Kaufland - Mersul autobuzelor Bistrita Bistrita-Nasaud Romania

Kaufland

Bistrita, Romania

Adresă: Iesirea spre Dej

Plecări
Ora Către
05:35
14:20 Budapesta 13:50 Budapesta
10:30
12:00 Exeter 02:00 Canterbury 13:40 Saint Austell 05:20 Oxford 14:50 Falmouth 06:40 Bath 06:30 Bognor Regis 08:00 Northampton 09:20 Kettering 10:30 Wolverhampton 11:10 Nottingham 11:50 Doncaster 14:00 Grimsby 05:00 Horsham 07:30 Portsmouth 10:00 Bournemouth 11:40 Taunton 13:20 Plymouth 15:00 Helston 09:30 Salisbury 05:30 Brighton 08:00 Fareham 16:45 Durham 10:30 Yeovil 15:50 Preston 15:30 York 12:20 Exmouth 03:00 Maidstone 14:00 Newquay 05:40 Luton 14:40 Redruth 07:00 Bristol 08:20 Cambridge 10:00 Birmingham 10:40 Burton upon Trent 11:20 Warrington 12:00 Manchester 15:00 Sutton on Hull 05:30 Brighton 08:00 Fareham 10:30 Yeovil 12:00 Exeter 13:40 Saint Austell 14:50 Falmouth 06:30 Bognor Regis 06:00 Worthing 08:30 Winchester 16:30 Middlesbrough 11:00 Weymouth 15:45 Harrogate 13:00 Torquay 04:00 Londra 14:20 Truro 06:00 Chelmsford 12:40 Newton Abbot 07:20 Milton Keynes 08:40 Worcester 10:10 Leicester 10:50 Derby 11:30 Sheffield 12:10 Huddersfield 09:40 Corby 06:00 Worthing 08:30 Winchester 11:00 Weymouth 12:20 Exmouth 14:00 Newquay 14:40 Redruth 04:30 Crawley 07:00 Chichester 17:00 Newcastle upon Tyne 09:00 Southampton 16:15 Scarborough 11:20 Bridport 01:00 Dover 13:20 Plymouth 05:00 Reading 15:00 Helston 06:20 Swindon 09:30 Salisbury 07:40 Bedford 09:00 Coventry 10:20 Peterborough 11:00 Stoke on Trent 11:40 Liverpool 13:00 Leeds 04:30 Crawley 07:00 Chichester 09:00 Southampton 11:20 Bridport 13:00 Torquay 14:20 Truro 12:40 Newton Abbot 05:00 Horsham 07:30 Portsmouth 16:55 Sunderland 10:00 Bournemouth 15:55 Blackpool 11:40 Taunton
14:00
09:30 Trier 23:35 Wellingborough 14:00 Mouscron 12:30 Liege 23:15 Corby 22:50 Norwich 23:00 Nickelsdorf 03:35 Monmouth 03:15 Telford 03:05 Nuneaton 02:45 Leicester 02:25 Dorchester 02:05 Wellington 01:30 Bristol 01:10 Stratford-upon-Avon 04:40 Kingston upon Hull 04:05 Doncaster 03:50 Lincoln 22:40 Southampton 04:10 Exeter 22:30 Portsmouth 21:55 Newbury 21:45 Bicester 21:00 Luton 20:45 Horsham 20:35 Farnborough 19:00 Ashford 06:00 Kaiserslautern 23:20 Kettering 22:27 Northampton 04:35 Nurnberg 15:00 Calais 22:55 Fakenham 07:00 Mannheim 03:30 Ross on Wye 22:18 Wolverhampton 03:00 Coventry 02:40 Grantham 02:20 Weymouth 02:00 Taunton 01:25 Gloucester 00:00 Warwick 04:30 Liverpool 04:00 Sheffield 03:45 Cardiff 22:45 Thetford 22:00 Andover 23:50 Banbury 21:20 Basingstoke 21:10 Aylesbury 20:50 Colchester 20:00 Londra 19:20 Canterbury 23:25 Rothwell 14:30 Lille 23:45 Rugby 23:05 Wisbech 18:00 Dover 23:00 King's Lynn 05:50 Heilbronn 03:25 Hereford 03:10 Burton upon Trent 02:55 Derby 02:35 Boston 02:15 Bournemouth 01:50 Weston-super-Mare 01:20 Cheltenham 04:35 