Autogara Transport Bistrita SA - Mersul autobuzelor Bacau Bacau Romania

Autogara Transport Bistrita SA

Bacau, Romania

Adresă: B-dul Unirii nr.39
Tel: +4-0234-571.907
Mobil: +4-0733-053.352

Plecări
Ora Către
00:00 Dragoliv Service SRL
00:00 Pancesti
00:00 Dragoliv Service SRL
00:00 Sascut Sat
01:00
07:23 Straseni 06:42 Calarasi 05:31 Ungheni 07:53 Chisinau
01:40
04:00 Harlau 04:30 Flamanzi 02:40 Roman 04:45 Botosani 03:30 Targu Frumos
01:42
06:52 Bucuresti
02:30 Lauer
05:10 Munchen 08:45 Stuttgart 12:20 Freiburg im Breisgau 03:30 Traunstein 07:15 Ulm 10:35 Rastatt 03:00 Freilassing 06:10 Augsburg 10:05 Karlsruhe 09:30 Pforzheim 04:15 Rosenheim 08:15 Goppingen 11:35 Offenburg 03:30 Traunstein 07:15 Ulm 10:35 Rastatt 05:10 Munchen 08:45 Stuttgart 12:20 Freiburg im Breisgau 04:15 Rosenheim 08:15 Goppingen 11:35 Offenburg 03:00 Freilassing 06:10 Augsburg 10:05 Karlsruhe 09:30 Pforzheim
02:30 Lauer
06:30 Brasov
02:30 Lauer
02:30 Passau 06:00 Ansbach 08:15 Heidelberg 10:00 Offenbach 14:10 Koln 03:30 Deggendorf 06:30 Crailsheim 08:45 Mannheim 11:45 Giessen 15:10 Dusseldorf 04:30 Regensburg 07:00 Ohringen 09:15 Darmstadt 12:40 Siegen 15:40 Essen 05:30 Nurnberg 07:30 Heilbronn 10:30 Frankfurt 13:10 Gummersbach 16:10 Dortmund
03:45 Teletrans SRL
05:05 Fundu Vaii
04:16
07:38 Gura Humorului 07:00 Falticeni 06:16 Targu Neamt 05:28 Piatra Neamt
04:50 Dragoliv Service SRL
06:00 Fundu Racaciuni
05:00 Euro Acva
06:00 Viforeni
05:00 Transport Bistrita S.A.
05:45 Faraoani
05:00 Kam SRL
05:30 Serbesti
05:00
22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 08:55 Capo d'Orlando 03:35 Rossano 04:55 Pizzo 02:45 Polla 21:10 Teano 07:15 Spadafora 10:30 Pordenone 15:30 Firenze 20:00 Roma 22:30 Napoli 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 03:25 Corigliano Calabro 03:45 Tarsia 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 10:45 Mestre 11:30 Padova 16:30 Arezzo 20:30 Frosinone 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 10:50 Bagheria 03:10 Padula 03:55 Rende 09:00 Rocca di Capri Leone 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 07:00 Pince 12:30 Ferrara 17:45 Orvieto 20:40 Ceprano 21:30 Casino 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 10:40 Termini Imerese 05:45 Gioia Tauro 05:15 Vibo Valentia 04:20 Lauria Inferiore 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 09:30 Udine 15:00 Prato 18:00 Orte
05:00
10:00 Roman
05:05 Transport Bistrita S.A.
05:40 Galbeni
05:10
05:50 Filipesti 06:00 Cirligi
05:15
05:45 Ciumasi 05:35 Itesti
05:20 Transport Bistrita S.A.
05:50 Bijghir
05:20
05:45 Sarata
05:30
06:30 Mestre 11:00 Milano 08:30 Verona 05:00 Udine 13:00 Torino 10:30 Bergamo 07:30 Vicenza 02:00 Graz 11:45 Santhia 09:30 Brescia 07:00 Padova 23:30 Viena 11:30 Novara 09:00 Desenzano 06:00 Venetia
05:30
08:30 Gura Humorului
05:30
11:45 Alessandria 06:30 Padova 23:30 Viena 15:30 Savona 08:45 Parma 06:30 Mestre 12:00 Asti 06:00 Venetia 07:30 Modena 14:15 Ceva 11:00 Voghera 12:45 Torino 05:00 Udine 14:15 Mondovi 11:15 Tortona 14:15 Fossano 02:00 Graz 08:30 Reggio nell'Emilia 10:00 Piacenza
05:30
05:00 Udine 07:30 Ferrara 11:00 Perugia 12:45 Valmontone 15:30 Napoli 06:00 Venetia 08:30 Bologna 11:15 Orte 14:15 Frosinone 23:30 Viena 06:30 Padova 08:45 Firenze 11:45 Giove 14:15 Cassino 02:00 Graz 06:30 Mestre 10:00 Arezzo 12:00 Roma 14:15 Caserta
05:30
16:30 Dover 14:00 Brugge 15:30 Calais 16:50 Dartford 18:25 Londra 18:40 Londra 13:30 Gent
05:30
10:45 Koln 06:00 Nurnberg 04:00 Suben 02:00 Sankt Polten 13:30 Bruxelles 09:30 Bonn 05:00 Regensburg 03:30 Haag 00:30 Viena 11:45 Liege 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 03:00 Linz 11:30 Aachen 07:00 Wurzburg 04:15 Passau 02:30 Melk
05:30
09:30 Bonn 04:15 Passau 07:00 Wurzburg 20:00 Coventry 08:30 Frankfurt 04:30 Degendorf 06:00 Dublin 19:45 Toddington 01:00 Bangor 05:00 Regensburg 10:45 Koln 01:30 Holyhead 06:00 Nurnberg
05:30 Transport Bistrita S.A.
09:07 Tecuci
05:40 Sog Trans SRL
06:05 Hemeius
05:45 Ecoplante SRL
06:45 Beresti Tazlau
05:45 Teletrans SRL
07:05 Fundu Vaii
05:55 Sog Trans SRL
06:20 Hemeius
06:00 Teletrans SRL
06:45 Pincesti
06:00 Teletrans SRL
06:40 Ungureni
06:10 Transport Bistrita S.A.
06:40 Galbeni
06:10 Sog Trans SRL
06:35 Hemeius
06:25 Sog Trans SRL
06:50 Hemeius
06:30 Danger Com SRL
08:02 Malosu
06:30 Euro Acva
08:08 Pancesti
06:35 Transport Bistrita S.A.
07:05 Bijghir
06:40
07:10 Sarata
06:40 Sog Trans SRL
07:05 Hemeius
06:45 Super Voiaje SRL
07:55 Calugareni
06:45
07:05 Itesti 07:15 Ciumasi
06:45 Kam SRL
07:15 Serbesti
06:45 Teletrans SRL
07:30 Parava
06:45 Teletrans SRL
07:45 Valea Seaca
06:50 Dragoliv Service SRL
07:55 Sascut Sat
06:55 Sog Trans SRL
07:20 Hemeius
06:57 Auto Confort
09:49 Iasi
07:00 Transport Bistrita S.A.
09:46 Vaslui
07:00
07:40 Sanduleni 07:54 Helegiu 08:36 Ferastrau 09:50 Targu Secuiesc 07:14 Magura 07:42 Orasa 07:58 Barsanesti 08:49 Harja 10:56 Prejmer 07:28 Petricica 07:45 Livezi 08:01 Bratila 08:54 Poiana Sarata 10:58 Harman 07:30 Barzulesti 07:49 Balaneasa 08:13 Onesti 09:06 Oituz 11:10 Brasov
07:00 Normans Impex
08:14 Fruntesti
07:00 Transport Bistrita S.A.
07:50 Chetris
07:00 Transport Bistrita S.A.
07:45 Faraoani
07:00 Lortrans SRL
08:00 Orbeni
07:00 Alexdomat SRL
07:45 Tirdeni
07:00 Alexdomat SRL
07:40 Gura Vaii
07:10 Sog Trans SRL
07:40 Hemeius
07:10
07:40 Filipesti 07:50 Cirligi
07:15 Euro Acva
08:15 Viforeni
07:15
15:50 Targu Mures 10:30 Lunca de Sus 13:00 Gheorgheni 08:50 Targu Ocna 11:00 Frumoasa 13:50 Toplita 09:30 Comanesti 11:50 Miercurea Ciuc 15:00 Reghin 10:20 Lunca De Jos 12:30 Izvoru Muresului
07:30 Transport Bistrita S.A.
08:00 Galbeni
07:30 Denismar Trans SRL
08:30 Izvoru Berheciului
07:40 Sog Trans SRL
08:05 Hemeius
07:42
12:52 Bucuresti
08:00
11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 08:50 Sascut 08:20 Valea Seaca 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 08:10 Letea Veche 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 08:30 Cleja 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 09:05 Podu Turcului 08:25 Faraoani
08:10 Sog Trans SRL
08:40 Hemeius
08:15 Kam SRL
08:45 Serbesti
08:40 Sog Trans SRL
09:05 Hemeius
08:50 Transbus Codreanu
13:16 Brasov
09:00
14:50 Vatra Dornei 13:15 Frasin 14:40 Iacobeni 10:00 Roman 13:30 Vama 12:45 Gura Humorului 12:15 Falticeni 14:00 Campulung Moldovenesc 12:30 Cornu Luncii 14:18 Pojorata
09:00
