17:30 Linkoping
23:30

17:30 Linkoping 17:30 Sarpsborg
23:30

23:59 Aprilia 23:59 Aprilia
23:30

05:00 Ostende 05:00 Ostende
23:30

05:45 Solofra
23:35

06:30 Targu Frumos
23:45

05:45 Montoro
23:45

05:45 Sala
23:50

05:45 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.