Mersulautobuzelor.ro
Mersulautobuzelor.ro
Contact
Mersulautobuzelor.ro
Bacau
Autogara Transport Bistrita SA
Autogara Transport Bistrita SA
Bacau, Romania
Adresă:
B-dul Unirii nr.39
Tel:
+4-0234-571.907
Mobil:
+4-0733-053.352
Plecări
Ora
Către
00:00
Dragoliv Service SRL
00:00
Pancesti
00:00
Dragoliv Service SRL
00:00
Sascut Sat
01:00
06:00
Bucuresti
06:30
Otopeni Aeroport
05:10
Urziceni
04:10
Buzau
03:45
Ramnicu Sarat
03:15
Focsani
02:30
Adjud
01:30
05:00
Albita
05:30
Leuseni
06:40
Chisinau
01:40
04:45
Botosani
04:30
Flamanzi
04:00
Harlau
03:30
Targu Frumos
02:40
Roman
02:30
Lauer
10:30
Rastatt
11:30
Offenburg
03:00
Freilassing
12:30
Freiburg im Breisgau
03:30
Traunstein
09:30
Pforzheim
04:15
Rosenheim
05:00
Munchen
06:00
Augsburg
07:00
Ulm
08:00
Goppingen
08:30
Stuttgart
10:15
Karlsruhe
02:30
Lauer
07:10
Ohringen
15:55
Dusseldorf
07:55
Heilbronn
16:25
Essen
08:55
Heidelberg
16:55
Dortmund
09:25
Mannheim
10:25
Darmstadt
01:10
Passau
10:55
Frankfurt
02:10
Deggendorf
11:25
Offenbach
02:55
Regensburg
12:25
Gisen
04:25
Nurnberg
13:25
Siegen
05:25
Ansbach
14:10
Gummersbach
06:10
Crailsheim
14:55
Koln
02:35
06:30
Balti
07:30
Soroca
05:30
Sculeni
06:00
Falesti
07:00
Floresti
03:10
06:00
Botosani
05:30
Flamanzi
05:00
Harlau
04:30
Targu Frumos
03:50
Roman
03:45
Teletrans SRL
05:05
Fundu Vaii
04:50
Dragoliv Service SRL
06:00
Fundu Racaciuni
05:00
Euro Acva
06:00
Viforeni
05:00
Transport Bistrita S.A.
05:45
Faraoani
05:00
Kam SRL
05:30
Serbesti
05:05
Transport Bistrita S.A.
05:40
Galbeni
05:10
05:40
Cirligi
05:30
Filipesti
05:20
Transport Bistrita S.A.
05:50
Bijghir
05:30
Transport Bistrita S.A.
09:07
Tecuci
05:40
Sog Trans SRL
06:05
Hemeius
05:45
Ecoplante SRL
06:45
Beresti Tazlau
05:45
Teletrans SRL
07:05
Fundu Vaii
05:55
Sog Trans SRL
06:20
Hemeius
06:00
Super Voiaje
07:55
Calugareni
06:00
Teletrans SRL
06:45
Pincesti
06:00
Teletrans SRL
06:40
Ungureni
06:10
Transport Bistrita S.A.
06:40
Galbeni
06:10
Sog Trans SRL
06:35
Hemeius
06:25
Sog Trans SRL
06:50
Hemeius
06:30
Danger Com SRL
08:02
Malosu
06:30
Euro Acva
08:08
Pancesti
06:35
Transport Bistrita S.A.
07:05
Bijghir
06:40
Sog Trans SRL
07:05
Hemeius
06:45
Kam SRL
07:15
Serbesti
06:45
Teletrans SRL
07:30
Parava
06:45
Teletrans SRL
07:45
Valea Seaca
06:50
Dragoliv Service SRL
07:55
Sascut Sat
06:55
Sog Trans SRL
07:20
Hemeius
06:57
Auto Confort
09:49
Iasi
07:00
08:25
Oituz (BC)
07:28
Petricica
10:56
Reci (Ram. Petrom)
07:40
Sanduleni
07:30
Barzulesti
08:36
Ferastrau
07:49
Balaneasa
08:13
Onesti
08:54
Poiana Sarata
08:01
Bratila
09:06
Oituz (BC)
07:54
Helegiu
09:50
Targu Secuiesc
08:49
Harja
10:58
Harman
07:45
Livezi
11:11
Brasov
07:42
Orasa
07:57
Barsanesti
07:14
Magura
07:00
Normans Impex
08:14
Fruntesti
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:50
Chetris
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:45
Faraoani
07:00
Lortrans SRL
08:00
Orbeni
07:00
Trans Alex Buhusi
07:45
Tirdeni
07:00
Trans Alex Buhusi
07:40
Gura Vaii
07:10
Sog Trans SRL
07:40
Hemeius
07:10
07:50
Cirligi
07:40
Filipesti
07:15
Euro Acva
08:15
Viforeni
07:15
10:20
Lunca De Jos
10:30
Lunca de Sus
11:00
Frumoasa
11:50
Miercurea Ciuc
12:30
Izvoru Muresului
13:00
Gheorgheni
13:50
Toplita
15:00
Reghin
15:50
Targu Mures
12:10
Sandominic
08:50
Targu Ocna
08:15
Onesti
09:30
Comanesti
07:30
Transport Bistrita S.A.
08:00
Galbeni
07:30
Denismar Trans SRL
08:30
Izvoru Berheciului
07:40
Sog Trans SRL
08:05
Hemeius
08:10
Sog Trans SRL
08:40
Hemeius
08:15
Kam SRL
08:45
Serbesti
08:40
Sog Trans SRL
09:05
Hemeius
08:50
Transbus Codreanu
13:16
Brasov
09:00
12:45
Gura Humorului
14:50
Vatra Dornei
10:00
Roman
12:15
Falticeni
12:30
Cornu Luncii
13:15
Frasin
13:30
Vama
13:45
Campulung Moldovenesc
14:18
Pojorata
14:40
Iacobeni
09:00
Transport Bistrita S.A.
09:30
Galbeni
09:00
Sog Trans SRL
09:30
Hemeius
09:00
Teletrans SRL
09:45
Pincesti
09:10
Dragoliv Service SRL
10:15
Pancesti
09:20
Dragoliv Service SRL
10:25
Pancesti
09:30
Dragoliv Service SRL
10:35
Sascut Sat
09:40
Sog Trans SRL
10:05
Hemeius
10:00
Land Trans SRL
11:30
Corbasca
10:00
Teletrans SRL
10:40
Ungureni
10:00
14:26
Targu Bujor
15:12
Frumusita
14:07
Varlezi
14:57
Foltesti
15:09
Tamaoani
15:30
Tulucesti
13:23
Balabanesti
13:35
Bursucani
13:57
Craiesti
15:55
Galati
12:54
Barlad
10:15
Sog Trans SRL
10:40
Hemeius
10:20
Transport Bistrita S.A.