01:00 Kolding 06:00 Helsingborg 20:30 Gottingen 09:00 Goteborg 03:00 Odense 07:00 Angelholm 12:00 Oslo 20:00 Hannover 04:00 Copenhagen 08:00 Halmstad 22:00 Hamburg 05:00 Malmo 18:00 Kassel
09:00 Transport Bistrita S.A.
09:30 Galbeni
09:00 Sog Trans SRL
09:30 Hemeius
09:00 Teletrans SRL
09:45 Pincesti
09:00
11:00 Regensburg 06:00 Nickelsdorf 21:00 Bruxelles 16:00 Frankfurt 10:00 Passau 18:00 Koln 22:00 Brugge 15:00 Wurzburg 09:00 Linz 19:00 Aachen 23:00 Calais 13:00 Nurnberg 07:00 Viena 20:00 Liege
09:00
16:00 Vatra Dornei
09:00
06:00 Nickelsdorf 09:00 Graz 07:00 Viena
09:00
07:30 Newcastle upon Tyne 08:00 Nurnberg 12:00 Koblenz 14:00 Liege 16:00 Maidstone 19:00 Milton Keynes 21:00 Coventry 23:30 Wolverhampton 01:30 Nottingham 03:30 Manchester 05:30 Bradford 05:00 Passau 09:00 Wurzburg 12:30 Bonn 14:30 Bruxelles 17:00 Londra 19:30 Bedford 21:30 Kettering 00:00 Leicester 02:00 Chesterfield 04:00 Sheffield 06:00 Leeds 06:00 Deggendorf 11:30 Frankfurt 13:00 Koln 15:00 Dover 18:00 Luton 20:00 Cambridge 22:00 Peterborough 00:30 Loughborough 02:30 Chester 04:30 Doncaster 06:30 York 07:00 Lancaster 07:00 Regensburg 10:30 Offenbach 13:30 Aachen 15:30 Canterbury 18:30 Oxford 20:30 Northampton 23:00 Birmingham 01:00 Derby 03:00 Liverpool 05:00 Preston
09:00
03:00 Londra 01:00 Dover 02:00 Maidstone
09:10 Dragoliv Service SRL
10:15 Pancesti
09:15 Mega Travel
10:22 Piatra Neamt
09:15
14:00 Bucuresti 11:30 Ramnicu Sarat 10:15 Adjud 12:00 Buzau 11:00 Focsani 14:30 Otopeni Aeroport
09:20 Dragoliv Service SRL
10:25 Pancesti
09:30
10:00 Sarata
09:30 Dragoliv Service SRL
10:35 Sascut Sat
09:40 Sog Trans SRL
10:05 Hemeius
10:00 Land Trans SRL
11:30 Corbasca
10:00 Teletrans SRL
10:40 Ungureni
10:00
14:25 Targu Bujor 15:10 Frumusita 15:55 Galati 12:50 Barlad
10:15 Sog Trans SRL
10:40 Hemeius
10:20
16:00 Bucuresti 15:30 Otopeni Aeroport
10:20 Transport Bistrita S.A.
10:50 Galbeni
10:22
15:32 Bucuresti
10:30 Super Voiaje SRL
11:40 Calugareni
10:30 Dragoliv Service SRL
11:35 Sascut Sat
10:30 Alexdomat SRL
11:10 Gura Vaii
10:38
17:28 Sibiu 11:45 Onesti 23:00 Timisoara 15:43 Fagaras 19:00 Orastie 22:00 Arad 14:19 Brasov 19:40 Deva 13:07 Targu Secuiesc
10:45
02:00 Kirklareli 18:30 Constanta 05:00 Istanbul 14:42 Braila 12:52 Tecuci 19:00 Durankulak
10:45
15:00 Prato 11:00 Catania 18:00 Orte 09:00 Contessa Entellina 21:30 Casino 00:15 Salerno 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:15 Castellammare del Golfo 10:40 Termini Imerese 05:45 Gioia Tauro 05:15 Vibo Valentia 04:20 Lauria Inferiore 06:40 Reggio di Calabria 17:00 Paceco 06:00 Palmi 15:10 Mazara del Vallo 21:55 Mercato San Severino 13:30 Campobello di Mazara 14:30 Sciacca 15:30 Gela 09:30 Udine 12:50 Rosolini 15:30 Firenze 10:40 Acireale 20:00 Roma 22:10 Nola 00:45 Battipaglia 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 12:30 Alcamo 08:55 Capo d'Orlando 03:35 Rossano 04:55 Pizzo 02:45 Polla 21:10 Teano 16:30 Marausa 07:15 Spadafora 12:30 Partanna 13:50 Castelvetrano 14:50 Menfi 14:55 Vittoria 10:30 Pordenone 12:20 Lido di Mondello 12:00 Avola 16:30 Arezzo 10:05 Giarre 20:30 Frosinone 22:30 Napoli 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 13:15 Trapani 03:25 Corigliano Calabro 03:45 Tarsia 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 21:45 San Nicola 16:00 Marsala 14:15 Bologna 12:45 Salemi 14:00 Ribera 16:30 Agrigento 10:45 Mestre 14:30 Ragusa 11:30 Padova 11:30 Siracusa 17:45 Orvieto 09:35 Taormina 20:40 Ceprano 23:30 Montoro 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra 12:00 Partinico 10:50 Bagheria 03:10 Padula 03:55 Rende 09:00 Rocca di Capri Leone 11:10 Venetia 21:35 Caserta 15:30 Strasatti 12:00 Verona 13:05 Santa Ninfa 14:10 Caltabellotta 16:00 Licata 07:00 Pince 13:45 Modica 12:30 Ferrara
10:52 Transbus Codreanu
16:06 Brasov 12:26 Onesti 14:23 Targu Secuiesc 15:50 Harman
11:00 Alneda SRL
13:00 Slobozia
11:00 Transport Bistrita S.A.
11:50 Chetris
11:00
11:40 Cirligi 11:30 Filipesti
11:00 Teletrans SRL
12:00 Valea Seaca
11:00 Alexdomat SRL
11:45 Tirdeni
11:00 Denismar Trans SRL
12:00 Izvoru Berheciului
11:00 Danrom Trans
12:00 Pustiana
11:00 Alneda SRL
12:40 Radeni
11:00 Euro Acva
12:38 Pancesti
11:00
14:15 Bacesti 13:30 Vaslui 12:50 Lunca Banului 12:20 Zorleni 11:40 Racaciuni 11:10 Letea Veche 14:05 Todiresti 13:20 Muntenii de Jos 12:40 Berezeni 12:15 Barlad 11:30 Cleja 14:45 Roman 13:50 Negresti 13:10 Crasna 12:30 Murgeni 12:05 Podu Turcului 11:25 Faraoani 14:25 Poienari 13:40 Zapodeni 13:00 Husi 12:25 Epureni 11:50 Sascut 11:20 Valea Seaca
11:10
11:35 Buhusi 12:50 Bicaz 12:15 Piatra Neamt
11:10 Sog Trans SRL
11:35 Hemeius
11:15 Transport Bistrita S.A.
11:45 Bijghir
11:25
16:40 Bucuresti 13:35 Adjud 15:10 Ramnicu Sarat 16:00 Urziceni
11:30
18:30 Constanta 12:30 Adjud 13:30 Tecuci 15:30 Braila
11:30 Transport Bistrita S.A.
11:55 Galbeni
11:30 Transport Bistrita S.A.
12:15 Faraoani
11:30 Lortrans SRL
12:30 Orbeni
11:45 Ecoplante SRL
12:45 Beresti Tazlau
11:45 Teletrans SRL
13:05 Fundu Vaii
11:54 Transbus Codreanu
12:52 Roman 14:45 Iasi
12:00
12:20 Itesti 12:30 Ciumasi
12:00 Kam SRL
12:30 Serbesti
12:00 STEPTRANS
12:45 Scarisoara 13:10 Dragesti 12:20 Cleja 12:55 Corbasca Noua 13:15 Giurgeni 12:30 Racaciuni 13:00 Corbasca 13:20 Tatarasti 12:10 Nicolae Balcescu 12:35 Dealu Dienet 13:05 Gherdana 12:15 Faraoani 12:40 Marvila
12:00 Dragoliv Service SRL
13:05 Sascut Sat
12:00 Dragoliv Service SRL
13:10 Cucova
12:00 Flozampet
13:45 Targu Neamt
12:05 Dragoliv Service SRL
13:10 Pancesti
12:05
17:50 Chisinau
12:10 Sog Trans SRL
12:35 Hemeius
12:15 Transport Bistrita S.A.
13:15 Gioseni
12:20 Dragoliv Service SRL
13:25 Pancesti
12:30 Euro Acva
13:30 Viforeni
12:30 Transport Bistrita S.A.
13:00 Galbeni
12:30
13:00 Sarata
12:30 Denismar Trans SRL
13:30 Izvoru Berheciului
12:43
13:25 Roman
12:45 Normans Impex
14:04 Fruntesti
12:45
14:10 Piatra Neamt 13:25 Buhusi
12:50 Sog Trans SRL
13:20 Hemeius
13:00 Dragoliv Service SRL
14:10 Fundu Racaciuni
13:00 Teletrans SRL
13:45 Parava
13:00 Teletrans SRL
13:40 Ungureni
13:00 Danger Com SRL
14:32 Malosu
13:10 Sog Trans SRL
13:35 Hemeius
13:15
13:45 Filipesti 13:55 Cirligi
13:20
18:29 Bucuresti
13:25
18:40 Bucuresti 15:35 Adjud 17:10 Ramnicu Sarat 18:00 Urziceni
13:45 Transport Bistrita S.A.
14:15 Galbeni
14:00 Demid
16:53 Barlad
14:00 Ro-Tour SRL
15:45 Piatra Neamt 19:20 Vatra Dornei 16:15 Bicaz 17:30 Poiana Largului
14:00 Alexdomat SRL
14:45 Tirdeni
14:00
