La adresa - Mersul autobuzelor Venlo Olanda

La adresa

Venlo, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:10
10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 13:10 Borsa 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni
06:20
08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 14:20 Filiasi 18:30 Mangalia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 14:00 Rovinari 18:10 Medgidia 14:50 Caracal 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 14:10 Drobeta Turnu Severin 18:20 Constanta 14:55 Turnu Magurele 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc
08:40
18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 17:00 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
12:10
22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti
Sosiri
De la Ora

18:32 Constanta
00:05

20:20 Braila
00:10

18:32 Mangalia
00:10

18:32 Medgidia
00:15

20:20 Galati
00:30

18:32 Cernavoda
00:30

20:20 Buzau
01:00

18:32 Giurgiu
01:00

18:32 Alexandria
01:05

18:32 Fetesti
01:10

15:10 Tulcea 15:10 Tulcea
01:15

15:30 Tulcea 15:30 Tulcea 15:30 Tulcea
01:15

18:32 Braila
01:20

15:10 Braila 15:10 Braila
01:20

15:30 Braila 15:30 Braila 15:30 Braila
01:20

20:20 Ramnicu Sarat
01:30

18:32 Tulcea
01:30

20:20 Tecuci
01:50

18:32 Calarasi
02:00

18:32 Galati
02:10

20:20 Focsani
02:15

20:20 Adjud
02:45

20:20 Barlad
03:00

18:32 Slobozia
03:00

15:10 Galati 15:10 Galati
03:00

15:30 Galati 15:30 Galati 15:30 Galati
03:00

18:32 Tecuci
03:10

18:32 Ramnicu Sarat
03:20

20:20 Husi
03:30

18:32 Barlad
03:30

15:10 Ianca 15:10 Ianca
03:30

15:30 Ianca 15:30 Ianca 15:30 Ianca
03:30

20:20 Dorohoi
03:35

20:20 Onesti
03:45

18:32 Husi
03:50

20:20 Vaslui
04:00

18:32 Bucuresti
04:00

21:15 Tulcea
04:00

20:20 Comanesti
04:10

18:32 Buzau
04:10

15:30 Mangalia
04:10

20:20 Bucuresti
04:15

20:20 Moinesti
04:20

18:32 Focsani
04:20

15:30 Constanta
04:20

20:20 Botosani
04:30

18:32 Vaslui
04:30

21:15 Braila
04:30

15:10 Faurei 15:10 Faurei
04:30

15:30 Faurei 15:30 Faurei 15:30 Faurei 15:30 Medgidia
04:30

20:20 Craiova
04:35

18:32 Harlau
04:40

15:10 Tecuci 15:10 Tecuci
04:40

15:30 Calarasi 15:30 Tecuci 15:30 Tecuci 15:30 Tecuci
04:40

20:20 Iasi
04:45

15:10 Barlad 15:10 Barlad
04:50

15:30 Barlad 15:30 Barlad 15:30 Barlad 15:30 Cernavoda
04:50

15:30 Slobozia
04:55

20:20 Podu Iloaiei
05:00

18:32 Roman
05:00

21:15 Galati
05:00

15:10 Mangalia
05:00

15:30 Harsova
05:00

20:20 Filiasi
05:05

20:20 Ploiesti
05:10

18:32 Adjud
05:10

15:10 Constanta
05:10

15:30 Lehliu
05:10

18:32 Bacau