10:50
Galbeni
10:20
13:30
Buzau
13:00
Ramnicu Sarat
12:10
Focsani
11:20
Adjud
14:10
Urziceni
15:20
Bucuresti
15:20
Otopeni Aeroport
10:21
12:30
Iasi
11:20
Roman
11:45
Targu Frumos
10:30
13:30
Buzau
13:00
Ramnicu Sarat
11:00
Adjud
11:30
Focsani
15:50
Bucuresti
10:30
Dragoliv Service SRL
11:35
Sascut Sat
10:30
Trans Alex Buhusi
11:10
Gura Vaii
10:38
22:00
Arad
19:40
Deva
17:28
Sibiu
15:43
Fagaras
14:19
Brasov
13:07
Targu Secuiesc
11:45
Onesti
19:00
Orastie
23:00
Timisoara
10:45
08:55
Capo d'Orlando
04:15
Falerna
12:30
Ferrara
12:00
Verona
09:45
Santo Stefano di Camastra
04:25
Castrovillari
22:30
Napoli
10:40
Termini Imerese
04:30
Lamezia Terme
15:00
Prato
21:55
Mercato San Severino
10:00
Tusa
04:20
Lauria Inferiore
23:30
Montoro
10:50
Bagheria
05:30
Rosarno
15:30
Firenze
10:30
Cefalu
09:00
Rocca di Capri Leone
00:15
Salerno
11:10
Venetia
06:15
Villa San Giovanni
16:30
Arezzo
11:00
Palermo
02:45
Polla
00:45
Battipaglia
06:40
Reggio di Calabria
07:00
Messina
12:00
Partinico
17:45
Orvieto
02:00
Contursi
01:00
Eboli
21:10
Teano
07:30
Milazzo
12:15
Castellammare del Golfo
18:00
Orte
03:45
Tarsia
01:10
Campania
10:45
Mestre
21:45
San Nicola
08:00
Barcellona-Pozzo di Gotto
12:30
Alcamo
20:00
Roma
03:35
Rossano
02:55
Sala Consilina
07:00
Pince
21:35
Caserta
08:15
Patti
13:15
Trapani
20:30
Frosinone
05:45
Gioia Tauro
02:30
Potenza
09:30
Udine
06:00
Palmi
08:30
Falcone
03:55
Rende
20:40
Ceprano
03:10
Padula
03:15
Lagonegro
10:30
Pordenone
07:15
Spadafora
08:45
Brolo
05:15
Vibo Valentia
21:30
Casino
03:25
Corigliano Calabro
04:05
Cosenza
11:30
Padova
14:15
Bologna
09:15
Sant'Agata di Militello
04:55
Pizzo
22:10
Nola
10:45
TranSEvren
16:45
Giurgeni
11:20
Racaciuni
14:40
Braila
16:30
Gura Ialomitei
11:10
N.Balcescu
16:55
Harsova
16:10
Spiru Haret
17:50
Ovidiu
16:00
Viziru
17:30
Nicolae Balcescu
15:50
Valea Canepei
17:20
Dorobantu
15:40
Albina
14:10
Sendreni
13:55
Independenta
13:05
Liesti
12:50
Tecuci
11:55
Adjud
12:35
Tisita
17:40
Mihail Kogalniceanu
12:10
Pufesti
17:15
Crucea
11:35
Sascut
18:10
Constanta
10:52
Transbus Codreanu
12:26
Onesti
14:23
Targu Secuiesc
15:50
Harman
16:06
Brasov
11:00
Alneda SRL
13:00
Slobozia
11:00
Super Voiaje
11:40
Calugareni
11:00
Transport Bistrita S.A.
11:50
Chetris
11:00
Teletrans SRL
12:00
Valea Seaca
11:00
Trans Alex Buhusi
11:45
Tirdeni
11:00
Denismar Trans SRL
12:00
Izvoru Berheciului
11:00
Danrom Trans
12:00
Pustiana
11:00
Alneda SRL
12:40
Radeni
11:00
Euro Acva
12:38
Pancesti
11:10
Auto Record
12:50
Bicaz
12:15
Piatra Neamt
11:35
Buhusi
11:10
Sog Trans SRL
11:35
Hemeius
11:15
Transport Bistrita S.A.
11:45
Bijghir
11:15
12:05
Cirligi
11:55
Filipesti
11:20
12:00
Roman
14:45
Radauti
14:00
Suceava
13:20
Falticeni
12:45
Motca
11:20
18:30
Cernauti
11:25
TASA Suceava
15:25
Buzau
16:00
Urziceni
13:46
Marasesti
16:40
Bucuresti
13:35
Adjud
14:10
Focsani
15:10
Ramnicu Sarat
11:30
Transport Bistrita S.A.
11:55
Galbeni
11:30
Transport Bistrita S.A.
12:15
Faraoani
11:30
Lortrans SRL
12:30
Orbeni
11:45
Ecoplante SRL
12:45
Beresti Tazlau
11:45
Teletrans SRL
13:05
Fundu Vaii
11:54
Transbus Codreanu
12:52
Roman
14:45
Iasi
12:00
Kam SRL
12:30
Serbesti
12:00
STEPTRANS
12:55
Corbasca Noua
13:00
Corbasca
13:05
Gherdana
13:10
Dragesti
12:30
Racaciuni
13:15
Giurgeni
12:45
Scarisoara
13:20
Tatarasti
12:40
Marvila
12:35
Dealu Dienet
12:10
Nicolae Balcescu
12:15
Faraoani
12:20
Cleja
12:00
Dragoliv Service SRL
13:05
Sascut Sat
12:00
Dragoliv Service SRL
13:10
Cucova
12:00
Flozampet
13:45
Targu Neamt
12:00
Europa Buss
15:50
Doncaster
17:20
Bolton
13:50
Birmingham
07:00
Londra
13:40
Leicester
13:30
Coventry
19:00
Newquay
20:00
Bruxelles
12:45
Northampton
09:40
Stuttgart
05:00
Canterbury
12:15
Milton Keynes
06:30
Munchen
11:30
Wembley
12:00
Luton
11:00
Tottenham
03:30
Dover
09:30
Ilford
18:30
Luxembourg
08:00
Barking
23:50
Calais
17:20
Bolton
00:30
Budapesta
16:50
Manchester
18:50
Liverpool
12:05
Dragoliv Service SRL
13:10
Pancesti
12:10
Sog Trans SRL
12:35
Hemeius
12:15
Transport Bistrita S.A.
13:15
Gioseni
12:20
Dragoliv Service SRL
13:25
Pancesti
12:30
Euro Acva
13:30
Viforeni
12:30
Transport Bistrita S.A.
13:00
Galbeni
12:30
Denismar Trans SRL
13:30
Izvoru Berheciului
12:45
Normans Impex
14:04
Fruntesti
12:45
14:12
Piatra Neamt
13:26
Buhusi
13:53
Savinesti
13:46
Roznov
13:38
Zanesti
13:36
Costisa
12:50
Sog Trans SRL
13:20
Hemeius
13:00
Dragoliv Service SRL
14:10
Fundu Racaciuni
13:00
Teletrans SRL
13:45
Parava
13:00
Teletrans SRL
13:40
Ungureni
13:00
Danger Com SRL
14:32
Malosu
13:10
Sog Trans SRL
13:35
Hemeius
13:25
TASA Suceava
18:40
Bucuresti
15:35
Adjud
16:10
Focsani
17:10
Ramnicu Sarat
17:25
Buzau
18:00
Urziceni
15:46
Marasesti
13:30
18:55
Bucuresti
15:30
Focsani
14:59
Adjud
16:15
Ramnicu Sarat
16:45
Buzau
17:45
Urziceni
13:45
Transport Bistrita S.A.
