La adresa - Mersul autobuzelor Zwolle Olanda

La adresa

Zwolle, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:25
10:50 Sibiu 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:45 Moinesti 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:55 Covasna 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 14:50 Predeal 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 16:00 Ploiesti 14:00 Veresti 18:00 Tandarei 14:45 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 15:10 Morareni 12:55 Covasna 15:45 Borsec 14:50 Predeal 16:10 Piatra Neamt 16:00 Ploiesti 16:50 Cristesti 18:00 Tandarei 17:10 Harlau 20:00 Constanta 17:50 Negresti 20:00 Giurgiu 18:30 Sascut 17:10 Slatina (Olt) 19:10 Buzau 15:35 Isalnita 19:50 Galati 14:30 Caransebes 17:40 Turnu Magurele 13:30 Targu Jiu 17:00 Craiova 12:40 Hunedoara 15:15 Targu Carbunesti 11:45 Sebes 14:15 Lugoj 10:45 Aiud 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 13:00 Hateg 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Gilau 12:15 Simeria 12:00 Comanesti 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:35 Sfantu Gheorghe 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 15:00 Sinaia 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 16:30 Pitesti 14:10 Dolhasca 18:30 Hirsova 14:50 Sighisoara 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 15:20 Sfantu Gheorghe 13:35 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 15:00 Sinaia 16:20 Targu Neamt 16:30 Pitesti 16:55 Motca 18:30 Hirsova 17:20 Deleni 10:45 Miercurea Sibiului 18:00 Vaslui 17:40 Turnu Magurele 18:40 Adjud 17:00 Craiova 19:20 Husi 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Braila 14:15 Lugoj 17:30 Corabia 13:15 Petrosani 16:30 Filiasi 12:30 Deva 15:00 Motru 11:30 Lancram 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 10:30 Unirea 07:30 Beius 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:15 Vestem 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:20 Onesti 12:00 Beclean 11:00 Teius 14:10 Targu Secuiesc 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 15:20 Campina 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 17:00 Bucuresti 14:30 Suceava 17:00 Medgidia 14:55 Medias 12:20 Onesti 10:15 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Secuiesc 15:55 Poiana Largului 15:20 Campina 16:30 Dumbrava 17:00 Bucuresti 17:00 Pascani 17:00 Medgidia 17:30 Podu Iloaiei 10:15 Medias 18:10 Roman 17:30 Corabia 18:50 Marasesti 16:30 Filiasi 19:30 Barlad 15:00 Motru 20:30 Tulcea 14:00 Timisoara 17:20 Alexandria 13:00 Hateg 16:00 Rovinari 12:15 Simeria 14:45 Resita 11:15 Alba Iulia 05:00 Bors 13:40 Arad 10:15 Turda 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:30 Fagaras 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:40 Targu Ocna 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 14:30 Brasov 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 15:40 Ramnicu Sarat 13:55 Darabani 17:30 Slobozia 14:40 Falticeni 17:30 Mangalia 15:00 Reghin 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 15:40 Toplita 14:30 Brasov 16:00 Bicaz 15:40 Ramnicu Sarat 16:40 Timisesti 17:30 Slobozia 17:10 Targu Frumos 17:30 Mangalia 17:40 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:20 Bacau 17:20 Alexandria 19:00 Focsani 16:00 Rovinari 19:40 Tecuci 14:45 Resita 20:00 Giurgiu 13:40 Arad 17:10 Slatina (Olt) 12:50 Calan 15:35 Isalnita 12:00 Orastie 14:30 Caransebes 11:00 Teius 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 10:00 Cluj Napoca
07:45
13:20 Tandarei 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Bucuresti 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:10 Medias 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 08:30 Sighisoara 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
09:35 Giltrans
17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului
10:00
08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat
10:00
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora
Giltrans
22:20 Braila
00:10
Giltrans
22:20 Galati
00:30
Giltrans
22:20 Buzau
01:00
Giltrans
22:20 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
22:20 Tecuci
01:50
Giltrans
22:20 Focsani
02:15
Giltrans
22:20 Adjud
02:45
Giltrans
22:20 Barlad
03:00
Giltrans
22:20 Husi
03:30
Giltrans
22:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
22:20 Onesti
03:45

18:20 Schwechat
03:50
Giltrans
22:20 Vaslui
04:00

18:20 Viena
04:00

21:40 Tulcea
04:00
Giltrans
22:20 Comanesti
04:10
Giltrans
22:20 Bucuresti
04:15
Giltrans
22:20 Moinesti
04:20
Giltrans
22:20 Botosani
04:30