05:15

20:20 Suceava
05:20

18:32 Slatina (Olt)
05:20

15:10 Medgidia
05:20

15:30 Tandarei
05:20

18:32 Radauti
05:25

20:20 Bacau
05:30

18:32 Iasi
05:30

15:10 Calarasi 15:10 Husi 15:10 Husi
05:30

15:30 Bucuresti 15:30 Husi 15:30 Husi 15:30 Husi
05:30

18:32 Dorohoi
05:35

20:20 Negresti
05:40

18:32 Targu Frumos
05:40

15:10 Cernavoda 15:10 Vaslui 15:10 Vaslui
05:40

15:30 Vaslui 15:30 Vaslui 15:30 Vaslui 15:30 Pitesti
05:40

20:20 Harlau
05:45

18:32 Targoviste
05:45

18:32 Urziceni
05:47

20:20 Constanta
05:50

18:32 Ploiesti
05:50

15:10 Slobozia
05:50

15:30 Ramnicu Valcea
05:50

18:32 Targu Neamt
05:55

18:32 Buhusi
05:57

18:32 Roznov
05:58

20:20 Campina
06:00

18:32 Piatra Neamt
06:00

21:15 Constanta 21:15 Giurgiu 21:15 Tecuci 21:15 Giurgiu 21:15 Constanta
06:00

15:10 Iasi 15:10 Giurgiu 15:10 Iasi 15:10 Giurgiu 15:10 Harsova
06:00

15:30 Targoviste 15:30 Giurgiu 15:30 Giurgiu 15:30 Iasi 15:30 Iasi 15:30 Giurgiu 15:30 Iasi
06:00

20:20 Buhusi
06:05

20:20 Roznov
06:10

18:32 Onesti
06:10

21:15 Turnu Magurele 21:15 Barlad 21:15 Turnu Magurele
06:10

15:10 Lehliu 15:10 Podu Iloaiei 15:10 Podu Iloaiei 15:10 Alexandria 15:10 Alexandria
06:10

15:30 Sinaia 15:30 Podu Iloaiei 15:30 Podu Iloaiei 15:30 Podu Iloaiei 15:30 Alexandria 15:30 Alexandria 15:30 Alexandria
06:10

20:20 Targu Frumos
06:15

15:10 Turnu Magurele 15:10 Turnu Magurele
06:15

15:30 Turnu Magurele 15:30 Turnu Magurele 15:30 Turnu Magurele
06:15

20:20 Gura Humorului
06:20

18:32 Botosani
06:20

21:15 Corabia 21:15 Husi 21:15 Corabia
06:20

15:10 Tandarei 15:10 Caracal 15:10 Caracal 15:10 Harlau 15:10 Harlau
06:20

15:30 Caracal 15:30 Caracal 15:30 Caracal 15:30 Harlau 15:30 Harlau 15:30 Harlau 15:30 Predeal
06:20

20:20 Falticeni
06:30

18:32 Pascani
06:30

21:15 Alexandria 21:15 Mangalia 21:15 Mangalia 21:15 Alexandria 21:15 Buzau
06:30

15:10 Slatina (Olt) 15:10 Slatina (Olt) 15:10 Bucuresti 15:10 Flamanzi 15:10 Flamanzi
06:30

15:30 Campina 15:30 Flamanzi 15:30 Flamanzi 15:30 Flamanzi 15:30 Slatina (Olt) 15:30 Slatina (Olt) 15:30 Slatina (Olt)
06:30

20:20 Rovinari
06:35

20:20 Pascani
06:40

18:32 Craiova
06:40

21:15 Medgidia 21:15 Filiasi 21:15 Focsani 21:15 Filiasi 21:15 Medgidia
06:40

15:10 Botosani 15:10 Botosani 15:10 Pitesti
06:40

15:30 Urziceni 15:30 Botosani 15:30 Botosani 15:30 Botosani
06:40

20:20 Motca
06:45

15:10 Saveni 15:10 Saveni
06:45

15:30 Saveni 15:30 Saveni 15:30 Saveni
06:45

20:20 Piatra Neamt
06:50

18:32 Suceava
06:50

21:15 Hirsova 21:15 Slatina (Olt) 21:15 Marasesti 21:15 Slatina (Olt) 21:15 Hirsova
06:50

