La adresa - Mersul autobuzelor Rotterdam Olanda

La adresa

Rotterdam, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:40
09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 12:40 Fagaras 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
07:00 Romfour Romania
19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:15 Vestem 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:20 Onesti 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 14:10 Targu Secuiesc 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 15:20 Campina 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 17:00 Bucuresti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 17:00 Medgidia 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 10:15 Medias 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:30 Fagaras 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 12:40 Targu Ocna 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 14:30 Brasov 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 15:40 Ramnicu Sarat 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 17:30 Slobozia 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Mangalia 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 10:00 Cluj Napoca 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 10:50 Sibiu 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:45 Moinesti 12:00 Beclean 11:00 Teius 12:55 Covasna 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 14:50 Predeal 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 16:00 Ploiesti 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 18:00 Tandarei 14:55 Medias 14:30 Brasov 20:00 Constanta 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:00 Ramnicu Valcea 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:00 Comanesti 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:35 Sfantu Gheorghe 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 15:00 Sinaia 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 16:30 Pitesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 18:30 Hirsova 15:00 Reghin 14:50 Predeal 10:45 Miercurea Sibiului 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda
07:40
14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci
10:10
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
12:35 Romfour Romania
08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:00 Sascut 15:20 Campina 18:20 Negresti 17:00 Bucuresti 17:35 Pascani 17:00 Medgidia 17:25 Cristesti 10:15 Medias 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 18:50 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 18:10 Iasi 17:30 Slobozia 17:45 Hirlau 17:30 Mangalia 17:20 Timisesti 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 10:00 Huedin 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 18:40 Roman 16:00 Ploiesti 18:00 Podu Iloaiei 18:00 Tandarei 17:40 Targu Frumos 20:00 Constanta 07:00 Bors 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:10 Adjud 15:00 Sinaia 18:30 Vaslui 16:30 Pitesti 17:50 Deleni 18:30 Hirsova 17:30 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 12:15 Simeria 15:00 Motru 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi
13:00 Danytur
10:00 Deva 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 13:30 Avrig 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 13:00 Sibiu 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 11:30 Sebes 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius
13:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

18:00 Constanta
00:05

21:45 Braila
00:10

18:00 Mangalia
00:10

18:00 Medgidia
00:15

21:45 Galati
00:30

18:00 Cernavoda
00:30

21:45 Buzau
01:00

18:00 Giurgiu
01:00

18:00 Alexandria
01:05

18:00 Fetesti
01:10

15:50 Tulcea 15:50 Tulcea 15:50 Tulcea
01:15

16:40 Tulcea 16:40 Tulcea 16:40 Tulcea 16:40 Tulcea
01:15

18:00 Braila
01:20

15:50 Braila 15:50 Braila 15:50 Braila
01:20

16:40 Braila 16:40 Braila 16:40 Braila 16:40 Braila
01:20

21:45 Ramnicu Sarat
01:30

18:00 Tulcea
01:30

21:45 Tecuci
01:50

18:00 Calarasi
02:00

18:00 Galati
02:10

21:45 Focsani
02:15

21:45 Adjud
02:45

21:45 Barlad
03:00

18:00 Slobozia
03:00

15:50 Galati 15:50 Galati 15:50 Galati
03:00

16:40 Galati 16:40 Galati 16:40 Galati 16:40 Galati
03:00

18:00 Tecuci
03:10

18:00 Ramnicu Sarat
03:20

21:45 Husi
03:30

18:00 Barlad
03:30

15:50 Ianca 15:50 Ianca 15:50 Ianca
03:30

16:40 Ianca 16:40 Ianca 16:40 Ianca 16:40 Ianca
03:30

21:45 Dorohoi
03:35

21:45 Onesti
03:45
Danytur
16:00 Schwechat 16:00 Schwechat
03:50

18:00 Husi
03:50

21:45 Vaslui
04:00
Danytur
16:00 Viena
04:00

18:00 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
20:45 Tulcea
04:00

21:45 Comanesti
04:10

18:00 Buzau
04:10

16:40 Mangalia
04:10

21:45 Bucuresti
04:15

21:45 Moinesti
04:20

18:00 Focsani
04:20

16:40 Constanta
04:20

21:45 Botosani
04:30

18:00 Vaslui
04:30
Romfour Romania
20:45 Braila
04:30

15:50 Faurei 15:50 Faurei 15:50 Faurei
04:30

16:40 Medgidia 16:40 Faurei 16:40 Faurei 16:40 Faurei 16:40 Faurei
04:30

21:45 Craiova
04:35

18:00 Harlau
04:40

15:50 Tecuci 15:50 Tecuci 15:50 Tecuci
04:40

16:40 Tecuci 16:40 Tecuci 16:40 Tecuci 16:40 Tecuci 16:40 Calarasi
04:40

21:45 Iasi
04:45

15:50 Barlad 15:50 Barlad 15:50 Barlad
04:50

16:40 Barlad 16:40 Barlad 16:40 Barlad 16:40 Barlad 16:40 Cernavoda
04:50

16:40 Slobozia
04:55

21:45 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:00 Focsani 16:00 Braila 16:00 Braila
05:00

