La adresa - Mersul autobuzelor Rotterdam Olanda

La adresa

Rotterdam, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:00
12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti
07:55
11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 10:20 Onesti 05:30 Negreni 11:20 Targu Secuiesc 12:50 Slatina (Olt) 12:00 Campina 13:05 Turnu Magurele 13:10 Slobozia 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 10:30 Targu Ocna 05:20 Alesd 11:30 Brasov 12:55 Alexandria 12:10 Ramnicu Sarat 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 10:50 Covasna 05:10 Oradea 11:40 Predeal 13:00 Corabia 12:20 Ploiesti 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 10:10 Comanesti 05:50 Huedin 11:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Bors 11:50 Sinaia 13:10 Giurgiu 12:30 Pitesti 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu
08:35
08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej
10:10 Giltrans
21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi
12:35
19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud
13:00
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
13:00
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

18:00 Constanta
00:05
Giltrans
21:45 Braila
00:10

18:00 Mangalia
00:10

18:00 Medgidia
00:15
Giltrans
21:45 Galati
00:30

18:00 Cernavoda
00:30
Giltrans
21:45 Buzau
01:00

18:00 Giurgiu
01:00

18:00 Alexandria
01:05

18:00 Fetesti
01:10

18:00 Braila
01:20
Giltrans
21:45 Ramnicu Sarat
01:30

18:00 Tulcea
01:30
Giltrans
21:45 Tecuci
01:50

18:00 Calarasi
02:00

18:00 Galati
02:10
Giltrans
21:45 Focsani
02:15
Giltrans
21:45 Adjud
02:45
Giltrans
21:45 Barlad
03:00

