La adresa - Mersul autobuzelor Roermond Olanda

La adresa

Roermond, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:55
12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc
09:10
09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau
12:20
20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari
Sosiri
De la Ora

20:15 Braila
00:10

20:15 Galati
00:30

20:15 Buzau
01:00

20:15 Ramnicu Sarat
01:30

20:15 Tecuci
01:50

20:15 Focsani
02:15

20:15 Adjud
02:45

20:15 Barlad
03:00

20:15 Husi
03:30

20:15 Dorohoi
03:35

20:15 Onesti
03:45

20:15 Vaslui
04:00

20:10 Tulcea
04:00

20:15 Comanesti
04:10

20:15 Bucuresti
04:15

20:15 Moinesti
04:20

20:15 Botosani
04:30

20:10 Braila
04:30

20:15 Craiova
04:35

20:15 Iasi
04:45

16:20 Tulcea
04:50

20:15 Podu Iloaiei
05:00

16:20 Braila 16:20 Giurgiu
05:00

20:10 Galati
05:00

20:15 Filiasi
05:05

20:15 Ploiesti
05:10

16:20 Turnu Magurele 16:20 Galati
05:10

20:15 Suceava
05:20

16:20 Tecuci 16:20 Corabia
05:20

20:15 Bacau
05:30

16:20 Alexandria 16:20 Barlad
05:30

20:15 Negresti
05:40

16:20 Husi 16:20 Slatina (Olt)
05:40

20:15 Harlau
05:45

16:20 Buzau
05:45

20:15 Constanta
05:50

16:20 Focsani
05:50

20:15 Campina
06:00

16:20 Constanta 16:20 Marasesti 16:20 Craiova
06:00

20:10 Constanta 20:10 Giurgiu 20:10 Tecuci 20:10 Constanta 20:10 Giurgiu
06:00

20:15 Buhusi
06:05

16:20 Mangalia
06:05

20:15 Roznov
06:10

16:20 Filiasi 16:20 Adjud
06:10

20:10 Turnu Magurele 20:10 Barlad 20:10 Turnu Magurele
06:10

20:15 Targu Frumos
06:15

16:20 Medgidia
06:15

20:15 Gura Humorului
06:20

16:20 Rovinari 16:20 Hirsova
06:20

20:10 Corabia 20:10 Husi 20:10 Corabia
06:20

16:20 Tandarei
06:25

20:15 Falticeni
06:30

16:20 Slobozia 16:20 Isalnita 16:20 Sascut
06:30

20:10 Mangalia 20:10 Alexandria 20:10 Mangalia 20:10 Alexandria 20:10 Buzau
06:30

20:15 Rovinari
06:35

20:15 Pascani
06:40

16:20 Targu Carbunesti
06:40

20:10 Medgidia 20:10 Filiasi 20:10 Focsani 20:10 Medgidia 20:10 Filiasi
06:40

20:15 Motca
06:45

16:20 Motru
06:45

20:15 Piatra Neamt
06:50

16:20 Bacau 16:20 Resita
06:50

20:10 Hirsova 20:10 Slatina (Olt) 20:10 Marasesti 20:10 Hirsova 20:10 Slatina (Olt)
06:50