19:00 Bolton 17:00 Birmingham 14:30 Luton 07:50 Calais 04:00 Liege 22:30 Wurzburg 11:45 Londra 17:30 Praga 13:30 Wembley 19:00 Bolton 17:00 Birmingham 14:30 Luton 07:50 Calais 04:00 Liege 22:30 Wurzburg 11:45 Londra 17:30 Praga 13:30 Wembley 19:00 Bolton 16:30 Coventry 20:30 Nurnberg 06:00 Ostende 03:00 Aachen 15:30 Brno 18:30 Plzen 17:30 Leicester 13:00 Tottenham 19:00 Bolton 16:30 Coventry 20:30 Nurnberg 06:00 Ostende 03:00 Aachen 15:30 Brno 18:30 Plzen 17:30 Leicester 13:00 Tottenham 18:30 Manchester 16:00 Northampton 10:30 Dover 05:30 Gent 01:30 Koln 12:00 Budapesta 11:00 Canterbury 12:15 Ilford 18:30 Manchester 16:00 Northampton 10:30 Dover 05:30 Gent 01:30 Koln 12:00 Budapesta 11:00 Canterbury 12:15 Ilford 17:00 Doncaster 15:00 Milton Keynes 07:30 Dunkerque 05:00 Bruxelles 23:30 Frankfurt 19:30 Liverpool 14:00 Bratislava 11:30 Maidstone 12:00 Barking 17:00 Doncaster 15:00 Milton Keynes 07:30 Dunkerque 05:00 Bruxelles 23:30 Frankfurt 19:30 Liverpool 14:00 Bratislava 11:30 Maidstone 12:00 Barking
14:00
00:01 Bucuresti
14:10 Sog Trans SRL
14:35 Hemeius 14:35 Hemeius
14:10 Dragoliv Service SRL
15:15 Sascut Sat
14:10 Alexdomat SRL
14:50 Gura Vaii
14:15 Mega Travel
15:22 Piatra Neamt
14:15
14:45 Roman 16:40 Suceava 16:10 Falticeni
14:20 Lortrans SRL
15:20 Orbeni
14:30 Critrans
18:07 Tecuci
14:30 Transport Bistrita S.A.
15:20 Chetris
14:30 Transport Bistrita S.A.
15:15 Faraoani
14:30
15:05 Ciumasi 00:00 Itesti
14:30 Denismar Trans SRL
15:30 Izvoru Berheciului
14:38
23:40 Deva 17:07 Targu Secuiesc 21:28 Sibiu 15:45 Onesti 03:00 Timisoara 19:43 Fagaras 23:00 Orastie 02:00 Arad 18:19 Brasov
14:45 Teletrans SRL
15:30 Pincesti
14:45 Teletrans SRL
15:35 Ungureni
14:56
18:12 Suceava 15:52 Roman 17:40 Falticeni
15:00 Transbus Codreanu
19:30 Sfantu Gheorghe
15:00 Euro Acva
16:00 Viforeni
15:00 Super Voiaje SRL
16:10 Calugareni
15:00 Transport Bistrita S.A.
15:30 Bijghir
15:00
15:30 Sarata
15:00 Kam SRL
15:30 Serbesti
15:00 Dragoliv Service SRL
16:05 Sascut Sat
15:10 Auto Confort
17:15 Iasi
15:12
20:22 Bucuresti
15:13
15:55 Roman
15:15
17:30 Vaslui
15:15 Transport Bistrita S.A.
15:45 Galbeni
15:15 Transport Bistrita S.A.
16:00 Faraoani
15:15 Transport Bistrita S.A.
16:15 Gioseni
15:20 Sog Trans SRL
15:45 Hemeius 15:45 Hemeius
15:20 Dragoliv Service SRL
16:25 Pancesti
15:30
19:15 Galati 17:50 Tecuci 16:40 Adjud
15:30
16:00 Filipesti 16:10 Cirligi
15:30 Teletrans SRL
16:30 Valea Seaca
15:30 Dragoliv Service SRL
16:40 Cucova
15:35
21:20 Chisinau
15:45 Denismar Trans SRL
16:45 Izvoru Berheciului
16:00 Auto Confort
17:10 Comanesti 17:00 Moinesti
16:00 Transport Bistrita S.A.
16:50 Chetris
16:00 Transport Bistrita S.A.
16:30 Galbeni
16:00 Sog Trans SRL
16:25 Hemeius
16:00 Land Trans SRL
17:30 Corbasca
16:00 Flozampet
17:45 Targu Neamt
16:10 Sog Trans SRL
16:25 Hemeius
16:15
17:20 Moinesti 18:25 Slanic Moldova 17:55 Targu Ocna 17:35 Comanesti
16:15 Alexdomat SRL
16:55 Gura Vaii
16:15
18:40 Suceava 18:10 Falticeni 16:45 Roman
16:16
17:00 Piatra Neamt 19:00 Falticeni 19:30 Gura Humorului 18:00 Targu Neamt
16:16
19:30 Gura Humorului 19:00 Falticeni 17:28 Piatra Neamt 18:16 Targu Neamt
16:28 Transbus Codreanu
17:42 Vladia 18:09 Ivanesti 18:27 Laza 17:49 Dragomiresti 18:15 Harsoveni 18:30 Sauca 17:57 Ursoaia 18:20 Poienesti 18:33 Puscasi 18:01 Moara Sima 18:23 Oprisita 18:51 Vaslui
16:30 Transport Bistrita S.A.
17:15 Faraoani
16:30
16:50 Itesti 17:00 Ciumasi
16:30 Kam SRL
17:00 Serbesti
16:30 Lortrans SRL
17:30 Orbeni
16:30 Ecoplante SRL
17:30 Beresti Tazlau
16:30 Alexdomat SRL
17:15 Tirdeni
16:30
18:50 Glavanesti 19:00 Podu Turcului
16:40 Sog Trans SRL
17:05 Hemeius
16:40 Dragoliv Service SRL
17:45 Pancesti
16:45
17:15 Sarata
16:45 Teletrans SRL
18:05 Fundu Vaii
17:00 Transport Bistrita S.A.
17:30 Bijghir
17:00 Dragoliv Service SRL
18:10 Fundu Racaciuni
17:00 Alneda SRL
18:30 Gaiceana
17:00 Teletrans SRL
17:40 Ungureni
17:00 Denismar Trans SRL
18:00 Izvoru Berheciului
17:00 Danrom Trans
18:00 Pustiana
17:10 Sog Trans SRL
17:35 Hemeius
17:10 Dragoliv Service SRL
18:15 Sascut Sat
17:15
17:55 Cirligi 17:45 Filipesti
17:25 Mega Travel
18:32 Piatra Neamt
17:30 Danber Emix
18:28 Ciuturesti
17:30 Euro Acva
18:30 Viforeni
17:30 Transport Bistrita S.A.
18:20 Chetris
17:30 Transport Bistrita S.A.
18:00 Galbeni
17:30 Teletrans SRL
18:15 Parava
17:30 Euro Acva
18:52 Pancesti
17:35 Sog Trans SRL
18:00 Hemeius
17:40 Sog Trans SRL
18:05 Hemeius
18:00 Lortrans SRL
19:40 Radeni
18:00 Alneda SRL
20:00 Slobozia
18:00 STEPTRANS
18:15 Faraoani 18:40 Marvila 19:05 Gherdana 18:20 Cleja 18:45 Scarisoara 19:10 Dragesti 18:30 Racaciuni 18:55 Corbasca Noua 19:15 Giurgeni 18:10 Nicolae Balcescu 18:35 Dealu Dienet 19:00 Corbasca 19:20 Tatarasti
18:15 Normans Impex
19:29 Fruntesti
18:15
18:45 Ciumasi 18:35 Itesti
18:15 Teletrans SRL
19:00 Pincesti
18:15 Danger Com SRL
19:47 Malosu
18:15 Mega Travel
20:00 Nurnberg 05:00 Liege 11:20 Dover 22:00 Heilbronn 06:15 Bruxelles 13:00 Londra 02:15 Trier 07:50 Lille 19:00 Regensburg 18:00 Deggendorf 03:20 Luxembourg 09:00 Calais 19:30 Comanesti
18:20 Dragoliv Service SRL
19:25 Pancesti
18:30 Super Voiaje SRL
19:40 Calugareni
18:30
19:00 Sarata
18:30 Dragoliv Service SRL
19:35 Sascut Sat
18:30 Dragoliv Service SRL
19:40 Cucova
18:30 Alexdomat SRL
19:15 Tirdeni
18:30 Denismar Trans SRL
19:30 Izvoru Berheciului
18:30 Transport Bistrita S.A.
19:30 Gioseni
18:40 Sog Trans SRL
19:05 Hemeius
18:43
19:25 Roman
19:00 Transport Bistrita S.A.
19:50 Chetris
19:00 Lortrans SRL
20:00 Orbeni
19:08
21:00 Vaslui 21:35 Husi
19:15 Transport Bistrita S.A.
19:45 Bijghir
19:30 Transport Bistrita S.A.
20:15 Faraoani
19:30 Kam SRL
19:45 Serbesti
19:30
20:00 Filipesti 20:10 Cirligi
19:30 Dragoliv Service SRL
20:35 Pancesti
19:40 Sog Trans SRL
20:05 Hemeius
19:45 Transport Bistrita S.A.
20:15 Galbeni
19:45 Denismar Trans SRL
20:45 Izvoru Berheciului
20:20 Auto Confort
21:10 Comanesti 21:00 Moinesti
20:40 Sog Trans SRL
21:05 Hemeius
21:10 Sog Trans SRL
21:35 Hemeius
21:13
21:55 Roman
22:05 Sog Trans SRL
22:30 Hemeius
22:15
00:10 Falticeni 22:45 Roman 00:40 Suceava
22:35
04:20 Chisinau
23:00 Transport Bistrita S.A.
23:50 Chetris
23:00 Transport Bistrita S.A.
23:30 Bijghir
23:00 Transport Bistrita S.A.
23:45 Faraoani
23:08
01:58 Husi 01:00 Vaslui
23:10 Sog Trans SRL
23:35 Hemeius
23:12
04:22 Bucuresti
23:13
23:55 Roman
23:25
04:40 Bucuresti 01:35 Adjud 03:10 Ramnicu Sarat 04:00 Urziceni
23:30
03:18 Braila 07:08 Constanta 01:28 Tecuci
Sosiri
De la Ora