15:10 Ramnicu Valcea 15:10 Darabani 15:10 Darabani
06:50

15:30 Ploiesti 15:30 Darabani 15:30 Darabani 15:30 Darabani
06:50

20:20 Roman
06:55

21:15 Adjud
06:55

20:20 Cristesti
07:00

18:32 Filiasi
07:00

21:15 Craiova 21:15 Craiova 21:15 Tandarei 21:15 Sascut 21:15 Tandarei
07:00

15:10 Targoviste 15:10 Dorohoi 15:10 Craiova 15:10 Craiova 15:10 Dorohoi
07:00

15:30 Craiova 15:30 Craiova 15:30 Dorohoi 15:30 Dorohoi 15:30 Craiova 15:30 Dorohoi 15:30 Buzau
07:00

20:20 Targu Jiu
07:05

21:15 Bacau
07:05

20:20 Brasov
07:10

21:15 Filiasi 21:15 Roman 21:15 Filiasi
07:10

15:10 Vanatori 15:10 Vanatori 15:10 Filiasi 15:10 Filiasi 15:10 Sinaia
07:10

15:30 Filiasi 15:30 Filiasi 15:30 Filiasi 15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Vanatori 15:30 Vanatori 15:30 Vanatori
07:10

21:15 Vaslui
07:15

18:32 Pitesti
07:20

21:15 Rovinari 21:15 Negresti 21:15 Rovinari
07:20

15:10 Drobeta Turnu Severin 15:10 Drobeta Turnu Severin 15:10 Predeal
07:20

15:30 Drobeta Turnu Severin 15:30 Drobeta Turnu Severin 15:30 Drobeta Turnu Severin 15:30 Focsani
07:20

20:20 Fetesti
07:30

18:32 Targu Secuiesc
07:30

21:15 Isalnita 21:15 Iasi 21:15 Isalnita
07:30

15:10 Rovinari 15:10 Rovinari 15:10 Campina
07:30

15:30 Marasesti 15:30 Rovinari 15:30 Rovinari 15:30 Rovinari
07:30

21:15 Podu Iloaiei
07:35

21:15 Targu Carbunesti 21:15 Deleni 21:15 Targu Carbunesti
07:40

15:10 Urziceni 15:10 Resita 15:10 Resita
07:40

15:30 Resita 15:30 Resita 15:30 Resita 15:30 Adjud
07:40

21:15 Motru 21:15 Motru 21:15 Harlau
07:45

21:15 Resita 21:15 Targu Frumos 21:15 Resita
07:50

15:10 Caransebes 15:10 Caransebes 15:10 Ploiesti
07:50

15:30 Caransebes 15:30 Caransebes 15:30 Caransebes 15:30 Bacau
07:50

21:15 Caransebes 21:15 Pascani 21:15 Caransebes
07:55

20:20 Targu Neamt
08:00

18:32 Brasov
08:00

21:15 Lugoj 21:15 Motca 21:15 Slobozia 21:15 Lugoj 21:15 Slobozia
08:00

15:10 Targu Jiu 15:10 Targu Jiu 15:10 Buzau
08:00

15:30 Targu Jiu 15:30 Targu Jiu 15:30 Targu Jiu 15:30 Roman
08:00

21:15 Timisoara 21:15 Timisoara
08:05

18:32 Bicaz
08:10

21:15 Bucuresti 21:15 Arad 21:15 Cristesti 21:15 Arad 21:15 Bucuresti
08:10

15:10 Ramnicu Sarat 15:10 Bumbesti Jiu 15:10 Bumbesti Jiu
08:10

15:30 Targu Frumos 15:30 Bumbesti Jiu 15:30 Bumbesti Jiu 15:30 Bumbesti Jiu
08:10