21:40 Braila
04:30
Giltrans
22:20 Craiova
04:35
Giltrans
22:20 Iasi
04:45

17:50 Tulcea
04:50
Giltrans
22:20 Podu Iloaiei
05:00

18:20 Braila
05:00

17:50 Giurgiu 17:50 Giurgiu 17:50 Braila
05:00

21:40 Galati
05:00
Giltrans
22:20 Filiasi
05:05
Giltrans
22:20 Ploiesti
05:10

17:50 Turnu Magurele 17:50 Galati 17:50 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
22:20 Suceava
05:20

17:50 Tecuci 17:50 Corabia 17:50 Corabia
05:20
Giltrans
22:20 Bacau
05:30

18:20 Galati
05:30

17:50 Alexandria 17:50 Alexandria 17:50 Barlad
05:30
Giltrans
22:20 Negresti
05:40

17:50 Slatina (Olt) 17:50 Slatina (Olt) 17:50 Husi
05:40
Giltrans
22:20 Harlau
05:45

17:50 Buzau
05:45
Giltrans
22:20 Constanta
05:50

17:50 Focsani
05:50
Giltrans
22:20 Campina
06:00

18:20 Barlad
06:00

17:50 Craiova 17:50 Craiova 17:50 Constanta 17:50 Constanta 17:50 Marasesti
06:00

21:40 Giurgiu 21:40 Constanta 21:40 Constanta 21:40 Giurgiu 21:40 Tecuci
06:00
Giltrans
22:20 Buhusi
06:05

17:50 Mangalia 17:50 Mangalia
06:05
Giltrans
22:20 Roznov
06:10

18:20 Husi
06:10

17:50 Filiasi 17:50 Adjud 17:50 Filiasi
06:10

21:40 Turnu Magurele 21:40 Barlad 21:40 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
22:20 Targu Frumos
06:15

17:50 Medgidia 17:50 Medgidia
06:15
Giltrans
22:20 Gura Humorului
06:20

17:50 Hirsova 17:50 Rovinari 17:50 Hirsova 17:50 Rovinari
06:20

21:40 Corabia 21:40 Husi 21:40 Corabia
06:20

17:50 Tandarei 17:50 Tandarei
06:25
Giltrans
22:20 Falticeni
06:30

17:50 Isalnita 17:50 Slobozia 17:50 Isalnita 17:50 Sascut 17:50 Slobozia
06:30

21:40 Alexandria 21:40 Buzau 21:40 Alexandria 21:40 Mangalia 21:40 Mangalia
06:30
Giltrans
22:20 Rovinari
06:35
Giltrans
22:20 Pascani
06:40

17:50 Targu Carbunesti 17:50 Targu Carbunesti
06:40

21:40 Filiasi 21:40 Medgidia 21:40 Medgidia 21:40 Filiasi 21:40 Focsani
06:40
Giltrans
22:20 Motca
06:45

17:50 Motru 17:50 Motru
06:45
Giltrans
22:20 Piatra Neamt
06:50

17:50 Bacau 17:50 Resita 17:50 Resita
06:50

21:40 Hirsova 21:40 Slatina (Olt) 21:40 Marasesti 21:40 Slatina (Olt) 21:40 Hirsova
06:50
Giltrans
22:20 Roman
06:55

17:50 Caransebes 17:50 Roman 17:50 Caransebes
06:55

21:40 Adjud
06:55
Giltrans
22:20 Cristesti
07:00

18:20 Vaslui
07:00

17:50 Vaslui 17:50 Bucuresti 17:50 Lugoj 17:50 Lugoj 17:50 Bucuresti
07:00

21:40 Tandarei 21:40 Sascut 21:40 Craiova 21:40 Craiova 21:40 Tandarei
07:00
Giltrans
22:20 Targu Jiu
07:05

