La adresa - Mersul autobuzelor Leiden Olanda

La adresa

Leiden, Olanda

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:05
11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias
09:15
16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara
Sosiri
De la Ora

22:40 Braila
00:10

22:40 Galati
00:30

22:40 Buzau
01:00

22:40 Ramnicu Sarat
01:30

22:40 Tecuci
01:50

22:40 Focsani
02:15

22:40 Adjud
02:45

22:40 Barlad
03:00

22:40 Husi
03:30

22:40 Dorohoi
03:35

22:40 Onesti
03:45

22:40 Vaslui
04:00

22:40 Comanesti
04:10

22:40 Bucuresti
04:15

22:40 Moinesti
04:20

22:40 Botosani
04:30

22:40 Craiova
04:35

22:40 Iasi
04:45

18:30 Tulcea
04:50

22:40 Podu Iloaiei
05:00

18:30 Giurgiu 18:30 Braila 18:30 Giurgiu
05:00

22:40 Filiasi
05:05

22:40 Ploiesti
05:10

18:30 Galati 18:30 Turnu Magurele 18:30 Turnu Magurele
05:10

22:40 Suceava
05:20

18:30 Corabia 18:30 Corabia 18:30 Tecuci
05:20

22:40 Bacau
05:30

18:30 Alexandria 18:30 Alexandria 18:30 Barlad
05:30

22:40 Negresti
05:40

18:30 Slatina (Olt) 18:30 Slatina (Olt) 18:30 Husi
05:40

22:40 Harlau
05:45

18:30 Buzau
05:45

22:40 Constanta
05:50

18:30 Focsani
05:50

22:40 Campina
06:00

18:30 Craiova 18:30 Constanta 18:30 Craiova 18:30 Constanta 18:30 Marasesti
06:00

22:40 Buhusi
06:05

18:30 Mangalia 18:30 Mangalia
06:05

22:40 Roznov
06:10

18:30 Adjud 18:30 Filiasi 18:30 Filiasi
06:10

22:40 Targu Frumos
06:15

18:30 Medgidia 18:30 Medgidia
06:15

22:40 Gura Humorului
06:20

18:30 Hirsova 18:30 Rovinari 18:30 Rovinari 18:30 Hirsova
06:20

18:30 Tandarei 18:30 Tandarei
06:25

22:40 Falticeni
06:30

18:30 Slobozia 18:30 Isalnita 18:30 Isalnita 18:30 Sascut 18:30 Slobozia
06:30

22:40 Rovinari
06:35

22:40 Pascani
06:40

18:30 Targu Carbunesti 18:30 Targu Carbunesti
06:40

22:40 Motca
06:45

18:30 Motru 18:30 Motru
06:45

22:40 Piatra Neamt
06:50

18:30 Resita 18:30 Resita 18:30 Bacau
06:50

22:40 Roman
06:55

18:30 Caransebes 18:30 Caransebes 18:30 Roman
06:55

22:40 Cristesti
07:00

18:30 Lugoj 18:30 Vaslui 18:30 Bucuresti 18:30 Bucuresti 18:30 Lugoj
07:00

22:40 Targu Jiu
07:05

18:30 Timisoara 18:30 Timisoara
07:05

22:40 Brasov
07:10

18:30 Negresti 18:30 Arad 18:30 Arad
07:10

18:30 Targu Jiu 18:30 Iasi 18:30 Targu Jiu
07:20

18:30 Petrosani 18:30 Petrosani
07:25

22:40 Fetesti
07:30

18:30 Hateg 18:30 Pitesti 18:30 Podu Iloaiei 18:30 Hateg 18:30 Pitesti
07:30

18:30 Deleni
07:35

18:30 Calan 18:30 Hirlau 18:30 Calan
07:40

18:30 Ploiesti 18:30 Hunedoara 18:30 Ploiesti 18:30 Hunedoara
07:50

18:30 Targu Frumos
07:55

22:40 Targu Neamt
08:00

18:30 Deva 18:30 Pascani 18:30 Deva 18:30 Ramnicu Sarat 18:30 Ramnicu Sarat
08:00