18:00 Roman
05:00
Romfour Romania
20:45 Galati
05:00

15:50 Mangalia
05:00

16:40 Harsova
05:00

21:45 Filiasi
05:05

21:45 Ploiesti
05:10

18:00 Adjud
05:10

15:50 Constanta
05:10

16:40 Lehliu
05:10

18:00 Bacau
05:15

21:45 Suceava
05:20
Danytur
16:00 Tecuci
05:20

18:00 Slatina (Olt)
05:20

15:50 Medgidia
05:20

16:40 Tandarei
05:20

18:00 Radauti
05:25

21:45 Bacau
05:30
Danytur
16:00 Galati 16:00 Galati
05:30

18:00 Iasi
05:30

15:50 Husi 15:50 Calarasi 15:50 Husi 15:50 Husi
05:30

16:40 Bucuresti 16:40 Husi 16:40 Husi 16:40 Husi 16:40 Husi
05:30

18:00 Dorohoi
05:35

21:45 Negresti
05:40
Danytur
16:00 Marasesti
05:40

18:00 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
12:55 Tulcea
05:40

15:50 Vaslui 15:50 Vaslui 15:50 Vaslui 15:50 Cernavoda
05:40

16:40 Pitesti 16:40 Vaslui 16:40 Vaslui 16:40 Vaslui 16:40 Vaslui
05:40

21:45 Harlau
05:45

18:00 Targoviste
05:45
Romfour Romania
12:55 Braila
05:45

18:00 Urziceni
05:47

21:45 Constanta
05:50

18:00 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
12:55 Galati
05:50

15:50 Slobozia
05:50

16:40 Ramnicu Valcea
05:50

18:00 Targu Neamt
05:55

18:00 Buhusi
05:57

18:00 Roznov
05:58

21:45 Campina
06:00
Danytur
16:00 Barlad 16:00 Barlad 16:00 Saveni 16:00 Adjud
06:00

18:00 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
12:55 Constanta 12:55 Constanta 12:55 Giurgiu 12:55 Tecuci 12:55 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
20:45 Giurgiu 20:45 Constanta 20:45 Constanta 20:45 Tecuci 20:45 Giurgiu
06:00

15:50 Iasi 15:50 Giurgiu 15:50 Giurgiu 15:50 Iasi 15:50 Giurgiu 15:50 Iasi 15:50 Harsova
06:00

16:40 Giurgiu 16:40 Iasi 16:40 Giurgiu 16:40 Iasi 16:40 Giurgiu 16:40 Iasi 16:40 Giurgiu 16:40 Iasi 16:40 Targoviste
06:00

21:45 Buhusi
06:05
Romfour Romania
12:55 Barlad
06:05

21:45 Roznov
06:10
Danytur
16:00 Husi 16:00 Husi
06:10

18:00 Onesti
06:10
Romfour Romania
12:55 Turnu Magurele 12:55 Husi 12:55 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
20:45 Barlad 20:45 Turnu Magurele 20:45 Turnu Magurele
06:10

15:50 Alexandria 15:50 Alexandria 15:50 Alexandria 15:50 Lehliu 15:50 Podu Iloaiei 15:50 Podu Iloaiei 15:50 Podu Iloaiei
06:10

16:40 Sinaia 16:40 Podu Iloaiei 16:40 Podu Iloaiei 16:40 Podu Iloaiei 16:40 Podu Iloaiei 16:40 Alexandria 16:40 Alexandria 16:40 Alexandria 16:40 Alexandria
06:10

21:45 Targu Frumos
06:15

15:50 Turnu Magurele 15:50 Turnu Magurele 15:50 Turnu Magurele
06:15

16:40 Turnu Magurele 16:40 Turnu Magurele 16:40 Turnu Magurele 16:40 Turnu Magurele
06:15

21:45 Gura Humorului
06:20

18:00 Botosani
06:20
Romfour Romania
12:55 Corabia 12:55 Corabia
06:20
Romfour Romania
20:45 Corabia 20:45 Corabia 20:45 Husi
06:20