Harrogate 04:20 Manchester 01:35 Stoke on Trent 03:40 Newport 22:20 Brighton 22:15 Winchester 21:35 Bedford 21:25 Ipswich 21:15 Reading 20:25 Harlow 20:15 Basildon 19:30 Maidstone 10:30 Luxembourg 23:30 Market Harborough 14:20 Tourcoing 13:30 Bruxelles 23:10 Peterborough 18:30 Folkestone 22:35 Fareham 03:30 Regensburg 03:20 Worcester 22:17 Birmingham 02:50 Nottingham 02:30 Spalding 02:10 Yeovil 01:45 Bath 01:15 Evesham 04:33 York 04:15 Leeds 03:55 Chesterfield 00:00 Portsmouth 22:25 Chichester 21:50 Oxford 21:40 Milton Keynes 21:30 Cambridge 20:40 Crawley 20:30 Bracknell 20:20 Chelmsford 01:30 Passau
17:00
23:10 Taranto 21:50 Canosa di Puglia 23:35 Brindisi 22:40 Bitonto 19:32 Sulmona 23:15 Alberobello 13:15 Vicenza 23:40 Mesagne 15:00 Faenza 14:15 Modena 19:35 Avezzano 16:00 Cesenatico 15:30 Piacenza 17:00 Pesaro 17:15 Novara 23:35 Brindisi 18:10 Genova 19:32 Sulmona 19:10 Rivoli 13:15 Vicenza 19:50 Cuneo 14:15 Modena 20:30 Alassio 15:30 Piacenza 16:05 Bolzano 17:15 Novara 14:45 Imola 17:30 Senegalia 18:10 Genova 15:45 Cervia 18:30 Porto San Giorgio 19:10 Rivoli 16:45 Cattolica 19:30 Pescara 19:50 Cuneo 17:45 Ancona 20:20 Vasto 20:30 Alassio 18:45 San Benedetto del Tronto 21:00 San Severo 16:05 Bolzano 19:45 Chieti 21:40 Cerignola 20:30 San Salvo 22:30 Molfetta 21:10 Lucera 11:45 San Dona di Piave 18:45 San Benedetto del Tronto 13:30 Rovigo 19:45 Chieti 17:00 Firenze 20:30 San Salvo 19:00 Orte 21:10 Lucera 21:00 Frosinone 21:50 Canosa di Puglia 23:00 Avellino 22:40 Bitonto 00:15 Sala Consilina 23:15 Alberobello 01:15 Scalea 02:15 Sibari 03:20 Rossano 04:30 Lamezia Terme 05:10 Rosarno 06:50 Messina 08:30 Giarre 11:00 Caltanissetta 12:00 Castelfranco Veneto 14:45 Imola 15:45 Cervia 16:45 Cattolica 10:00 Monfalcone 17:45 Ancona 21:20 Foggia 23:15 Alberobello 22:00 Barletta 23:40 Mesagne 22:50 Bari 19:35 Avezzano 23:20 Martina Franca 14:00 Ravenna 13:30 Verona 23:45 Manduria 15:15 Forli 14:45 Parma 22:20 Bisceglie 16:15 Rimini 15:45 Bergamo 17:30 Pavia 23:40 Mesagne 18:20 Savona 19:35 Avezzano 19:20 Alba 13:30 Verona 20:00 Pietra Ligure 14:45 Parma 20:40 Imperia 15:45 Bergamo 16:45 Varese 17:30 Pavia 15:00 Faenza 17:45 Ancona 18:20 Savona 16:00 Cesenatico 18:45 San Benedetto del Tronto 19:20 Alba 17:00 Pesaro 19:45 Chieti 20:00 Pietra Ligure 18:00 Loreto 20:30 San Salvo 20:40 Imperia 19:00 Roseto degli Abruzzi 21:10 Lucera 16:45 Varese 20:00 Ortona 21:50 Canosa di Puglia 20:40 Termoli 22:40 Bitonto 11:50 Treviso 19:00 Roseto degli Abruzzi 14:00 Ferrara 20:00 Ortona 17:30 Arezzo 20:40 Termoli 19:30 Fiano Romano 21:20 Foggia 21:30 Cassino 22:00 Barletta 23:20 Salerno 22:50 Bari 00:30 Lagonegro 23:20 Martina Franca 01:30 Diamante 02:30 Marina Schiavonia 04:00 Paola 04:40 Catanzaro 05:20 Gioia Tauro 07:00 Milazzo 09:00 Cefalu 11:30 Palermo 03:40 Mirto Croscia 15:00 