18:00 Slobozia
03:00

18:00 Tecuci
03:10

18:00 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
21:45 Husi
03:30

18:00 Barlad
03:30
Giltrans
21:45 Dorohoi
03:35
Giltrans
21:45 Onesti
03:45

16:00 Schwechat
03:50

18:00 Husi
03:50
Giltrans
21:45 Vaslui
04:00

16:00 Viena
04:00

18:00 Bucuresti
04:00

20:45 Tulcea
04:00
Giltrans
21:45 Comanesti
04:10

18:00 Buzau
04:10
Giltrans
21:45 Bucuresti
04:15
Giltrans
21:45 Moinesti
04:20

18:00 Focsani
04:20
Giltrans
21:45 Botosani
04:30

18:00 Vaslui
04:30

20:45 Braila
04:30
Giltrans
21:45 Craiova
04:35

18:00 Harlau
04:40

11:55 Tulcea
04:40
Giltrans
21:45 Iasi
04:45

11:55 Braila
04:45

16:55 Tulcea
04:50

11:55 Galati
04:50
Giltrans
21:45 Podu Iloaiei
05:00

16:00 Braila
05:00

18:00 Roman
05:00

16:55 Braila 16:55 Giurgiu 16:55 Giurgiu
05:00

11:55 Giurgiu 11:55 Tecuci
05:00

20:45 Galati
05:00
Giltrans
21:45 Filiasi
05:05

11:55 Barlad
05:05
Giltrans
21:45 Ploiesti
05:10

18:00 Adjud
05:10

16:55 Galati 16:55 Turnu Magurele 16:55 Turnu Magurele
05:10

11:55 Turnu Magurele
05:10

18:00 Bacau
05:15
Giltrans
21:45 Suceava
05:20

18:00 Slatina (Olt)
05:20

16:55 Corabia 16:55 Tecuci 16:55 Corabia
05:20

11:55 Husi 11:55 Corabia
05:20

18:00 Radauti
05:25
Giltrans
21:45 Bacau
05:30

16:00 Galati
05:30

18:00 Iasi
05:30

16:55 Alexandria 16:55 Barlad 16:55 Alexandria
05:30

11:55 Buzau 11:55 Alexandria
05:30

18:00 Dorohoi
05:35
Giltrans
21:45 Negresti
05:40

18:00 Targu Frumos
05:40

16:55 Slatina (Olt) 16:55 Husi 16:55 Slatina (Olt)
05:40

11:55 Slatina (Olt) 11:55 Focsani
05:40

12:55 Tulcea
05:40
Giltrans
21:45 Harlau
05:45

18:00 Targoviste
05:45

16:55 Buzau
05:45

12:55 Braila
05:45

18:00 Urziceni
05:47
Giltrans
21:45 Constanta
05:50

18:00 Ploiesti
05:50

16:55 Focsani
05:50

12:55 Galati
05:50

18:00 Targu Neamt
05:55

18:00 Buhusi
05:57

18:00 Roznov
05:58
Giltrans
21:45 Campina
06:00

16:00 Barlad
06:00

18:00 Piatra Neamt
06:00

16:55 Constanta 16:55 Craiova 16:55 Constanta 16:55 Marasesti 16:55 Craiova
06:00

11:55 Craiova 11:55 Constanta 11:55 Marasesti
06:00

12:55 Giurgiu 12:55 Constanta 12:55 Giurgiu 12:55 Tecuci 12:55 Constanta
06:00

20:45 Constanta 20:45 Giurgiu 20:45 Tecuci 20:45 Giurgiu 20:45 Constanta
06:00
Giltrans
21:45 Buhusi
06:05

16:55 Mangalia 16:55 Mangalia
06:05

11:55 Mangalia 11:55 Adjud
06:05

12:55 Barlad
06:05
Giltrans
21:45 Roznov
06:10

16:00 Husi
06:10

18:00 Onesti
06:10

16:55 Filiasi 16:55 Filiasi 16:55 Adjud
06:10

11:55 Filiasi
06:10

12:55 Husi 12:55 Turnu Magurele 12:55 Turnu Magurele
06:10

20:45 Turnu Magurele 20:45 Barlad 20:45 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
21:45 Targu Frumos
06:15

16:55 Medgidia 16:55 Medgidia
06:15

11:55 Medgidia
06:15
Giltrans
21:45 Gura Humorului
06:20

18:00 Botosani
06:20

16:55 Rovinari 16:55 Rovinari 16:55 Hirsova 16:55 Hirsova
06:20

11:55 Sascut 11:55 Hirsova 11:55 Rovinari
06:20

12:55 Corabia 12:55 Corabia
06:20

20:45 Corabia 20:45 Corabia 20:45 Husi
06:20

16:55 Tandarei 16:55 Tandarei
06:25

11:55 Tandarei
06:25
Giltrans
21:45 Falticeni
06:30

18:00 Pascani
06:30

16:55 Isalnita 16:55 Sascut 16:55 Slobozia 16:55 Slobozia 16:55 Isalnita
06:30

11:55 Slobozia 11:55 Isalnita
06:30

12:55 Buzau 12:55 Alexandria 12:55 Mangalia 12:55 Mangalia 12:55 Alexandria
06:30

20:45 Alexandria 20:45 Alexandria 20:45 Buzau 20:45 Mangalia 20:45 Mangalia
06:30
Giltrans
21:45 Rovinari
06:35
Giltrans
21:45 Pascani
06:40

18:00 Craiova
06:40

16:55 Targu Carbunesti 16:55 Targu Carbunesti
06:40

11:55 Targu Carbunesti
06:40

12:55 Filiasi 12:55 Medgidia 12:55 Medgidia 12:55 Filiasi 12:55 Focsani
06:40

20:45 Filiasi 20:45 Focsani 20:45 Medgidia 20:45 Medgidia 20:45 Filiasi
06:40
Giltrans
21:45 Motca
06:45