20:00 Wurzburg 03:30 Koln 03:30 Koln 20:00 Wurzburg
00:00

15:45 Itesti
00:00
Dragoliv Service SRL
00:00 Pancesti
00:00
Dragoliv Service SRL
00:00 Sascut Sat
00:00

08:00 San Michele di Serino 11:00 Monteforte Irpino 08:00 San Michele di Serino 11:00 Monteforte Irpino
00:00
Mega Travel
08:20 Comanesti
00:00

11:00 Liege
00:00

11:00 Nola 11:00 Nola
00:03

11:00 Marigliano 11:00 Marigliano
00:05

08:00 Atripalda 11:00 Torre del Greco 08:00 Atripalda 11:00 Torre del Greco
00:10

18:00 Viena 18:00 Viena
00:15

18:00 Viena 18:00 Viena
00:15

19:00 Viena 19:00 Viena
00:15

11:00 Scafati 08:00 Acerno 11:00 Scafati 08:00 Acerno
00:15

04:16 Braila
00:20

08:00 Montecorvino Rovella 11:00 Nocera Superiore 08:00 Montecorvino Rovella 11:00 Nocera Superiore
00:20

11:00 Baronissi 08:00 Contursi 11:00 Baronissi 08:00 Contursi
00:25

03:00 Gura Humorului
00:30

03:30 Bonn 03:30 Bonn
00:30

11:00 Fisciano 08:00 Controne 08:00 Salerno 11:00 Fisciano 08:00 Controne
00:30

11:00 Mercato San Severino 11:00 Mercato San Severino
00:35

11:00 Solofra 08:00 Campania 11:00 Solofra 08:00 Campania 08:00 Montoro
00:40

11:00 Montoro 08:00 Napoli 11:00 Montoro
00:45

11:00 Sala 08:00 Agropoli 11:00 Sala 08:00 Agropoli
00:50

08:00 Capaccio 11:00 Atripalda 08:00 Mercato San Severino 08:00 Capaccio 11:00 Atripalda
00:55

01:42 Roman
01:00

03:30 Gura Humorului
01:00

08:00 Bellizzi Irpino 11:00 San Michele di Serino 08:00 Bellizzi Irpino 08:00 Nola 11:00 San Michele di Serino
01:00
Mega Travel
08:20 Mannheim
01:00

11:00 Aachen
01:00

11:00 Atripalda 08:00 Pontecagnano 08:00 Casino 11:00 Atripalda 08:00 Pontecagnano
01:05

11:00 Acerno 11:00 Acerno
01:10

11:00 Montecorvino Rovella 11:00 Montecorvino Rovella 08:00 Ceprano
01:15

11:00 Contursi 11:00 Contursi
01:20

11:00 Controne 11:00 Controne
01:25

20:00 Nurnberg 20:00 Nurnberg
01:30

11:00 Campania 08:00 Frosinone 11:00 Campania
01:30

11:00 Agropoli 11:00 Agropoli
01:35

11:00 Capaccio 11:00 Capaccio
01:40

08:00 Torino 11:00 Bellizzi Irpino 11:00 Bellizzi Irpino 08:00 Torino
01:45

11:00 Pontecagnano 11:00 Pontecagnano
01:50

11:00 Salerno 08:00 Moncalieri 08:00 Moncalieri
01:55

03:30 Frankfurt 03:30 Frankfurt
02:00

11:00 Montoro 08:00 Roma
02:00

11:00 Koln
02:00

08:00 Alba 08:00 Alba
02:05

04:16 Tecuci
02:09

08:00 Casale Monferrato 08:00 Casale Monferrato
02:15
Mega Travel
08:20 Heilbronn
02:20

08:00 San Germano Vercellese 08:00 San Germano Vercellese
02:25

03:30 Wurzburg 20:00 Regensburg 20:00 Regensburg 03:30 Wurzburg
02:30

08:00 Moncalvo 08:00 Moncalvo
02:35

11:00 Napoli 08:00 Asti 08:00 Orte 08:00 Asti
02:45

08:00 Alessandria 08:00 Alessandria 11:00 Mercato San Severino
02:55

11:00 Nola
03:00

11:00 Frankfurt
03:00

08:00 Voghera 08:00 Voghera
03:05

08:00 Pavia 08:00 Pavia 08:00 Orvieto
03:15

08:00 Stradella 08:00 Stradella
03:25

20:00 Degendorf 20:00 Degendorf
03:30

11:00 Casino
03:30

08:00 Castel San Giovanni 08:00 Castel San Giovanni
03:35

08:00 Arezzo 08:00 Piacenza 08:00 Piacenza
03:45

08:00 Caorso 08:00 Caorso
03:55

20:00 Passau 03:30 Nurnberg 20:00 Passau 03:30 Nurnberg
04:00

13:00 Hamburg
04:00

11:00 Wurzburg
04:00
Lauer
16:30 Dortmund
04:00

08:00 Cremona 08:00 Cremona
04:05

08:00 Minerbe 11:00 Ceprano 08:00 Minerbe 08:00 Firenze
04:15

08:00 Ghedi 08:00 Ghedi
04:25

20:00 Suben 20:00 Suben
04:30

11:00 Frosinone 08:00 Prato
04:30
Lauer
16:30 Essen
04:30

08:00 Chivasso 08:00 Chivasso
04:35
Transport Bistrita S.A.
05:25 Faraoani
04:40

08:00 Paceco 08:00 Paceco
04:40
Transport Bistrita S.A.
05:35 Chetris
04:45
Transport Bistrita S.A.
05:15 Bijghir
04:45
Danger Com SRL
06:17 Malosu
04:45
Euro Acva
06:07 Pancesti
04:45

08:00 Santhia 08:00 Marausa 08:00 Marausa 08:00 Santhia
04:45
Mega Travel
08:20 Nurnberg
04:50

08:00 Spasu 08:00 Spasu
04:55

20:00 Haag 03:30 Regensburg 20:00 Haag 03:30 Regensburg
05:00
Normans Impex
06:19 Fruntesti
05:00
Danber Emix
05:58 Ciuturesti
05:00
Super Voiaje SRL
06:10 Calugareni
05:00
Sog Trans SRL
05:25 Hemeius
05:00
Transport Bistrita S.A.
05:13 Letea Veche
05:00
Denismar Trans SRL
06:00 Izvoru Berheciului
05:00

08:00 Marsala 08:00 Marsala 11:00 Roma
05:00
Mega Travel
08:20 Regensburg
05:00

11:00 Vatra Dornei
05:00

08:00 Biandrate 08:00 Biandrate
05:05
Sog Trans SRL
05:40 Hemeius
05:15
Lortrans SRL
06:15 Orbeni
05:15
Teletrans SRL
06:20 Fundu Vaii
05:15

08:00 Novara 08:00 Novara 08:00 Bologna
05:15
Lauer
16:30 Dusseldorf
05:15

08:00 Arluno 08:00 Arluno
05:25

08:00 Gura Humorului
05:30

20:00 Linz 20:00 Linz
05:30
Alneda SRL
07:30 Slobozia
05:30
Sog Trans SRL
05:55 Hemeius
05:30
Transport Bistrita S.A.
05:43 Letea Veche
05:30
Alneda SRL
07:00 Gaiceana
05:30
Land Trans SRL
07:00 Corbasca
05:30
Dragoliv Service SRL
06:40 Sascut Sat
05:35

08:00 Pero 08:00 Strasatti 08:00 Pero 08:00 Strasatti
05:35
Auto Confort
06:57 Comanesti
05:40
Kam SRL
06:20 Serbesti
05:40
Alexdomat SRL
06:25 Tirdeni
05:40