17:50 Timisoara 17:50 Timisoara
07:05

21:40 Bacau
07:05
Giltrans
22:20 Brasov
07:10

17:50 Negresti 17:50 Arad 17:50 Arad
07:10

21:40 Filiasi 21:40 Filiasi 21:40 Roman
07:10

21:40 Vaslui
07:15

17:50 Iasi 17:50 Targu Jiu 17:50 Targu Jiu
07:20

21:40 Rovinari 21:40 Negresti 21:40 Rovinari
07:20

17:50 Petrosani 17:50 Petrosani
07:25
Giltrans
22:20 Fetesti
07:30

17:50 Pitesti 17:50 Hateg 17:50 Hateg 17:50 Pitesti 17:50 Podu Iloaiei
07:30

21:40 Isalnita 21:40 Isalnita 21:40 Iasi
07:30

17:50 Deleni
07:35

21:40 Podu Iloaiei
07:35

17:50 Calan 17:50 Calan 17:50 Hirlau
07:40

21:40 Targu Carbunesti 21:40 Deleni 21:40 Targu Carbunesti
07:40

21:40 Motru 21:40 Harlau 21:40 Motru
07:45

17:50 Hunedoara 17:50 Ploiesti 17:50 Ploiesti 17:50 Hunedoara
07:50

21:40 Resita 21:40 Resita 21:40 Targu Frumos
07:50

17:50 Targu Frumos
07:55

21:40 Caransebes 21:40 Pascani 21:40 Caransebes
07:55
Giltrans
22:20 Targu Neamt
08:00

18:20 Negresti
08:00

17:50 Pascani 17:50 Deva 17:50 Ramnicu Sarat 17:50 Deva 17:50 Ramnicu Sarat
08:00

21:40 Slobozia 21:40 Lugoj 21:40 Motca 21:40 Lugoj 21:40 Slobozia
08:00

21:40 Timisoara 21:40 Timisoara
08:05

17:50 Campina 17:50 Motca 17:50 Campina
08:10

21:40 Arad 21:40 Bucuresti 21:40 Cristesti 21:40 Bucuresti 21:40 Arad
08:10

17:50 Cristesti
08:15

21:40 Timisesti
08:15

17:50 Sinaia 17:50 Sinaia 17:50 Timisesti
08:20

21:40 Targu Jiu 21:40 Dumbrava 21:40 Targu Jiu
08:20

17:50 Dumbrava
08:25

21:40 Petrosani 21:40 Petrosani
08:25
Giltrans
22:20 Fagaras
08:30

17:50 Predeal 17:50 Targu Neamt 17:50 Predeal 17:50 Simeria 17:50 Simeria
08:30

21:40 Hateg 21:40 Targu Neamt 21:40 Hateg
08:30
Giltrans
22:20 Petrosani
08:35

21:40 Piatra Neamt
08:35

17:50 Orastie 17:50 Orastie
08:40

21:40 Calan 21:40 Calan 21:40 Bicaz
08:40

21:40 Poiana Largului
08:45

17:50 Sebes 17:50 Piatra Neamt 17:50 Sebes
08:50

21:40 Durau 21:40 Hunedoara 21:40 Hunedoara
08:50

21:40 Borsec
08:55

18:20 Roman
09:00

17:50 Brasov 17:50 Lancram 17:50 Brasov 17:50 Lancram 17:50 Bicaz
09:00

21:40 Pitesti 21:40 Deva 21:40 Deva 21:40 Pitesti 21:40 Toplita
09:00

21:40 Miercurea Ciuc
09:05

17:50 Targu Secuiesc 17:50 Targu Secuiesc 17:50 Poiana Largului
09:10

21:40 Ramnicu Sarat 21:40 Sfantu Gheorghe 21:40 Ramnicu Sarat
09:10

21:40 Morareni
09:15

17:50 Sfantu Gheorghe 17:50 Durau 17:50 Sfantu Gheorghe
09:20

21:40 Campina 21:40 Campina 21:40 Reghin
09:20

17:50 Toplita
09:25

21:40 Medias
09:25
Giltrans
22:20 Poiana Largului
09:30

17:50 Miercurea Ciuc 17:50 Covasna 17:50 Alba Iulia 17:50 Covasna 17:50 Alba Iulia
09:30