Faenza 16:00 Cesenatico 17:00 Pesaro 10:30 Palmanova 18:00 Loreto 22:50 Bari 21:30 Orta Nova 23:20 Martina Franca 22:10 Trani 23:45 Manduria 23:00 Matera 22:20 Bisceglie 23:30 Ostuni 14:30 Lugo 13:45 Mantova 23:50 Lecce 15:30 Cesena 15:00 Brescia 19:40 Latina 16:30 Riccione 16:00 Trento 17:45 Tortona 23:45 Manduria 18:30 Asti 22:20 Bisceglie 19:30 Bra 13:45 Mantova 20:10 Loano 15:00 Brescia 20:50 Taggia 16:00 Trento 14:00 Ravenna 17:45 Tortona 15:15 Forli 18:00 Loreto 18:30 Asti 16:15 Rimini 19:00 Roseto degli Abruzzi 19:30 Bra 17:15 Fano 20:00 Ortona 20:10 Loano 18:15 Civitanova Marche 20:40 Termoli 20:50 Taggia 19:15 Montesilvano 21:20 Foggia 20:10 Lanciano 22:00 Barletta 20:50 Lesina 12:30 Mestre 19:15 Montesilvano 15:00 Bologna 20:10 Lanciano 18:00 Montepulciano 20:50 Lesina 20:00 Roma 21:30 Orta Nova 22:00 Caserta 22:10 Trani 23:40 Battipaglia 23:00 Matera 00:45 Lauria Inferiore 23:30 Ostuni 01:45 Castrovillari 02:45 Corigliano Calabro 04:10 Rende 04:50 Pizzo 05:30 Taurianova 07:15 Patti 09:30 Catania 12:00 Alcamo 14:00 Ravenna 15:15 Forli 16:15 Rimini 17:15 Fano 11:00 Pordenone 18:15 Civitanova Marche 23:00 Matera 21:40 Cerignola 23:30 Ostuni 22:30 Molfetta 23:50 Lecce 23:10 Taranto 19:40 Latina 23:35 Brindisi 14:45 Imola 14:00 Carpi 19:32 Sulmona 15:45 Cervia 15:15 Cremona 16:45 Cattolica 17:00 Milano 18:00 Alessandria 23:50 Lecce 19:00 Torino 19:40 Latina 19:40 Pinerolo 14:00 Carpi 20:20 Albenga 15:15 Cremona 23:00 Nice 17:00 Milano 14:30 Lugo 17:15 Fano 18:00 Alessandria 15:30 Cesena 18:15 Civitanova Marche 19:00 Torino 16:30 Riccione 19:15 Montesilvano 19:40 Pinerolo 17:30 Senegalia 20:10 Lanciano 20:20 Albenga 18:30 Porto San Giorgio 20:50 Lesina 23:00 Nice 19:30 Pescara 21:30 Orta Nova 20:20 Vasto 22:10 Trani 21:00 San Severo 18:30 Porto San Giorgio 13:00 Padova 19:30 Pescara 16:00 Prato 20:20 Vasto 18:30 Orvieto 21:00 San Severo 20:30 Colleferro 21:40 Cerignola 22:30 Napoli 22:30 Molfetta 00:00 Potenza 23:10 Taranto 01:00 Praia a Mare 02:00 Cassano al Ionio 03:00 Tarsia 04:20 Cosenza 05:00 Vibo Valentia 05:40 Villa San Giovanni 07:30 Taormina 10:00 Enna 12:30 Trapani 14:30 Lugo 15:30 Cesena 16:30 Riccione 09:00 Trieste 17:30 Senegalia 11:30 Conegliano
18:00
01:00 Kolding 06:00 Helsingborg 18:00 Kassel 14:30 Norrkoping 03:00 Odense 07:00 Angelholm 20:30 Gottingen 17:00 Stockholm 20:00 Hannover 04:00 Copenhagen 08:00 Halmstad 17:00 Oslo 11:45 Jonkoping 22:00 Hamburg 05:00 Malmo 09:00 Goteborg 10:15 Boras
18:15
13:00 Nurnberg 07:00 Viena 19:00 Aachen 23:00 Calais 11:00 Regensburg 06:00 Nickelsdorf 20:00 Liege 10:00 Passau 16:00 Frankfurt 21:00 Bruxelles 15:00 Wurzburg 09:00 Linz 18:00 Koln 22:00 Brugge
18:15
09:00 Graz 07:00 Viena 06:00 Nickelsdorf
18:15
02:00 Maidstone 01:00 Dover 05:00 Londra
19:05
03:20 Budapesta 03:00 Budapesta
Sosiri
De la Ora