08:00 Mazara del Vallo 08:00 Mazara del Vallo
05:40
Critrans
09:22 Tecuci
05:45
Transport Bistrita S.A.
06:35 Chetris
05:45
Transport Bistrita S.A.
06:20 Galbeni
05:45

06:15 Sarata
05:45

06:20 Ciumasi
05:45
Sog Trans SRL
06:10 Hemeius
05:45

11:00 Orte 08:00 Milano 08:00 Milano
05:45
Auto Confort
06:57 Moinesti
05:50

06:30 Cirligi
05:50
Alexdomat SRL
06:30 Gura Vaii
05:50

06:20 Itesti
05:55

08:00 Monza 08:00 Monza
05:55

20:00 Melk 03:30 Degendorf 03:30 Degendorf 20:00 Melk
06:00

08:00 Dublin 08:00 Dublin
06:00

13:00 Hannover
06:00
Transbus Codreanu
08:50 Iasi
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:30 Bijghir
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:45 Faraoani
06:00
Sog Trans SRL
06:25 Hemeius
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:13 Letea Veche 06:13 Letea Veche
06:00
Denismar Trans SRL
07:00 Izvoru Berheciului
06:00
Danrom Trans
07:00 Pustiana
06:00

08:00 Ferrara 08:00 Menfi 08:00 Menfi
06:00

11:00 Nurnberg
06:00

09:15 Botosani
06:00
Lauer
16:30 Koln
06:00

08:00 Trezzo sull'Adda 08:00 Trezzo sull'Adda
06:05
STEPTRANS
07:30 Tatarasti
06:10
Euro Acva
07:15 Viforeni
06:15
Sog Trans SRL
06:40 Hemeius
06:15
STEPTRANS
07:30 Giurgeni
06:15

08:45 Podu Turcului
06:15

08:00 Dalmine 08:00 Sciacca 08:00 Sciacca 11:00 Orvieto 08:00 Dalmine
06:15
Dragoliv Service SRL
07:30 Fundu Racaciuni
06:20

06:30 Filipesti
06:20
STEPTRANS
07:30 Dragesti
06:20

09:15 Dumbraveni
06:20
STEPTRANS
07:30 Gherdana
06:25

08:45 Glavanesti
06:25

08:00 Bergamo 08:00 Bergamo
06:25

19:08 Timisoara
06:30

03:30 Passau 03:30 Passau
06:30
Lortrans SRL
08:10 Radeni
06:30
Sog Trans SRL
07:00 Hemeius
06:30
Transport Bistrita S.A.
06:43 Letea Veche
06:30
STEPTRANS
07:30 Corbasca
06:30

08:00 Latisana
06:30
Flozampet
08:15 Targu Neamt
06:30
STEPTRANS
07:30 Corbasca Noua
06:35
Dragoliv Service SRL
07:40 Pancesti
06:35

08:00 Rovato 08:00 Rovato
06:35

20:00 Sankt Polten 20:00 Sankt Polten
06:45
STEPTRANS
07:30 Scarisoara
06:45
Transport Bistrita S.A.
07:45 Gioseni
06:45

12:45 Galati
06:45

11:00 Arezzo 08:00 Ospitaletto 08:00 Caltabellotta 08:00 Caltabellotta 08:00 Ospitaletto
06:45

09:15 Suceava
06:45
Lauer
16:30 Gummersbach
06:45
Transport Bistrita S.A.
07:20 Galbeni
06:50
Ecoplante SRL
07:55 Beresti Tazlau
06:50
STEPTRANS
07:30 Marvila
06:50

08:00 Verona
06:50
Mega Travel
08:20 Degendorf
06:50
STEPTRANS
07:30 Dealu Dienet
06:55

08:00 Brescia 08:00 Brescia
06:55

10:20 Botosani
07:00

07:42 Roman
07:00

19:00 Napoli 19:00 Napoli
07:00

03:30 Suben 03:30 Suben
07:00
Demid
09:53 Barlad
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:45 Faraoani
07:00
Sog Trans SRL
07:25 Hemeius
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:13 Letea Veche 07:13 Letea Veche
07:00
Teletrans SRL
07:45 Pincesti
07:00
STEPTRANS
07:30 Racaciuni
07:00
Dragoliv Service SRL
08:10 Cucova
07:00
Teletrans SRL
07:40 Ungureni
07:00

08:00 Ribera 08:00 Ribera 08:00 Padova
07:00

11:00 Regensburg
07:00
Lauer
16:30 Freiburg im Breisgau 16:30 Freiburg im Breisgau
07:00
Dragoliv Service SRL
08:05 Sascut Sat
07:05

08:00 Villa Nuova 08:00 Villa Nuova
07:05

14:56 Constanta
07:10
Transport Bistrita S.A.
07:40 Bijghir
07:10

07:40 Sarata
07:10
STEPTRANS
07:30 Cleja
07:10

08:00 Venetia
07:10

19:08 Arad
07:15
STEPTRANS
07:30 Faraoani
07:15
Teletrans SRL
08:20 Fundu Vaii
07:15

08:00 Peschiera 11:00 Firenze 08:00 Peschiera
07:15
Mega Travel
08:32 Piatra Neamt
07:15

09:15 Falticeni
07:15

11:10 Galati
07:20
STEPTRANS
07:30 Nicolae Balcescu
07:20

08:00 Mestre
07:20

08:00 Sommacampagna 08:00 Sommacampagna
07:25
Transbus Codreanu
11:54 Brasov
07:29

11:10 Galati
07:30

10:20 Flamanzi
07:30

12:43 Bucuresti
07:30

18:00 Savona 18:00 Savona
07:30

19:00 Caserta 19:00 Caserta
07:30

03:30 Haag 03:30 Haag
07:30

10:45 Suceava
07:30
Ro-Tour SRL
13:30 Vatra Dornei
07:30

08:05 Ciumasi
07:30
Sog Trans SRL
08:00 Hemeius
07:30
Transport Bistrita S.A.
07:43 Letea Veche
07:30
Kam SRL
08:00 Serbesti
07:30

12:45 Frumusita
07:30

11:00 Prato 08:00 Castelvetrano 08:00 Castelvetrano
07:30
Lauer
16:30 Siegen
07:30

08:00 Verona 08:00 Verona
07:35

08:05 Itesti
07:40

08:00 Portogruaro
07:40
Teletrans SRL
08:50 Valea Seaca
07:50
Dragoliv Service SRL
08:55 Pancesti
07:50
Alexdomat SRL
08:30 Gura Vaii
07:50

08:00 San Bonifacio 08:00 Campobello di Mazara 08:00 San Bonifacio 08:00 Campobello di Mazara
07:50

09:15 Motca 09:15 Targu Neamt
07:50
Lauer
16:30 Offenburg 16:30 Offenburg
07:50
Transbus Codreanu
08:50 Roman
07:53

10:38 Husi
08:00

10:20 Harlau
08:00

19:00 Cassino 19:00 Cassino
08:00

03:30 Linz 14:00 Bruxelles 03:30 Linz 14:00 Bruxelles
08:00
Transbus Codreanu
12:30 Sfantu Gheorghe
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:50 Chetris
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:45 Faraoani
08:00
Sog Trans SRL
08:25 Hemeius
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:13 Letea Veche 08:13 Letea Veche
08:00
Teletrans SRL
08:45 Parava
08:00

08:40 Cirligi
08:00

08:00 Santa Ninfa 08:00 Pordenone 08:00 Santa Ninfa
08:00

13:00 Vatra Dornei
08:00

10:45 Falticeni
08:02

11:30 Gura Humorului
08:10
Transport Bistrita S.A.
08:40 Galbeni
08:10

08:40 Filipesti
08:10
Alexdomat SRL
08:55 Tirdeni
08:10

10:20 Targu Frumos
08:15

18:00 Fossano 18:00 Ceva 18:00 Ceva 18:00 Mondovi 18:00 Mondovi 18:00 Fossano
08:15
Super Voiaje SRL
09:25 Calugareni
08:15
Danger Com SRL
09:47 Malosu
08:15

08:00 Salemi 11:00 Bologna 08:00 Salemi
08:15

12:45 Targu Bujor
08:20
Euro Acva
09:58 Pancesti
08:20

08:00 Partanna 08:00 Partanna
08:20
Lortrans SRL
09:25 Orbeni
08:25

08:00 Vicenza 08:00 Vicenza
08:25

19:00 Frosinone 19:00 Frosinone
08:30

20:00 Viena 03:30 Melk 20:00 Viena 03:30 Melk
08:30

16:16 Constanta
08:30

16:16 Constanta
08:30
Transbus Codreanu
10:52 Vaslui
08:30
Sog Trans SRL
09:00 Hemeius
08:30

10:00 Piatra Neamt
08:30

16:50 Targu Mures
08:30

11:00 Agrigento 08:00 Trieste 11:00 Agrigento
08:30

14:30 Chisinau
08:30

09:15 Roman
08:30
Lauer
16:30 Giessen
08:30

08:00 Grisignano di Zocco 08:00 Grisignano di Zocco
08:35
Denismar Trans SRL
09:40 Izvoru Berheciului
08:40

11:10 Tecuci
08:45
Normans Impex
10:04 Fruntesti
08:45
Transbus Codreanu
10:52 Puscasi
08:47

11:30 Falticeni
08:50
Transbus Codreanu
10:52 Sauca
08:50
Dragoliv Service SRL
09:55 Sascut Sat
08:50
Lauer
16:30 Rastatt 16:30 Rastatt
08:50
Transbus Codreanu
10:52 Laza
08:54
Transbus Codreanu
10:52 Oprisita
08:57