15:50 Harlau 15:50 Tandarei 15:50 Caracal 15:50 Caracal 15:50 Caracal 15:50 Harlau 15:50 Harlau
06:20

16:40 Predeal 16:40 Caracal 16:40 Caracal 16:40 Caracal 16:40 Caracal 16:40 Harlau 16:40 Harlau 16:40 Harlau 16:40 Harlau
06:20

21:45 Falticeni
06:30
Danytur
16:00 Botosani
06:30

18:00 Pascani
06:30
Romfour Romania
12:55 Alexandria 12:55 Alexandria 12:55 Buzau 12:55 Mangalia 12:55 Mangalia
06:30
Romfour Romania
20:45 Mangalia 20:45 Alexandria 20:45 Buzau 20:45 Alexandria 20:45 Mangalia
06:30

15:50 Bucuresti 15:50 Flamanzi 15:50 Flamanzi 15:50 Flamanzi 15:50 Slatina (Olt) 15:50 Slatina (Olt) 15:50 Slatina (Olt)
06:30

16:40 Flamanzi 16:40 Slatina (Olt) 16:40 Slatina (Olt) 16:40 Slatina (Olt) 16:40 Slatina (Olt) 16:40 Campina 16:40 Flamanzi 16:40 Flamanzi 16:40 Flamanzi
06:30

21:45 Rovinari
06:35

21:45 Pascani
06:40

18:00 Craiova
06:40
Romfour Romania
12:55 Filiasi 12:55 Focsani 12:55 Medgidia 12:55 Medgidia 12:55 Filiasi
06:40
Romfour Romania
20:45 Filiasi 20:45 Focsani 20:45 Filiasi 20:45 Medgidia 20:45 Medgidia
06:40

15:50 Botosani 15:50 Botosani 15:50 Botosani 15:50 Pitesti
06:40

16:40 Botosani 16:40 Botosani 16:40 Botosani 16:40 Botosani 16:40 Urziceni
06:40

21:45 Motca
06:45

15:50 Saveni 15:50 Saveni 15:50 Saveni
06:45

16:40 Saveni 16:40 Saveni 16:40 Saveni 16:40 Saveni
06:45

21:45 Piatra Neamt
06:50

18:00 Suceava
06:50
Romfour Romania
12:55 Hirsova 12:55 Hirsova 12:55 Slatina (Olt) 12:55 Slatina (Olt)
06:50
Romfour Romania
20:45 Marasesti 20:45 Slatina (Olt) 20:45 Hirsova 20:45 Hirsova 20:45 Slatina (Olt)
06:50

15:50 Darabani 15:50 Ramnicu Valcea 15:50 Darabani 15:50 Darabani
06:50

16:40 Ploiesti 16:40 Darabani 16:40 Darabani 16:40 Darabani 16:40 Darabani
06:50

21:45 Roman
06:55
Romfour Romania
20:45 Adjud
06:55

21:45 Cristesti
07:00
Danytur
16:00 Harlau 16:00 Vaslui 16:00 Vaslui 16:00 Iasi
07:00

18:00 Filiasi
07:00
Romfour Romania
12:55 Marasesti 12:55 Tandarei 12:55 Tandarei 12:55 Craiova 12:55 Craiova
07:00
Romfour Romania
20:45 Craiova 20:45 Tandarei 20:45 Tandarei 20:45 Craiova 20:45 Sascut
07:00

15:50 Dorohoi 15:50 Craiova 15:50 Craiova 15:50 Dorohoi 15:50 Craiova 15:50 Dorohoi 15:50 Targoviste
07:00

16:40 Dorohoi 16:40 Buzau 16:40 Craiova 16:40 Dorohoi 16:40 Craiova 16:40 Dorohoi 16:40 Craiova 16:40 Dorohoi 16:40 Craiova
07:00

21:45 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
12:55 Adjud
07:05
Romfour Romania
20:45 Bacau
07:05

21:45 Brasov
07:10
Romfour Romania
12:55 Filiasi 12:55 Filiasi 12:55 Sascut
07:10
Romfour Romania
20:45 Roman 20:45 Filiasi 20:45 Filiasi
07:10

15:50 Filiasi 15:50 Sinaia 15:50 Vanatori 15:50 Vanatori 15:50 Vanatori 15:50 Filiasi 15:50 Filiasi
07:10

16:40 Vanatori 16:40 Vanatori 16:40 Vanatori 16:40 Vanatori 16:40 Filiasi 16:40 Filiasi 16:40 Filiasi 16:40 Filiasi 16:40 Ramnicu Sarat
07:10
Danytur
16:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
20:45 Vaslui
07:15