14:15
Galbeni
14:00
Demid
16:53
Barlad
14:00
Ro Tour
15:45
Piatra Neamt
19:20
Vatra Dornei
16:15
Bicaz
17:30
Poiana Largului
14:00
Trans Alex Buhusi
14:45
Tirdeni
14:00
14:30
Buhusi
19:30
Vatra Dornei
18:00
Brosteni
17:45
Borca
17:20
Poiana Largului
16:20
Bicaz
15:45
Piatra Neamt
17:00
Hangu
19:30
Crucea
14:10
Sog Trans SRL
14:35
Hemeius
14:35
Hemeius
14:10
Dragoliv Service SRL
15:15
Sascut Sat
14:10
Trans Alex Buhusi
14:50
Gura Vaii
14:15
Super Voiaje
16:10
Calugareni
14:15
TASA Suceava
16:10
Falticeni
14:45
Roman
16:40
Suceava
14:20
Lortrans SRL
15:20
Orbeni
14:30
Critrans
18:07
Tecuci
14:30
Transport Bistrita S.A.
15:20
Chetris
14:30
Transport Bistrita S.A.
15:15
Faraoani
14:30
Denismar Trans SRL
15:30
Izvoru Berheciului
14:38
23:40
Deva
21:28
Sibiu
03:00
Timisoara
02:00
Arad
17:07
Targu Secuiesc
15:45
Onesti
23:00
Orastie
18:19
Brasov
19:43
Fagaras
14:45
Teletrans SRL
15:30
Pincesti
14:45
Teletrans SRL
15:35
Ungureni
14:55
TranSEvren
16:05
Sabaoani
15:15
Filipesti
17:00
Draguseni
17:15
Vadu Moldovei
17:25
Spataresti
17:50
Cumparatura
16:20
Barticesti
18:10
Suceava
16:30
Hanul Ancutei
15:40
Roman
16:45
Motca
17:40
Falticeni
16:50
Cristesti
15:25
Secuieni
15:00
Transbus Codreanu
19:30
Sfantu Gheorghe
15:00
Euro Acva
16:00
Viforeni
15:00
Transport Bistrita S.A.
15:30
Bijghir
15:00
Kam SRL
15:30
Serbesti
15:00
Dragoliv Service SRL
16:05
Sascut Sat
15:10
Auto Confort
17:15
Iasi
15:15
17:30
Vaslui
15:15
Transport Bistrita S.A.
15:45
Galbeni
15:15
Transport Bistrita S.A.
16:00
Faraoani
15:15
Transport Bistrita S.A.
16:15
Gioseni
15:20
Sog Trans SRL
15:45
Hemeius
15:45
Hemeius
15:20
Dragoliv Service SRL
16:25
Pancesti
15:30
Auto Record
16:40
Adjud
19:15
Galati
17:50
Tecuci
15:30
16:05
Filipesti
16:10
Cirligi
15:30
Teletrans SRL
16:30
Valea Seaca
15:30
Dragoliv Service SRL
16:40
Cucova
15:45
Denismar Trans SRL
16:45
Izvoru Berheciului
16:00
Auto Confort
17:10
Comanesti
17:00
Moinesti
16:00
Transport Bistrita S.A.
16:50
Chetris
16:00
Transport Bistrita S.A.
16:30
Galbeni
16:00
Sog Trans SRL
16:25
Hemeius
16:00
Land Trans SRL
17:30
Corbasca
16:00
Flozampet
17:45
Targu Neamt
16:10
Sog Trans SRL
16:25
Hemeius
16:15
Trans Alex Buhusi
16:55
Gura Vaii
16:15
TASA Suceava
18:40
Suceava
18:10
Falticeni
16:45
Roman
16:28
Transbus Codreanu
18:30
Sauca
18:33
Puscasi
17:57
Ursoaia
18:51
Vaslui
17:42
Vladia
17:49
Dragomiresti
18:01
Moara Sima
18:09
Ivanesti
18:15
Harsoveni
18:20
Poienesti
18:23
Oprisita
18:27
Laza
16:30
18:15
Slanic Moldova
17:55
Targu Ocna
17:35
Comanesti
17:20
Moinesti
17:45
Dofteana
16:30
Super Voiaje
19:40
Calugareni
16:30
Transport Bistrita S.A.
17:15
Faraoani
16:30
Kam SRL
17:00
Serbesti
16:30
Lortrans SRL
17:30
Orbeni
16:30
Ecoplante SRL
17:30
Beresti Tazlau
16:30
Trans Alex Buhusi
17:15
Tirdeni
16:40
Sog Trans SRL
17:05
Hemeius
16:40
Dragoliv Service SRL
17:45
Pancesti
16:45
Teletrans SRL
18:05
Fundu Vaii
17:00
Transport Bistrita S.A.
17:30
Bijghir
17:00
Dragoliv Service SRL
18:10
Fundu Racaciuni
17:00
Alneda SRL
18:30
Gaiceana
17:00
Teletrans SRL
17:40
Ungureni
17:00
Denismar Trans SRL
18:00
Izvoru Berheciului
17:00
Danrom Trans
18:00
Pustiana
17:10
Sog Trans SRL
17:35
Hemeius
17:10
Dragoliv Service SRL
18:15
Sascut Sat
17:25
18:00
Filipesti
18:05
Cirligi
17:30
Danber Emix
18:28
Ciuturesti
17:30
Euro Acva
18:30
Viforeni
17:30
Transport Bistrita S.A.
18:20
Chetris
17:30
Transport Bistrita S.A.
18:00
Galbeni
17:30
Teletrans SRL
18:15
Parava
17:30
Euro Acva
18:52
Pancesti
17:35
Sog Trans SRL
18:00
Hemeius
17:40
Sog Trans SRL
18:05
Hemeius
18:00
Lortrans SRL
19:40
Radeni
18:00
Alneda SRL
20:00
Slobozia
18:00
STEPTRANS
18:15
Faraoani
18:35
Dealu Dienet
18:55
Corbasca Noua
19:00
Corbasca
19:05
Gherdana
19:10
Dragesti
18:45
Scarisoara
19:15
Giurgeni
18:20
Cleja
19:20
Tatarasti
18:40
Marvila
18:10
Nicolae Balcescu
18:30
Racaciuni
18:15
Normans Impex
19:29
Fruntesti
18:15
Teletrans SRL
19:00
Pincesti
18:15
Danger Com SRL
19:47
Malosu
18:20
Dragoliv Service SRL
19:25
Pancesti
18:30
Dragoliv Service SRL
19:35
Sascut Sat
18:30
Dragoliv Service SRL
19:40
Cucova
18:30
Trans Alex Buhusi
19:15
Tirdeni
18:30
Denismar Trans SRL
19:30
Izvoru Berheciului
18:30
Transport Bistrita S.A.
19:30
Gioseni
18:40
Sog Trans SRL
19:05
Hemeius
19:00
Transport Bistrita S.A.
19:50
Chetris
19:00
Lortrans SRL
20:00
Orbeni
19:08
21:35
Husi
21:00
Vaslui
19:15
Transport Bistrita S.A.
19:45
Bijghir
19:30
Transport Bistrita S.A.
20:15
Faraoani
19:30
Kam SRL
19:45
Serbesti
19:30
Dragoliv Service SRL
20:35
Pancesti
19:40
Sog Trans SRL
20:05
Hemeius
19:45
Transport Bistrita S.A.
20:15
Galbeni
19:45
Denismar Trans SRL
20:45
Izvoru Berheciului
20:20
Auto Confort
21:10
Comanesti
21:00
Moinesti
20:40
Sog Trans SRL
21:05
Hemeius
20:50
01:20
Falesti
02:00
Balti
21:10
Sog Trans SRL
21:35
Hemeius
22:05
Sog Trans SRL
22:30
Hemeius
22:40
23:00
Roman
23:20
Motca
23:50
Falticeni
00:45
Suceava
01:30
Radauti
02:00
Siret
23:00
Transport Bistrita S.A.