16:55 Motru 16:55 Motru
06:45

11:55 Motru 11:55 Bacau
06:45
Giltrans
21:45 Piatra Neamt
06:50

18:00 Suceava
06:50

16:55 Resita 16:55 Resita 16:55 Bacau
06:50

11:55 Resita
06:50

12:55 Hirsova 12:55 Hirsova 12:55 Slatina (Olt) 12:55 Slatina (Olt)
06:50

20:45 Slatina (Olt) 20:45 Marasesti 20:45 Hirsova 20:45 Hirsova 20:45 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
21:45 Roman
06:55

16:55 Caransebes 16:55 Caransebes 16:55 Roman
06:55

11:55 Caransebes
06:55

20:45 Adjud
06:55
Giltrans
21:45 Cristesti
07:00

16:00 Vaslui
07:00

18:00 Filiasi
07:00

16:55 Bucuresti 16:55 Lugoj 16:55 Bucuresti 16:55 Lugoj 16:55 Vaslui
07:00

11:55 Lugoj 11:55 Roman 11:55 Bucuresti
07:00

12:55 Tandarei 12:55 Craiova 12:55 Marasesti 12:55 Craiova 12:55 Tandarei
07:00

20:45 Tandarei 20:45 Craiova 20:45 Sascut 20:45 Craiova 20:45 Tandarei
07:00
Giltrans
21:45 Targu Jiu
07:05

16:55 Timisoara 16:55 Timisoara
07:05

11:55 Vaslui 11:55 Timisoara
07:05

12:55 Adjud
07:05

20:45 Bacau
07:05
Giltrans
21:45 Brasov
07:10

16:55 Arad 16:55 Arad 16:55 Negresti
07:10

11:55 Negresti 11:55 Arad
07:10

12:55 Sascut 12:55 Filiasi 12:55 Filiasi
07:10

20:45 Filiasi 20:45 Roman 20:45 Filiasi
07:10

11:55 Iasi
07:15

20:45 Vaslui
07:15

18:00 Pitesti
07:20

16:55 Targu Jiu 16:55 Iasi 16:55 Targu Jiu
07:20

11:55 Podu Iloaiei 11:55 Targu Jiu
07:20

12:55 Rovinari 12:55 Rovinari
07:20

20:45 Rovinari 20:45 Negresti 20:45 Rovinari
07:20

16:55 Petrosani 16:55 Petrosani
07:25

11:55 Deleni 11:55 Petrosani
07:25
Giltrans
21:45 Fetesti
07:30

18:00 Targu Secuiesc
07:30

16:55 Pitesti 16:55 Podu Iloaiei 16:55 Pitesti 16:55 Hateg 16:55 Hateg
07:30

11:55 Hirlau 11:55 Hateg 11:55 Pitesti
07:30

12:55 Isalnita 12:55 Isalnita
07:30

20:45 Isalnita 20:45 Iasi 20:45 Isalnita
07:30

16:55 Deleni
07:35

11:55 Targu Frumos
07:35

20:45 Podu Iloaiei
07:35

16:55 Hirlau 16:55 Calan 16:55 Calan
07:40

11:55 Calan 11:55 Pascani
07:40

12:55 Targu Carbunesti 12:55 Targu Carbunesti
07:40

20:45 Targu Carbunesti 20:45 Targu Carbunesti 20:45 Deleni
07:40

11:55 Motca
07:45

12:55 Motru 12:55 Bacau 12:55 Motru
07:45

20:45 Motru 20:45 Motru 20:45 Harlau
07:45

16:55 Ploiesti 16:55 Hunedoara 16:55 Hunedoara 16:55 Ploiesti
07:50

11:55 Cristesti 11:55 Ploiesti 11:55 Hunedoara
07:50

12:55 Resita 12:55 Resita
07:50

20:45 Resita 20:45 Targu Frumos 20:45 Resita
07:50

16:55 Targu Frumos
07:55

11:55 Timisesti
07:55

12:55 Caransebes 12:55 Caransebes
07:55

20:45 Pascani 20:45 Caransebes 20:45 Caransebes
07:55
Giltrans
21:45 Targu Neamt
08:00