14:45 Vatra Dornei
09:00

10:38 Vaslui
09:00

10:20 Roman
09:00

18:00 Biella
09:00

19:00 Valmontone 19:00 Valmontone
09:00

13:00 Wurzburg
09:00
Transbus Codreanu
10:52 Poienesti
09:00
Euro Acva
10:10 Viforeni
09:00
Sog Trans SRL
09:25 Hemeius
09:00
Transport Bistrita S.A.
09:13 Letea Veche
09:00
Kam SRL
09:30 Serbesti
09:00

11:00 Ferrara 08:00 Trapani
09:00
Mega Travel
08:20 Londra
09:00

11:00 Passau
09:00

11:25 Suceava
09:00

14:15 Bucuresti
09:00

11:00 Licata 11:00 Licata
09:05
Transbus Codreanu
10:52 Harsoveni
09:06

11:00 Latisana
09:10
Transbus Codreanu
10:52 Ivanesti
09:11

03:30 Sankt Polten 03:30 Sankt Polten
09:15

10:00 Buhusi
09:15

14:45 Iacobeni
09:18
Transbus Codreanu
10:52 Moara Sima
09:19

16:50 Reghin
09:20
Lauer
16:30 Karlsruhe 16:30 Karlsruhe
09:20
Transbus Codreanu
10:52 Ursoaia
09:23

18:00 Torino 18:00 Torino
09:30

14:00 Liege 14:00 Liege
09:30

10:45 Roman
09:30

11:30 Targu Neamt
09:30
Sog Trans SRL
09:55 Hemeius
09:30

08:00 Plezzo di Tarvisio 11:00 Verona 08:00 Alcamo
09:30
Lauer
16:30 Offenbach
09:30

11:25 Falticeni
09:30
Transbus Codreanu
10:52 Dragomiresti
09:31
Transbus Codreanu
10:52 Vladia
09:38

11:10 Adjud
09:40

10:22 Roman
09:40
Transport Bistrita S.A.
10:10 Galbeni
09:40

11:00 Gela 11:00 Gela
09:40

14:45 Pojorata
09:45

14:00 Aachen 14:00 Aachen
09:45

08:00 Mestre
09:45

12:45 Barlad
09:50
Lauer
16:30 Pforzheim 16:30 Pforzheim
09:55

13:20 Botosani
10:00

19:08 Deva 23:08 Timisoara
10:00

15:13 Bucuresti
10:00

18:00 Torino 18:00 Ivrea 18:00 Torino
10:00

19:00 Roma 19:00 Roma
10:00

01:00 Londra 01:00 Londra
10:00
Ro-Tour SRL
13:30 Poiana Largului
10:00

10:30 Sarata
10:00
Transport Bistrita S.A.
10:13 Letea Veche
10:00
Teletrans SRL
10:45 Pincesti
10:00

08:00 Castellammare del Golfo 11:00 Padova 08:00 Udine
10:00

14:15 Urziceni
10:00

11:00 Vittoria 11:00 Venetia 11:00 Vittoria
10:10

14:45 Campulung Moldovenesc
10:12
Lauer
16:30 Frankfurt
10:15

11:30 Piatra Neamt
10:20

11:00 Mestre
10:20
Dragoliv Service SRL
11:30 Pancesti
10:25

11:00 Ragusa 11:00 Ragusa
10:25

13:20 Flamanzi
10:30

14:45 Vama
10:30

19:08 Orastie
10:30

01:00 Londra 01:00 Londra
10:30

14:00 Koln 14:00 Koln
10:30
Sog Trans SRL
10:55 Hemeius
10:30

11:00 Portogruaro
10:30
Dragoliv Service SRL
11:40 Sascut Sat
10:35

14:45 Frasin
10:40

16:50 Toplita
10:40

11:00 Modica 11:00 Modica
10:40
Lauer
16:30 Stuttgart 16:30 Stuttgart
10:40

18:00 Asti 18:00 Asti
10:45
Lauer
16:30 Darmstadt
10:45

14:15 Ramnicu Sarat
10:45

14:45 Gura Humorului
10:50
Dragoliv Service SRL
11:55 Pancesti
10:50

11:25 Roman
10:55

13:20 Harlau
11:00

23:08 Arad
11:00

18:00 Santhia 18:00 Santhia
11:00

14:00 Bonn 03:30 Viena 14:00 Bonn 03:30 Viena
11:00

14:56 Braila
11:00

13:00 Nurnberg
11:00
Ro-Tour SRL
13:30 Bicaz
11:00
Transport Bistrita S.A.
11:25 Galbeni
11:00
Transport Bistrita S.A.
11:13 Letea Veche
11:00
Teletrans SRL
11:40 Ungureni
11:00

11:00 Pordenone 11:00 Rosolini 08:00 Partinico 11:00 Rosolini
11:00

14:30 Sculeni
11:00

11:00 Linz
11:00

11:00 Graz
11:00

13:25 Suceava
11:00

16:15 Bucuresti
11:00
Lauer
16:30 Goppingen 16:30 Goppingen
11:10

13:20 Targu Frumos
11:15

18:00 Alessandria 18:00 Alessandria
11:15
Transbus Codreanu
16:28 Brasov
11:15
Mega Travel
12:22 Piatra Neamt
11:15
Mega Travel
08:20 Dover
11:20

18:00 Novara 18:00 Novara
11:30

14:00 Gura Humorului
11:30

01:00 Dartford 01:00 Dartford
11:30
Transbus Codreanu
16:28 Harman
11:30
Sog Trans SRL
11:55 Hemeius
11:30

16:50 Gheorgheni
11:30

13:25 Falticeni
11:30

18:00 Tortona 18:00 Tortona
11:40

11:00 Trieste
11:40
Dragoliv Service SRL
12:50 Sascut Sat
11:45

11:00 Avola 11:00 Avola
11:45
Lauer
16:30 Mannheim
11:45

14:45 Cornu Luncii
11:49
Alexdomat SRL
12:30 Gura Vaii
11:50

16:50 Izvoru Muresului
11:50

13:20 Roman
12:00

14:38 Husi
12:00

18:00 Milano 18:00 Milano
12:00

18:00 Voghera 18:00 Voghera
12:00

19:00 Giove 19:00 Giove
12:00

13:00 Oslo
12:00
Ro-Tour SRL
13:30 Piatra Neamt
12:00
Super Voiaje SRL
13:10 Calugareni
12:00
Transport Bistrita S.A.
12:25 Galbeni
12:00
Transport Bistrita S.A.
12:13 Letea Veche
12:00
Land Trans SRL
13:30 Corbasca
12:00

11:00 Trapani 08:00 Palermo
12:00

17:55 Chisinau
12:00

16:15 Urziceni
12:00
Sog Trans SRL
12:40 Hemeius
12:10
Lauer
16:30 Ulm 16:30 Ulm
12:10

14:45 Falticeni
12:13

08:00 Holyhead 08:00 Holyhead
12:15

12:55 Cirligi
12:15
Alexdomat SRL
13:00 Tirdeni
12:15
Lauer
16:30 Heidelberg
12:15

16:16 Braila
12:20

16:16 Braila
12:20

14:15 Adjud
12:20

19:08 Sibiu
12:30

19:00 Orte 19:00 Orte
12:30

14:00 Frankfurt 14:00 Frankfurt
12:30
Transport Bistrita S.A.
13:20 Chetris
12:30
Transport Bistrita S.A.
13:00 Bijghir
12:30
Sog Trans SRL
12:55 Hemeius
12:30
Teletrans SRL
13:30 Valea Seaca
12:30
Denismar Trans SRL
13:30 Izvoru Berheciului
12:30

11:00 Siracusa 11:00 Alcamo 11:00 Siracusa
12:30
Flozampet
14:15 Targu Neamt
12:30

11:00 Plezzo di Tarvisio
12:35

12:55 Filipesti
12:40

16:50 Miercurea Ciuc
12:40

18:00 Bergamo 18:00 Bergamo
12:45

18:00 Piacenza 18:00 Piacenza
12:45

08:00 Bangor 08:00 Bangor
12:45
Transport Bistrita S.A.
13:30 Faraoani
12:45
Kam SRL
13:15 Serbesti
12:45
Euro Acva
14:23 Pancesti
12:45

11:00 Mestre
12:45

16:15 Ramnicu Sarat
12:45

14:56 Tecuci
12:49
Lortrans SRL
13:50 Orbeni
12:50

13:25 Roman
12:55
Transbus Codreanu
16:28 Targu Secuiesc
12:57

14:45 Draguseni
13:00

14:38 Vaslui
13:00

19:00 Perugia 19:00 Perugia
13:00

03:00 Londra 01:00 Dover 03:00 Londra 01:00 Dover
13:00

14:00 Wurzburg 14:00 Wurzburg
13:00

13:30 Sarata
13:00
Transport Bistrita S.A.
13:13 Letea Veche
13:00
Danrom Trans
14:00 Pustiana
13:00
Alneda SRL
14:40 Radeni
13:00

11:00 Castellammare del Golfo 11:00 Udine
13:00
Ecoplante SRL
14:05 Beresti Tazlau
13:05
Transport Bistrita S.A.
13:40 Galbeni
13:10
Sog Trans SRL
13:35 Hemeius
13:10
Teletrans SRL
14:20 Fundu Vaii
13:15
Lauer
16:30 Augsburg 16:30 Augsburg
13:15
Lauer
16:30 Heilbronn
13:15