23:50
Chetris
23:00
Transport Bistrita S.A.
23:30
Bijghir
23:00
Transport Bistrita S.A.
23:45
Faraoani
23:08
01:58
Husi
01:00
Vaslui
23:10
Sog Trans SRL
23:35
Hemeius
23:55
Trans-Mir
06:00
Chisinau
05:30
Straseni
05:00
Calarasi
04:00
Ungheni
02:30
Sculeni
Sosiri
De la
Ora
17:50
Dumbrava
16:05
Dumbrava
14:05
Dumbrava
08:05
Dumbrava
06:20
Dumbrava
17:50
Dumbrava
16:05
Dumbrava
14:05
Dumbrava
08:05
Dumbrava
06:20
Dumbrava
08:05
Itesti
06:20
Bogdan Voda
14:05
Itesti
08:05
Bogdan Voda
16:05
Itesti
17:50
Bogdan Voda
17:50
Itesti
14:05
Bogdan Voda
06:20
Itesti
16:05
Bogdan Voda
00:00
Dragoliv Service SRL
00:00
Pancesti
00:00
Dragoliv Service SRL
00:00
Sascut Sat
00:00
13:15
Napoli
13:15
Napoli
00:00
TASA Suceava
16:15
Marasesti
14:15
Marasesti
00:00
16:33
Le Cannet
00:00
16:33
Malaga
00:00
16:33
Vigo
00:01
13:15
Mercato San Severino
13:15
Mercato San Severino
00:10
04:30
Leuseni
00:15
13:15
Nola
13:15
Nola
00:20
01:00
Roman
00:20
16:33
Sevilla
00:20
03:10
Buzau
00:30
01:40
Focsani
00:30
16:33
Velez-Malaga
00:30
16:33
Perpignan
00:35
16:33
Carmona
00:35
16:33
Narbonne
00:40
04:30
Albita
00:50
03:10
Ramnicu Sarat
01:00
01:40
Adjud
01:00
13:15
Casino
13:15
Casino
01:00
13:15
Ceprano
13:15
Ceprano
01:15
16:33
Ecija
01:25
13:15
Frosinone
13:15
Frosinone
01:30
16:33
Granada
01:40
16:33
Montpellier
01:44
03:10
Focsani
02:00
16:33
Cordoba
02:15
16:33
Nimes
02:29
03:10
Adjud
02:30
13:15
Roma
13:15
Roma
02:30
16:33
Montoro
02:55
Lauer
16:30
Dortmund
03:00
16:33
Motril
03:00
16:33
Lancon-Provence
03:02
13:15
Orte
13:15
Orte
03:15
16:33
Castell de Ferro
03:20
Lauer
16:30
Essen
03:30
16:33
Andujar
03:30
16:33
Adra
03:40
13:15
Orvieto
13:15
Orvieto
03:45
16:33
Marseille
03:57
Lauer
16:30
Dusseldorf
04:00
16:33
Bailen
04:00
16:33
El Ejido
04:00
16:33
Jaen
04:15
16:33
Ubeda
04:30
16:33
Roquetas de Mar
04:30
16:33
Lugo
04:35
Transport Bistrita S.A.
05:25
Faraoani
04:40
13:15
Arezzo
13:15
Arezzo
04:40
Transport Bistrita S.A.
05:35
Chetris
04:45
Transport Bistrita S.A.
05:15
Bijghir
04:45
Danger Com SRL
06:17
Malosu
04:45
Euro Acva
06:07
Pancesti
04:45
16:33
Linares
04:45
16:33
Puget-sur Argens
04:49
Normans Impex
06:19
Fruntesti
05:00
Danber Emix
05:58
Ciuturesti
05:00
Super Voiaje
06:10
Calugareni
05:00
Sog Trans SRL
05:25
Hemeius
05:00
Transport Bistrita S.A.
05:13
Letea Veche
05:00
Denismar Trans SRL
06:00
Izvoru Berheciului
05:00
Lauer
16:30
Koln
05:00
16:33
Almeria
05:00
Sog Trans SRL
05:40
Hemeius
05:15
Lortrans SRL
06:15
Orbeni
05:15
Teletrans SRL
06:20
Fundu Vaii
05:15
16:33
Nice
05:29
Alneda SRL
07:30
Slobozia
05:30
Sog Trans SRL
05:55
Hemeius
05:30
Transport Bistrita S.A.
05:43
Letea Veche
05:30
Alneda SRL
07:00
Gaiceana
05:30
Land Trans SRL
07:00
Corbasca
05:30
13:15
Firenze
13:15
Firenze
05:30
11:20
Otopeni Aeroport
05:30
16:33
Valdepenas
05:30
Dragoliv Service SRL
06:40
Sascut Sat
05:35
Auto Confort
06:57
Comanesti
05:40
Kam SRL
06:20
Serbesti
05:40
Trans Alex Buhusi
06:25
Tirdeni
05:40
Critrans
09:22
Tecuci
05:45
Transport Bistrita S.A.
06:35
Chetris
05:45
Transport Bistrita S.A.
06:20
Galbeni
05:45
06:20
Ciumasi
05:45
Sog Trans SRL
06:10
Hemeius
05:45
13:15
Prato
13:15
Prato
05:45
Lauer
16:30
Gummersbach
05:45
Auto Confort
06:57
Moinesti
05:50
06:30
Cirligi
05:50
Trans Alex Buhusi
06:30
Gura Vaii
05:50
06:20
Itesti
05:55
Transport Bistrita S.A.
06:30
Bijghir
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:45
Faraoani
06:00
Sog Trans SRL
06:25
Hemeius
06:00
Transport Bistrita S.A.
06:13
Letea Veche
06:13
Letea Veche
06:00
Denismar Trans SRL
07:00
Izvoru Berheciului
06:00
Danrom Trans
07:00
Pustiana
06:00
13:15
Trapani
13:15
Trapani
06:00
Transbus Codreanu
08:50
Iasi
06:00
16:33
La Solana
06:00
16:33
Balisa
06:00
STEPTRANS
07:30
Tatarasti
06:10
16:33
Ventimiglia
06:10
Euro Acva
07:15
Viforeni
06:15
Sog Trans SRL
06:40
Hemeius
06:15
STEPTRANS
07:30
Giurgeni
06:15
Dragoliv Service SRL
07:30
Fundu Racaciuni
06:20
06:30
Filipesti
06:20
STEPTRANS
07:30
Dragesti
06:20
16:33
Vera
06:20
STEPTRANS
07:30
Gherdana
06:25
19:08
Timisoara
06:30
Lortrans SRL
08:10
Radeni
06:30
Sog Trans SRL
07:00
Hemeius
06:30
Transport Bistrita S.A.
06:43
Letea Veche
06:30
STEPTRANS
07:30
Corbasca
06:30
Flozampet
08:15
Targu Neamt
06:30
Lauer
16:30
Siegen
06:30
11:20
Bucuresti
06:30
STEPTRANS
07:30
Corbasca Noua
06:35
Dragoliv Service SRL
07:40
Pancesti
06:35
16:33
Huercal Overa
06:40
STEPTRANS
07:30
Scarisoara
06:45
Transport Bistrita S.A.