18:32 Ramnicu Valcea
08:15

21:15 Timisesti
08:15

18:32 Falticeni
08:20

21:15 Targu Jiu 21:15 Dumbrava 21:15 Targu Jiu
08:20

15:10 Focsani 15:10 Petrosani 15:10 Petrosani
08:20

15:30 Pascani 15:30 Petrosani 15:30 Petrosani 15:30 Petrosani
08:20

21:15 Petrosani 21:15 Petrosani
08:25

20:20 Fagaras
08:30

18:32 Gura Humorului
08:30

21:15 Targu Neamt 21:15 Hateg 21:15 Hateg
08:30

15:10 Poiana Largului 15:10 Poiana Largului 15:10 Marasesti 15:10 Hateg 15:10 Hateg
08:30

15:30 Poiana Largului 15:30 Poiana Largului 15:30 Poiana Largului 15:30 Motca 15:30 Hateg 15:30 Hateg 15:30 Hateg
08:30

20:20 Petrosani
08:35

21:15 Piatra Neamt
08:35

15:10 Bicaz 15:10 Bicaz
08:35

15:30 Bicaz 15:30 Bicaz 15:30 Bicaz
08:35

18:32 Moinesti
08:40

21:15 Calan 21:15 Bicaz 21:15 Calan
08:40

15:10 Adjud 15:10 Piatra Neamt 15:10 Hunedoara 15:10 Piatra Neamt 15:10 Hunedoara
08:40

15:30 Targu Neamt 15:30 Hunedoara 15:30 Piatra Neamt 15:30 Piatra Neamt 15:30 Hunedoara 15:30 Piatra Neamt 15:30 Hunedoara
08:40

18:32 Fagaras
08:45

21:15 Poiana Largului
08:45

21:15 Durau 21:15 Hunedoara 21:15 Hunedoara
08:50

15:10 Bacau 15:10 Deva 15:10 Deva
08:50

15:30 Falticeni 15:30 Deva 15:30 Deva 15:30 Deva
08:50

21:15 Borsec
08:55

15:30 Suceava
08:55

18:32 Comanesti
09:00

21:15 Deva 21:15 Pitesti 21:15 Deva 21:15 Toplita 21:15 Pitesti
09:00

15:10 Roman 15:10 Lugoj 15:10 Lugoj 15:10 Gheorgheni 15:10 Gheorgheni
09:00

15:30 Gheorgheni 15:30 Gheorgheni 15:30 Gheorgheni 15:30 Radauti 15:30 Lugoj 15:30 Lugoj 15:30 Lugoj
09:00

21:15 Miercurea Ciuc
09:05

18:32 Targu Jiu
09:10

21:15 Sfantu Gheorghe 21:15 Ramnicu Sarat 21:15 Ramnicu Sarat
09:10

15:10 Targu Frumos 15:10 Sovata 15:10 Timisoara 15:10 Timisoara 15:10 Sovata
09:10

15:30 Gura Humorului 15:30 Timisoara 15:30 Timisoara 15:30 Sovata 15:30 Sovata 15:30 Sovata 15:30 Timisoara
09:10

21:15 Morareni
09:15

18:32 Campulung Moldovenesc
09:20

21:15 Campina 21:15 Reghin 21:15 Campina
09:20

15:10 Pascani 15:10 Arad 15:10 Arad
09:20

15:30 Campulung Moldovenesc 15:30 Arad 15:30 Arad 15:30 Arad
09:20

21:15 Medias
09:25

20:20 Poiana Largului
09:30

18:32 Targu Ocna
09:30

21:15 Sighisoara 21:15 Sinaia 21:15 Sinaia
09:30

15:10 Miercurea Ciuc 15:10 Miercurea Ciuc 15:10 Motca 15:10 Chisineu Cris 15:10 Chisineu Cris
09:30

15:30 Chisineu Cris 15:30 Chisineu Cris 15:30 Chisineu Cris 15:30 Vatra Dornei 15:30 Miercurea Ciuc 15:30 Miercurea Ciuc 15:30 Miercurea Ciuc
09:30