20:15 Roman
06:55

16:20 Roman 16:20 Caransebes
06:55

20:10 Adjud
06:55

20:15 Cristesti
07:00

16:20 Bucuresti 16:20 Vaslui 16:20 Lugoj
07:00

20:10 Craiova 20:10 Tandarei 20:10 Craiova 20:10 Sascut 20:10 Tandarei
07:00

20:15 Targu Jiu
07:05

16:20 Timisoara
07:05

20:10 Bacau
07:05

20:15 Brasov
07:10

16:20 Arad 16:20 Negresti
07:10

20:10 Filiasi 20:10 Roman 20:10 Filiasi
07:10

20:10 Vaslui
07:15

16:20 Targu Jiu 16:20 Iasi
07:20

20:10 Rovinari 20:10 Negresti 20:10 Rovinari
07:20

16:20 Petrosani
07:25

20:15 Fetesti
07:30

16:20 Podu Iloaiei 16:20 Hateg 16:20 Pitesti
07:30

20:10 Isalnita 20:10 Iasi 20:10 Isalnita
07:30

16:20 Deleni
07:35

20:10 Podu Iloaiei
07:35

16:20 Hirlau 16:20 Calan
07:40

20:10 Targu Carbunesti 20:10 Deleni 20:10 Targu Carbunesti
07:40

20:10 Motru 20:10 Motru 20:10 Harlau
07:45

16:20 Ploiesti 16:20 Hunedoara
07:50

20:10 Resita 20:10 Targu Frumos 20:10 Resita
07:50

16:20 Targu Frumos
07:55

20:10 Caransebes 20:10 Pascani 20:10 Caransebes
07:55

20:15 Targu Neamt
08:00

16:20 Deva 16:20 Ramnicu Sarat 16:20 Pascani
08:00

20:10 Lugoj 20:10 Motca 20:10 Slobozia 20:10 Lugoj 20:10 Slobozia
08:00

20:10 Timisoara 20:10 Timisoara
08:05

16:20 Campina 16:20 Motca
08:10

20:10 Bucuresti 20:10 Arad 20:10 Cristesti 20:10 Bucuresti 20:10 Arad
08:10

16:20 Cristesti
08:15

20:10 Timisesti
08:15

16:20 Sinaia 16:20 Timisesti
08:20

20:10 Targu Jiu 20:10 Dumbrava 20:10 Targu Jiu
08:20

16:20 Dumbrava
08:25

20:10 Petrosani 20:10 Petrosani
08:25

20:15 Fagaras
08:30

16:20 Predeal 16:20 Simeria 16:20 Targu Neamt
08:30

20:10 Targu Neamt 20:10 Hateg 20:10 Hateg
08:30

20:15 Petrosani
08:35

20:10 Piatra Neamt
08:35

16:20 Orastie
08:40

20:10 Calan 20:10 Bicaz 20:10 Calan
08:40

20:10 Poiana Largului
08:45

16:20 Sebes 16:20 Piatra Neamt
08:50

20:10 Durau 20:10 Hunedoara 20:10 Hunedoara
08:50

20:10 Borsec
08:55

16:20 Bicaz 16:20 Lancram 16:20 Brasov
09:00

20:10 Deva 20:10 Pitesti 20:10 Deva 20:10 Toplita 20:10 Pitesti
09:00

20:10 Miercurea Ciuc
09:05

16:20 Poiana Largului 16:20 Targu Secuiesc
09:10

20:10 Sfantu Gheorghe 20:10 Ramnicu Sarat 20:10 Ramnicu Sarat
09:10

20:10 Morareni
09:15

16:20 Durau 16:20 Sfantu Gheorghe
09:20

20:10 Campina 20:10 Reghin 20:10 Campina
09:20

16:20 Toplita
09:25

20:10 Medias
09:25

20:15 Poiana Largului
09:30

16:20 Covasna 16:20 Alba Iulia 16:20 Miercurea Ciuc
09:30

20:10 Sighisoara 20:10 Sinaia 20:10 Sinaia
09:30

20:15 Hateg
09:35

16:20 Sfantu Gheorghe
09:35

20:10 Targu Mures
09:35

16:20 Morareni
09:38

16:20 Targu Ocna 16:20 Teius
09:40

20:10 Predeal 20:10 Predeal 20:10 Falticeni
09:40

16:20 Reghin
09:41

16:20 Medias
09:44

20:15 Sibiu
09:45

20:10 Suceava
09:45

16:20 Sighisoara
09:48

16:20 Onesti 16:20 Aiud
09:50

20:10 Veresti 20:10 Brasov 20:10 Brasov
09:50

16:20 Targu Mures
09:55

20:10 Darabani
09:55

20:15 Hunedoara
10:00

16:20 Comanesti 16:20 Unirea 16:20 Falticeni
10:00

20:10 Targu Secuiesc 20:10 Botosani 20:10 Targu Secuiesc
10:00

16:20 Suceava
10:05

20:10 Sfantu Gheorghe 20:10 Gura Humorului 20:10 Sfantu Gheorghe
10:05

16:20 Moinesti 16:20 Turda
10:10

20:10 Covasna 20:10 Covasna 20:10 Campulung Moldovenesc
10:10

20:10 Iacobeni
10:15

16:20 Fagaras
10:20

20:10 Borsa 20:10 Targu Ocna 20:10 Targu Ocna
10:20

20:10 Vatra Dornei
10:25

20:15 Sebes
10:30

16:20 Botosani 16:20 Vestem
10:30

20:10 Prundu Bargaului 20:10 Onesti 20:10 Onesti
10:30

20:10 Beclean
10:35

16:20 Gura Humorului
10:40

20:10 Comanesti 20:10 Baia Mare 20:10 Comanesti
10:40

20:10 Dej
10:45

16:20 Ramnicu Valcea
10:50

20:10 Moinesti 20:10 Moinesti
10:50

16:20 Campulung Moldovenesc
10:55

20:10 Cluj Napoca
10:55

16:20 Sibiu 16:20 Iacobeni
11:00

20:10 Cluj Napoca 20:10 Simeria 20:10 Fagaras 20:10 Simeria 20:10 Fagaras
11:00

16:20 Vatra Dornei
11:05

16:20 Miercurea Sibiului 16:20 Prundu Bargaului
11:10

20:10 Vestem 20:10 Vestem
11:10

16:20 Sighisoara 16:20 Bistrita
11:20

20:10 Ramnicu Valcea 20:10 Orastie 20:10 Ramnicu Valcea 20:10 Orastie
11:20

20:15 Toplita
11:30

16:20 Medias 16:20 Beclean
11:30

20:10 Sebes 20:10 Sibiu 20:10 Sebes 20:10 Sibiu
11:30

16:20 Dej
11:40

20:10 Lancram 20:10 Miercurea Sibiului 20:10 Lancram 20:10 Miercurea Sibiului
11:40

16:20 Cluj Napoca
11:45

20:10 Alba Iulia 20:10 Sighisoara 20:10 Alba Iulia 20:10 Sighisoara
11:50

20:15 Deva
12:00

16:20 Cluj Napoca
12:00

20:10 Medias 20:10 Medias 20:10 Gilau
12:00

20:10 Teius 20:10 Teius
12:10

20:10 Aiud 20:10 Aiud
12:20

20:15 Reghin
12:30

20:10 Unirea 20:10 Unirea
12:30

20:10 Turda 20:10 Turda
12:40

20:15 Alba Iulia
13:00

20:10 Huedin
13:00

16:20 Gilau
13:15

20:15 Targu Mures
13:30

16:20 Huedin
13:30

20:15 Aiud
13:45

16:20 Negreni
13:50

20:15 Ludus
14:00

20:10 Negreni 20:10 Cluj Napoca 20:10 Cluj Napoca 20:10 Cluj Napoca 20:10 Cluj Napoca
14:00

20:15 Turda
14:30

20:15 Cluj Napoca
15:00

20:10 Piatra Craiului
15:00

20:10 Beius
15:30

20:10 Alesd
16:00

16:20 Alesd
16:55

20:15 Huedin
17:00

20:15 Alesd
18:00

16:20 Oradea
18:00

20:15 Oradea
18:30

16:20 Bors
18:30

20:10 Oradea
18:30

20:10 Bors
18:40

20:15 Bors
18:45

20:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.