18:00 Pitesti
07:20
Romfour Romania
12:55 Rovinari 12:55 Rovinari
07:20
Romfour Romania
20:45 Rovinari 20:45 Rovinari 20:45 Negresti
07:20

15:50 Drobeta Turnu Severin 15:50 Drobeta Turnu Severin 15:50 Drobeta Turnu Severin 15:50 Predeal
07:20

16:40 Drobeta Turnu Severin 16:40 Drobeta Turnu Severin 16:40 Drobeta Turnu Severin 16:40 Drobeta Turnu Severin 16:40 Focsani
07:20

21:45 Fetesti
07:30
Danytur
16:00 Suceava 16:00 Targu Frumos
07:30

18:00 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
12:55 Isalnita 12:55 Isalnita
07:30
Romfour Romania
20:45 Isalnita 20:45 Iasi 20:45 Isalnita
07:30

15:50 Rovinari 15:50 Rovinari 15:50 Rovinari 15:50 Campina
07:30

16:40 Rovinari 16:40 Rovinari 16:40 Rovinari 16:40 Rovinari 16:40 Marasesti
07:30
Romfour Romania
20:45 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
12:55 Targu Carbunesti 12:55 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
20:45 Targu Carbunesti 20:45 Targu Carbunesti 20:45 Deleni
07:40

15:50 Resita 15:50 Resita 15:50 Resita 15:50 Urziceni
07:40

16:40 Adjud 16:40 Resita 16:40 Resita 16:40 Resita 16:40 Resita
07:40
Romfour Romania
12:55 Motru 12:55 Bacau 12:55 Motru
07:45
Romfour Romania
20:45 Motru 20:45 Harlau 20:45 Motru
07:45
Romfour Romania
12:55 Resita 12:55 Resita
07:50
Romfour Romania
20:45 Resita 20:45 Targu Frumos 20:45 Resita
07:50

15:50 Caransebes 15:50 Ploiesti 15:50 Caransebes 15:50 Caransebes
07:50

16:40 Caransebes 16:40 Caransebes 16:40 Caransebes 16:40 Caransebes 16:40 Bacau
07:50
Romfour Romania
12:55 Caransebes 12:55 Caransebes
07:55
Romfour Romania
20:45 Pascani 20:45 Caransebes 20:45 Caransebes
07:55

21:45 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:00 Targu Ocna 16:00 Negresti 16:00 Pascani 16:00 Negresti
08:00

18:00 Brasov
08:00
Romfour Romania
12:55 Roman 12:55 Lugoj 12:55 Lugoj 12:55 Slobozia 12:55 Slobozia
08:00
Romfour Romania
20:45 Lugoj 20:45 Lugoj 20:45 Slobozia 20:45 Slobozia 20:45 Motca
08:00

15:50 Targu Jiu 15:50 Targu Jiu 15:50 Targu Jiu 15:50 Buzau
08:00

16:40 Targu Jiu 16:40 Targu Jiu 16:40 Targu Jiu 16:40 Targu Jiu 16:40 Roman
08:00
Romfour Romania
12:55 Timisoara 12:55 Timisoara 12:55 Vaslui
08:05
Romfour Romania
20:45 Timisoara 20:45 Timisoara
08:05

18:00 Bicaz
08:10
Romfour Romania
12:55 Arad 12:55 Bucuresti 12:55 Negresti 12:55 Bucuresti 12:55 Arad
08:10
Romfour Romania
20:45 Arad 20:45 Arad 20:45 Bucuresti 20:45 Bucuresti 20:45 Cristesti
08:10

15:50 Ramnicu Sarat 15:50 Bumbesti Jiu 15:50 Bumbesti Jiu 15:50 Bumbesti Jiu
08:10

16:40 Targu Frumos 16:40 Bumbesti Jiu 16:40 Bumbesti Jiu 16:40 Bumbesti Jiu 16:40 Bumbesti Jiu
08:10

18:00 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
12:55 Iasi
08:15
Romfour Romania
20:45 Timisesti
08:15

18:00 Falticeni
08:20
Romfour Romania
12:55 Podu Iloaiei 12:55 Targu Jiu 12:55 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
20:45 Dumbrava 20:45 Targu Jiu 20:45 Targu Jiu
08:20

15:50 Focsani 15:50 Petrosani 15:50 Petrosani 15:50 Petrosani
08:20

16:40 Pascani 16:40 Petrosani 16:40 Petrosani 16:40 Petrosani 16:40 Petrosani
08:20
Romfour Romania
12:55 Petrosani 12:55 Petrosani 12:55 Deleni
08:25
Romfour Romania
20:45 Petrosani 20:45 Petrosani
08:25