07:45
Gioseni
06:45
12:45
Galati
06:45
13:15
Bologna
13:15
Bologna
06:45
10:20
Radauti
06:45
Transport Bistrita S.A.
07:20
Galbeni
06:50
Ecoplante SRL
07:55
Beresti Tazlau
06:50
STEPTRANS
07:30
Marvila
06:50
STEPTRANS
07:30
Dealu Dienet
06:55
10:30
Botosani
07:00
Demid
09:53
Barlad
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:45
Faraoani
07:00
Sog Trans SRL
07:25
Hemeius
07:00
Transport Bistrita S.A.
07:13
Letea Veche
07:13
Letea Veche
07:00
Teletrans SRL
07:45
Pincesti
07:00
STEPTRANS
07:30
Racaciuni
07:00
Dragoliv Service SRL
08:10
Cucova
07:00
Teletrans SRL
07:40
Ungureni
07:00
13:15
Alcamo
13:15
Alcamo
07:00
Lauer
16:30
Freiburg im Breisgau
07:00
16:33
Tomelloso
07:00
16:33
Tomelloso
07:00
Dragoliv Service SRL
08:05
Sascut Sat
07:05
Transport Bistrita S.A.
07:40
Bijghir
07:10
STEPTRANS
07:30
Cleja
07:10
TranSEvren
14:55
Constanta
07:10
12:45
Tulucesti
07:12
19:08
Arad
07:15
STEPTRANS
07:30
Faraoani
07:15
Teletrans SRL
08:20
Fundu Vaii
07:15
Auto Record
11:10
Galati
07:20
08:05
Ciumasi
07:20
STEPTRANS
07:30
Nicolae Balcescu
07:20
10:20
Suceava
07:20
12:45
Frumusita
07:29
Transbus Codreanu
11:54
Brasov
07:29
Auto Record
11:10
Galati
07:30
10:30
Flamanzi
07:30
Ro Tour
13:30
Vatra Dornei
07:30
08:05
Itesti
07:30
Sog Trans SRL
08:00
Hemeius
07:30
Transport Bistrita S.A.
07:43
Letea Veche
07:30
Kam SRL
08:00
Serbesti
07:30
13:15
Castellammare del Golfo
13:15
Castellammare del Golfo
07:30
13:30
Vatra Dornei
07:30
Lauer
16:30
Gisen
07:30
16:33
Pedro Munoz
07:30
16:33
Villarrobledo
07:30
16:33
Puerto Lumbreras
07:30
TranSEvren
10:45
Suceava
07:30
12:45
Tamaoani
07:33
13:15
Ferrara
13:15
Ferrara
07:40
16:33
Torino
07:40
TranSEvren
10:45
Cumparatura
07:45
Teletrans SRL
08:50
Valea Seaca
07:50
Dragoliv Service SRL
08:55
Pancesti
07:50
Trans Alex Buhusi
08:30
Gura Vaii
07:50
Transbus Codreanu
08:50
Roman
07:53
TranSEvren
10:45
Falticeni
07:55
10:38
Husi
08:00
10:21
Slanic Moldova
08:00
10:30
Harlau
08:00
Transbus Codreanu
12:30
Sfantu Gheorghe
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:50
Chetris
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:45
Faraoani
08:00
Sog Trans SRL
08:25
Hemeius
08:00
Transport Bistrita S.A.
08:13
Letea Veche
08:13
Letea Veche
08:00
Teletrans SRL
08:45
Parava
08:00
08:40
Cirligi
08:00
13:15
Partinico
13:15
Partinico
08:00
Lauer
16:30
Offenburg
08:00
16:33
Alcazar de San Juan
08:00
16:33
San Clemente
08:00
16:33
Lorca
08:00
TranSEvren
10:45
Spataresti
08:05
Transport Bistrita S.A.
08:40
Galbeni
08:10
Trans Alex Buhusi
08:55
Tirdeni
08:10
10:20
Falticeni
08:10
16:33
La Roda
08:10
16:33
Leon
08:10
10:21
Targu Ocna
08:15
10:30
Targu Frumos
08:15
Super Voiaje
09:25
Calugareni
08:15
Danger Com SRL
09:47
Malosu
08:15
13:30
Crucea
08:15
16:33
Miguel Esteban
08:15
12:45
Targu Bujor
08:19
10:21
Dofteana
08:20
Euro Acva
09:58
Pancesti
08:20
TranSEvren
10:45
Vadu Moldovei
08:20
Lortrans SRL
09:25
Orbeni
08:25
Transbus Codreanu
10:52
Vaslui
08:30
Sog Trans SRL
09:00
Hemeius
08:30
08:40
Filipesti
08:30
10:00
Piatra Neamt
08:30
16:50
Targu Mures
08:30
Lauer
16:30
Offenbach
08:30
16:33
Quintanar de la Orden
08:30
16:33
Murcia
08:30
TranSEvren
14:55
Harsova
08:30
TranSEvren
14:55
Giurgeni
08:35
TranSEvren
10:45
Draguseni
08:35
12:45
Varlezi
08:38
Denismar Trans SRL
09:40
Izvoru Berheciului
08:40
13:15
Padova
13:15
Padova
08:40
Auto Record
11:10
Tecuci
08:45
10:21
Comanesti
08:45
Normans Impex
10:04
Fruntesti
08:45
TranSEvren
10:45
Cristesti
08:45
Transbus Codreanu
10:52
Puscasi
08:47
10:00
Savinesti
08:48
12:45
Craiesti
08:48
16:33
Novara
08:48
Transbus Codreanu
10:52
Sauca
08:50
Dragoliv Service SRL
09:55
Sascut Sat
08:50
10:20
Motca
08:50
TranSEvren
14:55
Gura Ialomitei
08:50
Transbus Codreanu
10:52
Laza
08:54
10:00
Roznov
08:55
Transbus Codreanu
10:52
Oprisita
08:57
14:45
Vatra Dornei
09:00
10:38
Vaslui
09:00
10:21
Moinesti
09:00
10:30
Roman
09:00
Transbus Codreanu
10:52
Poienesti
09:00
Euro Acva
10:10
Viforeni
09:00
Sog Trans SRL
09:25
Hemeius
09:00
Transport Bistrita S.A.
09:13
Letea Veche
09:00
Kam SRL
09:30
Serbesti
09:00
13:15
Venetia
13:15
Venetia
13:15
Mestre
13:15
Mestre
09:00
TASA Suceava
11:25
Suceava
09:00
TASA Suceava
14:15
Bucuresti
09:00
13:30
Brosteni
09:00
Lauer
16:30
Rastatt
09:00
Lauer
16:30
Frankfurt
09:00
16:33
Corral de Almaguer
09:00
16:33
Albacete
09:00
16:33
Elche
09:00
10:00
Zanesti
09:04
13:15
Mestre
13:15
Mestre
09:05
TranSEvren
10:45
Hanul Ancutei
09:05
Transbus Codreanu
10:52
Harsoveni
09:06
10:00
Costisa
09:06
12:45
Bursucani
09:10
16:33
Cabezamesada
09:10
TranSEvren
14:55
Spiru Haret
09:10
Transbus Codreanu
10:52
Ivanesti
09:11
TranSEvren
10:45
Barticesti
09:15
10:00
Buhusi
09:16
14:45
Iacobeni
09:18
16:33
Tortona
09:18
Transbus Codreanu
10:52
Moara Sima
09:19
16:33
Milano
09:19
16:50
Reghin
09:20
13:15
Pordenone
13:15
Pordenone
09:20
TranSEvren
10:45
Sabaoani
09:20
12:45
Balabanesti
09:22
Transbus Codreanu
10:52
Ursoaia
09:23
TranSEvren
14:55
Viziru
09:25
Sog Trans SRL
09:55
Hemeius
09:30
13:15
Latisana
13:15
Latisana
09:30
TASA Suceava
11:25
Falticeni
09:30
13:30
Borca
09:30
Lauer
16:30
Karlsruhe
09:30
Lauer
16:30
Darmstadt
09:30
10:20
Roman
09:30
16:33
Tarancon
09:30
TranSEvren
10:45
Roman
09:30
Transbus Codreanu
10:52
Dragomiresti
09:31
TranSEvren
14:55
Valea Canepei
09:35
Transbus Codreanu
10:52
Vladia
09:38
Auto Record
11:10
Adjud
09:40
14:45
Pojorata
09:40
Transport Bistrita S.A.