16:00 Negresti
08:00

18:00 Brasov
08:00

16:55 Ramnicu Sarat 16:55 Deva 16:55 Ramnicu Sarat 16:55 Pascani 16:55 Deva
08:00

11:55 Deva 11:55 Ramnicu Sarat 11:55 Dumbrava
08:00

12:55 Lugoj 12:55 Roman 12:55 Lugoj 12:55 Slobozia 12:55 Slobozia
08:00

20:45 Lugoj 20:45 Slobozia 20:45 Motca 20:45 Slobozia 20:45 Lugoj
08:00

11:55 Targu Neamt
08:05

12:55 Vaslui 12:55 Timisoara 12:55 Timisoara
08:05

20:45 Timisoara 20:45 Timisoara
08:05

18:00 Bicaz
08:10

16:55 Motca 16:55 Campina 16:55 Campina
08:10

11:55 Piatra Neamt 11:55 Campina
08:10

12:55 Negresti 12:55 Arad 12:55 Bucuresti 12:55 Bucuresti 12:55 Arad
08:10

20:45 Arad 20:45 Bucuresti 20:45 Cristesti 20:45 Bucuresti 20:45 Arad
08:10

18:00 Ramnicu Valcea
08:15

16:55 Cristesti
08:15

11:55 Bicaz
08:15

12:55 Iasi
08:15

20:45 Timisesti
08:15

18:00 Falticeni
08:20

16:55 Sinaia 16:55 Sinaia 16:55 Timisesti
08:20

11:55 Sinaia
08:20

12:55 Targu Jiu 12:55 Podu Iloaiei 12:55 Targu Jiu
08:20

20:45 Dumbrava 20:45 Targu Jiu 20:45 Targu Jiu
08:20

16:55 Dumbrava
08:25

12:55 Petrosani 12:55 Deleni 12:55 Petrosani
08:25

20:45 Petrosani 20:45 Petrosani
08:25
Giltrans
21:45 Fagaras
08:30

18:00 Gura Humorului
08:30

16:55 Targu Neamt 16:55 Simeria 16:55 Predeal 16:55 Simeria 16:55 Predeal
08:30

11:55 Predeal 11:55 Poiana Largului 11:55 Simeria
08:30

12:55 Hateg 12:55 Hirlau 12:55 Hateg
08:30

20:45 Hateg 20:45 Targu Neamt 20:45 Hateg
08:30
Giltrans
21:45 Petrosani
08:35

11:55 Durau
08:35

12:55 Targu Frumos
08:35

20:45 Piatra Neamt
08:35

18:00 Moinesti
08:40

16:55 Orastie 16:55 Orastie
08:40

11:55 Toplita 11:55 Orastie
08:40

12:55 Calan 12:55 Pascani 12:55 Calan
08:40

20:45 Calan 20:45 Bicaz 20:45 Calan
08:40

18:00 Fagaras
08:45

11:55 Miercurea Ciuc
08:45

12:55 Motca
08:45

20:45 Poiana Largului
08:45

16:55 Sebes 16:55 Sebes 16:55 Piatra Neamt
08:50

11:55 Sfantu Gheorghe 11:55 Sebes
08:50

12:55 Cristesti 12:55 Hunedoara 12:55 Hunedoara
08:50

20:45 Hunedoara 20:45 Hunedoara 20:45 Durau
08:50

11:55 Morareni
08:55

12:55 Timisesti
08:55

20:45 Borsec
08:55

16:00 Roman
09:00

18:00 Comanesti
09:00

16:55 Brasov 16:55 Brasov 16:55 Bicaz 16:55 Lancram 16:55 Lancram
09:00

11:55 Brasov 11:55 Lancram 11:55 Reghin
09:00

12:55 Deva 12:55 Pitesti 12:55 Pitesti 12:55 Deva 12:55 Dumbrava
09:00

20:45 Pitesti 20:45 Toplita 20:45 Pitesti 20:45 Deva 20:45 Deva
09:00

11:55 Medias
09:05

12:55 Targu Neamt
09:05

20:45 Miercurea Ciuc