21:45 Fagaras
08:30

18:00 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
12:55 Hateg 12:55 Hirlau 12:55 Hateg
08:30
Romfour Romania
20:45 Hateg 20:45 Hateg 20:45 Targu Neamt
08:30

15:50 Marasesti 15:50 Hateg 15:50 Hateg 15:50 Hateg 15:50 Poiana Largului 15:50 Poiana Largului 15:50 Poiana Largului
08:30

16:40 Poiana Largului 16:40 Poiana Largului 16:40 Poiana Largului 16:40 Poiana Largului 16:40 Motca 16:40 Hateg 16:40 Hateg 16:40 Hateg 16:40 Hateg
08:30

21:45 Petrosani
08:35
Romfour Romania
12:55 Targu Frumos
08:35
Romfour Romania
20:45 Piatra Neamt
08:35

15:50 Bicaz 15:50 Bicaz 15:50 Bicaz
08:35

16:40 Bicaz 16:40 Bicaz 16:40 Bicaz 16:40 Bicaz
08:35

18:00 Moinesti
08:40
Romfour Romania
12:55 Calan 12:55 Pascani 12:55 Calan
08:40
Romfour Romania
20:45 Calan 20:45 Bicaz 20:45 Calan
08:40

15:50 Piatra Neamt 15:50 Hunedoara 15:50 Adjud 15:50 Piatra Neamt 15:50 Hunedoara 15:50 Piatra Neamt 15:50 Hunedoara
08:40

16:40 Targu Neamt 16:40 Hunedoara 16:40 Piatra Neamt 16:40 Piatra Neamt 16:40 Hunedoara 16:40 Hunedoara 16:40 Hunedoara 16:40 Piatra Neamt 16:40 Piatra Neamt
08:40

18:00 Fagaras
08:45
Romfour Romania
12:55 Motca
08:45
Romfour Romania
20:45 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
12:55 Hunedoara 12:55 Cristesti 12:55 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
20:45 Hunedoara 20:45 Hunedoara 20:45 Durau
08:50

15:50 Bacau 15:50 Deva 15:50 Deva 15:50 Deva
08:50

16:40 Falticeni 16:40 Deva 16:40 Deva 16:40 Deva 16:40 Deva
08:50
Romfour Romania
12:55 Timisesti
08:55
Romfour Romania
20:45 Borsec
08:55

16:40 Suceava
08:55
Danytur
16:00 Comanesti 16:00 Roman 16:00 Roman
09:00

18:00 Comanesti
09:00
Romfour Romania
12:55 Pitesti 12:55 Deva 12:55 Pitesti 12:55 Deva 12:55 Dumbrava
09:00
Romfour Romania
20:45 Deva 20:45 Pitesti 20:45 Pitesti 20:45 Toplita 20:45 Deva
09:00

15:50 Gheorgheni 15:50 Roman 15:50 Lugoj 15:50 Lugoj 15:50 Lugoj 15:50 Gheorgheni 15:50 Gheorgheni
09:00

16:40 Lugoj 16:40 Lugoj 16:40 Lugoj 16:40 Lugoj 16:40 Gheorgheni 16:40 Gheorgheni 16:40 Gheorgheni 16:40 Gheorgheni 16:40 Radauti
09:00
Romfour Romania
12:55 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
20:45 Miercurea Ciuc
09:05

18:00 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
12:55 Ramnicu Sarat 12:55 Ramnicu Sarat 12:55 Piatra Neamt
09:10
Romfour Romania
20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Sfantu Gheorghe
09:10

15:50 Targu Frumos 15:50 Sovata 15:50 Timisoara 15:50 Timisoara 15:50 Sovata 15:50 Sovata 15:50 Timisoara
09:10

16:40 Sovata 16:40 Gura Humorului 16:40 Sovata 16:40 Timisoara 16:40 Timisoara 16:40 Sovata 16:40 Timisoara 16:40 Sovata 16:40 Timisoara
09:10
Romfour Romania
12:55 Bicaz
09:15
Romfour Romania
20:45 Morareni
09:15
Danytur
16:00 Girov
09:20

18:00 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
12:55 Campina 12:55 Campina
09:20
Romfour Romania
20:45 Reghin 20:45 Campina 20:45 Campina
09:20

15:50 Arad 15:50 Pascani 15:50 Arad 15:50 Arad
09:20

16:40 Campulung Moldovenesc 16:40 Arad 16:40 Arad 16:40 Arad 16:40 Arad
09:20
Romfour Romania
20:45 Medias
09:25