03:30 Liege
00:00

13:40 Kingston upon Hull
00:05

13:40 Liverpool
00:10

13:40 Manchester
00:15

13:40 Leeds
00:20

13:40 Doncaster
00:25

13:40 Sheffield
00:30

13:40 Stoke on Trent
00:33

13:40 Chesterfield
00:35

13:40 Lincoln
00:37

13:40 Cardiff
00:40

13:40 Newport
00:45

13:40 Monmouth
00:50

13:40 Ross on Wye
00:53

13:40 Hereford
00:55

13:40 Worcester
00:57

03:30 Aachen
01:00

13:40 Passau 13:40 Telford
01:00

13:40 Wolverhampton
01:03

13:40 Burton upon Trent
01:05

13:40 Birmingham
01:08

13:40 Nuneaton
01:10

13:40 Coventry
01:13

13:40 Derby
01:15

13:40 Nottingham
01:18

13:40 Leicester
01:20

13:40 Grantham
01:23

13:40 Boston
01:25

13:40 Spalding
01:28

13:40 Dorchester
01:30

13:40 Weymouth
01:32

13:40 Bournemouth
01:35

13:40 Yeovil
01:37

13:40 Wellington
01:40

13:40 Taunton
01:43

13:40 Weston-super-Mare
01:45

13:40 Bath
01:48

13:40 Bristol
01:50

13:40 Gloucester
01:53

13:40 Cheltenham
01:55

03:30 Koln
02:00

13:40 Evesham
02:00

13:40 Stratford-upon-Avon
02:05

13:40 Warwick
02:10

13:40 Banbury
02:15

13:40 Rugby
02:20

13:40 Northampton
02:25

13:40 Wellingborough
02:30

13:40 Market Harborough
02:35

13:40 Rothwell
02:40

13:40 Kettering
02:45

13:40 Corby
02:50

13:40 Peterborough
02:55

03:30 Frankfurt
03:00

13:40 Wisbech
03:00

13:40 King's Lynn
03:05

13:40 Fakenham
03:10

13:40 Norwich
03:15

13:40 Thetford
03:20

13:40 Southampton
03:25

13:40 Fareham
03:30

13:40 Portsmouth
03:35

13:40 Chichester
03:40

13:40 Brighton
03:45

13:40 Winchester
03:50

13:40 Andover
03:55

06:00 Hamburg
04:00

03:30 Wurzburg
04:00

13:40 Newbury
04:00

13:40 Oxford
04:05

13:40 Bicester
04:10

13:40 Milton Keynes
04:15

13:40 Bedford
04:20

13:40 Cambridge
04:25

13:40 Ipswich
04:30

13:40 Basingstoke
04:35

13:40 Reading
04:40

13:40 Aylesbury
04:45

13:40 Luton
04:50

13:40 Colchester
04:55

17:00 Aberdeen
05:00

13:40 Viena 13:40 Horsham
05:00

13:40 Crawley
05:05

13:40 Farnborough
05:10

13:40 Bracknell
05:15

13:40 Harlow
05:20

13:40 Chelmsford
05:25

17:00 Dundee
05:30

13:40 Basildon
05:30

06:00 Hannover
06:00

03:30 Nurnberg
06:00

17:00 Perth
06:00

13:40 Nickelsdorf
06:00

17:00 Stirling
06:30

13:40 Londra
06:30

03:30 Regensburg
07:00

17:00 Paisley
07:00

17:00 Glasgow
07:15

17:00 Livingston
07:30

17:00 Edinburgh
07:45

06:00 Stockholm
08:00

18:30 Budapesta
08:00

17:00 Trapani
08:00

13:40 Maidstone
08:00

17:00 Alcamo
08:10

17:00 Palermo
08:20

17:00 Caltanissetta 17:00 Lecce 17:00 Lecce
08:30

13:40 Canterbury
08:30

17:00 Enna
08:40

13:40 Ashford
08:45

17:00 Catania
08:50

06:00 Wurzburg
09:00

03:30 Passau
09:00

18:30 Budapesta
09:00

17:00 Manduria 17:00 Manduria 17:00 Cefalu
09:00

17:00 Mesagne 17:00 Mesagne 17:00 Giarre
09:10

13:40 Folkestone
09:10