10:10
Galbeni
09:40
16:33
Alicante
09:40
TranSEvren
14:55
Albina
09:45
13:15
Trieste
13:15
Trieste
09:50
TranSEvren
10:45
Secuieni
09:50
12:45
Barlad
09:51
16:33
Bergamo
09:55
TranSEvren
10:45
Motca
09:55
13:30
Botosani
10:00
14:45
Campulung Moldovenesc
10:00
19:08
Deva
23:08
Timisoara
10:00
Ro Tour
13:30
Poiana Largului
10:00
Transport Bistrita S.A.
10:13
Letea Veche
10:00
Teletrans SRL
10:45
Pincesti
10:00
13:15
Palermo
13:15
Palermo
10:00
TASA Suceava
14:15
Urziceni
10:00
13:30
Poiana Largului
10:00
11:20
Adjud
10:00
16:33
Arganda del Rey
10:00
16:33
Oviedo
10:00
TranSEvren
10:45
Filipesti
10:05
16:33
Piacenza
10:12
14:45
Vama
10:15
13:15
Gonars
13:15
Gonars
10:15
Lauer
16:30
Pforzheim
10:15
14:45
Frasin
10:20
13:30
Hangu
10:20
16:33
Benidorm
10:20
Dragoliv Service SRL
11:30
Pancesti
10:25
16:33
Brescia
10:28
13:30
Flamanzi
10:30
14:45
Gura Humorului
10:30
19:08
Orastie
10:30
Sog Trans SRL
10:55
Hemeius
10:30
13:15
Portogruaro
13:15
Udine
13:15
Udine
13:15
Portogruaro
13:15
Verona
13:15
Verona
10:30
TASA Suceava
14:15
Buzau
10:30
Lauer
16:30
Mannheim
10:30
Balint Bus
22:45
Freiburg im Breisgau
10:30
Dragoliv Service SRL
11:40
Sascut Sat
10:35
16:50
Toplita
10:40
16:33
Denia
10:40
TASA Suceava
14:15
Ramnicu Sarat
10:45
Dragoliv Service SRL
11:55
Pancesti
10:50
TASA Suceava
11:25
Roman
10:55
13:30
Harlau
11:00
14:45
Cornu Luncii
11:00
23:08
Arad
11:00
Ro Tour
13:30
Bicaz
11:00
Transport Bistrita S.A.
11:25
Galbeni
11:00
Transport Bistrita S.A.
11:13
Letea Veche
11:00
Teletrans SRL
11:40
Ungureni
11:00
13:15
Cefalu
13:15
Cefalu
11:00
TASA Suceava
13:25
Suceava
11:00
TASA Suceava
16:15
Bucuresti
11:00
13:30
Bicaz
11:00
Lauer
16:30
Stuttgart
11:00
Lauer
16:30
Heidelberg
11:00
16:33
Madrid
11:00
16:33
Oliva
11:00
16:33
Gijon
11:00
Balint Bus
22:45
Tuttlingen
11:00
TranSEvren
14:55
Braila
11:00
16:33
Brescia
11:09
Transbus Codreanu
16:28
Brasov
11:15
13:15
Tusa
13:15
Tusa
11:15
16:33
Coslada
11:20
13:30
Targu Frumos
11:30
Transbus Codreanu
16:28
Harman
11:30
Sog Trans SRL
11:55
Hemeius
11:30
16:50
Gheorgheni
11:30
13:15
Plezzo di Tarvisio
13:15
Plezzo di Tarvisio
11:30
TASA Suceava
13:25
Falticeni
11:30
TranSEvren
14:55
Sendreni
11:35
16:33
Alcala de Henares
11:40
Dragoliv Service SRL
12:50
Sascut Sat
11:45
TASA Suceava
14:15
Focsani
11:45
Balint Bus
22:45
Villingen-Schwenningen
11:45
Trans Alex Buhusi
12:30
Gura Vaii
11:50
TranSEvren
14:55
Independenta
11:50
14:38
Husi
12:00
Ro Tour
13:30
Piatra Neamt
12:00
Super Voiaje
13:10
Calugareni
12:00
Transport Bistrita S.A.
12:25
Galbeni
12:00
Transport Bistrita S.A.
12:13
Letea Veche
12:00
Land Trans SRL
13:30
Corbasca
12:00
16:50
Izvoru Muresului
12:00
13:15
Santo Stefano di Camastra
13:15
Santo Stefano di Camastra
12:00
TASA Suceava
16:15
Urziceni
12:00
13:30
Piatra Neamt
12:00
Lauer
16:30
Goppingen
12:00
Lauer
16:30
Heilbronn
12:00
16:33
Meco
12:00
16:33
Alcoi
12:00
16:33
Verona
12:02
Sog Trans SRL
12:40
Hemeius
12:10
16:50
Sandominic
12:10
14:45
Falticeni
12:13
12:55
Cirligi
12:15
Trans Alex Buhusi
13:00
Tirdeni
12:15
13:30
Roman
12:20
TASA Suceava
14:15
Adjud
12:20
16:33
Ontinyent
12:20
19:08
Sibiu
12:30
Transport Bistrita S.A.
13:20
Chetris
12:30
Transport Bistrita S.A.
13:00
Bijghir
12:30
Sog Trans SRL
12:55
Hemeius
12:30
Teletrans SRL
13:30
Valea Seaca
12:30
Denismar Trans SRL
13:30
Izvoru Berheciului
12:30
13:15
Sant'Agata di Militello
13:15
Villach
13:15
Villach
13:15
Sant'Agata di Militello
12:30
Flozampet
14:15
Targu Neamt
12:30
TASA Suceava
16:15
Buzau
12:30
13:30
Buhusi
12:30
16:33
Guadalajara
12:30
Balint Bus
22:45
Rottweil
12:30
13:15
Rocca di Capri Leone
13:15
Rocca di Capri Leone
12:40
TranSEvren
14:55
Liesti
12:40
Transport Bistrita S.A.
13:30
Faraoani
12:45
Kam SRL
13:15
Serbesti
12:45
12:55
Filipesti
12:45
Euro Acva
14:23
Pancesti
12:45
TASA Suceava
16:15
Ramnicu Sarat
12:45
Lauer
16:30
Ohringen
12:45
Lortrans SRL
13:50
Orbeni
12:50
13:15
Brolo
13:15
Brolo
12:50
TASA Suceava
13:25
Roman
12:55
TranSEvren
14:55
Tecuci
12:55
Transbus Codreanu
16:28
Targu Secuiesc
12:57
14:45
Draguseni
13:00
14:38
Vaslui
13:00
Transport Bistrita S.A.