09:05

18:00 Targu Jiu
09:10

16:55 Poiana Largului 16:55 Targu Secuiesc 16:55 Targu Secuiesc
09:10

11:55 Sighisoara 11:55 Targu Secuiesc
09:10

12:55 Ramnicu Sarat 12:55 Piatra Neamt 12:55 Ramnicu Sarat
09:10

20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Ramnicu Sarat
09:10

11:55 Targu Mures
09:15

12:55 Bicaz
09:15

20:45 Morareni
09:15

18:00 Campulung Moldovenesc
09:20

16:55 Durau 16:55 Sfantu Gheorghe 16:55 Sfantu Gheorghe
09:20

11:55 Falticeni 11:55 Sfantu Gheorghe
09:20

12:55 Campina 12:55 Campina
09:20

20:45 Reghin 20:45 Campina 20:45 Campina
09:20

16:55 Toplita
09:25

11:55 Suceava
09:25

20:45 Medias
09:25
Giltrans
21:45 Poiana Largului
09:30

18:00 Targu Ocna
09:30

16:55 Alba Iulia 16:55 Covasna 16:55 Alba Iulia 16:55 Covasna 16:55 Miercurea Ciuc
09:30

11:55 Covasna 11:55 Alba Iulia
09:30

12:55 Sinaia 12:55 Sinaia 12:55 Poiana Largului
09:30

20:45 Sinaia 20:45 Sinaia 20:45 Sighisoara
09:30
Giltrans
21:45 Hateg
09:35

18:00 Gheorgheni
09:35

16:55 Sfantu Gheorghe
09:35

12:55 Durau
09:35

20:45 Targu Mures
09:35

16:55 Morareni
09:38

18:00 Reghin
09:40

16:55 Targu Ocna 16:55 Teius 16:55 Targu Ocna 16:55 Teius
09:40

11:55 Targu Ocna 11:55 Teius
09:40

12:55 Predeal 12:55 Toplita 12:55 Predeal
09:40

20:45 Predeal 20:45 Predeal 20:45 Falticeni
09:40

16:55 Reghin
09:41

16:55 Medias
09:44
Giltrans
21:45 Sibiu
09:45

18:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:55 Botosani
09:45

20:45 Suceava
09:45

16:55 Sighisoara
09:48

16:55 Aiud 16:55 Onesti 16:55 Aiud 16:55 Onesti
09:50

11:55 Aiud 11:55 Gura Humorului 11:55 Onesti
09:50

12:55 Miercurea Ciuc 12:55 Brasov 12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Brasov
09:50

20:45 Veresti 20:45 Brasov 20:45 Brasov
09:50

16:55 Targu Mures
09:55

11:55 Campulung Moldovenesc
09:55

12:55 Morareni
09:55

20:45 Darabani
09:55
Giltrans
21:45 Hunedoara
10:00

16:00 Bacau
10:00

05:00 Galati
10:00

18:00 Toplita Gara
10:00

16:55 Comanesti 16:55 Falticeni 16:55 Unirea 16:55 Comanesti 16:55 Unirea
10:00

11:55 Iacobeni 11:55 Comanesti 11:55 Unirea
10:00

12:55 Reghin 12:55 Targu Secuiesc 12:55 Targu Secuiesc
10:00

20:45 Botosani 20:45 Targu Secuiesc 20:45 Targu Secuiesc
10:00

16:55 Suceava
10:05

12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Sighisoara 12:55 Sfantu Gheorghe
10:05

20:45 Gura Humorului 20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Sfantu Gheorghe
10:05