17:00 Taormina 17:00 Brindisi 17:00 Brindisi
09:20

17:00 Ostuni 17:00 Ostuni 17:00 Patti
09:30

13:40 Dover
09:30

17:00 Martina Franca 17:00 Milazzo 17:00 Martina Franca
09:40

17:00 Alberobello 17:00 Messina 17:00 Alberobello
09:50

17:00 Villa San Giovanni 17:00 Taranto 17:00 Taranto
10:00

17:00 Taurianova
10:10

17:00 Matera 17:00 Matera
10:15

17:00 Gioia Tauro
10:20

06:00 Norrkoping
10:30

17:00 Bari 17:00 Rosarno 17:00 Bari
10:30

17:00 Vibo Valentia
10:40

17:00 Bitonto 17:00 Bitonto
10:45

17:00 Pizzo
10:50

06:00 Nurnberg
11:00

03:30 Linz
11:00

03:00 Graz
11:00

14:00 Helston 14:00 Helston
11:00

17:00 Molfetta 17:00 Catanzaro 17:00 Molfetta
11:00

14:00 Falmouth 14:00 Falmouth
11:10

06:00 Linkoping
11:15

17:00 Bisceglie 17:00 Lamezia Terme 17:00 Bisceglie
11:15

14:00 Redruth 14:00 Redruth
11:20

14:00 Truro 14:00 Truro
11:30

17:00 Cosenza 17:00 Trani 17:00 Trani
11:30

13:40 Calais
11:30

14:00 Newquay 14:00 Newquay
11:45

17:00 Barletta 17:00 Barletta 17:00 Rende
11:45

06:00 Oslo
12:00

14:00 Saint Austell 14:00 Sutton on Hull 14:00 Saint Austell
12:00

17:00 Canosa di Puglia 17:00 Paola 17:00 Canosa di Puglia
12:00

13:40 Lille
12:00

14:00 Grimsby
12:10

13:40 Tourcoing
12:10

14:00 Plymouth 14:00 Plymouth
12:15

17:00 Cerignola 17:00 Mirto Croscia 17:00 Cerignola
12:15

13:40 Mouscron
12:15

14:00 Leeds
12:20

14:00 Torquay 14:00 Torquay
12:30

17:00 Orta Nova 17:00 Rossano 17:00 Orta Nova
12:30

14:00 Huddersfield
12:40

14:00 Newton Abbot 14:00 Newton Abbot
12:45

17:00 Foggia 17:00 Tarsia 17:00 Foggia
12:45

14:00 Manchester
12:50

14:00 Doncaster 14:00 Exmouth 14:00 Exmouth
13:00

17:00 Lucera 17:00 Lucera 17:00 Corigliano Calabro
13:00

14:00 Liverpool
13:10

06:00 Jonkoping
13:15

17:00 San Severo 17:00 San Severo 17:00 Marina Schiavonia
13:15

13:40 Bruxelles
13:15

14:00 Exeter 14:00 Exeter 14:00 Sheffield
13:20

14:00 Warrington
13:30

17:00 Lesina 17:00 Sibari 17:00 Lesina
13:30

14:00 Nottingham 14:00 Taunton 14:00 Taunton
13:40

17:00 Cassano al Ionio
13:45

14:00 Stoke on Trent
13:50

17:00 Termoli 17:00 Termoli
13:50

06:00 Passau
14:00

03:30 Viena
14:00

03:00 Viena
14:00

03:30 Londra
14:00

14:00 Derby 14:00 Bridport 14:00 Bridport
14:00

17:00 San Salvo 17:00 San Salvo 17:00 Castrovillari
14:00

14:00 Burton upon Trent
14:10

17:00 Vasto 17:00 Vasto 17:00 Diamante
14:15

13:40 Liege
14:15

14:00 Wolverhampton 14:00 Weymouth 14:00 Weymouth
14:20

14:00 Peterborough
14:30

17:00 Lanciano 17:00 Scalea 17:00 Lanciano
14:30

14:00 Yeovil 14:00 Yeovil 14:00 Leicester
14:40

06:00 Boras
14:45

17:00 Ortona 17:00 Praia a Mare 17:00 Ortona
14:45

14:00 Birmingham
14:50

06:00 Linz
15:00

03:30 Nickelsdorf
15:00

03:00 Nickelsdorf
15:00

14:00 Bournemouth 14:00 Corby 14:00 Bournemouth
15:00