13:13
Letea Veche
13:00
Danrom Trans
14:00
Pustiana
13:00
Alneda SRL
14:40
Radeni
13:00
13:15
Falcone
13:15
Falcone
13:00
Lauer
16:30
Ulm
13:00
16:33
Valencia
13:00
16:33
Aielo de Malferit
16:33
Valencia
13:00
TranSEvren
14:55
Tisita
13:00
Ecoplante SRL
14:05
Beresti Tazlau
13:05
Transport Bistrita S.A.
13:40
Galbeni
13:10
Sog Trans SRL
13:35
Hemeius
13:10
16:50
Miercurea Ciuc
13:10
Teletrans SRL
14:20
Fundu Vaii
13:15
13:15
Patti
13:15
Patti
13:15
16:33
Torrelavega
13:15
16:33
Mestre
13:21
TranSEvren
14:55
Pufesti
13:25
Transport Bistrita S.A.
17:07
Tecuci
13:30
14:05
Ciumasi
13:30
Sog Trans SRL
14:00
Hemeius
13:30
Dragoliv Service SRL
14:35
Sascut Sat
13:30
Transport Bistrita S.A.
14:30
Gioseni
13:30
16:50
Frumoasa
13:30
13:15
Barcellona-Pozzo di Gotto
13:15
Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30
16:33
Jativa
13:30
Balint Bus
22:45
Tubingen
13:30
14:45
Roman
13:40
14:05
Itesti
13:40
TranSEvren
14:55
Adjud
13:40
Euro Acva
14:45
Viforeni
13:45
Transport Bistrita S.A.
13:58
Letea Veche
13:45
TASA Suceava
16:15
Focsani
13:45
Lauer
16:30
Crailsheim
13:45
16:33
Santander
13:45
Auto Record
15:30
Bicaz
13:50
Dragoliv Service SRL
14:55
Pancesti
13:50
16:50
Lunca de Sus
13:50
23:08
Deva
14:00
Auto Confort
15:10
Comanesti
14:00
Auto Confort
16:00
Iasi
14:00
Alneda SRL
16:00
Slobozia
14:00
Transport Bistrita S.A.
14:13
Letea Veche
14:00
Teletrans SRL
14:45
Parava
14:00
Dragoliv Service SRL
15:10
Cucova
14:00
Teletrans SRL
14:40
Ungureni
14:00
Denismar Trans SRL
15:00
Izvoru Berheciului
14:00
16:50
Lunca De Jos
14:00
13:15
Milazzo
13:15
Milazzo
14:00
16:33
Castellon de la Plana
14:00
TranSEvren
14:55
Sascut
14:00
STEPTRANS
15:30
Tatarasti
14:05
19:08
Fagaras
14:07
Auto Confort
15:10
Moinesti
14:09
16:30
Iasi
14:15
Transport Bistrita S.A.
14:28
Letea Veche
14:15
STEPTRANS
15:30
Giurgeni
14:15
Lauer
16:30
Augsburg
14:15
Balint Bus
22:45
Boblingen
14:15
TranSEvren
14:55
Racaciuni
14:15
Transport Bistrita S.A.
14:50
Galbeni
14:20
STEPTRANS
15:30
Dragesti
14:20
TASA Suceava
16:15
Adjud
14:20
STEPTRANS
15:30
Gherdana
14:25
TranSEvren
14:55
N.Balcescu
14:25
Auto Record
15:30
Piatra Neamt
14:30
23:08
Orastie
14:30
18:40
Brasov
14:30
Normans Impex
15:44
Fruntesti
14:30
Sog Trans SRL
14:55
Hemeius
14:55
Hemeius
14:30
Dragoliv Service SRL
15:40
Fundu Racaciuni
14:30
STEPTRANS
15:30
Corbasca
14:30
Lauer
16:30
Ansbach
14:30
16:33
Calatayud
14:30
16:33
Gonars
14:34
STEPTRANS
15:30
Corbasca Noua
14:35
18:40
Harman
14:42
18:40
Reci (Ram. Petrom)
14:44
Transport Bistrita S.A.
14:58
Letea Veche
14:45
STEPTRANS
15:30
Scarisoara
14:45
Danger Com SRL
16:15
Malosu
14:45
STEPTRANS
15:30
Marvila
14:50
Transbus Codreanu
16:28
Onesti
14:54
STEPTRANS
15:30
Dealu Dienet
14:55
Auto Record
15:30
Buhusi
15:00
16:30
Targu Frumos
15:00
Transport Bistrita S.A.
15:13
Letea Veche
15:00
STEPTRANS
15:30
Racaciuni
15:00
Dragoliv Service SRL
16:05
Pancesti
15:00
13:15
Messina
13:15
Messina
15:00
16:33
Alfamen
15:00
16:33
Benicarlo
15:00
16:05
Ciumasi
15:10
STEPTRANS
15:30
Cleja
15:10
Trans Alex Buhusi
15:55
Tirdeni
15:10
Trans Alex Buhusi
15:50
Gura Vaii
15:10
16:50
Comanesti
15:10
Transport Bistrita S.A.
15:28
Letea Veche
15:15
STEPTRANS
15:30
Faraoani
15:15
Lauer
16:30
Munchen
15:15
19:08
Brasov
15:20
16:05
Itesti
15:20
Sog Trans SRL
15:45
Hemeius
15:20
STEPTRANS
15:30
Nicolae Balcescu
15:20
Lortrans SRL
16:25
Orbeni
15:25
16:30
Roman
15:30
Transport Bistrita S.A.
16:20
Chetris
15:30
Transport Bistrita S.A.
16:15
Faraoani
15:30
Sog Trans SRL
15:55
Hemeius
15:30
16:50
Targu Ocna
15:30
Lauer
16:30
Nurnberg
15:30
16:33
Baix Ebre
15:30
Denismar Trans SRL
16:40
Izvoru Berheciului
15:40
Transport Bistrita S.A.
16:15
Bijghir
15:45
Transport Bistrita S.A.
15:58
Letea Veche
15:45
Kam SRL
16:15
Serbesti
15:45
Teletrans SRL
16:30
Pincesti
15:45
Dragoliv Service SRL
16:50
Sascut Sat
15:45
Teletrans SRL
16:35
Ungureni
15:45
16:50
Onesti
15:45
16:33
Bilbao
15:45
18:40
Targu Secuiesc
15:50
Transport Bistrita S.A.
16:25
Galbeni
15:55
Sog Trans SRL
16:25
Hemeius
16:00
Transport Bistrita S.A.
16:13
Letea Veche
16:00
13:15
Pince
13:15
Pince
13:15
Reggio di Calabria
13:15
Reggio di Calabria
16:00
16:33
Zaragoza
16:00
16:33
L'Hospitalet de l'Infant
16:00
13:15
Villa San Giovanni
13:15
Villa San Giovanni
16:05
16:33
Pina de Ebro
16:10
Transport Bistrita S.A.
16:28
Letea Veche
16:15
16:55
Cirligi
16:15
Lauer
16:30
Rosenheim
16:15
Dragoliv Service SRL
17:20
Sascut Sat
16:20
23:08
Sibiu
16:30
Euro Acva
17:30
Viforeni
16:30
Super Voiaje
17:40
Calugareni
16:30
Sog Trans SRL
16:55
Hemeius
16:30
Transport Bistrita S.A.