18:00 Sighisoara
10:10

16:55 Turda 16:55 Moinesti 16:55 Turda 16:55 Moinesti
10:10

11:55 Moinesti 11:55 Turda 11:55 Vatra Dornei
10:10

12:55 Covasna 12:55 Covasna
10:10

20:45 Covasna 20:45 Covasna 20:45 Campulung Moldovenesc
10:10

18:00 Orastie
10:15

11:55 Prundu Bargaului
10:15

12:55 Targu Mures
10:15

20:45 Iacobeni
10:15

18:00 Deva
10:20

16:55 Fagaras 16:55 Fagaras
10:20

11:55 Fagaras 11:55 Bistrita
10:20

12:55 Falticeni 12:55 Targu Ocna 12:55 Targu Ocna
10:20

20:45 Borsa 20:45 Targu Ocna 20:45 Targu Ocna
10:20

18:00 Caransebes
10:25

11:55 Beclean
10:25

12:55 Suceava
10:25

20:45 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
21:45 Sebes
10:30

05:00 Braila
10:30

18:00 Targu Mures
10:30

16:55 Vestem 16:55 Botosani 16:55 Vestem
10:30

11:55 Vestem 11:55 Dej
10:30

12:55 Dolhasca 12:55 Onesti 12:55 Onesti
10:30

20:45 Onesti 20:45 Prundu Bargaului 20:45 Onesti
10:30

18:00 Vatra Dornei
10:35

12:55 Veresti
10:35

20:45 Beclean
10:35

16:55 Gura Humorului
10:40

12:55 Comanesti 12:55 Darabani 12:55 Comanesti
10:40

20:45 Comanesti 20:45 Baia Mare 20:45 Comanesti
10:40

12:55 Botosani
10:45

20:45 Dej
10:45

16:55 Ramnicu Valcea 16:55 Ramnicu Valcea
10:50

11:55 Ramnicu Valcea
10:50

12:55 Moinesti 12:55 Gura Humorului 12:55 Moinesti
10:50

20:45 Moinesti 20:45 Moinesti
10:50

16:55 Campulung Moldovenesc
10:55

12:55 Campulung Moldovenesc
10:55

20:45 Cluj Napoca
10:55

16:00 Onesti
11:00

18:00 Resita
11:00

16:55 Sibiu 16:55 Iacobeni 16:55 Sibiu
11:00

11:55 Sibiu
11:00

12:55 Fagaras 12:55 Simeria 12:55 Iacobeni 12:55 Simeria 12:55 Fagaras
11:00

20:45 Simeria 20:45 Fagaras 20:45 Simeria 20:45 Cluj Napoca 20:45 Fagaras
11:00

16:55 Vatra Dornei
11:05

18:00 Blaj
11:10

16:55 Miercurea Sibiului 16:55 Miercurea Sibiului 16:55 Prundu Bargaului
11:10

11:55 Miercurea Sibiului
11:10

12:55 Vatra Dornei 12:55 Vestem 12:55 Vestem
11:10

20:45 Vestem 20:45 Vestem
11:10

18:00 Sibiu
11:15

12:55 Prundu Bargaului
11:15

16:55 Sighisoara 16:55 Bistrita 16:55 Sighisoara
11:20

11:55 Sighisoara
11:20

12:55 Orastie 12:55 Bistrita 12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Orastie
11:20

20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Orastie 20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Orastie
11:20

12:55 Beclean
11:25
Giltrans
21:45 Toplita
11:30

18:00 Medias
11:30

16:55 Medias 16:55 Medias 16:55 Beclean
11:30

11:55 Medias 11:55 Cluj Napoca
11:30

12:55 Sebes 12:55 Sibiu 12:55 Dej 12:55 Sibiu 12:55 Sebes
11:30

20:45 Sebes 20:45 Sibiu 20:45 Sebes 20:45 Sibiu
11:30

18:00 Sebes
11:35

16:55 Dej
11:40

12:55 Lancram 12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Lancram
11:40