11:00 Catania 11:00 Catania
13:20

18:43 Bucuresti
13:30

18:00 Brescia 18:00 Brescia
13:30
Transport Bistrita S.A.
17:07 Tecuci
13:30

14:05 Ciumasi
13:30
Sog Trans SRL
14:00 Hemeius
13:30
Dragoliv Service SRL
14:35 Sascut Sat
13:30
Transport Bistrita S.A.
14:30 Gioseni
13:30

16:50 Frumoasa
13:30

08:00 Cefalu
13:30
Lauer
16:30 Brasov
13:30

14:05 Itesti
13:40

18:00 Reggio nell'Emilia 18:00 Parma 18:00 Parma 18:00 Reggio nell'Emilia
13:45

03:00 Londra 03:00 Londra
13:45
Euro Acva
14:45 Viforeni
13:45
Transport Bistrita S.A.
13:58 Letea Veche
13:45

08:00 Tusa
13:45

15:30 Bicaz
13:50
Dragoliv Service SRL
14:55 Pancesti
13:50

16:50 Lunca de Sus
13:50

14:45 Roman
14:00

23:08 Deva
14:00
Auto Confort
15:10 Comanesti
14:00
Auto Confort
16:00 Iasi
14:00

18:00 Desenzano 18:00 Desenzano
14:00

19:00 Arezzo 19:00 Arezzo
14:00

03:00 Dartford 03:00 Dartford
14:00

08:00 Coventry 08:00 Coventry
14:00

13:00 Passau
14:00
Alneda SRL
16:00 Slobozia
14:00
Transport Bistrita S.A.
14:13 Letea Veche
14:00
Teletrans SRL
14:45 Parava
14:00
Dragoliv Service SRL
15:10 Cucova
14:00
Teletrans SRL
14:40 Ungureni
14:00
Denismar Trans SRL
15:00 Izvoru Berheciului
14:00

16:50 Lunca De Jos
14:00

11:00 Partinico 08:00 Santo Stefano di Camastra
14:00

11:00 Viena
14:00

11:00 Viena
14:00
Lauer
16:30 Ohringen
14:00

11:00 Londra
14:00
STEPTRANS
15:30 Tatarasti
14:05

19:08 Fagaras
14:07
Auto Confort
15:10 Moinesti
14:09

16:16 Tecuci
14:09

16:16 Tecuci
14:09

11:00 Acireale 11:00 Acireale
14:10

16:15 Iasi
14:15

18:00 Modena 18:00 Modena
14:15
Transport Bistrita S.A.
14:28 Letea Veche
14:15

14:55 Cirligi
14:15
STEPTRANS
15:30 Giurgeni
14:15
Lauer
16:30 Munchen 16:30 Munchen
14:15
Transport Bistrita S.A.
14:50 Galbeni
14:20
STEPTRANS
15:30 Dragesti
14:20

16:15 Adjud
14:20

14:55 Filipesti
14:25
STEPTRANS
15:30 Gherdana
14:25

15:30 Piatra Neamt
14:30

23:08 Orastie
14:30

15:12 Roman
14:30

18:00 Verona 18:00 Verona
14:30

14:00 Nurnberg 14:00 Nurnberg
14:30

18:40 Brasov
14:30
Transport Bistrita S.A.
17:16 Vaslui
14:30
Normans Impex
15:44 Fruntesti
14:30
Sog Trans SRL
14:55 Hemeius 14:55 Hemeius
14:30
Dragoliv Service SRL
15:40 Fundu Racaciuni
14:30
STEPTRANS
15:30 Corbasca
14:30

08:00 Sant'Agata di Militello
14:30
Mega Travel
18:15 Buzau
14:30
Lauer
16:30 Crailsheim
14:30
STEPTRANS
15:30 Corbasca Noua
14:35

18:40 Harman
14:42

18:40 Prejmer
14:44
Transport Bistrita S.A.
14:58 Letea Veche
14:45
STEPTRANS
15:30 Scarisoara
14:45
Danger Com SRL
16:15 Malosu
14:45
STEPTRANS
15:30 Marvila
14:50
Transbus Codreanu
16:28 Onesti
14:54
STEPTRANS
15:30 Dealu Dienet
14:55

15:30 Buhusi
15:00

19:00 Firenze 19:00 Firenze
15:00

13:00 Linz
15:00
Transport Bistrita S.A.
15:13 Letea Veche
15:00
STEPTRANS
15:30 Racaciuni
15:00
Dragoliv Service SRL
16:05 Pancesti
15:00

11:00 Palermo 11:00 Giarre 08:00 Rocca di Capri Leone 08:00 Gonars 11:00 Giarre
15:00

11:00 Nickelsdorf
15:00

11:00 Nickelsdorf
15:00
Lauer
16:30 Ansbach
15:00

15:45 Ciumasi
15:10
STEPTRANS
15:30 Cleja
15:10
Alexdomat SRL
15:55 Tirdeni
15:10
Alexdomat SRL
15:50 Gura Vaii
15:10

16:50 Comanesti
15:10
Lauer
16:30 Rosenheim 16:30 Rosenheim
15:10

16:15 Roman
15:15
Transport Bistrita S.A.
15:28 Letea Veche
15:15
STEPTRANS
15:30 Faraoani
15:15

19:08 Brasov
15:20
Sog Trans SRL
15:45 Hemeius
15:20
STEPTRANS
15:30 Nicolae Balcescu
15:20
Lortrans SRL
16:25 Orbeni
15:25

18:00 Vicenza 18:00 Vicenza
15:30

18:00 Gura Humorului
15:30

03:00 Dover 03:00 Dover
15:30

14:00 Regensburg 14:00 Regensburg
15:30
Transport Bistrita S.A.
16:20 Chetris
15:30
Transport Bistrita S.A.
16:15 Faraoani
15:30

16:00 Sarata
15:30
Sog Trans SRL
15:55 Hemeius
15:30

16:50 Targu Ocna
15:30

11:00 Taormina 11:00 Taormina 08:00 Brolo 08:00 Villach
15:30
Mega Travel
18:15 Ramnicu Sarat
15:30
Mega Travel
08:20 Calais
15:30
Lauer
16:30 Nurnberg
15:30
Denismar Trans SRL
16:40 Izvoru Berheciului
15:40

08:00 Toddington 08:00 Toddington
15:45
Transport Bistrita S.A.
16:15 Bijghir
15:45
Transport Bistrita S.A.
15:58 Letea Veche
15:45
Kam SRL
16:15 Serbesti
15:45
Teletrans SRL
16:30 Pincesti
15:45
Dragoliv Service SRL
16:50 Sascut Sat
15:45
Teletrans SRL
16:35 Ungureni
15:45

08:00 Falcone
15:45

18:40 Targu Secuiesc
15:50
Transport Bistrita S.A.
16:25 Galbeni
15:55
Lauer
16:30 Traunstein 16:30 Traunstein
15:55

21:13 Bucuresti
16:00

18:00 Padova 18:00 Padova
16:00

18:00 Padova 18:00 Padova
16:00

19:00 Bologna 19:00 Bologna
16:00

13:00 Goteborg
16:00
Sog Trans SRL
16:25 Hemeius
16:00
Transport Bistrita S.A.
16:13 Letea Veche
16:00

08:00 Pince 11:00 Gonars
16:00
Mega Travel
18:15 Focsani
16:00
Mega Travel
17:22 Piatra Neamt
16:10
Transport Bistrita S.A.
16:28 Letea Veche
16:15

16:55 Cirligi
16:15

08:00 Patti
16:15
Dragoliv Service SRL
17:20 Sascut Sat
16:20

16:55 Filipesti
16:25
Lauer
16:30 Freilassing 16:30 Freilassing
16:25

23:08 Sibiu
16:30

18:00 Mestre 18:00 Mestre
16:30

19:00 Gura Humorului
16:30

18:00 Venetia 18:00 Mestre 18:00 Mestre 18:00 Venetia
16:30

19:00 Ferrara 19:00 Ferrara
16:30

14:00 Degendorf 14:00 Degendorf
16:30
Euro Acva
17:30 Viforeni
16:30
Super Voiaje SRL
17:40 Calugareni
16:30
Sog Trans SRL
16:55 Hemeius
16:30
Transport Bistrita S.A.
17:30 Gioseni
16:30

08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 11:00 Cefalu
16:30

18:40 Oituz
16:34

19:08 Targu Secuiesc
16:39
Transport Bistrita S.A.
17:10 Galbeni
16:40
Transport Bistrita S.A.
16:58 Letea Veche
16:45

11:00 Tusa 08:00 Milazzo
16:45
Lauer
16:30 Regensburg
16:45

18:40 Poiana Sarata
16:46
Mega Travel
08:20 Lille
16:50

18:40 Harja
16:51
Sog Trans SRL
17:20 Hemeius
16:55

18:00 Venetia 18:00 Venetia
17:00

01:00 Calais 01:00 Calais
17:00

14:00 Passau 14:00 Passau
17:00

13:00 Halmstad
17:00
Sog Trans SRL
17:25 Hemeius
17:00
Transport Bistrita S.A.
17:13 Letea Veche
17:00
Teletrans SRL
18:00 Valea Seaca
17:00
Dragoliv Service SRL
18:05 Pancesti
17:00
Dragoliv Service SRL
18:10 Cucova
17:00
Denismar Trans SRL
18:00 Izvoru Berheciului
17:00