21:45 Poiana Largului
09:30

18:00 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
12:55 Poiana Largului 12:55 Sinaia 12:55 Sinaia
09:30
Romfour Romania
20:45 Sinaia 20:45 Sinaia 20:45 Sighisoara
09:30

15:50 Miercurea Ciuc 15:50 Miercurea Ciuc 15:50 Miercurea Ciuc 15:50 Motca 15:50 Chisineu Cris 15:50 Chisineu Cris 15:50 Chisineu Cris
09:30

16:40 Vatra Dornei 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Chisineu Cris 16:40 Chisineu Cris 16:40 Chisineu Cris 16:40 Chisineu Cris
09:30

21:45 Hateg
09:35

18:00 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
12:55 Durau
09:35
Romfour Romania
20:45 Targu Mures
09:35

18:00 Reghin
09:40
Romfour Romania
12:55 Predeal 12:55 Predeal 12:55 Toplita
09:40
Romfour Romania
20:45 Predeal 20:45 Predeal 20:45 Falticeni
09:40

15:50 Targu Neamt 15:50 Odorheiu Secuiesc 15:50 Odorheiu Secuiesc 15:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Prundu Bargaului
09:40

21:45 Sibiu
09:45

18:00 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
20:45 Suceava
09:45
Romfour Romania
12:55 Brasov 12:55 Brasov 12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Miercurea Ciuc
09:50
Romfour Romania
20:45 Brasov 20:45 Brasov 20:45 Veresti
09:50

15:50 Toplita 15:50 Falticeni 15:50 Salonta 15:50 Salonta 15:50 Salonta 15:50 Toplita 15:50 Toplita
09:50

16:40 Salonta 16:40 Salonta 16:40 Salonta 16:40 Salonta 16:40 Toplita 16:40 Nasaud 16:40 Toplita 16:40 Toplita 16:40 Toplita
09:50
Romfour Romania
12:55 Morareni
09:55
Romfour Romania
20:45 Darabani
09:55

15:50 Suceava
09:55

21:45 Hunedoara
10:00
Danytur
16:00 Bacau 16:00 Gura Humorului 16:00 Targu Neamt 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Piatra Neamt 16:00 Bacau
10:00

05:00 Galati
10:00

18:00 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
12:55 Targu Secuiesc 12:55 Reghin 12:55 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
20:45 Botosani 20:45 Targu Secuiesc 20:45 Targu Secuiesc
10:00

15:50 Reghin 15:50 Gilau 15:50 Reghin 15:50 Gilau 15:50 Reghin 15:50 Gilau 15:50 Radauti
10:00

16:40 Reghin 16:40 Bistrita 16:40 Reghin 16:40 Gilau 16:40 Gilau 16:40 Reghin 16:40 Gilau 16:40 Reghin 16:40 Gilau
10:00
Romfour Romania
12:55 Sighisoara 12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
20:45 Gura Humorului 20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Sfantu Gheorghe
10:05

15:50 Gura Humorului
10:05

18:00 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
12:55 Covasna 12:55 Covasna
10:10
Romfour Romania
20:45 Covasna 20:45 Covasna 20:45 Campulung Moldovenesc
10:10

15:50 Campulung Moldovenesc 15:50 Onesti 15:50 Onesti 15:50 Onesti
10:10

16:40 Beclean 16:40 Onesti 16:40 Onesti 16:40 Onesti 16:40 Onesti
10:10

18:00 Orastie
10:15
Romfour Romania
12:55 Targu Mures
10:15
Romfour Romania
20:45 Iacobeni
10:15

18:00 Deva
10:20
Romfour Romania
12:55 Targu Ocna 12:55 Targu Ocna 12:55 Falticeni
10:20
Romfour Romania
20:45 Targu Ocna 20:45 Targu Ocna 20:45 Borsa
10:20

15:50 Moinesti 15:50 Moinesti 15:50 Moinesti 15:50 Vatra Dornei
10:20

16:40 Moinesti 16:40 Moinesti 16:40 Moinesti 16:40 Moinesti 16:40 Dej
10:20

18:00 Caransebes
10:25
Romfour Romania
12:55 Suceava
10:25
Romfour Romania
20:45 Vatra Dornei
10:25

21:45 Sebes
10:30
Danytur
16:00 Bicaz
10:30

05:00 Braila
10:30

18:00 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
12:55 Dolhasca 12:55 Onesti 12:55 Onesti
10:30
Romfour Romania
20:45 Onesti 20:45 Onesti 20:45 Prundu Bargaului
10:30

15:50 Comanesti 15:50 Prundu Bargaului 15:50 Comanesti 15:50 Comanesti
10:30

16:40 Comanesti 16:40 Gherla 16:40 Comanesti 16:40 Comanesti 16:40 Comanesti
10:30