21:40 Sinaia 21:40 Sighisoara 21:40 Sinaia
09:30
Giltrans
22:20 Hateg
09:35

17:50 Sfantu Gheorghe
09:35

21:40 Targu Mures
09:35

17:50 Morareni
09:38

17:50 Targu Ocna 17:50 Teius 17:50 Targu Ocna 17:50 Teius
09:40

21:40 Falticeni 21:40 Predeal 21:40 Predeal
09:40

17:50 Reghin
09:41

17:50 Medias
09:44
Giltrans
22:20 Sibiu
09:45

21:40 Suceava
09:45

17:50 Sighisoara
09:48

17:50 Aiud 17:50 Aiud 17:50 Onesti 17:50 Onesti
09:50

21:40 Brasov 21:40 Brasov 21:40 Veresti
09:50

17:50 Targu Mures
09:55

21:40 Darabani
09:55
Giltrans
22:20 Hunedoara
10:00

18:20 Bacau
10:00

17:50 Falticeni 17:50 Comanesti 17:50 Unirea 17:50 Unirea 17:50 Comanesti
10:00

21:40 Targu Secuiesc 21:40 Botosani 21:40 Targu Secuiesc
10:00

17:50 Suceava
10:05

21:40 Sfantu Gheorghe 21:40 Sfantu Gheorghe 21:40 Gura Humorului
10:05

17:50 Moinesti 17:50 Turda 17:50 Turda 17:50 Moinesti
10:10

21:40 Campulung Moldovenesc 21:40 Covasna 21:40 Covasna
10:10

21:40 Iacobeni
10:15

17:50 Fagaras 17:50 Fagaras
10:20

21:40 Targu Ocna 21:40 Targu Ocna 21:40 Borsa
10:20

21:40 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
22:20 Sebes
10:30

17:50 Vestem 17:50 Vestem 17:50 Botosani
10:30

21:40 Onesti 21:40 Prundu Bargaului 21:40 Onesti
10:30

21:40 Beclean
10:35

17:50 Gura Humorului
10:40

21:40 Comanesti 21:40 Baia Mare 21:40 Comanesti
10:40

21:40 Dej
10:45

17:50 Ramnicu Valcea 17:50 Ramnicu Valcea
10:50

21:40 Moinesti 21:40 Moinesti
10:50

17:50 Campulung Moldovenesc
10:55

21:40 Cluj Napoca
10:55

18:20 Onesti
11:00

17:50 Sibiu 17:50 Iacobeni 17:50 Sibiu
11:00

21:40 Fagaras 21:40 Simeria 21:40 Simeria 21:40 Cluj Napoca 21:40 Fagaras
11:00

17:50 Vatra Dornei
11:05

17:50 Miercurea Sibiului 17:50 Prundu Bargaului 17:50 Miercurea Sibiului
11:10

21:40 Vestem 21:40 Vestem
11:10

17:50 Bistrita 17:50 Sighisoara 17:50 Sighisoara
11:20

21:40 Orastie 21:40 Ramnicu Valcea 21:40 Orastie 21:40 Ramnicu Valcea
11:20
Giltrans
22:20 Toplita
11:30

17:50 Medias 17:50 Beclean 17:50 Medias
11:30

21:40 Sibiu 21:40 Sibiu 21:40 Sebes 21:40 Sebes
11:30

17:50 Dej
11:40

21:40 Miercurea Sibiului 21:40 Lancram 21:40 Lancram 21:40 Miercurea Sibiului
11:40

17:50 Cluj Napoca
11:45

21:40 Sighisoara 21:40 Alba Iulia 21:40 Alba Iulia 21:40 Sighisoara
11:50
Giltrans
22:20 Deva
12:00

18:20 Targu Secuiesc
12:00

17:50 Cluj Napoca
12:00

21:40 Gilau 21:40 Medias 21:40 Medias
12:00

21:40 Teius 21:40 Teius
12:10

21:40 Aiud 21:40 Aiud
12:20
Giltrans
22:20 Reghin
12:30

21:40 Unirea 21:40 Unirea
12:30

21:40 Turda 21:40 Turda
12:40
Giltrans
22:20 Alba Iulia
13:00

18:20 Sfantu Gheorghe
13:00

21:40 Huedin
13:00

17:50 Gilau
13:15
Giltrans
22:20 Targu Mures
13:30

17:50 Huedin
13:30
Giltrans
22:20 Aiud
13:45

17:50 Negreni
13:50
Giltrans
22:20 Ludus
14:00

18:20 Brasov
14:00

21:40 Cluj Napoca 21:40 Cluj Napoca 21:40 Cluj Napoca 21:40 Negreni 21:40 Cluj Napoca
14:00
Giltrans
22:20 Turda
14:30
Giltrans
22:20 Cluj Napoca
15:00

18:20 Sighisoara
15:00

21:40 Piatra Craiului
15:00

21:40 Beius
15:30

18:20 Targu Mures
16:00

21:40 Alesd
16:00

18:20 Ludus
16:30

17:50 Alesd
16:55
Giltrans
22:20 Huedin
17:00

18:20 Campia Turzii
17:00

18:20 Turda
17:30
Giltrans
22:20 Alesd
18:00

18:20 Cluj Napoca
18:00

17:50 Oradea
18:00
Giltrans
22:20 Oradea
18:30

18:20 Floresti
18:30

17:50 Bors
18:30

21:40 Oradea
18:30

21:40 Bors
18:40
Giltrans
22:20 Bors
18:45

18:20 Gilau
19:00

18:20 Huedin
20:00

18:20 Alesd
21:00

18:20 Oradea
22:00

21:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.