20:20 Hateg
09:35

18:32 Gheorgheni
09:35

21:15 Targu Mures
09:35

18:32 Reghin
09:40

21:15 Predeal 21:15 Predeal 21:15 Falticeni
09:40

15:10 Targu Neamt 15:10 Odorheiu Secuiesc 15:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

15:30 Odorheiu Secuiesc 15:30 Odorheiu Secuiesc 15:30 Odorheiu Secuiesc 15:30 Prundu Bargaului
09:40

20:20 Sibiu
09:45

18:32 Drobeta Turnu Severin
09:45

21:15 Suceava
09:45

21:15 Veresti 21:15 Brasov 21:15 Brasov
09:50

15:10 Salonta 15:10 Salonta 15:10 Toplita 15:10 Toplita 15:10 Falticeni
09:50

15:30 Nasaud 15:30 Toplita 15:30 Toplita 15:30 Toplita 15:30 Salonta 15:30 Salonta 15:30 Salonta
09:50

21:15 Darabani
09:55

15:10 Suceava
09:55

20:20 Hunedoara
10:00

18:32 Toplita Gara
10:00

21:15 Targu Secuiesc 21:15 Botosani 21:15 Targu Secuiesc
10:00

15:10 Radauti 15:10 Reghin 15:10 Gilau 15:10 Gilau 15:10 Reghin
10:00

15:30 Bistrita 15:30 Gilau 15:30 Reghin 15:30 Gilau 15:30 Reghin 15:30 Reghin 15:30 Gilau
10:00