20:45 Miercurea Sibiului 20:45 Lancram 20:45 Miercurea Sibiului 20:45 Lancram
11:40

16:55 Cluj Napoca
11:45

12:55 Sighisoara 12:55 Alba Iulia 12:55 Alba Iulia 12:55 Sighisoara
11:50

20:45 Alba Iulia 20:45 Sighisoara 20:45 Alba Iulia 20:45 Sighisoara
11:50
Giltrans
21:45 Deva
12:00

16:00 Targu Secuiesc
12:00

18:00 Alba Iulia
12:00

16:55 Cluj Napoca
12:00

11:55 Cluj Napoca
12:00

12:55 Cluj Napoca 12:55 Medias 12:55 Medias
12:00

20:45 Gilau 20:45 Medias 20:45 Medias
12:00

11:55 Gilau
12:05

12:55 Gilau
12:05

18:00 Bistrita
12:10

11:55 Huedin
12:10

12:55 Teius 12:55 Teius 12:55 Huedin
12:10

20:45 Teius 20:45 Teius
12:10

11:55 Negreni
12:15

12:55 Negreni
12:15

18:00 Lugoj
12:20

11:55 Alesd
12:20

12:55 Alesd 12:55 Aiud 12:55 Aiud
12:20

20:45 Aiud 20:45 Aiud
12:20
Giltrans
21:45 Reghin
12:30

05:00 Buzau
12:30

18:00 Aiud
12:30

12:55 Unirea 12:55 Unirea
12:30

20:45 Unirea 20:45 Unirea
12:30

18:00 Beclean
12:35

12:55 Turda 12:55 Turda
12:40

20:45 Turda 20:45 Turda
12:40
Giltrans
21:45 Alba Iulia
13:00

16:00 Sfantu Gheorghe
13:00

18:00 Dej
13:00

20:45 Huedin
13:00

18:00 Turda
13:15

16:55 Gilau
13:15
Giltrans
21:45 Targu Mures
13:30

18:00 Gherla
13:30

16:55 Huedin
13:30
Giltrans
21:45 Aiud
13:45

05:00 Ploiesti
13:45

16:55 Negreni
13:50
Giltrans
21:45 Ludus
14:00

16:00 Brasov
14:00

18:00 Cluj Napoca
14:00

12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca
14:00

20:45 Negreni 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca
14:00

18:00 Timisoara
14:10
Giltrans
21:45 Turda
14:30
Giltrans
21:45 Cluj Napoca
15:00

16:00 Sighisoara
15:00

18:00 Huedin
15:00

20:45 Piatra Craiului
15:00

20:45 Beius
15:30

05:00 Brasov
15:45

16:00 Targu Mures
16:00

18:00 Arad
16:00

20:45 Alesd
16:00

16:00 Ludus
16:30

16:55 Alesd
16:55
Giltrans
21:45 Huedin
17:00

16:00 Campia Turzii
17:00

05:00 Fagaras
17:00

18:00 Oradea
17:00

18:00 Nadlac
17:10

16:00 Turda
17:30
Giltrans
21:45 Alesd
18:00

16:00 Cluj Napoca
18:00

16:55 Oradea
18:00
Giltrans
21:45 Oradea
18:30

16:00 Floresti
18:30

05:00 Sibiu
18:30

16:55 Bors
18:30

11:55 Oradea
18:30

12:55 Oradea
18:30

20:45 Oradea
18:30

11:55 Bors
18:40

20:45 Bors
18:40
Giltrans
21:45 Bors
18:45

16:00 Gilau
19:00

12:55 Bors
19:00

05:00 Sebes
19:30

16:00 Huedin
20:00

05:00 Deva
20:30

16:00 Alesd
21:00

16:00 Oradea
22:00

05:00 Arad
23:00

12:55 Budapesta
23:00

20:45 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.