18:00 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
12:55 Veresti
10:35
Romfour Romania
20:45 Beclean
10:35
Romfour Romania
12:55 Darabani 12:55 Comanesti 12:55 Comanesti
10:40
Romfour Romania
20:45 Comanesti 20:45 Comanesti 20:45 Baia Mare
10:40

15:50 Covasna 15:50 Nasaud 15:50 Covasna 15:50 Covasna
10:40

16:40 Covasna 16:40 Covasna 16:40 Covasna 16:40 Covasna
10:40
Romfour Romania
12:55 Botosani
10:45
Romfour Romania
20:45 Dej
10:45
Romfour Romania
12:55 Moinesti 12:55 Moinesti 12:55 Gura Humorului
10:50
Romfour Romania
20:45 Moinesti 20:45 Moinesti
10:50

15:50 Bistrita 15:50 Targu Secuiesc 15:50 Targu Secuiesc 15:50 Targu Secuiesc
10:50

16:40 Targu Secuiesc 16:40 Targu Secuiesc 16:40 Targu Secuiesc 16:40 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
12:55 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
20:45 Cluj Napoca
10:55
Danytur
16:00 Onesti 16:00 Onesti 16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

18:00 Resita
11:00
Romfour Romania
12:55 Simeria 12:55 Fagaras 12:55 Fagaras 12:55 Iacobeni 12:55 Simeria
11:00
Romfour Romania
20:45 Fagaras 20:45 Fagaras 20:45 Simeria 20:45 Simeria 20:45 Cluj Napoca
11:00

15:50 Brasov 15:50 Brasov 15:50 Brasov 15:50 Beclean
11:00

16:40 Brasov 16:40 Brasov 16:40 Brasov 16:40 Brasov
11:00

18:00 Blaj
11:10
Romfour Romania
12:55 Vatra Dornei 12:55 Vestem 12:55 Vestem
11:10
Romfour Romania
20:45 Vestem 20:45 Vestem
11:10

15:50 Dej 15:50 Fagaras 15:50 Fagaras 15:50 Fagaras
11:10

16:40 Fagaras 16:40 Fagaras 16:40 Fagaras 16:40 Fagaras
11:10

18:00 Sibiu
11:15
Romfour Romania
12:55 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
12:55 Orastie 12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Bistrita 12:55 Orastie
11:20
Romfour Romania
20:45 Orastie 20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Orastie
11:20

15:50 Sibiu 15:50 Gherla 15:50 Sibiu 15:50 Sibiu
11:20

16:40 Sibiu 16:40 Sibiu 16:40 Sibiu 16:40 Sibiu
11:20
Romfour Romania
12:55 Beclean
11:25

15:50 Sebes 15:50 Sebes 15:50 Sebes
11:25

16:40 Sebes 16:40 Sebes 16:40 Sebes 16:40 Sebes
11:25

21:45 Toplita
11:30

18:00 Medias
11:30
Romfour Romania
12:55 Dej 12:55 Sebes 12:55 Sibiu 12:55 Sibiu 12:55 Sebes
11:30
Romfour Romania
20:45 Sebes 20:45 Sibiu 20:45 Sibiu 20:45 Sebes
11:30

15:50 Alba Iulia 15:50 Alba Iulia 15:50 Alba Iulia
11:30

16:40 Alba Iulia 16:40 Alba Iulia 16:40 Alba Iulia 16:40 Alba Iulia
11:30

18:00 Sebes
11:35

15:50 Teius 15:50 Teius 15:50 Teius
11:35

16:40 Teius 16:40 Teius 16:40 Teius 16:40 Teius
11:35
Romfour Romania
12:55 Lancram 12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Lancram
11:40
Romfour Romania
20:45 Lancram 20:45 Miercurea Sibiului 20:45 Miercurea Sibiului 20:45 Lancram
11:40

15:50 Aiud 15:50 Aiud 15:50 Aiud
11:40

16:40 Aiud 16:40 Aiud 16:40 Aiud 16:40 Aiud
11:40
Romfour Romania
12:55 Alba Iulia 12:55 Sighisoara 12:55 Sighisoara 12:55 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
20:45 Sighisoara 20:45 Sighisoara 20:45 Alba Iulia 20:45 Alba Iulia
11:50

15:50 Targu Mures 15:50 Targu Mures 15:50 Targu Mures
11:50

16:40 Targu Mures 16:40 Targu Mures 16:40 Targu Mures 16:40 Targu Mures
11:50

21:45 Deva
12:00
Danytur
16:00 Medias 16:00 Praid 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Vatra Dornei 16:00 Targu Secuiesc
12:00