21:15 Sfantu Gheorghe 21:15 Gura Humorului 21:15 Sfantu Gheorghe
10:05

15:10 Gura Humorului
10:05

18:32 Sighisoara
10:10

21:15 Covasna 21:15 Covasna 21:15 Campulung Moldovenesc
10:10

15:10 Onesti 15:10 Onesti 15:10 Campulung Moldovenesc
10:10

15:30 Beclean 15:30 Onesti 15:30 Onesti 15:30 Onesti
10:10

18:32 Orastie
10:15

21:15 Iacobeni
10:15

18:32 Deva
10:20

21:15 Borsa 21:15 Targu Ocna 21:15 Targu Ocna
10:20

15:10 Moinesti 15:10 Moinesti 15:10 Vatra Dornei
10:20

15:30 Moinesti 15:30 Moinesti 15:30 Moinesti 15:30 Dej
10:20

18:32 Caransebes
10:25

21:15 Vatra Dornei
10:25

20:20 Sebes
10:30

18:32 Targu Mures
10:30

21:15 Prundu Bargaului 21:15 Onesti 21:15 Onesti
10:30

15:10 Prundu Bargaului 15:10 Comanesti 15:10 Comanesti
10:30

15:30 Comanesti 15:30 Gherla 15:30 Comanesti 15:30 Comanesti
10:30

18:32 Vatra Dornei
10:35

21:15 Beclean
10:35

21:15 Comanesti 21:15 Baia Mare 21:15 Comanesti
10:40

15:10 Nasaud 15:10 Covasna 15:10 Covasna
10:40

15:30 Covasna 15:30 Covasna 15:30 Covasna
10:40

21:15 Dej
10:45

21:15 Moinesti 21:15 Moinesti
10:50

15:10 Bistrita 15:10 Targu Secuiesc 15:10 Targu Secuiesc
10:50

15:30 Targu Secuiesc 15:30 Targu Secuiesc 15:30 Targu Secuiesc
10:50

21:15 Cluj Napoca
10:55

18:32 Resita
11:00

21:15 Simeria 21:15 Cluj Napoca 21:15 Fagaras 21:15 Simeria 21:15 Fagaras
11:00

15:10 Brasov 15:10 Brasov 15:10 Beclean
11:00

15:30 Brasov 15:30 Brasov 15:30 Brasov
11:00

18:32 Blaj
11:10

21:15 Vestem 21:15 Vestem
11:10

15:10 Dej 15:10 Fagaras 15:10 Fagaras
11:10

15:30 Fagaras 15:30 Fagaras 15:30 Fagaras
11:10

18:32 Sibiu
11:15

21:15 Ramnicu Valcea 21:15 Orastie 21:15 Ramnicu Valcea 21:15 Orastie
11:20

15:10 Gherla 15:10 Sibiu 15:10 Sibiu
11:20

15:30 Sibiu 15:30 Sibiu 15:30 Sibiu
11:20

15:10 Sebes 15:10 Sebes
11:25

15:30 Sebes 15:30 Sebes 15:30 Sebes
11:25

20:20 Toplita
11:30

18:32 Medias
11:30

21:15 Sebes 21:15 Sibiu 21:15 Sebes 21:15 Sibiu
11:30

15:10 Alba Iulia 15:10 Alba Iulia
11:30

15:30 Alba Iulia 15:30 Alba Iulia 15:30 Alba Iulia
11:30

18:32 Sebes
11:35

15:10 Teius 15:10 Teius
11:35

15:30 Teius 15:30 Teius 15:30 Teius
11:35

21:15 Lancram 21:15 Miercurea Sibiului 21:15 Lancram 21:15 Miercurea Sibiului
11:40

15:10 Aiud 15:10 Aiud
11:40

15:30 Aiud 15:30 Aiud 15:30 Aiud
11:40

21:15 Alba Iulia 21:15 Sighisoara 21:15 Alba Iulia 21:15 Sighisoara
11:50

15:10 Targu Mures 15:10 Targu Mures
11:50

15:30 Targu Mures 15:30 Targu Mures 15:30 Targu Mures
11:50

20:20 Deva
12:00

18:32 Alba Iulia
12:00

21:15 Medias 21:15 Medias 21:15 Gilau
12:00

15:10 Turda 15:10 Turda
12:00

15:30 Turda 15:30 Turda 15:30 Turda
12:00

18:32 Bistrita
12:10

21:15 Teius 21:15 Teius
12:10

18:32 Lugoj
12:20

21:15 Aiud 21:15 Aiud
12:20

20:20 Reghin
12:30

18:32 Aiud
12:30

21:15 Unirea 21:15 Unirea
12:30

18:32 Beclean
12:35

21:15 Turda 21:15 Turda
12:40

20:20 Alba Iulia
13:00

18:32 Dej
13:00

21:15 Huedin
13:00

18:32 Turda
13:15

20:20 Targu Mures
13:30

18:32 Gherla
13:30

15:10 Cluj Napoca
13:30

15:30 Cluj Napoca
13:30

20:20 Aiud
13:45

15:30 Bontida
13:50

15:10 Bontida
13:55

20:20 Ludus
14:00

18:32 Cluj Napoca
14:00

21:15 Cluj Napoca 21:15 Negreni 21:15 Cluj Napoca 21:15 Cluj Napoca 21:15 Cluj Napoca
14:00

15:10 Baia Mare
14:00

15:30 Baia Mare
14:00

18:32 Timisoara
14:10

15:10 Satu Mare
14:10

15:30 Satu Mare
14:10

15:30 Zalau
14:20

20:20 Turda
14:30

15:30 Huedin
14:30

15:30 Alesd
14:40

20:20 Cluj Napoca
15:00

18:32 Huedin
15:00

21:15 Piatra Craiului
15:00

15:10 Zalau
15:00

21:15 Beius
15:30

18:32 Arad
16:00

21:15 Alesd
16:00

15:10 Huedin
16:00

20:20 Huedin
17:00

18:32 Oradea
17:00

15:10 Alesd
17:00

15:30 Oradea
17:00

18:32 Nadlac
17:10

20:20 Alesd
18:00

20:20 Oradea
18:30

21:15 Oradea
18:30

21:15 Bors
18:40

20:20 Bors
18:45

15:10 Oradea
19:00

21:15 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.