17:30
Gioseni
16:30
16:33
Salou
16:30
16:33
Amposta
16:31
18:40
Oituz (CV)
16:34
19:08
Targu Secuiesc
16:39
Transport Bistrita S.A.
17:10
Galbeni
16:40
Transport Bistrita S.A.
16:58
Letea Veche
16:45
16:55
Filipesti
16:45
13:15
Rosarno
13:15
Rosarno
16:45
18:40
Poiana Sarata
16:46
18:40
Harja
16:51
Sog Trans SRL
17:20
Hemeius
16:55
Sog Trans SRL
17:25
Hemeius
17:00
Transport Bistrita S.A.
17:13
Letea Veche
17:00
Teletrans SRL
18:00
Valea Seaca
17:00
Dragoliv Service SRL
18:05
Pancesti
17:00
Dragoliv Service SRL
18:10
Cucova
17:00
Denismar Trans SRL
18:00
Izvoru Berheciului
17:00
Lauer
16:30
Traunstein
17:00
Lauer
16:30
Regensburg
17:00
16:33
Fraga
17:00
18:40
Ferastrau
17:04
16:33
Tarragona
17:10
16:33
San Sebastian
17:10
17:50
Ciumasi
17:15
Transport Bistrita S.A.
17:28
Letea Veche
17:15
Kam SRL
17:45
Serbesti
17:15
18:40
Oituz (BC)
17:20
17:50
Itesti
17:25
18:40
Onesti
17:27
Transport Bistrita S.A.
18:20
Chetris
17:30
Trans Alex Buhusi
18:15
Tirdeni
17:30
22:40
Otopeni Aeroport
17:30
16:33
Lerida
17:30
18:40
Bratila
17:39
Ecoplante SRL
18:40
Beresti Tazlau
17:40
16:33
Biriatou
17:40
18:40
Barsanesti
17:42
Transport Bistrita S.A.
17:58
Letea Veche
17:45
13:15
Lamezia Terme
13:15
Lamezia Terme
17:45
Lauer
16:30
Freilassing
17:45
Lauer
16:30
Deggendorf
17:45
00:20
Balti
17:45
18:40
Helegiu
17:46
16:33
Montblanch
17:50
18:40
Balaneasa
17:51
18:40
Livezi
17:55
13:15
Falerna
13:15
Falerna
17:55
18:40
Orasa
17:58
18:40
Sanduleni
18:00
Transport Bistrita S.A.
18:45
Faraoani
18:00
Sog Trans SRL
18:25
Hemeius
18:00
Transport Bistrita S.A.
18:13
Letea Veche
18:00
Lortrans SRL
19:00
Orbeni
18:00
18:40
Cirligi
18:00
Dragoliv Service SRL
19:05
Pancesti
18:00
Teletrans SRL
18:40
Ungureni
18:00
22:40
Bucuresti
18:00
16:33
Vilafranca del Penedes
18:00
16:33
Vilafranca del Penedes
18:00
23:08
Fagaras
18:07
19:08
Onesti
18:10
18:40
Barzulesti
18:10
Transport Bistrita S.A.
18:40
Galbeni
18:10
Denismar Trans SRL
19:10
Izvoru Berheciului
18:10
18:40
Petricica
18:12
Transport Bistrita S.A.
18:45
Bijghir
18:15
Transport Bistrita S.A.
18:28
Letea Veche
18:15
Teletrans SRL
19:20
Fundu Vaii
18:15
00:20
Falesti
18:20
16:33
Bayonne
18:20
18:40
Magura
18:26
Auto Confort
20:20
Iasi
18:30
Dragoliv Service SRL
19:40
Fundu Racaciuni
18:30
Teletrans SRL
19:15
Parava
18:30
18:40
Filipesti
18:30
01:00
Soroca
18:30
13:15
Cosenza
13:15
Cosenza
18:40
Euro Acva
19:45
Viforeni
18:45
Lauer
16:30
Passau
18:45
Sog Trans SRL
19:25
Hemeius
19:00
Transport Bistrita S.A.
19:13
Letea Veche
19:00
16:33
Barcelona
19:00
16:33
Barcelona
16:33
Ayamonte
19:00
16:33
Barcelona
19:00
01:00
Cernauti
19:00
Teletrans SRL
20:00
Pincesti
19:15
00:20
Sculeni
19:15
23:08
Brasov
19:20
01:00
Floresti
19:30
16:33
Pau
19:45
Sog Trans SRL
20:25
Hemeius
20:00
Transport Bistrita S.A.
20:13
Letea Veche
20:00
Kam SRL
20:30
Serbesti
20:00
13:15
Lauria Inferiore
13:15
Lauria Inferiore
20:00
Transport Bistrita S.A.
21:05
Chetris
20:15
Transport Bistrita S.A.
21:00
Galbeni
20:20
13:15
Lagonegro
13:15
Lagonegro
20:20
16:33
Cartaya
20:20
Sog Trans SRL
20:55
Hemeius
20:30
16:33
Gibraleon
20:30
01:00
Balti
20:30
23:08
Targu Secuiesc
20:39
Transport Bistrita S.A.
21:15
Bijghir
20:45
Transport Bistrita S.A.
21:30
Faraoani
20:45
13:15
Sala Consilina
13:15
Sala Consilina
20:45
01:40
Bucuresti
21:00
Transport Bistrita S.A.
21:13
Letea Veche
21:00
13:15
Polla
13:15
Polla
21:00
16:33
Girona
21:00
16:33
Huelva
21:00
Trans-Mir
02:30
Chisinau
21:00
01:40
Otopeni Aeroport
21:01
13:15
Contursi
13:15
Contursi
21:10
16:33
Mazagon
21:15
01:00
Falesti
21:15
13:15
Campania
13:15
Campania
21:20
01:00
Siret
21:20
16:33
Palos de la Frontera
21:20
Sog Trans SRL
21:55
Hemeius
21:30
13:15
Eboli
13:15
Eboli
21:30
16:33
Figueras
21:30
Trans-Mir
02:30
Straseni
21:30
16:33
Moguer
21:45
01:00
Sculeni
21:45
01:40
Urziceni
22:00
Transport Bistrita S.A.
22:13
Letea Veche
22:00
13:15
Battipaglia
13:15
Battipaglia
22:00
01:00
Radauti
22:00
22:40
Adjud
22:00
16:33
La Jonquera
22:00
Trans-Mir
02:30
Calarasi
22:00
23:08
Onesti
22:10
13:15
Pontecagnano
13:15
Pontecagnano
22:15
16:33
Lucena del Puerto
22:15
03:10
Bucuresti
22:30
01:40
Buzau
22:30
Sog Trans SRL
22:55
Hemeius
22:30
13:15
Salerno
13:15
Salerno
22:30
04:30
Chisinau
22:30
16:33
Rociana
22:40
Trans-Mir
02:30
Ungheni
22:40
03:10
Otopeni Aeroport
22:45
01:00
Suceava
22:45
01:40
Ramnicu Sarat
23:00
13:15
Montoro
13:15
Montoro
23:00
16:33
El Rocio
23:00
Trans-Mir
02:30
Sculeni
23:00
16:33
Almonte
23:05
01:00
Falticeni
23:15
16:33
Bollullos par del Condado
23:20
01:00
Motca
23:30
16:33
Le Perthus
23:40
16:33
Pilas
23:45
16:33
Carcassonne
23:45