17:00 Chieti 17:00 Chieti 17:00 Lauria Inferiore
15:00

14:00 Kettering
15:10

17:00 Pescara 17:00 Pescara 17:00 Lagonegro
15:15

14:00 Salisbury 14:00 Salisbury 14:00 Coventry
15:20

14:00 Worcester
15:30

17:00 Montesilvano 17:00 Sala Consilina 17:00 Montesilvano
15:30

13:40 Luxembourg
15:30

14:00 Cambridge 14:00 Southampton 14:00 Southampton
15:40

17:00 Roseto degli Abruzzi 17:00 Potenza 17:00 Roseto degli Abruzzi
15:45

14:00 Northampton
15:50

06:00 Goteborg
16:00

14:00 Winchester 14:00 Winchester 14:00 Bedford
16:00

17:00 San Benedetto del Tronto 17:00 San Benedetto del Tronto 17:00 Battipaglia
16:00

17:00 Porto San Giorgio 17:00 Porto San Giorgio 17:00 Salerno
16:15

14:00 Fareham 14:00 Fareham 14:00 Milton Keynes
16:20

17:00 Civitanova Marche 17:00 Civitanova Marche
16:30

13:40 Trier
16:30

14:00 Portsmouth 14:00 Bristol 14:00 Portsmouth
16:40

17:00 Loreto 17:00 Avellino 17:00 Loreto
16:45

06:00 Halmstad
17:00

03:30 Maidstone
17:00

14:00 Bath 14:00 Chichester 14:00 Chichester
17:00

17:00 Napoli 17:00 Ancona 17:00 Ancona
17:00

17:00 Senegalia 17:00 Senegalia 17:00 Caserta
17:15

14:00 Bognor Regis 14:00 Bognor Regis 14:00 Swindon
17:20

17:00 Fano 17:00 Cassino 17:00 Fano
17:30

14:00 Worthing 14:00 Chelmsford 14:00 Worthing
17:40

17:00 Pesaro 17:00 Frosinone 17:00 Pesaro
17:45

06:00 Viena 06:00 Angelholm
18:00

03:30 Dover
18:00

14:00 Brighton 14:00 Luton 14:00 Brighton
18:00

17:00 Colleferro 17:00 Cattolica 17:00 Cattolica
18:00

13:40 Kaiserslautern
18:00

17:00 Riccione 17:00 Riccione 17:00 Roma
18:15

14:00 Oxford 14:00 Horsham 14:00 Horsham
18:20

06:00 Helsingborg
18:30

17:00 Rimini 17:00 Fiano Romano 17:00 Rimini
18:30

14:00 Crawley 14:00 Reading 14:00 Crawley
18:40

17:00 Cesenatico 17:00 Orte 17:00 Cesenatico
18:45

06:00 Malmo
19:00

03:30 Calais
19:00

05:30 Budapesta
19:00

14:00 Londra
19:00

17:00 Orvieto 17:00 Cervia 17:00 Cervia
19:00

13:40 Mannheim
19:00

17:00 Cesena 17:00 Cesena 17:00 Montepulciano
19:15

06:00 Copenhagen
19:30

17:00 Forli 17:00 Arezzo 17:00 Forli
19:30

17:00 Faenza 17:00 Firenze 17:00 Faenza
19:45

03:30 Brugge
20:00

05:30 Budapesta
20:00

14:00 Maidstone
20:00

17:00 Prato 17:00 Imola 17:00 Imola
20:00

17:00 Lugo 17:00 Lugo 17:00 Bologna
20:15

13:40 Heilbronn
20:15

17:00 Ravenna 17:00 Ferrara 17:00 Ravenna
20:30

17:00 Rovigo
20:45

06:00 Odense
21:00

03:30 Bruxelles
21:00

14:00 Canterbury
21:00

17:00 Padova
21:00

17:00 Mestre
21:15

17:00 Castelfranco Veneto
21:30

17:00 Treviso
21:45

14:00 Dover
22:00

17:00 San Dona di Piave
22:00

17:00 Conegliano
22:10

13:40 Nurnberg
22:15

17:00 Pordenone
22:30

06:00 Kolding
23:00

17:00 Palmanova
23:00

17:00 Monfalcone
23:20

13:40 Regensburg
23:30

17:00 Trieste
23:50

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.