18:00 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
12:55 Cluj Napoca 12:55 Medias 12:55 Medias
12:00
Romfour Romania
20:45 Gilau 20:45 Medias 20:45 Medias
12:00

15:50 Turda 15:50 Turda 15:50 Turda
12:00

16:40 Turda 16:40 Turda 16:40 Turda 16:40 Turda
12:00
Romfour Romania
12:55 Gilau
12:05

18:00 Bistrita
12:10
Romfour Romania
12:55 Teius 12:55 Huedin 12:55 Teius
12:10
Romfour Romania
20:45 Teius 20:45 Teius
12:10
Romfour Romania
12:55 Negreni
12:15

18:00 Lugoj
12:20
Romfour Romania
12:55 Aiud 12:55 Alesd 12:55 Aiud
12:20
Romfour Romania
20:45 Aiud 20:45 Aiud
12:20

21:45 Reghin
12:30

05:00 Buzau
12:30

18:00 Aiud
12:30
Romfour Romania
12:55 Unirea 12:55 Unirea
12:30
Romfour Romania
20:45 Unirea 20:45 Unirea
12:30

18:00 Beclean
12:35
Romfour Romania
12:55 Turda 12:55 Turda
12:40
Romfour Romania
20:45 Turda 20:45 Turda
12:40

21:45 Alba Iulia
13:00
Danytur
16:00 Blaj 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Reghin 16:00 Sfantu Gheorghe
13:00

18:00 Dej
13:00
Romfour Romania
20:45 Huedin
13:00

18:00 Turda
13:15

21:45 Targu Mures
13:30

18:00 Gherla
13:30

15:50 Cluj Napoca
13:30

16:40 Cluj Napoca
13:30

21:45 Aiud
13:45

05:00 Ploiesti
13:45

16:40 Bontida
13:50

15:50 Bontida
13:55

21:45 Ludus
14:00
Danytur
16:00 Brasov 16:00 Fagaras 16:00 Teius 16:00 Brasov
14:00

18:00 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
20:45 Cluj Napoca 20:45 Negreni 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca
14:00

15:50 Baia Mare
14:00

16:40 Baia Mare
14:00

18:00 Timisoara
14:10

15:50 Satu Mare
14:10

16:40 Satu Mare
14:10

16:40 Zalau
14:20

21:45 Turda
14:30

16:40 Huedin
14:30

16:40 Alesd
14:40

21:45 Cluj Napoca
15:00
Danytur
16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara 16:00 Avrig 16:00 Alba Iulia
15:00

18:00 Huedin
15:00
Romfour Romania
20:45 Piatra Craiului
15:00

15:50 Zalau
15:00
Danytur
16:00 Sibiu
15:30
Romfour Romania
20:45 Beius
15:30

05:00 Brasov
15:45
Danytur
16:00 Zlatna 16:00 Targu Mures 16:00 Dej 16:00 Targu Mures 16:00 Bistrita
16:00

18:00 Arad
16:00
Romfour Romania
20:45 Alesd
16:00

15:50 Huedin
16:00
Danytur
16:00 Sebes 16:00 Ludus 16:00 Ludus
16:30

21:45 Huedin
17:00
Danytur
16:00 Nasaud 16:00 Campia Turzii 16:00 Abrud 16:00 Campia Turzii
17:00

05:00 Fagaras
17:00

18:00 Oradea
17:00

15:50 Alesd
17:00

16:40 Oradea
17:00

18:00 Nadlac
17:10
Danytur
16:00 Turda 16:00 Beclean 16:00 Turda
17:30

21:45 Alesd
18:00
Danytur
16:00 Zalau 16:00 Cluj Napoca 16:00 Gherla 16:00 Deva 16:00 Cluj Napoca 16:00 Brad
18:00

21:45 Oradea
18:30
Danytur
16:00 Floresti 16:00 Floresti
18:30

05:00 Sibiu
18:30
Romfour Romania
12:55 Oradea
18:30
Romfour Romania
20:45 Oradea
18:30
Romfour Romania
20:45 Bors
18:40

21:45 Bors
18:45
Danytur
16:00 Gilau 16:00 Gilau
19:00
Romfour Romania
12:55 Bors
19:00

15:50 Oradea
19:00

05:00 Sebes
19:30
Danytur
16:00 Huedin 16:00 Huedin
20:00

05:00 Deva
20:30
Danytur
16:00 Alesd 16:00 Alesd
21:00
Danytur
16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Arad
22:00

05:00 Arad
23:00
Romfour Romania
12:55 Budapesta
23:00
Romfour Romania
20:45 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.