18:30 Campina 18:30 Motca 18:30 Campina
08:10

18:30 Cristesti
08:15

18:30 Sinaia 18:30 Sinaia 18:30 Timisesti
08:20

18:30 Dumbrava
08:25

22:40 Fagaras
08:30

18:30 Predeal 18:30 Simeria 18:30 Targu Neamt 18:30 Simeria 18:30 Predeal
08:30

22:40 Petrosani
08:35

18:30 Orastie 18:30 Orastie
08:40

18:30 Piatra Neamt 18:30 Sebes 18:30 Sebes
08:50

18:30 Lancram 18:30 Brasov 18:30 Bicaz 18:30 Brasov 18:30 Lancram
09:00

18:30 Targu Secuiesc 18:30 Targu Secuiesc 18:30 Poiana Largului
09:10

18:30 Sfantu Gheorghe 18:30 Durau 18:30 Sfantu Gheorghe
09:20

18:30 Toplita
09:25

22:40 Poiana Largului
09:30

18:30 Covasna 18:30 Miercurea Ciuc 18:30 Alba Iulia 18:30 Alba Iulia 18:30 Covasna
09:30

22:40 Hateg
09:35

18:30 Sfantu Gheorghe
09:35

18:30 Morareni
09:38

18:30 Teius 18:30 Targu Ocna 18:30 Teius 18:30 Targu Ocna
09:40

18:30 Reghin
09:41

18:30 Medias
09:44

22:40 Sibiu
09:45

18:30 Sighisoara
09:48

18:30 Onesti 18:30 Aiud 18:30 Onesti 18:30 Aiud
09:50

18:30 Targu Mures
09:55

22:40 Hunedoara
10:00

06:00 Galati
10:00

18:30 Comanesti 18:30 Falticeni 18:30 Unirea 18:30 Comanesti 18:30 Unirea
10:00

18:30 Suceava
10:05

18:30 Moinesti 18:30 Turda 18:30 Moinesti 18:30 Turda
10:10

18:30 Fagaras 18:30 Fagaras
10:20

22:40 Sebes
10:30

06:00 Braila
10:30

18:30 Vestem 18:30 Vestem 18:30 Botosani
10:30

18:30 Gura Humorului
10:40

18:30 Ramnicu Valcea 18:30 Ramnicu Valcea
10:50

18:30 Campulung Moldovenesc
10:55

18:30 Sibiu 18:30 Iacobeni 18:30 Sibiu
11:00

18:30 Vatra Dornei
11:05

18:30 Miercurea Sibiului 18:30 Prundu Bargaului 18:30 Miercurea Sibiului
11:10

18:30 Bistrita 18:30 Sighisoara 18:30 Sighisoara
11:20

22:40 Toplita
11:30

18:30 Beclean 18:30 Medias 18:30 Medias
11:30

18:30 Dej
11:40

18:30 Cluj Napoca
11:45

22:40 Deva
12:00

18:30 Cluj Napoca
12:00

22:40 Reghin
12:30

06:00 Buzau
12:30

22:40 Alba Iulia
13:00

18:30 Gilau
13:15

22:40 Targu Mures
13:30

18:30 Huedin
13:30

22:40 Aiud
13:45

06:00 Ploiesti
13:45

18:30 Negreni
13:50

22:40 Ludus
14:00

22:40 Turda
14:30

22:40 Cluj Napoca
15:00

06:00 Brasov
15:45

18:30 Alesd
16:55

22:40 Huedin
17:00

06:00 Fagaras
17:00

22:40 Alesd
18:00

18:30 Oradea
18:00

22:40 Oradea
18:30

06:00 Sibiu
18:30

18:30 Bors
18:30

22:40 Bors
18:45

06:00 Sebes
19:30

06:00 Deva
20:30

06:00 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.