08:00 Messina 11:00 Santo Stefano di Camastra
17:00
Mega Travel
18:15 Adjud
17:00

11:00 Maidstone
17:00

22:15 Bucuresti
17:00

18:40 Ferastrau
17:04

17:50 Ciumasi
17:15
Transport Bistrita S.A.
17:28 Letea Veche
17:15
Kam SRL
17:45 Serbesti
17:15

11:00 Villach 08:00 Reggio di Calabria
17:15

17:50 Itesti
17:25

18:40 Onesti
17:27

18:00 Udine 18:00 Udine
17:30

20:00 Gura Humorului
17:30

18:00 Udine 18:00 Udine
17:30

14:00 Suben 14:00 Suben
17:30
Transport Bistrita S.A.
18:20 Chetris
17:30

18:00 Sarata
17:30
Alexdomat SRL
18:15 Tirdeni
17:30

11:00 Sant'Agata di Militello
17:30
Lauer
16:30 Deggendorf
17:30

18:40 Bratila
17:39
Ecoplante SRL
18:40 Beresti Tazlau
17:40

18:40 Barsanesti
17:42
Transport Bistrita S.A.
17:58 Letea Veche
17:45

08:00 Villa San Giovanni
17:45

18:40 Helegiu
17:46

18:40 Balaneasa
17:51

18:40 Livezi
17:55

18:40 Orasa
17:58

23:13 Bucuresti
18:00

19:00 Padova 19:00 Padova
18:00

01:00 Brugge 01:00 Brugge
18:00

14:00 Haag 14:00 Haag
18:00

13:00 Viena 13:00 Angelholm
18:00

18:40 Sanduleni
18:00
Transport Bistrita S.A.
18:45 Faraoani
18:00
Sog Trans SRL
18:25 Hemeius
18:00
Transport Bistrita S.A.
18:13 Letea Veche
18:00
Lortrans SRL
19:00 Orbeni
18:00

18:40 Cirligi
18:00
Dragoliv Service SRL
19:05 Pancesti
18:00
Teletrans SRL
18:40 Ungureni
18:00

11:00 Rocca di Capri Leone
18:00

11:00 Dover
18:00

22:15 Urziceni
18:00

23:08 Fagaras
18:07

19:08 Onesti
18:10

18:40 Barzulesti
18:10
Transport Bistrita S.A.
18:40 Galbeni
18:10

18:40 Filipesti
18:10
Denismar Trans SRL
19:10 Izvoru Berheciului
18:10

18:40 Petricica
18:12
Transport Bistrita S.A.
18:45 Bijghir
18:15
Transport Bistrita S.A.
18:28 Letea Veche
18:15
Teletrans SRL
19:20 Fundu Vaii
18:15

08:00 Rosarno
18:15
Lauer
16:30 Passau
18:15

18:40 Magura
18:26
Auto Confort
20:20 Iasi
18:30

19:00 Mestre 19:00 Mestre
18:30

01:00 Gent 01:00 Gent
18:30

20:00 Bruxelles 14:00 Linz 14:00 Linz 20:00 Bruxelles
18:30

13:00 Helsingborg
18:30
Dragoliv Service SRL
19:40 Fundu Racaciuni
18:30
Teletrans SRL
19:15 Parava
18:30

11:00 Brolo 08:00 Lamezia Terme
18:30
Mega Travel
08:20 Bruxelles
18:40
Euro Acva
19:45 Viforeni
18:45

11:00 Falcone
18:45

22:15 Ramnicu Sarat
18:45

19:25 Ciumasi
18:50

19:00 Venetia 19:00 Venetia
19:00

03:00 Calais 03:00 Calais
19:00

14:00 Melk 14:00 Melk
19:00

13:00 Malmo
19:00

19:30 Sarata
19:00

19:25 Itesti
19:00
Sog Trans SRL
19:25 Hemeius
19:00
Transport Bistrita S.A.
19:13 Letea Veche
19:00

11:00 Pince
19:00

01:25 Chisinau
19:00

11:00 Calais
19:00
Teletrans SRL
20:00 Pincesti
19:15

11:00 Patti
19:15

23:08 Brasov
19:20

22:00 Gura Humorului
19:30

19:00 Udine 19:00 Udine
19:30

13:00 Copenhagen
19:30

11:00 Barcellona-Pozzo di Gotto
19:30

14:00 Sankt Polten 14:00 Sankt Polten
19:45

08:00 Falerna 11:00 Milazzo
19:45
Mega Travel
08:20 Liege
19:55

19:00 Graz 19:00 Graz
20:00

03:00 Brugge 03:00 Brugge
20:00
Sog Trans SRL
20:25 Hemeius
20:00
Transport Bistrita S.A.
20:13 Letea Veche
20:00
Kam SRL
20:30 Serbesti
20:00

11:00 Messina
20:00

11:00 Brugge
20:00

20:50 Cirligi
20:10
Transport Bistrita S.A.
21:05 Chetris
20:15

11:00 Reggio di Calabria
20:15
Transport Bistrita S.A.
21:00 Galbeni
20:20

20:50 Filipesti
20:20

22:15 Adjud
20:20

20:00 Liege 20:00 Liege
20:30
Sog Trans SRL
20:55 Hemeius
20:30

23:30 Gura Humorului
20:30

04:16 Constanta
20:30

08:00 Cosenza
20:30

23:08 Targu Secuiesc
20:39

20:00 Aachen 20:00 Aachen
20:45
Transport Bistrita S.A.
21:15 Bijghir
20:45
Transport Bistrita S.A.
21:30 Faraoani
20:45

11:00 Villa San Giovanni
20:45

01:40 Bucuresti
21:00

18:00 Graz 18:00 Graz
21:00

18:00 Graz 18:00 Graz
21:00

03:00 Gent 03:00 Gent
21:00

13:00 Odense
21:00
Transport Bistrita S.A.
21:13 Letea Veche
21:00

23:30 Falticeni
21:00

04:02 Chisinau
21:00

11:00 Bruxelles
21:00

23:25 Suceava
21:00

08:00 Lauria Inferiore
21:10

11:00 Rosarno
21:15

01:40 Otopeni Aeroport
21:20

08:00 Lagonegro
21:20

00:00 Gura Humorului
21:30

14:00 Viena 20:00 Koln 14:00 Viena 03:30 Bruxelles 20:00 Koln 03:30 Bruxelles
21:30
Sog Trans SRL
21:55 Hemeius
21:30

23:30 Targu Neamt
21:30

08:00 Sala Consilina 11:00 Lamezia Terme
21:30

23:25 Falticeni
21:30

04:02 Straseni
21:35

08:00 Polla
21:40
Mega Travel
08:20 Luxembourg
21:40

11:00 Falerna 08:00 Contursi
21:45

08:00 Campania
21:50

01:25 Sculeni
21:50

11:00 Cosenza
21:55

20:00 Bonn 20:00 Bonn
22:00
Transport Bistrita S.A.
22:13 Letea Veche
22:00

08:00 Eboli
22:00

23:08 Onesti
22:10

11:00 Lauria Inferiore
22:10

08:00 Battipaglia 08:00 Battipaglia 08:00 Battipaglia
22:15

08:00 Pontecagnano 11:00 Lagonegro
22:20

04:02 Calarasi
22:20

03:10 Bucuresti
22:30

23:12 Roman
22:30

01:00 Gura Humorului
22:30
Sog Trans SRL
22:55 Hemeius
22:30

11:00 Sala Consilina
22:30
Mega Travel
08:20 Trier
22:30

08:00 Avellino 08:00 Avellino
22:33

08:00 Mercogliano 08:00 Mercogliano
22:35

11:00 Polla
22:40

03:10 Otopeni Aeroport
22:45

23:30 Piatra Neamt
22:45

08:00 Baiano 11:00 Contursi 08:00 Baiano
22:45

08:00 Monteforte Irpino 11:00 Campania 08:00 Monteforte Irpino
22:50

08:00 Nola 08:00 Nola
22:55

23:25 Roman
22:55

03:30 Liege 03:30 Liege
23:00

13:00 Kolding
23:00

11:00 Eboli 08:00 Marigliano 08:00 Marigliano
23:00

08:00 Torre del Greco 08:00 Torre del Greco
23:05

08:00 Scafati 08:00 Scafati
23:10

03:30 Aachen 03:30 Aachen
23:15

11:00 Battipaglia 08:00 Nocera Superiore 11:00 Battipaglia 11:00 Battipaglia 08:00 Nocera Superiore
23:15

08:00 Baronissi 08:00 Baronissi
23:20

08:00 Fisciano 08:00 Fisciano
23:25

04:02 Ungheni
23:25

20:00 Frankfurt 20:00 Frankfurt
23:30

08:00 Mercato San Severino 11:00 Pontecagnano 08:00 Mercato San Severino
23:30

08:00 Solofra 08:00 Solofra
23:35

08:00 Montoro 08:00 Montoro
23:45

11:00 Avellino 11:00 Avellino
23:48

11:00 Mercogliano 08:00 Sala 11:00 Mercogliano 08:00 Sala
23:50

11:00 Baiano 08:00 Atripalda 11:00 Baiano 08:00 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.